Інформація корисна тим, хто взагалі не має уявлення про анатомію та про фізіологічні процеси....про особливості фізичної активності, про біохімічні процеси, про норми споживаня білка людьми з різним рівнем фізичної активності. Просто інформація про незворотні зміни. Так, всі старіють. Але ви ж бачите, що по різному: хтось і з молоду не був спортивним, хтось з віком змінив спосіб життя і своє тіло, а є такі, що займаються фізичною активністю (фізичною працею) все життя, свідомо харчуються, мають здорові звички (загартовування, достатня кількісь води, своєчасний релакс тощо). Все просто, той хто не використовує м'язів для фізичної роботи (активності) та не вживає достатньо білкової їжі, той втрачає м'язи. Більшість людей лінуються, забагато їдять, вживають фаст-фуд, мають шкідливі звички, вірять в чарівну силу пігулок. Один з сотні, прочитавши про велику силу регулярних фізичних вправ, обливань холодною водою, сбалансоване харчування буде все це виконувати на регулярній основі.... Інші скажуть: нічого не поробиш - вік бере своє... Так, всі старіють, всі колись помруть...але люди можуть подовшити своє активне довголіття, щоб мати змогу жити повноцінним життям. Подивіться навкруги: хтось в 40 років вже постарів, має декілька хронічних хвороб, бігає по лікарнях, а хтось і після 50-60-70 веде активне цікаве життя...
побільше таких лекцій для нас яким 50--70років щоб уповільнити саркопенію 1.8г білка на кг. ваги тіла,і рух--вправи дякуємо гарний канал.....Слава Україні! Героям Слава!
Як спортсмен і фізкультурник зі стажем переконаний, що рух, це життя та м'язи. Проте для людей, що ніколи не займались спортом, раджу консультуватись із досвідченими тренерами. Справа в тому, що всі ці речі давно відомі. Тому не сподівайтесь на чудо. Важливі щоденні заняття без перевантажень із контролем стану. Мені за 75. Достатньо щодня години занять. Також влітку велосипед, взимку ковзани та гірські лижі.
В 72 роки почав займатися два рази в тиждень (40-50 хв.) гантелі, резина, своя вага і періодично тренажери,штанга з помірною вагою, на різні групи м'язів щоби після нагрузки 6-7 днів відбулося відновлення на одну групу м'язів. Також зменшив приймати в їжу вуглеводні при збільшенні білкової їжі. Періодично порошковий протеїн і креатин. 1/4 грейфрута або граната з кісточками в день. Сон з 22 до 22-30 до 7 рано. Перед тим мав зайву вагу і через два з половиню роки тренувань вагу зменшив на 6 кг при зрості м'язів візуально і по об'єму - наприклад біцепс/тріцепс на 2 см. Став краще себе почувати хоча мав проблеми з плечем, спиною, шия. Масажі, термальні води і ударно-хвильова терапія допомагають відновитися. Так що вважаю навіть в такому віці систематичні тренування потрібні обов'язково. В першу чергу починати з присідань тримаючись за дерево, дверні ручки і т.п. з 30, 50 і більше разів і ровер тренажер або шосейний для розробки колін і розігріву м'язів. Біг вважаю для суглобів не корисним.
вся та хрень про втрату мязів і сили- це інфа навязана нам змі, які підгодовуються різними фармкомпаніями та нашою лінню.на ютубі бачив ролик, де японські дядьки, яким поза 70 років, таке витворяли на турніках і брусах, що нашим 20 -ти річним любителям смартфонів і не снилося.а ви-красень
То Ви крутіший, ніж Термінатор: читаю у Вас "1/4 грейпфрута або гранатА з кісточками..." Якщо Ви мали на увазі чверть грейпфрута або ( чверть) граната, то я за Вас спокійний, бо граматика підказує, що Ви четвертували гранат. Але якщо Ви проковтнули гранатУ, то її швидше треба виплюнути, бо "лимонка" у шлунку небезпечна😮
Добре поянюєш, цілком випадково потрапив на це відео, але заслухавшись, незбагнув як додивився його до кінця. Мало того, ще й цей комент виришив написати. Гарний блогер - чи як там зараз модно казати, з вживаннями фемінітивів - блогериня))) РЕСПЕКТ
В 53 роки присів на ранкові велопробіжки 15-25 км, влітку майже щодня о 5-30 ранку на маршрутах є варіації складності, чередування підйомів, супер. Зимою раз в тиждень у вихідні і по погоді плюс басейн плавання годинку, 1,5 км брасом, плюс домашні гантельки, гирька 16 кг і "дівчинка" доска Євмінова, отримую кайф )))
Дуже актуально,зараз хочу якраз занятися проблемами саркопенії для чоловіка,інформації багато ,але так сжато та інфомативно та дуже доступно для особо обдарованих у віці ще не зустріла.Молодці,дякую буду дивитися та принимати до уваги та щось робити.
Усе вірно😊Коли мені було 20 - жодних фізичних вправ,бо життя і так було дуже активне.Коли стукнуло 35- почила щось робити, бо "берега" поповзли😊У 45 - познайомилась з "Зцілюючим імпульсом" Голтіса, і з того часу жодного дня без тренувань! ❤❤❤Лана,54 роки
Я тренувався з дитинства. І що цікаво, десь ще в 4 роки купаючись в ванній, я виконував вправу з кундаліні йоги і казав, що виробляю енергію, але в ті часи (56 років тому) не що кундаліні, навіть про йогу мало чули. Зараз в мене власна система, яка базується на багаторічному досвіді занять йогою, цигун, дихальних вправах, входженню в трансовий стан. В 60 років чудове самопочуття.
Гарнюня (спершу хотів написати я, але потім подумав, що цього буде замало для "зачьотного" коментаря, тому додав ще трохи слів), й розумниця! Респект та вітання з Харкова.
Занимайтесь физической активностью,от которой получаете удовольствие, плюс правильное питание, хороший сон, жидкости не менее 2 литров, травяные чаи в т.ч с трибулосом(якорцы)меньше стресса и будет у вас все ок!
То все теорія та демагогія про фізичну оболонку людини . Але людина не тільки тіло та мізки . Як у народі говорять? На змії жир не наростає . З віком людина стає більш нервовою та незадоволеною своїм життям , того і ссихається . Надмірна фізична праця приводить до напруження м’язів , погіршується кровообіг , спазмуються судини та перестають надходити корисні речовини . А причина банальна - нерви , психи, невдоволення, горе , страх та інші низькі вібрації які і призводять до порушень . Харчування тут грає невелику роль , дуже важливий емоційний стан . Треба міняти думки в голові і нести відповідальність за свої дії . Намагайтесь генерувати рівновагу та спокій в тих ситуаціях , де ви не можете щось змінити , прийняття заспокоює нерви і покращує обмін речовин .
@@ffhdfxgvfhhx8065 можна й до церкви піти в любий час, саме туди, де тебе хрестили. Просто подякувати і помолитися Всевишньому і попросити благословіння і допомоги
М'язеву масу можно успішно набирати у любому віці. Вік, це лише цифра. Державній системі вигідно впарювати людям казки, про те, що чим старіше, тим ти слабше і хворіше. Це прижиттєве, системне програмування рабів на смерть, щоб дуже довго не жили. Фізична активність = життя і здоров'я. Наше тіло створене для рухів і фізичних навантажень. Тому якість нашого життя і здоров'я у наших руках.
Скажіть це Арнольду. Уж это хто, а він займається майже також, як і у молодості. Менш інтенсивно і з меншими вагами, але кожного дня. І чомусь йому не допомагає. Хоча, є один чоловік у новосибирьку, йому більш 70 років,, але м'язи як у 35 річного. І сила є, по скала лазить. Можно знайти роліки про него.
Коротко, цікаво і по суті. Хоча ці процеси багатофакторні і складні. Наприклад, якось розкажіть чому м'язи жиром запливають. Це теж цікава тема. Інакше кажучи, ви сказали про те, що треба робити, але не сказали про те, що не треба.
Дуже багато уваги м"язам. Тренувати треба рухливість суглобів, гнучкість тіла, вправи на рівновагу, звичайно медитация! А в останню чергу можна звернути увагу і на м"язи. Зайве перенавантаження м"язів приводить лише до блоків, накопиченню шлаків і проблем зі здоров"ям. Всі хто кричить, що для хребта потрібен м"язовий корсет, чомусь мають проблеми з хребтом. А я таким людям раджу купити держак для лопати і скотч, примотати той держак до спини і ходити так все життя, це буде те ж саме, що і м"язовий корсет.)))))
Рухливість суглобів та гнучкість залежить від м'язів. Коротші м'язи - менше рухливість та гнучкість. М'язи розтягнути легше всього, сухожилля тягнуться досить повільно. Та й рухливість суглобів у більшості людей в межах норми, гіперрухливість це теж патологія. Шлаків не існує, це вигадка шарлатанів, є лише метаболіти, які виводяться, інакше людина не доживає до свого першого дня народження. Ще з 90х гуляє міф, що всі качки мають проблеми з гнучкістю. Але більшість качків в залі може доторкнутись пальцями рук до до пальців ніг не згинаючи колін і не вигинаючи спину колесом, тоді як більшість людей, що просто ведуть звичайний спосіб життя - ні. Я вже мовчу про гімнастів, які без м'язової маси наврятчи б виконали 10% тих фігур, що вони виконують.
Підписався на канал тільки завдяки Анні-Вероніці. Такий дородний голос і приємний образ дуже чіпляють. Бажаю тобі грандіозного майбутнього і хай щастить ‼️‼️‼️
В здоровом теле- здоровый дух. Утренняя зарядка, суставная гимнастика, оздоровительная ходьба, пилатес, йога, стречинг, мышечный тон, велосипед, плавание, сбалансированное питание, питьевой режим, свежий воздух.Правильный спорт - залог успеха и здоровья. По комментариям многие люди молодцы, заботятся о своем здоровье. Приятно иметь общество спортивных здоровых людей. Мира и спокойствие в Украине
Лайк ,звичайно , коли така вродлива жіночка говорить та ще й руками помогає , чого не підписатися ? Навіть уяви не маю ,чи сприйняв би я всю інформацію ,якщо спікеру зв'язати позаду руки ? (фігля). Але мені уже вісімдесят і я збираюсь подумати над порадами . Миру ,здоров'я і ніякої старості ! Будьте завжди здорові і молоді !
От така маніпуляція з Шварценегером. По перше надлишкова гіпертрофія Арнольда це не лише його генетика, тренування, відпочинок та харчування. Це ще й фармакологія. Коли здоров'я АШ погіршилось, почались операції на серці, він перестав приймати анаболічну і підтримуючу фарму. Його м'язова маса впала до "біологічного" рівня, а зараз він дійсно не займається бодібілдінгом, а лише ЛФК. До того ж, з віком у людей починає страждати серцево-судинна система. Кількість капілярів в м'язах зменшується, що не сприяє живленню м'язів, і досить суттєво впливає на візульний об'єм. Люди які не мають проблем зі здоров'ям в похилому віці, можуть мати не менш об'ємні м'язи, ніж в 40-50 років. В цілому можу сказати, що люди похилого віку втрачають м'язову тканину не так через старіння, як через стереотипи, та життєвий досвід, який заставляє їх більше жерти і менше рухатись. Більшість людей отримують проблеми з ОРА ще в 20-30 років, тому в 60-70 здригаються від кожного наклону, не кажучи вже про те, щоб взяти штангу та гантелі і тренуватись.
Тоже мне открытие, что люди стареют и хиреют. Какая мне разница знаю я почему с возрастом хирею или не знаю. Принимайте это легко и с достинством, как данную нам и неотвратимую сущность. Живите, будьте активными и радуйтесь жизни до последнего вздоха. От которого не сбежать.
Ну взагалі-то старість це генетична хвороба, причому смертельна. Просто ми сприймаємо її як належне, бо хворіють на неї 100% ссавців. Але деградація м'язової тканини старістю спричинена лише побічно.
@@alikdeda8207 Ми не знаємо, ми ніколи не жили при інших обставинах. Ми навіть уявити і близько не можем, якби жили люди, якби мали біологічне безсмерття. Так само, як люди середньовіччя не змогли б уявити, що таке інтернет.
Дівчинка не в курсі просто що Шварцнегер перестав конячі дози стероідів приймати, тому й втратив масу, таке станеться навіть з 25 річним . Тому ставити в приклад хімічних качків недоречно
Це в медійників називається контрастом. Для маніпуляції і зацікавлення глядачів, їх треба шокувати. Тому підібрали таку маніпуляцію. Частково матеріал озвучений в відео, не має 100% доказової бази, це лише наукові припущення. Так як дуже багато факторів впливають на втрату чи втримання м'язової тканини в похилому віці. Тут тобі й життєвий досвід та стереотипи, які не стимулює більшість людей похилого віку займатись з вільною вагою, і купа проблем з ОРА, які викликають підсвідомий страх, не те що гантелю взяти, а навіть почати займатись з власною вагою для початку. Я вже мовчу, про те, що багато чоловіків мотивуються займатись накачкою м'язів через увагу жінок, а у похилому віці вона їм вже потрібна менше. Та й бачу, як професійні спортсмени часто кидають тренування, як тільки їх спортивна кар'єра закінчується. Через що часто роблять хибні висновки, що з віком люди так чи інакше на місце м'язової тканини, набирають жирову. Навіть той же Джо Вейдер писав, що свого піку у бодібілдінгу він досяг тільки під 40 років. Виходить життєвий досвід зіграв роль, а не спроможність молодого організму.
Тема цікава, але слухати вас не легко. Відео зроблено з великої кількості нарізок і скоротили до максимуму!!! Слухається не природньо. Там де потрібно було набирати дихання, пообрізали!!! Звучить нібито виразно, але складається таке враження наче батюшка в церкві, якось монотонно!!!
Це повідомлення адресується не ведучій, а людині, яка монтувала відео! Між фразами повинні бути більші паузи, щоб було зрозуміло, де закінчилось одне речення і почалось друге! Це дуже важливо😉
Ще розмір пенсії дуже впливає на висихання😂
забагато їсти, особливо під старість, - то геть погана ідея.
Треба мати добрі зуби щоб багато їсти.А зуби це якраз одна пломба одна пенсія.Поклав пломбу і спокійно усихаєшся 🎉
❤ радий знайомству. Рух -- це життя і запобігання застОю🎉.😊
Ще розмір мозку дуже впливає на пенсію😂
Я обожнюю сире м'ясо та рибу,овочі та фрукти.Люблю пити багато води.А ще я люблю багато рухатись!!!Все це допомогає бути в гарній формі!!!
Інформація корисна тим, хто взагалі не має уявлення про анатомію та про фізіологічні процеси....про особливості фізичної активності, про біохімічні процеси, про норми споживаня білка людьми з різним рівнем фізичної активності. Просто інформація про незворотні зміни. Так, всі старіють. Але ви ж бачите, що по різному: хтось і з молоду не був спортивним, хтось з віком змінив спосіб життя і своє тіло, а є такі, що займаються фізичною активністю (фізичною працею) все життя, свідомо харчуються, мають здорові звички (загартовування, достатня кількісь води, своєчасний релакс тощо). Все просто, той хто не використовує м'язів для фізичної роботи (активності) та не вживає достатньо білкової їжі, той втрачає м'язи. Більшість людей лінуються, забагато їдять, вживають фаст-фуд, мають шкідливі звички, вірять в чарівну силу пігулок. Один з сотні, прочитавши про велику силу регулярних фізичних вправ, обливань холодною водою, сбалансоване харчування буде все це виконувати на регулярній основі.... Інші скажуть: нічого не поробиш - вік бере своє... Так, всі старіють, всі колись помруть...але люди можуть подовшити своє активне довголіття, щоб мати змогу жити повноцінним життям. Подивіться навкруги: хтось в 40 років вже постарів, має декілька хронічних хвороб, бігає по лікарнях, а хтось і після 50-60-70 веде активне цікаве життя...
побільше таких лекцій для нас яким 50--70років щоб уповільнити саркопенію 1.8г білка на кг. ваги тіла,і рух--вправи дякуємо гарний канал.....Слава Україні! Героям Слава!
Як спортсмен і фізкультурник зі стажем переконаний, що рух, це життя та м'язи. Проте для людей, що ніколи не займались спортом, раджу консультуватись із досвідченими тренерами. Справа в тому, що всі ці речі давно відомі. Тому не сподівайтесь на чудо. Важливі щоденні заняття без перевантажень із контролем стану. Мені за 75. Достатньо щодня години занять. Також влітку велосипед, взимку ковзани та гірські лижі.
В 72 роки почав займатися два рази в тиждень (40-50 хв.) гантелі, резина, своя вага і періодично тренажери,штанга з помірною вагою, на різні групи м'язів щоби після нагрузки 6-7 днів відбулося відновлення на одну групу м'язів. Також зменшив приймати в їжу вуглеводні при збільшенні білкової їжі. Періодично порошковий протеїн і креатин. 1/4 грейфрута або граната з кісточками в день. Сон з 22 до 22-30 до 7 рано. Перед тим мав зайву вагу і через два з половиню роки тренувань вагу зменшив на 6 кг при зрості м'язів візуально і по об'єму - наприклад біцепс/тріцепс на 2 см. Став краще себе почувати хоча мав проблеми з плечем, спиною, шия. Масажі, термальні води і ударно-хвильова терапія допомагають відновитися. Так що вважаю навіть в такому віці систематичні тренування потрібні обов'язково. В першу чергу починати з присідань тримаючись за дерево, дверні ручки і т.п. з 30, 50 і більше разів і ровер тренажер або шосейний для розробки колін і розігріву м'язів. Біг вважаю для суглобів не корисним.
Дуже дякую за коментар! Ваш приклад має надихати інших до здорового способу життя.
вот уж никогда не поздно 😂
вся та хрень про втрату мязів і сили- це інфа навязана нам змі, які підгодовуються різними фармкомпаніями та нашою лінню.на ютубі бачив ролик, де японські дядьки, яким поза 70 років, таке витворяли на турніках і брусах, що нашим 20 -ти річним любителям смартфонів і не снилося.а ви-красень
То Ви крутіший, ніж Термінатор: читаю у Вас "1/4 грейпфрута або гранатА з кісточками..."
Якщо Ви мали на увазі чверть грейпфрута або
( чверть) граната, то я за Вас спокійний, бо граматика підказує, що Ви четвертували гранат.
Але якщо Ви проковтнули гранатУ, то її швидше треба виплюнути, бо "лимонка" у шлунку небезпечна😮
ну хоть на старости начал.Всю жизнь прогулял
Дуже дякую за розяснення українською,українська мова гріє серце!
Дякую! Для мене це актуальна інформація. 58 років, багато ходжу, вранці зарядка. Люблю слухати "Клятого раціоналіста"!😊
Може не всі поради нові, але Ви так виразно та емоційно їх донсли, що хочеться негайно діяти.
Дякую за поради.
Все індувідуально, не всі всихають, так як не всі хворіють, піклування за рослиною дає плоди, так і люди 💙🎉
Добре поянюєш, цілком випадково потрапив на це відео, але заслухавшись, незбагнув як додивився його до кінця. Мало того, ще й цей комент виришив написати. Гарний блогер - чи як там зараз модно казати, з вживаннями фемінітивів - блогериня))) РЕСПЕКТ
Дуже дякую за чудовий україномовний контент!
В 53 роки присів на ранкові велопробіжки 15-25 км, влітку майже щодня о 5-30 ранку на маршрутах є варіації складності, чередування підйомів, супер. Зимою раз в тиждень у вихідні і по погоді плюс басейн плавання годинку, 1,5 км брасом, плюс домашні гантельки, гирька 16 кг і "дівчинка" доска Євмінова, отримую кайф )))
Дякую за етер, за цікаву та корисну інформацію!
Сил Вам та наснаги шановна!
Дуже актуально,зараз хочу якраз занятися проблемами саркопенії для чоловіка,інформації багато ,але так сжато та інфомативно та дуже доступно для особо обдарованих у віці ще не зустріла.Молодці,дякую буду дивитися та принимати до уваги та щось робити.
Дякую за цікавий українськомовний канал.👍🙂
Займаюся кожен день по одній годині багато років кожен ранок почуваюся добре.
Дякую, було дуже цікаво і інформативно.
Наша зброя в цей момент - вподобайка і комент!
Зазвичай невдалі дублі запихають на кінець… але стільки позитиву, що годі дорікати 😂
Така гарна українська мова, ведуча також гарна, ще й розумна, однозначно лайк!))
Біологиня😂 вчила українську але та
Дякую за корисний контент українською мовою. ❤
Приклад з Арнольдом не дуже вдалий. Така форма в нього була, коли він жостко "хімічив", то ж така різниця в першу чергу саме через це.
Усе вірно😊Коли мені було 20 - жодних фізичних вправ,бо життя і так було дуже активне.Коли стукнуло 35- почила щось робити, бо "берега" поповзли😊У 45 - познайомилась з "Зцілюючим імпульсом" Голтіса, і з того часу жодного дня без тренувань! ❤❤❤Лана,54 роки
Лана,дякую,що поділилися! А що це за " Зцілюющий імпульс?
@@irynapanchenko2285мозок дає імпульс через нерви і орган (якщо нема спазму )отримує для виконання по одужанню
Для і треба рухатись
Я тренувався з дитинства. І що цікаво, десь ще в 4 роки купаючись в ванній, я виконував вправу з кундаліні йоги і казав, що виробляю енергію, але в ті часи (56 років тому) не що кундаліні, навіть про йогу мало чули. Зараз в мене власна система, яка базується на багаторічному досвіді занять йогою, цигун, дихальних вправах, входженню в трансовий стан. В 60 років чудове самопочуття.
а как можно ознакомится с Вашей авторской системой?
Дякую за україномовний контент🎉
Дякула?
Гарнюня (спершу хотів написати я, але потім подумав, що цього буде замало для "зачьотного" коментаря, тому додав ще трохи слів), й розумниця!
Респект та вітання з Харкова.
Дякую за цікаву, корисну інформацію!
Дякуємо за вашу працю, за цікаву інформацію.
Як приємно слухати контент українською мовою❤ Панночка теж прекрасна!)
+комент для просування;)
Занимайтесь физической активностью,от которой получаете удовольствие, плюс правильное питание, хороший сон, жидкости не менее 2 литров, травяные чаи в т.ч с трибулосом(якорцы)меньше стресса и будет у вас все ок!
Дякую за змістовний контент українською .
Най квітне український TH-cam ! 😉👍
Круто і пізнавально, підписався, буду дивитись)
То все теорія та демагогія про фізичну оболонку людини . Але людина не тільки тіло та мізки . Як у народі говорять? На змії жир не наростає . З віком людина стає більш нервовою та незадоволеною своїм життям , того і ссихається . Надмірна фізична праця приводить до напруження м’язів , погіршується кровообіг , спазмуються судини та перестають надходити корисні речовини . А причина банальна - нерви , психи, невдоволення, горе , страх та інші низькі вібрації які і призводять до порушень . Харчування тут грає невелику роль , дуже важливий емоційний стан . Треба міняти думки в голові і нести відповідальність за свої дії . Намагайтесь генерувати рівновагу та спокій в тих ситуаціях , де ви не можете щось змінити , прийняття заспокоює нерви і покращує обмін речовин .
Ага, ходіть в церкву, моліться і бог вам допоможе зберегти м'язову масу! :)))))
@@ffhdfxgvfhhx8065 можна й до церкви піти в любий час, саме туди, де тебе хрестили. Просто подякувати і помолитися Всевишньому і попросити благословіння і допомоги
@@ffhdfxgvfhhx8065але маса збільшиться у священослужителів.🤗🤗🤗
@@ffhdfxgvfhhx8065😂
Вот на сто процентов согласна с вами! По опыту...Но как нелегко стать таковым,чтоб спокойно!..
Дякую за працю!
Їсти під час перегляду відео - шкідливо!!! Ах ви ж1!!!
М'язеву масу можно успішно набирати у любому віці. Вік, це лише цифра. Державній системі вигідно впарювати людям казки, про те, що чим старіше, тим ти слабше і хворіше. Це прижиттєве, системне програмування рабів на смерть, щоб дуже довго не жили. Фізична активність = життя і здоров'я. Наше тіло створене для рухів і фізичних навантажень. Тому якість нашого життя і здоров'я у наших руках.
Скажіть це Арнольду. Уж это хто, а він займається майже також, як і у молодості. Менш інтенсивно і з меншими вагами, але кожного дня. І чомусь йому не допомагає. Хоча, є один чоловік у новосибирьку, йому більш 70 років,, але м'язи як у 35 річного. І сила є, по скала лазить. Можно знайти роліки про него.
Дякую за пояснения.Взагалі не уявляла, що цей процес настає після тридцяти...
Коротко, цікаво і по суті. Хоча ці процеси багатофакторні і складні. Наприклад, якось розкажіть чому м'язи жиром запливають. Це теж цікава тема. Інакше кажучи, ви сказали про те, що треба робити, але не сказали про те, що не треба.
Дякую Вам за інформацію !!!
Дуже корисно для кожного !!! Важливо працювати над собою , щоб бути здоровим !!!
Коментар в підтримку чудового україномовного контенту 🫡
дякую за корисний україномовний контент
Дякую ❤
Дякую. Цікаво. Вам натхнення!
Дякую за відео, було цікаво
Light weight ... Yeah buddy!
Дякую, було дуже пізновально і цікаво , образ життя дуже важливий ))))
Амосов рекомендував робити по 1000 фізкультурних рухів на день
А перед смертью сказал,что всё это х@йня
Дякую. Цікавий випуск. 👍 спорт- це круто в будь якому віці
Сподобалося тому взяв і підписався По можливості буду дивитися всі ролики. Бо я старпер і тому для мене це актуально
Дякую, саме цю інформацію я шукав
Дякую за цікавий матеріал. Підписка :)
Дякую, дякую, будьте здорові та щасливі❤❤❤. 🎉Мир вам🎉🎉🎉🎉
Дякую за просвіту
Почав займатися спортом після 45 років. Тепер не розумію,як можна жити інакше.
Почати вживати самогон🤗🤗🤗
Корисно та цікаво! Дякую )
дякую, приємна і цакава подача
Дуже дякую вам за вашу роботу! Бажаю вам успіхів і більше підписників.
Красива,молода і приємна тоналість голосу.Все зрозуміло,але кожен має свою швидкість старіння.
Будьмо! Рухаємося більше та з розумом)
Дуже дякую.
Цікаво.
Дуже багато уваги м"язам. Тренувати треба рухливість суглобів, гнучкість тіла, вправи на рівновагу, звичайно медитация! А в останню чергу можна звернути увагу і на м"язи. Зайве перенавантаження м"язів приводить лише до блоків, накопиченню шлаків і проблем зі здоров"ям. Всі хто кричить, що для хребта потрібен м"язовий корсет, чомусь мають проблеми з хребтом. А я таким людям раджу купити держак для лопати і скотч, примотати той держак до спини і ходити так все життя, це буде те ж саме, що і м"язовий корсет.)))))
Рухливість суглобів та гнучкість залежить від м'язів. Коротші м'язи - менше рухливість та гнучкість. М'язи розтягнути легше всього, сухожилля тягнуться досить повільно. Та й рухливість суглобів у більшості людей в межах норми, гіперрухливість це теж патологія. Шлаків не існує, це вигадка шарлатанів, є лише метаболіти, які виводяться, інакше людина не доживає до свого першого дня народження.
Ще з 90х гуляє міф, що всі качки мають проблеми з гнучкістю. Але більшість качків в залі може доторкнутись пальцями рук до до пальців ніг не згинаючи колін і не вигинаючи спину колесом, тоді як більшість людей, що просто ведуть звичайний спосіб життя - ні. Я вже мовчу про гімнастів, які без м'язової маси наврятчи б виконали 10% тих фігур, що вони виконують.
Щиро дякую за цікаву та потрібну інформацію!
Вподобайка на розвиток та підтримку вашого сайту, дякую
Дуже корисно, дякую
Велика подяка за потрібну інформацію. Було цікаво.
Дякую за контент!
Підписався на канал тільки завдяки Анні-Вероніці. Такий дородний голос і приємний образ дуже чіпляють. Бажаю тобі грандіозного майбутнього і хай щастить ‼️‼️‼️
Підписався, дякую!
Чк казала моя бабуся (царство їй небесне ) всихаюся 😢 і вона фізично працювала до самої смерті
Дякую за змістовний та цікавий контент.
Вау! Чого така гарна!
Дякую за корисну інформацію...
Позитиву багато, за це щиро дякую!!! 😊❤❤❤ Але конкретних рекомендацій не почерпнула! 😮
💯
Питання
Білок приймається у розрахунку на масу тіла чи м'язової маси?
В здоровом теле- здоровый дух. Утренняя зарядка, суставная гимнастика, оздоровительная ходьба, пилатес, йога, стречинг, мышечный тон, велосипед, плавание, сбалансированное питание, питьевой режим, свежий воздух.Правильный спорт - залог успеха и здоровья.
По комментариям многие люди молодцы, заботятся о своем здоровье. Приятно иметь общество спортивных здоровых людей. Мира и спокойствие в Украине
Лайк ,звичайно , коли така вродлива жіночка говорить та ще й руками помогає , чого не підписатися ?
Навіть уяви не маю ,чи сприйняв би я всю інформацію ,якщо спікеру зв'язати позаду руки ? (фігля).
Але мені уже вісімдесят і я збираюсь подумати над порадами .
Миру ,здоров'я і ніякої старості ! Будьте завжди здорові і молоді !
Ключовим словом у даній доповіді є "МОЖЛИВО".
Дякую 👍
Дякую за цікаву інформацію
Побільше рисунків і схем до слів, тоді буде більш зрозуміло
Цікаво та не розтягнуто! Хай квітне український ютуб!
Дякую за корисну інформацію💐
А що таке реактивний білок?
Послухав вас впав настрій - дякую вам
Nyaaaa! )
Чудова подача,а можна ще про судоми дізнатися? Чому калій з бананів допомагає і як мішочки викидують кальцій в цей час? Дяка за працю🤘🇺🇦❤
От така маніпуляція з Шварценегером. По перше надлишкова гіпертрофія Арнольда це не лише його генетика, тренування, відпочинок та харчування. Це ще й фармакологія. Коли здоров'я АШ погіршилось, почались операції на серці, він перестав приймати анаболічну і підтримуючу фарму. Його м'язова маса впала до "біологічного" рівня, а зараз він дійсно не займається бодібілдінгом, а лише ЛФК. До того ж, з віком у людей починає страждати серцево-судинна система. Кількість капілярів в м'язах зменшується, що не сприяє живленню м'язів, і досить суттєво впливає на візульний об'єм. Люди які не мають проблем зі здоров'ям в похилому віці, можуть мати не менш об'ємні м'язи, ніж в 40-50 років.
В цілому можу сказати, що люди похилого віку втрачають м'язову тканину не так через старіння, як через стереотипи, та життєвий досвід, який заставляє їх більше жерти і менше рухатись. Більшість людей отримують проблеми з ОРА ще в 20-30 років, тому в 60-70 здригаються від кожного наклону, не кажучи вже про те, щоб взяти штангу та гантелі і тренуватись.
Тоже мне открытие, что люди стареют и хиреют. Какая мне разница знаю я почему с возрастом хирею или не знаю. Принимайте это легко и с достинством, как данную нам и неотвратимую сущность. Живите, будьте активными и радуйтесь жизни до последнего вздоха. От которого не сбежать.
Якщо по суті - то тренуйтеся, і ніяка вікова деградація м'язів вам буде не страшна. Вік - це не хвороба, як нас намагаються переконати лікарі. 😊
старість-не хвороба,а букет нажитого і пережитого.
Ну взагалі-то старість це генетична хвороба, причому смертельна. Просто ми сприймаємо її як належне, бо хворіють на неї 100% ссавців. Але деградація м'язової тканини старістю спричинена лише побічно.
@@derandomizer3037 ну як сказати...Ті ,більш ніж 100 міліардів померлих двуногих ссавців давно би один одного переїли. Без старості.
@@alikdeda8207 Ми не знаємо, ми ніколи не жили при інших обставинах. Ми навіть уявити і близько не можем, якби жили люди, якби мали біологічне безсмерття. Так само, як люди середньовіччя не змогли б уявити, що таке інтернет.
6:43 100г білка отримати - 400г м'яса з'їсти треба
Якась дитина розказує про те, що люди давно знають! Тю.
Дякую вам за гарне пояснення .
Плюсую для просування каналу
Гарний текст і його озвучення. Єдине що можна покращити, читайте чуть повільніше.
якщо коротко, треба правильно харчуватися і займатися спортом(
Дівчинка не в курсі просто що Шварцнегер перестав конячі дози стероідів приймати, тому й втратив масу, таке станеться навіть з 25 річним . Тому ставити в приклад хімічних качків недоречно
Сама не розумію. Невже реально вона не в курсі...
Це в медійників називається контрастом. Для маніпуляції і зацікавлення глядачів, їх треба шокувати. Тому підібрали таку маніпуляцію. Частково матеріал озвучений в відео, не має 100% доказової бази, це лише наукові припущення. Так як дуже багато факторів впливають на втрату чи втримання м'язової тканини в похилому віці. Тут тобі й життєвий досвід та стереотипи, які не стимулює більшість людей похилого віку займатись з вільною вагою, і купа проблем з ОРА, які викликають підсвідомий страх, не те що гантелю взяти, а навіть почати займатись з власною вагою для початку. Я вже мовчу, про те, що багато чоловіків мотивуються займатись накачкою м'язів через увагу жінок, а у похилому віці вона їм вже потрібна менше. Та й бачу, як професійні спортсмени часто кидають тренування, як тільки їх спортивна кар'єра закінчується. Через що часто роблять хибні висновки, що з віком люди так чи інакше на місце м'язової тканини, набирають жирову.
Навіть той же Джо Вейдер писав, що свого піку у бодібілдінгу він досяг тільки під 40 років. Виходить життєвий досвід зіграв роль, а не спроможність молодого організму.
Вона тупо читає текст.
Ваша дикція - прекрасна. А інформація - цікава. Дякую!)😊
БУДЬ ЯКИЙ КОМЕНТАР))
Тема цікава, але слухати вас не легко. Відео зроблено з великої кількості нарізок і скоротили до максимуму!!!
Слухається не природньо. Там де потрібно було набирати дихання, пообрізали!!!
Звучить нібито виразно, але складається таке враження наче батюшка в церкві, якось монотонно!!!
Це повідомлення адресується не ведучій, а людині, яка монтувала відео!
Між фразами повинні бути більші паузи, щоб було зрозуміло, де закінчилось одне речення і почалось друге! Це дуже важливо😉
💯
Можна і у старості бути спортивним і підкаченим. Просто ніколи не треба припиняти тренування.
Хороший солдат спит когда не ест.
Не будьте плохими солдатами.
Дякую
Виконую.