Це неймовірно, це натуральна краса того часу Київа. Я часто був в ті часи в Києві. Ранковий Київ був справжньою красою. Це місто казка. Чисті змочені тротуари і дороги міста після поливальних машин, надихали на на самі найкращі думки і настрій. В травні коли цвітуть каштани, Київ був особливо чарівним. -Дякую за спогади, дуже приємно і цікаво! Автору величезна подяка і РЕСПЕКТ!!!
@@nataliageiss6753 Мисто это по-жлобски, по-кугутски, по-рагульски, а по-руски, как в древних летописях и на языке киевлян, и Киевской Руси правильно город! Шо не так? Кстати почему твоя мова села называется соловьиной?
Різнокольоровий ароматний бузок ботанічного саду...ммммм там же і каштани різнокольорові квітнуть, як тебе не любити Києве мій! Завжди плачу, як чую цю мелодію, чи пісню, торкається серця...Закохана в своє місто, живу в столиці з 1981 року)) Дякую за чудовий етер, Дмитро!
Більшості дорослих і молодих людей, залишившихся на ціх відео-фрагмента, вже немає серед живих, залишились дівчатка і хлопчики, і то не всі. А Київ був, є і буде завжди.
Уничтожение гоев их цель Планы у пархатых як завжди!! Саботаж пархатых, обгадитьи все советское!! Разделяй и властвуй!! Фашизм легкая форма сионизма.Сионисты свои преступления прыкрыли фашизмом, коммунизмом.А сейчас русскими, и пандемией, и ещё самое смешно Киевской хунтой!!!
@@DmytroHorbatiuk : Питання як архітектору ; - Чому архітектура Київу не відрізняєтся від архітектури - інших міст по світу ( Стогhольму , Празі , Буєнос Аєрес , Мадрид , Делі , Токіо , Мельбурн , Вашингтон , Марсель , Сідней , Пекін , Берлін , Каракас , Нью Йорк , Рим ... - тощо ) ? - Тобто , з чим пов'язано / що архітектура минулих століть по світу ; - ЄДИНА ? - P . S . - Ніби , це мешкання якоїсь іншої / відносно нещодавно ще - загиблоЇ цивілізації . - P . P . S . - Слава Україні .
Все помню. Сравниваю с сейчас. Киев захватили жлобы! На каждой улице были свои деревья. Они были все одинаковые. Все кронированые. Землю у деревьев закрывали декоративные решётки. Были кованые мусорники. Автоматы с водой. А сейчас на улицах Киева растёт шо попало. Деревьями мало занимаются. Большенство больные и старые. Где одинаковые каштаны на Крещатике? Где ухоженная Владимирская горка? Деревья старые и больные. Где нормальные мостовые? Где нормальная дорога, Владимирская. В те годы она была лучше и ровнее. Киевом должны руководить люди с Киева, любящие Киев, хозяйственники с образованием и опытом, не младше 40 лет.,А сейчас одни жадные иногородние жлобы
Доброго дня! Не зовсім зрозуміло , який час ви маєте на увазі . Щодо того, що історична архітектура Києва не відрізняється від інших міст світу- не згоден. На історичну архітектуру впливало багато факторів: і наявність місцевих будматеріалів, і традиційні конструктивні прийоми, і клімат, і мода на певний стиль. Абсолютно неможливо сказати що,наприклад, історична архітектура Китаю XVIII- XIX століть не відрізняється від наших традиційних хат і дерев’яних церков. Це абсолютно різні будівлі. І це прекрасно, що ми маємо таке величезне різноманіття різної архітектури по всьому світу . А спільні риси могла мати архітектура регіонів, де був подібний клімат, місцеві будматеріали, спільна культура і традиції.
@@DmytroHorbatiuk : В який насправді час все побудовано було - невідомо ще . Скоріш за все , будували десь - у сімнадцятому дев'ятнадцятому століттях до якоїсь глобальної катастрофи ( період монотеїзму на землі ) . - Нажаль , архітектура - м8скVи , к@z@Nь наприклад бо , с@м@R@ ... ( тощо ) , аналогічна . І це , дає їм повод називати Київ вже - своїм ( як і п8л8к8 теж до речі , вже відкрито - називають Львів своїм ) . Але , архітектура того часу інших міст по світу - частково теж аналогічна ; - Стокгольм , Буєнос Аєрєс , Сідней , Марсель , Лондон , Нью Йорк , Барселона , Сеул частково ... - тощо . - Тобто , в якийсь період ( нібито - лаптежний ) часу , всі народи на землі чомусь міста свої вже будували - в однаковій архітектурі . І у навершях арок їх , скрізь був символ монотеїзму - Стилізований символ Сонця ( воно же ; - " Гигантская свастика в сибірськой глуши ... " ) . Воно же ; - Коннот плєйс - Делі , Станція Фліндерстріт - Мельбурн , Капітолій - Вашингтон , Собор Санта Марія - Мадрид , Букінгемський дворець - Лондон , Іллінсько тиховинська церква - Ярославль , Собор артистів - Рим ... - і подібних арок в Україні теж по всіх містах , багато . - Це к тому , шо офіційна історія як і конфесії ; - ЛОЖНИ . І до якоїсь глобальної катастрофи / політично і конфесійно - світ був ; - ЄДИН Та й центром була вже усьому ; - Україна ( від ; - Країна = держава ) . Тому й нас чіпають зо усіх сторін - постійно ( бо Україна їх всіх - устрашає ) . - P . S . - Може бути - таке ? - P . P . S . - Слава Україні .
@@poco3929 мова про Київ 60х, я перший раз був у Києві у 1977р( окрім нових спальних районів і нових станцій метро в центрі міста змін не багато), на відео побачив типовий совок- плакати, святкування першо равня і все таке радянське (до чого маю алергію)
@@deaddycruel ,,дикий капіталізм" утворили совкові комуняки, які мов голодні шакали накинулись на незахищених МОРАЛЬНИМИ Законами все те, що побудовано чесними українськими працівниками в часи процвітання совкового ідеалізму. В прекрасному романі ,,Собор", український письменник Олесь Гончар, показав як раз тих ,,висуванців", хто завгодно якими методами, готові були продертись до владного корита... Ось вони зараз і продерлись і жирують за рахунок ВІДСУТНОСТІ ЕЛЕМЕНТАРНОЇ ЧЕСНОСТІі СОВІСТІ... Бо справжній Капіталізм - це величезна ПРАЦЯ і Професіоналізм. А ті, хто вважає, що капіталізм, це печерна конкуренція, ,,людина людині - вовк", живе старовинними уявленнями, зовсім не розуміючи, які сильні соціальні закони відносин в стаї вовків, до яких нашому ,,образу і подобію", на жаль, далеко.😮🤕
Я не киянин , але полюбив Київ з 1966 року , коли вперше побував з екскурсією від сільської школи на Полтавщині , і зараз чую сигнали чи то трамваїв , чи то ттролейбусів в вечірній час на вулиці Бастіонній .
Багато хто згадує 60-ті як найоптимістичніший час, я підтримую цю тезу. Бо: в 1953 помер Сталін, почалася відлига, місто відбудувалося після війни, озеленювалось, припинилися масові репресії, люди стали жити краще, загалом ситуація покращувалася: Гагарін полтів в космос, відкрилось метро, люди почали масово отримувати окремі квартири, купувати телевізори, вдягатися краще, по європейській моді (що видно не лише на відео, а й на сімейних фото). З'явилось багато дрібниць, котрим ми можливо не надавали уваги і котрі так контрастували з сталінським часов: іноземні фільми, кінофестивалі, продукція соцкраїн в універмагах, організації котрі покращували побут, бюро добрих послуг «Світанок» наприклад. А скільки літератури з'явилося, чого лише коштує журнал «Всесвіт». Ну а мені особисто ще подобається архітектури цього періоду, легкі форми, багато світла, скла, панно та мозаїки, так несхоже на помпезні сталінські споруди.
@@poco3929 ВДНХ какая-то не живая, красивый мавзолей мертвой эпохи. В детстве меня дед почти ежедневно водил туда кататься на, не знаю как назвать те бело-синие самодвижущиеся вагончики. Несомненно эта архитектура канон академичной красоты, но предыдущий автор прав - хрущевские строения ближе к простому народу, "ламповее", даже мозаики которые в детстве меня раздражали сегодня умиляют. Жаль что на бульваре Леси Украинки их закрыли/уничтожили.
@@Prodigy85 я раніше теж так вважав але з часом зрозумів що це досить доречна прикраса будівель. Зараз на пр-ті Науки є мозаічне пано на всю стіну, гарні яскраві кольори.
В старому києві я відчувала себе на місці,любила його затишні вулиці,його красу.але після величезних змін люблю все менше,особливо центр.таке враження,він тепер не для простих людей.наче розділили місто на багатих та бідних.колись любила магазини в центрі,жила там в кімнаті комуеалки,через площу змельницьуого,потім вуличкою йшла вниз до зрещатика,пила каву в підземному переході до метро біля главпочтамту,прямувала до бесарабки,де сідала на 14й тролейбус,їхала до дому проектів,в якому працювала.тепер там все відторгає мене,наче живе там інший народ,його магазини, ціни і погляди проживаючих там.мені шкода того затишку,що мав київ.
В старому Києві відчував себе як в селі, ні на яку столицю взагалі не схоже , от с 2000 років вже більш менш на столицю схоже, совдеп навіть нормально золоті ворота не могли зробити
@@андреймихайловский-э9эсело это как раз таки сейчас, за последние 10 лет сюда понаехало куча жлобов, киев стал перенаселен, куча лишних машин, куча мафов и реклама, разбитые улицы, фасады домов я вообще молчу. На видео Киев более целостней и с какой то гармонией, а сейчас половина Киева это пиздец просто.
Прекрасный ,бесподобный родной Киев!А какие люди -светлые жизнерадостные и добрые!слёзы воспоминаний на глазах.Я узнала директора магазина ‘Каштан»-Людмилу Казимировну Хруцкую-человека с большой буквы-умница ,красавица,очень хороший руководитель была.Встречалась с ней в Киеве в2022, когда началась война. Увидела мою подругу тех лет -Люду Григорьеву,я проработала в «Каштане»до 1977г. Лучшие годы моей жизни ,потрясающий дружный. коллектив был. Спасибо за чудный фильм и воспоминания жизни в прекрасной стране Украина
@@RADAR812Была Киевская Русь. Потом пришла коаснопузая быдлота и стала всё переименовывать и делить. Сейчас идёт обратный процесс и быдлота воет. Не республика - рабыня Московии, а вольная страна. Разница огромная.
У 80-х це був місто-красень, потім почалась дика забудова. Владі Києва треба було прийняти Закон який би заборонив забудову міста вище 10 поверхів, а центр не більше 5. А зараз місто перетворили в суцільний кам'яний жах. Цих забудовників вішать треба разом з бездарними мерами-корупціонерами і депутатами київради....
@@VITRIBENKI корінних киян вже давно не залишилось в місті. Тільки "понаєхавшіє", так вони і обирали різних покидьків. Досі чую від багатьох що Омеля багато зробив для міста. А ще "бабушкі" які за кіло гречки віддавари свій голос ворам. Альтернатива Кличку були регіонали, або зелені...
@@konstantinval6466 "каренниє" слава Богу переїхали до Ізраїлю, та і заселених після Другої Світової кацапів зараз якось поменшало. Дійсно, після війни у Києві залишилося не більше 30 відсотків аборигенів. Але оці усі каренниє були затятими українофобами. Євреї і москалі. Зараз Київ у цьому плані в рази кращий. Так що ласкаво просимо українців панаєхать до Києва. А то ось уже сучасне довоєнне русскагаварящеє бидло почало назад повертатися.
@@veronikarich5474А про що розказувати? Батьки працювали,на "мітинги" ходили (1 травня,7 листопада). У село возили продукти до бабусь. Бо пенсії тоді на селі не платили. Жили з того,що виростять. Пам'ятаю,возили хліб круглий( український, у селі тільки "кірпічики" продавали,і то не завжди застанеш), батон,палку ковбаси Докторської або Любительської,з півкіла масла,сир твердий,рибу. Ніхто ні на кого не зобижався,нікого не критикували. Жили собі,раділи,що є дах над головою і за що купити хліба.
Наскільки теплі відео) як приємно) круто, якщо люди, які були на відео, змогли себе побачити) Вразила кількість людей в ті часи на вулицях) Одяг 😍вау👏🏻
Щиро дякую автору за цікаві кадри, які дозволили поринути у минуле, згадати ті часи, коли люди жили з вірою у світле майбутнє, працювали, кохали і любили свій рідний Київ...
Дякую за огляд. Шкода, що не додали факт наявності метро-ліфту на станції Дніпро, який опускав вагони метро вниз на набережну, або піднімав їх при закупівлі Києвом. Потяг буксирував вагони по колії трамваю по набережній і потім їх піднімали тим унікальним ліфтом. Це є на фотографіях, а от на відео я не бачив ніколи такого
Дима, Вы просто чудо! Огромное спасибо ❤❤❤!!! Мой родной и любимый город! Пусть Бог хранит его веками, пусть все киевляне и гости столицы будут в нем счастливы!🙏
Во всем мире Киев назвали ,, Город сад,, зимы были снежные, холодные. Летали снегири. Строили снеежные города. Все жили дружно и друг другу помогали. Согласна со многими оппонентами, старый Крещатик смотрелся зеленым и весь в цветах. Сейчас облачен в цемент и мрамор. Духота и жара. Везде ремонтируют и оставляют все в таком виде как было много веков назад Берегут историю. Процветай мой родной и любимый Киев. Коренная Киевлянка. СПАСИБО за интересный обзор. 👍👍🙏🇨🇦🇺🇦👋👋👋♥️♥️
Навіть у 60-х Київ був ще невеликим. Громадського транспорту хватало і доїхати з кінця у кінець міста модно було за пів години. Тільки ткнувся, а вже фактично кінець міста. У центрі міста ще було повно приватного сектору та дореволюційних будинків на 1-2 поверхи.)) Киянин у 5 поколінні, 47 р.н.
Неймовірно: на заставці -- пустий Хрещатик, не забитий транспортом, серед дня!!! 😊 Хоча, далі у відео -- Хрещатик повний людей і машин!!! А, скільки людей виходить з метро та йде вздовж Дніпра, до пішохідного мосту...
Бо його було дуже мало.В 1973 я спускався на М-412 по Інституцькій на Хрещатик один на всю вулицю,але ДАІшник не забув мене зупинити і перевірити документи.
Яка краса! Я приїхала на навчання до Києва в 1970 року і він був тоді майже таким як в цій чудовій хроніці. Бо саме в середині травня все в Києві цвіте і буяє життям і красою.Я знімала квартиру поряд з Оперним театром три роки і знала,всі куточки Володимирської. Ця хроніка змову повернула в юність.Потім багато років працювала на Хрещатику,діти ходили в гімназію на Енгельса..і росли на Хрещатику. Ми вже кілька десятиліть не вдома,але Київ завжди квітує у наших серцях. Дякую за дуже цікаві передачі що ви робите з великою любовʼю Успіхів 🙏🇺🇦🙏
Дякую за чудовий фільм, який нагадав моє дитинство, Я дуже добре пам'ятаю відкриття метро. Я навчалась у 8-му класі. Ще раз за чудовий проект Велике Дякую!
такі як ви люблять Радянський Союз привели російський світ на донбасі далі війну. через вас путін ввів війська 2022 року, що якась частина підтримує радянський союз. ми Українці не руські і з історії завжди були окремою країною торгувалися з Європою. нав'язали нам брехню ніби ми брати з росіянами. вистачить вже а!
Дякую. Спасибо за это видео.я родилась 62 году, на Батыевой горе, а потом все годы жили мы в Днепровском районе.. Киев всегда был самый красивый и любимый , родной. Но время не пожалело и его. Внешне стало более современным все, а душевнее было раньше. Возможно потому что была молодость..но все было добрее, светлее. Всем желаю мира и любви. А Киеву вернуть чистую экологию. На мусоросжигатели, срочно нужны фильтры, мы дышим угарным дымом, Этих установок ,которых на левом берегу уже 3, Они отравляют нам воздух. Про войну, даже не говорю. Видео очень позитивное. Мира нам всем и благополучия. ❤❤❤❤
Я тоже узнала Хруцкую Людмилу Казимировну-директора магазина «каштан» и Людмилу Григорьеву сотрудника магазина и мою бывшую подругу .я там проработала до 1977г .в 2022 году виделась с Людмилой Казимировной в Киеве.спасибо сердечное за прекрасный фильм о любимом Киеве,о прекрасных людях того времени и радостную счастливую жизнь.
Дуже люблю своє місто,і все що з ним пов'язане, навіть їздив дивитись на старий фонтан з Майдану, він в селі за 100 км від Київа наразі. Дякую за цікавий контент!
Починаючи з 82 року, я часто їздила у відрядження до Київа з Одеси. Потягом , літаком ...влітку і взимку, ще пам'ятаю Брест Літовський проспект. Мені наравилось це місто. Друзі були. І люди щирі і привітні. Гідропарк і білий пісок Дніпра...Дякую за спогади.
такі як ви люблять Радянський Союз привели російський світ на донбасі далі війну. через вас путін ввів війська 2022 року, що якась частина підтримує радянський союз. ми Українці не руські і з історії завжди були окремою країною торгувалися з Європою. нав'язали нам брехню ніби ми брати з росіянами. вистачить вже а!
Дякую за Київ моєї юності. Зелене, прекрасне місто, місто квітнучих каштанів. Звісно, забагато комуністичної символіки, але такі були реалії того часу.
И кто же буде их беречь? К кому вы обращаетесь. Каштаны угроблены. Стоят жуткие, как в фильмах - ужасов. В моём детстве листья каштанов были жёлтые краствые и такие же падали на асфальт. Сейчас как мумии, скрюченные и жуткие, как и наша действительность. Деревья раньше обрабатывали от тополиной моли, а сейчас кому это нужно. Каштаны загнуться, сделают проезжую часть шире чтобы автивкам было комфотней ездить.
@@А.МайНе пам'ятаю я,щоб дерева у місті обробляли. Але каштани,дійсно,вже кілька років хворіють влітку. А ще дерева потерпають від загазованності. Ми ж хочемо на машинах їздити? Ото ж бо...
В 60 році я, маленькою, була в Києві, з батьками. Мені показали зоопарк, с тваринками, покатали на поні. А потім був цирк. Дрбре памятаю, як злякалась лисиці, яка стріляла з рушниці. 😁 Потім батьки купили мені моє перше в дитті, морозиво. В сріблястій упаковці. Яке воно було смачне! На той час мені біло 5 років. Дивно, що я все ще не забула ті враження.
Благодарю от всего сердца! Родной Киев моего детства, время, когда мы жили на Пушкинской, рдом с Прорезной (тогда Свердпова) , мамина сестра на Майдане (в те годы Калинина). Какой была красивой пллощадь! И первая ее реконструкция с огромным фонтаном была хороша.. А сейчас... Пусть те, кто пишет глупые статьи о тех временах, посмотрят как красиво, ярко и разнообразно одеты женщины. и оживлены лица.
Пишіть Ваші враження про Київ 1960-х!
І заходьте на сторінку мого арт-магазину 777a321.wixsite.com/art-shop-horbatyuk
Це неймовірно, це натуральна краса того часу Київа. Я часто був в ті часи в Києві. Ранковий Київ був справжньою красою. Це місто казка. Чисті змочені тротуари і дороги міста після поливальних машин, надихали на на самі найкращі думки і настрій. В травні коли цвітуть каштани, Київ був особливо чарівним. -Дякую за спогади, дуже приємно і цікаво! Автору величезна подяка і РЕСПЕКТ!!!
Обожнюю Київ, найкраще місто у цілому світі. Кадри які повертають у дитинство . Дякую автору ролику за викладений матеріал .
Мать городов русских ! Красота!
@@kav1967
Київ - мати городов русЬких ,,
а не русских ...
К@ z a п чиky -
Вслід за російським кАрАблЄм ..
🤬🤬🤬
Был
@@zaeczaec4391 - Да, бандеровские нацисты довлели русский город до развала ((
@@kav1967Причем здесь московия и Русь, мясо угромордвина?
Я корений киянин Дякую за таке чудове відео про наше чудове місто
Подивившись це відео, хочу сказати - ці люди жили своє найкраще життя! Київ неймовірно красивий та затишний, такий ще добрий!
Яка насолода дивитись старі хронікальні фільми про рідний Київ, або мій Львів! Це неймовірні міста!
Я просто обожнюю цю архівну відеотеку!!!
ДЯКУЮ!!!!
Київ був дуже зелений. Хрещатик весь у каштанах. І перед КМДА були каштани . Де вони поділись?
@@ЛюдмилаМиколаенко-щ2с , дерева теж хворіють і помирають
@allasever1632 зараз така екологія,що дивуватись нічому.
@@ЛюдмилаМиколаенко-щ2с ти коли останній раз була на Хрещатику? 🤦🏼♂️
@Kyiv_UA_Sport на минулому тижні.
МІСТО НАШОЇ МОЛОДОСТІ!КРАСЕНЬ КИЇВ !ОХАЙНИЙ,ЗАТИШНИЙ,МИРНИЙ,КВІТУЧИЙ,КОХАНИЙ КИЇВ!❤
Киев это город, а мисто то сельский новодел.
Слава Руси-Украине!
@@ДедМороз-с7ъПішов ......
У тебе шо ? Зацiпило ?@@ДедМороз-с7ъ
@@nataliageiss6753 Мисто это по-жлобски, по-кугутски, по-рагульски, а по-руски, как в древних летописях и на языке киевлян, и Киевской Руси правильно город! Шо не так?
Кстати почему твоя мова села называется соловьиной?
@ДедМороз-с7ъ Ну вот с умным ещё имело бы смысл дискутировать, а вот с чёртом, кугутом, жлобом ))))...не тратьте куме Сили.
Різнокольоровий ароматний бузок ботанічного саду...ммммм там же і каштани різнокольорові квітнуть, як тебе не любити Києве мій! Завжди плачу, як чую цю мелодію, чи пісню, торкається серця...Закохана в своє місто, живу в столиці з 1981 року)) Дякую за чудовий етер, Дмитро!
Більшості дорослих і молодих людей, залишившихся на ціх відео-фрагмента, вже немає серед живих, залишились дівчатка і хлопчики, і то не всі. А Київ був, є і буде завжди.
Так, я 65-го року народження і мені вже майже шістдесят... А Київ такий же молодий!
@@ЮрійС-м8в ставлю вам лайк як і для підтримки каналу
шкода, що продажні корупціонери політики - знають як не любити Київ...Дякую за відео, дуже цінна робота
Уничтожение гоев их цель
Планы у пархатых як завжди!!
Саботаж пархатых, обгадитьи все советское!! Разделяй и властвуй!!
Фашизм легкая форма сионизма.Сионисты свои преступления прыкрыли фашизмом, коммунизмом.А сейчас русскими, и пандемией, и ещё самое смешно Киевской хунтой!!!
💯 %
Дякую за чудовий фільм Київ завжди прекрасний бажаю вам подальших цікавих передач
Дмитре, хочу висловити вам вдячність і повагу. Ваш канал це просто топ, кожне відео. Так тримати 😉
Дякую за відгук!)
@@DmytroHorbatiuk :
Питання як архітектору ;
- Чому архітектура Київу не відрізняєтся від архітектури - інших міст по світу ( Стогhольму , Празі , Буєнос Аєрес , Мадрид , Делі , Токіо , Мельбурн , Вашингтон , Марсель , Сідней , Пекін , Берлін , Каракас , Нью Йорк , Рим ... - тощо ) ?
- Тобто , з чим пов'язано / що архітектура минулих століть по світу ; - ЄДИНА ?
- P . S . - Ніби , це мешкання якоїсь іншої / відносно нещодавно ще - загиблоЇ цивілізації .
- P . P . S . - Слава Україні .
Все помню. Сравниваю с сейчас. Киев захватили жлобы! На каждой улице были свои деревья. Они были все одинаковые. Все кронированые. Землю у деревьев закрывали декоративные решётки. Были кованые мусорники. Автоматы с водой. А сейчас на улицах Киева растёт шо попало. Деревьями мало занимаются. Большенство больные и старые. Где одинаковые каштаны на Крещатике? Где ухоженная Владимирская горка? Деревья старые и больные. Где нормальные мостовые? Где нормальная дорога, Владимирская. В те годы она была лучше и ровнее. Киевом должны руководить люди с Киева, любящие Киев, хозяйственники с образованием и опытом, не младше 40 лет.,А сейчас одни жадные иногородние жлобы
Доброго дня! Не зовсім зрозуміло , який час ви маєте на увазі . Щодо того, що історична архітектура Києва не відрізняється від інших міст світу- не згоден. На історичну архітектуру впливало багато факторів: і наявність місцевих будматеріалів, і традиційні конструктивні прийоми, і клімат, і мода на певний стиль. Абсолютно неможливо сказати що,наприклад, історична архітектура Китаю XVIII- XIX століть не відрізняється від наших традиційних хат і дерев’яних церков. Це абсолютно різні будівлі. І це прекрасно, що ми маємо таке величезне різноманіття різної архітектури по всьому світу . А спільні риси могла мати архітектура регіонів, де був подібний клімат, місцеві будматеріали, спільна культура і традиції.
@@DmytroHorbatiuk :
В який насправді час все побудовано було - невідомо ще .
Скоріш за все , будували десь - у сімнадцятому дев'ятнадцятому століттях до якоїсь глобальної катастрофи ( період монотеїзму на землі ) .
- Нажаль , архітектура - м8скVи , к@z@Nь наприклад бо , с@м@R@ ... ( тощо ) , аналогічна .
І це , дає їм повод називати Київ вже - своїм ( як і п8л8к8 теж до речі , вже відкрито - називають Львів своїм ) .
Але , архітектура того часу інших міст по світу - частково теж аналогічна ; - Стокгольм , Буєнос Аєрєс , Сідней , Марсель , Лондон , Нью Йорк , Барселона , Сеул частково ... - тощо .
- Тобто , в якийсь період ( нібито - лаптежний ) часу , всі народи на землі чомусь міста свої вже будували - в однаковій архітектурі .
І у навершях арок їх , скрізь був символ монотеїзму - Стилізований символ Сонця ( воно же ; - " Гигантская свастика в сибірськой глуши ... " ) .
Воно же ; - Коннот плєйс - Делі , Станція Фліндерстріт - Мельбурн , Капітолій - Вашингтон , Собор Санта Марія - Мадрид , Букінгемський дворець - Лондон , Іллінсько тиховинська церква - Ярославль , Собор артистів - Рим ... - і подібних арок в Україні теж по всіх містах , багато .
- Це к тому , шо офіційна історія як і конфесії ; - ЛОЖНИ .
І до якоїсь глобальної катастрофи / політично і конфесійно - світ був ; - ЄДИН
Та й центром була вже усьому ; - Україна ( від ; - Країна = держава ) .
Тому й нас чіпають зо усіх сторін - постійно ( бо Україна їх всіх - устрашає ) .
- P . S . - Може бути - таке ?
- P . P . S . - Слава Україні .
неймовірно ностальгічно, Дмитро - молодець, натхнення та білше переглядів та підписників
Взагалі немає ностальгії ( за совком тим паче), хоч совковий Київ протримався до початку 2000х
@@Prodigy85 так не про совок мова
@@Prodigy85 ну так жри дикий капитализм, будешь за ним скучать среди вонючих человейников и без деревьев при температуре воздуха 40+ летом
@@poco3929 мова про Київ 60х, я перший раз був у Києві у 1977р( окрім нових спальних районів і нових станцій метро в центрі міста змін не багато), на відео побачив типовий совок- плакати, святкування першо равня і все таке радянське (до чого маю алергію)
@@deaddycruel ,,дикий капіталізм" утворили совкові комуняки, які мов голодні шакали накинулись на незахищених МОРАЛЬНИМИ Законами все те, що побудовано чесними українськими працівниками в часи процвітання совкового ідеалізму.
В прекрасному романі ,,Собор", український письменник Олесь Гончар, показав як раз тих ,,висуванців", хто завгодно якими методами, готові були продертись до владного корита... Ось вони зараз і продерлись і жирують за рахунок ВІДСУТНОСТІ ЕЛЕМЕНТАРНОЇ ЧЕСНОСТІі СОВІСТІ...
Бо справжній Капіталізм - це величезна ПРАЦЯ і Професіоналізм.
А ті, хто вважає, що капіталізм, це печерна конкуренція, ,,людина людині - вовк", живе старовинними уявленнями, зовсім не розуміючи, які сильні соціальні закони відносин в стаї вовків, до яких нашому ,,образу і подобію", на жаль, далеко.😮🤕
Чудово викладаєш матеріал. Успіхів каналу!
Клас дякую за відос) ну і ще дуже приємно будо побачити фотку мами ( дічинка з надувним кругом на пляжі )
Вау! Неочікувано) Дякую за відгук)
Я не киянин , але полюбив Київ з 1966 року , коли вперше побував з екскурсією від сільської школи на Полтавщині , і зараз чую сигнали чи то трамваїв , чи то ттролейбусів в вечірній час на вулиці Бастіонній .
Дякую тобі друже за це,в мене як і у багатьох киян з перших звуків мелодії в цій кіно хроніці трохи мокро стало на очах...
Я навчалася в Києві у 80-х минулого століття. Як же я любила ТОЙ Київ.
А я в першій половині90х І тоді ще Київ був якийсь затишніший,як тепер
Справжній Київ зруйнували москалі в жовтні 1941. Ви бачили вже спотворений Київ
А я в Киеве был летом 2022 и там тоже было хорошо. Эх! Хочу в Киев!
Ну,можна було і сказати,НАШ, Київ.❤
Kyiv неможливо не любити
Видно что автор любит свой город. Интересное видео.
Це справжня машина часу, дякую Вам за працю.
Дякую автору за чудову роботу,за позитивні емоції від спогадів.
Київ завжди прекрасний і любимий.
Яке гарне, спокiйне ,красиве мi,сто.💗💗💗
На жаль, було
@@ЛарисаЗапотічнаНе було, а є і буде
@@ІгорШевченко-ь5з буде спокійне і процвітаюче, коли українці керуватимуть, а не, де кочівничих націй більше корінних жителів
@@ІгорШевченко-ь5з не будет, он изродован окончательно. Но процесс его уничтожению идет на полную катушку.
@@deaddycruel брєд, міста перебудовують+можна відновити і багато старого. Відновили ж і Успенський собор, і Михайлівський
От би хто впізнав себе на відео і написав Вам ❤))))
Дякую. Гарне відео.
Я впізнала :)
Багато хто згадує 60-ті як найоптимістичніший час, я підтримую цю тезу. Бо: в 1953 помер Сталін, почалася відлига, місто відбудувалося після війни, озеленювалось, припинилися масові репресії, люди стали жити краще, загалом ситуація покращувалася: Гагарін полтів в космос, відкрилось метро, люди почали масово отримувати окремі квартири, купувати телевізори, вдягатися краще, по європейській моді (що видно не лише на відео, а й на сімейних фото). З'явилось багато дрібниць, котрим ми можливо не надавали уваги і котрі так контрастували з сталінським часов: іноземні фільми, кінофестивалі, продукція соцкраїн в універмагах, організації котрі покращували побут, бюро добрих послуг «Світанок» наприклад. А скільки літератури з'явилося, чого лише коштує журнал «Всесвіт».
Ну а мені особисто ще подобається архітектури цього періоду, легкі форми, багато світла, скла, панно та мозаїки, так несхоже на помпезні сталінські споруди.
Гарна думка, але невже вам не подобається ВДНГ?
@@poco3929 Подобається, це різні стильові напрями. Просто особисто мені ближчі модерністичні мозаїки. А так я і Хрещатик дуже люблю.
@@poco3929 ВДНХ какая-то не живая, красивый мавзолей мертвой эпохи. В детстве меня дед почти ежедневно водил туда кататься на, не знаю как назвать те бело-синие самодвижущиеся вагончики. Несомненно эта архитектура канон академичной красоты, но предыдущий автор прав - хрущевские строения ближе к простому народу, "ламповее", даже мозаики которые в детстве меня раздражали сегодня умиляют. Жаль что на бульваре Леси Украинки их закрыли/уничтожили.
@@ollabrams1354 добре, що прибрали ці жалюгидні мозаічні панно- як побачу десь у селі на автозупинках, так плачу))
@@Prodigy85 я раніше теж так вважав але з часом зрозумів що це досить доречна прикраса будівель. Зараз на пр-ті Науки є мозаічне пано на всю стіну, гарні яскраві кольори.
В старому києві я відчувала себе на місці,любила його затишні вулиці,його красу.але після величезних змін люблю все менше,особливо центр.таке враження,він тепер не для простих людей.наче розділили місто на багатих та бідних.колись любила магазини в центрі,жила там в кімнаті комуеалки,через площу змельницьуого,потім вуличкою йшла вниз до зрещатика,пила каву в підземному переході до метро біля главпочтамту,прямувала до бесарабки,де сідала на 14й тролейбус,їхала до дому проектів,в якому працювала.тепер там все відторгає мене,наче живе там інший народ,його магазини, ціни і погляди проживаючих там.мені шкода того затишку,що мав київ.
Всё так и есть. Город уничтожили, он стал не пригоден для жизни.
@@А.Май Тікайте скоріше )
В старому Києві відчував себе як в селі, ні на яку столицю взагалі не схоже , от с 2000 років вже більш менш на столицю схоже, совдеп навіть нормально золоті ворота не могли зробити
@@андреймихайловский-э9эсело это как раз таки сейчас, за последние 10 лет сюда понаехало куча жлобов, киев стал перенаселен, куча лишних машин, куча мафов и реклама, разбитые улицы, фасады домов я вообще молчу.
На видео Киев более целостней и с какой то гармонией, а сейчас половина Киева это пиздец просто.
@@андреймихайловский-э9эТы видно большой знаток сёл😂
Цю пiсню спiвав дмитро гнатюк чудовий артист ше раз дякую наче в дитинство потрапила
СЛАВА ТЦК !!!!!!!!!!
@@TheRUSBIG що робиш тут, орк нацистський?
Первым исполнителем песни был Юрий Гуляев, эта запись была самой популярной
Прекрасный ,бесподобный родной Киев!А какие люди -светлые жизнерадостные и добрые!слёзы воспоминаний на глазах.Я узнала директора магазина ‘Каштан»-Людмилу Казимировну Хруцкую-человека с большой буквы-умница ,красавица,очень хороший руководитель была.Встречалась с ней в Киеве в2022, когда началась война. Увидела мою подругу тех лет -Люду Григорьеву,я проработала в «Каштане»до 1977г. Лучшие годы моей жизни ,потрясающий дружный. коллектив был. Спасибо за чудный фильм и воспоминания жизни в прекрасной стране Украина
Поправлю - о республике Украине в составе советского союза...
Разница очевидна.
@@RADAR812Была Киевская Русь. Потом пришла коаснопузая быдлота и стала всё переименовывать и делить. Сейчас идёт обратный процесс и быдлота воет. Не республика - рабыня Московии, а вольная страна. Разница огромная.
На аві мужик а пише від імені жінки, добре совків розпад імперії зла сколихнув що ті стать почали міняти 😂
Дякую, за душевне ставлення до нашого рідного Міста. За цікаву розповідь про ті часи .Дуже цікавий та змістовний сюжет.
Зроблено душевно та зі смаком ! Вітаю !
У 80-х це був місто-красень, потім почалась дика забудова. Владі Києва треба було прийняти Закон який би заборонив забудову міста вище 10 поверхів, а центр не більше 5. А зараз місто перетворили в суцільний кам'яний жах. Цих забудовників вішать треба разом з бездарними мерами-корупціонерами і депутатами київради....
хрущевки это дома -красені ??? Дебіли комунячьї .як ви задовбали
Неймовірно гарне, зелене, дружнє було місто! За місяць, поки намагався вступити у 1990-му до КДУ ім. Тараса Шевченка, зачарувало мене на довгі роки.
так а хто вибирав цю владу? Чи не мудрі кияни вибрали Омельченка, Черновецького, Кличка? Зараз мабуть ще виберуть Корогодського
@@VITRIBENKI корінних киян вже давно не залишилось в місті. Тільки "понаєхавшіє", так вони і обирали різних покидьків. Досі чую від багатьох що Омеля багато зробив для міста. А ще "бабушкі" які за кіло гречки віддавари свій голос ворам. Альтернатива Кличку були регіонали, або зелені...
@@konstantinval6466 "каренниє" слава Богу переїхали до Ізраїлю, та і заселених після Другої Світової кацапів зараз якось поменшало. Дійсно, після війни у Києві залишилося не більше 30 відсотків аборигенів. Але оці усі каренниє були затятими українофобами. Євреї і москалі. Зараз Київ у цьому плані в рази кращий. Так що ласкаво просимо українців панаєхать до Києва. А то ось уже сучасне довоєнне русскагаварящеє бидло почало назад повертатися.
Дякую!наче в дитинстві побувала❤
Дякую. Я народилась в1965 році в Києві, моя мама в 1934, а дідусь по мамі в 1911 році
Мені так цікаво дивитись ваші кінохроніки. ❤
Очень интересно было бы узнать, что вам рассказывали проти времена и остались ли старые фото с тех времен ваших предков!
Я теж народилась у 1965му. І мама у 1934. Дідусі були старші за вашого,і тих не знаю. Не повернулися з війни.
@@veronikarich5474А про що розказувати? Батьки працювали,на "мітинги" ходили (1 травня,7 листопада). У село возили продукти до бабусь. Бо пенсії тоді на селі не платили. Жили з того,що виростять. Пам'ятаю,возили хліб круглий( український, у селі тільки "кірпічики" продавали,і то не завжди застанеш), батон,палку ковбаси Докторської або Любительської,з півкіла масла,сир твердий,рибу. Ніхто ні на кого не зобижався,нікого не критикували. Жили собі,раділи,що є дах над головою і за що купити хліба.
Дуже дякую, дивився на одному подиху!
Ну,,як тебе не любити.
Києве мій !!!!!!!!🥰❤️❤️😥😥😥
Завжди коли прихожу до тями після перегляду ваших відео, витираю слину і сідаю писати коментар!)
Дякую за підтримку!)
@@DmytroHorbatiuk Сейчас это работа наротив ФСБ РФ.
Сколько вам заплатили?
Яке красиве, елегантне місто!
Було при срср
Было и красивое, и элегантное, и культурное, и дружелюбное, и пригодное для жизни.
@@Рина-ы9обуло,є і буде в віках❤
дуже крутий випуск. дякую!
Доброго дня, пане Дмитро! Можу поповнити Вашу колекцію фото Київа 60-х. Дякую за Вашу чудову працю!
Дякую за можливість повернутись в дитинство!
Неймовірно класний канал!
Шикарна подача унікального, історичного матеріалу
Автору здоров'я, та натхнення!
Дуже цікаво! Дякую! Особливо за порівняльні кадри.
Наскільки теплі відео) як приємно) круто, якщо люди, які були на відео, змогли себе побачити)
Вразила кількість людей в ті часи на вулицях)
Одяг 😍вау👏🏻
як завжди дуже цікаво. спасибі!
Реально як місто у парку було.
теперь вместо парков и скверов - уродские человейники, в которых уродуются человеческие души
дякую Дмитре що бережете спогади про моє рідне місто
Щиро дякую автору за цікаві кадри, які дозволили поринути у минуле, згадати ті часи, коли люди жили з вірою у світле майбутнє, працювали, кохали і любили свій рідний Київ...
дуже гарно. широ дякую
Менi як киянцi дуже цiкаво було подивитися минуле свого мiста! Деякi моменти пам’ятаю з свого дитинства! Дякую за цiкаве вiдео! 💝
Спасибо автору за труд !
Дякую за огляд. Шкода, що не додали факт наявності метро-ліфту на станції Дніпро, який опускав вагони метро вниз на набережну, або піднімав їх при закупівлі Києвом. Потяг буксирував вагони по колії трамваю по набережній і потім їх піднімали тим унікальним ліфтом. Це є на фотографіях, а от на відео я не бачив ніколи такого
дуже інтересний та класний фільм дуже сподобався
Цікавий, а не інтіресний
С1966года я в Киеве.Так и было. В МЕТРО звучала музыка о Киеве. Мне 76лет помню все и люблю киев еще больше.
Чудова подача і цікава інформація
Дима, Вы просто чудо! Огромное спасибо ❤❤❤!!! Мой родной и любимый город! Пусть Бог хранит его веками, пусть все киевляне и гости столицы будут в нем счастливы!🙏
Во всем мире Киев назвали ,, Город сад,, зимы были снежные, холодные. Летали снегири. Строили снеежные города. Все жили дружно и друг другу помогали. Согласна со многими оппонентами, старый Крещатик смотрелся зеленым и весь в цветах. Сейчас облачен в цемент и мрамор. Духота и жара. Везде ремонтируют и оставляют все в таком виде как было много веков назад Берегут историю. Процветай мой родной и любимый Киев. Коренная Киевлянка. СПАСИБО за интересный обзор. 👍👍🙏🇨🇦🇺🇦👋👋👋♥️♥️
"Летали снегири"... А тепер - шахеди та ракети... Русня не знищить наш Київ. Пір`я у горлі поросте
@@tor-e5yРусня ні, не знищить, а зелена пліснява - так.
Спасибі за позитивний настрій і чудовий фільм.
Навіть у 60-х Київ був ще невеликим. Громадського транспорту хватало і доїхати з кінця у кінець міста модно було за пів години. Тільки ткнувся, а вже фактично кінець міста. У центрі міста ще було повно приватного сектору та дореволюційних будинків на 1-2 поверхи.))
Киянин у 5 поколінні, 47 р.н.
Вподобайка та коментар на підтримку каналу. Успіхів вам у вашій роботі. 🎉
Спогади. Еміграція, але не тільки географічна, та ще й у часі. Велика вдячність Автору!
Дякую Вам! Чудова робота! ,💪💪💪💪💪
Дякую за відео!
Чудове відео. Подорож в минуле. Було чудово. Щиро дякую автору!!!❤❤
Дякую за чудовий контент! Успіхів каналу
Дякую 🎩
Неймовірно: на заставці -- пустий Хрещатик, не забитий транспортом, серед дня!!! 😊
Хоча, далі у відео -- Хрещатик повний людей і машин!!!
А, скільки людей виходить з метро та йде вздовж Дніпра, до пішохідного мосту...
Бо його було дуже мало.В 1973 я спускався на М-412 по Інституцькій на Хрещатик один на всю вулицю,але ДАІшник не забув мене зупинити і перевірити документи.
Як тебе не любити киiве мiй, дякую за спогади все змi нилось i ми круто дякую
Києве
Дякую за це цікаве відео!
Яка краса!
Я приїхала на навчання до Києва в 1970 року і він був тоді майже таким як в цій чудовій хроніці. Бо саме в середині травня все в Києві цвіте і буяє життям і красою.Я знімала квартиру поряд з Оперним театром три роки і знала,всі куточки Володимирської.
Ця хроніка змову повернула в юність.Потім багато років працювала на Хрещатику,діти ходили в гімназію на Енгельса..і росли на Хрещатику.
Ми вже кілька десятиліть не вдома,але Київ завжди квітує у наших серцях.
Дякую за дуже цікаві передачі що ви робите з великою любовʼю
Успіхів
🙏🇺🇦🙏
Вітаю і дякую Вам 🇺🇦❤️🇩🇪
Сльози на очах!!!! Спогади!!! Дякую!!!
Я також навчався в 80 х. Київ був красень.Сьогодні задрипанка ,потопає в смороді,палатках,в бомжах і алкашах.
Дякую за шикарне відео улюбленого міста!
Дякую за чудовий фільм, який нагадав моє дитинство, Я дуже добре пам'ятаю відкриття метро. Я навчалась у 8-му класі. Ще раз за чудовий проект Велике Дякую!
такі як ви люблять Радянський Союз привели російський світ на донбасі далі війну. через вас путін ввів війська 2022 року, що якась частина підтримує радянський союз. ми Українці не руські і з історії завжди були окремою країною торгувалися з Європою. нав'язали нам брехню ніби ми брати з росіянами. вистачить вже а!
Ти й тут дебільне? Хто відкрив палату номер 6?
Відмінна робота. Дякую.
Дякую за відео.Гарна робота.Людям,які йдуть по вулицям,виходять з вагону метро...їх вже нема в цьому світі.А кому було 20,то вже 84.
Дякую.
Спасибо за это видео.я родилась 62 году, на Батыевой горе, а потом все годы жили мы в Днепровском районе..
Киев всегда был самый красивый и любимый , родной.
Но время не пожалело и его.
Внешне стало более современным все, а душевнее было раньше.
Возможно потому что была молодость..но все было добрее, светлее.
Всем желаю мира и любви.
А Киеву вернуть чистую экологию.
На мусоросжигатели, срочно нужны фильтры, мы дышим угарным дымом,
Этих установок ,которых на левом берегу уже 3,
Они отравляют нам воздух.
Про войну, даже не говорю.
Видео очень позитивное.
Мира нам всем и благополучия.
❤❤❤❤
Просто дякую.Це все в моїй пам'яті...
Цікаво передивлятися історичні відео Києва радянської доби і так сумно бачити Київ сучасний спотворений сучасною хаотичною незаконною забудовою
Ну так уйобуй з нього
що ж ви хотіли: декомунізація
@@auchentoshan4354 Яким боком забудова Києва до декомунізації? Ви хоч-би подивились, що це означає. 😂
Спасибо , увидел директора магазина «Каштан» Хруцкую Л.К. Я там тоже работал в1973 г. Людмила Казимировна проработала до закрытия магазина.
Я тоже узнала Хруцкую Людмилу Казимировну-директора магазина «каштан» и Людмилу Григорьеву сотрудника магазина и мою бывшую подругу .я там проработала до 1977г .в 2022 году виделась с Людмилой Казимировной в Киеве.спасибо сердечное за прекрасный фильм о любимом Киеве,о прекрасных людях того времени и радостную счастливую жизнь.
Як приємно повернутись в ті роки
Как молоды мы были !
Как искренне любили !
Как верили в себя !
а що небудь НЕ з руzzкого мiра слабо?
сдайся в,Глеваху
@@VivendiModus-j7oти, хворий ?
вірили в партію,лєніна,комсомол?
@@AllaBanderstadt В себя верили ! Не в партию , и не в комсомол !
Дуже люблю своє місто,і все що з ним пов'язане, навіть їздив дивитись на старий фонтан з Майдану, він в селі за 100 км від Київа наразі. Дякую за цікавий контент!
Спасибо Вам за упоминание старого фонтана! В детстве он мне казался сказочным.
У якому селі?
@@ЗрказНеба в Буках
Починаючи з 82 року, я часто їздила у відрядження до Київа з Одеси. Потягом , літаком ...влітку і взимку, ще пам'ятаю Брест Літовський проспект. Мені наравилось це місто. Друзі були. І люди щирі і привітні. Гідропарк і білий пісок Дніпра...Дякую за спогади.
такі як ви люблять Радянський Союз привели російський світ на донбасі далі війну. через вас путін ввів війська 2022 року, що якась частина підтримує радянський союз. ми Українці не руські і з історії завжди були окремою країною торгувалися з Європою. нав'язали нам брехню ніби ми брати з росіянами. вистачить вже а!
Больне чи що? Тож пишуть що з Одесси їздили, по Брест литовському шосе
Аби щось гавкати, марш в будку і пігулки не забудь 💊
гарно
Интересно вы читаете газеты. Главное исторически достоверно, слово в слово.👍
Такий гарний,рідний КИЇВ,НАСТОЯЩИЙ❤🎉❤😊
Дякуємо, ми кияни!
Дякую за Київ моєї юності. Зелене, прекрасне місто, місто квітнучих каштанів. Звісно, забагато комуністичної символіки, але такі були реалії того часу.
Мене більше дратують інородні нам хануки по всій Україні
Дякую, цікаво. Особливо кадри порівняння минулого та теперішнього. Дерев було більше, але не критично. Треба зберегти каштани
И кто же буде их беречь? К кому вы обращаетесь. Каштаны угроблены. Стоят жуткие, как в фильмах - ужасов. В моём детстве листья каштанов были жёлтые краствые и такие же падали на асфальт. Сейчас как мумии, скрюченные и жуткие, как и наша действительность. Деревья раньше обрабатывали от тополиной моли, а сейчас кому это нужно. Каштаны загнуться, сделают проезжую часть шире чтобы автивкам было комфотней ездить.
@@А.Май С улицы Вышгородской была красивая каштановая аллея вверх на Ветряные горы. Говорят, ее уничтожили.
@@А.МайНе пам'ятаю я,щоб дерева у місті обробляли. Але каштани,дійсно,вже кілька років хворіють влітку. А ще дерева потерпають від загазованності. Ми ж хочемо на машинах їздити? Ото ж бо...
Дякую! Дуже важливо знати історію та зберігати спадщину!
Дуже гарно і весело
Весело? Чего радоваться что угробили лучший город земли? Если это вас веселит..?
Дякую, отримала задоволення від перегляду! Атмосферно
Дякую. Насолодилася.
Відео прям ТОП. Дякую за вашу роботу
Супер!
Большое спасибо , вам , Дмитрий ! Киев - это моя жизнь ! 🌹🇳🇴
Чому тоді прапор Норвегії? 😳
Є чудовий фільм Муратова, - "Маленький шкільний окрестр", саме про той час і той Київ.
В 60 році я, маленькою, була в Києві, з батьками. Мені показали зоопарк, с тваринками, покатали на поні. А потім був цирк. Дрбре памятаю, як злякалась лисиці, яка стріляла з рушниці. 😁
Потім батьки купили мені моє перше в дитті, морозиво. В сріблястій упаковці. Яке воно було смачне! На той час мені біло 5 років. Дивно, що я все ще не забула ті враження.
Благодарю от всего сердца! Родной Киев моего детства, время, когда мы жили на Пушкинской, рдом с Прорезной (тогда Свердпова) , мамина сестра на Майдане (в те годы Калинина). Какой была красивой пллощадь! И первая ее реконструкция с огромным фонтаном была хороша.. А сейчас... Пусть те, кто пишет глупые статьи о тех временах, посмотрят как красиво, ярко и разнообразно одеты женщины.
и оживлены лица.
Дякую чудове відео