ChatGPT w edukacji - Szkoły wyższe. Wpływ ChatGPT na badania naukowe i dydaktykę

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 6 ก.ย. 2024
  • #chatgpt #openai #microsoft
    Miliony użytkowników na świecie testują potencjał i ograniczenia ChatGPT - opartego na sztucznej inteligencji generatora tekstu, który jest w stanie napisać wypracowanie, wiersz albo przygotować odpowiedzi na pytania egzaminacyjne. Nic dziwnego, że podejście do technologii tej generacji jest poruszane i szeroko dyskutowane.
    Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i pytaniom środowiska edukacyjnego, Akademia Leona Koźmińskiego wraz z firmą Microsoft zorganizowała konferencję „ChatGPT w edukacji - ewolucja czy rewolucja?”.
    Moduł 2 - Szkoły wyższe. Wpływ ChatGPT na badania naukowe i dydaktykę
    Mateusz Rafał (Dyrektor Digital Transformation Center w Ministerstwie Edukacji i Nauki), prof. dr hab. Grzegorz Mazurek (Rektor Akademii Leona Koźmińskiego), prof. nadzw. dr hab. Maria Ganza (Zakład Sztucznej Inteligencji i Metod Obliczeniowych Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. Łukasz Sułkowski (PCG Akademia, Uniwersytet Jagielloński), prof. ALK dr hab. Aleksandra Przegalińska (Prorektor Akademii Leona Koźmińskiego), Pamela Krzypkowska (Architektka Danych i Sztucznej inteligencji w Microsoft)
    Subscribe: th-cam.com/users/use...
    Finds us on Facebook: Kozminsk...
    Find us on Instagram: / kozminskiuniversity
    Find us on LinkedIn: / akademialeonakozminskiego
    Blog: www.studentsinwarsaw.com

ความคิดเห็น • 1

  • @adamkurek1821
    @adamkurek1821 ปีที่แล้ว

    na niektórych wykładach lub raczej podcastach organizatorzy pozwalają zadawać pytania zaproszonym gościom także on-line i to pod publikacją tego materiału, zaznaczając że prelegenci zgodzili się odpowiedzieć na pytania (komentarze) internautów.
    Gdyby wykład był transmitowany jednocześnie na TH-cam lub gdyby została stworzona robocza strona, mail, chat na potrzeby pytań od studentów, od razu można było by wybierać te interesujące odpowiadając na nie w trakcie prelekcji. Zamiast ew po (o ile to byłoby podjęte przez zaproszonych mówców).
    To też wygenerowało by ruch w komentarzach, popularyzując wiedzę i kanał uczelni, a więc i nią samą.
    Nowe technologie umożliwiają też zwiększenie możliwości zdalnego nauczania, także zarabiając na formie otwartej (tak jak tu na TH-cam, niektórzy twórcy mają dodatkowe płatne kanały).