ПРОПОЛІС- ЦЕ ПОДАРУНОК ПРИРОДИ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 22 ก.ย. 2024
  • Що таке бджолиний прополіс?
    Прополіс - це природна смола, яку виробляють бджоли для використання як герметик і яка може принести користь здоров'ю людини як ефективний антимікробний засіб.
    Хімічний склад прополісу унікальний.
    до його складу входять:
    вітаміни: B, C, E;
    мінерали: магній, нікель, кальцій, залізо, цинк, цезій, марганець, срібло, мідь та ін.;
    амінокислоти;
    біофлавоноїди.
    У складі прополісу визначається велика кількість флавоноїдів. Це органічні речовини рослинного походження. Вони мають потужні антиалергенні, бактерицидні та протизапальні властивості. Вчені довели, що концентрація флавоноїдів у прополісі є достатньою для надання лікувального ефекту, при цьому вони не токсичні.
    Унікальний склад, наділяє його безліччю корисних властивостей. Серед них:
    антимікробне;
    ранозагоювальне;
    антиоксидантне;
    імуномодулююче;
    знеболювальне;
    протитоксичне;
    дезінфекційне;
    протипухлинне;
    знеболювальне.
    Лікувальні властивості прополісу
    Завдяки розвитку науки бджільництва, сьогодні ви можете купити прополіс не тільки у вигляді настоянки, але й у таблетках, капсулах та навіть у вигляді спрею. В останні роки він став популярним не тільки в народній медицині, але й у традиційній. Що ми можемо отримати завдяки прополісу? Список його лікувальних властивостей досить великий:
    Допомагає при шлунково-кишкових розладах. Завдяки своїм протираковим, антиоксидантним та протизапальним властивостям прополіс можна пити для лікування інфекційних шлунково-кишкових захворювань.
    Спиртова настоянка прополісу пригнічує зростання трофозоїтів, які можуть спричинити лямбліоз і навіть малярію.
    Прополіс також допомагає від Helicobacter pylori.
    Використовується при гінекологічних захворюваннях. Бджолиний клей можна застосовувати для лікування вагініту, бактеріального вагінозу та кандидозу. 5% водний розчин прополісу допомагає покращити мікрофлору, і крім антибактеріальної та протигрибкової дії також діє як знеболювальне. Цей натуральний засіб - відмінна альтернатива тим жінкам, яким протипоказано застосування антибіотиків.
    Має протиракові властивості.
    Прополіс може відігравати важливу роль у лікуванні та попередженні деяких видів раку. Проведені дослідження підтвердили, що йому під силу знижувати ризик мутації клітин, що зменшує ймовірність того, що клітини стануть злоякісними. Також активні компоненти такої речовини здатні блокувати шляхи, які використовуються раковими клітинами для передачі інформації одна одній.
    Прополіс для імунітету
    Застосування прополісу для підвищення імунітету не є чимось новим, оскільки саме його імуномодулюючі властивості зробили його таким популярним. Прополіс дорослим та дітям можна пити як усередину (у вигляді настоянки, таблеток та капсул), так і застосовувати зовні (у вигляді мазей, кремів, спиртових настоянок).
    Застосування прополісу для профілактики анемії
    Прополіс містить багато вітамінів групи В, які є незамінними нутрієнтами для здоров'я людини. Вони відіграють важливу роль у підтримці оптимального самопочуття та різних функцій організму. Дефіцит багатьох з них збільшує ризик розвитку анемії, що супроводжується виникненням підвищеної втоми, слабкості, сплутаності свідомості та депресії.
    Лікування запальних захворювань суглобів
    Активні компоненти екстракту прополісу мають протизапальні властивості, що робить їх корисними для зменшення запалення при хворобах суглобів, у тому числі при артриті.
    Поліпшує стан шкіри. Завдяки протиалергічним, протизапальним та антимікробним властивостям прополіс дуже часто додають у мазі та креми. Крім того, він допомагає шкірі виробляти колаген, який корисний для епідермісу. А людям із проблемною шкірою бджолиний клей показаний як противугровий засіб.
    Покращує здоров'я ротової порожнини. Порожнина рота у людини населена різними бактеріями. Але якщо ви не хочете страждати від карієсу та проблем з яснами, потрібно дотримуватися балансу. Надмірне зростання бактерій, як і їх недолік, може призвести до хвороб. Розчин прополісу має антибактеріальні властивості та вбиває бактерії, які викликають пародонтит та гінгівіт, а також допомагає загоєнню ран у роті.
    В аптеці можна придбати настоянку на спирті або воді, яка показує добрий результат при застудних захворюваннях.
    Головна перевага прополісу в порівнянні з іншими продуктами бджільництва є те, що речовина не втрачає своїх корисних властивостей навіть при тривалому кип'ятінні. Завдяки цьому його можна використовувати для приготування відварів та настоїв, додавати до гарячого чаю.
    Як правильно приймати прополіс?
    Прополіс хоч і є дуже корисним, але все ж у сирому вигляді нашій травній системі його дуже складно переварити. Тому якщо ви хочете приймати його постійно, то віддайте перевагу таблеткам, капсулам або настоянці
    #прополіс #користьпрополісу #всепропрополіс

ความคิดเห็น • 8

  • @НатаЕнта
    @НатаЕнта 3 หลายเดือนก่อน +2

    Корисна інформація. Д я к у ю. ❤❤❤

  • @ЛидияЗубченко-е3в
    @ЛидияЗубченко-е3в 3 หลายเดือนก่อน +1

    Дякую за потрібну інформацію!

  • @SMERT.moskalam
    @SMERT.moskalam 3 หลายเดือนก่อน +1

    🖐🇺🇦❤️🖤👍👍👍

  • @НадеждаКузьмина-у2к
    @НадеждаКузьмина-у2к 5 วันที่ผ่านมา

    От онко он не помогает - пробовали. И горячую температуру он не выносит - ухудшается качество.
    Почему показываете мед в сотах вместо прополиса?

  • @ГалинаТолкалина
    @ГалинаТолкалина 3 หลายเดือนก่อน +1

    Как его употреблять, в каком виде? Какие дома возможно препараты сделать и как. Как готовить, что для этого ещё надо. Пропорции. Ингредиентов.

    • @Корисніпоради
      @Корисніпоради  3 หลายเดือนก่อน +2

      Настоянку з прополісу можна придбати в аптеці, а можна зробити самому.
      Взяти прополіс - 80 грам;
      медичний спирт - 300мл;
      пляшку з темного скла.
      Прополіс витримати 2-3 години у холодильнику, подрібнити на тертці.
      Подрібнений прополіс помістити в ємність із скла темного кольору. Туди ж додати спирт чи горілку, перемішати та герметично закрити. Отриманий еліксир повинен наполягати у темному приміщенні 2 тижні за кімнатної температури. Хоча б раз на добу пляшку потрібно інтенсивно струшувати. Після витримки настойку профільтрувати через марлю та розлити в ємності із темного скла. Залежно від ситуації спиртову настойку прополісу використовують для розтирання або вживання. Дорослій людині дозволено приймати внутрішньо не більше 20 крапель на день протягом місяця, далі обов'язково зробити перерву на кілька тижнів.