NAJLEPSZY UKŁAD WNĘTRZA? 🤔 Dethleffs Just Go! T6905

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 9 ธ.ค. 2023
  • Niestety intensywne opady śniegu nie pozwoliły nam przygotować materiału na ubiegłą niedzielę, dlatego po krótkiej przerwie wracamy z prawdziwą perełką! 🤩 Nowy model od Dethleffsa - Just Go! T6905 to camper zbudowany na podwozu Forda, jednak to co w nim najciekawsze to wnętrze!
    Układ z wygodnym, nisko osadzonym łóżkiem oraz gigantyczna łazienka - to cechy, które zachwyciły wielu z naszych doradców, którzy widzieli nie jednego campera 💙
    Wraz z naszym doradcą Maciejem zapraszamy na pierwszy w tym sezonie zimowy materiał!
    Dethleffs Just Go! T6905 do kupienia w Wadowscy Campery:
    oferta.wadowscy.pl/ogloszenie...
    Pełną ofertę naszego Centrum Caravaningowego znajdziecie na naszym #Otomoto!
    📍 Gaj k. Krakowa: campery.otomoto.pl/
    📍 Janki k. Warszawy: wadowscywarszawa.otomoto.pl/
    #Dethleffs #JustGo #T6905 #DethleffsJustGo #WadowscyCampery #caravaning #camper #campervan #przyczepakempingowa
    www.kampery.wadowscy.pl
    Janki - tel. +48 22 773 40 43
    Gaj - tel. +48 12 213 21 30
    E-mail - sale@wadowscy.pl
    Zobacz nas na:
    FB: CamperyWadowscy
    IG: wadowscy_campery
  • ยานยนต์และพาหนะ

ความคิดเห็น • 2

  • @radioplockfm
    @radioplockfm 7 หลายเดือนก่อน +2

    Filmy faktycznie robicie fajne! przyznam się że po obejrzeniu filmu Antoniego Wadowskiego, pobiegłem do salonu w Jankach i skończyło się to zakupem kampera. Nie do końca się zgodzę, że to najlepszy układ Just Go! T7059DBL - moim subiektywnym zdaniem jest dużo wygodniejszy. Dla mnie najwygodniejszy. :-) Wysoki garaż z regulowaną wysokością łóżka i drzwiami z obu stron - bajka. Dostęp do dużego łóżka z dwóch stron - rewelacja. Osobny prysznic i łazienka - to bardzo komfortowe rozwiązanie. A prysznic może tez służyć za szafę. No i drzwi od łazienki dzielą przestrzeń na dwa osobne pomieszczenia. W tym kamperze, strona z której otwiera się lodówka, będzie utrudnieniem. Składany stolik - na plus! Blat roboczy - tak duży, bardzo się przydaje. To mniejszy "brat" mojego just go, ale też ciekawy. Po obejrzeniu na różnych targach kilkudziesięciu kamperów, dalej twierdzę, że doradziliście mi najlepszy układ. I jeszcze jedna drobna uwaga - cieszę się, że wybrałem markę Dethleffs. :-)

    • @WadowscyCamperyYT
      @WadowscyCamperyYT  7 หลายเดือนก่อน

      Dziękujemy za słowa uznania!
      Oczywiście szanujemy preferencje naszych klientów i cieszymy się, że znaleźliście w naszym Centrum Caravaningowym tego idealnego campera dla siebie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i każdemu poświęcamy tyle czasu, ile tylko potrzeba by wyjechał z naszego salonu pewien, że wybrał dobrze.
      Życzymy samych niezapomnianych podróży i wspaniałych wspomnień!
      Pozdrawiamy!