Каркасний басейн INTEX 3 м/76 см. Огляд басейну та як ним користуватися.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 11 ก.ย. 2024
  • Вітаю на каналі DOMTEXNIK. Літо досить спекотне і врятуватись від спеки нам допоможе басейн. Розкажу про басейн фірми Інтекс. Розмір 3,05 м на 76 см. Подивимось, що входить в комплект. Що ще потрібно докупити. Як його зібрати і як ним користуватися.
    Як зберігати басейн взимку • Як зберігати басейн бе...
    - це відео про те, чи не зіпсувався матеріал за два роки без користування. Як розрахувати кубатуру води. Дезинфекція.
    Спершу розпаковуємо. Що тут в комплекті. Так, сам басейн, тобто основа з міцного матеріалу ПВХ. Інструкції різними мовами. Фільтр, який ганяє і очищає воду в басейні. Усі необхідні кріплення та трубки.
    Металеві горизонтальні балки та вертикальна опора. Вони заховані одна в одну. Ті, що мають більший діаметр - це периметр басейну, менший - це ніжки.
    А також підстилка під басейн.
    Чехол для накривання у цій комплектації не йде, тому ми його купили.
    Готуємо місце для встановлення. Це має бути тверда, абсолютно рівна поверхня. Тут не повинно бути каміння, гілок та інших гострих предметів, які можуть проколоти дно басейна.
    Якщо басейн встановити на нерівній ділянці, з часом він прорветься адже навантаження буде розподілене нерівномірно. Або ж може перекинутись.
    Ми встановлюємо басейн на забетонованому майданчику. Для надійності застеляємо ось таким міцним рекламним бордом. Зверху підстилка, яка йшла у комплекті.
    Розставляємо басейн. По периметру виставляємо горизонтальні балки.Тут є такі кишеньки куди встромляється трубка. Між балками встановлюються пластикові з’єднання. Зчіплюйте все почергово і в одному напрямку. Слідкуйте, щоб трубки розміщувалися симетрично, адже, якщо так не робити, останнє з’єднання буде дуже важко встановити.
    Аби трубки краще рухались їх можна посипати крохмалем. Далі встановлюємо ніжки. Коли вода буде набиратись в басейн, вони займуть правильне положення.
    Монтуємо отвори для приєднання шлангів насосу та усі необхідні деталі для фільтрації. Шланги підєднуємо до басейну і до фільтру, усе міцно закріплюємо.
    Тепер можна набрати воду.
    Коли водичка набирається, басейн розправляється і потрібно поправити ніжки. Воду можна набирати до рівня - це трохи нижче внутрішньої лінії шва. Приблизно там, де закінчується малюнок.
    Повний басейн у нас набрався за 3 години. Вмикаємо фільтр, аби він очистив воду, доки вона буде нагріватися. Як на мене, фільтр краще вмикати лише тоді, коли ніхто не купається в басейні, аби не вдарило струмом. Використовуйте безпечні розетки із заземленням.
    Аби в басейн не потрапило сміття, ми одразу придбати чехол для накривання. У деяких комплектаціях він вже є в наборі.
    Аби вибрати з басейна комашок, листочки та інше сміття, рекомендую придбати спеціальний сачок.
    Для дезінфекції води не хотілось брати засоби із хлором, тому придбали 5 літрів перекису водню 35%. Це теж хороший засіб для дезінфекції, без запаху і не шкідливий. На наш об’єм води вистачить 3,5 літри.
    Перекис 35% вноситься з розрахунку 680-720 мл на куб води;
    Перекис 60% - 350-400 мл на куб.
    Його заливаєш в басейн, перемішуєш і лишаєш на 12 годин, після цього можна купатись. Краще на ніч.
    Що я можу сказати. Басейн витримав місяць активного користування. Щодня четверо дітлахів тут плескались без перестану. Жодних пошкоджень та нарікань. Для дітей така глибина оптимальна. Для дорослих можна й глибше купувати басейн. Але головне, дотримуйтесь правил безпеки і літо буде чудовим.
    А, якщо бажаєте краще знати, що обирати підписуйтесь на наш канал. Коментуйте відео і не забувайте за вподобайки.
    Domtexnik бажає усім чудового літа.
    domtexnik.com.ua - двері, вікна, фурнітура.

ความคิดเห็น • 55