Адаптація до навчання дітей за кордоном.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 3 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 9

  • @smartvip691
    @smartvip691 ปีที่แล้ว +2

    Доброго дня!
    Величезна подяка за таку детальну відповідь, дякую,що підтримуєте нас та навчаєте!

  • @ЮліяКрахмальова
    @ЮліяКрахмальова ปีที่แล้ว +1

    Добрий день.
    Вже багато років слухаю ваші поради, і дякую, що тепер це українською.
    Я маю зворотню ситуацію. Ми з дочкою виїхали з прифронтового міста за кордон. Їй 10 і вона в захваті від місцевої школи. Тут вона підтягнула свою англійську і вже досить добре володіє німецькою. Як в шкільний час так і поза школою тісно комунікує з дітьми.
    Тепер дитина і думати не хоче про українську школу. Там нудно, менше інтерактиву, більше навантаження, критики, відсутність дверей в туалетних кабінках... Для мене це тепер проблема - не знаю, що відповідати на такі зауваження, бо все ж планую повертатись додому.
    Можливо, хтось теж переживає, з цього приводу. І це буде однією з наступних тем ваших відео.
    Дякую.

  • @victoriahudyma94
    @victoriahudyma94 ปีที่แล้ว

    Доброго дня! Ми навчались рік в Німеччині у вчительки з України. Яка до цього викладала більш дорослим дітям в вищих закладах німецьку. Вона тільки підсадила більше комплексів нашим дітям, бо досвіду з віком 10-12 не було. Також ніяким чином в мову не влюбила, навпаки - відбила бажання. Влаштуватись в іншу школу вдалось з зусиллями великими в кінці навчального року, але також в підготовчий клас. Нажаль тут нас школи вибирають, чи брати дитину, чи ні. Тому про вибір вчителя - то ще тяжче. Але подрузі дітям на один рік класна попалась.
    Моя дитина здібна до мов, та все дійсно залежить від вчителя.

  • @O.natalii
    @O.natalii ปีที่แล้ว +3

    Минулий навчальний рік вчились українською в Польщі
    Зараз переїхали, дитина йде в приватну школу на англійській. Добре що вона до війни рік активно вивчали, а потім і музику слухає і фільми дивимось англійською. Плюс серпень інтенсивно займається в українській мовній школі. Сподіваюсь що це полегшить адаптацію.
    У мене виникло питання, ми півтора року як перейшли на українську всією сімʼєю. Якщо в новій школі будуть діти з рашистану, як уникнути конфліктів, оскільки донька сказала що не хоче з ними спілкуватись; і друге, я б не хотіла щоб дитина знову скотилась в спілкування російською.

    • @olgaolszewska1545
      @olgaolszewska1545 ปีที่แล้ว

      Я полька, але розумію вашу ділему. Варто усвідомити собі, що в нової школі можуть бути діти з рашістану, які були вимушиніі покінути дім, тому що їхні батьки були проти війни. 🇵🇱🩷🇺🇦

    • @O.natalii
      @O.natalii ปีที่แล้ว

      @@olgaolszewska1545 яка мені різниця до інших дітей, тим паче з тієї сторони? Мене не турбує і не викликає співчуття чи жалю що вони покинули свої домівки. Їх батьки нічого не роблять щоб зупинити війну, а просто чілять за кордоном і строять з себе жертву

  • @ЛюдмилаЛюдмила-б7ч
    @ЛюдмилаЛюдмила-б7ч ปีที่แล้ว

    Доброго вечора, дякую за Вашу надзвичайно важливу працю!!! А от що робити чи як допомогти дитині, коли вона зараз змушена жити закордоном і вона абсолютно не сприймає цю країну, цю мову і все, що пов'язане з цим. Ми в дагий час живемо в Нідерландах. Дитина саботує навчання(навчається в інтернаціональній проміжній школі по вивченню нідерландської мови), не сприймає цю мову і не хоче її вивчати. Дитина взагалі не хоче жити в цій країні і відторгує все нідерландське. Що робити в цій ситуаціїї? Сину 13 років.. Завчасно дякую за відповідь.

  • @olgamyronets1360
    @olgamyronets1360 ปีที่แล้ว

    Марино, підкажіть будь ласка,яку приватну школу можна вибрати дистанційного навчання,коли ми надалі знаходимося в Польщі. А розумію що потрібно займатися кожного дня,щоб не пропускати програми