Три найнебезпечніші грунтові шкідники, які можуть залишити вас без урожаю! 🪲 Дротяник, личинка хруща і медведка знищують коріння рослин і шкодять ґрунту. У відео ми розповіли, як виявити цих шкідників і які методи боротьби дійсно працюють. 👉 Щоб не втратити свій урожай, важливо правильно підійти до захисту ділянки! ❓А ви стикалися з цими шкідниками? Діліться своїм досвідом у коментарях, ваша порада може бути дуже корисною іншим! ✔️ Підтримайте канал, робіть замовлення у перевіреному магазині Parcel.com.ua!
Не тільки у землю додаю, але і пересипаю коров'як, коли привозять, бо там є капустянка(медведка), відкопую потім сухі скілети їх. Все працює чудово. І Метаризин, і Ентоцид працюють.
Регулярно використовую ентоцид на грядці полуниці і якщо до внесення ентоциду хрущі практично знищували ,то після внесення полуниця просто добре почала рости іплодоносити
Дякую за поради! Тільки почула, що радите біопрепарати, відразу підписалась. Я теж намагаюсь у саду та городі використовувати в більшості біологічні методи захисту та живлення. Хімія знищує всю корисну мікрофлору,знижує імунітет рослин,отже,вони все більше хворіють. Використання біопрепаратів вимагає терпіння, систематичності внесення. Потрібен час, щоб побачити результат.Але зате ми можемо споживати справді живу їжу, а не набір отрути. Хімічні продукти можна і на базарі купити.
Дякую за відгук. Я раджу і ті, і ті препарати, не завжди біологічні препарати можуть побороти ту чи іншу проблему. Звісно якщо є метод біологічний, то радимо біологію.
У мене личинки з'їли черешню, агрус, малину - повністю. В листопаді обробив Метаризином - це біопрепарат. Три роки не мав горя, але. Але потрібно обробляти кожен рік, бо три роки період визрівання личинки. Тепер обробляю восени метаризином, а весною бовіріном.
Дякую, що поділилися своїм досвідом! Так, обробка Метаризином є ефективним рішенням, особливо якщо її повторювати регулярно для тривалого контролю шкідників. Це гарний приклад комплексного підходу. Навесні обробка Біовірином також чудова ідея для додаткового захисту. Бажаю вам гарного врожаю і менших проблем зі шкідниками!
Дякую за ваш відгук! Метаризин - це біологічний препарат, тому процес його дії дійсно не миттєвий. Він працює поступово, створюючи природні умови для боротьби з хрущами, медведками, а також з личинкою совки тому важливо дати йому час. Це не хімічний препарат, де результат видно відразу, але в довгостроковій перспективі біологічні засоби є більш стійкими і безпечними для навколишнього середовища. Якщо використовувати препарат регулярно і за інструкцією, результат обов’язково буде.
Цілком розумію вашу реакцію, адже для багатьох серпень - це справді активний місяць на городі та в садку. Але мав на увазі те, що при правильному підході до догляду за рослинами, деякі культури вже потребують мінімуму уваги, даючи можливість трохи перепочити перед осінньою роботою. Наприклад, в цей час можна зосередитися на зборі врожаю і підготовці ґрунту до наступного сезону, що в деяких випадках дозволяє зменшити інтенсивність праці.
@nexai_roste про результативність можна буде говорити тільки в наступному році? Я в цьому році теж вирішив спробувати, але цікаво чи є реальні позитивні відгуки?
@ скажу від себе в біо препарати до цього року не сильно вірив, тобто відносився скептично, але деякі спробував сам і результат вразив (приємно). Але, в мене є брак часу, і не завжди є час гратися з біологією.
@@nexai_roste , так не завжди є час. Але ж і не хочеться постійно травити все "хімією" і не хочеться витрачати ту обмаль часу на біо препарати якщо толку немає ще й грошей вони коштують. Думаю що все ж таки є сенс спробувати поборотися спочатку біо ніж одразу все винищувати "хімією" а потім все це споживати як домашнє і корисне.
розумію ваші побоювання щодо використання хімічних засобів захисту рослин. Але варто врахувати, що ми насправді використовуємо хімію у повсякденному житті постійно: вона є в дезодорантах, засобах для миття посуду, пральних порошках та навіть у косметиці. Різниця лише в тому, що у садівництві й городництві важливо використовувати хімічні засоби з розумом - вчасно та у правильних дозах. Таким чином, ми захищаємо рослини від шкідників та хвороб, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Існують препарати, які можна використовувати з мінімальним впливом на ґрунт та на наш урожай. Головне - дотримуватися інструкцій і не перевищувати рекомендовані норми.
Дякую за ваш відгук. Якщо я не помиляюсь препарат «Регент» дуже токсичний і дозволений тільки для внесення в промисловому секторі. Для дачника, городника регістрації препарату не має. Але я можу помилятися.
нажаль зараз вносити ентоцид трохи пізно, тому що гриби проростають при температурі грунту від +10 і вище. А в даний час у моїй місцевості присутні нічні заморозки, то гриб може вимерзнути, і ефекту не дасть, думаю вже навесні краще внесу даний препарат
Дякую за відгук. Якщо вірити прогнозу погоди, то ще буде тепло, сьогодні у нас перший нічний приморозок. P.S. Я ще не висаджував озиму цибулю та часник 🧄
@ДинаШтефан-о1ш доречі сьогодні хочу устояти це питання у компанії виробника, т.я. не маю відповіді на це питання. Але ж якщо вихоДячи з логіки, грибниця в лісі не вимерзає.
Ініціатор є в продажу. Але я завжди наголошую, що інсектицид ініціатор можна вносити під декоративні культури, або під молодий сад якій не плодоносить. Т.я. таблетка працює на протязі одного року і залишок препарату може бути в ягодах, або плодах.
І Антихрущ, і Актара - ефективні препарати проти личинок хруща. Вибір залежить від ситуації: Антихрущ містить комбінацію діючих речовин, що діє комплексно на декілька типів ґрунтових шкідників, тоді як Актара - більш спеціалізована на конкретних шкідниках, але також відзначається високою ефективністю. Обидва засоби заслуговують уваги, залежно від ваших потреб.
@@nexai_roste Дякую! Чудова відповідь! А якщо я запитаю по другому. Мені потрібен препарат переважно для квітів. Лілії, Кали, таке іншше.Щоб ви посовітували в такому разі?
Якщо вам потрібен препарат саме для квітів, таких як лілії чи кали, то краще взяти “Актару”. Вона діє на багатьох шкідників і підходить для квітів. “Актара” не тільки для овочів, але й для декоративних рослин. Вона всмоктується в рослину і довго захищає від таких шкідників, як попелиці, білокрилки та трипси. Головне - дотримуйтесь інструкцій, щоб не нашкодити квітам.
Дякую за коментар! Так, для біоінсектицидів температура має велике значення. Однак у деяких випадках їх застосування може бути ефективним навіть при нижчих температурах, якщо врахувати інші фактори, такі як вологість та ступінь активності шкідників. Ми завжди рекомендуємо дотримуватись інструкцій виробників і враховувати специфічні умови вашого регіону.
Я тільки за безпечні біопрепарати,якшо робити все грамотно,вони добре працюють,хоча не так міттево. В нас і так заражене довкілля,щоб ще й на дачі себе травити
Не ведіться на ці біопрепарати. Це лохотрон. Вже є купа відео, де показано, що воно не працює. Я сам перевіряв: брав відро вносив хрущів, гриби, вологу і температуру правильну. І через місяць - хрущі живі і здорові!
Дякую за вашу відповідь. Особисто у мене Ентоцид спрацював відмінно. Вносив його на ділянці після полуниці 🍓 також є багато моїх клієнтів у яких також препарати на основі Метаризину спрацювали.
Ага, лапшайте й далі! Зніміть відео-експертмент, де все робиться покроково, і головне - результат, де всі хрущі лежать зарозші грибами! В інструкції написано, що гриб цей гине при від'ємних температурах, то який сенс його вносити восени?
@@nexai_roste якраз я не сліпий тому, що сам перевіряв його дію. Всі умови інструкції були дотримані. Тому не потрібно робити людей тупими, а перестати займатися лохотроном!
Я багато років працював садівником і мені добре відомі ці препарати. Всі робочі - підтверджую. Я своїм клієнтам завжди раджу, якщо питають що і від чого, робочі препарати і ніколи не сидів на відсотках у якихось виробників хімії чи добрив. Все, що я перевірив і в себе на ділянці, і на робочих, йде в народ. Успіхів вам і розвитку вашому каналу.
@@ОлександрНовосельцев Дякую за уточнення! Але в ботаніці та серед садівників термін «медведка» є більш поширеним і зрозумілим. «Капустянка» - це дійсно альтернативна назва, але вона менш вживана в агрономічній спільноті. Головне - ефективно боротися з цим шкідником, незалежно від назви!
@nexai_roste Поширення "медведки" в Україні - це робота шкідників української мови і українського народу. Живі комахи пошкоджують рослини, а людиноподібні шкідники нищать з середини українську мову і душу українців. Не варто підтримувати діяльність цих людиноподібних ворогів.
Метаризин не действует против хруща и медведки. - Поймайте, посадите в баночку с землей и добавтье в нее хоть в 100 раз больше нормы вашего препарата. - Эфекта 0...
Дякую за ваш коментар! Насправді, ефективність препаратів може залежати від багатьох факторів, таких як умови застосування, вологість ґрунту та час обробки. Metarizin є біологічним препаратом, який діє на ґрунтових шкідників за рахунок природних механізмів, тому його дія може бути більш повільною в порівнянні з хімічними засобами. Але якщо його використовувати систематично та відповідно до інструкції, можна отримати хороший результат. Ми також завжди відкриті до нових порад і досвіду!
@@nexai_roste я вам советую самому убедится в работе метаризина: поймайте, посадите в баночку с землей вредителя, периодически смачивайте водой, может подкармливайте и посмотрите, сколько они протянут... Метаризина пустите в 1000 раз больше нормы...
а он в банке и не будет работать) банка и почва, совсем другие условие) почитайте сначала, какие нужны условия для роста гриба, потом расказывайте чушь, что метаризия не работает против хруща и медведки) весь мир давным давно использует этот биометод) вы его в почву пробовали вносить, или только банками "играетесь"?
доброго дня) нам дуже шкода, що ви звертаєте увагу на подібний контент, стосовно експерименту з використання Ентоциду, препарату нашого виробництва, в банці з грунтом) бо таким чином, ви не створите умови, подібні до природніх умов, бо не створите) ми радимо вносити його безпосередньо в грунт і якщо вас цікавить його ефективність, спробуйте провести багаторічі дослідження в природніх умовах, а не штучно створених) тимпаче, кожна пратія препарату, яка випускається на заводі ENZIM, м. Ладижин, Вінницької області, і перед відправкою до клієнта, препарат спочатку перебуває на карантині, перевіряють його відповідність норм відповідності по якості і має сертифікат якості, де вказується титр (кількість живих мікроорганізмів, або концентрація) та і інші показникиа, а вже потім він їде до кінцевого споживача) а яким чином, в оцих, як ви кажете, відео, автори перевіряють "активність" препарату, його титр, чистоту, в яких умовах?))) це ставить під сумнів їх результат! Так само, якщо ви спробуєте виділити його, тобто посіяти на чашку Петрі, у вас наврядчи вийде, бо стерильних умов ви не створите) плюс до всього цього, плісняві гриби, будуть раніше формувати колонію на поживному середовищі, чи ентомопатогенні, до яких відносятья як раз таки Metarhizium, Beauveria та інші. З повагою, агроном по захисту рослин, маркетолог компанії ENZIM напрямку промислового фасування АГРО, Денис Миколайович Никонець!
Дякую за ваш коментар! Насправді, ефективність препаратів може залежати від багатьох факторів, таких як умови застосування, вологість ґрунту та час обробки. Metarizin є біологічним препаратом, який діє на ґрунтових шкідників за рахунок природних механізмів, тому його дія може бути більш повільною в порівнянні з хімічними засобами. Але якщо його використовувати систематично та відповідно до інструкції, можна отримати хороший результат. Ми також завжди відкриті до нових порад і досвіду!
@@ProVizorUA Якщо комусь здається, що це «фігня», то це ваш вибір. Але сотні наших клієнтів отримують результати від цих порад і продуктів. Якщо у вас є кращі методи - поділіться, радо почуємо. А безпідставний хейт - це не конструктивно.
@@live-rk4cz Шкода, що ви так грубо сприймаєте корисну інформацію. Можливо, вам просто не цікава тема? У будь-якому разі, завжди готовий відповісти на конструктивні коментарі.
Три найнебезпечніші грунтові шкідники, які можуть залишити вас без урожаю! 🪲 Дротяник, личинка хруща і медведка знищують коріння рослин і шкодять ґрунту. У відео ми розповіли, як виявити цих шкідників і які методи боротьби дійсно працюють.
👉 Щоб не втратити свій урожай, важливо правильно підійти до захисту ділянки!
❓А ви стикалися з цими шкідниками? Діліться своїм досвідом у коментарях, ваша порада може бути дуже корисною іншим!
✔️ Підтримайте канал, робіть замовлення у перевіреному магазині Parcel.com.ua!
Для
Корисні поради ,наприклад Ентоцидом користувалась,от як він діє незнала,все гарно пояснили.Дякую
Дякую за підтримку 💛💙 ваші коментарі дуже важливі для нас.
Слава Україні! Героям Слава! Велика подяка за науку! Україна Переможе!
Слава Україні 🇺🇦 Героям слава 🫡 Звісно, переможемо ✌️
Дякую за корисні поради.Теж користуємось антіхрущем.Сподіваюсь, що допомогає.Поки усе росте здоровим.
Якщо препарат оригінальний, то працює відмінно
Вітаю.Дякую.Як завжди вчасно і інформативно.
Дякую за підтримку каналу 💛💙
Вітаю.Дякую за корисні поради.
@@Гречка29 дякую і вам.
Дякую друже за інфо та поради!!!
Дякую і вам за підтримку каналу.
Вітаю ❤! Дякую за відео! 🎉
Доброго здоровʼя 👋 дякую і вам за підтримку 💛💙
Дякую за актуальне відео
Дякую і вам 💛💙
Дякую ❤❤❤
Дякую і Вам 💛💙
Дякую🙏
Дякую і вам 💛💙
Не тільки у землю додаю, але і пересипаю коров'як, коли привозять, бо там є капустянка(медведка), відкопую потім сухі скілети їх.
Все працює чудово. І Метаризин, і Ентоцид працюють.
Дякую з ваш відгук 💛💙
Щиро дякую за пораду . В неділю піду купувати ентоцид.
Дякую і вам
Регулярно використовую ентоцид на грядці полуниці і якщо до внесення ентоциду хрущі практично знищували ,то після внесення полуниця просто добре почала рости іплодоносити
Дякую за ваш відгук 💛💙
Ну, де я вас бачила раніш?м.Прилуки ❤ Купувала у вас хвойні ❤
@@АннаЛепская-ш8е так точно. 💛💙
Дякую за поради! Тільки почула, що радите біопрепарати, відразу підписалась. Я теж намагаюсь у саду та городі використовувати в більшості біологічні методи захисту та живлення. Хімія знищує всю корисну мікрофлору,знижує імунітет рослин,отже,вони все більше хворіють. Використання біопрепаратів вимагає терпіння, систематичності внесення. Потрібен час, щоб побачити результат.Але зате ми можемо споживати справді живу їжу, а не набір отрути. Хімічні продукти можна і на базарі купити.
Дякую за відгук. Я раджу і ті, і ті препарати, не завжди біологічні препарати можуть побороти ту чи іншу проблему. Звісно якщо є метод біологічний, то радимо біологію.
У мене личинки з'їли черешню, агрус, малину - повністю. В листопаді обробив Метаризином - це біопрепарат. Три роки не мав горя, але. Але потрібно обробляти кожен рік, бо три роки період визрівання личинки. Тепер обробляю восени метаризином, а весною бовіріном.
Дякую, що поділилися своїм досвідом! Так, обробка Метаризином є ефективним рішенням, особливо якщо її повторювати регулярно для тривалого контролю шкідників. Це гарний приклад комплексного підходу. Навесні обробка Біовірином також чудова ідея для додаткового захисту. Бажаю вам гарного врожаю і менших проблем зі шкідниками!
Дякую за якісний контент!
Коментар у підтримку авторів, для розвитку каналу з дванадцяти - тринадцяти слів!
Дякую і вам. Але не зрозумів про 12-30 слів
👌👍
@@stepannosyk5 дякую 💛💙
Дякую, саме на часі порада.
Дякую і Вам 💛💙 Ваша підтримка дуже важлива!
Добрый вечір. Дуже с премно вас слухати. Підскажіть чі підходить цей препарат від личинки совки.?
Дякую за ваш відгук! Метаризин - це біологічний препарат, тому процес його дії дійсно не миттєвий. Він працює поступово, створюючи природні умови для боротьби з хрущами, медведками, а також з личинкою совки тому важливо дати йому час. Це не хімічний препарат, де результат видно відразу, але в довгостроковій перспективі біологічні засоби є більш стійкими і безпечними для навколишнього середовища. Якщо використовувати препарат регулярно і за інструкцією, результат обов’язково буде.
Дякую. Гарного выражаю, і головне перемоги.
@greycardinal4522 дякую. Дай Бог
Скажіть, будь ласка, як метаризин діє на дощових черв'яків?@@nexai_roste
@ТатьянаДемеденко-м9л Не діє, в них немає хітину, тому для них безпечний
Не знаю, чи допомогає вам в розповіді оте махання руками, але мені допомогло заснути .Дякую.
Слава Богу і всього найкращого 👋
Цікаво знати - чи багато тих щасливих людей, які в серпні не мають роботи на городі і в садку... Вперше чую про таку дивину).
Цілком розумію вашу реакцію, адже для багатьох серпень - це справді активний місяць на городі та в садку. Але мав на увазі те, що при правильному підході до догляду за рослинами, деякі культури вже потребують мінімуму уваги, даючи можливість трохи перепочити перед осінньою роботою. Наприклад, в цей час можна зосередитися на зборі врожаю і підготовці ґрунту до наступного сезону, що в деяких випадках дозволяє зменшити інтенсивність праці.
Вітаю. Це порада щодо хруща, а дротяника чим знищити? Дякую.
Вітаю. Дякую за коментар. Ці всі препарати також діють і на дротянку
А можно его перед пахотой трактора внести, чтоб поглубже запахать?
@@ОлегАндрианов 90% личинок хруща знаходиться на глибині до 20 см. Якщо будуть пахати глибше, то не має сенсу.
@@МартаАлексеевна-з3ш пані Марто, рекомендую вам відкрити ваш канал, куди не глянь, ви така обізнана.
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, яким препаратом бороться з совкою? Дякую.
Дякую за інтерес до нашого контенту. Всі препарати які я показував у відео також працюють проти совки.
Ще є один подібний шкідник совка озима який підгризає рослини , розкажіть що її може контролювати
Дякую за відгук. Усіма препаратами, що я перерахував у відео можна працювати також і по совці.
Чи є у Вас досвід використання рідинної форми Метаризину від Біотехніки?
Особисто я використовував в цьому році перший раз (в каплю).
@nexai_roste про результативність можна буде говорити тільки в наступному році? Я в цьому році теж вирішив спробувати, але цікаво чи є реальні позитивні відгуки?
@ скажу від себе в біо препарати до цього року не сильно вірив, тобто відносився скептично, але деякі спробував сам і результат вразив (приємно). Але, в мене є брак часу, і не завжди є час гратися з біологією.
@@nexai_roste , так не завжди є час. Але ж і не хочеться постійно травити все "хімією" і не хочеться витрачати ту обмаль часу на біо препарати якщо толку немає ще й грошей вони коштують. Думаю що все ж таки є сенс спробувати поборотися спочатку біо ніж одразу все винищувати "хімією" а потім все це споживати як домашнє і корисне.
розумію ваші побоювання щодо використання хімічних засобів захисту рослин. Але варто врахувати, що ми насправді використовуємо хімію у повсякденному житті постійно: вона є в дезодорантах, засобах для миття посуду, пральних порошках та навіть у косметиці. Різниця лише в тому, що у садівництві й городництві важливо використовувати хімічні засоби з розумом - вчасно та у правильних дозах. Таким чином, ми захищаємо рослини від шкідників та хвороб, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Існують препарати, які можна використовувати з мінімальним впливом на ґрунт та на наш урожай. Головне - дотримуватися інструкцій і не перевищувати рекомендовані норми.
А яки народні методи від цих шкідників, особливо медведки?
@@ВаляПашковская-г9з навіть обманювати не буду, т.я. ефективних не знаю. 🤷♂️
Ентоцид через крапельний полив можна давати?
@@pguzovskiy там йде Етноцид з маркером кою 0.2 і має фасування від 1 кг.
@@nexai_roste
Це означає можна чи нє?
Можна, але там другий Ентоцид.
Кілька днів тому посадили часник і цибульку. Чи можна зараз поміж ними зробити ямки паличкою і засипати Ентоцид і в якій кількості?
Якщо є можливість розтрусіть по верху і легенько зарихліть граблями
Хорошо допомогає препарат "регент"
Дякую за ваш відгук. Якщо я не помиляюсь препарат «Регент» дуже токсичний і дозволений тільки для внесення в промисловому секторі. Для дачника, городника регістрації препарату не має. Але я можу помилятися.
нажаль зараз вносити ентоцид трохи пізно, тому що гриби проростають при температурі грунту від +10 і вище. А в даний час у моїй місцевості присутні нічні заморозки, то гриб може вимерзнути, і ефекту не дасть, думаю вже навесні краще внесу даний препарат
Дякую за відгук. Якщо вірити прогнозу погоди, то ще буде тепло, сьогодні у нас перший нічний приморозок.
P.S. Я ще не висаджував озиму цибулю та часник 🧄
@@nexai_rosteто він взимку вимерзає? А скільки приблизно часу йому потрібно, щоб «прижився» і спрацював?
@ДинаШтефан-о1ш доречі сьогодні хочу устояти це питання у компанії виробника, т.я. не маю відповіді на це питання. Але ж якщо вихоДячи з логіки, грибниця в лісі не вимерзає.
От яке вам діло скільки людина заробляє і на чому. Хіба заробляти це злочин ?
@@МилаПетровна-ч3ф дякую за підтримку. Прикро те, що якби хоть заробляв на рекламі, то було б хоча не так прикро.
Тепер масово в грунті вилупились
Так воно на жаль і є …
Ми бачили... коня бачили,крокодила бачили.Пів ролика одні балачки.
@@ВалерійГичко 😂 всього найкращого
Купляв заажди ініциатор від байрона,зараз вже не завозять чогось ,завжди допомагав.
Ініціатор є в продажу. Але я завжди наголошую, що інсектицид ініціатор можна вносити під декоративні культури, або під молодий сад якій не плодоносить. Т.я. таблетка працює на протязі одного року і залишок препарату може бути в ягодах, або плодах.
@@nexai_roste Ви праві ,я мав на увазі під молоді дерева.
Антихрущ чи Актара? Що на вашу думку дієвіше?
І Антихрущ, і Актара - ефективні препарати проти личинок хруща. Вибір залежить від ситуації: Антихрущ містить комбінацію діючих речовин, що діє комплексно на декілька типів ґрунтових шкідників, тоді як Актара - більш спеціалізована на конкретних шкідниках, але також відзначається високою ефективністю. Обидва засоби заслуговують уваги, залежно від ваших потреб.
@@nexai_roste Дякую! Чудова відповідь!
А якщо я запитаю по другому. Мені потрібен препарат переважно для квітів. Лілії, Кали, таке іншше.Щоб ви посовітували в такому разі?
Якщо вам потрібен препарат саме для квітів, таких як лілії чи кали, то краще взяти “Актару”. Вона діє на багатьох шкідників і підходить для квітів. “Актара” не тільки для овочів, але й для декоративних рослин. Вона всмоктується в рослину і довго захищає від таких шкідників, як попелиці, білокрилки та трипси.
Головне - дотримуйтесь інструкцій, щоб не нашкодити квітам.
@@nexai_roste Дякую!
@@СергейКузнецов-п4в7щ будуть питання звертайтесь.
Осінню не раціонально вносити біоінсектицид. Виробники біо рекомендують його вносити при температурі не нижче+17
Дякую за коментар! Так, для біоінсектицидів температура має велике значення. Однак у деяких випадках їх застосування може бути ефективним навіть при нижчих температурах, якщо врахувати інші фактори, такі як вологість та ступінь активності шкідників. Ми завжди рекомендуємо дотримуватись інструкцій виробників і враховувати специфічні умови вашого регіону.
Я тільки за безпечні біопрепарати,якшо робити все грамотно,вони добре працюють,хоча не так міттево. В нас і так заражене довкілля,щоб ще й на дачі себе травити
@@ланатренина дякую за підтримку та розуміння. 💛💙
А ще є совка
Совку також беруть всі ці препарати
Не ведіться на ці біопрепарати. Це лохотрон. Вже є купа відео, де показано, що воно не працює. Я сам перевіряв: брав відро вносив хрущів, гриби, вологу і температуру правильну. І через місяць - хрущі живі і здорові!
Дякую за вашу відповідь. Особисто у мене Ентоцид спрацював відмінно. Вносив його на ділянці після полуниці 🍓 також є багато моїх клієнтів у яких також препарати на основі Метаризину спрацювали.
Ага, лапшайте й далі! Зніміть відео-експертмент, де все робиться покроково, і головне - результат, де всі хрущі лежать зарозші грибами! В інструкції написано, що гриб цей гине при від'ємних температурах, то який сенс його вносити восени?
@Dmytro_Dziuba сліпому не покажеш, тупому не докажеш - народна мудрість. Нехай щастить 🍀
@@nexai_roste якраз я не сліпий тому, що сам перевіряв його дію. Всі умови інструкції були дотримані. Тому не потрібно робити людей тупими, а перестати займатися лохотроном!
Я багато років працював садівником і мені добре відомі ці препарати. Всі робочі - підтверджую. Я своїм клієнтам завжди раджу, якщо питають що і від чого, робочі препарати і ніколи не сидів на відсотках у якихось виробників хімії чи добрив. Все, що я перевірив і в себе на ділянці, і на робочих, йде в народ.
Успіхів вам і розвитку вашому каналу.
"Медведка" українською мовою називається "капустянка".
@@ОлександрНовосельцев Дякую за уточнення! Але в ботаніці та серед садівників термін «медведка» є більш поширеним і зрозумілим. «Капустянка» - це дійсно альтернативна назва, але вона менш вживана в агрономічній спільноті. Головне - ефективно боротися з цим шкідником, незалежно від назви!
@nexai_roste Поширення "медведки" в Україні - це робота шкідників української мови і українського народу. Живі комахи пошкоджують рослини, а людиноподібні шкідники нищать з середини українську мову і душу українців. Не варто підтримувати діяльність цих людиноподібних ворогів.
Рекомендую вам зробити свій мовний канал, на якій я з радістю підпишусь 💛💙
@@nexai_roste th-cam.com/users/shortscuO2yEI6zaU?si=7hlA7XrjNmXMZ3Zz
Метаризин не действует против хруща и медведки. - Поймайте, посадите в баночку с землей и добавтье в нее хоть в 100 раз больше нормы вашего препарата. - Эфекта 0...
Дякую за ваш коментар! Насправді, ефективність препаратів може залежати від багатьох факторів, таких як умови застосування, вологість ґрунту та час обробки. Metarizin є біологічним препаратом, який діє на ґрунтових шкідників за рахунок природних механізмів, тому його дія може бути більш повільною в порівнянні з хімічними засобами. Але якщо його використовувати систематично та відповідно до інструкції, можна отримати хороший результат. Ми також завжди відкриті до нових порад і досвіду!
@@nexai_roste я вам советую самому убедится в работе метаризина: поймайте, посадите в баночку с землей вредителя, периодически смачивайте водой, может подкармливайте и посмотрите, сколько они протянут... Метаризина пустите в 1000 раз больше нормы...
а он в банке и не будет работать) банка и почва, совсем другие условие) почитайте сначала, какие нужны условия для роста гриба, потом расказывайте чушь, что метаризия не работает против хруща и медведки) весь мир давным давно использует этот биометод) вы его в почву пробовали вносить, или только банками "играетесь"?
@DenAgronomkaNykonets дякую за підтримку та відгук 💛💙
доброго дня) нам дуже шкода, що ви звертаєте увагу на подібний контент, стосовно експерименту з використання Ентоциду, препарату нашого виробництва, в банці з грунтом) бо таким чином, ви не створите умови, подібні до природніх умов, бо не створите) ми радимо вносити його безпосередньо в грунт і якщо вас цікавить його ефективність, спробуйте провести багаторічі дослідження в природніх умовах, а не штучно створених) тимпаче, кожна пратія препарату, яка випускається на заводі ENZIM, м. Ладижин, Вінницької області, і перед відправкою до клієнта, препарат спочатку перебуває на карантині, перевіряють його відповідність норм відповідності по якості і має сертифікат якості, де вказується титр (кількість живих мікроорганізмів, або концентрація) та і інші показникиа, а вже потім він їде до кінцевого споживача) а яким чином, в оцих, як ви кажете, відео, автори перевіряють "активність" препарату, його титр, чистоту, в яких умовах?))) це ставить під сумнів їх результат! Так само, якщо ви спробуєте виділити його, тобто посіяти на чашку Петрі, у вас наврядчи вийде, бо стерильних умов ви не створите) плюс до всього цього, плісняві гриби, будуть раніше формувати колонію на поживному середовищі, чи ентомопатогенні, до яких відносятья як раз таки Metarhizium, Beauveria та інші.
З повагою, агроном по захисту рослин, маркетолог компанії ENZIM напрямку промислового фасування АГРО, Денис Миколайович Никонець!
дядьку не вішате людям лапшу на уши ви хочете піднять свій контент
Дякую за ваш коментар! Насправді, ефективність препаратів може залежати від багатьох факторів, таких як умови застосування, вологість ґрунту та час обробки. Metarizin є біологічним препаратом, який діє на ґрунтових шкідників за рахунок природних механізмів, тому його дія може бути більш повільною в порівнянні з хімічними засобами. Але якщо його використовувати систематично та відповідно до інструкції, можна отримати хороший результат. Ми також завжди відкриті до нових порад і досвіду!
Перед тим як дурню писати ,спробуйте скористатись порадами,це дійсно працює.яЯ користуюсь на своїй дачі
@user-ug4gb5uf7s щиро Вам вдячний за ваш відгук 💛💙
аргументуйте!
Тупо реклама фігні, я за бан
@@ProVizorUA Якщо комусь здається, що це «фігня», то це ваш вибір. Але сотні наших клієнтів отримують результати від цих порад і продуктів. Якщо у вас є кращі методи - поділіться, радо почуємо. А безпідставний хейт - це не конструктивно.
аргументуйте!
Цей лохотронщик дуже нахабно відповідає на коментарі ,вульгарний тип.
@@live-rk4cz Шкода, що ви так грубо сприймаєте корисну інформацію. Можливо, вам просто не цікава тема? У будь-якому разі, завжди готовий відповісти на конструктивні коментарі.
аргументуйте!