TimeLaps Linia 503 Górka Narodowa P+R - Nowy Bieżanów Południe | Styczeń 2024
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 8 ก.ย. 2024
- Trasa przejazdu:
Górka Narodowa P+R - Górka Narodowa P+R - Banacha - Os. Gotyk - Ks. Meiera - Dobrego Pasterza - Opolska Estakada - UR. Al. 29 Listopada - Biskupa Pandoty - Nowy Kleparz - Plac Inwalidów - AGH/UR - Muzeum Narodowe - Jubilat - Rondo Grunwaldzkie - Rondo Matecznego - Bieżanowska - Wl0t0w@ - Prokocim Szpital - Jerzmanowskiego - Węzeł Wielicki NŻ - Aleksandry - Nowy Bieżanów Południe
Miłego oglądania 👍
Trasa nagrywana przez @KamilSzef555_
Super film.Czekam na więcej😊