Glow Life
Glow Life
  • 4
  • 4 407
Відповіді священника на ваші запитання
У цьому відео відповідаємо на запитання про біблійні пророцтва, які вже збулися, та ті, що ще очікують свого здійснення. Також ми розглянемо, чому неканонічні тексти, такі як Євангеліє Петра та Євангеліє Нафанаїла, не увійшли до біблійного канону. Поговоримо про задум Бога стосовно людини, сенс життя навіть у складних обставинах, а також про важливість участі у Таїнствах. Якщо вам цікаво краще зрозуміти християнські вчення, запрошуємо до перегляду та обговорення!
มุมมอง: 1 264

วีดีโอ

Веганство - це піст чи сенс життя? Погляд Православної церкви
มุมมอง 1.1K2 หลายเดือนก่อน
У цьому відео ми розглянемо ставлення Православної Церкви до веганства, посту та етики у відношенн до тварин. Ви дізнаєтесь про вплив жорстокого ставлення до тварин на духовний світ людини. Розглянемо питання душ тварини та людини Ведучий: Сергій Костєлов Запрошен гості: архімандрит Феофан (Кирилюк) та Ієрей Павло Чамахуд 00:00-00:31 - вступ 00:31-03:32 - Чи має відношення до тварин заповідь "Н...
Виховання духовності: Як зацікавити молодь та дітей у вивченні Священного Писання?
มุมมอง 9093 หลายเดือนก่อน
У цьому випуску ми розглядаємо важлив питання щодо привчання дітей та молод до вивчення Священного Писання. Ми обговоримо, як зацікавити молодих людей читати Біблію, як методи можна використовувати для цього та як духовний вплив Писання може змінити їхнє життя. Ведучий: Сергій Костєлов. Запрошен гості: архімандрит Феофан (Кирилюк) та протоієрей Стефан Ярема. Тайм-коди: 00:00-00:34 - Вступ 00:37...
Чому Священне Писання потрібне кожному? Роздуми та відповіді священників
มุมมอง 1.2K3 หลายเดือนก่อน
Чому Священне Писання потрібне кожному? У цьому відео ми розглядаємо важливість Священного Писання для кожного з нас. Відповідаючи на запитання, ми зануримося в порівняння сакральних текстів різних культур та обговоримо, що робить Писання справд священним. Ведучий: Сергій Костєлов Запрошен гості: Архімандрит Феофан (Кирилюк) протоієрей Петро Базюк ТАЙМ-КОД 00:00 - Початок 00:43 - Кожна культур...

ความคิดเห็น

  • @Василий-щ1в
    @Василий-щ1в 6 วันที่ผ่านมา

    Чудово відео!

  • @andrew2917
    @andrew2917 11 วันที่ผ่านมา

    Вітаю, послухав Вас, дуже цікаві теми, давайте продовжуйте в тому дусі!!! Лайк і підписка!!! Питання хотів задати про хрещення, як вважаєте чи правильно робити хрещення новонародженим чи треба робити в зрілому віці свідомо? Дякую.

    • @nanodeon
      @nanodeon 7 วันที่ผ่านมา

      Це досить особисте питання і я раджу дочекатись відповіді о. Феофана. А ще краще, якщо у Вас є час, дочекатись випуску про Таїнства, ми там як раз хочемо висвітлити ці питання.

  • @АрисаТ
    @АрисаТ 25 วันที่ผ่านมา

    Дякую за потрібний ефір! Добре щоб були години спілкування з шкільрим поколінням, хоч і на вулицях де вони нуляють, в них булоб багато запитань, бо і вони щось переживають в собі коли на самоті! Та коли вони їдуть у транспорті чи на зупинках разом, то такі матюки, страшно, навіть сорому нема ...

  • @АрисаТ
    @АрисаТ 25 วันที่ผ่านมา

    Люблю слушать божих людей, но вы - братья - во Христе, так говорит Библия, почему придумали - батюшка??? .... Написано @. ⁸ все же вы - братья; ⁹ и отцом себе не называйте никого на земле, ибо один у вас Отец, Который на небесах; Матфея 23:8-9 © Библия Онлайн

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 25 วันที่ผ่านมา

      Так, погоджуюсь з вами. Але таке звернення до духовенства це традиція, яка є відображенням духовного досвіду православних християн попередніх поколінь, традиція яка виростає в тому числі із Священного Писання.

    • @nanodeon
      @nanodeon 22 วันที่ผ่านมา

      А мені дуже імпонує таке звернення до священника "батюшка". Якось воно так по доброму звучить, по рідному. Адже на практиці так склалось, що коли людина звертається до священника, то як правило звертається за порадою, в більшості випадків, до старшого за себе, тому фактично і виходить ніби звернення як до рідного тата. І це по особливому сприймається, коли священник відноситься до тебе дійсно як тато. )))

  • @anna51019
    @anna51019 26 วันที่ผ่านมา

    Дякую за випуск🤍 Було б цікаво послухати про Задум Божий,про Таїнства і про все все що ви згадали у відео Тож буду з нетерпінням чекати нових випусків!

  • @КатеринаМельник-х3ь
    @КатеринаМельник-х3ь 28 วันที่ผ่านมา

    Спаси Господи Вас, отче! Дуже цікаво та повчально🙏

  • @ЛіяЖданюк
    @ЛіяЖданюк 28 วันที่ผ่านมา

    Щиро дякую!Завжди цікаво Вас слухати!

  • @ВіталійЗемляк-м9п
    @ВіталійЗемляк-м9п 28 วันที่ผ่านมา

    👍

  • @авторавтор-щ9д
    @авторавтор-щ9д 28 วันที่ผ่านมา

    Добавте тайм-коди на кожне запитання.

  • @ІринаКорнійчук-м9в
    @ІринаКорнійчук-м9в 28 วันที่ผ่านมา

    Задум Бога про людину...цікаво почути обширніше🤔

  • @ГоловійКатерина
    @ГоловійКатерина 28 วันที่ผ่านมา

    Зробіть, будь ласка, окремий випуск про Таїнства! 🙏🏻

  • @simonleonidov5468
    @simonleonidov5468 28 วันที่ผ่านมา

    Дискусійне питання, чи легше віруючому переносити важкі події. Є випадки, коли віруючі матері загиблих вважали себе винуватими у їх смерті, бо не вимолили їх... Та й книга Іова розкриває всю трагедію віруючої людини, яка задумалась над причиною важких випробувань.

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 28 วันที่ผ่านมา

      От якраз книга Іова є дуже яскравим прикладом: Бог не гарантує легкого і забезпеченого життя, але гарантую свою присутність в складних обставинах. Мені здається, що ця фраза може бути коротким загальним тезисом для поверхневого пояснення православʼя. Зустрічаю ситуації коли віруючи зі стажем починають всерйоз «відчувати» Його присутність тільки в складних обставинах. Особисто від себе стверджую, віруючому легше, набагато.

    • @simonleonidov5468
      @simonleonidov5468 28 วันที่ผ่านมา

      @@feofan_kyryliuk а чи може Бог гарантувати свою присутність у звичайному житті, чи тільки у важких обставинах? 3 глава книги Іова сильно вразила, максимальним розчаруванням. Можливо це просто захисна реакція психіки людини у надважких періодах життя? Як людині розібратись, де духовний досвід з Богом, а де просто людина має справу зі своєю психікою. Розумію, що це важкі запитання, і мабуть відповідь потрібно самому пережити, як казав хтось з мудрих. Особистий досвід це краще ніж почуті слова, дуже добре, що ви відчули божу присутність, чого і всім бажаю.

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 27 วันที่ผ่านมา

      @@simonleonidov5468звичайно присутній, в будь яких умовах і добрих і поганих. Я помічаю, що ми не завжди вміємо помітити присутність в доброму. Стосовно першого питання про загибель родичів, не наче із контексту питання виключена тема загробного життя. Окрім того, також вражаю доцільним згадати коментар до заповіді блаженств, що стосується тих хто плаче. Суть коментаря в тому, що варто всю цю енергію яка вивільняється в цьому стражданні конвертувати в молитву, інакше вона здатна зруйнувати нам з середини.

  • @Vittoria505
    @Vittoria505 28 วันที่ผ่านมา

    Спаси Господи, отець Феофан!! Дуже необхідні Ваші бесіди, просвітлення!! ❤❤❤

  • @Miss_Mariamna_dreams
    @Miss_Mariamna_dreams 28 วันที่ผ่านมา

    Рубрика про таїнства була б справді цікавою. У греків наче нема традиції сповідатися перед кожним причастям. Але, на мою думку, це справа кожної помісної церкви. Нам же важко уявити, як так легко можна прийняття Христа без покаяння.

  • @Miss_Mariamna_dreams
    @Miss_Mariamna_dreams 28 วันที่ผ่านมา

    Саме сьогодні думала: ну коли ж вийде 3 випуск? І ось дочекалась)

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 28 วันที่ผ่านมา

      Повноцінний випуск тільки з понеділка плануємо знімати. Цей був, як маленький додаток. Записали ми його ще два місяці тому назад, але через технічні проблеми опублікували тільки зараз. Технічні проблеми власне і стали причиною по якій у нас вийшла така пауза.

    • @Miss_Mariamna_dreams
      @Miss_Mariamna_dreams 28 วันที่ผ่านมา

      @@feofan_kyryliuk Так, я бачила уривочок на Фаворі, тому й дивувалась, чому так довго

  • @uruvoite
    @uruvoite 2 หลายเดือนก่อน

    Було сказано про те, що люди почали вживати м'ясо тварин в їжу вже після потопу. Мені здавалось, что це відбулось вже після гріхопадіння, після вигнання з Раю Адама та Єви. А як же Авель, який займався тваринництвом (розводив овець та приносив в жертву ягня)?

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 2 หลายเดือนก่อน

      Формально, прямий дозвіл їсти тварин (і то з певними умовами) людство отримує в особі Ноя і його потомків від Бога тільки після подій потопу. Якщо не формально, ви праві. Ми розуміємо, що історія з Ноєм це не протокол з місця події, а такий собі «вихідний код цивілізації» на думку іудеїв. Цей дозвіл неначе канонізація (офіційний дозвіл) практики вживання в їжу тварин, яка стала одним із проявів порушення людиною гармонії цього світу (гріхопадіння).

    • @uruvoite
      @uruvoite 2 หลายเดือนก่อน

      ​@@feofan_kyryliuk Дякую за роз'яснення 😊

  • @МаріяПа-у2о
    @МаріяПа-у2о 2 หลายเดือนก่อน

    Цікавий випуск. Попередні були ніби закороткі, не розкривалась до кінця тема, на мою думку. Багато хто з якимись словами не згоден, напевно тому цей випуск всім сподобався)) але справді було б цікаво якби була і інша сторона, дискусія, а тут ніби погляд з одного боку на питання. І нове оформлення - супер!)

  • @diacono_UOC
    @diacono_UOC 2 หลายเดือนก่อน

    Дякую за інформативність і позитивну розмову!

  • @Vittoria505
    @Vittoria505 2 หลายเดือนก่อน

    Отець Феофан, дуже дякую за цікавий діалог!! Мені, як і раніше, дуже хочеться слухати Вас! Спаси Вас Господь! ❤❤❤

  • @Miss_Mariamna_dreams
    @Miss_Mariamna_dreams 2 หลายเดือนก่อน

    Вельми цікавий випуск. Очікую на нові теми бесід))

  • @ЕленаРогожкина-ъ2в
    @ЕленаРогожкина-ъ2в 2 หลายเดือนก่อน

    Вітаю! Ми є православною сім’єю з досить великим стажем. Маємо сина 15 років. Так сталося, що з початку війни ми почали відвідувати іншу церкву, де настоятель дуже поблажливо ставиться до виконання церковних правил нашим сином. Це стосується читання Біблії, дотримання посту, навіть перед причастям, відвідування вечірніх богослужінь. Ми ж з чоловіком були у церкві з більш строгими правилами. Звичайно, у розумних межах! Я намагалася поговорити із священником, але поки що без результату. Син на мої прохання почитати хоч одну главу з Нового Заповіту чи більш дотримуватись правил перед причастям відповідає, що священник цього не вимагає. У сина викликає спротив всі мої ненавʼязливі прохання. Що порадите мені. До речі син допомагає священнику в алтарі, відвідує кожну недільну службу. І мене це трохи заспокоює.

  • @Olya_de_ua
    @Olya_de_ua 2 หลายเดือนก่อน

    Дуже цікавий випуск! Дякую ☺️

  • @dddasso
    @dddasso 2 หลายเดือนก่อน

    Дякую за випуск! Дуже дуже цікавий 🫶 Отця Феофана не перевершив поки ніхто в діалозі ) Для мене дивно звучить «я не вбиваю , краще з полиці магазину» . Але ж тих тварин вбили, і ми як спільники. При тому, цих тварин і утримують в наджахливих умовах. Про яке хороше ставлення і повагу можна говорити. Стосовно заповіді «не убий»…чому все таки Бог не сказав «не убий людину»…якби він саме це мав би на увазі він би так і сказав. А якщо ви кажете, що в оригінальному варіанті мається на увазі саме це ( не убий людину) то чому так і не переклали? Дякую 🫶

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 2 หลายเดือนก่อน

      Важливо розуміти, що в часи Старого Завіту навіть і в думках не було ідей веганства. Абсолютно вся їх культура, в тому числі релігійна, наповнена тим, що тваринок вони вбивають заради їжі. Є ще важливий аргумент, про який ми не сказали в відео і це практика богослужіння, в якій храм Соломона практично ставав скотобійнею (вибачте за слово). В такому випадку мʼясо жертви ставало священною трапезою. На жертвах тварин була побудована вся релігійна система древніх. Але таку практику, скоріше за все, Бог започатковує задля того, щоб людина бачила, до яких страшних наслідків привів у цьому світі гріх. В тих самих Старозавітних Писаннях ми знайдемо і такі слова від Бога: Я не пʼю крові і не їм мʼяса жертв, які ви приносите (мова про те, що саме по собі вбивство тварин без зміни життя не має сенсу). Важливо памʼятати, що Закон про жертвоприношення даний Богом, він не співставний із заповіддю «не вбивай нікого». Стосовно перекладу, завжди існує культурна дистанція. Автор перекладу або група перекладачів намагаються частіше підготувати переклад максимально наближено до оригінального тексту, зберігаючи його первинні елементи. Іноді, при певних дискусійних питаннях, як до прикладу наше, можливо допустити уточнення в перекладі. Принаймні я не бачу в цьому ніякого порушення оригінального тексту та ідеї, яка в ньому закладена.

    • @dddasso
      @dddasso 2 หลายเดือนก่อน

      @@feofan_kyryliuk дякую за відповідь! 🧐☺️

    • @ГоловійКатерина
      @ГоловійКатерина 2 หลายเดือนก่อน

      Треба ще памʼятати, що Закон про жертвоприношення тварин був даний Богом, і він неспівставний із заповіддю «не вбивай нікого». Але Старий Завіт то все добре. Я особисто вважаю, що тоді для тих людей це було необхідно. Зараз для сучасної людини, у вік доступності нам достатньо є, що поїсти, аби нікого не вбивати

    • @simonleonidov5468
      @simonleonidov5468 2 หลายเดือนก่อน

      @@feofan_kyryliuk у старому заповіті багато є моментів, які зараз неприйнятні. Наприклад повеління Бога у 1 книзі царств 15.2-3. знищити Саулу все населення, включно з дітьми і жінками. Це ж не є аргументом для виправдання геноциду зараз, тому і те, що тоді євреї масово знищували тварин в храмі важко назвати аргументом для виправдання сучасного вбивства тварин.

  • @ЕленаРогожкина-ъ2в
    @ЕленаРогожкина-ъ2в 2 หลายเดือนก่อน

    Дякую за цікаву тему та її різностороннє висвітлення. Тут і приклади з Біблії , життя святих та повсякдення сучасної людини.

  • @simonleonidov5468
    @simonleonidov5468 2 หลายเดือนก่อน

    Вважаю що не їсти м'яса, щоб не вбивати тварин вже є дуже благородний вчинок, це якраз той випадок, коли тваринам буде добре.

  • @ГоловійКатерина
    @ГоловійКатерина 2 หลายเดือนก่อน

    В цьому діалозі не вистачало справжнього вегана, цікаво було б почути дискусію з о.Павлом)

  • @МаксимЯрошевич-з4ы
    @МаксимЯрошевич-з4ы 2 หลายเดือนก่อน

    Дуже дякую за ще один інформативний та цікавий випуск!

  • @ГоловійКатерина
    @ГоловійКатерина 2 หลายเดือนก่อน

    Дякую за цей випуск, цікаво було послухати. Багато протиріч було сказано. Аж захотілося поспілкуватися на цю тему із гостями вживу. А чому священнику не дозволено заколювати тварину, але дозволено її їсти?

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 2 หลายเดือนก่อน

      На скільки мені відомо, прямої заборони на це немає. Є традиція, яка, можливо, виходить із правил, які категорично забороняють священнику долучатися до того, що призведе до фізичної смерті іншої людини (вбивати священнику заборонено). Можна процитувати один пункт із Номоканону, але там мова більше про полювання, як на мене контекст інший. Традиційне пояснення - бо священник звершує Безкровну Жертву (на Літургії).

  • @oksanka8205
    @oksanka8205 3 หลายเดือนก่อน

    Дуже цінно, спаси Господи 🙏😇

  • @oksanka8205
    @oksanka8205 3 หลายเดือนก่อน

    Спаси Господи 🙏 Дуже важливо і цікаво 😇

  • @simonleonidov5468
    @simonleonidov5468 3 หลายเดือนก่อน

    Так, дитяча Біблія з картинками це звичайно клас. Але є моменти, які дітям неможливо пояснити, та навіть і дорослим важко деякі моменти прийняти. Наприклад жертвоприношення Ісаака, вбивство Каїном Авеля, повеління євреям знищити народи разом з жінками і дітьми, та інше.

  • @АняМузика-ь6х
    @АняМузика-ь6х 3 หลายเดือนก่อน

    Спаси Вас Господи !

  • @leo_t9970
    @leo_t9970 3 หลายเดือนก่อน

    А чому коментарі видаляєте? Чи у вас тільки "своїм" можна писати?

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 3 หลายเดือนก่อน

      Ніхто коментарів не видаляє. Цей коментар є вашим першим коментарем під цим відео.

    • @nanodeon
      @nanodeon 3 หลายเดือนก่อน

      Декілька раз переглядав сторінку від моменту публікації відео, це єдиний Ваш коментар. Напишіть, будь-ласка, те що Ви хотіли ще раз.

  • @ОльгаРевуха
    @ОльгаРевуха 3 หลายเดือนก่อน

    Дуже цікаво! Більше не роздаватиму підручники дітям на канікули 😊

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 3 หลายเดือนก่อน

      В моїй історії ініціатором була мама)

    • @ОльгаРевуха
      @ОльгаРевуха 3 หลายเดือนก่อน

      @@feofan_kyryliuk я зрозуміла))) але все ж таки , знаючи Вас , толк в тих підручниках таки був👌

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 3 หลายเดือนก่อน

      @@ОльгаРевуха 😁

    • @feofan_kyryliuk
      @feofan_kyryliuk 3 หลายเดือนก่อน

      ⁠@@ОльгаРевуха😊

  • @ЛіяЖданюк
    @ЛіяЖданюк 3 หลายเดือนก่อน

    Вітаю авторів з початком нового,цікавого проекту!Дякую за надзвичайно корисну працю!Хай допоможе Вам Бог у вашій богоугодній справі! Хотіла б почути відповіді на такі питання: -Для чого я живу?У чому суть життя людини на землі?Що робити хворому,в якого є життя,а сенсу в ньому не має?

  • @LiliiaDobrovolska
    @LiliiaDobrovolska 3 หลายเดือนก่อน

    Супер формат, дуже по сучасному, все зрозуміло і ясно. Цікаво було би послухати про Біблійні пророцтва, що на нас чекає у майбутньому та які пророцтва вже здійснилися.

  • @МаріяКропивська
    @МаріяКропивська 3 หลายเดือนก่อน

    Спаси Господи за чудовий випуск! Цікавить питання: у відео згадувались Євангелія від інших апостолів (Петра, Нафанаїл), але вони не ввійшли в список канонічних текстів. Чому?

  • @Аліна-я8с
    @Аліна-я8с 3 หลายเดือนก่อน

    Спаси Вас Господи 🫶🏻

  • @ІринаКорнійчук-м9в
    @ІринаКорнійчук-м9в 3 หลายเดือนก่อน

    Дякую за таку корисну і повчальну бесіду,продовжуйте у тому ж дусі)

  • @nanodeon
    @nanodeon 3 หลายเดือนก่อน

    Дуже приємно, що є не просто відгуки, а й запитання які ми обов’язково будемо обговорювати в наступних випусках. Наша мета - це пошук істини, яку можна віднайти тільки якщо відповідь пропустити через призму Священного писання. Так як ми плануємо створювати короткі та лаконічні відео, що потребує певного часу на підготовку, тому відповіді на запитання ми будемо розподіляти по різним випускам, щоб нічого не пропустити.

  • @svitlanasvit4683
    @svitlanasvit4683 3 หลายเดือนก่อน

    Спаси Вас Господи!❤❤❤

  • @dddasso
    @dddasso 3 หลายเดือนก่อน

    Дякую вам за таку потрібну працю! 🫶 Буде дуже цікаво далі слухати ❤❤❤

  • @Vittoria505
    @Vittoria505 3 หลายเดือนก่อน

    Отець Феофан, Спаси Вас Господь!!! Спаси Господи за потрібний, необхідний проект для православних, для мирян !!! ❤❤❤

  • @ruslanalebedyuk1936
    @ruslanalebedyuk1936 3 หลายเดือนก่อน

    Спаси Господи за проект! Чекаю на нові випуски. Хотілося б почути про виховання дітей та духовці сімейні цінності згідно священного писання.

  • @ГоловійКатерина
    @ГоловійКатерина 3 หลายเดือนก่อน

    Досить цікавий проект. Класно, що українською, бо таких проектів мало. Дякуємо! Хотілось би почути діалог на тему церковних Таїнств, їх потрібності для сучасної людини

  • @ТетянаГромик-ц9б
    @ТетянаГромик-ц9б 3 หลายเดือนก่อน

    Спаси Вас, Господи! Сподобалось! Це дуже потрібний, навіть необхідний, для нас контент, якого сьогодні дуже не вистачає! Дякуємо! Чекаємо наступних відео на будь-які, корисні для нашої душі, теми! 👍👍👍

  • @МарьянаМикийчук
    @МарьянаМикийчук 3 หลายเดือนก่อน

    Дякую за якісний український православний контент) це так важливо сьогодні. В наступних випусках хотілося б почути про відносини людини і Бога, дізнатися який є задум Бога про людину.