WEBse minaras
WEBse minaras
  • 2
  • 21 839
SAULIUS JOVAIŠAS - „Iššūkis vadovams - kaip vadovauti naujajai kartai"
Daugiau informacijos rasite: webseminarai.lt/jovaisas-issukis-vadovams-kaip-vadovauti-naujajai-kartai/
Jie retai būna lojalūs organizacijai. Su jais sunku susikalbėti. Jie laukia įvertinimo dar prieš tai, kol padarys nors ką nors naudinga. Dar tik atėję darbintis jie jau save pervertina. Keičia darbus kaip kojines, o kai kurie net ir dažniau.
Ateina naujoji darbuotojų karta. Naujoji karta kursianti pridėtinę vertę ateityje. Taip vadinama "Milenium" arba "Y" karta. Daugelis vadybos, psichologijos, sociologijos ir antropologijos specialistų įvardina ją kaip visiškai kitokią, išskirtinę. O mums juk su jais dirbti, mums juk įtraukti juos į įmonės gyvenimą, skatinti jų įsitraukimą ir atsakomybę, siekti didinti jų darbo efektyvumą. O kaip tai daryti, jei jie visiškai kitokie nei mes -- dabartiniai vadovai?
Seminaro turinys:
Kas ta naujoji, "Milenium", "Y" karta?
Kaip suprasti naująją kartą?
Kaip išmokti juos įtraukti ir įtakoti?
Kodėl juos reikia samdyti ir ugdyti?
Įvairūs klausimai susiję su vadovavimu.
มุมมอง: 18 728

วีดีโอ

RENATA BURBULIENĖ - „Moters tapatybė"RENATA BURBULIENĖ - „Moters tapatybė"
RENATA BURBULIENĖ - „Moters tapatybė"
มุมมอง 3.1K10 ปีที่แล้ว
Daugiau informacijos rasite - webseminarai.lt/burbuliene-moters-tapatybe/ Moters didžiausia tragedija prarasti savo tapatybę. Moterys mato save gausybėje socialinių vaidmenų: dukra, mama, žmona, darbuotoja ir t.t. Bet pamiršta svarbiausia, kad ji yra moteris. Čia ir kyla įvairūs konfliktai ne tik su aplinka, šeima, bet ir su savimi. Savo tapatybės nepraradusi moteris-geriausia, ką galime duoti ...

ความคิดเห็น

  • @rimabartkiene209
    @rimabartkiene209 ปีที่แล้ว

    Dabar supratau kodėl sutariu su jaunimu.

  • @vaidakas2684
    @vaidakas2684 3 ปีที่แล้ว

    Idomus poziuris, ne visai galeciau 100proc sutikti.

  • @sondradzyra5278
    @sondradzyra5278 4 ปีที่แล้ว

    Super paskaita. Rasau jums is angliskos darbo rinkos zvilgsnio::.butent taip dirbama Londone, projektas gali uzsitesti,nes darbe cia dirbama valandomis ir mokama tik uz valandini darba.zmogaus darbo val.baigesi,jis atsistos ir išeis,nes viršvalandziu jis galbut dirbti nepageidauja.ir taip pat zmogus dirba taip kaip sugeba,ir bet kokiu atveju yra vertinamas,nes visi esame skirtingi,kazkas dirba greiciau,kiti zmones letesni,bet visi vienodai vertinami,bet galbut tik kas atskiria,tai tik algos dydzio skirtumas.pazangesnis gaus didesni atlygi uz padaryta darbà. Lt is visu lygiai reikalaujama ir visi maunami ant to pacio kurpalio.kiekvienas nori buti vertinamas ,o ne nurašomas.jeigu vienam nesiseka,jam daugiau padeda vadovas, greiciausiai super viser, nes vadovas atsakingas uz progresa .o siaip tai lt labai daug reikalaujama vietoj to kad zmogus butu vertinamas kaip zmogus.

  • @rutavitkauskaite7512
    @rutavitkauskaite7512 6 ปีที่แล้ว

    Ir gerai, kad žmonės nedaro to, ko nenori. Gerai, kad turi galimybių rinktis. Gyvenimas yra vienas. Niekas nesakė, kad privaloma sukandus dantis sėdėti visą gyvenimą vienoje nemėgstamoje darbo vietoje. Verslininkams teks labiau pasistengti dėl savo pelno.

  • @aidarupeikiene90
    @aidarupeikiene90 9 ปีที่แล้ว

    Nuostabi paskaita :)

  • @rutaburbuliene6516
    @rutaburbuliene6516 9 ปีที่แล้ว

    super paskaita

  • @aaatanoD
    @aaatanoD 9 ปีที่แล้ว

    Super! Visi Y kartos atstovai (įskaitant ir mane) norėtų dirbti kartu su Jumis ir turėti galimybę mokytis iš Jūsų, nes Jūs tiksliai įvardijot tai, ko mums, kaip Y atstovams reikia. :))

  • @turgus69
    @turgus69 10 ปีที่แล้ว

    super