МОЛИТВИ РАНІШНІ

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 9 พ.ย. 2024
  • Молитва у житті Християнина.
    В час смутку , та випробувань, Християнин Ти на молитву стань. Щоб душеньку свою спасти, В гріхах своїх покайся Ти.
    «І Він розповів їм і притчу про те, що треба молитися завжди, і не занепадати духом...» Євангеліє від Луки 18:1-8.
    Кожна людина, що живе на землі, починає молитися, коли обставини заженуть її в глухий кут. Немає такої людини, хто не молиться, будучи повністю безпорадною. Тому молитва близька для всіх людей.
    Для дітей Божих - вона подібна до дихання. Якби ви не дихали, то померли б, а християни, що не моляться, подібні духовним померлим.
    Наш Господь Ісус молився і постив сорок днів і ночей, перш ніж почав Своє публічне служіння. Біблія розповідає нам, як протягом всього Свого служіння Він часто усамітнювався для молитви. І, до Своєї смерті на Голгофському хресті, Він жив молитовним життям.
    Сьогодні ми живемо у найнебезпечнішому відрізку часу. У ці останні часи диявол рикає як лев, прагнучи поглинути людей, використовуючи всі свої злі задуми. Він навіть намагається поглинути і обраних Божих. Щоб жити вірою і перемагати, християни повинні дисциплінувати себе, щоб усередині молитися, як ніколи раніше.
    Який же зв'язок між молитвою і внутрішнім життям християнина?
    Молитва приносить покаяння. Поки ми живемо на землі, навіть будучи вже християнами, ми здійснюємо багато помилок. Але, коли ми молимося, то починаємо бачити себе такими, якими бачить нас Господь, і ми каємося за свої гріхи і неправильні дії.
    Молитва також руйнує наше его і впертість. Ми повинні вірити тільки в Нього і не покладатися на себе. Співпраця з Духом Святим, що «ламає» нас і приносить нас до Господа таким чином, щоб ми істинно жили вірою, можлива тільки через сильну молитовне життя.
    Слово Боже говорить: «І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» Послання до Римлян 12:2. Молитва викликає у нас бажання прийняти волю Бога. Коли ми починаємо молитися, безліч відволікаючих думок виникає в нашому розумі. Але, якщо ми опираємося і перемагаємо їх, замішання нашого розуму зникає.
    Молитва - зброя проти диявола. Завдяки молитві ми можемо обеззброїти диявола, і він втече: «Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби» Послання до Єфесян 6:12.
    Коли ізраїльтяни залишили Єгипет, вони, перш ніж увійти в Ханаан, повинні були битися проти армії Амалика. Бій був настільки жорстоким, що Мойсей взяв Аарона і Ора на гору для молитви. Коли вони підняли свої руки в молитві, ізраїльтяни перемагали. Коли Мойсей опускав свої руки від втоми, Амалик - переважав. Тому Аарон і Ор підтримували руки Мойсея протягом молитви, і Ізраїль виграв бій. Цей приклад ясно показує нам, що безперервна і постійна молитва виводить з ладу сили ворога. З цієї причини християни повинні завжди молитися про свої потреби, потреби своєї сім'ї і про свою церкву. Якщо люди разом моляться про свою націю, то можуть подолати і будь-яку національну кризу.
    Молитва - єдиний канал, через який християни можуть спілкуватися з Духом Святим. Коли ми постійно молимося, надприродна сила Духа Святого сходить на нас. Тільки Дух Святий дає нам знання того, що Ісус Христос - наш Господь і Спаситель. Він, Дух Святий, просвіщає нам глибокі істини Божі і допомагає нам горіти в Бозі.
    Бог відповідає, коли ми молимося. Слово Боже вчить нас молитися:
    «Покликуй до Мене і тобі відповім, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаєш!» Книга Єремії 33:3.
    «І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець» Євангеліє від Івана 14:13.
    «Не маєте, бо не прохаєте» Послання Якова 4:2.
    Помолившись раз чи два, люди часто відмовляються продовжувати молитися, через те, що Господь не поспішає з відповіддю, тому що вони не знають реального значення молитви. Але, старанно молячись, ми отримуємо відповідь, яку потребуємо. Молитва - це найбільший привілей і відповідальність дітей Божих.
    Про що і як ми повинні молитися? Учні Ісуса задали Йому таке запитання. Але, люди, охочі жити вірою, або зіткнувшись з відчайдушною проблемою, ставлять це ж питання і сьогодні.
    Відповідаючи на нього, Ісус дав нам досконалий приклад молитви - «Молитву Господа», яка записана в Євангелії від Матвія 6:9-13. Ця молитва, що показує дивовижну любов Божу, є не тільки зразком для наших молитов, а й показує молитву, на яку відповідає Бог.
    Молитва - це єдина сила на землі, здатна долати так звані «закони природи». Справжня і щира молитва виводить людей з найтемніших ситуацій у втішний Божий світ.
    Амінь.

ความคิดเห็น •