*Шановні друзі! Хто з сучасних українських політиків нагадує вам Винниченка, Петлюру або Скоропадського і чому?* Не забувайте про підписку tinyurl.com/ybm3kdz9 та дзвоник 🔔, щоб не пропустити нове відео. Наша нова мета - 500000 підписників! А допомогти нам створювати нові відео можна через Патреон www.patreon.com/historyUA, через нашу monoБанку 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP або на картку ПриватБанку 💳 5168 7574 1861 1598
Порівнювати звичайно важко, але Кравчук - Грушевський Порошенко - Скоропадський Петлюра - Ющенко Білецький - Махно Зелєнський з Винниченком хіба що через Розу Ліфшіц Тоді наші предки втратили історичний шанс, нас би зараз могло бути вже принаймі 100 міліонів від Сяну до Дону. В царській армії було 4 міліони українців, в австрійській майже міліон, тисячі офіцерів... Чому русифікований не то німець не то швед став творцем незалежної Фінляндії, а в нас такого не знайшлося...
@@Вьєтконг Україна могла бути конституційною монархією. Скоропадський міг бути гетьманом України або Василь Вашиваний із Габсбургів А Петлюра і Винниченко могли бути премьерами міністрами України
@@sasharudyak4637 ага - ага, особливо це було видно з діяльністю англо - французьких інтервентів, які чхати хотіли на Петлюру через звязки з Центральними Державами і підтримали Денікіна з Врангелем.
@@Дмитро-р7ч змагання можуть бути у спорті,чи в науці,чи в іграх. Але точно не в війну за незалежність. Це змагання,хто швидше стане царем гори в Україні,чи змагання,хто хто швидше дійде до Києва?
Переглядаю весь контент "Історії без міфів", відео №52 Період 1918-1919 років для мого сприйняття завжди був неймовірно важким. Дуже багато важливих і насичених подій, які непросто опанувати. Дякую авторам каналу, які допомагають розібратися в історичних лабіринтах.
Дякую, дивився з великою цікавістю. В школі та інституті розповідали, але якось в пам'яті не затрималось. Дуже мало часу віділяється на ці надважливі для країни трагічні події. Про які варто пам'ятати і нагадувати. Саме так, із здоровим скепсисом - без ділення на умовне "чорне" та "біле".
Ставка на приватну ініціативу явно є хибна, потрібна стратегічна державна усталеність, тоді може відбутись мобілізація і концентрація зусиль з вирішенням усуванням стратегічних загроз ...
На 6:45 на мапі видно що у ті часи від Харкова до кордону було чималенько, як добряче більшовички підрізали україно-російський кордон з тих часів ще й українських земель сучасній Білорусі прирізали так що аж Україні доводиться поїзди у Чорнобиль через Білорусь ганяти. Може б автор зробив огляд на цю тему.
@@derschwarzerabe9848 Деточка, когда я в брежневский застой написал первую научную работу по истории, ты в лучшем случае ещё пешком под стол ходил, если родился. И не пытайся маскироваться украинским языком, твой родной русский тебе больше подходит. Ферштейн?
Тема важка, бо нас як якір тримає нав'язане почуття втрати. Немає чого шкодувати за втраченим. Необхідно вивчати помилки, вчитися визначати справжніх ворогів держави, не вестися на провокації, самостійно без підказок оцінювати поведінку друзів, партнерів, вчитися шукати друзів, а не ворогів.
А як тут не шкодувати коли після того були забрані Українські землі і мільйони життів. Можливо жаль і туга стане в нагоді бо з нею не так швидко забудуться помилки минулого щоб уникнути помилок в майбутньому і краще аналізувати й діяти.
Як на мене, Українська громадянська війна дуже складна і втой же час цікава тема. Розібратись в ній доволі складно, навіть при умові інтересу до історії. Але це вкрай важливо для кожного українця. Тут багато чого можна підкреслити для себе і можна провести купу паралелей та висновків. Дякую за працю, дуже крута робота!)
Спасибо большое за это видео. Сейчас на литературе проходим "Белую гвардию" (я из РФ) и учительница решила дать немного исторического контекста и рассказать про Петлюру. Спасибо за аргументы в предстоящем споре с ней
@@poseidon8189 Булгаков розглядав тогочасні події в Києві в ракурсі власного розуміння + авторська фантазія + використання балачок з народу, чутих навколо. До історичної правди немає ніякого відношення
Україна могла бути конституційною монархією. Скоропадський міг бути гетьманом України або Василь Вашиваний із Габсбургів А Петлюра і Винниченко могли бути премьерами міністрами України
Дякую Вам, за цікаву розповідь. Якби 100років тому Україньці з'єдналися, то ніякого Голодомору від комуняк московітів не було.Нажаль мало хто в Україні цікавиться історією своєї Країни.-" народ забувший свою історію, не збудує Майбутнє.
комуністична ідеологія містить в собі інтернаціоналізм, для неї не важлива національність, а перш за все ідеологічна приналежність, тому не потрібно прив'язувати сталінський комуністичний режим до однієї національності, тим більше що сам Сталін був грузином. Більшовики такі ж вороги для російського народу як і для українського.
От бачите у нас все "як у людей": інтриги, боротьба, зрада, сподівання, патріотизм і прагматизм, самозакоханість, щирість - звичайні політичні процеси. А злі язики і невігласи стверджували, що українці не хотіли і не могли створювати своєї держави. Шкода, що невідомо звідки наявну політичну толерантність не змогли утвердити сильну і підступну владу. В брехні і аферизмі вони не змогли посперечатися з північним сусідом. Надто багато письменників і вчених було в урядах.)))
Дуже цікаве відео. Зокрема, вперше дізнався про наказ січовим стрільцям іти на допомогу ЗУНР і про їх відмову. Це так по-українські, коли власні чвари набагато важливіші, ніж дії проти зовнішніх ворогів
Двадцяте сторіччя: аж ось тобі на - Починається перша світова війна. Стали всі проти всіх до бою, Україну імперії ділять між собою. Виниченко, Петлюра, Махно, Скоропадський Сварились між себе і зраду шукали, Тим часом приперлась чума комуняцька - Веселі, брате, часи настали…
Україна могла бути конституційною монархією. Скоропадський міг бути гетьманом України або Василь Вашиваний із Габсбургів А Петлюра і Винниченко могли бути премьерами міністрами України
Гарно дякую за цiкавий та профессiйний матерiал про подii в Киiвi та Украiнi 1918 - 1919 рокiв! Дiйсно, все мое бачення того iсторичного периоду cкладалося iз творiв Булгакова та розповiдi бабусi що "при нiмцях в 19-му було краще нiж при дiректорii та червоних!". Спеціально, через багато років перечитав Булгакова, і повністю згоден з вашою оцінкою. Скажу більше: саме прекрасний стиль літератури Булгакова приховує її ущербність, однобокість, загальну слабкість. Відверта, схожа на антісемітізм українофобія, безглуздість переконань головних "положітельних" героїв. Не зрозуміло що вони відстоюють, за що воюють. Шкодують про невдалого Царя і вже не існуючу імперію. Герої "за все хороше", так би мовити.
Чому вони не стали працювати в уряді Скоропадського? Тому, що не хотіли працювати з "паном", а хто такі були Винниченко з Грушевським, як не пани. А Винниченко, випросивши у леніна посаду, через пару днів втік до своєї дружини Фаїни, яка жила в той час у Франції, прихопивши гроші Директорії, ніби для партійних справ, але цікаво, що це за партійні справи. Цікаво, що Винниченко, живучи у Франції, написав роман " Слово за тобою, Сталіне" в той час, як в Україні сталіним знищувалася вся українська еліта, що свідчить про те, що він не дуже переймався справами України.
@@ВіталійНосачов-ы9р _Винниченко був просто джеркалом української нації того часу. Не подобається Вам - українська нація._ *І це нам каже Віталік Носатий, який підписаний на канал совкопітеків - САВЕЦЬКАЯ УКРАИНА, пиши ще, думка совкопітеків **-дуже потрібна-** нехай лежить у труні де лежись всраний савецький саюз*
Тема важка, бо нас як якір тримає нав'язане почуття втрати. Немає чого шкодувати за втраченим. Необхідно вивчати помилки, вчитися визначати справжніх ворогів держави, не вестися на провокації, самостійно без підказок оцінювати поведінку друзів, партнерів, вчитися шукати друзів, а не ворогів.
@@Lyubomyr.380. Повністю підтримую. Давно пора примиритися з тією історією, яка є і яку вже не змінити. Припинити скиглити, робити висновки і йти далі.
Очень жаль, что вражда между интеллигенцией привела к полной оккупации Украины и 70 лет мы, и другие народы, томились под советами. Важно помнить об этом всегда.
1920: Украинская республика должна была подчинить свои войска польскому командованию и обеспечить совместные армии поставками на территории Украины; поляки в обмен обещали предоставить оборудование для украинцев. По спирали развиваемся?
Каждий историю рассказивает по своему.Мой дед с бабкой купили землю в 1937 году в Тернопольской обл.,Лановецкий район, с . Волица семь гектаров. Єто тогда била Польша, но в 1939 пришли Совети и забрали, потом в 1941 когда немци пошли, то люди назад свою землю забрали. Здавали немцам " податок" зерном и молоком.Потом Совети назад забрали. Но акти польские на землю, я досих пор берегу для семьи. Но дед мой однажди сказал, - а почему нам начали продавать землю, да потому, что все богатие знали, что прийдуть Совети. А до 1937 года не продавали землю, а здавали в оренду.Вот так.
@@Ильян-щ1ж Ні куди, бо Земельний кодекс говорить, що колишнім власникам землі земельні ділянки не повертаються. Хоча, в Польщі, та Прибалтійських країнах землю повернули.
Знову чудове цікаве відео. На мою думку, Винниченко приніс чимало лиха разом з лівацькими ідеями Україні. Хотілося би побачити від вас відео з розвінчуванням міфів про голодомори з акцентом на мотиви тодішніх більшовиків-комуністів до дня вшанування жертв голодоморів, аби люди розуміли, що треба бути останнім покидьком, щоби хвалити комуністів тих часів. А такі досі є, на превеликий жаль, навіть серед молодого покоління. Ще, якщо буде ваша ласка, цікаво дізнатися більше про ЗУНР, Карпатську Січ, про Коновальця і Шухевича, також дуже багато міфів та неправди навколо Коліївщини, неупереджена думка теж потрібна.
@@ОлегВинниченко-ь4б справді? Яким універсалом оголосили незалежність, і за яких обставин? І скільки до того було універсалів про автономію в росії? Винниченко не ставив в жоден кут проблеми українців. Йому було важливіше права трудящих, на гроші яких він собі афігенну зп призначив. Секретар в його уряді отримував більше ніж весь уряд зунр. І то без перебільшень
@@ОлегВинниченко-ь4б лонгин цегельський вам впоміч. Прочитаєте, дайте знати. Скину номер приват картки. Заодно і суму там прочитаєте яку слід скинути)))))
@@Okshurdna Ознайомився з публікаціями про Лонгина Цегельського але матеріалу про зарплатню (гонорари) Винниченка В.К. нічого незнайшов, підскажіть будь ласка де Ви отримали інформацію про зарплатню Голови Директорії.
Масштаб сучасних політиків такий дрібний, що жоден чомусь не схожий на видатних персон ХХ століття, ну хіба Порошенко трохи на Скоропадського, але зовсім трохи
@@ViktoriaRo ПоЛохшенко*. Він тілько за бахвальствувати та і вміє,а більше і нічого,як країна бідна була так і залишилася. А після мінського договору у нас забрали донбас. А ще сам казав що закінчить війну на сході за два тижні
Божечки, а в мене і по маминій лінії дідусь і бабуся живуть якраз недалеко біля цієї зупинки Корчі і по татовій лінії дідусь і бабуся там же все своє життя прожили. І я все своє дитинство до них їздила і навіть не здогадувалася, які історичні події там відбувалися. Дивовижно!!!
Гарний контент. Дякую за роботу. А розповідь Булгакова обривається на наступі більшовиків. Типу, вони взяли місто і всі стали жити щасливо. Що сказати, не український він письменник, монархіст.
Я прихильниця Павла Скоропадського і хотіла би почути про діяльність гетьмана за сім місяців в Україні. Вважаю, що після нього жодний керівник, та й взагалі всі разом, не зробили стільки, скільки Павло Скоропадський за 7 з половиною місяців, та й враховуючи протидію та антигетьманську пропаганду з боку керівників УНР.
Петлюра все проср_в, але він хоча б боровся проти комуняк. А Винниченка треба публічно засудити, це тіпа Зеленського зараз. Махно був талановитим командиром, але нікчемним політиком.
@@chsgrate5362 Гетьман був білогвардійцем по суті, в його уряді було багато проросійських політиків. Якщо німці запропонували йому очолити державу, то чому він мав відмовлятися. )) Але батьком нації він не став.
Вся проблема у відсутності Українсько Ідеї, як тоді, так і зараз. Але задачі в різних періодах різні, тоді треба було здобути державу, і здобули. Зараз треба утримати та розвинути. Для цього нам потрібна світоглядна реформація, бо в більшості ми користуємося застарілими гаслами та ідеями, бо нових ще не створено. Чекаємо на батька нації. Але не забуваємо шанувати тих, що виборювали для нас державу, шануймо всіх. Зараз декому видається, що той чи інший "Скоропадський" був не правий, а врахуймо, що він народився, сформувався, діяв 100 років тому, щоб на Його місці робив ти, та чи робив би щось.
Проблема нашоі політики ,що вони роблять політику ради політики! Не політику для людей ,чи заради людей створення комфортноі " екосистеми" де б громадянин вважав б себе захищеним як фізично так в зоні своіх прав! А поки будем думать і жить " по понятіям" ,поки буде присутній цей бардак і хаос!
От коли мені кажуть знайомі: "Не люблю історію. Яка з неї користь?" А саме ось ця користь, описана в цьому відео. Помилки минулого, що призвели до катастрофи та жахливих втрат. Чомусь для людей, обходити стежку, бо колись вступив там у лайно - є корисним досвідом. А досвід тисяч минулих поколінь - ні.
Які цікаві коментарі! Пропоную По перше - аватари не враховуються По друге - перш ніж залишити коментар, написати за кого голосував на останньому волевиявленні Та хто ще не зрозумів, далі, громадянин якої країни. Я українець, голосував за Порошенко Болить, що за сторіччя так й не зрозуміли хто кому та як
Про яке "роз'єднання" ви говорите? Я зі сходу, але багато подорожую країною і можу сказати, що українці по всій Україні - монолітні, єдині і тверді в своїх переконаннях. Але тих українців, що живуть на сході та півдні фахово зросійщували та розбавляли їх спільноти етнічними росіянами, діти яких пізніше(після Голодомору) міцно засіли в хати українців. Треба вертатися до нашої мови, бо ви оце пишете про об'єднання, і я не розумію, може, ви - росіянин, який прагне з кимось з українців об'єднатися?
@@VnukDarvina , я мав на увазі об'єднання за переконаннями і не шукати собі ворогів. А ти, я бачу, продовжуєш нав'язану гебістами традицію - пошук ворогів.
Якщо сказати ще точніше то Скоропадського зрадили і пішли проти нього ті,кому він дав посади в армії,але коли німці поїхали додому на свою революцію, то від нього почали перебігати до Петлюри -Винниченка офіцери Болбочан, Павленко, Тютюнник, Коновалець, Мельник....в результаті всі програли та емігрували...
*Шановні друзі! Хто з сучасних українських політиків нагадує вам Винниченка, Петлюру або Скоропадського і чому?*
Не забувайте про підписку tinyurl.com/ybm3kdz9 та дзвоник 🔔, щоб не пропустити нове відео. Наша нова мета - 500000 підписників!
А допомогти нам створювати нові відео можна через Патреон www.patreon.com/historyUA, через нашу monoБанку 💳 send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP або на картку ПриватБанку 💳 5168 7574 1861 1598
зенленский похожый на виниченка оба гаварили што с рассияй можна дагаварица
Скоропадський - однозначно Янукович. Винниченко - це Тимошенко. Петлюра... ще нема такого.
Зюзя - Винниченко. Дрібязковий,популярний у певних колах,популіст. Правда Винниченко був талановитий.
Порівнювати звичайно важко, але
Кравчук - Грушевський
Порошенко - Скоропадський
Петлюра - Ющенко
Білецький - Махно
Зелєнський з Винниченком хіба що через Розу Ліфшіц
Тоді наші предки втратили історичний шанс, нас би зараз могло бути вже принаймі 100 міліонів від Сяну до Дону.
В царській армії було 4 міліони українців, в австрійській майже міліон, тисячі офіцерів...
Чому русифікований не то німець не то швед став творцем незалежної Фінляндії, а в нас такого не знайшлося...
Історія нічого не навчила, через 20 років Бандера виступив проти Мельника, скільки тоді загинуло в безглуздому братовбивстві
Сумна історія, загалом. Історичний урок, мабуть такий: скільки одне з одним не гризтись, а про справжнього ворога забувати не можна.
про таких як скоропадський наприклад
@@Вьєтконг Україна могла бути конституційною монархією. Скоропадський міг бути гетьманом України або Василь Вашиваний із Габсбургів
А Петлюра і Винниченко могли бути премьерами міністрами України
@@sasharudyak4637 конституційна монархія? На німецьких штиках? ну таке собі!
@@Вьєтконг можна було потім зрадити Німеччину і перебігти на бік Англії. Така практика була
@@sasharudyak4637 ага - ага, особливо це було видно з діяльністю англо - французьких інтервентів, які чхати хотіли на Петлюру через звязки з Центральними Державами і підтримали Денікіна з Врангелем.
Чому я не знав про вас коли здавав ЗНО😭😭 Ви рятуєте майбутнє багатьох молодих людей яким треба здавати ЗНО з історії України, знайте це🔥
Велика подяка за відео про І Визвольні Змагання. Шана колективу Історії Без Міфів за чудову роботу та найкращий україномовний канал.
Які визвольні змагання,назва ця це нісенітниця. Цей період це Українська війна за незалежність
Що поганого в назві "визвольні змагання"?
@@Дмитро-р7ч змагання можуть бути у спорті,чи в науці,чи в іграх. Але точно не в війну за незалежність. Це змагання,хто швидше стане царем гори в Україні,чи змагання,хто хто швидше дійде до Києва?
Ну,мій тлумачний словник стверджує,що одне із значень слова "змагання" таке:"Сутичка,боротьба двох протилежних або ворогуючих сторін".(переносне)
@@Дмитро-р7ч воно явно має таке значення,але досить тупо приписувати його до чогось що не являється мною вище перерахованим
Руїна 20 століття. Як писав Томас Гоббс: "Війна всіх проти всіх".
Как шутили в 2014 кадеты Скоропадского(Украина) против конницы Петлюры(Украина) это однозначно агрессия России против Украины....
@@politicalridicule Смерть окупантам!
Страшенно цікаво. Дякую Владлене. Ви робите дуже важливу справу про відновленню правдивої історії України. Велика Вам подяка! Слава Україні!
Героям Слава!
Ну,із був,правий??? Влад,Леніна!!!???то комунякана сайті, України!!!
Дякую за вашу працю. Саме недавно закінчила читати " Спомини Скоропадського". Раджу всім, хто цікавиться історією.
Дуже цікаві й важливі спогади для розуміння Української революції.
@@vladlenmaraiev1867 дуже дякую за все...
Мільйони разів переконуюсь, що кожного українця потрібно навчити історії України.Тоді можливо нарід буде робити усвідомлений політичний вибір
Все вірно. Нарід
@@ВікторіяБурханова це застаріла форма, зараз - народ
Переглядаю весь контент "Історії без міфів", відео №52
Період 1918-1919 років для мого сприйняття завжди був неймовірно важким. Дуже багато важливих і насичених подій, які непросто опанувати. Дякую авторам каналу, які допомагають розібратися в історичних лабіринтах.
Дякуємо за підтримку і марафон! Ми дуже стараємося!
Лайк та коментар для підтримки українського контенту та просвітницької діяльності каналу, так тримати!
Дякую Вам за надзвичайно важливу просвітницьку діяльність!
Дякую, дивився з великою цікавістю. В школі та інституті розповідали, але якось в пам'яті не затрималось. Дуже мало часу віділяється на ці надважливі для країни трагічні події. Про які варто пам'ятати і нагадувати. Саме так, із здоровим скепсисом - без ділення на умовне "чорне" та "біле".
Потрібен окремий випуск про Чикаленка. Непересічна особистість, український бізнесмен і фермер, який зробив себе.
+++
Ставка на приватну ініціативу явно є хибна, потрібна стратегічна державна усталеність, тоді може відбутись мобілізація і концентрація зусиль з вирішенням усуванням стратегічних загроз ...
@@antintynytsia2772 Не ставка, а паралельна діяльність! ☝️
Хто це?
@@anastasiiapainting726 Гугл ще ніхто не відмінив. Спеціально перевірила . Забийте в пошук призвіще і взнаєте.
На 6:45 на мапі видно що у ті часи від Харкова до кордону було чималенько, як добряче більшовички підрізали україно-російський кордон з тих часів ще й українських земель сучасній Білорусі прирізали так що аж Україні доводиться поїзди у Чорнобиль через Білорусь ганяти. Може б автор зробив огляд на цю тему.
Недай Боже нам забути таку ганебну історію дай нам розуму і мудрих гетьманів щоб ми проявляли свою хоробрість тільки проти ворогів нашої держави
...уже пізДно....раніше треба було думати, а зараз заплічники - і до Польщі, чи Німеччини...ставати там грамадянами і жувати чужий хлібець чи помиї...
@@derschwarzerabe9848 Йди до дупи, курва москальська
@@Sergey-g2j ...вивчай історію, роби висновки і смійся! 👋😂
@@derschwarzerabe9848 Деточка, когда я в брежневский застой написал первую научную работу по истории, ты в лучшем случае ещё пешком под стол ходил, если родился. И не пытайся маскироваться украинским языком, твой родной русский тебе больше подходит. Ферштейн?
@@Sergey-g2j А хіба історія це наука? - Дж. Коллінгвуд мене у цьому не переконав! 👋😂
Щиро дякую за те що просвітлюєте нас.
Тема важка, бо нас як якір тримає нав'язане почуття втрати. Немає чого шкодувати за втраченим. Необхідно вивчати помилки, вчитися визначати справжніх ворогів держави, не вестися на провокації, самостійно без підказок оцінювати поведінку друзів, партнерів, вчитися шукати друзів, а не ворогів.
Золоті Слова!!!!!
А як тут не шкодувати коли після того були забрані Українські землі і мільйони життів. Можливо жаль і туга стане в нагоді бо з нею не так швидко забудуться помилки минулого щоб уникнути помилок в майбутньому і краще аналізувати й діяти.
Не якір , а КІТВА !
Повністю ЗГОДЕН !
Зараз один в один така сама історія
Як на мене, Українська громадянська війна дуже складна і втой же час цікава тема.
Розібратись в ній доволі складно, навіть при умові інтересу до історії.
Але це вкрай важливо для кожного українця. Тут багато чого можна підкреслити для себе і можна провести купу паралелей та висновків.
Дякую за працю, дуже крута робота!)
Ви настільки цікаво розповідає про такі складні політичні події. Безмежно дякую , що даєте нам можливість знати правдиву історію 🥰🥰🥰
Спасибо большое за это видео. Сейчас на литературе проходим "Белую гвардию" (я из РФ) и учительница решила дать немного исторического контекста и рассказать про Петлюру. Спасибо за аргументы в предстоящем споре с ней
Не стоит спорить - Булгаков историком не был, а это значит он мог написать все, что ему хотелось. А это значит к истории НЕ ИМЕЕТ НИКАКОГО отношения
@@poseidon8189 не, там было именно что про исторический контекст, не про то, что написал про него Булгаков
@@bialger кто победил в споре?
@@poseidon8189 Булгаков розглядав тогочасні події в Києві в ракурсі власного розуміння + авторська фантазія + використання балачок з народу, чутих навколо. До історичної правди немає ніякого відношення
@@poseidon8189Он ещё и ярым имперцем был.
Vřele děkuji za snahu.
_💛💙Дякуємо за справжню і правдиву Історію України без міфів🇺🇦_
Як жаль , що тоді Січові Стрільці не пішли на допомогу ЗУНР , це б усе змінило
Дико плюсую
Україна могла бути конституційною монархією. Скоропадський міг бути гетьманом України або Василь Вашиваний із Габсбургів
А Петлюра і Винниченко могли бути премьерами міністрами України
@@sasharudyak4637 якби могла, то стала б
@@sasharudyak4637 Непогано було би...Скоропадський все ж був з вищої Української шляхти...
@@JarKosovic але цей рід був ганебним і сам гетьман Іван Скоропадский теж. Тупо служив цареві, а Мазепа ні
Русь стала країною і отримала логічну назву - Україна
Tilky, cikavo chy rutensjkoyu chy yerejsjkoyu
Русь була не країною?
Дякую Вам, за цікаву розповідь. Якби 100років тому Україньці з'єдналися, то ніякого Голодомору від комуняк московітів не було.Нажаль мало хто в Україні цікавиться історією своєї Країни.-" народ забувший свою історію, не збудує Майбутнє.
комуністична ідеологія містить в собі інтернаціоналізм, для неї не важлива національність, а перш за все ідеологічна приналежність, тому не потрібно прив'язувати сталінський комуністичний режим до однієї національності, тим більше що сам Сталін був грузином. Більшовики такі ж вороги для російського народу як і для українського.
Молодець Владлен! Дякуємо за роботу!
Дзякуй за цікавую інфармацыю і за сапраўдную гісторыю. Вельмі цікава было паслухаць.
Щира подяка Вам за працю і правду !
Слава Україні !
Героям Слава!
Подяка і підтримка каналу,,Історія Без Міфів''!
👍👍👍❤️💕💞
От бачите у нас все "як у людей": інтриги, боротьба, зрада, сподівання, патріотизм і прагматизм, самозакоханість, щирість - звичайні політичні процеси. А злі язики і невігласи стверджували, що українці не хотіли і не могли створювати своєї держави. Шкода, що невідомо звідки наявну політичну толерантність не змогли утвердити сильну і підступну владу. В брехні і аферизмі вони не змогли посперечатися з північним сусідом. Надто багато письменників і вчених було в урядах.)))
Дякую Вам за такі насичені, без води, відео. Вони дуже допомагають!
Дякуємо вам владлен що ви правдиво показуєте і нашу історію без прикрас
Дуже цікаве відео. Зокрема, вперше дізнався про наказ січовим стрільцям іти на допомогу ЗУНР і про їх відмову. Це так по-українські, коли власні чвари набагато важливіші, ніж дії проти зовнішніх ворогів
Дуже дякую Вам за вашу роботу!
❤ Дякую за працю. Дуже подобається ваш канал. Молодці. ❤
Двадцяте сторіччя: аж ось тобі на -
Починається перша світова війна.
Стали всі проти всіх до бою,
Україну імперії ділять між собою.
Виниченко, Петлюра, Махно, Скоропадський
Сварились між себе і зраду шукали,
Тим часом приперлась чума комуняцька -
Веселі, брате, часи настали…
І боюсь бро все повторюєтся !!!! І не вчимося на своїх помилках!!!!((((
@Шахи для розрядників так
@Валерій Вікторович Семенюк *по ходу Махно та ще тварина*
@@ИванСидоров-ы6э Іди лікуйся.
Україна могла бути конституційною монархією. Скоропадський міг бути гетьманом України або Василь Вашиваний із Габсбургів
А Петлюра і Винниченко могли бути премьерами міністрами України
Дякую за Вашу працю!!!
Дуже дякую за плідну корисну Роботу на розсвітлення мізків народу
Дякую! Історія , для того щоб не робить помилок. Шкода але у нас роблять помилки.
Лайк та комент в підтримку каналу.
Подяка за висвітлення історичних подій нашої держави! Це потрібно знати, пам'ятати і робити висновки...
Гарно дякую за цiкавий та профессiйний матерiал про подii в Киiвi та Украiнi 1918 - 1919 рокiв! Дiйсно, все мое бачення того iсторичного периоду cкладалося iз творiв Булгакова та розповiдi бабусi що "при нiмцях в 19-му було краще нiж при дiректорii та червоних!". Спеціально, через багато років перечитав Булгакова, і повністю згоден з вашою оцінкою. Скажу більше: саме прекрасний стиль літератури Булгакова приховує її ущербність, однобокість, загальну слабкість. Відверта, схожа на антісемітізм українофобія, безглуздість переконань головних "положітельних" героїв. Не зрозуміло що вони відстоюють, за що воюють. Шкодують про невдалого Царя і вже не існуючу імперію. Герої "за все хороше", так би мовити.
Слава Україні!!!
Слава Збройним Силам України!!!
Вільний Дух України!!!
🔱 🇺🇦
Героям Слава!
Історія без міфів, ви - неймовірні! Дивлюся ваші ролики всі підряд
Велика подяка вашому каналу ! ! !
Дуже цікавим випуск, що однозначно заслуговує на вподобайку!
Дякую! Файну справу робите!
Прослухав на одному диханні. Вау, дякую вам величезне за відео!
Спочатку з гетьманом чубилися, тоді між собою.
Так і втратили державу.
Чому вони не стали працювати в уряді Скоропадського? Тому, що не хотіли працювати з "паном", а хто такі були Винниченко з Грушевським, як не пани. А Винниченко, випросивши у леніна посаду, через пару днів втік до своєї дружини Фаїни, яка жила в той час у Франції, прихопивши гроші Директорії, ніби для партійних справ, але цікаво, що це за партійні справи. Цікаво, що Винниченко, живучи у Франції, написав роман " Слово за тобою, Сталіне" в той час, як в Україні сталіним знищувалася вся українська еліта, що свідчить про те, що він не дуже переймався справами України.
Щиро дякую за дуже цікаву і повчальну розповідь.
Дякую за фахове системне викладення.
Чим більше взнаю про Винниченка, тим менше він мені подобається.
Я, ніколи його не поважала.
Він робив так, щоби вигідно було йому.
не поганий письменник)
Винниченко був просто джеркалом української нації того часу. Не подобається Вам - українська нація.
@@ВіталійНосачов-ы9р _Винниченко був просто джеркалом української нації того часу. Не подобається Вам - українська нація._
*І це нам каже Віталік Носатий, який підписаний на канал совкопітеків - САВЕЦЬКАЯ УКРАИНА, пиши ще, думка совкопітеків **-дуже потрібна-** нехай лежить у труні де лежись всраний савецький саюз*
*Вінниченко був бидлом лівацьким, і це бидло затягнуло Україну в савецький саюз гімна та позору.*
Дякую, дуже цікаво вас дивитися
дуже цікаво, особиво коли ці події відбувалися в тих місцях звідки сам родом
Владлен, вы лучший ♥️♥️♥️
Клас! Чекаємо більше цікавих відео про Перші визвольні змагання!
Це дуже важка та насичена тема. Розбір тих подій вкрай важкий але важливий
Тема важка, бо нас як якір тримає нав'язане почуття втрати. Немає чого шкодувати за втраченим. Необхідно вивчати помилки, вчитися визначати справжніх ворогів держави, не вестися на провокації, самостійно без підказок оцінювати поведінку друзів, партнерів, вчитися шукати друзів, а не ворогів.
@@Lyubomyr.380. Повністю підтримую. Давно пора примиритися з тією історією, яка є і яку вже не змінити. Припинити скиглити, робити висновки і йти далі.
@@Lyubomyr.380. нажаль, минуло більше ста років, а історія так і не навчила наше населення (так саме населення, а не народ, яке обирає клоунів).
Очень жаль, что вражда между интеллигенцией привела к полной оккупации Украины и 70 лет мы, и другие народы, томились под советами.
Важно помнить об этом всегда.
1920: Украинская республика должна была подчинить свои войска польскому командованию и обеспечить совместные армии поставками на территории Украины; поляки в обмен обещали предоставить оборудование для украинцев. По спирали развиваемся?
Каждий историю рассказивает по своему.Мой дед с бабкой купили землю в 1937 году в Тернопольской обл.,Лановецкий район, с . Волица семь гектаров. Єто тогда била Польша, но в 1939 пришли Совети и забрали, потом в 1941 когда немци пошли, то люди назад свою землю забрали. Здавали немцам " податок" зерном и молоком.Потом Совети назад забрали. Но акти польские на землю, я досих пор берегу для семьи. Но дед мой однажди сказал, - а почему нам начали продавать землю, да потому, что все богатие знали, что прийдуть Совети. А до 1937 года не продавали землю, а здавали в оренду.Вот так.
@@akmo1968так расскажите пожалуйста до конца с этими документами туда пробовали ездить ? Или они не действителенвые?
@@Ильян-щ1ж Ні куди, бо Земельний кодекс говорить, що колишнім власникам землі земельні ділянки не повертаються. Хоча, в Польщі, та Прибалтійських країнах землю повернули.
@@akmo1968 понял жаль
Знову чудове цікаве відео. На мою думку, Винниченко приніс чимало лиха разом з лівацькими ідеями Україні.
Хотілося би побачити від вас відео з розвінчуванням міфів про голодомори з акцентом на мотиви тодішніх більшовиків-комуністів до дня вшанування жертв голодоморів, аби люди розуміли, що треба бути останнім покидьком, щоби хвалити комуністів тих часів. А такі досі є, на превеликий жаль, навіть серед молодого покоління.
Ще, якщо буде ваша ласка, цікаво дізнатися більше про ЗУНР, Карпатську Січ, про Коновальця і Шухевича, також дуже багато міфів та неправди навколо Коліївщини, неупереджена думка теж потрібна.
На Вашу думку ІІІ Універсал яким об'єднали Надніпрянщину з Галичиною це чимале лихо?
@@ОлегВинниченко-ь4б справді? Яким універсалом оголосили незалежність, і за яких обставин? І скільки до того було універсалів про автономію в росії? Винниченко не ставив в жоден кут проблеми українців. Йому було важливіше права трудящих, на гроші яких він собі афігенну зп призначив. Секретар в його уряді отримував більше ніж весь уряд зунр. І то без перебільшень
@@Okshurdna Гаразд, є бажання подивитися на документи щодо зарплатні, оплату гарантую.
@@ОлегВинниченко-ь4б лонгин цегельський вам впоміч. Прочитаєте, дайте знати. Скину номер приват картки. Заодно і суму там прочитаєте яку слід скинути)))))
@@Okshurdna Ознайомився з публікаціями про Лонгина Цегельського але матеріалу про зарплатню (гонорари) Винниченка В.К. нічого незнайшов, підскажіть будь ласка де Ви отримали інформацію про зарплатню Голови Директорії.
Щиро дякую за корисну працю!
Цікаво почути Вашу аналітику історіі конфлікту Винниченка і Петлюри. Зробіть такий випуск, пліз
Якщо коротко, то: там, де 2 українці - там 3 гетьмана.
@@Rbtdkzyby і півтора головних отамани
Дуже багата лекція. А ми дуже вдачні. Господи помогай.
Дякую, багато чого прояснили незрозумілого обивателю 👍
Масштаб сучасних політиків такий дрібний, що жоден чомусь не схожий на видатних персон ХХ століття, ну хіба Порошенко трохи на Скоропадського, але зовсім трохи
@@ViktoriaRo ПоЛохшенко*. Він тілько за бахвальствувати та і вміє,а більше і нічого,як країна бідна була так і залишилася. А після мінського договору у нас забрали донбас. А ще сам казав що закінчить війну на сході за два тижні
Повчально, цікаво та інформативно!
Хай квітне український ютюб!
Хай квітне!
Божечки, а в мене і по маминій лінії дідусь і бабуся живуть якраз недалеко біля цієї зупинки Корчі і по татовій лінії дідусь і бабуся там же все своє життя прожили. І я все своє дитинство до них їздила і навіть не здогадувалася, які історичні події там відбувалися. Дивовижно!!!
Гарний контент. Дякую за роботу. А розповідь Булгакова обривається на наступі більшовиків. Типу, вони взяли місто і всі стали жити щасливо. Що сказати, не український він письменник, монархіст.
Дивний монархіст, якщо вітав прихід більшовиків)
Не монархіст, просто антиукраїнський нацист і русофіл.
@@jackpott3402 Чому нацист? Що мав Булгаков від націонал-соціалістів?
@@vladlenmaraiev1867 Я використовую це як тривіальну назву для шовіністів за національною ознакою.
Вивчати історію дивлячись ваш канал надзвичайно цікаво!
Я прихильниця Павла Скоропадського і хотіла би почути про діяльність гетьмана за сім місяців в Україні. Вважаю, що після нього жодний керівник, та й взагалі всі разом, не зробили стільки, скільки Павло Скоропадський за 7 з половиною місяців, та й враховуючи протидію та антигетьманську пропаганду з боку керівників УНР.
Хороший випуск з виваженим коментарем про дуже непросту для розповіді подію.
Якби тільки знали учасники бою під Мотовилівкою, до чого врешті призведе їх протистояння,,,
Потрібні передачі. Більшість нашого народу тільки пізнає свою історію.
Петлюра все проср_в, але він хоча б боровся проти комуняк.
А Винниченка треба публічно засудити, це тіпа Зеленського зараз.
Махно був талановитим командиром, але нікчемним політиком.
А Гетьман?
@@andrejkolotaj6128 Рєпін. Запорожці пишуть листа ...
@@andrejkolotaj6128 та буває ) ...
@@andrejkolotaj6128 дякую.
Хоч і не підтримую Сірка за промосковську позицію.
@@chsgrate5362 Гетьман був білогвардійцем по суті, в його уряді було багато проросійських політиків. Якщо німці запропонували йому очолити державу, то чому він мав відмовлятися. )) Але батьком нації він не став.
Оце Вам дякую! Дуже цікаво та пізнавально!
Дуже цікаво.
На жаль на уроках історії за часів радянської окупації доводилось вивчати пропаганду.
Дякую вам за вашу працю
Вся проблема у відсутності Українсько Ідеї, як тоді, так і зараз. Але задачі в різних періодах різні, тоді треба було здобути державу, і здобули. Зараз треба утримати та розвинути. Для цього нам потрібна світоглядна реформація, бо в більшості ми користуємося застарілими гаслами та ідеями, бо нових ще не створено. Чекаємо на батька нації. Але не забуваємо шанувати тих, що виборювали для нас державу, шануймо всіх. Зараз декому видається, що той чи інший "Скоропадський" був не правий, а врахуймо, що він народився, сформувався, діяв 100 років тому, щоб на Його місці робив ти, та чи робив би щось.
Проблема як в басні "лебідь, щука і рак". Кожен тягнув одіяло в свою сторону
Сформувався Павло Скоропадський вже при навчанні та службі при царському уряді , а це дуже тяжко для людини, патріота свого народу.
дякую за цікавий матеріял!
Проблема нашоі політики ,що вони роблять політику ради політики! Не політику для людей ,чи заради людей створення комфортноі " екосистеми" де б громадянин вважав б себе захищеним як фізично так в зоні своіх прав! А поки будем думать і жить " по понятіям" ,поки буде присутній цей бардак і хаос!
Дуже цікаво !!!Дякую !!!👍👍👍💙💛
Слава Україні!!!
Героям Слава! 🇺🇦
Тобто українцям найкраще вдається ворогувати лиш між собою. Так і є.
Дякую за відео!
От коли мені кажуть знайомі: "Не люблю історію. Яка з неї користь?" А саме ось ця користь, описана в цьому відео. Помилки минулого, що призвели до катастрофи та жахливих втрат. Чомусь для людей, обходити стежку, бо колись вступив там у лайно - є корисним досвідом. А досвід тисяч минулих поколінь - ні.
Дякую!
З минувшим Днем Збройних Сил України!
Слава Україні!
Героям Слава! 🇺🇦
Дякую за деталі, які пов'язують набір фактів переламного періоду української революції в єжигий догічний ланцюг!)))
Які цікаві коментарі!
Пропоную
По перше - аватари не враховуються
По друге - перш ніж залишити коментар, написати за кого голосував на останньому волевиявленні
Та хто ще не зрозумів,
далі, громадянин якої країни.
Я українець, голосував за Порошенко
Болить, що за сторіччя так й не зрозуміли хто кому та як
Дякую! Чимало читав за цією темою, але дізнався нове і почув цікаві тлумачення
Чекаю з нетерпінням)
Дякую за нове відео!
Как все сложно, если не удастся объединить наш народ, выходит надо вооружаться!
Необхідно об'єднуватися, а не чекати, що нас хтось об'єднає.
Про яке "роз'єднання" ви говорите? Я зі сходу, але багато подорожую країною і можу сказати, що українці по всій Україні - монолітні, єдині і тверді в своїх переконаннях. Але тих українців, що живуть на сході та півдні фахово зросійщували та розбавляли їх спільноти етнічними росіянами, діти яких пізніше(після Голодомору) міцно засіли в хати українців. Треба вертатися до нашої мови, бо ви оце пишете про об'єднання, і я не розумію, може, ви - росіянин, який прагне з кимось з українців об'єднатися?
@@VnukDarvina , я мав на увазі об'єднання за переконаннями і не шукати собі ворогів. А ти, я бачу, продовжуєш нав'язану гебістами традицію - пошук ворогів.
Если удастся обьединить, то тоже нужно вооружаться!
@@Lyubomyr.380. Наш народ - українці. І ми єдині в своїх переконаннях. Наші вороги - росіяни.
Дякую за ваш контент!
Мені подобається як майстерно інтегрували у відеоролик перелік літератури на цю тему.
Дякуем
Цікава тема.Вподобайка за відео.Тяжкий випав час тоді для України.
Якщо сказати ще точніше то Скоропадського зрадили і пішли проти нього ті,кому він дав посади в армії,але коли німці поїхали додому на свою революцію, то від нього почали перебігати до Петлюри -Винниченка офіцери Болбочан, Павленко, Тютюнник, Коновалець, Мельник....в результаті всі програли та емігрували...
Загальна зрада, це - наше все! І біда...
Дякую вам
Słyszałem o tym ale wiem że był to konflikt polityczny
Дякуємо за Вашу роботу