Щиро вдячна за такий довгоочікуваний, наповнений цікавими матеріалами фільм про чудову родину! Як добре, що були такі усвідомлені, мудрі люди, які залишили після себе стільки благ для суспільства, які дбали про його різносторонній розвиток, підтримували талановитих, перспективних людей!
Велика вдячність всім, хто долучився до створення цього проекту. Вкотре переконуєшся - наша історія багатюща і непізнана, а особистості непересічні та визначні, навіть в міжнародному масштабі. Є питання щодо відсутності підтримки культури та суміжних з нею галузей - перше, що спадає на думку це школа Олександра Мурашка, яку підтримував Ф. Терещенко, старший, якщо не помиляюся. Але, насправді, це не критично, бо головна мета досягнута - викликати інтерес до цієї родини, часу в який вони жили та спадку який нам лишився, незважаючи на всі перипетії історії. Розумію, що зараз війна, і створення таких проектів не буде підтримано нашими розпорядниками коштів платників податків, але запит на них є і він буде посилюватися, це однозначно, як і процес переосмислення нас як нації. P.S Не вистачило фільму про фільм, про те як знімали, що вразило самих авторів проекту, що хотілося додати але не вийшло - але це я вже розмріялася))
Дякую, за таку інформативну працю про родину Терещенків. Хотілося би у майбутньому побачити фільм про інших українських підприємців, Симиренків, Харитоненків тощо
Дякую за серію та ідею загалом! Потрібно знати свої витоки. Чим жили раніше, як будували суспільтво і що складає основу України. Знаючи це ми зможемо стати кращими в майбутньому!
Чудово відзнятий серіал. Дякую. Було б дуже цікаво побачити від цієї команди фільм про бізнесменів того часу, які, на противагу Терещенкам, боролись за Українську ідею. Чи може ця команда зняти фільм про Євгена Чикаленка та родину Симиренків?
Долучайтеся до збору коштів Музейного кризового центру, який спрямовує свою підтримку для невеликих регіональних музеїв і їхніх команд у кризовий воєнний час: bit.ly/3R16TzW Завдяки їхній роботі, допомогу отримали понад 660 музейників у десяти регіонах, зокрема на Херсонщині, Миколаївщині, Чернігівщині, Донеччині, Луганщині.
Трагедія малоросійства в тому, що вони 300 років билися за контроль над ресурсами імперії з іншими конкурентними етнічними корпораціями, то вигравали, як за Єлизавети, то вчисту програвали німцям, як за Катерини, доклалися до всіх здобутків і завоювань імперії які приписали собі росіяни (від штурму Ізмаїла і аж до генерал-губернаторства на Камчатці), воювали з українствующею опозицією автономістського українського проекту, яка почалася з "Історії русів", аж до проголошення паралельної держави в Харкові (на Київ наступав Антонов-Овсієнко, а не німець якийсь), перемогли, до речі, партію німців на хвилі патріотичного піднесення І світової, але їхнє місце тут же заповнили євреї, яких раніше в політику не пускали, пережили грузинський терористичний ексцес і ІІ світову - і очолили таки імперію остаточно. Так, починаючи від Хрущова, усі правителі СРСР, аж до Горбачова - каліровані малороси, члени малороської мафії, хоча Брежнєва певний час і маскували під молдованина. Але так, розквіт імперії, про який так плачуть совкодрочери: Ура Юра в космосі, паспорти для селян і самий вкусний пломбір - сталися саме під керівництвом малоросів, що спиралися на українські кадри й ресурси - Хрущова, Брежнєва, Горбачова (запишемо Ставропілля до таємних українців). Але їх же досвід показав, що розвиток тієї імперії міг відбуватися тільки шляхом визискування українських ресурсів. Це ще Безбородько зрозумів, саме Україну обкладаючи новими податками, щоб закрити мільйонні дірки в імперському бюджеті. А скільки людських доль ми закопали в Цілину і нафтову вічну мерзлоту. Чи проїхав по БАМу хоч один український вагон? Тобто навіть очоливши франкенштейна , монстра, українці не мали з того жодного зиску з того, бо підтримка його в життєздатному стані вимагала більше, ніж всі його ймовірні прибутки, включно з грабунком велосипедів і дамських годинників після чергової війни - валіза без ручки. Це дуже гарно видно по агросектору. Варто було звільнитися від турбот за Нечорнозем'я, як попри всі плачі за колгоспами-мільйонерами, Україна знову стала житницею Європи, а врожайність з радянських 9 ц/га підскочила до американських 26 ц/га (?), і вже ніхто не згадує, що за совка ми зерно імпортували (!) з Канади. Опустимо тут довгий абзац про неможливість усе те реформувати, доведену Горбачовим. Отож імперія для українців виявилася "чемоданом без ручки". А дві світові війни на наших теренах і, головне, штучний Голодомор показали, що своя держава життєво необхідна і це краще, ніж бути визискуваною провінцією, навіть за клоунату. - Антон Санченко
1 серія: th-cam.com/video/Yr8nVqJMCek/w-d-xo.html
2 серія: th-cam.com/video/7MM_BujH7h8/w-d-xo.html
3 серія: th-cam.com/video/C5QUIF7-rpE/w-d-xo.html
4 серія: th-cam.com/video/7AN0iAFGWoc/w-d-xo.html
5 серія: th-cam.com/video/soTdqDIEtAo/w-d-xo.html
6 серія: th-cam.com/video/R-IObSu-n94/w-d-xo.html
7 серія: th-cam.com/video/BQVIn8CS4p8/w-d-xo.html
Щиро дякую творцям цього фільму, історикам, архівістам, працівникам музеїв... Фільм дуже цікавий і пізнавальний.
Щиро вдячна за такий довгоочікуваний, наповнений цікавими матеріалами фільм про чудову родину! Як добре, що були такі усвідомлені, мудрі люди, які залишили після себе стільки благ для суспільства, які дбали про його різносторонній розвиток,
підтримували талановитих, перспективних людей!
Велика вдячність всім, хто долучився до створення цього проекту. Вкотре переконуєшся - наша історія багатюща і непізнана, а особистості непересічні та визначні, навіть в міжнародному масштабі.
Є питання щодо відсутності підтримки культури та суміжних з нею галузей - перше, що спадає на думку це школа Олександра Мурашка, яку підтримував Ф. Терещенко, старший, якщо не помиляюся.
Але, насправді, це не критично, бо головна мета досягнута - викликати інтерес до цієї родини, часу в який вони жили та спадку який нам лишився, незважаючи на всі перипетії історії.
Розумію, що зараз війна, і створення таких проектів не буде підтримано нашими розпорядниками коштів платників податків, але запит на них є і він буде посилюватися, це однозначно, як і процес переосмислення нас як нації.
P.S Не вистачило фільму про фільм, про те як знімали, що вразило самих авторів проекту, що хотілося додати але не вийшло - але це я вже розмріялася))
Додивився. Я не знаю, чи існують документальні фільми подібної якості українських виробників! Дуже круто. Величезне дякую!!!
Дякую!!! 8 серій на одному диханні
Блискуча робота. Надіюсь, ви працюєте над наступним серіалом
Щиро дякую всім хто долучився до цього проекту! Неймовірно корисний, повчальний, цікавий і дуже актуальний наразі фільм!
Дякую, дуже змістовний серіал!
Передивився на одному диханні!
Цікаво, а де зараз Мішель Терещенко?
Він вже не мер Глухова!
Дякую, за таку інформативну працю про родину Терещенків.
Хотілося би у майбутньому побачити фільм про інших українських підприємців, Симиренків, Харитоненків тощо
Дякую за фільм! Круто зроблено.
Молодці
Неймовірно цікаво, дякую вам!
Дуже якісний серіал! Душу вклали
Дякую за серію та ідею загалом! Потрібно знати свої витоки. Чим жили раніше, як будували суспільтво і що складає основу України. Знаючи це ми зможемо стати кращими в майбутньому!
Щиро дякую за цікавий і корисний матеріал! Прийшов українцям час знати свої історію, спадщину і мати з кого брати приклад.
Щира подяка, за надзвичану працю і такий шедевр!
Ви зробили надзвичайну просвітницьку роботу! Чекаємо аналогічних проєктів про видатних українців)
Чудовий серіал. Чекаю продовження. Продивився всі серії, поставив вподобайки та поширив найближчим людям
Суспільне, дякую! Давно хотів дізнатися більше про цей рід, а тут такий прекрасний формат від вас. Велетенська робота пророблена, ви круті!
Дуже дякую за вашу працю Дуже потрібно Цікаво і повчально
Чудова серія!
Дякую за цікавий зміст і прекрасну подачу.
Щиро дякую!
Дякую за чудовий пізнавальний серіал. Захоплюсь якісним українським контентом
Дуже гарна серія, дякую авторам!
Круто❤
Задоволення від перегляду шалене! Дякую за якісну роботу. Дуже надихає...випрямляє спину...освітлює шлях
Дякую за розкішний документальний фільм!
Дуже дякую! Прекрасний документальний серіал!
Чудовий серіал, дякую! Ім'я Терещенків для мене не є відкриттям, але вперше інформація така структурована.
Дуже дякую. Будь ласка зробіть подібне про інші родини, які розвивали і зміцнювали терени України.
Із задоволенням переглянули всі 8 серій! Справді інтелектуальний продукт.
Чудово відзнятий серіал. Дякую. Було б дуже цікаво побачити від цієї команди фільм про бізнесменів того часу, які, на противагу Терещенкам, боролись за Українську ідею.
Чи може ця команда зняти фільм про Євгена Чикаленка та родину Симиренків?
Дякую за мегакрутий проект! Подивився за один вечір.
Дякую! Ніби подорож в минуле. Тим більше, цікаво було дивитись, тому, що Червоне - це рідне село мого тата💜
Подивилась на одному подиху усі серії. Дякую за гарну роботу!
Дякую за працю)
Дякую, змістовно.
Низький уклін команді за шикарну роботу!
Неймовірно цікаво. Дякую
Хороший серіал, правильні акценти, правильні висновки. Ми повинні знайти свою історію.
Дякую за цю роботу. Дуже цінно і дуже цікаво
цілковите задоволення від перегляду. Дуже цікаво, хоча місцями боляче. Велика вдячність всім!
Дякую.
Чудовий доробок! Величезне дякую за крутий проект та цікавий сценарій. Підписалась. Сподіваюсь в майбутньому буде багато таких якісних речей!
Дякую за серіал!
Хороший сериал!спасибо
...все буде добре.
Шкода, що розумні люди покидають країну, а дурні залишаються
Одні люди будують інші руйнують ось вся правда
Для чого навчатись як вести економіку у Рокфейлерів? Прикладом є сім'я Терещенків. Праця з розумом принесе не тільки багатство, а й повагу від народу.
Ось наша традиція меценатства/волонтерства. Це в совку нічого не було, це в совку всім було байдуже.
Фільм для роздумів.
А где же наши меценаты???
Долучайтеся до збору коштів Музейного кризового центру, який спрямовує свою підтримку для невеликих регіональних музеїв і їхніх команд у кризовий воєнний час: bit.ly/3R16TzW
Завдяки їхній роботі, допомогу отримали понад 660 музейників у десяти регіонах, зокрема на Херсонщині, Миколаївщині, Чернігівщині, Донеччині, Луганщині.
Після переходу за посиланням видає помилку, перевірте, будь ласка, хотіли б долучитися.
!!!
Трагедія малоросійства в тому, що вони 300 років билися за контроль над ресурсами імперії з іншими конкурентними етнічними корпораціями, то вигравали, як за Єлизавети, то вчисту програвали німцям, як за Катерини, доклалися до всіх здобутків і завоювань імперії які приписали собі росіяни (від штурму Ізмаїла і аж до генерал-губернаторства на Камчатці), воювали з українствующею опозицією автономістського українського проекту, яка почалася з "Історії русів", аж до проголошення паралельної держави в Харкові (на Київ наступав Антонов-Овсієнко, а не німець якийсь), перемогли, до речі, партію німців на хвилі патріотичного піднесення І світової, але їхнє місце тут же заповнили євреї, яких раніше в політику не пускали, пережили грузинський терористичний ексцес і ІІ світову - і очолили таки імперію остаточно.
Так, починаючи від Хрущова, усі правителі СРСР, аж до Горбачова - каліровані малороси, члени малороської мафії, хоча Брежнєва певний час і маскували під молдованина. Але так, розквіт імперії, про який так плачуть совкодрочери: Ура Юра в космосі, паспорти для селян і самий вкусний пломбір - сталися саме під керівництвом малоросів, що спиралися на українські кадри й ресурси - Хрущова, Брежнєва, Горбачова (запишемо Ставропілля до таємних українців).
Але їх же досвід показав, що розвиток тієї імперії міг відбуватися тільки шляхом визискування українських ресурсів. Це ще Безбородько зрозумів, саме Україну обкладаючи новими податками, щоб закрити мільйонні дірки в імперському бюджеті. А скільки людських доль ми закопали в Цілину і нафтову вічну мерзлоту. Чи проїхав по БАМу хоч один український вагон?
Тобто навіть очоливши франкенштейна , монстра, українці не мали з того жодного зиску з того, бо підтримка його в життєздатному стані вимагала більше, ніж всі його ймовірні прибутки, включно з грабунком велосипедів і дамських годинників після чергової війни - валіза без ручки.
Це дуже гарно видно по агросектору. Варто було звільнитися від турбот за Нечорнозем'я, як попри всі плачі за колгоспами-мільйонерами, Україна знову стала житницею Європи, а врожайність з радянських 9 ц/га підскочила до американських 26 ц/га (?), і вже ніхто не згадує, що за совка ми зерно імпортували (!) з Канади.
Опустимо тут довгий абзац про неможливість усе те реформувати, доведену Горбачовим.
Отож імперія для українців виявилася "чемоданом без ручки". А дві світові війни на наших теренах і, головне, штучний Голодомор показали, що своя держава життєво необхідна і це краще, ніж бути визискуваною провінцією, навіть за клоунату. - Антон Санченко
❤