Добрий день) пишу коментар вперше . Дякую вам за те, що показуєте не просто архітектуру а нашу культурну історію і дякую нашим відкритим людямям, які пускають в своє життя… отримала масу позитивних емоцій …
Взагалі, якщо зараз зміниться влада і Львів знову стане під Польшею, то .... Буде така цікава історія.... Цікаво чи не погонять нас, українців, гарним віником у прекрасне майбутнє!??? І дякую вам за відео цих всіх будинків. Це просто треба зафільмувати для історії. Жаль, що немає таких людей, які б це зробити професійно.
Дякую за відгук. Утримаюсь від коментарів, що буде, якщо... Щодо професійних відео, на каналі є їх чимало, чи Ви бачили? Наприклад, "Ян Генрик Розен..." чи "Казка Кароля Боубліка" чи "Михайло Стефанівський..."
@@ТатьянаЯковенко-ю7л з огляду на те, що у світі йде розподіл територій між сильними світу цього і Україна в тому числі, то можу з вами поділитися, що чула своїми вухами польського політика, який відкрито говорив, що Польща претендує на Галичину, а румуни попросили Закарпаття. Це все відкрито говорилось, це не я придумала. На жаль, я не зберігаю такі відео, бо ніколи не планувала про це розповідати. На разі вам. Не дай Бог такого! З такого "дива"
Дякую за чудове відео! Дуже люблю такі випуски... Так цікаво подивитись на автентику, відчути з Вами атмосферу. Приємно Вас слухати, відчувати Вашу любов до гарної архітектури, історичної спадщини, кожного елементу! Вдячність господарям за реставрацію і збереження!
Жила в сусідній квартирі 4 роки, чула багато історій про будинок але складно зібрати все в купу, було б цікаво може прочитати в інстаграмі якийсь матеріал про самі історію будинку хто тут жив орім священика яка буда роль інших приміщень ) дякую
Дещо є на сайті міської історії. Передусім щоб довідатися про будинок раджу звертатися туди як до джерела найбільш достовірної інформації, що базується на архівних джерелах
так. Але! то не єдина птаха на тому фасаді, мало того - поряд з іншим вікном тої квартири є барельєф також з ПТАХАМИ! Неживими птахами! То є орли, вочевидь символи Польщі. Тому складемо докупи ще неживого папугу на підвіконні (засвітився у кадрі), маємо квартиру неживих птахів, їх аж 5! І це надихнуло мене на новий піджанр літ-ри. архітектурний детектив. адже є ретро-детектив ("Вілла Декера" Винничука, твори Краєвсьокого). То вже окремий комент.
анотація-вигадка Квартира неживих птахів Львів 2024 року, Великодній ранок. Додому з меси повертається сім'я і бачить у своїй старовинній квартирі справжній рейвах, та розуміє: це спроба грабунку. Однак нічого цінного не зникло. Натомість ґаздиня виявляє біля коптильні ґудзик (?) з менорою. А з клейма п'єцової дверки стерли прізвище відомого архітектора. У той же ранок на сусідній будові сталось підозріле падіння робітника-нелегала, на яке навіть відреагував мер. Як поєднані ця квартира, перший "хмарочос", русло Полтви, сховок Хіґерів, майбутній готель, недобанк, паркінг, аптека і визначний пам'ятник - читайте у новому детективі Андрія Катюхи.
Видання стало можливим за сприяння ЮНЕСКО, Львівської курії РКЦ, усіх небайдужих до юдаїстики, полоністики, архітектури та історії Міста. Книжку видали завдяки невтручанню: львівської міської/обласної/районної рад, офісу міста літератури, ЛОДА, ДАБІ, УКФ, Мінкульту, Мінрегіонбуду, МЗС, дипустанов, спілки письменників, спілки архітекторів, факультетів архітектури вишів.
@@tetiana_kazantseva ЛАТИНСЬКА (римо-католицька) катедра, а не просто ,,катедра"! Затямте собі на все життя! У Львові катедральних соборів завжди було декілька.
Тетяна, чи знаєте ви трохи історію Львова? Я думаю, що знаєте. Тільки що дізналась , що до 1939 року українцям був заборонений в'їзд до Львова, окрім тих, які заїжали як прислуга для панів. Чи знаєте ви це? Так само було у Трускавці, Моршині. Українці не мали права з'являтися на території цих міст, тим паче пити воду з джерел цілющих навколо яких були курорти для поляків. ??? Чи подобається вам така історія? Чи хотіли б ви щоб так і залишалось до сьогодні? Щось мені підказує, що вас би і всіх інших українців не було б у уих прекрасних львівських покоях панських якби не більшовики. Як гадаєте?
@tetiana_kazantseva дуже гарна професія. Якщо так, то ви могли б не тільки знімати старовинні красоти, але й розповідати по кожному будинку історію: хто , коли побудував і хто там жив, чому не живуть їхні нащадки зараз. Було б дуже цікаво. Чула, що про деякі садиби, наприклад, про дім Франка( якщо не помиляюсь) ви трохи історії розказали. А про квартири , на жаль, ні.
@@anaskoshell8142, Тетяна із своєю задачею, а саме історія архітектури будівлі, справляється на відмінно. А хто жив у цих помешканнях і чому не живе сьогодні, це мабуть вже інша історія. А Ви, провокатор, як я бачу. Поділіться, будь ласка, посиланням де можно ознайомитись на вище згадану Вами тему, як поляки не пускали українців до Львова, за часів свого правління.
@ТатьянаЯковенко-ю7л є такий блогер Панчак Володимир, от в одному з його відео я і почула про поляків-Львів-уераїнців. Цій інформації я довіряю, оскільки поважаю цю людину і жодного разу не чула від нього нерозумного. Він непровірену інформацію не говорить. А щодо декількох слів хто жив у домі, все ж таки, було б цікаво. Наприклад, тут жили евреї, а тут такі пани, а тут такі... Колись же не перепродавалась квартири, як зараз. Звісно не про всі. Якщо збереглась інформація, то було б цікаво. Для потомків. Адже ці відео будуть дивитись і після нас. Звісно, якщо Тетяна не удалить канал. Ну, чи інших причин.
Дякую, пані Тетяна! Дуже гарне і затишне помешкання, вподобайка господині за його збереження.
Насолоджуюсь вашими показами, мовою, захопденням, красою речей, дуже дякую
Дуже дякую, тішуся, приємно! ❤️
Печі фантастичні,прекрасні господарі,речі в дуже гарному стані ❤ єдиний мінус в цій історії це забудовники
Дякую за відгук ❤️ І забудовники вже добудували...
Дякую за обзор! Дуже люблю такі відео! І дякую хозяївам цієї квартири за те, що пустили у свій дім!
Дякую за відгук!
Добрий день) пишу коментар вперше . Дякую вам за те, що показуєте не просто архітектуру а нашу культурну історію і дякую нашим відкритим людямям, які пускають в своє життя… отримала масу позитивних емоцій …
Щиро дякую за коментар, вони потрібні, бо є зворотній зв'язок і відео тоді перегляне більше людей, тобто є більший шанс на збереження спадщини
Затишне помешкання! Цікаво! Дякую!
Дякую за відгук ❤️
Вас так приємно слухати! Ви дуже надихаєте і захоплюєте
Взагалі, якщо зараз зміниться влада і Львів знову стане під Польшею, то .... Буде така цікава історія....
Цікаво чи не погонять нас, українців, гарним віником у прекрасне майбутнє!???
І дякую вам за відео цих всіх будинків. Це просто треба зафільмувати для історії.
Жаль, що немає таких людей, які б це зробити професійно.
Дякую за відгук. Утримаюсь від коментарів, що буде, якщо...
Щодо професійних відео, на каналі є їх чимало, чи Ви бачили? Наприклад, "Ян Генрик Розен..." чи "Казка Кароля Боубліка" чи "Михайло Стефанівський..."
@tetiana_kazantseva ні , не бачила. Пошукаю.
@@anaskoshell8142, з якого дива чи переполоху Львів може бути, під владою Польщі?
Гданськ тоді нехай повертається під "крило" німців.
@@ТатьянаЯковенко-ю7л цього дива не знає ніхто.
@@ТатьянаЯковенко-ю7л з огляду на те, що у світі йде розподіл територій між сильними світу цього і Україна в тому числі, то можу з вами поділитися, що чула своїми вухами польського політика, який відкрито говорив, що Польща претендує на Галичину, а румуни попросили Закарпаття. Це все відкрито говорилось, це не я придумала. На жаль, я не зберігаю такі відео, бо ніколи не планувала про це розповідати. На разі вам.
Не дай Бог такого!
З такого "дива"
❤❤❤маленьке житло, але тут усе з любов'ю ❤і ви п. Тетяно це все любите і кохаєте своїм великим Серцем❤
Дякую ❤️ легко любити, коли то житло так шанується господарями
КУльтура починається з наших домівок. Дуже цікаво дивитись, які гарні будинки збереглись.
Дякую, так
Помешкання гарнюще
Дякую за чудове відео! Дуже люблю такі випуски... Так цікаво подивитись на автентику, відчути з Вами атмосферу. Приємно Вас слухати, відчувати Вашу любов до гарної архітектури, історичної спадщини, кожного елементу! Вдячність господарям за реставрацію і збереження!
Дякую за відгук ❤️
Господарі все так мило облаштували.... Велика шкода, що в такому затишному помешканні ці тріщини....
Так. Мабуть, тепер ще посилились, бо будівництво поруч триває
Дуже цікаві коментарі і гарна зйомка
14:46 поки не сказали, що це свічник, я гадала, що це кальян
😁 регочу
дякую за відео
У нас в квартире была печь из таких ангелочков, в виноградных листочках и они смотрели друг на друга , крааасииивая , зеленого цвета
А чи маєте фото?
Ключове слово "була ", звичайно, російською. Окупантам автентика ні до чого.
Браво
Жила в сусідній квартирі 4 роки, чула багато історій про будинок але складно зібрати все в купу, було б цікаво може прочитати в інстаграмі якийсь матеріал про самі історію будинку хто тут жив орім священика яка буда роль інших приміщень ) дякую
Дещо є на сайті міської історії. Передусім щоб довідатися про будинок раджу звертатися туди як до джерела найбільш достовірної інформації, що базується на архівних джерелах
@@tetiana_kazantseva дякую)
Банк жахлий і бридкий , не пасує до площі
Згідна з Вами
Сьогодні піду глянути на ту знамениту ворону, яка так вірно тримається за вікно :)
Ще є?
так. Але! то не єдина птаха на тому фасаді, мало того - поряд з іншим вікном тої квартири є барельєф також з ПТАХАМИ! Неживими птахами! То є орли, вочевидь символи Польщі. Тому складемо докупи ще неживого папугу на підвіконні (засвітився у кадрі), маємо квартиру неживих птахів, їх аж 5! І це надихнуло мене на новий піджанр літ-ри. архітектурний детектив. адже є ретро-детектив ("Вілла Декера" Винничука, твори Краєвсьокого).
То вже окремий комент.
анотація-вигадка
Квартира неживих птахів
Львів 2024 року, Великодній ранок. Додому з меси повертається сім'я і бачить у своїй старовинній квартирі справжній рейвах, та розуміє: це спроба грабунку. Однак нічого цінного не зникло. Натомість ґаздиня виявляє біля коптильні ґудзик (?) з менорою. А з клейма п'єцової дверки стерли прізвище відомого архітектора.
У той же ранок на сусідній будові сталось підозріле падіння робітника-нелегала, на яке навіть відреагував мер.
Як поєднані ця квартира, перший "хмарочос", русло Полтви, сховок Хіґерів, майбутній готель, недобанк, паркінг, аптека і визначний пам'ятник - читайте у новому детективі Андрія Катюхи.
Видання стало можливим за сприяння ЮНЕСКО, Львівської курії РКЦ, усіх небайдужих до юдаїстики, полоністики, архітектури та історії Міста.
Книжку видали завдяки невтручанню: львівської міської/обласної/районної рад, офісу міста літератури, ЛОДА, ДАБІ, УКФ, Мінкульту, Мінрегіонбуду, МЗС, дипустанов, спілки письменників, спілки архітекторів, факультетів архітектури вишів.
@@mashyngver1 ваша анотація вражає, сміливо публікуйте 😉
@@mashyngver1 цікаво буде почитати 😇
Ви надихаєте
Дякую ❤️
@@tetiana_kazantseva ЛАТИНСЬКА (римо-католицька) катедра, а не просто ,,катедра"! Затямте собі на все життя! У Львові катедральних соборів завжди було декілька.
А навіщо так грубо?@@МаксимКолодій-л1с
Тетяна, чи знаєте ви трохи історію Львова? Я думаю, що знаєте.
Тільки що дізналась , що до 1939 року українцям був заборонений в'їзд до Львова, окрім тих, які заїжали як прислуга для панів.
Чи знаєте ви це?
Так само було у Трускавці, Моршині. Українці не мали права з'являтися на території цих міст, тим паче пити воду з джерел цілющих навколо яких були курорти для поляків.
???
Чи подобається вам така історія? Чи хотіли б ви щоб так і залишалось до сьогодні?
Щось мені підказує, що вас би і всіх інших українців не було б у уих прекрасних львівських покоях панських якби не більшовики. Як гадаєте?
Я історикиня архітектури і вперше чую про заборону українцям в'їзду до Львова
@tetiana_kazantseva дуже гарна професія. Якщо так, то ви могли б не тільки знімати старовинні красоти, але й розповідати по кожному будинку історію: хто , коли побудував і хто там жив, чому не живуть їхні нащадки зараз. Було б дуже цікаво.
Чула, що про деякі садиби, наприклад, про дім Франка( якщо не помиляюсь) ви трохи історії розказали. А про квартири , на жаль, ні.
@anaskoshell8142 це велика і окрема праця, запрошую до своїх публікацій на сайті міської історії у Львові
@@anaskoshell8142, Тетяна із своєю задачею, а саме історія архітектури будівлі, справляється на відмінно. А хто жив у цих помешканнях і чому не живе сьогодні, це мабуть вже інша історія.
А Ви, провокатор, як я бачу. Поділіться, будь ласка, посиланням де можно ознайомитись на вище згадану Вами тему, як поляки не пускали українців до Львова, за часів свого правління.
@ТатьянаЯковенко-ю7л є такий блогер Панчак Володимир, от в одному з його відео я і почула про поляків-Львів-уераїнців. Цій інформації я довіряю, оскільки поважаю цю людину і жодного разу не чула від нього нерозумного.
Він непровірену інформацію не говорить.
А щодо декількох слів хто жив у домі, все ж таки, було б цікаво.
Наприклад, тут жили евреї, а тут такі пани, а тут такі...
Колись же не перепродавалась квартири, як зараз.
Звісно не про всі. Якщо збереглась інформація, то було б цікаво. Для потомків. Адже ці відео будуть дивитись і після нас. Звісно, якщо Тетяна не удалить канал. Ну, чи інших причин.