Опалення стін
ฝัง
- เผยแพร่เมื่อ 10 ก.พ. 2025
- У формулі енерговитрат є дельта температур. Дельта температур дорівнює температура внутрішнього повітря мінус температура зовнішнього повітря. Коли ми нагріваємо повітря у приміщенні до 22 градусів, на поверхні нагрітої стіни буде 20 градусів. Коли в стіні встановлено нагрівальний елемент, щоб отримати на поверхні стіни 24 градуси, ми маємо нагрівальний елемент розігріти до 30 градусів. Другий варіант зігріє вулицю.
Сторінка в підтримку нашої Перемоги www.consulbud....
Станьте спонсором цього каналу, щоб отримувати бонуси:
/ @terekhovo
Підтримка моєї діяльності як Інженер-будівельника www.consulbud....
Приватні Консультації по будівництву www.consulbud....
Будівельні послуги www.teleos.in....
Проектування Котеджа www.teleos.in....
INSTAGRAM / consulbud.in.ua
TikTok / consulbud
#проектування #котедж #будівництво #поТерехову #TerekhovO
Дякую!!! Скільки ще тем невідомих і не розкритих.
З індивідуальним опаленням є дуже цікава штука. Колись у відрядженні винаймав подобово 1-кімнатну квартиру. Власниця попередила, що опалення вимкнене, бо коли вмикають то в квартирі дуже жарко, але якщо захочете то собі включете. На вулиці був стабільний мінус 2-7 градусів, але в квартирі дійсно не було холодно. Я там прожив 3 дні і тільки в першу ніч вмикав опалення. Будинок повністю заселений, сусіди на опалені не економлять зовсім.
Саме так. Я як інженер з систем опалення завжди закладаю стінові панелі лише на внутрішніх стінах. І з легкістю доводжу своє рішення будь-кому.
😱😱😱
Вітаю! Судячи з логіки даної фізики, елементи опалення доцільніше встановлювати на внутрішніх стінах? Як ви дивитесь на поклейку фольгованого відбивача за радіаторами під вікнами?
Відвід повітря вирішується діаметром трубки та сепаратором мікробульбашок повітря. Перевірено.
Не ( случай) , а ( выпадок) ..
Також, мені здається, такий варіант буде непоганим для набору тепла в стіну вночі, у кого електроопалення і двотарифний лічильник. Вночі стіна нагрівається, вдень тепло віддає. Авжеж, це тільки для внутрішніх стінок із цегли, особливо якщо вона товста, 250мм наприклад…
Так собі ідея, як на мене, бо постійні теплові розширення не дуже на користь стіні. До якої температури пропонуєте гріти (чи значне буде теплове розширення)? Скільки орієнтовно це енергії дозволить накопичити/віддати за цикл?
@ Згоден, теплове розширення це дійсно ньюанс. Мабуть, треба використовувати пластичні шпаклівки у такому разі, щоб тріщини не пішли. І, авжеж, не гріти до 50 градусів) діапазон наприклад 25 градусів максимум, і 20 градусів мінімум буде достатнім. Кількість енергії акумульованої таким чином доволі просто розрахувати, знаючи теплоємність цегляної кладки і її приблизну масу. Проте, я думаю, вона (кількість енергії) буде доволі значна.
До речі, печі в сільських хатах працюють з набагато більшою дельтою температур десятиліттями, і нічого, стоять 🙂
А як щодо на літо, охолоджуючі стіни сонячної сторони?
якраз теплі стіни добре працюють з тепловими насосами, які влітку працюють на охолодження.
Єдине, температура носія десь 20-24 ⁰С, не нижче, цього достатньо для комфорту влітку. Якщо охолодити більше, може бути конденсат на стінах.
Робили таке. Але на мою думку це дорого, а враховуючи те що охолоджувальна спроможність низька (температура холодоносія повинна бути вище точки роси), то така система наврядчи замінить кондиціонери. А якщо у вас кам'яний будинок гарно утеплений зовні, то температура внутрішньої поверхні зовнішніх стін і так сильно підійматися не буде.
На мій погляд така система це гарний приклад оверінженірінгу
Якщо є змога, то посадіть
з того боку листяне дерево.
Листяне, не вічнозелене.
Чи арку з квітами.
У мене під вікном яблуня ,
а вздовж дому арка з огірками.
Кондиціонеру немає,
і вентилятору немає.
Бо вони нафіг не потрібні.
В хаті прохолодно.
Если греть внутреннюю стену без батареи на наружной, то холодный воздух от наружной стены и окон будет двигатся к внутренней, тем самым создавая сквозняк по полу, что создает дискомфорт. Я думаю обогрев внутренних стен будет неудачным решением. Если не хватает тепла увеличьте батареи.
якщо зовнішня стіна добре утеплена, температура її поверхні в кімнаті буде приблизно +20ºC при температурі кімнати +22⁰С.
Чого там буде дути?
так буде циркуляція але теплого повітря, яке буде підніматися біля теплої стіни і опускатися біля холодної.
@saturnbraska903 и на поверхности окон тоже будет +20? Вы рассказываете теорию, а на практике, при изменении температурного режима ночного на дневной с 18 на 22° сквозняк по полу будет ощутим
++
Я помітив, що якщо сильно квартиру не топити, тримати взимку +18 градусів, то на опалення йде дуже небагато. Може сусіди полюбляють +25?)