ไม่สามารถเล่นวิดีโอนี้
ขออภัยในความไม่สะดวก

Міжповерхове Перекриття: Від Підшивки до Утеплення - Повний Огляд Робіт!

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 3 ม.ค. 2024
  • Друзі всіх Вітаю на каналі "Будуй Українське"
    У новому відео ми вас введемо у світ ефективного та естетичного утеплення приміщень. Дізнаємося, як правильно підшити стелю пароізоляцією, як виконати утеплення міжповерхового перекриття, і нарешті, як змонтувати чорнову підлогу на другому поверсі, використовуючи ОСП (в кінці відео ви дізнаєтесь наскільки токсичний для людей ОСП)
    Ми розглянемо кожен етап робіт: від вибору пароізоляції до монтажу чердачної сходинки. Поговоримо про товщину та типи утеплювачів, а також поділимося секретами якісного монтажу ОСП для майбутньої підлоги.
    Не пропустіть цей важливий етап у нашому будівельному процесі! Підписуйтесь, ставте лайк та діліться своїми враженнями у коментарях. Разом ми будуємо затишок та ефективність вдома! 💡🛠️🏡

ความคิดเห็น • 73

  • @tanyamykolaenko8386
    @tanyamykolaenko8386 7 หลายเดือนก่อน +2

    Миру, тепла і добра в Вашій гарній оселі!

  • @oksanabodnar6516
    @oksanabodnar6516 7 หลายเดือนก่อน +2

    Все чітко та зрозуміло!Дякую за україномовний контент! Все буде Україна!

  • @NadiiaRy-ko
    @NadiiaRy-ko 7 หลายเดือนก่อน +2

    Добрий день! Дружині оператору👍👍👍!!!

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      Від дружини Вам велике дякую))

  • @maxdredd1679
    @maxdredd1679 7 หลายเดือนก่อน +3

    Гарно попрацювали. Але верхню плівку, ту що виробник називає гідробар‘єром 110 pp, знімайте, ця плівка є гідробар‘єром для холодних похилих дахів. У неї замала паропроникність, та й немає конвекційного потоку повітря для правильної роботи.
    Якщо є бажання закрити мінвату то використайте вітробар‘єр, маленької щільності, грам 30-50 на м. кв.
    Якщо зверху взагалі холодне горище, без режиму постійної експлуатації - подумайте про продухи в плитах осб, або зазори між плитами. Суть у тому що мінвата має вентилюватись обов‘язково.

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      Дякую за коментар, зроблю огляд через пів року\рік і подивимось що там з мінватою і чи правильно все працює. Горище поки не буде використовуватись ніяк, тому є час навідуватись з ревізією до утеплювача)

  • @Igor15031983
    @Igor15031983 7 หลายเดือนก่อน +2

    Чудове відео. Дуже цікаво і найголовніше, що зрозуміло. Із задоволенням подивився цей випуск. Велике дякую автору каналу, чекаємо на нові відео

  • @user-bs8xs8vg3o
    @user-bs8xs8vg3o 7 หลายเดือนก่อน +2

    Гарні відео. Гарна робота. Однак під osb (над балками) повинна була іти паропроникна мембрана щоб волога мала змогу вийти, а між листами osb необхідно залишати зазор мінімум 5 мм, оскільки від перепадів вологи листи "дихають" тобто розширюються і звужуються. Усім добра і легкого будівництва. Автору - натхнення до нових звершень.

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      RoofOK 110 PP - це гідроізоляційна плівка, з внутрішньої сторони проникність водяної пари (конденсату) утворюється в утеплювачі, із зовнішнього боку-гідроізоляція) З приводу зазору, вони є між листами, ми використовували шматки профілю омега товщиною 0,9мм)

    • @Accord2008
      @Accord2008 7 หลายเดือนก่อน +1

      @@Budui_Ukrainske бачте,не один я звернув на це увагу😃

    • @user-bs8xs8vg3o
      @user-bs8xs8vg3o 7 หลายเดือนก่อน +3

      @@Accord2008 я теж через це пройшов, багато дивився і читав, тому підказую "будівельним побратимам"

  • @Accord2008
    @Accord2008 7 หลายเดือนก่อน +4

    Я вибачаюся,та теорію ви розповіли правильну,а на практиці ви натупили,бо використали замість гідроізоляції обичний паробар'єр,і всю вологу закупорили,а все так гарно починалося,я засмучений🫣

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      Не засмучуйтесь, тому що RoofOK 110 PP - це гідроізоляційна плівка) А ось RoofOK 110 PI - це пароізоляційна плівка!
      З внутрішньої сторони проникність водяної пари (конденсату) утворюється в утеплювачі, із зовнішнього боку-гідроізоляція, PP вказує на те, що армована сітка виготовлена з поліпропіленових волокон...

    • @Accord2008
      @Accord2008 7 หลายเดือนก่อน +1

      @@Budui_Ukrainske ну на вид ця плівка як пароізоляція,але виробник заявляє що це дійсно гідроізоляція бо там є дірочки через які пар проходить,тому ви мене заспокоїли)Успіхів

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน +1

      @@Accord2008 Ви своім коментарем змусили мене дуже понервувати та перевірити що я придбав і чи це точно гідроізоляція) Було не весело))Дякую за коментар, ви дуже гарно підмитили і поставили мене в сумнів на деякий час))

    • @Accord2008
      @Accord2008 7 หลายเดือนก่อน +3

      @@Budui_Ukrainske я вибачаюся,але я не бачив раніше таких гідроізоляцій,вона дійсно як паробар'єр,меніж на відео не видно що вона мікро дірочки має).Зато тепер будете точно спати спокійно😃

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน +1

      @@Accord2008 Після вашого коментаря, я в думках вже завтра демонтую ОСП, дошки і вириваю плівку, все це знімаю на відео) Думаю чудовий вийшов би випуск)

  • @techdentlaba4731
    @techdentlaba4731 7 หลายเดือนก่อน +2

    Ніяка волога не буде виходити з утеплювача. Ви його закатали з обох сторін паронепроникною плівкою. Буде мокріти утеплювач 100%. Потрібно переробити, змінити плівку на гороищі на Супердифузійна мембрана RoofOK PRO 170.
    Відео і подача чудова!!

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      RoofOK 110 PP - це гідроізоляційна плівка.З внутрішньої сторони проникність водяної пари (конденсату) утворюється в утеплювачі, із зовнішнього боку-гідроізоляція, PP вказує на те, що армована сітка виготовлена з поліпропіленових волокон.

    • @techdentlaba4731
      @techdentlaba4731 7 หลายเดือนก่อน +1

      Плівка схожа, з вигляду, на паронепроникну. Передивився характеристики, так пишуть що пара проходить. Вибачаюсь

  • @mr.jellyfish6114
    @mr.jellyfish6114 7 หลายเดือนก่อน +1

    супер )

  • @Dmytro33
    @Dmytro33 7 หลายเดือนก่อน +3

    Вітаю! Фасад робили ви? Який основний колір стін? Дякую за україномовний контент👍

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน +1

      Вітаю, так ми робили) Основний колір - білий баранець ALBA.

  • @valera6762
    @valera6762 7 หลายเดือนก่อน +2

    🇺🇦🇺🇦🇺🇦

  • @reginalevytska800
    @reginalevytska800 7 หลายเดือนก่อน +1

    Украінці#1.

  • @user-gs4uv2gs8m
    @user-gs4uv2gs8m 6 หลายเดือนก่อน +2

    не згоден з вами в тому, що від щільності не залежить властивість вати зберігати тепло. Якраз щільність - це чи не найголовніший показник при цьому, адже, за великим рахунком, ми використовуємо повітря в якості теплоізолятора, а не вату. Вата - це просто ємність для зберігання повітря, де воно між волокнами вати ховається, не може пересуватися вільно для передачі тепла далі. Таким чином, чим більше повітря у ваті (чим вона менш щільна), тим вона краще зберігає тепло. Але тут є і зворотня сторона, Потрібна золота середина щільності - з одного боку, вата повинна бути достатньо пухнастою, аби там зберігалося багато повітря, з іншого боку, волокон повинно бути достатньо, аби вата і не деформувалася під власною вагою (не збивалася з часом у тонкий шар). Тобто, якщо постелити нещільну вату, яка має в перший час неперевершені властивості з теплоопору, ніхто не застрахований, що вона з часом не вляжеться, і її властивості стануть найгіршими. Треба вибирати вату під конкретні задачі та умови її експлуатації. Якщо ви можете щороку влітку перевіряти її стан та поміняти при необхідності, то краще не щільну. Якщо ви її зашили навіки в пиріг і більше ніколи не побачите, при цьому умови її роботи так собі (дірявій дах, підлога впала на вату, немає пароізоляції тощо), то краще брати щільнішу, як то кажуть, з врахуванням на дурака.

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  6 หลายเดือนก่อน

      Гарні зауваження, устелтив не щільну вату, доступ буде, будемо перевіряти)

  • @user-wf8bg5cz6t
    @user-wf8bg5cz6t 7 หลายเดือนก่อน +1

    Зараз зима чи дивились на горище чи нема конденсату? Бо у себе накрив супердифкзійною мембраною, то був шокований- місцями по пів відра води на конденсували і то під мембраною. Вата мокра я в шоці і це лише другий рік експлуатації

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน +1

      Не дивився, опалення ще немає, я думаю нема конденсату) Треба заглянуть. А де саме дивитись? Прямо демонтувати один лист ОСП, зняти гідроізоляцію і подивитись чи на ній є кондесат і чи мокрий утеплювач?

    • @user-wf8bg5cz6t
      @user-wf8bg5cz6t 7 หลายเดือนก่อน

      @@Budui_Ukrainske варто глянути, коли буде опалюватись будинок. Там де є найлегший доступ.

  • @user-sy8vz8ek9t
    @user-sy8vz8ek9t 7 หลายเดือนก่อน +1

    поставити панелі і немахати собі мозок по грошах то саме вийде

  • @lbohdan
    @lbohdan 7 หลายเดือนก่อน +1

    Двояке відчуття. Наче все по технології, але є дрібниці, які викликають питання. Наприклад - навіщо ті обрізки дощок під ОСП, якщо можна просто покласти ще одну дошку біля стоєк. Друге - люк на горище не утеплений, як і сам дах, тож це буде містком холоду. Зробіть з ОСП+ЕППС додаткову кришку над люком, яку з драбини можна буде легко відкинути нагору.

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน +1

      З приводу дошок, то це просто використання обрізок+економія матеріалу, на технологію не впливає) А люк утеплений, там ЕППС зашито в сам люк від виробника! Звісно згодом можна його доробити і утеплити додатково) Дякую за ваш коментар)

    • @lbohdan
      @lbohdan 7 หลายเดือนก่อน +1

      @@Budui_Ukrainske Люк у Вас нижче основного утеплювача, тож все-таки подумайте про доутеплення зверху) Удачі)

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน +1

      @@lbohdan повністью згоден, впевнений що коли буде опалення, тепловтрати через люк будуть страшні! тому 100% доутеплення.

    • @zahar065
      @zahar065 7 หลายเดือนก่อน +1

      ​​@@Budui_Ukrainskeякщо плануєте залишити горище холодним то можливо вартує подумати та звернути увагу на те як роблять фіни? В них драбина на фасаді будинку та вхід на горище з вулиці. Тоді відпаде геморой з люком сам собою. Бо скільки його не утеплюй, а тепло буде через нього тікати.

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      @@zahar065 Холодним горще буде деякий час, потім буде утеплюватись і робитись там дві кімнати + санвузол. Це поки ідеї, як буде точно ще не визначився.

  • @user-kx6he9nw1d
    @user-kx6he9nw1d 7 หลายเดือนก่อน +1

    не черлак, а горище, або стріха. не дошкА а дОшка.... ;)

  • @sakunvladislav9678
    @sakunvladislav9678 7 หลายเดือนก่อน +1

    Я так розумію це у Вас буде холодне горище? Чи там ще мансардний поверх?

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      На цьому етапі горище залишиться в такому вигляді. В майбутньому є плани на нього, але зараз не до горища.

  • @viktor8953
    @viktor8953 7 หลายเดือนก่อน +1

    Всі шість сторін, обробили тільки 4

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      Торці брискали теж)

  • @romandenysiuk9389
    @romandenysiuk9389 7 หลายเดือนก่อน +1

    цікаво, на скільки вистачило степлера?

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      В роботі було 3шт, той що купив і ще будівельників) Мій працює, все ок)

  • @user-gs4uv2gs8m
    @user-gs4uv2gs8m 6 หลายเดือนก่อน +1

    хотів би дещо поправити вас. Пароізоляція - це саме ПАРО ізоляція. і тепло вона на першому поверсі не затримує. Вірніше, в необхідній для нас мірі, інакше її б однієї цілком вистачило і без вати. Тоді навіть гіпсокартон теж можна назвати теплоізолятором, бо теж щось там затримує. Але... Головна роль цієі плівки - саме у затриманні пари, тобто, вологи, яка може потрапити у вату в перекритті з першого поверху, де є тепло від опалення чи життя людини (а значить і волога у вигляді пари), тим самим намочивши її, вата втратить свої властивості і не буде вже ефективно утримувати ТЕПЛО під собою чи ХОЛОД над собою. Саме вата є в данному випадку теплоізолятором, а не плівка.

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  6 หลายเดือนก่อน

      Все правильно сказали, згоден з вами на всі 100%) Дякую за уточнення деталей!

  • @valerios8845
    @valerios8845 7 หลายเดือนก่อน +2

    200 мм то є мало бро

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      Другий поверх теж буде утеплюватись, та і з нашими зимами вважаю цього достатньо)

    • @valerios8845
      @valerios8845 7 หลายเดือนก่อน +1

      @@Budui_Ukrainske справа твоя.Але те що не доізолював,те будеш дорого доплачувати кожен рік,як за обігрів,так і за охолодження))

  • @Alex_Tsyba
    @Alex_Tsyba 7 หลายเดือนก่อน +1

    Горище вийшло покурить 😁😁

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      Це добре чи погано?))😆

  • @user-qb3ih9tc6c
    @user-qb3ih9tc6c 7 หลายเดือนก่อน +1

    Мрія перфікціноста одним словом,все ріно чисто гарно. Тепер інженерка,світло опалення.

  • @user-rd3br2kz9b
    @user-rd3br2kz9b 7 หลายเดือนก่อน +2

    Хлопці, здається мені, ви тупанули трохи! Плівка поверх вати зайва, м'яко кажучи)

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      Чому?

    • @lbohdan
      @lbohdan 7 หลายเดือนก่อน +1

      Зайвим є твій коментар...

    • @user-rd3br2kz9b
      @user-rd3br2kz9b 7 หลายเดือนก่อน

      @@Budui_Ukrainske тому, що вата повинна сохнуть, а плівка перешкоджає цьому процесу.

    • @user-rd3br2kz9b
      @user-rd3br2kz9b 7 หลายเดือนก่อน

      @@lbohdan аргументуй

    • @user-rd3br2kz9b
      @user-rd3br2kz9b 7 หลายเดือนก่อน +1

      @@Budui_Ukrainske Тому, що вата повинна сохнуть, а плівка затримує вологу. Навіть якщо це гідробар'єр, яку функцію він виконує, поясніть?

  • @any_key_87
    @any_key_87 7 หลายเดือนก่อน +1

    Мій коментар не за для того щоб доколупатися до помилок, а лише тільки зробити підказку.
    Сходинка це ступенька, а у вас драбина на горище зі складаними металевими сходинками. )
    Вибачте, якщо що )

    • @Budui_Ukrainske
      @Budui_Ukrainske  7 หลายเดือนก่อน

      Вірна підказка, але на сайтах і саме в магазині я придбав "Сходи на горище", тому сходи я думаю можна вживати в цьому випадку) Бо драбина якось грубо і не звучить )

    • @any_key_87
      @any_key_87 7 หลายเดือนก่อน +1

      @@Budui_Ukrainske так, можна казати сходи або драбина, в цьому випадку не дуже принципово, а ви казали сходинка, що не зовсім правильно.