EXCLUSIV. Pleacă Mitriţă, vine Cicâldău? Ce spune Mihai Rotaru, în miez de noapte

@CatalinStefaniu-cd8xb 21 วันที่ผ่านมา +5

Are dreptate domnul rotaru cum sa joci cu locul 10

• @user-nh2gt6so5r
    @user-nh2gt6so5r 21 วันที่ผ่านมา +7

Nu prea îmi place de Rotaru îs stelist da are drep te dreptate cu ce spune că îți joci tot sezonul într-un singur meci

• @crysus2008
    @crysus2008 21 วันที่ผ่านมา +3

❤❤❤❤❤❤

• @marianopran8741
    @marianopran8741 20 วันที่ผ่านมา +1

Vochin...ceea ce a fost a și rămas..Slugă!

• @danielnegulescu5052
    @danielnegulescu5052 21 วันที่ผ่านมา +4

De ce nu joacă câștigătoarea playoff cu câștigătoarea playout pentru câștigarea campionatului???

• @gestapo5932
      @gestapo5932 21 วันที่ผ่านมา

=))))))))) efectiv dupa Vochin asa ar trebui

• @t-cantoniorazvan4254
    @t-cantoniorazvan4254 21 วันที่ผ่านมา +4

A plecat Mititelu în liga 2....a rămas Rotaru. Au ceva special cei din Oltenia 🤣🤣🤣🤣

• @Independent87
    @Independent87 21 วันที่ผ่านมา +1

Sezonul se termina după ce dai barajul !

@Mariusake28 21 วันที่ผ่านมา +3

Întrebările lu Horia domnu Rotaru în minutul 119 la 1 0 vă gândeați ca mai puteați fi egalați? Ăăăă aăăă? Domnu Rotaru, da cand a egalat ați văzut în minutul 124 ca s a dat penalty, va gândeați ca câștigați cu 1-0? Da domnu Rotaru, când s a aruncat Popescu la penalty spre mingea bătută de nistor va gândeați nu mai pupați Europa nici anul ăsta?

@anna-cq2ex 21 วันที่ผ่านมา +3

Sumilogul a devenita asistenta tv, poate poate macar sa comentezii ceva de rapid daca ai luat eject.

• @marcelpop5840
    @marcelpop5840 20 วันที่ผ่านมา

Dacă pleacă mitrita și vine cicaldau se întărește rotaru nu gluma 😁

• @ss.ss.s
    @ss.ss.s 21 วันที่ผ่านมา

0:52 ce a fost reactia asta? Mai si gesticulezi așa, ce inseamna gesturile astea? nu cumva sa i pună o intrbare sa-l deranjeze pe domnul Rotaru, trebuie numai sa-i pumam in fund pe conducatorii de club?? Daca aș fi in locul domnului Vochin n-aș mai calca in emisiunea ta

• @dorelliontescu4146
    @dorelliontescu4146 21 วันที่ผ่านมา +1

ROTARU MARFA OLTENEASCA CA MITITELU CEVA INCREDIBIL UNDE-I MITRITA JUCĂTORUL MINUNE PE CARE AL LĂUDAI FOARTE MULT