😱 Як бути українським біженцям?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 16 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 37

  • @tannilemon
    @tannilemon 7 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

    Дякую. Рідко можна зустріти такий розумний контент. Дуже дякую

  • @shewise
    @shewise 4 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Інформативний ролик.
    Дякую, Андрію.

  • @oksioshii
    @oksioshii 15 ชั่วโมงที่ผ่านมา +12

    Хороші умови тут для професійних кухарів, які знають англійську, звісно. Я знайшла роботу в хорошому ресторані одразу, я не отримувала допомоги від держави, і мені вже пропонують робочу візу. Але це звісно все якостях як спеціаліста, так і в людських якостях.
    Але я до кінця не впевнена, що хочу лишатися тут. Але в Україну не повертатимусь, я просто почала розглядати переїзд до країни з теплішим кліматом.

  • @Sasha-Volkova
    @Sasha-Volkova ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Дякую. Як завжди цікаво!

  • @AntonOzerov8
    @AntonOzerov8 13 ชั่วโมงที่ผ่านมา +6

    Для пересічних біженців типу мати і дитина знайти роботу на 38 тисяч неможливо через розклад шкіл. Для одинаків з високою кваліфікацією це можливо , але як на мене немає сенсу. В ЮК незрівнянно нижче рівень заробітної платні та можливості ніж в Штатах. Осудження з боку англійців про поїздку до України це повна маячня, там вдома родина, чоловік якого не випускають, матір похилого віку і багато іншого до чого вини ідуть не дивлячись на небезпеку. Мені здається ти плутаєш біженців з digital nomads це дві дуже різні групи людей. Поза цим не всім є куди повернутися. Багато біженців приїхали з окупованих територій та районів бойових дій де немає житла інфраструктури і взагалі нічого немає. Наша чудова держава не робить нічого для повернення, західні частини країни переповнені, дуже важко знайти житло місця в садочку чи школі а решта територій дуже небезпечні. Звісно подивимось але мені здається окрім популізму консерваторів нічого не станеться ніхто нікого не буде виштовхувати з країни.

  • @LudaI-r9d
    @LudaI-r9d 16 ชั่วโมงที่ผ่านมา +9

    Ви будете сміятися,але я повертаюся до Англії третій раз, буду продовжувати візу в квітні, мій спонсор мене знову запросив😊

    • @РаисаГорошко-ж8о
      @РаисаГорошко-ж8о 11 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      ПРАЦЮЄШ МОЛОДЕЦЬ ,ВСІ ЛЮДИ РІЗНІ І ЦЕ ТРЕБА РОЗУМІТИ

    • @TheDidrixon
      @TheDidrixon 11 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Третій раз? А навіщо треба було залишати два рази до цього, щоб знову третій повертатися, до того ж самого спонсора? Який сенс? Розкажіть детальніше.

  • @igortsentylo
    @igortsentylo 14 ชั่วโมงที่ผ่านมา +2

    Коментар в підтримку твоєї творчості друже ❤

  • @ShaLena_Vilna
    @ShaLena_Vilna 12 ชั่วโมงที่ผ่านมา +4

    Легких простих рішень майже завжди немає та хочу зауважити одне - за мої п'ятдесят років не жила на субсідії від держави жодного дня, працювала з вісімнадцяти років. І тому моя думка - відповідальність треба брати на себе. А не нити - мене не утримують. Бо і в Україні не утримують, а пахати треба по 12-14 годин на добу п'ять, а то і шість днів на тиждень лише для того аби трошки над межею злиднів триматися.

    • @osalicsomonic6069
      @osalicsomonic6069 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Не всім так щастить, як Вам.

  • @ЛюбовМасевич-р1щ
    @ЛюбовМасевич-р1щ 3 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Дякую за цікаву інформацію… Дайте мені пораду щодо оренди житла в Лондоні… думаю, що ця тема є актуальною і , можливо, Ви в майбутньому зробити випуск і детально поділитися з нами цією інформацією 🤗

  • @dmitriy-1980
    @dmitriy-1980 17 ชั่วโมงที่ผ่านมา +4

    Так що можна робити жінці з дитиною? Знайти ій роботи на таку ЗП нереально майже.

  • @soulesi
    @soulesi 11 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

    Ви сказали у відео: «конфлікт триває»- це ви так називаєте війну?

  • @markusrid6271
    @markusrid6271 3 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    А що є якась конкретна схема переходу зі спонсорської візи на якусь іншу? Навіть при дотриманні вимог. Чи потрібно заново на ту чи іншу візу подаватися?

  • @denisvarlamov6806
    @denisvarlamov6806 7 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Якщоб сьогодні скінчилась війна, то з сім'єю би повернулись не роздумуючи до України. Але що буде далі, не знаю....будемо дивитись та поки будемо продовжувати інтегруватись тут на випадок якщо нікуди буде повертатись....повинен бути план Б :)

  • @shad0w-user7
    @shad0w-user7 15 ชั่วโมงที่ผ่านมา +8

    Так, нажаль нас попруть звідси. Знайти тут роботу, де тобі платитимуть 40k з нашою тимчасовою brp - майже нереально. Навіть з моїм програмістскім бекграундом. Ми всі тут тимчасово.
    Доведеться їхати далі. Незрозуміло лише куди.
    Але ні в якому разі не повертатися в диктатуру. Я не зустрічав нікого, хто бажає повернутися.

    • @andriiorel8775
      @andriiorel8775 12 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      Ось не згоден. Тут роботу з програмістскім бекграундом це 70к+ так що тут ринок трохи ширший. Щоб жити в межах Лондона вам буде потрібно 60к для сім'ї з 4х. Ось і рахуйте варто воно того чи ні. Одна проблема пройти співбесіду за їх вимогами, але цілком реально.

  • @nickdmitriev5077
    @nickdmitriev5077 16 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

    дякую, привіт з Польщі :) від мене користь в податках, та що гроші з за кордону ввожу до країни, бо працюю не тут, віддалено. Конфліктів с поляками не мав, дуже приємні люди поки були, а якщо зрівняти з тими, що останнім часом я бачив в України, що залишились, то поляки виграють від того бидла, що на українських вулицях, нажаль

  • @yuriytyrkot8041
    @yuriytyrkot8041 12 ชั่วโมงที่ผ่านมา +5

    ви просто не розумієте яке зараз ставлення в україні, чоловіки призовного віку тут як раби, тобі так і говорять, ми дали тобі броню а тобі ще зарплати треба.... і це повсюди, їдеш у громадському транспорті робиш зауваження старшій людині натомість отримуєш відповідь "а ти чому не на війні". А скільки хритрожопих що повдівали військову форму і зробили собі корочку, яке ставлення мєнтів, посадовців тощо. От якщо людина яка вирішить повернутись із закордону почує в десяти "ми тут підчас війни були, а ти приперся і розказуєш як нам жити" то скільки мине часу щоб вона і далі чкурнула із цоього пекла, думаю дуже швидко. Я працював у Польщі із поляками, і скажу було приємніше ніж із нашими, шкодую що повернувся... Всім добра.

    • @РаисаГорошко-ж8о
      @РаисаГорошко-ж8о 11 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      НЕ шкодуй, ще поїдеш ще попрацюєш.Треба вміти за себе постояти .

  • @liliialondon9409
    @liliialondon9409 10 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

    Я теж збираю валізу.

  • @vikamorava708
    @vikamorava708 11 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Дякую

  • @osalicsomonic6069
    @osalicsomonic6069 2 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Чудове відео, бо все сказане є вірно і для інших країн західної європи.

  • @Alex-j3b6l
    @Alex-j3b6l 19 นาทีที่ผ่านมา

    Я би загубився десь в Іспанії, наприклад, потім легалізувався б і отримав іспанський паспорт. Довго, непросто, але реально.
    Або знайти інші варіанти.
    Просто повертатися в Україну, щоб іудо-чекістам, СБУшникам, інвалідам-прокурорам було на кому паразитувати?

  • @LudaI-r9d
    @LudaI-r9d 16 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

    Маю знайомих людей які живуть в Британії зі статусом постійного проживання маючи паспорт Франції, Ірландії...

  • @Predeina
    @Predeina 16 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

    я работаю, дети учатся и все равно выгонят.... Хоть мы с мужем инвалиды. Отсюда вопрос : зачем работать если они выгоняют?

    • @shad0w-user7
      @shad0w-user7 15 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Згоден. Я навіть зараз і не шукаю роботу. Поки на життя вистачає запасів. Від держави я виплат не отримують. Відношусь як до довгої відпустки. Йти просто на будь-яку роботу, без перспектив змінити візу - не має сенсу.

  • @dmytrohubenko3348
    @dmytrohubenko3348 16 ชั่วโมงที่ผ่านมา +7

    Справді, те, що зараз деякі західноєвропейські політики говорять про якнайшвидше повернення сирійських біженців, ми скоріш за все почуємо і про українських біженців після замороження українсько-російської війни. Звісно, тих, хто має добру роботу, ніхто виганяти не буде. Але тих, хто майже три роки жив на соціальну допомогу, дуже ввічливо попросять виїхати.

    • @markusrid6271
      @markusrid6271 3 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      Ті хто мав здоров'я і можливості працевлаштуватися, але відсидів 3 роки на допомозі, цього цілком заслужив. Принаймні я так вважаю.

    • @az0009990
      @az0009990 2 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Куди їх повертати Сирійська Арабська республіка більше не існує. Вони зараз стануть персонами без громадянства.

  • @bugtracker152
    @bugtracker152 13 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

    Бляха, я би краще сплачував £600 у NHS щорічно. У США неважливо, імігрант ти, чи вже громадянин - мед. страхівка в середньому $400-600 на місяць. І це не враховуючи copays та deductibles, які додатково до страхових преміумів. Я, маючи громадянство, би із радістю платив, еквівалент £600 на рік в США,і щоб мати при цьому спокій із медициною.
    Як ті нелегали виживають у Штатах навіть уявити страшно 😅

  • @РаисаГорошко-ж8о
    @РаисаГорошко-ж8о 11 ชั่วโมงที่ผ่านมา +4

    МОЇ РІДНІ БУЛИ ЄМІГРАНТАМИ В АНГЛІЇ ВИЇХАЛИ В 1944 РОЦІ НІМЦІ ВИВЕЗЛИ ПРИМУСОВО ,А ДАЛІ ПОЇХАЛИ В КАНАДУ. ЖИВУТЬ З 1950Х. ТАК ОТ ВМИРАТИ ПРИЇХАЛИ В УКРАЇНУ. ВСІ РОЗМОВИ ПРО ЯК ГАРНО ЖИТИ В УКРАЇНІ. ЩО МИ НЕ ЗНАЕМО СВОГО СЧАСТЯ

    • @osalicsomonic6069
      @osalicsomonic6069 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      В Україну - вмирати👍. Чудова країна для вмирання. Ідеальна.

    • @Alex-j3b6l
      @Alex-j3b6l 9 นาทีที่ผ่านมา

      Моєму сусіду в Україні співробітники ОБЕПу погрожували наркотики в опилки підкинути, якщо не дасть хабаря, щоб не чіпали. А перед тим була екологія, пожежники, чиновники, податкова.
      Мої діти вчилися в одній з центральних шкіл обласного міста і скаржилися на несмачну їжу в їдальні (за яку ми платили). В Україні нічого немає святого. Відкати, хабарі.
      Може би і я поїхав туди витрати, але жити там - НІ, НІ, НІ !