S marketérem Jakubem Horákem o mezigenerační hlouposti, poskakování politiků na Tiktoku

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 5 มิ.ย. 2024
  • Tenhle díl Generačního konfliktu je o politice. Marketér Jakub Horák, který "zařídil" úspěch Pirátské strany, vysvětluje, kde se bere radikalismus mladé generace, v čem vidí podobnost současného Česka s Německem dvacátých let minulého století nebo k čemu je hnutí ANO prezentace na sociálních sítích pro velmi mladé lidi. A samozřejmě jsme nevynechali nový fenomén, kterým je úspěch politického motoristy Filipa Turka u části mladé generace. Jo a víte, že v politickém marketingu stejně nakonec všechno funguje úplně stejně jako nejhloupější reklamy na prací prášek?

ความคิดเห็น • 5

  • @martinkuncl5037
    @martinkuncl5037 20 วันที่ผ่านมา +1

    Toto není generační rozdíl, toto je jen prostá neznalost moderátorky.

  • @trevor851
    @trevor851 25 วันที่ผ่านมา +1

    Zajimave sledovat to po eurovolbach. Turek myslim prekonal i svoje vlastni sny. Nicmene, Pirati - podle me to neni strana pro mladou generaci, ale strana jedne konkretni generace, ktera roste a starne s nima. Jsem rocnik 81 a pred 5 lety jsem je do europarlamentu volil, aby tam branili svobodu, ne aby ufachcili nejaky green deal (kteremu neverim a povazuju to za deal, na kterem zeleneho nic neni). Letos jsem je volil uz jen ze snahy co nejvic nastvat Andyho.

  • @davidstefan3070
    @davidstefan3070 หลายเดือนก่อน +1

    Jsem na hranici mileniála a gen Z. Vlastně je smutný, jak se nedokážu shodnou s pohledem slečny, která zastává tady tu mladou generaci. Neznám ji ale její “mladé názory” jsou mimo.

    • @martinlysy
      @martinlysy 27 วันที่ผ่านมา

      Jaké názory, že jsou mimo?

  • @petrsimi
    @petrsimi หลายเดือนก่อน +3

    Sorry ale ty slova která hází boomerská generace jsou prostě vždycky divný. Podle mě nemůžete, resp můžete ale je to blbý, jako alternativu z gen-z výrazům zkoušet mladou generaci z historie, značek aut a pod. To je jakoby se vás mladý člověk ptal na to kdy a kde protestovala proti čemu Greta a pod. To je přeci úplně jiná kategorie.