Добрий день! Тобто, 1) формуємо внутрішнє рішення про збільшення, нікуди його не відправляємо 2) по ньому учасники платять в хаотичному порядку будь-якими сумами протягом року 3) коли пройшов рік, формуємо протокол про результати фактичного збільшення УК, завіряємо його в нотаріуса 4) вносимо зміни в статут, завіряємо в нотаріуса 5) подаємо ці документи реєстратору для внесення в ДР? Спочатку всі гроші, тільки потім нотаріус і реєстратор?
Добрий день. Не зовсім. Алгоритм наступний: 1. Приймаємо внутрішнє рішення про збільшення статутного капіталу, в якому зазначаємо термін на внесення додаткових вкладів (не більше 1-ого року), також бажано таке рішення завірити в нотаріуса. 2. Розмір та кількість платежів бажано прописати в вищезазначеному рішенні. 3. Після виконання первинного рішення оформляється протокол про результати внесення додаткових вкладів, який завіряється в нотаріуса та подається державному реєстратору. Додатково, для тих ТОВ, які не працюють на основі Модельного статуту потрібно буде привести в відповідність Статут, зазначивши вірний розмір статутного капіталу.
Дякую за запитання, Тетяно. Відповідно до ст. 54 Закону України "Про платіжні послуги" платник має право залучити для ініціювання платіжної операції (крім ініціювання платіжної операції з кореспондентського рахунку банку та розрахункового рахунку надавача платіжних послуг) надавача платіжних послуг з ініціювання платіжної операції. Відповідно до ст. 1 цього ж Закону, платіжний пристрій - технічний пристрій (банківський автомат, платіжний термінал, програмно-технічний комплекс самообслуговування, програмно-апаратне середовище мобільного телефону, інший пристрій), що дає змогу користувачу ініціювати платіжну операцію, а також виконати інші операції згідно з функціональними можливостями цього пристрою. Таким чином, можна зробити висновок, що поповнити статутний капітал через банківський термінал можливо, у разі, якщо технічні можливості пристрою (терміналу) дають можливість здіснити таку операцію.
Добрий день!
Тобто,
1) формуємо внутрішнє рішення про збільшення, нікуди його не відправляємо
2) по ньому учасники платять в хаотичному порядку будь-якими сумами протягом року
3) коли пройшов рік, формуємо протокол про результати фактичного збільшення УК, завіряємо його в нотаріуса
4) вносимо зміни в статут, завіряємо в нотаріуса
5) подаємо ці документи реєстратору для внесення в ДР?
Спочатку всі гроші, тільки потім нотаріус і реєстратор?
Добрий день. Не зовсім.
Алгоритм наступний:
1. Приймаємо внутрішнє рішення про збільшення статутного капіталу, в якому зазначаємо термін на внесення додаткових вкладів (не більше 1-ого року), також бажано таке рішення завірити в нотаріуса.
2. Розмір та кількість платежів бажано прописати в вищезазначеному рішенні.
3. Після виконання первинного рішення оформляється протокол про результати внесення додаткових вкладів, який завіряється в нотаріуса та подається державному реєстратору. Додатково, для тих ТОВ, які не працюють на основі Модельного статуту потрібно буде привести в відповідність Статут, зазначивши вірний розмір статутного капіталу.
@@svyatoslavashorobura1446 дякую!
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи може засновник-фізична особа поповнити статутний через банківський термінал?
Дякую за запитання, Тетяно. Відповідно до ст. 54 Закону України "Про платіжні послуги" платник має право залучити для ініціювання платіжної операції (крім ініціювання платіжної операції з кореспондентського рахунку банку та розрахункового рахунку надавача платіжних послуг) надавача платіжних послуг з ініціювання платіжної операції.
Відповідно до ст. 1 цього ж Закону, платіжний пристрій - технічний пристрій (банківський автомат, платіжний термінал, програмно-технічний комплекс самообслуговування, програмно-апаратне середовище мобільного телефону, інший пристрій), що дає змогу користувачу ініціювати платіжну операцію, а також виконати інші операції згідно з функціональними можливостями цього пристрою.
Таким чином, можна зробити висновок, що поповнити статутний капітал через банківський термінал можливо, у разі, якщо технічні можливості пристрою (терміналу) дають можливість здіснити таку операцію.