Akcja zima 2024 czyli odśnieżanie! | Władimirec T25 | winter ❄️ | Władek T25

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 19 ต.ค. 2024
  • #T25 #Zima #2024 #odśnieżanie
    Instagram: gramw_farminga

ความคิดเห็น • 16

  • @PawełGola-v6t
    @PawełGola-v6t 9 หลายเดือนก่อน

    U mnie też tak terkotał ale po wymianie cylindrów i tłoków. Po tygodniu rozebrałem jeszcze raz bo nie dawało mi to spokoju. Okazało się że zrobiłem to w ostatniej chwili. Pierścienie wtopiły się w tłoki a cylindry wyglądały jak z ołowiu. wywaliłem to wszystko na złom, założyłem stare cylindry nowe tłoki i pierścienie i jest bajka. Istnieje też możliwość że zamieniłeś miejscami cylindry. To też może być przyczyną. A zakładałeś nowe cylindry?

    • @farmpmi
      @farmpmi  9 หลายเดือนก่อน

      To już pukało zanim zacząłem rozbiórkę ale cylindry założyłem tak jak były,nowych nie zakładałem,to pukanie zaczęło nie nagle,gruberkiem robiłem na polu i tak po ok pół godziny się pojawił ten dźwięk

  • @pawepawe9859
    @pawepawe9859 9 หลายเดือนก่อน

    Co było przyczyną tych stuków ? Bo nie słychać teraz

    • @farmpmi
      @farmpmi  9 หลายเดือนก่อน

      Dlaej stuka,przyczyny nie znaleziono

  • @mateuszorginal5607
    @mateuszorginal5607 9 หลายเดือนก่อน +2

    Wydaje mi się czy on tak tłucze coś?

    • @farmpmi
      @farmpmi  9 หลายเดือนก่อน

      Tłucze i cholera wie co

    • @mateuszorginal5607
      @mateuszorginal5607 9 หลายเดือนก่อน

      ​@@farmpmi Rozbiórka góry nic nie dała? Kąt wtrysku sam chyba nie mógł się przestawić. U mnie podobnie się tłukł to wkład wydechu się urwał.

    • @farmpmi
      @farmpmi  9 หลายเดือนก่อน

      @@mateuszorginal5607 góra ukazała tylko ze trzeba już wymienić cylindry,luzu na korbach nie wyczułem, ale to może być minimalny i może stukać,jeszcze rozważam czy przeciwwaga jakąś się nie poluzowała ale to jak będzie po zimie będę dalej szukał

  • @mariusz1974
    @mariusz1974 9 หลายเดือนก่อน

    Filmik ze składania będzie na kanale,bo nie ukrywam ale czekalem z niecierpliwością

    • @farmpmi
      @farmpmi  9 หลายเดือนก่อน

      Nie będzie bo już poskładany jest i nie nagrywałem tego bo nie ma tutaj żadnej filozofi

    • @mariusz1974
      @mariusz1974 9 หลายเดือนก่อน

      @@farmpmi no zależy dla kogo ,mogłeś się bardziej postarać skoro chcesz nagrywać filmiki, tak to słabo

    • @farmpmi
      @farmpmi  9 หลายเดือนก่อน

      @@mariusz1974 będzie remont robiony to będzie nagrywane,pogoda się psuła to było trzeba to poskładać na szybko,niestety nie dysponuje warsztatem

  • @Cieslar211
    @Cieslar211 9 หลายเดือนก่อน

    Ja bym obstawial tulejke na korbowodzie, zdarza sie w ruskach.

    • @farmpmi
      @farmpmi  9 หลายเดือนก่อน

      Też mam takie odczucie ale jakiś minimalny luz musi być bo pod ręką nie da się go wyczuc

    • @MrFarmer7446
      @MrFarmer7446 8 หลายเดือนก่อน

      ​@@farmpminie może być żadnego luzu, u mnie też luzu nie dało się wyczuć gołą ręka a tulejka była wybita 0,15mm to już bardzo dużo a walił podobnie jak twój, rozbieraj od nowa i szukaj bo w końcu wał pęknie jeszcze

    • @farmpmi
      @farmpmi  8 หลายเดือนก่อน

      @@MrFarmer7446 też tak obstawiam,będzie rozbierany bo i tak nowe cylindry muszą być