Вебінар "Експертні команди: Оцінювання ендокринологічних станів"

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 1 ก.พ. 2025

ความคิดเห็น • 82

  • @nataliyapavlik7129
    @nataliyapavlik7129 3 วันที่ผ่านมา +24

    Діду, я бажаю тобі онуків з інсулінозалежним діабетом, та й діти най мають !!! Щоб, ти таки відчув, що таке діабет в повній мірі. Це не тільки про ускладнення нирок, не тільки про сліпоту, і навіть не стільки про те що людина не відчуває кінцівками холодне, гаряче, колюче та м'яке. Це стан при якому за декілька хвилин людина може улетіти в кому і з неї не повернутися, якщо миттєво не надати допомогу, це стан, де без інсуліну із внє почне отруювати себе зсередини і це приведе к тяжкому стану. А ускладнення не минучі і не обратимі і якщо не помре від гіпи то і від ускладнень не скапає. Людина з цукровим діабетом, виглядає здоровою з наружи, але трухлявою з середини. Що таке глікований гемоглобін? І як Ви по ньому оцінюєте компенсацію. Якщо у людини то 15ммоль, то 2,8, а показник за 3 міс буде 6,9, то він компенсований? Проблем нема? Ваша позиція говорить лише про те, як вкоротити цим людям віку. Ідіть, діду ,на пенсію, Вам нема чого робити в ендокринології, Ви займаєте чуже місце, то не Ваше. Ви експерДи, які порівняли 1тип з 2м і оцінюїти однаково? Ви різниці геть не бачите, чи Ви прогуляли в мед. інституті ту лекцію в свій час? Я фігєю, аутоімунний процес, який вбив в підшлунковій всі клітини, які виробляють інсулін. Цю функцію ніколи йому не повернути. Орган не справний. Хвороба може призвести до миттєвої смерті, а в них то лише "спосіб життя", та щоб так було людина має бути обвішана різними дівайсами і ходить, як андроід, а це не по кишені пересічному громадянину нашої країни, а держава в цьому теж ніяк не сприяє... ЕксперДи, мля....

  • @Хтось-ш9я
    @Хтось-ш9я 3 วันที่ผ่านมา +24

    Діагноз цукровий діабет 1 типу увірвався у життя більшості з нас раптово. Жодна мама не бажала цього своїй дитині. Ми вчилися з цим жити, ми вчилися рахувати їжу, вчилися пристосовуватися до нових умов спорту, до трохи іншого тепер шкільного життя. Ми забули, що таке нормальний сон вночі. І така робота батьків з дітьми триває щодня та щоночі. І, на жаль, поки що ми всім серцем надіємось на лікування діабету. Ми цього дуже хочемо і в це віримо. І мені не зрозуміло, як люди на медичній комісії змогли "вилікувати" діабет. Яким чином ви позбавляєте людей після 18 років від такого тяжкого недугу??? Не треба позбавляти молоде покоління можливості купити собі сенсори та можливості краще контролювати цукри. Будьте людяними!

  • @marisha2.919
    @marisha2.919 3 วันที่ผ่านมา +9

    Доброго ранку. Боже як можно так. Всі діти с цукровим діабетом 1типа стали здорові. Як так. Були інвалідами дитинства, а теперь здорові. Схаменіться.

  • @Люда100
    @Люда100 3 วันที่ผ่านมา +8

    ГАНЬБА таким експертам!!!,які забирають групи у діабетиків з дитинства.А віддають»СВОЇМ»!!!

  • @СвітланаГалаган-щ1о
    @СвітланаГалаган-щ1о 3 วันที่ผ่านมา +37

    Якщо ви не живете з діабетом 1 типу 24/7, то ви нічого не знаєте про хворобу. Забрали пенсію, то забезпечте хворих моніторингами (2 по 14 днів), якщо ви звісно чули про такі. Або забезпечте хворих достатньою кількістю полосок. Але ні, ви цього не робите. Ви підігруєте злочинному рішенню влади. Так чинили тільки фашисти. Сподіваюся, що всі, хто за цим стоїть, понесуть покарання.

    • @nackygka
      @nackygka 3 วันที่ผ่านมา

      Всі на це сподіваються! Бо це, повторюсь - ГЕНОЦИД!

  • @КатеринаКоваленко-и5д
    @КатеринаКоваленко-и5д 3 วันที่ผ่านมา +25

    Експерти, ви взагалі маєте хоч якесь поняття, про цукровий діабет першого типу.? Це контроль 24/7 на протязі усього життя!! Це шалені кошти!! Безкінечні уколи, заміри цукру. Щоденний страх за життя дитини. Скільки б років їй не було. Спробуйте хоч один день прожити, як живе людина з цукровим діабетом першого типу.

  • @СвітланаГалаган-щ1о
    @СвітланаГалаган-щ1о 3 วันที่ผ่านมา +18

    Питання до "експертів" : 1. чи впливають стани гіпоглікемії і гіперглікемії на втрату працездатності? 2. Що ви порадите хворим на ЦД 1 типу при нічних гіпоглікеміях, особливо із втратою свідомості? 3 що таке лібра?

  • @user-ym6rn6pp4z
    @user-ym6rn6pp4z 3 วันที่ผ่านมา +21

    А чому лікар що спеціалізується на щитовидній залозі дозволяє собі коментувати ЦД 1 типу?

  • @Nata_Natalya_24
    @Nata_Natalya_24 3 วันที่ผ่านมา +12

    Інсулін синтезується у β-клітинах острівців Лангерганса підшлункової залози. У людей з цукровим діабетом 1 типу ці острівці зруйновані. То чому це не може бути причиною для надання інвалідності?

  • @МаріяВовчук-щ5п
    @МаріяВовчук-щ5п 3 วันที่ผ่านมา +14

    Доброї ночі! Чому ЦД 1 типу не є підставою до призначення інвалідності якщо:
    1) підшлункова залоза свою ендокринну функцію не виконує. Інсулін пожиттєво вводиться ззовні?
    3) чи підшлункова залоза це парний орган? Чи може якийсь інший орган бере на себе її функцію?
    3) чи бачили ви коли небудь людей при гіперглікемії у випадку коли вони самі собі зарадити не можуть? Особливо нічні гіпо?
    4) казати, що інсулін видають і люди з ЦД- це повністю здорові. Вони не потребують призначення інвалідності -це те саме, що казати, що людина без ноги має протез і не потребує інвалідності.

  • @Nata_Natalya_24
    @Nata_Natalya_24 3 วันที่ผ่านมา +13

    В комісії має бути лікар-діабетолог.

  • @irinak.olodka7542
    @irinak.olodka7542 3 วันที่ผ่านมา +11

    Мені дуже цікаво, як діабетик може існувати повноцінним життям, якщо він не в змозі придбати ті необхідні матеріали, що йому потрібні? На сам перед чим приймати такі рішення держава повинна забезпечити діабетиків всім необхідним. По-перше це відмінити межу для отримання безкоштовного інсуліну, по-друге забезпечити моніторінгами безперервного вимірювання цукру в крові, глюкометрами, тест-смужками, шприц-рушками з кроком 0,5 для дітей, голками для шприц-ркчок, ланцетами це саме необхідніше. Я вже не кажу про інсулінові помпи. Ви рівняєтесь на Європу, так зробіть спочатку так, як це є там, а потім приймайте безглузді рішення. А особливо під час воєнного стану, коли діабетики в постійному стресі і контролювати цукри дуже важко. Ви своїми постановами знищуєте людей. Ганьба таким, як ви!!!

  • @Nata_Natalya_24
    @Nata_Natalya_24 3 วันที่ผ่านมา +15

    Цукровий діабет 1 типу - важка хвороба і без ускладнень. Людина з таким діагнозом легко може впасти в кому, і, якщо вчасно не надати кваліфіковану допомогу, то станеться непоправне. Знаю це на особистому досвіді, тому зовсім не згодна з параметрами оцінювання по діагнозу ЦД. Уже сама наявність цієї хвороби значно обмежує людину. Не поїв вчасно - низький цукор, понервуав - високий; змінилася погода, застудився, - організм реагує взагалі непередбачувано і т.д і т.п. Під час високого цукру ноги ватні, голова не працює... А після гіпоглікемії дюдина знаходитися у вкрай важкому стані. Моніторити цукор крові треба постійно, доводиться раз 15 на день проколювати пальці, Щоб не колоти - став помпу; ви бачили скільки вона коштує, а її обслуговування... Те що надається це крапля в морі. Три тест-полоски на день - це вкрай мало. інсулін, якщо цукри високі, з доплатою. Питань більше, ніж відповідей. Жити з діабетом 1 типу - це як жити з повітряною кулькою, яку в руках тримати не можна, але не можна, щоб ця кулька ні злетіла. ні впла, а трималася на одному рівні. Перерв і вихідних тут нема. І ліків від цієї хвороби теж немає.

    • @ЕленаБелова-ц6я
      @ЕленаБелова-ц6я 3 วันที่ผ่านมา +1

      Клініко-функціональний діагноз ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 1ТИПУ, суть якого - незворотня стійка та абсолютна інсулінова недостатність. Життя людини з діабетом щоденно залежить від наявності технічних та фармацевтичних засобів (інсулін, глюкагон, шприці, шприц-ручки, глюкометри, сенсори, помпи, тощо).
      Це "образ жизні"? Спосіб життя це коли можна обирати! У людини з ЦУКРОВИМ ДІАБЕТОМ 1ТИПУ немає вибору!
      ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ 1ТИПУ це невиліковна хвороба!

  • @Tatiana-nt7ie
    @Tatiana-nt7ie 3 วันที่ผ่านมา +24

    Боже і це лікар ендокринолог , як ви визначаєте, що діабет контрольований, по глікованому гемоглобіну чи як? В сина цукри від 3 до 20 можуть бути від гормонів, від стресу, а глікований покаже 8 то це нормально?
    Ви б краще захищали людей які з дитинства на інсуліні , відстоювали щоб держава забеспечувала моніторингами, і тоді і груп не треба, а що ви пане робити, це просто жах в якій країні ми живемо

  • @Helen-p5b
    @Helen-p5b 3 วันที่ผ่านมา +12

    Ганьба.
    Таких спеціалістів на вила!!!

  • @user-ym6rn6pp4z
    @user-ym6rn6pp4z 3 วันที่ผ่านมา +13

    А чому жінка-терапевт виступає "експертом" у ендокринологічних питаннях?

  • @lunamitchel1618
    @lunamitchel1618 3 วันที่ผ่านมา +18

    Кошмар! Таке враження, ніби дитина з ЦД 1 типу, зцілюється після 18 років! Якби це була ваша дитина, я впевнена, розмова була б зовсім іншою!!!

  • @МаленькийГеройчик
    @МаленькийГеройчик 3 วันที่ผ่านมา +12

    ЧОМУ У "командах " НЕМАЄ" ЕНДОКРИНОЛОГА? ЯК РОЗУМІТИ, ЩО ДО 18 років дитина З ЦД1 ХВОРА І МАЄ ІНВАЛІДНІСТЬ, А ПІСЛЯ 18 ВЖЕ ЗДОРОВА І. ЇЙ ІНВАЛІДНІСТЬ НЕ ПОДОВЖУЮТЬ!!!! ЦЕ ЯК? ЦЕ ЩО ЗА ВИКРУТАСИ? ВИ ПРИ ЗДОРОВОМУ ГЛУЗДІ?

  • @user-ym6rn6pp4z
    @user-ym6rn6pp4z 3 วันที่ผ่านมา +13

    Де діабетолог який може говорити про діабет як у європейських країнах, постанова 1338 зліплена ж для того щоб все було як в європі?

  • @gamestar8824
    @gamestar8824 3 วันที่ผ่านมา +17

    А чому не хочете навести приклад про дітей? Які хворіють 5-10-17 років, мають інвалідність і нещасні виплати, яких ледве хватає на розхідні матеріали, щоб підтримувати здоров'я дитини ...І які у 18 років дивом стають здоровими за цією вашою постановою. Чому прибрали пункт про дитячу інвалідність, яка вже була підставою для отримання дорослої групи? Куди ж дівся їх діабет? Чи зникла гіпоглікемія, яка може настати зненацька і без сторонньої допомоги це кома і смерть?... Чи зникла гіперглікемія, від якої страждають на фоні Будь-яких запальних захворювань?.. Інсулін дає змогу жити, але НЕ ЛІКУЄ діабет, не захищає від таких станів. Якщо Ви дійсно маєте якесь відношення до ендокринології, повинні були б знати і уявляти, що таке діабет. ..Ні забезпечення, ні соціального захисту, нічого... НЕ ЗАБИРАЙТЕ ГРУПИ У ДІАДІТЕЙ!

    • @nackygka
      @nackygka 3 วันที่ผ่านมา

      Почекайте, вони зараз взялись за "дорослих", перевірять як пройде все, а потім і за дітей "до 18" візьмуться

    • @nataliyapavlik7129
      @nataliyapavlik7129 3 วันที่ผ่านมา +2

      @@nackygka , на жаль, до цього йде... Кількість дітей з інсулінозалежними дітьми зростає, вік захворюваності значно помолодшав і замість того щоб бити на сполах, вони вирішили сховати проблему. І заміняють поняття невиліковної небезпечної для життя хвороби на "спосіб життя". І всьо, проблему вирішено. Кількість інвалідів в країні різко зменшилась. Хворобу побідили.
      Ці упирі, вивчились за сало і геть не компетентні в проблемі. Любий батько дитини, в рази більше знає про діабет 1го типу, ніж оці академіки, бо досконало вчить про нього, щоб забезпечити більш якісне життя своїй дині, на скільки це можливо фінансово. Не можливо дивитися, як дитина на очах потухає і розумієш, якщо б тебе не було поруч і ти не прийняв екстренні мєри, то її вже б не стало... Невже після 18 років, хвороба стає менш небезпечною? Слів не має...

  • @НаталяК-о4д
    @НаталяК-о4д 3 วันที่ผ่านมา +4

    Якщо орган відсутній чи не виконує своєї функції - достатній критерій для інвалідизації? Постійні ін'єкції, контроль глюкози крові, підрахунок вуглеводів, контроль фізичної активності- це вершина айсбергу. Коли з тими чи іншими скаргами звертаєшся до лікаря відповідь одна- то у вас діабет і це його наслідки. Діабет 1 типу не спосіб життя, а Боротьба за повноцінне життя!

  • @user-ym6rn6pp4z
    @user-ym6rn6pp4z 3 วันที่ผ่านมา +10

    Ну це печаль, всі здорові якщо ходять. А якже втрата працездатності у відсотках, ні не читали експерти? Чомусь група відеоситься до втрати працездатності, а втрата працездатності не відноситься до групи. Знову ж постійно спираються на цю недолугу постанову. Як зі стажем діабету 10+ з дитинства нема підстав для групи? Важка форма, часті гіпоглікемії, а у молоді вони часті. І чому про діабет говорить ендокринолог, а не діабетолог? Неможе ендокринолог від слова зовсім розбиратись у всіх ендокринологічних патологіях на відмінно. У відео це гарно продемонстровано.

  • @BuffaloBill305
    @BuffaloBill305 9 วันที่ผ่านมา +7

    Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, на базі яких документів зроблено критерії для груп по ЦД? На що спиратися, обгрунтовуючи рішення? Дякую

  • @nataliyapavlik7129
    @nataliyapavlik7129 3 วันที่ผ่านมา +4

    В нашій країні, людина з цукровий діабетом 1 типу має шалену кількість обмежень у виборі навчання, професії та, навіть, на танці фіг беруть та в спорт, це треба ще знайти тренера, який лояльно віднесеться до цього і то до 1ї гіпи, далі відмовиться. Та навіть автошкола тобі відмовить у навчанні. Але для експертної комісії, якщо ти не сліпий і тобі не потрібна пересадка нирки, то ти здоровий і ні в чому не обмежений.
    Експерти, взагалі не уявляєте, що таке стан гіпи у людини, стан коли цукор падає нижче 3,3 ммоль, людина не може собі допомогти, мозок не працює, ти їй кажеш: " цукор під язик бери", а вона тебе не розуміє, як "їжачок в тумані", поводиться неадекватно, а за декілька секунд вже без свідомості. Або ,кличе, мам мені погано і в мене голова сама відкидається в сторону, забігаєш , а в дитини тік голови!!!, міряєш цукор, а на ньому 3,3!!! Таке, на 3,3!!! Не самий низький цукор, нє? Вона в такому стані не здатна не сироп собі наколотити ні чаю... Шановні, Ви уявлення не маєте про працездатність в такому стані і ще там щось оцініюєте, гріш Вам ціна. Я сподіваюсь, що колись Ви то відчуєте на собі, але впевнена, що навіть тоді, Ви собі домалюєте в доках "-1"око і "-1" нирку і оформите пожиттєву групу, бо то буде стосуватися Вас... якісь неймовірні дегенерати, їй богу...

  • @berezaU
    @berezaU 2 วันที่ผ่านมา +3

    Тільки батьки дітей з діабетом знають, що це таке безсонні ночі, постійні прорахунки їжі та подання потрібної кількості інсуліну. Тільки батьки дітей з діабетом першого типу знають що це таке, коли твоя дитина невиліковно хвора і не може жити без ін'єкції інсуліну. Яке потрібно мати черство серце, щоб, особливо, під час війни, позбавити дітей та дорослих людей з діабетом групи інвалідності та матеріальної допомоги. Це зрада. Але ми не готові миритися з цим, наші діти теж хочуть жити.

  • @СвітланаПурій-о6п
    @СвітланаПурій-о6п 3 วันที่ผ่านมา +11

    Ганьба. Ви ж лікарі, ви взагалі вчили, що таке діабет 1 типу? Різницю між 1 і 2 типом знаєте? Може краще взяти підручник і вивчити.

  • @ЮляСусляева-ш2л
    @ЮляСусляева-ш2л 2 วันที่ผ่านมา +3

    Дуже прикро, що в нашій країні різницю між двома РІЗНИМИ захворюваннями - діабетом 1 та 2 типу, не розуміють навіть лікарі🤦
    Як так, що в експертній комісії немає діабетологу. Не ендокринолога, який займається щитоподібною залозою, а того спеціаліста, який розуміє, що таке гіпоглікемія і як цей стан може привести до летального ісходу в дуже короткий строк. Або то, що глікований гемоглобін може бути до 7.5, проте це не свідчить, що цукри завжди знаходяться в гарних межах. А навпаки, скачуть від 3 до 20!
    Спитайте будь яку маму дитини-діабетика, і вона вам розповість про той шлях, який вона проходить поряд зі своїм маленьким діабетиком поки він виросте, стане дорослим і після 18 років залишиться без тяжких ускладненнь! Скільки на це потрібно кожного дня прикладати сил, грошів, часу!
    А ви кажете, що це "спосіб життя"😡
    Хочемо, як в Европі, так давайте почнемо з того, що для того, щоб людина з діабетом був повноцінним членом суспільства, працював, платив податки країна забезпечує його тими діа-помічниками, з якими діабет дійсно буде компенсованим.
    А у нас сталося ДИВО - діабет 1 типу виліковується тільки но людина переходить межу у 18 років! І це стає "способом життя"🙆
    Ганьба. Давайте, поки не пізно, не будемо ганьбити себе на весь світ!
    Критерії оцінювання діабету 1 типу потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО передивитись в новій постанові !

  • @conley4353
    @conley4353 3 วันที่ผ่านมา +4

    Цукровий діабет не виліковна хвороба, яка потребує великих затрат,( голки,моніторинг лібра,аналізи,стаціонар при потребі ,ГГ раз в три місяці) щоб уповільнити ускладнення,постійно безперервно потрібно слідкувати за рівнем цукру,держава залишає людей сам на сам з хворобою лишаючи тої мізерної 2361грн допомоги,якої вистачало на один моніторинг,син хворіє 13 років держава жодного разу не забезпечила голками,ланцетами,смужками не завжди,і то не в такій кількості як потрібно,Ганьба і позор нашій владі,винищують людей

  • @наташагордієнко-ч3щ
    @наташагордієнко-ч3щ 3 วันที่ผ่านมา +8

    Ви на першому етапі робите геноцид хворих людей на цукровий діабет першого типу!!!Це маразм людей які не мають поняття шо таке діабет з дитинства і до старості!!!!Бажаю вам всіх паталогій щоб ви зрозуміли що це!!!!

  • @ТатьянаАнтонюк-б1ю
    @ТатьянаАнтонюк-б1ю 3 วันที่ผ่านมา +8

    Слухаю цих експертів і дивуюся.
    Поважний лікар з великим досвідом і розказує правильно про смертність.від діабету ,але чомусь не має навіть прикладу про діабет 1 типу ,про дітей з діабетом ,про інсулінозалежних людей ,які змушені робити ін'єкції інсуліну постійно.
    Я не вірю ,що ви цього не знаєте ,який важкий шлях проходять ці.діти ,які хворіють з дитинства.Цікаво.скільки вам заплатили за цей ефір ,.
    Ганьба .
    Це злочин проти людей ,які є інсуліно залежні.
    Якщо за вашими мірками зняти зі всіх інвалідність ,то що процент смертності зменшиться ,бо всі стануть здоровими.
    Ганьба таким лікарям.

  • @ИваннаБабушкина
    @ИваннаБабушкина 3 วันที่ผ่านมา +4

    Про що кажуть ці "експерти",вони взагалі розуміють,що це за горе,коли дитина з цукровим діабетом?????Які ви лікарі????Жах,коли є такі експерти і коли виносять такі постанови....Коли не робе піншлункова......що можна ще казати....

  • @Tata.Clinic
    @Tata.Clinic 18 วันที่ผ่านมา +6

    БЛОК ПИТАНЬ
    01:22:00 Що робити з дітьми після 18 років - про цукровий діабет 1 типу
    01:23:57 Студент денної форми навчання та ЦД 1 типу без ускладнень
    01:25:10 ЦД 1 типу з діабетичною ретинопатією та полінейропатією
    01:26:29 ЦД2 типу інсулінопотребуючий з ускладненнями
    01:28:08 Післяопераційний гіпотреоз - папілярна карцинома, хвороба Грейвса, первинний субкомпенсований гіпотиреоз - дози замісної гормональної терапії не впливають на життєдіяльність
    01:31:05 Про клінічні групи по гіпотиреозу та постанову 1338
    01:31:53 Аутоімунний тиреоідит та направлення на ЕКОПФО
    01:33:48 Післякастраційний синдром - оцінка пацієнтів
    01:36:54 Пухлинні патології гіпофізу
    01:40:12 Як оцінювати гіпотиреоз, ускладений імунодефіцитом
    01:42:08 Чи є підставою для направалення - акромегалія
    01:43:55 Згідно якого документу відмінені ступені важкості діабету - мова йшла не тільки про діабет
    01:45:12 Хто може направити дитину на ЕКОПФО з ЦД при досягненні 18 років, при післяопераційному гіпотиреозі
    01:46:18 Хто може направити пацієнта з ЦД на електроміографію
    01:46:49 Чи вірно зрозуміло, що при будь якому ендокринологічному захворюванні, навіть при відсутності залози, підстав до направлення немає?

  • @СветланаЦыбинога
    @СветланаЦыбинога 3 วันที่ผ่านมา +4

    Цукровий діабет 1 типу,це титанічна робота над своїм здоров'ям, постійний моніторинг,уколи інсуліну кожного дня і не один раз за день,а мінімум 6,це коли цукор у нормі. Ви в своєму розумі, стверджувати що відсутність робочої підшлункової залози ( це НЕ ПАРНИЙ ОРГАН) -це здорова людина??!!!

  • @ІраКоваль-п4ь
    @ІраКоваль-п4ь 3 วันที่ผ่านมา +5

    Ганьба такому експерту!До 18років це невиліковна хвороба,а після що дитина стає здоровою, це дурість!!!!

  • @ВалеріяЄршова-ж2с
    @ВалеріяЄршова-ж2с 3 วันที่ผ่านมา +4

    Жах! Ви хоч розумієте що Цукровий Діабет 1 типу це важка і невиліковна хвороба. Невже діти з 18 років неймовірним чином зцілюються? Не обговорюйте теми в яких ви не компетентні. Хотілось би з цього питання почути саме ендокринолога.

  • @toxa1951
    @toxa1951 3 วันที่ผ่านมา +9

    На покой пора!!! Промываете мозг!!! Приплели 2 й тип диабета к 1 му!!! Вы на дистанционке в меде учились 😂

    • @МаріяВовчук-щ5п
      @МаріяВовчук-щ5п 3 วันที่ผ่านมา +1

      Було б смішно якби не було так печально😔.

  • @Tymoshenko_Olha
    @Tymoshenko_Olha 18 วันที่ผ่านมา +13

    Добрий день. Шановний лекторе, ви кажете, що не треба ніде звертати увагу на щоденну дозу інсуліну для компенсації стану. Заперечую. Не можна "не звертати увагу" на це обмеження при розгляді справ на ВЛК, в тій постанові чітко указані дози інсулінотерапії тощо

    • @Zlatik-1177
      @Zlatik-1177 18 วันที่ผ่านมา

      Экспертиза и ВЛК друг друга никак не касаются при оценке

    • @fog2023
      @fog2023 18 วันที่ผ่านมา +1

      Лектор зовсім тю тю, я приймаю 200 мг тироксину щоденно, сердце тарабанить, компенсації гіпотиреозу немає, то з його логіки, то мені просто треба жерти таблеток тироксину ще більше, і то буде норма?

    • @ОляЛюта-к5ш
      @ОляЛюта-к5ш 17 วันที่ผ่านมา

      Який у Вас рівень ТТГ? Якщо нормальний, то компенсація всеж ж

    • @РоксоланаДоронюк
      @РоксоланаДоронюк 13 วันที่ผ่านมา +3

      То як, людина, котра на гормоні і постійно доза то збільшується, то зменшується, бо скачки ТТГ постійно стрибають, тепер буде придатна? Крім того, пішов збій шлунково- кишкового тракту, задишка при підніманні на другий поверх. Це що оцінювання чи знущання над людьми.

    • @fog2023
      @fog2023 13 วันที่ผ่านมา +1

      @@РоксоланаДоронюк у Вас, що є ще сумніви? Тепер всі будуть здорові! Соцвиплати треба урізати

  • @ОльгаГригоренко-у6с
    @ОльгаГригоренко-у6с 3 วันที่ผ่านมา +8

    Маразм

    • @Helen-p5b
      @Helen-p5b 3 วันที่ผ่านมา +2

      Їм вже на пенсію пора, а вони ще щось там людям в уші заливають.

  • @ОлесяГура-я2ч
    @ОлесяГура-я2ч 2 วันที่ผ่านมา +4

    Хочеться побажати Вам одного - щоб Ваші діти та онуки на собі відчули, що таке діабет 1 типу. Може тоді Ви зрозумієте, що це не "спосіб життя", а страшна НЕВИЛІКОВНА хвороба(((

  • @ОленаТоміліна
    @ОленаТоміліна 3 วันที่ผ่านมา +4

    Шановний пане! Що ви таке кажите!!! Ви взагалі розумієте в чому відмінність між цукровим діабетом 1 типу та діабетом 2 типу? Схаменіться, і перегляньте ваші критерії....

  • @Tata.Clinic
    @Tata.Clinic 18 วันที่ผ่านมา +2

    4:37 Загальні питання: структура ендокринних патологій
    06:13 У відсотках - інвалідизуючі патології дані до 2025 року
    07:07 Огоядово про патології ЩЗ та Гіпоталамо-гіпофізарної системи
    07:48 Покрокові алгоритми направлення на ЕКОПФО
    08:49 Направлення - після лікування та реабілітації
    09:33 Електронне направлення на ЕКОПФО
    10:00 Медичні документи для направлення на ЕКОПФО
    11:10 Прийняття документів адміністратором
    11:53 процедура проведення оцінювання
    14:17 Критерії визначення форми оцінювання
    15:49 Критерії направлення на ЕКОПФО
    19:51 Класифікація основних критеріїв життєдіяльності та ступенів їх вираженості
    22:32 Додаток 1 до постанови 1338 - ендокринологічний профіль
    24:32 Додаток 2 до постанови 1338 - ендокринологічний профіль
    26:45 Критерії визнання особи особою з інвалідністю
    28:24 Групи інвалідності - детально по групах
    32:06 Строки встановлення інвалідності
    33:22 Перелік захворювань, при яких група інвалідності встановлюється безстроково
    35:46 Гіпотиреоз - чи можна отримати групу інвалідності? При відсутності ЩЗ?
    40:37 Стани, коли групу інвалідності встановлюється терміном на 5 років - ЦД 1 типу (важкість стану), анапластичний рак ЩЗ, рак наднирників
    43:52 Критерії визначення інвалідності хворих на цукровий діабет - перша група
    45:37 Критерії визначення інвалідності хворих на цукровий діабет - друга група
    46:32 Критерії визначення інвалідності хворих на цукровий діабет - третя група
    47:48 Група інвалідності при ЦД не залежить від дози інсуліну, а від інших показників
    48:51 Клінічний випадок 1 - Цукровий діабет 1 типу
    49:47 Клінічний випадок 2 - Цукровий діабет 1 типу - пацієнт втратив професію водія - Наказ МОЗ №1817 07.10.2022 року
    51:50 Клінічний випадок 3 - Цукровий діабет 2 типу - пацієнт працює прибиральницею - важкий перебіг хвороби з ускладеннями
    53:45 Критерії визначення групи інвалідності хворих з патологією ЩЗ
    54:05 Гіпотиреоз - група інвалідності встановлюється, коли відмічаються наслідки гіпотиреозу на фоні тотальної тиреоїдектомії та неефективності адекватного лікування незалежно від дози замісної терепії
    56:47 Дослідження при направленні на ЕКОПФО при гіпотиреозі
    57:59 Гіпотиреоз - якщо є обмеження здатності до трудової діяльності та підстави для встановлення ІІІ групи інвалідності
    58:41 Клінічний випадок 1 - гіпотиреоз
    59:41 Хвороба Грейвса - особливості оцінювання (дифузний токсичний зоб)
    01:02:52 Обстеження для направлення на ЕКОПФО при хворобі Грейвса
    01:03:14 Особливості оцінювання при хворобі Грейвса - питання працевлаштування
    01:04:54 Клінічний випадок 1 - Хвороба Грейвса
    01:05:48 Клінічний випадок 2 - дифузний токсичний зоб, гіпотиреоз
    01:07:34 Акромегалія, особливості оцінювання
    01:09:27 Синдром гіперкортицизма, особливості оцінювання
    01:12:05 Обстеження при гіперкортицизмі
    01:12:56 Однобічна адреналектомія
    01:14:02 Хвороба Адісона
    01:15:36 Нецукровий діабет
    01:17:25 Клінічний випадок 1 Нецукровий діабет
    01:18:02 Клінічний випадок 2 Нецукровий діабет
    01:18:52 Особливості оцінювання NB! Про ступінь важкості хвороби

  • @ОльгаГрачева-ш3б
    @ОльгаГрачева-ш3б 18 วันที่ผ่านมา +3

    Хто направляє на оцінювання пацієнтів з раком щитоподібної залози?

  • @user-rr5ly9mi9m19
    @user-rr5ly9mi9m19 18 วันที่ผ่านมา +1

    Дякую за змістовну лекцію. Все чітко і коротко

  • @ОльгаРодіна-я1у
    @ОльгаРодіна-я1у 17 วันที่ผ่านมา

    Дякую за роз'яснення

  • @ІринаХмелюк-ъ2т
    @ІринаХмелюк-ъ2т 18 วันที่ผ่านมา

    Щиро дякую лектору !

  • @ukrein-solomiia
    @ukrein-solomiia 18 วันที่ผ่านมา

    Дякую, шановний лектор.

  • @ЮлияСорокина-т5ж
    @ЮлияСорокина-т5ж 15 วันที่ผ่านมา

    Дякую лектору, справді лекція змістовна, чекаємо від вас нової інформації!

  • @ЛюбаЯцишин-у3ы
    @ЛюбаЯцишин-у3ы 13 วันที่ผ่านมา

    Дякую,дуже змістовні відповіді