ขนาดวิดีโอ: 1280 X 720853 X 480640 X 360
แสดงแผงควบคุมโปรแกรมเล่น
เล่นอัตโนมัติ
เล่นใหม่
Enjoying the content Johnny Merry Christmas ✨
So cool to watch the process
That's awesome to watch Johnny.....great work my friend....👍🤙
A true craftsman at work stay warm brother and I ain't forgot u on that copy of the mac 15 owner manual jus ain't had time 😊
WE Love you John Arnett:)
Right on John!
Merry Christmas Rooster. Thanks Johnny for the video, glad to see your getting your projects done
Very nice! 👍👍👊
Great vid and information sir. Good evening from the Adirondack’s of NY. Be safe and be careful
Good evening from Syracuse NY brother and outstanding video
Looks like that forge is treating you good! Mine is ready to be re-lined or replaced! My buddy is gonna help me make a ribbon burner forge when money permits! Have a good Christmas brother!❤️🔪💚🪓
MERRY CHRISTMAS everyone
Merry Christmas
@michaelwhiteoldtimer7648 Hi my friend
Good weather to do forge work. How much is Propane where you are? is it expensive to run the forge?
Hello mate. It is about $4.50 a pound.
Enjoying the content Johnny
Merry Christmas ✨
So cool to watch the process
That's awesome to watch Johnny.....great work my friend....👍🤙
A true craftsman at work stay warm brother and I ain't forgot u on that copy of the mac 15 owner manual jus ain't had time 😊
WE Love you John Arnett:)
Right on John!
Merry Christmas Rooster. Thanks Johnny for the video, glad to see your getting your projects done
Very nice! 👍👍👊
Great vid and information sir. Good evening from the Adirondack’s of NY. Be safe and be careful
Good evening from Syracuse NY brother and outstanding video
Looks like that forge is treating you good! Mine is ready to be re-lined or replaced! My buddy is gonna help me make a ribbon burner forge when money permits! Have a good Christmas brother!❤️🔪💚🪓
MERRY CHRISTMAS everyone
Merry Christmas
@michaelwhiteoldtimer7648 Hi my friend
Good weather to do forge work. How much is Propane where you are? is it expensive to run the forge?
Hello mate. It is about $4.50 a pound.