6ος Αγώνας Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Drift - 6th Race Hellenic Drift Championship

• เผยแพร่เมื่อ 8 ธ.ค. 2023
  • Σε storyteling mood για τον 6ο Πρωταθληματικό Γύρο του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Drift. Ο αγώνας χάρισε σε θεατές και αγωνιζόμενους αναμνήσεις μοναδικές καθώς και στιγμές αδρεναλίνης. Μάχη σώμα με σώμα δώσανε όλοι οι οδηγοί σε μια απαιτητική διαδρομή για τις πρώτες θέσεις.Ο αγώνας είχε διάφορες εκπλήξεις καθώς οι ομάδες αντιμετώπησαν δυσκολίες ενάντια στον χρόνο. Ευχαριστουμε θερμά όλους τους οδηγούς και τις ομάδες για την συμμετοχή τους και ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλους τους οδηγούς που θα συνεχίσουν στον 7ο αγώνα του πρωταθλήματος.
    1ος Νικητής για την κατηγορία DRIFT 1 αναδείχθηκε Ο Λαγός Γεώργιος. 2ος Νικητής ο Χρήστος Χαντζαράς. 3ος Νικητής ο Σταύρος Γρύλλης.
    1ος Νικητής για την κατηγορία DRIFT 2 αναδείχθηκε Ο Δημήτρης Γιαννόπουλος. 2ος Νικητής ο Ράπτης Παναγιώτης. 3ος Νικητής ο Ζακάρ Αβραάμ.
    1ος Νικητής για την κατηγορία DRIFT 3 αναδείχθηκε Ο Κασαμπας Νίκος. 2ος Νικητής ο Καμπισιούλης Δημήτρης. 3ος Νικητής ο Παπαβασιλείου Γεώργιος.
    Τέλος ευχαριστούμε θερμά τους υποστηρικτές του αγώνα, τους χορηγούς και όλους τους εθελοντές που συνέδραμαν στην διεξαγωγή του αγώνα.