@@aerisee, це само собою, але якшо я не помиляюсь то для виведення тої інформації ми викликали один із метолдів який показував к-к памяті в байтах. Зрозуміло шо вам не зроблять ограніченіє к-к даних у векторі в умовних 2 гігабайти, оскільки вполнє можливо цим вектором користуються не тільки ми з вами а і гігантські компнії з гігантськими сереверами, для яких 2гб оперативки це ніфіга (це просто теж як допущення, вони як правило такі просто структури даних пишуть під себе вручну) чесно я вже не помню для чого я це писав, вроді це було звязано з якимось не докінця розібраним методом вектора який просто показує максимальну свою теоретичну місткість.
@@raizenradeonovich1570 там суть у тому що max_size повертає не розмір який підтримує комп'ютер, а розмір який підтримує система під яку написана програма, тобто в 64 бітних системах max_size видасть просто 2^64-1 число, це те скільки можна мати оперативки на 64 бітному процесорі короче дивна функція трохи
Просто чудовий урок по мові c++, stl солов'їною! Дякую!
Будь ласка.
Крутий відос
Замечательный урок, как и все другие. Хотелось бы, чтобы новые уроки выходили и дальше. Огромное спасибо за проделанную работу.
Дякую!
Хлопці, лайкайте, коментуйте. Кількість просмотрів не відповідає супер якості! Я багато дізнався про vector в c++
Дякую.
А де можна знайти тему Visual Studio як у вiдео?
Це стандартна темна тема Visual Studio 2022.
чи мжна силку на код?
Ні.
@@BloganProgramming зрозумів
Короче, на скільки я поняв у вектор можна засунути даних на 16 777 216 терабайтів. Дякую за урок
як ви можете розмістити стільки даних, якщо у вас оперативної пам'яті всього кілька гігабайт :)
@@aerisee, це само собою, але якшо я не помиляюсь то для виведення тої інформації ми викликали один із метолдів який показував к-к памяті в байтах. Зрозуміло шо вам не зроблять ограніченіє к-к даних у векторі в умовних 2 гігабайти, оскільки вполнє можливо цим вектором користуються не тільки ми з вами а і гігантські компнії з гігантськими сереверами, для яких 2гб оперативки це ніфіга (це просто теж як допущення, вони як правило такі просто структури даних пишуть під себе вручну)
чесно я вже не помню для чого я це писав, вроді це було звязано з якимось не докінця розібраним методом вектора який просто показує максимальну свою теоретичну місткість.
@@raizenradeonovich1570 там суть у тому що max_size повертає не розмір який підтримує комп'ютер, а розмір який підтримує система під яку написана програма, тобто в 64 бітних системах max_size видасть просто 2^64-1 число, це те скільки можна мати оперативки на 64 бітному процесорі
короче дивна функція трохи
Дуже цікаві уроки. Але було би добре якщо увесь ваш код можна б було скачати і з ним трохи поекспериментувати.
Не лінуйтеся переписувати ручками.