Jersikas pagasta iedzīvotājs grāmatā “Āderu krusti” atklāj interesantus faktus par āderēm

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 11 ต.ค. 2017
  • Uz grāmatas “Āderu krusti” atvēršanas svētkiem Līvānu novada Centrālajā bibliotēkā pulcējās tie, kurus interesē āderu veidi un to ietekme uz cilvēku. Grāmatas autors ir Līvānu novada Jersikas pagasta iedzīvotājs Uldis Siliņš, kuram interese par dabas enerģijām radusies jau sen. Viņš stāsta, ka grāmata ir 15 gadu laikā veikto eksperimentu un pētījumu rezultāts: “Es stādīju speciālus koku šķirņu stādījumus. Tobrīd, kad radās doma par grāmatu, man bija četras birzītes, bet šobrīd tās ir jau sešas. Es veidoju vēl septīto, jo katru reizi pētu jaunus aspektus. Pie manis brauc cilvēki ekskursijās, kas ilgst divas vai pat trīs stundas, jo es viņus apmācu sajust āderes, viņi iet un skatās pārējās, jo ir ne tikai ūdens āderes. Un tad šie cilvēki man teica: “Divu stundu laikā tas ir pārāk nogurdinoši, mēs nevaram visu atcerēties. Uzrakstiet grāmatu!””
    Tā tapa grāmata, kurā autors aprakstījis āderu veidus, to noteikšanas metodes un āderu ietekmi uz cilvēka organismu. Pasākuma apmeklētājiem Uldis atklāja dažādus interesantus faktus par ūdens āderēm, piemēram, to, ka ūdens āderes patiesībā dod cilvēkam enerģiju: “Izrādās, ka āderes dod cilvēkam enerģiju. Un tā ir tā lielākā īpatnība - ja ādere ir zem rakstāmgalda, tas ir ļoti pozitīvi, jo cilvēks tiek visu laiku uzturēts paaugstinātā enerģētiskā līmenī, viņš ir aktīvs, viņam labi strādā domāšana. Kas notiek, ja šādā režīmā cilvēkam jāatrodas, kad viņš grib gulēt? Cilvēks vēlas atpūtināt organismu, bet viņam visu laiku saka - strādā, strādā, bet organisms sāk brēkt pretī - gribu gulēt, gribu atpūsties. Beigu beigās organisms saka - es sāku slimot tāpēc vien, lai piespiestu sevi atpūsties.”
    Autors zina teikt arī to, kā ūdens iegūst šo enerģiju, kuras ietekmi mēs izjūtam: “Ūdens patiesībā nav dzīvs, tas ir neitrāls. To var izmērīt un noteikt. Lietus vai sniega veidā nonākot uz zemes, tas sūcas cauri augsnei, kas ir dzīva. Un tur tas uzņem enerģiju. Tālāk ūdens iegūst dzīvības enerģiju. Ūdens ir tikai starpnieks, bet mēs šo enerģiju pēc tam izjūtam. Tāpēc visa pamatā ir nevis ūdens āderes, bet gan dzīvie organismi - augi, krūmi, koki, arī dzīvnieki cilvēki, tikai viņi neveido āderes. Viņiem ir sarežģītāka struktūra.”
    Grāmatu “Āderu krusti” izdevusi izdevniecība “Mansards”, bet pašlaik daudzās grāmatnīcās tā jau izpirkta, tādēļ Uldis Siliņš plāno runāt ar izdevniecību par vēl viena metiena laišanu klajā.
    Sandra Paegļkalne

ความคิดเห็น • 4

  • @ojarsrode6388
    @ojarsrode6388 2 ปีที่แล้ว

    Jauki, ka kaut ko tādu dari - Lai top! Ojārs

  • @klubsfabrika
    @klubsfabrika 6 ปีที่แล้ว +3

    Klosāls skats uz tām klausītājām.... tām var iestāstīt, ka zemeslode ir plakana