Доброго вечора. Однозначної відповіді дати не зможу. По технології (у випадку, якщо деталь пояса має форму прямокутника зі згином по верхньому краю) кроїмо по довжині для запобігання розтягування пояса в процесі експлуатації, не зважаючи на те, що він продубльований клейовим матеріалом. Обов'язково проводимо ВТО, злегка витягуємо нижню частину пояса, формуючи опуклу дугу, а верхню частину (лінію згину) зпрасовуємо (зменшуємо) для кращого прилягання. Чи вдасться провести такі маніпуляції з екошкірою -- питання. Я б, напевно, для гарного прилягання по лінії талії, для спідниці з екошкіри обрала б фігурний пояс. У такому випадку вертикальна лінія пояса, яка співпадає з лініями середини переда і спинки має повздовжній напрямок. Якось так. Дякую за запитання.
Доброго ранку. Це складки на деталі одягу (сорочки) для вільного облягання. На сорочці найчастіше це на рукавах або ж на основній деталі спинки з-під кокетки (одна центральна або дві симетричні над зоною лопаток). На рукавах зазвичай це робиться обов'язково, а от на спинці залежно від фасону. Для моделі вільного крою буде доречно, а для прилягаючої -- ні (особливо з талієвими виточками), оскільки ці складки будуть "надуватися" 🙂, а їх основна роль надати м'якого об'єму. Або ж це додаткова виточка для вільного облягання, але не застрочена. Лінія зрізу в такому випадку зпрасовується до необхідної довжини. Дякую за запитання.
Величезне дякую! Ніяк не могла згадати як травильно зробити цей вузол! Кпутила і так і так і ніяк! Дякую! Все зрозуміло і доступно!
Вам дякую за залишений коментар! 🌼
Дякую за корисну інформацію,коротко і зрозуміло.👍🍀🍀🍀
Будь ласка 😊. Завжди рада підкинути щось корисне і практичне 😉💜
Дякую! Роз'яснення максимально доступне)
Дуже приємно. Дякую ❤️
❤ сподобалось. Дякую!
Вам також дякую ❤️🤗
👍👍👍👍👍
😊💜🌺
Дякую, саме шию і шукала цей вузол 🥰
Будь ласка. Вам дякую за коментар ❤️
Будь ласка. Вам дякую за коментар ❤️
Вы прекрасно говорите по русски!!!
Порадьте будь ласка, як кроїти пояс для спідниці з екокожи в довжину тканини, чи по ширині? Дуже чекаю на відповідь, Лора. З повагою до Вас Галина
Доброго вечора. Однозначної відповіді дати не зможу. По технології (у випадку, якщо деталь пояса має форму прямокутника зі згином по верхньому краю) кроїмо по довжині для запобігання розтягування пояса в процесі експлуатації, не зважаючи на те, що він продубльований клейовим матеріалом. Обов'язково проводимо ВТО, злегка витягуємо нижню частину пояса, формуючи опуклу дугу, а верхню частину (лінію згину) зпрасовуємо (зменшуємо) для кращого прилягання. Чи вдасться провести такі маніпуляції з екошкірою -- питання. Я б, напевно, для гарного прилягання по лінії талії, для спідниці з екошкіри обрала б фігурний пояс. У такому випадку вертикальна лінія пояса, яка співпадає з лініями середини переда і спинки має повздовжній напрямок.
Якось так. Дякую за запитання.
@@loravinn..7344дякую Вам за відповідь, що знайшли час для мене.Зрозуміла, буду робити, як Ви порадили.❤.З повагою до Вас Галина
Доброго ранку, Лора!
Пробачте мене, будь ласка,хочу спитати Вас, що таке папоротка на сорочці?
Вона має значення в пошитті?
Доброго ранку.
Це складки на деталі одягу (сорочки) для вільного облягання. На сорочці найчастіше це на рукавах або ж на основній деталі спинки з-під кокетки (одна центральна або дві симетричні над зоною лопаток). На рукавах зазвичай це робиться обов'язково, а от на спинці залежно від фасону. Для моделі вільного крою буде доречно, а для прилягаючої -- ні (особливо з талієвими виточками), оскільки ці складки будуть "надуватися" 🙂, а їх основна роль надати м'якого об'єму.
Або ж це додаткова виточка для вільного облягання, але не застрочена. Лінія зрізу в такому випадку зпрасовується до необхідної довжини.
Дякую за запитання.
Цікавлять відео з ремонту одягу.буду дивится
Дякую! ❤️ По можливості буду знімати.