Той матч це трагедія для України.Реально тоді чуть всі не плакали.

@Футбольні_цікавинки  2 ปีที่แล้ว +3

Мені пощастило, я тоді ще був маленький і плакав не через футбол)

@ДжемесюкВолодимир 2 ปีที่แล้ว +1

@@Футбольні_цікавинки мені теж не було ще і 10 років.Але той трагізм бачив у багатьох.На вулицях на ринках всі із сумом обговорювали цей матч.

• @warrioroleksandr
    @warrioroleksandr 2 ปีที่แล้ว +4

Як же мені малому тоді здавалося от-така не справедливість. До сих пір не приємно згадувати цей плей-офф.

• @АдамІванко
    @АдамІванко 2 ปีที่แล้ว +11

Це так по Українски:) зіграти на одному рівні із чемпіонами світу, перемогти найпринциповішого супротивника, і все це лише для того щоб розслабитись і програти путівку на чемпіонат відвертим середнякам:)

• @ПавлоСоколенко-щ4г
    @ПавлоСоколенко-щ4г 2 ปีที่แล้ว +4

Чудовий Україномовний контент. Слава Україні! Ми переможемо.

• @РостиславКравчук-с7ы
    @РостиславКравчук-с7ы 2 ปีที่แล้ว +11

Головне щоб 1 черевня Жора , нігде не гуляв)

@ДжемесюкВолодимир 2 ปีที่แล้ว +3

Як завжди топово👏👏👏.Вже зачекася ваших відео.Радий що вийшло нове відео.Бережіть себе.Слава Україні.

• @aleksandrchernobay
    @aleksandrchernobay 2 ปีที่แล้ว +4

Сашко де ти гуляв? Ну це просто шедевр
    І до речі Я дивився обидва повні записи матчів які тоді ще транслював телеканал Інтер І як на мене другий тайм першого матчу був найгіршим в історії нашої збірної.
    Про Шовковського є ще фільм Шовковский Завжди перший.

@Футбольні_цікавинки  2 ปีที่แล้ว +4

Один з найгірших точно, конкуренцію йому складає другий тайм матчу з Північною Ірландією на Євро 2016)

@aleksandrchernobay 2 ปีที่แล้ว +1

@@Футбольні_цікавинки Ну то було взагалі найганебніший виступ нашої збірної на тому Євро ( тоді Україна не забыла жодного а пропустила аж п'ять м' ячів)

• @mykolangelo4939
    @mykolangelo4939 2 ปีที่แล้ว +5

А потім Словенія на тому Євро прогавить перемогу, ведучи 0:3 до того, як це стане мейнстрімом, пропустить переможний гол за хвилину після свого голу, гратиме "на відбій" проти норвежців і займе останнє місце в групі...

@yurachyzh4205 2 ปีที่แล้ว +2

Без сумніву Шовковський найкращий український воротар,але в 99 році він зробив все в лапках,щоб Динамо не вийшло в фінал ЛЧ і в фінал Чемпіонату Європи.

• @vw2usa
    @vw2usa 2 ปีที่แล้ว

Дякую, друже! Слава Україні!

• @sanchousser
    @sanchousser 2 ปีที่แล้ว +1

дякую за таке відео,я тепер підписник 88 левела)(хоча якщо чесно я хотів би бути підписником 69 левелу))

• @DoubleGdenchello
    @DoubleGdenchello 2 ปีที่แล้ว +1

Чекатиму на 3-ю частину,а поки вподобайка

@Футбольні_цікавинки  2 ปีที่แล้ว

Насправді третя частина буде не скоро зате буде традиційна історія протистояння)

• @КріпакШакур
    @КріпакШакур 2 ปีที่แล้ว

Моя улюблена рубрика

• @Олексій-щ7р
    @Олексій-щ7р 7 หลายเดือนก่อน

Шовковський піхватив зіркову хворобу,після відбитих пенальті в грі проти "Спарти",це наша українська національна хвороба,

• @Justic22
    @Justic22 2 ปีที่แล้ว +2

Через 16 років ми візьмемо реванш.

• @Justic22
      @Justic22 2 ปีที่แล้ว

Однак взяти реванш у словенців ми могли навіть і через 2 роки, у плей-оф кваліфікації на Чемпіонат світу (тоді був сліпий жереб), і ми би його 100% взяли, але нам потрапила зіркова Німеччина тоді...

Стосовно того, що Німеччина була тоді зірковою можна посперечатись (хоча це може просто мені деякі прізвища не знайомі), але німці це завжди німці.

@sashoksashok8108 2 ปีที่แล้ว

@@Justic22 нет это не так. 2002 год единственный в истории, когда уефа зачем-то не сделала жеребьёвку, а сразу указала какая группа на какую попадёт. То есть Украина напрямую попадать была обязана, иначе Германия или Англия

• @ChessTV86
      @ChessTV86 2 ปีที่แล้ว +1

@@sashoksashok8108 Ага, помню, выписывал тогда "Український футбол", и там писали, что об этой жеребьёвке не знал даже президент ФФУ Григорий Суркис(!!!), назвавший это мероприятие "тайной вечерей" 😳

@polisonline809 2 ปีที่แล้ว

Чи пам'ятаете Ви коментар експерта студії О. Блохіна, після першого тайму матчу у Любляні ?

Ні, напевно я і не бачив цю студію після першого тайму, а що Блохін сказав?

6:26 поспорил бы ) разрушать и поставить автобус на таком поле за кайф и облегчает задачу в разы

По факту поле все рівно однакове для всіх, а от те, що одній команді на ньому легше виконувати свої завдання (оборонятись), а іншій важче (атакувати) це вже трохи інше питання)

• @АнтонБалаев-у4о
    @АнтонБалаев-у4о ปีที่แล้ว

Леонид Буряк через несколько лет говорил,что никто и подумать не мог,что такая погода будет 17 ноября,поэтому оранжевые мячи просто не приготовили

@Футбольні_цікавинки  ปีที่แล้ว

Тоді ще Руслана Писанка прогноз погоди не розповідала?

@@Футбольні_цікавинки ну как я читал,что снег начал идти неожиданно и в буквальном смысле за пару часов до начала матча

@@Футбольні_цікавинки я помню,что смотрел матч в прямом эфире,но и тогда,и до сих пор, сколько раз повторы смотрел,так и не понял,как мяч оказался в наших воротах.