ЗУМЕРИ - ЦЕ МІФ | Поколінь НЕ ІСНУЄ і ось чому...

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 23 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 252

  • @Anton_Nazarenko
    @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +7

    ► Проєкт створено за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID)
    th-cam.com/video/bSK26lmiLEk/w-d-xo.html Пишіть в коментарях, що ви думаєте про серіал “Батьківський комітет”?
    ► Мій телеграм-канал з УНІКАЛЬНИМИ текстами: t.me/nazarenko_anton
    Для спонсорів і патронів вже є 22 УНІКАЛЬНИХ відео - приєднуйся до нашого чатику і отримай безліч контенту!
    ► Підтримати на патреоні: www.patreon.com/join/antonnazarenko
    ► Підтримати на ютубі: th-cam.com/channels/Ypn3LXf40v_LGI-T0SDGXA.htmljoin

    • @ЯрипонЯнганович
      @ЯрипонЯнганович หลายเดือนก่อน +2

      Ну не сказав би що поколінь не існує, так чи інакше ми відрізняємось, і ви говорите що глобалізм це чудово але не погоджусь(як і правий сектор) ми втрачаємо себе і стаємо масовою культурою тобто імперський народ по прикладу росіян-плавильний котел. Це теж б'є Українську культуру як русифікація і розстріляне відродження... Продовжу думку все ж поділ існує від різниці старту початкових умов що буде формувати центнер світогляду, тобто ми різнимось, але стереотипи не є нормованими для всіх. Якаб не була глобальна культура все рівно будуть відбуватись процеси дивергенції що нас різнитимуть, так бабка дивиться тіток але їй симпатизують тіктоки певного типажа що не буде цікавим для інших, ви так говорите наче всі ми однакові люди в ідеях, якщо це так чому ми сперечаємось.

  • @ЖИРНАбандерівськажаба
    @ЖИРНАбандерівськажаба หลายเดือนก่อน +102

    Для мене зумер - той, хто використовує zoom замість meet

    • @panipolunychka
      @panipolunychka หลายเดือนก่อน +6

      ++++

    • @AstronautFromUkraine
      @AstronautFromUkraine หลายเดือนก่อน +12

      База , в ті хто в скайпі сидять хто ?)

    • @sherwood_alex
      @sherwood_alex หลายเดือนก่อน +1

      @@AstronautFromUkraine домогосподарки

    • @Gentlemangaming_real
      @Gentlemangaming_real หลายเดือนก่อน +12

      @@AstronautFromUkraine Скальпелі

    • @radayar
      @radayar 27 วันที่ผ่านมา

      @@AstronautFromUkraineто є динозаври, вони майже всі вимерли 😅

  • @МалаФисента-ы8м
    @МалаФисента-ы8м หลายเดือนก่อน +93

    Доступ до інформації однаковий але сприйняття-різне. Не можна відкидати середовище в якому ти виріс, яке формувало тебе, твої звички і тд. Плюс на певну часовий відрізок ми приходимо у різному віці, з різним досвідом, з різними звичками і це і є покоління.

  • @alexandrakotok
    @alexandrakotok หลายเดือนก่อน +48

    як соціолог трохи здивована тейком "соціологи давно помітили що інтернет скорочує різницю між поколіннями". кожне покоління досі має різний соціальний, економічний і політичний досвід. ми формуємося до 25 років і те, в яких обставинах ми ростемо дуже впливають на нас. люди різного віку завжди жили в одному й тому самому світі, інтернет не зробив це новим. навпаки, зараз світ розвивається так швидко, що ми можемо говорити про різницю поколінь серед людей які живуть в один і той самий час.

    • @frtzjszjtktuk
      @frtzjszjtktuk หลายเดือนก่อน +5

      Гарний коментар!

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +4

      "кожне покоління досі має різний соціальний, економічний і політичний досвід" - ось це як на мене (і на думку соціологів деяких) стирається зараз, і різні інші аспекти (інтереси, обставини, соціум) впливає на формування вкрай сильно і розмиває різницю між поколіннями, що буде надалі тільки поглиблюватись, а різниця стиратися

    • @NomadicSkys
      @NomadicSkys หลายเดือนก่อน +10

      ​@@Anton_Nazarenkoв тому й суть, що це "можливо колись буде", але те що вже зараз "різниця розмивається" - це надто гучно сказано. Досі є совкові люди наприклад, навіть якщо вони пожили в "соціалістичному раю" лише кілька років дитинства, і жодним чином інтернет їм вже не допоможе, в більшій масі. І це покоління виростило щонайменше ще одне покоління совковоголових, що, доречі, є величезною проблемою для України й досі.

    • @lockwood3902
      @lockwood3902 หลายเดือนก่อน +2

      ​@@Anton_Nazarenko Тобто через тікток у людей 2000-2010 є той самий економічний, соціальний, політичний досвід що і у інших, наприклад, бумерів? Те, що вони можуть подивитись як там було в серіалі або в короткому відео не робить заметів бумерами. Нічо не стирається

    • @lockwood3902
      @lockwood3902 หลายเดือนก่อน +1

      Так само як і спільні інтереси, там, в'язання гачком, це не те саме. Хтось цікавився в'язанням але робив светри, а зумери і альфа в'яжуть чепчікі і топіки, от вам і різниця і економічна, і соціальна, і мода

  • @nataliyapylat7018
    @nataliyapylat7018 หลายเดือนก่อน +33

    Ми сприймається ту саму інформацію, але через призму іншого досвіду. Ті, кому 21 і ті, кому 55 будуть по-різному сприймати ту саму інформацію

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +8

      О так! Але вже жити в одному глобальному інформаційному просторі, і якщо подивитися далі у часі, то ця різниця все більше буде розмиватися, через спільні інтереси і цінності

    • @AndriiPetrov
      @AndriiPetrov หลายเดือนก่อน

      ​ @Anton_Nazarenko а до того люди не жили в одному інформаційному просторі. Так і уявив, що якийсь король Людовик Надцятий наказує всіх старих відокремити від молодих, щоби ті не жили в одному інформаційному просторі.

    • @ExtraBoooom
      @ExtraBoooom หลายเดือนก่อน

      @@Anton_Nazarenko ага, точно, а тепер повертайся назад у палату

  • @rudifil
    @rudifil หลายเดือนก่อน +24

    Стосовно покупки житла і що зумери ліниві є дещо сказати. В умовах війни, коли я втратив два рідних для мене міста, я тепер вимушений бігати і виживати, як і мої батьки (40+) зараз. Я переїхав, змінив роботу і заробляю реально більше ніж там, де був, але рівень життя і ціни вже відрізняються від тих коли я приїхав на нове місце. Мені реально доводиться з дівчиною важко і довго працювати аби ми змогли заплатити за оренду і поїсти. Але ж ціни не зменшуються... Ми зараз буквально вимушені hard to work аби не вмерти з голоду. Хоча дітям і підліткам, які живуть з батьками, ця проблема не є нагальною (про них піклуються батьки). Перш ніж вішати ярлики потрібно хоча б з людиною поспілкуватися, зрозуміти її досвід і стиль життя. Мої колеги на роботі теж з різних поколінь, але деяких об'єднує саме простір інформації та культури, навіть якщо я не дивлюсь Тік Ток) Тому я згоден із думкою, що цей умовний поділ поколінь вже перестає бути дуже актуальним. Так, він ще визначає приналежність людини до певного хронологічного моменту, але вже не є таким вирішальним коли можна знайти спільні теми для спілкування.
    Дякую за цікаве відео й інформацію, буде що обговорити з другом)

  • @blankspace998
    @blankspace998 หลายเดือนก่อน +9

    Варто пам'ятати що розділення на покоління це виключно західна, а точніше американська реалія. Вони буквально їх розділяють на тих хто народився після 9/11, тих хто застав якусь там кризу в США, тощо. Для України ці терміни просто не мають застосунку.
    В нас ігрові приставки Денді і відеокасетні програвачі, мультики на кшталт качиних історій, чи фільми про Рембо, це реальність 90х, початку 00х, а для америки це 80ті. Для нас Широке розповсюдження інтернету це 2005-2010 ддля них 1995. Тобто як не крути, зміщення поколінь з різницею років в 10 для нас це реальність, і наші "зумери" можуть мати більше спільного з захіними міленіалами.
    Єдине з чим погоджуся так це з тим, що інтернет як засіб, дійсно скорочує цей відрив і доволі суттєво. Беручи вже приведений приклад, для нас тепер всі нові здобутки технологій приходять водночас із західним світом а не з запізенням через політичні чи економічні причини.

    • @MrDmytr0
      @MrDmytr0 หลายเดือนก่อน +1

      Згоден на всі 100%. Дивлюся зараз Альфа англійською і помічаю, що консольки на які я нещодавно кріпив полички і які відповідно з'явилися на нашому ринку відносно недавно там були вже у 86-му.

  • @tetianadrohan1035
    @tetianadrohan1035 หลายเดือนก่อน +33

    ну цю теорію поколінь активно маркетологи використовують, якщо у них є певного віку споживачі (основна ца), то вони більше орієнтуються на споживацькі патерни і вподобання якогось покоління)

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +10

      О, це так, маркетологи прям це люблять!)

    • @frtzjszjtktuk
      @frtzjszjtktuk หลายเดือนก่อน +6

      Якби воно не працювало, (не приносило прибуток) то любили б це вони?

  • @irynaporkha
    @irynaporkha หลายเดือนก่อน +24

    Не згодна з аргументацією в відео. Ви говорите, що різниці поколінь немає, бо зараз всі бачать однаковий контент. Ну так і в минулому меншканці певної географічної точки теж однаково стикались з тогочасними соціальними реаліями. Тільки для когось це капало поверх вже наявного досвіду, а для когось було найпершим формуючим досвідом.
    Покоління рахують за хронологічною шкалою в одній географічній точці. Інфопростір вимірюють в один момент часу на різних географічних точках. Сказати, що хронологічний відлік не працює, бо існує просторовий вимір - це дивно.

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +2

      Я не казав що не працює! Я казав, що він все менше грає роль. Різні досвіди стають все менш різними в глобальному світі, де ми всі дивимося одне і те саме, сприймаємо одне і те саме і живемо в схожих сучасних цінностях часто

    • @irynaporkha
      @irynaporkha หลายเดือนก่อน

      @@Anton_Nazarenko тоді ви стверджуєте, що просторовий вимір наразі переважає хронологічний.
      Спираючись суто на свій досвід, не згодна з такою думкою. Буде цікаво послухати, якщо з цього приводу є якісь наукові дослідження.
      Мій приклад прям з сьоднішнього дня. Бабуся прочитала в Вайбері і розказала мені, що в поштові ящики будуть кидати отруту. Отже, в один момент часу в одному місці ми з нею отримали однаковий контент.
      Її реакція: панічно попередити мене про небезпеку.
      Моя реакція: 🙄 розказати їй про інфогігієну.
      Як результат, ми роздратовані одна на одну, бо "ти нічого не розумієш!"
      Ось, різниця поколінь. Наш попередній досвід різний, тому ми трактуєм сучасний контент також дуже різно

    • @СтудентБальтазар
      @СтудентБальтазар หลายเดือนก่อน +3

      Не згоден з тим, що всі ми бачимо одне й те саме!
      Саме у радянські часи всі дивилися одне й теж. Хоча навіть і тоді читали різні книжки.
      А зараз - взагалі кожен обирає для себе те, що йому цікаво, а деякі речі взагалі не сприймає.
      Хоча при всій своїй зневазі до Тик-Току, я буває між дійсно цікавими речами для релаксу можу із задоволенням подивитися ролік про котиків та цуценят, або як у Пакістані, наприклад, виробляють якісь деталі на примітивних верстатах.

    • @btwstr220
      @btwstr220 หลายเดือนก่อน +5

      Згоден з вами, і на мою думку автор крінжанув.
      Встиг своїми очима побачити зміну щонайменше 3х культурних прошарків різних "генерацій" можливо навіть чотирьох. Всі вони наприклад можуть дивитись "Ріка і Морті" і угарати з мульта, тим не менше, коли представники цих прошарків опиняются в умовах де потрібно спілкуватись лицем к лицю, вони не находять забагато тем для спільних размов, бо вони "існують" на зовсім різних планах сприйняття дійсності і мають дуже різні інструменти для самовираження.
      Люди які були дітьми в 90х не викупають приколів тих, хто ріс в часи развалу совка наприклад, і не "шарять" за їх "інструментарій" мемів. Ті хто був дитиною в нульові, вже не до кінця розуміють тих хто був дитиною в 90ті.
      В тій же час більш старші люди, в виду того що їм потрібно працювати, вирішувати більш глобальні і складні для свого життя питання, значно менше занурені в те що відбувається у більш молодого покоління, і не мають такого тісного контакту з новостворенною сучасними дітьми культурою.
      І навіть якщо ти подивився якийсь відсо з новим трендом від умовного "зумера" і може навіть "викупив" суть, це не змінить того факту, що опинившись серед дітлахів 10-14 років ти можеш просто не зрозуміти про що вони говорять. В них свої "тренди", своя хвиля і вайб спілкування.
      Глобальний інформаційний простір звісно об'єднує в деякій мірі, але коли мова заходить про спілкування в реальному житті, а не в ютубах чи в інтернетах перекидаючись мемасіками... То виходить ми дійсно досить різні і знайти спільну мову між представниками свого "покоління" виходить значно простіше.

    • @dianaantonova1196
      @dianaantonova1196 หลายเดือนก่อน +1

      @@Anton_Nazarenko ну так, звичайно, прям живемо в одній реальності - от хтось думає в Європі, чи потрібно вводити 4-денний робочий тиждень, а хтось в Україні прокидається від прильотів і вже до них звик. Чи будуть ці досвіди однаковими? Ну камооон... Ніколи ми не будемо жити в одній реальності. А щодо віку - ну навіть та сама війна буде по-різному впливати на уже сформовану людину/на підлітка і дитину, що жила в цей самий час. Одним словом заголовок загучний;) Прям "не працює" - якби не працювало - то цього б не викладали маркетологи! А якщо використовують - то працює воно ще і як!

  • @ayanamykhailo
    @ayanamykhailo หลายเดือนก่อน +12

    Загальнодоступний інтернет, яким користуються не тільки молодь і задроти всякі, існує тільки 10-15 років, і поки навіть не зрозуміло, якими будуть ті, кому зараз 25, коли їм виповниться 40, а ми уже покоління відміняємо.

    • @Владислав-г5ь
      @Владислав-г5ь หลายเดือนก่อน +1

      Антон їх не відміняє, а каже скоріше про меншу різницю між наступними поколіннями. Особисто я помітив що з кожним новим поколінням різниця між одним поколінням і попереднім від нього все менша.

    • @ayanamykhailo
      @ayanamykhailo หลายเดือนก่อน

      @ типу різниця між поколіннями в часи середньовіччя була більшою?

    • @Slawa_Saporogez
      @Slawa_Saporogez หลายเดือนก่อน +1

      ​@@Владислав-г5ь Це звичайна колективна адаптація до довкілля з високою частиною технологій у повсякденному житті. Природньо нам ці всі гаджети незрозумілі.

  • @Юрій-я6х
    @Юрій-я6х หลายเดือนก่อน +19

    ох, ти шо, братік!)
    Останнього разу, як я був на твому каналі, то було тоді 4.5 тис. підписників... а зараз уже пів-СОТНІ тисяч)
    Красун, так тримати!
    Норм формат

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +7

      Оу, дякую!) Коли постійно варишся у цьому не помічаєш цього зростання! Дякую за підтримку!

  • @AndriiHryhoriev
    @AndriiHryhoriev หลายเดือนก่อน +14

    Як на мене, Ви пропустили дуже важливий момент: хоча людина не є сталою конструкцією протягом життя, однак деякі звички та вподобання, сформовані в підлітковому віці,залишаться на все життя. І тут якраз контекст був абсолютно різний. Але тут не можна вважати, що все формується в рамках поколінь. Візьмемо війну у В'єтнамі як яскравий приклад різних контекстів:
    - для когось це протест проти неї, хіппі, ехотерика, наркотики, рон-н-рол (одначе з цього руху люди пішли потім у зовсім різні напрямки)
    - хтось сам воював і як наслідок погляди та цінності іноді можуть кардинально відрізнятися від представників хіппі
    - а була також корпоративна Америка для якої всі ці воєнні дії заважали будувати сильну економіку, одначе світоглядно радикально не вплинули
    А як на ці події дивитись в срср? Так були й хіппі-маргінали, що якимось чином дізнались про цей рух. Однак переважна більшість формально засуджувала буржуазний капіталізм, проте повсякденне життя диктувало інші пріоритети
    Одна епоха, одне покоління, абсолютно різні погляди та цінності

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +1

      "Одна епоха, одне покоління, абсолютно різні погляди та цінності" - згоден, просто тоді дивно це називати одним поколінням, якщо різниця між людьми настільки кричуща, то ми можемо сказати "люди народжені у 40-і" умовно, але називати це поколінням (як люди що обʼєднані схожими умовами, клуьтурними кодами) стає все важчим, бо люди в одному поколінні стають все більш різноманітними, а різниця між людьми між поколіннями стирається

  • @ДмитрийПлоумян
    @ДмитрийПлоумян หลายเดือนก่อน +7

    та ні які ми не однакові з цим глобалізмом. знання можуть бути спільними а розуміння ні. Невже потрібно наводити приклади. Бачення Антона помилкове тому що на людей, хоча і діє вплив різних практик, і вони мавпують , все одно прагнуть іного, та відмінного. Бо кожна людина особистісь.

  • @btwstr220
    @btwstr220 หลายเดือนก่อน +10

    Шось я послухав тебе, і якось крінжанув від цього постіронічного іспанського сорому.
    У людини є вік до років 20 коли в неї відбуваєтсья становлення світогляду, через який вона сприймає світ. Це в подальшому впливає на все її життя так чи інакше. Те що ми сміємося з одних й тих же жартів, це не тому що ми реально на стільки однакові, а просто жарт смішний.
    Пропоную тобі пожити ще рочків 20-30 і переглянути свій погляд на те, чи є так званні "покоління" чи ні. А то ти якось замолодий як на мене для об'єктивного погляду на цей сабжект. Це питаннячко треба побачити так би мовити "з середини" спостерігаючи десяткі років поспіль, як ти поступово відриваєшся ментально від цінностєй "нових людей".
    Є відчуття, що ти просто боїшся постарішати, і відчути що ти вже не так чудово розумієш тих нових, хто створив свою особисту фаундацію зі своїм сленгом, своїми пріколюхами і вайбом.
    Звісно є "класіка" яка переходить через покоління, яка "виживає" в течії часу і стає тим що поєднує ці покоління. Як то іронія в жартах, яка однакова для всіх. Але є речі які не стануть тобі рідними до кінця, якщо ти повністю не відірвешся від "свого" покоління і не занирнеш на повну в "більш нове". Це різні світи.

    • @dianaantonova1196
      @dianaantonova1196 หลายเดือนก่อน +1

      Краще і не скажеш - знімаю капелюха!

  • @mod-9456
    @mod-9456 หลายเดือนก่อน +18

    Бумери люблять більше тік ток і брейнрот контент аніж зумери. Серед зумерів корисне харчування набирає популярність. І річ не в поколіннях, просто нинішня молодь не мала щастя жити в совку, тому і думають в першу чергу про себе і своє здоров'я. Так як не змогли ще завести повноцінні сім'ї через війну і в загальному складну економічну ситуацію. Тепер ці речі мають вплив . Вже ніяка пропаганда не допоможе.

    • @bruchbruch6421
      @bruchbruch6421 หลายเดือนก่อน +1

      Рево, енергетики і вейпінг складно віднести до турботи про своє здоров'я.

    • @КсюКнязь-з3м
      @КсюКнязь-з3м หลายเดือนก่อน

      @@bruchbruch6421 ну самогон від баби Ніни та спижжений в діда біломор теж здоров'я не додавали))) але стандарти ЗХ змінились - нам впарювали обов'язковий супчик 3чі в день, а тепер суп - найбезкорисніше, тоді був упор на каші - зараз на овочі. Але в цілому є такий тренд що молодь більше цікавиться здоровим способом життя, ніж було в нас. Але ж це значить що всі його ведуть)) а буває і таке що труситься над ЗХ і ходить в зал через день, а ввечері заливається рево під одноразку - я одного такого точно знаю

    • @1kolodon
      @1kolodon หลายเดือนก่อน

      @@bruchbruch6421обіжений старік детектед

    • @sanluniel
      @sanluniel 13 วันที่ผ่านมา

      @@bruchbruch6421 це міленіальські штучки

  • @IcapapalotlPopocatepepetl
    @IcapapalotlPopocatepepetl หลายเดือนก่อน +147

    Зумер 20 хвилин поспіль намагається довести нам, міленіалам, що він не квадробер. Жалюгідне видовище...

    • @sofageneral5498
      @sofageneral5498 หลายเดือนก่อน +21

      фурі не квадробери :)

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +36

      Та мені 30, який я зумер!

    • @vladromashka5851
      @vladromashka5851 หลายเดือนก่อน +5

      Ти не зумер, ти чорний бумер!

    • @БабайВолохатий-э7ч
      @БабайВолохатий-э7ч หลายเดือนก่อน +3

      ​@@Anton_Nazarenko та ну... Ти максимум на 25 схож

    • @TheToyWo
      @TheToyWo หลายเดือนก่อน +1

      Лол! Ідеальне самарі

  • @limain9179
    @limain9179 หลายเดือนก่อน +11

    Гарне відео, але я не згоден з тим, що алгоритми зрівнують усіх. Так, інтернет дає змогу дивитися всім однакову кількість контенту, але кожен дивиться свій. Навпаки, люди закриваються у своїх інформаційних бульбашках і вірять, що всі дивляться те саме. Насправді ж, компанії витрачають величезні гроші на розвиток алгоритмів, які будуть влаштовувати більшість користувачів. Тому я вважаю, що інтернет навпаки полярізує погляди людей у сучасному світі. Так, всі можуть побачити один і той самий контент, але не всі будуть його шукати.

    • @dianaantonova1196
      @dianaantonova1196 หลายเดือนก่อน +1

      Дуже цікава думка! Одна із причин, чому висновки автора виходять нереалістичними (бо в мене оце "нутром чую, а сказати не можу";)

  • @Kostyk_Butenko
    @Kostyk_Butenko หลายเดือนก่อน +6

    Насправді, всі ідеї, які ми вигадали, засновані або на нашому досвіді в зовнішньому світі. Або на досвіді інших в зовнішньому світі. Переданому нам. Маркетинг, це тільки підробка чужого досвіду, навʼязування нам псевдо досвіду, корисного, для вигоди бізнесу. І тільки як що люди використають доступні їм інструменти, що б навʼязати бізнесу, економічну модель вигідну споживачу, все стане на свої місця.
    Джонні Сільвергенд. (Бісмарк у питаннях корпорацій).

  • @idiwhat6328
    @idiwhat6328 หลายเดือนก่อน +13

    Прикол в тому, що певний період в історії припадає саме на дитинство певного покоління, що в свою чергу формує схожість у реакції на певні виклики
    От і маєш стереотип, але не на пустому місці

    • @WlaceWho
      @WlaceWho หลายเดือนก่อน +2

      Стереотипи ніколи не були на пустому місці - інакше не прижилися б

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +6

      Це 100%, я от і кажу, що теорія поколінь це не прям "абсолютна маячня", просто зараз з тим, що ми всі проживаємо більш схожі досвіди, ніж раніше - її треба переглянути і модифікувати!

    • @idiwhat6328
      @idiwhat6328 หลายเดือนก่อน +3

      @@Anton_Nazarenko з цим погоджуюсь, сам про це думав

    • @exporter380
      @exporter380 หลายเดือนก่อน +1

      ​@@Anton_Nazarenko тейк про однаковий контент трохи не працює, бо до періоду швидкого інтернету всі дивились телевізор і по суті споживали один контент, але при цьому щось було популярне у молоді, а щось у дорослих, що вже поділяє на покоління

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +6

      І так і ні! Молодь і дорослі дивилися різні програми по телебаченню, якщо не просто різні канали (хтось дорослий Інтер, хтось молодий М1), зараз же всі дивляться тікток (умовно - будь-яку платформу ютуб, рілси), який так чи інакше навіть нез важаючи на різні вподобання підкидує вам найпопулярніші тренди, щоб протестити вас (не всі, але часто). це було і раніше, просто зараз різниця ще більш розмивається, і далі вона буде теж розмиватися, бо якщо продавати важко різним людям з одного покоління і краще їх обʼєднати в велику сіру групу, то алгоритму підбирати контент не так і важко!

  • @Ghost-gx5zw
    @Ghost-gx5zw หลายเดือนก่อน +19

    0:30 розуміє, теж не люблю телефонних дзвінків

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +10

      я от не знаю звідки у мене це, напевно це позбавляє часу на подумати, у порівнянні з відповіддю у повідомленні, але чорт забирай прям не люблю!)

  • @Martin_Kapik
    @Martin_Kapik หลายเดือนก่อน

    Дякую за відео, дуже цікаво ❤

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Дякую за перегляд!) Тоді вам точно і інші відео на каналі сподобаються!

  • @NataliaBazj
    @NataliaBazj หลายเดือนก่อน +6

    Ні, в інтернетах *нема* того, на чому я в дитинстві вихована. І інтернет-ресурси зогнивають дуже-дуже швидко. Робити закладки в бравзері безглуздо, можна з таким же успіхом намалювать «404» пальцем по пилу на столі - і то ще може довше протримається! Насправді вже розповіді про історію 20-літньої давності дуже далекі від вражень самовидців. Не кажучи вже про 40-річних. 40-річні люди досі існують, а 40-річних інтернетів ніколи не було.

  • @crown_of_evo
    @crown_of_evo หลายเดือนก่อน +18

    буквально вчора у вечері сперечався про це зі своїм бойфрендом чехом перед сном, а вранці вже йдучи до роботи слухаю це відео. от вам і реакція всесвіту😂 та глобалізації

  • @fffizzybrain
    @fffizzybrain หลายเดือนก่อน +6

    не згодна з деякими тезами. так, дійсно, через глобалізацію інформаціний простір став спільним в різних поколінь, але сам контент не стає спільним. ну не посміється мама (78го року народження) з приколів з яких сміюсь я з друзями (18-20 років), і я не посміюсь з приколів, що притаманні її поколінню. проблеми і ставлення до цих проблем також різне. і таких прикладів ще багато
    поки ще рано заявляти шо теорія поколінь вже непотрібна і не працює, бо чіткий поділ досі є, а вот через кілька поколінь, де буде коаще видно наслідки глобалізації, отам вже да, скоріш за все так і буде) але теж не факт напевно. сумніваюся що суспільство колись стане настільки однорідним

    • @btwstr220
      @btwstr220 หลายเดือนก่อน +3

      В цілому у вашій мами є деякий шанс посміятись з вашіх приколів, бо вона теж живе в цей час. Але в неї скоріш за все нема часу "занурюватись" так глибоко в культуру "вашого" часу. В той же час вам буде досить складно викупити приколи того "всесвіту" в якому жила ваша мати до моменту коли ви почали себе хочаб якось усвідомлювати.
      Щоб вам повністю і з зануренням "потягнути прикола" з якогось мемасу 1992гого року, вам потрібно провести мабуть рік вивчаючи обставини і вайб за яких жили підлітки того часу.
      В той же час вашій мамі щоб викупити що відбувається в вашому житті і з чого ви "угараєте", та навіть просто повністю усвідомити деякі деталі сленгу, теж знадобиться провести разом з вами і вашим оточенням досить довгий час.
      І ця зворотня сумістність поколінь -- це суто фізична перешкода яку подалати досить складно і затратно по часу.
      У дітей значно більше часу ніж у дорослих в середньому. І діти кожного покоління створюють свій особистий "світ", так було і так буде, і нема в цьому а ні чогось поганого, а ні чогось надзвичайного.

  • @MrDmytr0
    @MrDmytr0 หลายเดือนก่อน

    Узагальнення (об'єднання різних людей в ті чи інші групи) - це завжди відхід від істини, але так легше впорядковувати уявлення про Світ.

  • @olehverbenets
    @olehverbenets หลายเดือนก่อน +12

    Типології, це завжди біда, бо їх аргументованість мало кого цікавить

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +3

      ну от і в коментарях часто це бачу) типології такі зручні, прості і зрозумілі, що від них важко відмовитися

    • @olehverbenets
      @olehverbenets หลายเดือนก่อน +3

      @Anton_Nazarenko я не думаю, що всі типології - зло. Просто вони вимагають точного підходу до опису. Наприклад "екстраверти частіше направляють свої ресурси на розкриття речей, які виражені у зовнішньому світі" а більшість чує "екстраверти активніші"

  • @Slawa_Saporogez
    @Slawa_Saporogez หลายเดือนก่อน +1

    Ніт, це не так, покоління існують завжди. Інше питання, що через "сусідів" досвід наших поколінь менше відрізняється одне від одного ніж у країнах у колективній безпеці.
    У нас навіть анекдот про діда у Карпатах, який прожив пів століття у землянці без контакту назовні, існує. Як серед людей поширено казати, у жарті тільки половина жарту гумор.

  • @anhil6958
    @anhil6958 หลายเดือนก่อน +2

    Ох же ця молодь 😂

  • @alextorm3876
    @alextorm3876 หลายเดือนก่อน +9

    Дуже круте відео, як на блогера-міленіала... що тільки собі не придумають аби трошки примолодитися і стати сучасніше, ну подивимось

  • @Яйойщик
    @Яйойщик หลายเดือนก่อน +1

    блін, я щось трохи думав за це, і твоє відео мені нагадало про мої ці роздуми, дякую

  • @vitalikdobudenb
    @vitalikdobudenb หลายเดือนก่อน +1

    Покоління це як культурні епохи
    Просто розділення на різні часові проміжки які мали різне наповнення
    І відповідно формували різний досвід
    І все
    Це не формує певні відмінні патерни
    Це просто виокремлює різні періоди часу поколіннями людей які даний досвід пережили

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Тут просто постає питання - а от покоління української війни це яке покоління? Адже буквально всі люди, хто зараз живе відчуває на собі це, живе в цій культурі і буде жити в наслідках війни. Хіба не цей досвід обʼєднує як 20-річних, так і 50-річних?

    • @vitalikdobudenb
      @vitalikdobudenb หลายเดือนก่อน

      @Anton_Nazarenko теперішнє завжди об'єднуватиме всі покоління
      Тут ключове певно народження
      З якого періоду часу і відповідно покоління яке ми виокремимо
      Цей перший досвід в реальності нової людини може слугувати основою для виокремлення певного покоління

    • @vitalikdobudenb
      @vitalikdobudenb หลายเดือนก่อน +1

      @@Anton_Nazarenko теперішнє завжди об'єднуватиме всі покоління
      Тут певно ключове в народженні
      З якого проміжку часу нова людина почала взаємодіяти в реальності і відповідно який перший досвід був у ній
      І на основі цього напевно можна якось намагатися виокремити певні покоління

  • @radayar
    @radayar 27 วันที่ผ่านมา

    Я обожнюю авокадо! Бо спробувала їх в свої 25 десь вперше, це і досі щось незвичайне і бажане для мене

  • @humuscuswetus7833
    @humuscuswetus7833 หลายเดือนก่อน +1

    Звучить моднесенько, це зумерська відмінність як тільки щось модно, навіть усе заперечувати, теж казати цього не існує, а покоління наших предків, дуже звісно схожі на нас

    • @TooCoolToSpeakLess
      @TooCoolToSpeakLess หลายเดือนก่อน

      Так,я з вами наврядчи погоджуся,тому що,ви зараз зманіпулювали істинами та традиційними цінностями інших,використовуючи при цьому ейджизм.Вам би у політику,там як раз потрібні такі любителі всього "немодного"(совку,коротше).
      Наше покоління просто ширше бачить світ і не боїться дивитися на усе під іншим кутом,чого й вам бажаю.😊😅🥰

  • @pppss-ri8hr
    @pppss-ri8hr หลายเดือนก่อน +4

    Теорії поколіннь БІЛЬШЕ не існує, бо букви латиниці нажаль скінчилися

    • @CurlyGinger
      @CurlyGinger หลายเดือนก่อน

      😂

    • @scandited2763
      @scandited2763 หลายเดือนก่อน

      Покоління Альфа: 😊

  • @theperson_in_thesuit
    @theperson_in_thesuit หลายเดือนก่อน

    Сержант Пеппер на фоні - база.

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Топ-3 моїх альбоми у житті!

  • @ДанилоЧорний-й9ы
    @ДанилоЧорний-й9ы หลายเดือนก่อน +1

    О вже є серіал про моє хиття😮 подивимося❤

  • @frenchpovar
    @frenchpovar หลายเดือนก่อน +2

    АХХАА теж ненавиджу телефонні дзвінки)

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Під цим відео ми всі обʼєднаємось у цілу спілку!)

  • @thenalivkin
    @thenalivkin หลายเดือนก่อน +1

    Хочу відео про розбір всіх найвідоміших теорій змови!

  • @ІннаКлют
    @ІннаКлют หลายเดือนก่อน

    В мого брата був магнітофон з дисками в підлітковому віці.
    Я такого й не бачила нормально ніколи, не те щоб користуватись. От тобі й різниця поколінь.

  • @ЛенаРеменюк
    @ЛенаРеменюк หลายเดือนก่อน +1

    КЛАС! СТО ВІДСОТКІВ, ТАК ВОНО І Є! СЛАВА ЗСУ І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! ВИ НАЙКРАЩІ!✌✌✌🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍🏽👍🏽👍🏽✊✊✊👏👏👏❤❤❤!

  • @zeewanonim1853
    @zeewanonim1853 หลายเดือนก่อน +1

    😂😂😂😂😂🎉🎉🎉🎉🎉😅😅😅😅😊😊😊

  • @GNev-v6y
    @GNev-v6y หลายเดือนก่อน +1

    Війна - мати рідна тільки для тих хто на ній заробляє! Нормальні люди страждають і помирають або виїздять із своєї домівки. Бажаю скорішої ПЕРЕМОГИ УКРАЇНІ а ВСІМ поколінням бути ближче один до одного любити і поважати!❤

  • @alphacko
    @alphacko หลายเดือนก่อน +5

    Форс трохи вийшов з під контролю

  • @malakikonstant8194
    @malakikonstant8194 หลายเดือนก่อน +2

    як менеджер каналу Lawmack, дуже дякую за рекламу

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Та це вам дуже дякую за контент і роботу!

  • @dungeon2197
    @dungeon2197 หลายเดือนก่อน +1

    8:18 - привіт від wild fox

  • @OLD_ScRiPt
    @OLD_ScRiPt หลายเดือนก่อน +5

    Теорії і аргументи цікаві, однак, моя життєва практика доводить що покоління і різниця між ними існує, так технології та інтернет, дає нам дещо спільне, однак в іншому навпаки лише підкреслює різницю. Тому відео в деякій мірі, абсурдне бо заперечує очевидне.

  • @BohdanF_L
    @BohdanF_L หลายเดือนก่อน +2

    Покоління точно існують, але напевно ти правий, їх значення і вплив сильно перебільшені.
    Для багатьох поколінь важливу роль грають умови зростання, поки розум ще дуже пластичний.
    Наприклад час зростання міленіалів сталася своя хрінь, як популяризація комп'ютерів, багато інших інших подій, які впливають на Всіх, але найбільше можуть вплинути на юних людей, котрі ще повністю не сформували свої смаки і погляди. Поки юні люди формуються і ростуть, з'являються нові юні люди і під впливом різних подій все у світі міняється і створюється новий контекст, який впливає на формування вже нових юних людей, які і будуть тим самим "іншим" поколінням.
    Думаю так теорія поколінь і працює

  • @sergtsch87
    @sergtsch87 หลายเดือนก่อน +14

    Щодо неможливості купувати житло, - на Останньому Капіталісті розповідають про цю глобальну проблему. Так, це зараз світова проблема, коли навіть 35-річні люди не можуть дозволити собі придбати житло через низку причин, які мають загальносвітову тенденцію

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +6

      Так! Дивився це відео (і ця тема в декількох була) - дуже цікаво!

  • @hesick8010
    @hesick8010 หลายเดือนก่อน

    Люди чомусь думають що зумери - це підлітки, ті хто займаються квадробінгом, знімають лапки і ще навчаються в школі. Але мені 22, і я зумер.

  • @АртемЄвдокімов
    @АртемЄвдокімов หลายเดือนก่อน +1

    Теорія поколінь виникла як намагання узагальнити особливості середовища, в якому зростали представники певного покоління. Людина найшвидше і найкраще вчиться і формує звички саме у дитинстві, юності і молодості. Цим пояснюється відмінність в поколіннях, які мали компʼютери і інтернет, від тих хто не мав. І між тими хто виростав в епоху соціальних мереж з попередніми двома теж є суттєва різниця. Звісно і вийнятків теж вистачає. Хтось вміє змінювати звички і погляди протягом всього життя. І його до певного покоління важко віднести.
    Тому погоджуюсь з тим твердженням, що в кожній такій теорії принаймні деяка правда присутня.

  • @sanluniel
    @sanluniel 13 วันที่ผ่านมา

    якщо сказати "аудиторія фейсбука" і "аудиторія тікток", то все одно відчувається переважний вік цих людей

  • @takymykyta
    @takymykyta 20 วันที่ผ่านมา

    😊😊

  • @Bohowit
    @Bohowit หลายเดือนก่อน +1

    Цікаво, як працювала колись теорія поколінь у 30-их роках у США, Україні, на Фіджі, у Екватаріальній Ґвінеї? Який цікввий і спільний досвід там мав бути?

  • @КатастрофаВека
    @КатастрофаВека หลายเดือนก่อน +5

    Обожнюю ваші відео! Ковток адекватної філософії на ютубі❤ Спасибі за контент та працю, чекаємо нових відео

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +2

      Дякуюююю! Це дуже тепло і приємно! Побіг робити нове відео!)

  • @kaloogine
    @kaloogine หลายเดือนก่อน +1

    Людей у кожному своєму визначеному поколінні об'єднує кількість здобутого досвіду (кількість прожитих років)

  • @BohdanVR666
    @BohdanVR666 หลายเดือนก่อน

    "За визначенням я зумер, але за всіма ознаками чомусь міленіал. Це гороскоп новий?"
    Перша думка коли почитав про ці ваші покоління... Люди на одній вулиці можуть бвльше відмінностей мати ніж люди різного віку. Рік народження не впливає на те, які в тебе будуть батьки, в яку ти підеш школу і так далі. Можливо технології й справді надто сильно вплинуть на більшість людей, але тоді нас очікує глобальна чистка природнім відбором

  • @JigiMoNd
    @JigiMoNd หลายเดือนก่อน +2

    Ця теорія можливо буде робочою років через 20-30, коли сучасних молодь буде тим старшим поколінням, яке росло в однакових умовах з новою молоддю. Навіть я зараз, якому 30 років і молодь якій 20 років - різні покоління які, росли в різних умовах, не кажучи вже про старші покоління. І глобальний контент можливо в нас один для всіх, але він настільки великий і підходи у всіх настільки різні що кожен собі знаходить свою бульбашку і дуже мала ймовірність що всі мами будуть залипати на BTS так само як їхні доньки.

  • @kissaychhik
    @kissaychhik 3 วันที่ผ่านมา

    Давайте не забувати про те, що багато поколінь не закінчуючи на міленіалах вирощені у певній культурі та ідеологія, до якої вони звикли, яка стала фундаментом мислення, навіть той же совок, на якому виросли наші батьки та бабусі. Різниця в мисленні нинішніх "поколінь" саме полягає в середовищі якому вони росли і освоювали світ. По суті зараз майже кожен день розвивається наука та техніка - наше майбутнє, до якого ми всі пристосовуємося. Але комусь це зробити набагато легче - тобто людям які вже народилися з смартфоном в руках, в той же час тим хто тільки пізнає всю суть з початку - набагато важче.

  • @Alex_R.T.
    @Alex_R.T. หลายเดือนก่อน +1

    4:30 Та ні, не в ті самі. 40чні досі грають у Героїв 3, а не у Роблокс

  • @Zhuk629
    @Zhuk629 หลายเดือนก่อน +2

    2:05 Ти не старий. Минуло всього лиш 15 хвилин

  • @powerrider2352
    @powerrider2352 หลายเดือนก่อน +1

    Тобто капіталізм обєднав більше людей чім комунізм 🤯

  • @leetoo1
    @leetoo1 หลายเดือนก่อน +3

    Знову дуже класне відео, ти робиш моє життя приємнішим

  • @АлінаНелін
    @АлінаНелін หลายเดือนก่อน +1

    Як тоді пояснити те, що моє покоління відрізняється від тих що народилися через 4-5років після і стали квадроберами

  • @FBL_UA
    @FBL_UA หลายเดือนก่อน +2

    Дуже велике дякую, вам, за вашу працю

  • @andrew3amb
    @andrew3amb หลายเดือนก่อน +7

    але все ж це краще ніж поділ на "знаки" "зодіака" (риби/раки. водолії/землероби... близнюки/різнюки)

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +1

      О так, точно краще, бо хоча б має логічну основу і соціологічну теорію! Мета відео дійсно показати те, що і вона вже змінюється і треба це усвідомлювати, щоб не мислити ярликами.

  • @yvikulov
    @yvikulov หลายเดือนก่อน +1

    Чи може мені хтось пояснити попередній механізм: Чому я прочитив слово "зумер", як "зумерки" на обкладинці цього відео. 😵‍💫

  • @yayetobtoisnuyu
    @yayetobtoisnuyu 24 วันที่ผ่านมา

    це для мене завжди було складним питанням… ці покоління відрізняються контекстом їхнього дитинства, але, до прикладу, міленіал в Америці мав таке саме дитинство, як зумер в Україні, кордони дуже розмиваються, залежно від країн

  • @az1at883
    @az1at883 หลายเดือนก่อน +4

    Усі у одному інфопросторі, особливо КНР та ерефія

  • @codenameh27
    @codenameh27 หลายเดือนก่อน +1

    теорія покоління зачіпає більшість, твій дєд котрий обожнює дивитись скібіді туалетів не означає що основним поколінням орієнтоване котре було на це є покоління твого діда - тому брєд в відео. І покоління твого діда прожило більше років та мало свої тенденції

  • @UGXgames
    @UGXgames หลายเดือนก่อน +1

    Якщо брати в значенні часу і класифікувати покоління тільки через те що хто коли народився то я абсолютно згоден бо це нічого не значить.
    Але от якщо брати покоління із контексту то тут виникають зовсім інші сенси.
    Цінності людей формуються від їхніх звичок і досвіду.
    Відповідно зараз зумери не купують житло але це спровоковано економічними проблемами і поступово це може перерости в звичку і навіть коли їх не буде житло вони не будуть купувати бо в них буде цінність не купувати житло це як звичка яка вже вкотре звісно вони можуть бути змінені але оці всі спільні реалії і формують суспільство.
    Дитинство кожного покоління в залежності від його подій формується саме основа цієї людини і колективні проблеми створюють нові покоління.
    Деколи вони працюють інколи їхні цінності змінюються так само із реаліями але основа яка була закладена зберігається.
    А розділяти по роках це умовно що в в цій частині хронології відбувалися тіто події і вони так-то вплинули на суспільство.
    Це все досить умовно і взагалі це теорія не підтверджена.
    Це як умовний інструмент для того щоб спостерігати як різні умови впливають на загальне суспільство але цим можна і маніпулювати.

    • @Slawa_Saporogez
      @Slawa_Saporogez หลายเดือนก่อน

      По роках можна розділяти, але треба брати до уваги досвід кожної окремої країни, тому що у нас покоління 80их знайде спільну мову з поколінням початку 2010их, але тільки покоління 90их буде мати контакт з поколінням другої половини 2010их наприклад.

  • @espinpro
    @espinpro หลายเดือนก่อน

    Найчастіше я бачу розділ на міленіали, зумери - в контексті поведінкових шаблонів. Але це теж не так, бо на це впливає:
    - виховання
    - звички
    - як сказано в відео, контекст часу
    Тому навіть розділяючи людей на зумери і мілініали, я бачу що частина міленіалів, більше зумери, а деяки зумери - більше міліали... 😀

  • @danapest
    @danapest หลายเดือนก่อน +4

    З усієї поваги до всієї попередньої вашої роботи, це відео - люта халтурка.
    Факти і аргументи щодо кожної з груп поколінь були грубо і нагло притягнуті за вуха на основі поверхневих та стереотипних лейблів, які, ви самі навішали цим групам. Слабенько пропрацьована теза про спільний інформаційний простір, вкинута «між іншим» і без достатньої аргументації, через певний час хронометражу перетворюється на массивний висновок, що по своїй суті нагадує слона на ходулях.
    Дуже і дуже засмучений, адже ще кількома відео тому ви добряче так задрали планку якості, щоб зараз оперувати аргументами по типу «ха-ха, тупі зумери дивляться тікток, а міленіали люблять авокадо».
    Популістичні лозунги, які поза контекстом звучали би так, що привернули би увагу. Але по суті це лайно, Антон.

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +2

      Так тут немає фактів і аргументів щодо кожної з груп) Ви чомусь вирішили, що щось тут має бути, і якщо його немає, то відео погане. Тут якраз-таки треба було довести, що теорія поколінь не працює вцілому (тому про неї я говорю умовно 4 хвилини, щоб просто нагадати її, а так її усі знають я думаю) через - спільний інформаційний простір, глобальний капіталізм, зміну в споживанні інформації.
      Не всі відео мають бути на годину з детальним аналізом, бо під таким потім пишуть "ой, міг би це за 10 хвилин сказати", під відео на 20 хвилин обовʼязково напишуть "ой, чому не годину про це розповідав". Якщо ви проведете контент-аналіз, то побачите що у відсотках по часу все виділено якраз-таки для доказу своєї тези, яку я наводив на початку відео.
      Бо мета відео було не розповісти хто такі зумери і міленіали (про що ви декілька разів пишете), бо це як на мене всім давно відомо. А про те, чому цей поділ втрачає актуальність і обʼєктивність

    • @danapest
      @danapest หลายเดือนก่อน +2

      @ Ну дивно апелювати так, як ви говорите на початку відповіді на мій коментар: «Я будую свою теорію А про субʼєкт Б. Розбиратися в тому, шо з себе являє субʼєкт Б я не буду, а краще скористаюсь стереотипними його визначеннями, але відео ж не про субʼєкт, а про теорію». Трошки абсурдно, якщо чесно.
      Я розумію, що це відео не про самі тільки групи поколінь. Моя претензія не базується на цьому, а зазначені приклади щодо груп у моєму попередньому коментарі - це лише приклади.
      Можливо, я міг некоректно висловити свій коментар, але моя претензія полягає в тому, що відео загалом не вистачає якісної аргументаційної бази. І це не претензія до тривалості відео, адже нормально розібратися у зазначеній теорії можна і за 10 хвилин хронометражу:
      «Спільний інформаційний простір» - жахлива версія, оскільки навіть знаходячись у одній соціальній мережі, різні групи цільової аудиторії споживають рідний контент. Інакше ви могли би сказати, що ваш канал дивляться і 12-річні діти, і 65-річні дорослі?
      Або, наприклад відкинемо вік: людина, яка отримує дві тисячі доларів у нашій країні матиме мало спільного із людиною з таким же доходом в умовній Каліфорнії.
      «Глобальна зміна в споживанні інформації» не має нестандартноно суттєвого впливу на якісь окремі групи. Це як однакову суму коштів додати в три різні банки із різною сумою грошей. Всеодно в одній з них буде найбільше, а в іншій - найменше.
      Із зазначених трьох аргументів найпотужнішим є капіталізм, варто визнати. Але він винний не тільки у тому, про що ви згадуєте у відео. Через нього ще ж війни, бідність і багато усілякого іншого лайна. Але він як демократія - кращого у нас поки нічого немає.
      Говорити про те, що «рік народження не має значення, має значення контекст, у якому народилася людина» - теж абсурд. Хіба контекст життя людини 1950 і 2000 років народження не спільний?
      І останнє питання: мені справді потрібно перелічити всі тези, щоб ви зрозуміли, про що я із вами говорю?)

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Ну ви не повірите - О ТАК! Ви не можете просто накидувати загальні речі і казати "тому відео погане", у вас мають бути аргументи і приклади. І коли ви пишете "мені справді потрібно перелічити всі тези, щоб ви зрозуміли, про що я із вами говорю?)" я не розумію чому ви дивуєтесь, бо так треба і так робиться, щоб було про що говорити. Коментарів "ой відео фу" коли людина саме не знає чому (а все просто насправді "я згоден з відео вона гарне, не згоден - воно погане) безліч.
      Тому треба дискутувати якраз по аргументам) Так ось! Це відео не про опис поколінь, не думаю що це цікаво комусь, такого багато і мені це нудно, тому я беру загальні речі про них так, ніби всі і так все знають про ці відмінності (що я вважаю здебільшого так і є). Цей тейк від вас я прибираю, бо от чесно відео було не про це.
      Спільний інформаційний простір.
      Як я казав у відео для мене це важливий аргумент. Коли люди різного віку, різних поколінь споживають одну інформацію це не може їх не обʼєднувати, не може не створювати більше спільних точок, поглядів на світ, формувати один контекст, цінності, розуміння світу. Зараз цього більше, бо усі користуються однаковими засобами, які дуже часто орієнтуються не на вік, а на інтереси. Тому люди дивляться одне і те саме з різних поколінь (але одних інтересів). Це вже змінює розуміння поколінь як таких.
      "Хіба контекст життя людини 1950 і 2000 років народження не спільний?"
      Не спільний. Раніше був ще більше не спільний. А зараз ми маємо більш однакові контексти, виклики, інфомрацію, проблеми.
      "Інакше ви могли би сказати, що ваш канал дивляться і 12-річні діти, і 65-річні дорослі? " ну у мене є статистика каналу, це буквально так) до 18 і після 60 дивляться мій контент)

    • @danapest
      @danapest หลายเดือนก่อน +2

      @ Перша ж теза - або нерозуміння того, про що я вам кажу, або спекуляція:
      Не варто вчити мене вести дискусії, будь ласка. Я запитав, чи варто мені озвучувати всі моменти, що свідчать про те, що це відео є слабким у порівнянні з вашими іншими, чи, можливо, мені варто було би навести основні кілька прикладів, на основі яких можна було би зрозуміти першочергову причину виникнення нашої із вами дискусії - слабка робота над матеріали.
      Я не маю на мета сказати так, як наводите у прикладі ви. Я лише намагаюсь предметно і по суті донести до вас власну думку. Інакше кажучи, я намагаюсь дати коротке пояснення своїй тезі і не душнити.
      Складається відчуття, що ви і самі це розумієте, але ігноруєте, щоб змістити фокус уваги в розмові.
      Підсумуємо: Я не казав вам, що відео погане просто так або тому що воно не подобається чи не відповідає моїм інтересам й поглядам.
      Кажу лише про те, що розкриття аргументів що у самому відео, що, до речі, у коментарі, на який я зараз вам відповідаю - поверхневе.
      Тільки у відео ви спираєтесь на «я так бачу», а у розмові зі мною ви просто спекулюєте фактами та ігноруєте семантику питань.
      Я все ще для вас неправий чи нам варто припинити цю розмову через те, що хтось тягне воза вгору, а хтось - і річку?)))

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Та ні) Просто дискусія де з вами не погоджуються - це теж нормально, от я не погоджуюся з деякими тейками і говорю про це, ви - про інше. Чим детальніше людина пояснює свою позицію, тим завжди краще для дискусії, це не про душнити, це про "розмовляти детально на одну тему".

  • @buffalosoldier2955
    @buffalosoldier2955 หลายเดือนก่อน

    Так, глобалізація очевидно впливає на всіх нас. Але ж існують інформаційні бульбашки, які у різних поколінь все ж таки різні

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Так, але я от у відео намагаюсь довести думку, що ці бульбашки формуються по інтересам, а не по поколінням! Бо межі поколінь стираються, а ці бульбашки формуються вже інакше, ніж це було 100 років тому

  • @ВладСкиба-ф6м
    @ВладСкиба-ф6м หลายเดือนก่อน +1

    Як завжди все цікаво та корисно 👍
    Хай квітне Український ютуб ❤❤❤

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Дякую вам за коментар і підтримку!

  • @_FireHeart
    @_FireHeart หลายเดือนก่อน +2

    До речі, питомою Українською буде
    МІТ, а НЕ міФ.
    Будь ласка виправте назву видива і заставку. :)

    • @fffizzybrain
      @fffizzybrain หลายเดือนก่อน

      так звані мовні патрулі в коментарях

    • @_FireHeart
      @_FireHeart หลายเดือนก่อน +1

      @ , та я ж не проти
      аби ти лишалося
      так званим īyneнbкuм. ))

    • @bazlitr1724
      @bazlitr1724 หลายเดือนก่อน

      Мітологія - наука про мітоли.

    • @_FireHeart
      @_FireHeart หลายเดือนก่อน +1

      @@bazlitr1724 БУ-ГА-ГАаа…я під столом. Ти часом не донька Пєтросянки? =)

    • @_FireHeart
      @_FireHeart หลายเดือนก่อน +1

      @@fffizzybrain …чергова
      так звана «КАКАразніца» )

  • @edoretan
    @edoretan หลายเดือนก่อน +2

    коли приходили ці ваші тіктоки,, я з нетерпінням чекаю коли та помилка вже буде заборонена .. Запитайте румунів чого

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      ну тут більше не про саму платформу, а про "вертикальні відео", які будуть, або в тікток, або в ютуб шортс, або в рілсах

  • @2003DSk
    @2003DSk หลายเดือนก่อน +1

    Супер! Дякую за цікавий філософський контент 🤗

  • @legoanimationsofgrzegorzbr9579
    @legoanimationsofgrzegorzbr9579 หลายเดือนก่อน +1

    Дуже цікаве відео! Дякую за якісний контент!

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      І вам дякую за підтримку 🥰

  • @sergey16x
    @sergey16x หลายเดือนก่อน +1

    А в основі хибне твердження про всі дивляться один контент від немовлят до бабусь. Після такої сови на глобусі далі можна не дивитись. 100 бабусь в тік-тоці на півмільярда бабусь, для яких смартфон як космічній аппарат - повністю незрозумілий девайс.
    І доречі, я з покоління х, але теж люто ненавиджу телефонні дзвінки. :)

  • @mykytaivanov3765
    @mykytaivanov3765 หลายเดือนก่อน +1

    Слухати Нірвану це міленіали 😓 Нірвана заснована в 1987 році а альбом Невермайнд це 1991. Звісно, якщо так змішувати культурні явища, то теорія поколінь не працює

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      а ви думаєте міленіали в 2-10 років слухали вже Нірвану?)

  • @ЄгорКазанок
    @ЄгорКазанок หลายเดือนก่อน +2

    Цей комент безперечно для цілковитого і повного просування даного відео в маси. Дякую за роботу.

  • @kruger366llll
    @kruger366llll 13 วันที่ผ่านมา

    Але ж як це не існує поколінь? Це маячня взагалі, ти син своїх батьків, і маєш сина, ось тобі вже три покоління твоєї сім'ї. і так до самих пра пра предків. а те що їх там називати почали - зумери бумери, і ось уже альфа з'явилося, назви та й годі, думаю якимсь історикам це допоможе не заплутатись. В Японії існує втрачене покоління.

  • @Lawmack
    @Lawmack หลายเดือนก่อน +1

    мама я в тілівізорі

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +1

      Дякую вам за вашу роботу!

  • @christwelve
    @christwelve หลายเดือนก่อน +2

    Чел, який міф, при чому тут міф? Таке враження наче ти переплутав гаряче з кольоровим. Роздув проблему з "вигаданим поділенням поколінь", експесивно пояснював чому це вигадка, грунтуючись на факторах котрі не мають відношення до цього, вирішив проблему яку сам роздув. 🥱Воно й так зрозуміло що це вигадано, й доречі розбіжності в поколіннях дійсно є, це обумовлено змінами загальних умов в яких різні покоління росли, а не в загальних умовах в котрих ми всі живемо.

    • @BohdanVR666
      @BohdanVR666 หลายเดือนก่อน

      Ну тк, в різних країнах теж покоління виходить мають бути різні? Бо якимсь африканським підліткам далеко до наших зумерів, а наші зумери тільки відкривають для себе панк

    • @christwelve
      @christwelve หลายเดือนก่อน

      ​@@BohdanVR666 Ну це й так очевидно що в різних країнах - різні умови розвитку суспільства й обставини. Це приблизно те саме що й "вигадані" назви епох, як наприклад якась епоха ренесансу чи індустріалізації. Ми ж не можемо сказати що тієї чи іншої епохи не існувало, тільки через те, що у деяких місцях світу вона не була розповсюджена. Розумієш про шо я? Так і з поколіннями. Це легко перевірити, коли наприклад кажуть: "У нас в дитинстві було інакше, ми росли по-іншому". Чи наприклад: батьки мілленіалів, котрі не можуть пристосуватися до смартфонів. Чому? Тому що вони з іншого покоління, мали інший досвід. І цим поколінням дали типу назви. Існують різні направленя в котрих це використовують. А глобалізація світу, на яку опирається автор - не стирає відмінностей між поколіннями, а радше формує нові спільні риси. Через десяток-другий років, будуть покоління, котрі відрізнятимуться у досвіді від теперішнього, якраз через стрімкі зміни світу, що відбуваються. Хотів би зазначити що в мене немає на меті захейтити автора. Його теорія може мати сенс, але як суб'єктивної позиції. Якщо автор (лідер думки) позиціонує контент як інтелектуальний, філософський - то треба бути об'єктивнішим в матеріалі, як мені здається.

  • @Hanna2024-q3s
    @Hanna2024-q3s หลายเดือนก่อน

    так а чому міленіали бояться дзвінків якщо вони в дитинстві комунікували через міський телефон ....
    а більш молодше покоління завжди переписувалось і не знають нащо взагалі дзвонити ....

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  28 วันที่ผ่านมา +1

      так саме через це!) зумери не бояться бо вже ніхто і не телефонує!

  • @user-VeronaLav
    @user-VeronaLav หลายเดือนก่อน +1

    От ви постійно говорите, що не існує поколінь, а існує суміш зовнішніх політичних та соціальних явищ в певний час. Так якраз теорія поколінь в цьому і виражається, що завдяки певним соціо-культурним явищам і подіям в історії, люди певних поколінь набирають спільних рис, які є спільними у цього покоління людей.
    Так само і зараз, хоч як ви стверджуєте, всі люди дивляться одне й те саме, хоча знову таки це не зовсім так, бо моя 70-річна бабуся і 13-річна племінниця дивляться геть різний контент. Так ось, якийсь конкретний один і той самий фільм ці 2 людини зрозуміють зовсім по-іншому, і справа не в тому, що одній 70, а іншій 13, а в тому що у них геть різний образ мислення і пережиті за життя події. Тому, мені особисто здається, що людина яка народилася у вільній Україні і вивчала її історію по сучасних підручниках ніколи не зрозуміє людину, що народилася і прожила більшу частину свого життя у пізньому совку, у цих людей геть різні поняття взагалі як треба жити і що в цьому житті є по-справжньому важливим. Люди одного віку набагато краще розуміють одне одного, хай навіть у них різні хоббі та інтереси в цьому житті, ніж люди, яких розділяє парочка цих умовних поколінь, навіть якщо у них є спільні інтереси та хоббі

  • @andrew3amb
    @andrew3amb หลายเดือนก่อน +2

    фрутігер Аеро не згоден трохи. і Вапорвейв ( тобто, я загалом - відмінність можна визначити через тип ностальгічного контенту, який "вживають" )

    • @YaSheNePrydumav
      @YaSheNePrydumav หลายเดือนก่อน

      Ну тут я не згоден, бо особисто я загалом люблю ретро речі, тобто мені подобається і фрутігер аеро, і вапорвейв

  • @VnTsokur
    @VnTsokur หลายเดือนก่อน +1

    Не втстачило в мене духу навіть додивиьись до кінця. Я рідко ставлю дизлайки, але це відео...
    Що за гіперболізація? Теорії не існує, але, як там казалось у відео, на нас впливає світ навколо нас. Так це і є складова теорії поколінь, що саме зміни світу навколо нас впливають на формування особистості. Але, це була просто придирка до фрази. Критика до відео зовсім в іншому.
    Теорія, на те й теорія, що вона не має раціональної форми. Теорія поколін має взагалі абсолютно відносний статус і сприймання її за чисту монету є абсурдом і притаманне лише дитячому максималізму. В мої часи умі вірили у гороскопи, так само гіперболізуюяи написане там. Але, саме у 10-х роках гороскопи щвели на нівець через їх абсолютну абсурдність і тепер їх популярність значео менша порівняно з 10-20 років тому. Але, гороскоп - це псевдонаучна хрінь, котра не має підгрунтя і не має чіткої бази, побудована лише на узагальненню та без конкретизації. Теорія поколінь будується на впливі зовнішніх факторів і далі вже йдуть графіки впливів і взаємодій. Так, десь це ярлик, я згоден. Але, суть в тому, щоб дійсно спростити і обгрунтувати поведінкові норми певних груп людей. А поведінкові норми є, і за ними дадеко зодити не треба. Єдине що нас відрізняє, суспільство в якому ми живемо і відповідно регіон. Наприклад, мені 37 і я терпіти не можу стрімінги. Я люблю платити за річ, яку матиму назавжди, а не за тимчасове користування. Я один раз заплатив і користуюсь до того момента, поки з річчю щось не трапиться. Тобто, я купив гру в Стім, і я у майбутньому буду її встановлювати на комп до кінця існування самого Стіму. Гра ліцензійна, без претензій. Я те ж саме хрчу з музикою, фільмами та серіалами. Але, я готовий заплатити за фільм 50 грн, а не 5 баксів. Бо, а раптом він мені не сподобається? І це приьаманне саме моєму поколінню. Вже ті ж зумери умовні мене не зрозуміють, бо вони формувались в яаси, коли Спотіфай та Нетфлікс набирали обороти і вони не купляли в Донецьку на Маяку чи у Києві на Петрівці диски по 10 грн/шт, 15 фільмів на диску. Або дискографію Володимира Висоцького на DVD лише за 15 грн. А от мої батьки мене прекрасно розуміють, бо і вони купляли ці диски, і я їм купляв. Бо це епоха. Добре було це чи погано? Я не думаю, що про це варто зараз судити.
    Інший приклад: у першій половині 10-х був мем-тренд "школоте не понять". Це був демотиватор, де у чорній рамці фігурувала картинка, на кшталт: аудіо касета з олівцем і в низу напис: "если ты не знаешь что между ними общего, то тебе пора идти в школу". Це та сама теорія поколінь, але без бумерів, зумерів, міленіалів і інших назв. Тоді тих самих зумерів називали школотою. Наприкінці 90-х, початку 00-х школотою називали моїх одноліток і так далі. Зараз молодші знають, хто такі школота?
    Але, відмінності є і серед тих, хто ріс і формувався в різних регіонах. Я ріс і жив на Донбасі. У нас була своя культура. Друг - це той, хто прибере кнопку з твого стільця, а найкращий друг - це той, хто цю кнопку підкладе. Різнаця між булерами та найкращими друзями була тільки в тому, що підісрати найкращому другу можна у відповідь, а потім разом з ним над цим поржати. Рлзказую я таке у Галичині, народ в шоці. Зате приколотись, пробігтись по коридору з перевернутим крестом для нас було, в принципе окей, а тут четветували б за богохульство.
    Тому, перш за все, геобхідно розуміти, що теорія покоління все ж є і працює, і її дійсно використовують маркетологи. Але, вона носить виключно відносний характер і ставити її, як істину категорично не можна. Вона не є істиною і бути не може, бо це теорія, перш за все. Проблема нашого суспільства в тому, що у нас основна маса, не зважаючи на покоління, зовсім не відрізняє істину від теорії, алегорії чи метафори, а все сприймає лише за істину.

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +1

      Так ви пишете буквально про те, що я і кажу відео) Не розумію з чим ви не згодні. Я ж і кажу, що теорія поколінь існує, що зараз вона все більше розмивається і це буде прогресувати у майбутньому. Що все залежить настільки від середовища і інтересів, що за істину і чисту монет її сприймати не треба. Тому і наводжу в відео думки соціологів, які кажуть саме про це - що вона все стає всього лише зручним символом, за яким судити по конкретному 30-річному не можна, бо це може бути людина айтівець, або цей 30-річний може бути інженером на заводі. Плюс до цього глобальна культура робить всі покоління ближче між собою і надалі це буде тільки поглиблюватися. Ви просто кажете не треба все радикально сприймати і буквально так само сприйняли це відео.

    • @VnTsokur
      @VnTsokur หลายเดือนก่อน

      @Anton_Nazarenko справа в тому, що прямим текстом у відео більше кажеться, що теорія - це міф, а я кажу, що теорія є, але гіпотетично. Якщо фраза: "теорія - це міф" носить метаіронічну форму, то це вже досить складно для сприйняття. Далеко не кожна людина може нормально розтлумачувати іронію, на жаль. Але саму іронію варто розтлумачувати. Метаіронія ж працює дискримінуючи сама себе, бо вона надто схожа на прямий сенс. І одна справа вірити в абсурд, а інша повірити в метаіронію, де не зрозуміло, чі людина іронізує над абсурдом, чи реально вірить в нього. Якщо дійсно так - я купився, визнаю.

  • @norimoneo1259
    @norimoneo1259 หลายเดือนก่อน

    Я думав що все це мем, бо якраз бумери думери зумери меленіали були як мем. Не ну звісно різниця поколінь є, але не суттєва. Просто люди були в той чи інший вік в іншому контексті. До прикладу ті хто народилися в 7х мали іншу освіту, для пострадянських країн взагалі іншу країну, інші технології, інше суспільство. А ті хто в 0х зовсім в іншому. І через той чи інший контекст люди по іншому сприймають цей світ. Щось очевидне є для більшості хто народився в 0х а люди по старше взагалі не знають що це і для них це не є очевидним. Тож відос твій мені здався безглуздим бо покоління безумовно є, але ти воював у цьому відео лише із мемами про меленіалів та зумерів

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Та розповідав я скоріше про те, що у майбутньому і 20-річні і 40-річні будуть жити у набагато більш тісному світі, що покоління будуть відходити все далі і різниця у віці не буде тако. критичною ВЗАГАЛІ

  • @andriiukraine6697
    @andriiukraine6697 หลายเดือนก่อน +1

    Покоління існують, щоб там не декларували ліваки. Ви в цьому відео продаєте суто американську повістку. Ті ж європейські бумери сильно відрізняються від таких же у США.
    Висновок: ви зробили гарний переклад внутрішньоамериканського контенту, що не відповідає нашим реаліям. Оформлення 5, зміст 3 (за старанність).

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Так ви ж пишете що люди одного покоління відрізняються, що якби доводить мою ідею, що покоління вже не так сильно визначають людину, як інтереси і контекст

  • @mephistar_one
    @mephistar_one หลายเดือนก่อน

    Ну, я міленіал і мені нафіг не треба Нетфлікс і Тік-Ток. Як на мене - інфополе різне, звісно не завжди.

  • @mr.neoner5463
    @mr.neoner5463 หลายเดือนก่อน

    Мені здається. Що ті бабці які сидять в тіктоці - це виняток, а не правило. Аналогічно й діти які дивиться якийсь науковий контент.

  • @ДімаВелиток
    @ДімаВелиток หลายเดือนก่อน +1

    Я не знаю мене назвати старе модним чи ні але я не сиджу в tiktok інстаграмі мені 18 я і я працюю мене мрій нема моє дитинство було сіре я вчуся на відмінно і то до якої мене групи відносять

    • @ДімаВелиток
      @ДімаВелиток หลายเดือนก่อน

      Я хотів уточнити що я до якої групи відносять вибачте мене просто телефоні я так трошки погано пишу бо більшості в роботі працює

  • @Maester0y
    @Maester0y หลายเดือนก่อน +1

    #комент4ібільшеслів
    Дякую за черговий крутий випуск! І ще кілька слів у коментар для кращого просування відео ютубом!

  • @darknessinspace
    @darknessinspace หลายเดือนก่อน +1

    Рекламувати г+г зашквар. І те, що тут несеться 20 хвилин вкладається у 5. Гіперреальність формується завдяки технологіям і транснаціональним корпораціям, тому теорія поколінь припиняє працювати. Але все ж здобутий раніше досвід має певний вплив, зокрема покоління z росло із гаджетами, сьогодні діти перш ніж почати нормально говорити, клацають тікток. Різниця хоч і невелика, але присутня. Глобальний дискурс все ж її розмиває. Забагато тексту і реклами для такої простої думки.

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      що таке г+г?
      І так, завжди під БУДЬ-ЯКИМ відео є люди, які пишуть "це ти розкрив погано треба більше часу", чи "це вкладається в 20 секунд, навіщо так багато". Не розумію, чому ви так впевнені у цих 5 хвилинах, на які багато людей скаже "недостатньо пояснив, не вистачило прикладів, роздумів, думок соціологів" і так далі.

  • @malyovana
    @malyovana หลายเดือนก่อน

    Я така стара, що памʼятаю що таке айс бакет челендж

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน +1

      А я такий старий що навіть брав участь ахахаха)

  • @jol_the_elf
    @jol_the_elf หลายเดือนก่อน

    Тільки ми не дивимося одні і ті самі серіали, тік-токи і тому подібне. У будь-кого є чітко розмежована по віку цьольова аудиторія. Так, звичайно, за статистику можуть входити якісь окремі індивіди, але загального контексту не змінює.

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Дивимось!) Бо ми дивимось їх за інтересами, не за віковими обмеженнями. Відео з історії України ви думаєте не дивляться і 16-річні для навчання, 25-річні для розвитку і 45-річні? В Сталкер 2 не грають як 16-річні нові геймери, так і 45-річні олдскульщики? Меми з котами, жартівливі тіктоки на загальні теми тільки для якогось віку? Вік зараз (як і покоління) вирішує все менше і буде вирішувати ще менше - там от відео ж про це!

    • @jol_the_elf
      @jol_the_elf หลายเดือนก่อน

      @@Anton_Nazarenko Ви тут і самі сказал, що мотив перегляду різний) бо у всіх різний соціальний контекст, який і визначає покоління. Доречі, відео не розкриває цього і зводить все лише до віку. Але навіть з назв зрозуміло, що покоління прив'язані до соціального контексту, а не виключно до років. Ніяк не викреслити того, що більшість зумерів росли з інтернетом, наприклад, що і сформувало погляди цих людей. Теорія поколінь включає в себе і межі, і пояснює скорочення вікових періодів. Ну дцже поверхнево розкрил тему. Як клятий раціоналіст в відео про темпераменти.

  • @LoveJoy-el4wv
    @LoveJoy-el4wv หลายเดือนก่อน +1

    А це той шахрай янович підтримує тебе. На накладені у лохів гроші.

  • @Загінкотиків
    @Загінкотиків หลายเดือนก่อน +4

    ТЕОРІЯ ПОКОЛІНЬ ЦЕ ПРОСТО ЖАХ! Мені казали що я зумер, якого біса типу ну мені 13, але як ви зрозуміли що я зумер!?
    якщо так подумати то дівчата яким 8 років з мого двору в селі вони не зумери але все ж вони на них схожі більше і кажуть ми підлітки! А я 13-річна людина і я дитина бо підліток це 14 років і далі до 18-ти років. якщо чесно я їх не розумію:\

    • @btwstr220
      @btwstr220 หลายเดือนก่อน +3

      Не варто ображатись на те що хтось кличе тебе зумером. Це не образа. Ти будеш зумером і в 90 якщо доживеш. Це просто умовний маркер "світу" в якому ти провів своє дитинство та юність. Це совокупність технологічних та соціальних ознак які створили твоє особисте оточення, в якому сформувався твій світогляд і твої цінності. І це нормальна тема. І те що автор відосу так агресивно заперечує цю тему не доводить нічого окрім того що йому не подобається ця думка, і він боїться стати старим пєрдуном.

  • @mephistar_one
    @mephistar_one หลายเดือนก่อน

    Додивився, погоджуюся, що між поколіннями точно не має чіких меж, що покоління еволюціонує (наприклад якщо я міленіал, а дитина - зумер, хочеш не хочеш, але буде розмова про те що він дивится, я так навіть в Майнкрафт став поігрувати). Але не погоджуюся, що все змішується з усім, я б сказав, чим далі дві точки на часовій шкалі - тим слабше змішується.

    • @Anton_Nazarenko
      @Anton_Nazarenko  หลายเดือนก่อน

      Так, згоден! Просто далі, от через умовно 50 років ці межі стануть ще тоншими, і все менше теорія поколінь буде пояснювати

    • @mephistar_one
      @mephistar_one หลายเดือนก่อน

      @@Anton_Nazarenko ну да, все пришвидшується, між "ковідниками" і "тими, що виїхали" різниця всього в три роки, наприклад.