Захист від коронавірусу медичних працівників. Відео від Центру розвитку медсестринства МОЗ України

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 10 ม.ค. 2025
  • Чи потрібен максимальний захист для кожного медпрацівника? Коли в лікарні потрібно одягати маску? Чи достатньо просто носити захист? Відповіді у відео.
    У групі осіб із найбільшим ризиком зараження знаходяться люди, які перебували в контакті з пацієнтами або надають їм медичну допомогу чи проводять догляд за ними. І це не лише лікарі!
    У світі порівнюють боротьбу з коронавірусом з війною. В цій війні піхота, звичайні солдати - це медичні сестри і брати. Front line! Перша лінія! Телемедицина, дистанційні консультації, мінімалізація візитів пацієнта в палаті - це заходи для лікаря. Робота фахівця з медсестринства поруч з пацієнтом! Більшість маніпуляцій та процедур виконують саме вони.
    За даними статистичних звітних форм Державного закладу «Центр медичної статистики МОЗ України» (форми 17, 20 та 47) станом на 31.12.2018 року в закладах охорони здоров’я системи Міністерства охорони здоров’я України працювало 313 412 фізичних осіб середнього медичного персоналу, станом на 31.12.2019 року - 296 054 осіб відповідно. Посади середнього медичного персоналу займають до 70% медичних працівників України.
    Інфікування SARS-CoV-2 відбувається контактним та крапельним шляхами. У групі осіб із найбільшим ризиком зараження знаходяться особи, які перебували в контакті з пацієнтом або надають медичну допомогу/проводять догляд за ними.
    Профілактичні заходи необхідні медичним працівникам, щоб захистити себе і запобігти інфікуванню і передачі збудника в закладах охорони здоров'я. До таких заходів, в першу чергу, відноситься використання ЗІЗ - вибір належного типу ЗІЗ та навчання, як його надягати, знімати та утилізувати.
    В умовах коли весь світ страждає пандемії коронавірусу та дефіциту медичного захисту - життєво важливо раціонально і правильно поводитися з медичним захистом. Це може врятувати ваше життя.
    У більшості випадків безпечної відстані або ж звичайної маски буде досить щоб не захворіти. Медичний персонал не передасть вам вірус адже дотримується правил поводження з медичним захистом.
    Підготовлено ДУ «Центр розвитку медссетринства Міністерства охорони здоров’я України» разом з VoxCheck, на основі рекомендаций ВООЗ, CDC, нормативних актів Міністерства охорони здоров’я Украіни (наказ МОЗ України від 28.03.2020 №722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19).

ความคิดเห็น •