Про співпраці з брендами, ugc зі сторони замовника. Як почати, що знімати та чому відмовляють?

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 20 ม.ค. 2025

ความคิดเห็น • 4

  • @milapasieka
    @milapasieka หลายเดือนก่อน

    Вперше напишу коментар комусь на Ютубі, але підписуюсь під всім, що Ви сказали. Я точно теж саме несу в маси (хоча я сама ugc кріейтор, але мала власний інстамагазин і бачила все теж саме, що і Ви 😄), хоча для більшості це такий розрив шаблона, бо багато кріейторів бʼють зі своєї калакольні, що треба портфоліо, треба розсилки робити…
    Але є питання по тому, що Ви кажете ugc і реклама ніби прирівнюється. Я згодна, що ugc це і є реклама тільки більш нативного характеру, маніпуляційна така, але ugc кріейтори хіба не працюють лиш на видачу матеріалу без публікацій на своїй сторінці? Якщо вірити експертам, які продають свої курси, то для ugc потрібен лише якісний контент без наявності підписників і переглядів

    • @IraPirkhal
      @IraPirkhal  หลายเดือนก่อน

      Дуже дякую що написали, я завжди читаю коментарі (де і у кого вони б не були), які починаються на «вперше напишу коментар» 🥰🫰🏻
      Стосовно ugc, у нас тут дуже розмиті кордони, я навіть знімала відео різниці між CGC, UGC, EGC, блогерами, амбасадорами.
      Більшість українських UGC намагаються розвивати свої блоги, бо з їх сторони - це впливає на попит (щоб їх побачили), ціну та обширність послуг, тому зазвичай якісний UGC - це 2 в 1 (контент мейкер і блогер)
      А зі сторони замовника - це гарантія більш якісного контенту, ніж у Лайф стайл блогера, це про впізнаваність, це про можливість побачити завчасно чи заходить подача цього блогера (якщо мова не про рекламу, а коли ти будеш завантажувати контент у себе чи зайде він, бо в цьому випадку контент крієйтор не несе жодних гарантій, що там не буде 200 переглядів). Це більш надійно.
      А в цілому, як маркетолог я за те, щоб вибудовувати комунікацію так, аби клієнти самі надсилали свої відео: до/ після, застосування, враження, розпаковки - і це для мене буде істинним UGC.
      Все інше, по сценаріям та узгодженням - то до контент мейкерів та блогерів)

    • @milapasieka
      @milapasieka หลายเดือนก่อน

      @ і справді кордони дуже розмиті… Коли починаєш копати глибше, то взагалі у шоці, що це оказується не те, що транслюють на ринку у курсах про UGC😄 За власним досвідом співпраць з брендами вже після девʼятьох місяців, то взагалі можу сказати, що багато брендів простими словами дупля не ріжуть, що таке то ugc 😂 але пишуть «нам потрібно ugc»😀 Мені здається самих брендів, ще потрібно обучити, що це за вид контенту.
      Але факт того, що на ринку багато курсів про Ugc, які у собі не уособлюють саме UGC - це факт.
      Дуже дякую за відповідь! А різницю між всіма форматами обовʼязково погляну у Вас на каналі завтра під кохфе🥰😁

    • @IraPirkhal
      @IraPirkhal  หลายเดือนก่อน

      @@milapasieka🥰🥰🥰 таааак! Тому завжди потрібно уточнювати формат та умови 😅 і взагалі мені здається що почали казати UGC, бо це було щось нове та загадкове, а пізніше бо так просто коротше 😁