[Vlog#2] Zbiór kukurydzy 2019 Igp CODIGIP 10,5 t/ha. Bizon Z056 Case Puma 145 & Pronar T672

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 4 ต.ค. 2024
  • Witam.
    Dzisiaj krótki vlog ze zbioru kuurydzy odmiany CODIGIP która plonowała na poziomie 10,5 t/ha. Jest to dobry wynik jak na ten rok. Zapraszam do oglądania.

ความคิดเห็น • 12

  • @agroprzydacz2205
    @agroprzydacz2205 4 ปีที่แล้ว +2

    Kozak film sub łapa leci pozdrawiam

  • @IGPPolska
    @IGPPolska 4 ปีที่แล้ว +1

    zapraszamy do zapoznania się z ta oraz innymi odmianami kukurydzy PREMIUM igp-polska.pl/wyszukiwarka-odmian/ oraz do skorzystania z promocji www.mistrzowska-kukurydza.pl/ 🌽🌽🌽 Siła tkwi w wydajnych odmianach! 💪💪💪

  • @edwardskwiot2653
    @edwardskwiot2653 4 ปีที่แล้ว

    Wita, jak sobie radzisz z pozostałościami po kukurydzy?

    • @przemasfarmer5155
      @przemasfarmer5155  4 ปีที่แล้ว

      Edward Skwiot mulczer 😉 potem pług lub talerzówka i do wiosny tak zostaje jeśli bez orka

    • @edwardskwiot2653
      @edwardskwiot2653 4 ปีที่แล้ว

      A ile kosisz hektar bizonkiem w średniej kukurydzy?

    • @przemasfarmer5155
      @przemasfarmer5155  4 ปีที่แล้ว

      Edward Skwiot szczerze to nie odpowiem bo nie mierzyłem nawet jeszcze jak długo kosze. W tym sezonie sprawdzę i dam znać

    • @edwardskwiot2653
      @edwardskwiot2653 4 ปีที่แล้ว

      @@przemasfarmer5155 Pytam bo mam okazję taka kupić za 2 tysiące z całym o sprzętem, kukurydzy mam 20ha, ale martwi mnie obróbka pola po scieciu

    • @przemasfarmer5155
      @przemasfarmer5155  4 ปีที่แล้ว

      Edward Skwiot albo mulczer po tym lub zostawić to do wiosny i potem talerzówka i orka. No chyba ze dobry pług z dużym prześwitem pod ramą oraz odstępami pomiędzy korpusami to można jeszcze się pokusić zaorać na zimę.

  • @hahahah523
    @hahahah523 4 ปีที่แล้ว +2

    Jakie regiony taka dobra kukurydza?

    • @IGPPolska
      @IGPPolska 4 ปีที่แล้ว +1

      Mszano powiat świecki

    • @bandyta1117
      @bandyta1117 4 ปีที่แล้ว

      Czemu mówisz dobra u mnie dała spokojnie 12,5 t z ha przy 22 % wilgotności

    • @hahahah523
      @hahahah523 4 ปีที่แล้ว

      @@bandyta1117 dobrze że nie 16t przy 19% bajki nie tu proszę pisać, chyba że padało cały czas to jesteś z tym malutkim procencie któremu się udała qq, choć i tak słabo patrząc na niektóre komentarze