Для автодома планирую подобное устройство, чтобы при использовании городской сети не пострадал инвертор. Как Вы считаете есть смысл поставить реле задержки по времени включения для того чтобы инвертор смог успеть запуститься, ну или генератор чтобы успел выйти на необходимую нагрузку?
Great video, thank you! One question: is the coil always energized, or is it a bistable relay? If so, what is the coil relay's power consumption? Thanks.
@@Alex_Kvazis Thank you for your precious replay, it was what I'd like to hear. I'm building a super efficient low power home automation solution and I'm searching for a best solution. Thank you so much for your answer. I'll buy one of this ATS for my solar system. (My home automation system will put in stand by mode the inverter during the night and when battery is low due to don't have the inverter power consumption (about 60W).
Доброго дня Підкажіть будь-ласка по якій причині і як виправити. При ввімкненні міської мережі, автомат АВР спочатку робить спробу на переключення на неї, потім вертається на резервну лінію, і вибиває щиток вводу напруги в квартиру біля лічильника. Дякую.
Купил такой переключатель, переключает как положено, но есть проблема КЛАЦАЕТ ИЗРЕДКА САМ ПО СИБЕ без переключения с постоянной сетью, не знаю в чем причина? или дефектный автомат или плохой ток, от екофлоу не клацает
Нові поставки всі клацають(вони відрізняються надписами) . Старі моделі не мали такого. В чому причина так ніхто і незнає. Хоча 2 шт таких згоріли від того клацання.
@@ЮрийКоростелёв-х9з проблему вирішив, клацає коли від інвертора/генератора приходить два дроти де фаза та фаза, а гея потребує чіткого нуля від резервного вводу. Один дріт від інвертора посадив на шину заземлення квартири і цей же дріт далі підключив в N2, тобто занулив фазу від інвертора і клацати перестало!
Сегодня получил с Али такую. С удивлен узнал из инструкции, что заявленный цикл жизни: при механическом переключении - больше 8000 раз, а при электронном - больше/равно - 1500 раз. Т.е. если в день четыре раза отключают эл/снабжение, то "гарантированное" промзводителем время работы данной штуки около 187 дней =1500/(4*2) Ну, знаете ли, такая себе надежность! Вот теперь думаю ... аставить ли ее вообще?!
Бачив у магазинах подібні пристрої українського виробництва cuprum, дуже схожий ззовні, але з заявленим часом перемикання до 10мс -- але зараз його ніде нема в наявності. Цікаво, чи є у китайців щось у такому ж факторі, але швидше за 50мс?
яку максимальну реальну потужність по кожній фазі перемикач може пропустити? Перевіряв аналогічний перемикач Tonzn на 100А, то вын вже выд 20A на фазу нагрівався до температури плавлення пластику. Мені потрібно щоб гарантовано до 40А на фазу пропускав. Для прикладу механічний перемикач Hager на 40А без нагріву пропускає ток 35А і вище.
Реле напряжения - перед ним, от скачков в сети, основной автомат тоже будет перед, а вот дополнительный автомат - есть смысл поставить на выход нагрузки, для защиты от КЗ на стороне потребителя.
Подключил инвертор 1500 Вт. Подключил общий 0. При отключении основной фазы (0 не отключал) типа переключает, но на выходе нет 220. Звук включения резерва намного слабее чем основного. Китайцы накосячили?
@Wozey323F викинув такий АВР, занадто довга затримка, всі налаштування на техніці збиваються і перезавантажується роутер, поставив томзн таких проблем немає і можна налаштувати стабілізатор щоб не було затримки. Доречі на цьому затримки від стабу не помітно.
А что по поводу дуго-гашения? Будет разбор как оно устроено внутри? А кстати! А чего это оно маркирует включенный ввод как Зеленый? PS и жаль что нет функции задержки переключения.... Такое нужно строить из других элементов.
Я, відверто, нге зрозумів слова з 6:00 по 6:20. До чого тут навантаження до перемикача? А так дякую за огляд. Вже пожалкував що не купив його, а взяв трипозиційний ручний.
Думаю, он имел ввиду шум от вентиляторов инвертора в режиме байпаса, то есть при наличии сети. В случае с китайскими гибридниками, идея имеет смысл, ибо они капец шумные.
подключай и не переживай, вторая фаза с инвертора будет "схавана" нейтралью. Важно, чтобы у Вас и ноль и фаза разрывались на входе в квартиру (дом) !!!!!!
он будет включен в последнем положении ... и жать появления напряжения хоть где-то ... туда и переключится, а если будут оба напряжения - то приоритет положение 1 будет включено
Если питание пропадет на обоих линиях, то он автоматом переключится на резервную или так и останется в том положении, в котором был до отключения линий ?
@@Alex_Kvazis еще вопрос. В каком бы ни был положении АВР, после подачи питания на одной из линий - он переключит на ту линию или есть такой же глюк\недоработка, как в другом типе АВР, большего размера ?
@@Angelo0chek не будет, но зато эта штука в дежурном режиме потребляет меньше чем контактор. В ней энергия в основном используется только в момент переключения. В остальное время работает лишь слаботочная электроника внутри АВР.
@@nobody-ni8ii а есть где разборка данного АВР ? интересно увидеть как устроена механика переключения.. Уже в отзывах увидел. Норм тема. Заказал себе такой за 17.4$ на пробу
Одну фазу від генератора підключіть на землю ото і буде ноль. Інша залишиться фазою Для цього краще підійде 3х фазна версія пристрою Коричневий від генератора підключіть до L1 контакта, Синій до N та до L2 контакта На вихід L1 це коричневий до навантаження, N на нуль (синій) навантадення, а L2 до заземлення В такому випадку коли пристрій перемикається на генератор, N через контакти L2 замкнеться на землю створюючи нуль для навантаження. L1 залишиться чистою фазою В мене в такому режимі працює вже десь пів року. З мережі на генератор переключення відбувається з повним відключенням мережі (все гасне) автоматично запускається генератор і через 20сек подає навантаження. Пристрій бачить що зʼявляється 2га лінія і переключає будинок на неї Коли мережа відновлюється то пристрій переключає все на мережу. А генератор через 1.5 хв тушить реле часу
Надеюсь, автор не будет возражать, если я расскажу, что вчера разобрал такую штуку и выложил у себя на канале. Не реклама, просто для интереса и обмена опытом. Всем мира и добра )
@@ЛеонідГень-у5б потому что между сетью и генератором может быть не 220 В, а гораздо больше. Это же два независимых и несинхронизированных источника питания. Там легко может быть 220+220=440 вольт (при этом это действующее значение, а мгновенное ещё больше).
@@ИлФак так это приблуда, которая как раз сделана, чтоб переключаться на один из источников, его для этого проектировали. Это так можно сказать, что нельзя три фазы в один дом заводить, потому что между фазами напряжение 380 вольт, при таком напряжении все оборудование 220В сгорит
@@ЛеонідГень-у5б Если бы эту приблуду делали для переключения "сеть-генератор", то не написали бы что рабочее напряжение 220 В. Ты видел рабочее напряжение реверсивного переключателей АББ? Оно равно 750 В. Вот это и есть настоящий переключатель "сеть - генератор". А если написали 220 В, то нельзя на него подавать больше. Этот прибор сгорит, а виноват будет тот баран, который не знает, что такое рабочее напряжение.
Ну я вам так скажу.... Почти два года работал инвертор у меня на 3кВт без проблем и тут я все таки поддался на искушение и заменил механический байпас на инвертор на такой АВР чтобы уйти от вопроса ограничения мощности потребителей которые идут через инвертор в режиме байпаса да и вообще чтобы облегчить жизнь инвертору. Поработал он недолго( когда начались перебои с электричеством в октябре 2023 сгорел и инвертор и этот АВР перестал возвращаться на приоритетную линию в автоматическом режиме...причину я не знаю.... Может это просто печальное совпадение, но факт остаётся фактом. Всё блекауты 2022 инвертор прожил нормально, а вот с АВР не подружился(((
инвертор тебе нужно запускать с задержкой. Т.е. после пропадания света на основной линии, появляется питание инвертора от аккумов, а через некоторое время только подается питание от инвертора. Так как инвертор сразу не включается после подачи питания на него. Нужны контакторы и реле времени.
@@Angelo0chek на входе в инвертор стоит реле напряжения с функцией задержки включения после отключения питания от сети. То есть встречный ток инвертор поймать от сети не должен.
@@borisvvp85 я больше писал про задержку подачи электричества от инвертора после его включения. Так как после подачи питания от аккумов к инвертору, сам инвертор некоторое время запускается. Но если у вас аккумы постоянно подключены к инвертору и инвертор постоянно работает, то даж не знаю че вам делать. У меня контактор переключает между основной и резервной линией. У меня все очень просто и не надежно сделано.
50ms переключение? Это же очень много, те же линейно-интерактивные ИБП переключается примерно за 4ms на сколько мне известно, а с двойным преобразованием около нуля. Компьтерная техника может реагировать на 20ms и выше (зависит от качества БП).
Ну я поэтому отдельно и отметил это и провел тесты с разными типами устройствами. Никто не заявлял что это аналог ИБП, про наличие которых я тоже проговорил
У такого рода устройств это нормально. Логика какая: пропадает электричество по основной линии, критические устройства садятся на упс, в это время включается дизель, который не все время работает в обычное время, переключатель подхватывает на него и восстанавливает питание от "сети".
Так і є, взяв такий і не задоволений з городскої лінії на резерв перемикає з затримкою , встигає потухнуть все і роутер з терміналом , комп, хоча там блок норм платина сісонік і телевізор, от з УПС назад на город вроді норм
мне такие не понравились. Им для переключения нужен ток намного выше чем аврам типа TOMZN или аналоги, которые с доп контактами идут. 500вт инвертор с трудом, через раз переключает, даже разок сгорел из-за этого). Конечно, поставить мощнее инвертор и нет проблем, но в моем случае чисто для котла и 200Вт хватило бы с головой.. Еще он громче щелкает))
@@Alex_Kvazis дело не в нагрузке, а в мощности альтернативного источника питания. В моем случае 500вт инвертор с трудом его переключал. А вот на 1,2квт без проблем.
Какое время переключения с основной сети на резерв и назад? Есть данные производителя до 50мс, но лучше замеры реальные! Потому что мигнула даже лампа накаливания, а многая техника может сбой дать (в худшем случае выйти из строя). Напоминает провал напряжения при замыкании на линии или включении мощного насоса с большим пусковым током.
Добрий день.У мене до резерву на такому АВР підключена зарядна станція.Якраз був біля щитка в момент відключення електрики.АВР переключився чітко,але верхній зелений діод основної лінії став моргати,десь 1 раз на секунду.Моргав десь секунд 20 і потім перестав.Поки що більше таке не спостерігав,правда користуюсь цим АВР не довго. Хтось зможе сказати,що це може означати,бо в інструкції про це нічого не має.
Розглядав його до придбання. По габаритам дуже зручним виглядає. Але. На АЛІ у відкуках зустрічається накшталт "все класно, але швидко згорів" Вибрав варіант де в електричному ланцюгу стоять автомавти (автомат є автомат, він обладнаний камерою дугогасіння, в разі чого, можливо замінити) а керує перемиканням "роботизований" механізм.
Поставити на вході основної напруги до пристрою wi-fi автомат і вимикати його. Таким чином, до речі, можна і віддалено примусово перемикати його на резервне живлення.
Доброго дня. Мені здається, з"явилося відео з розборкою цього пристрою. th-cam.com/video/osHo_yqXM1c/w-d-xo.html Чи можна тепер оцінити адекватність його системи дугогасіння? Якщо вона є.
А я його здихався так як швидкість перемикання з мережі на батарейку була неймовірно повільна - встигало і світло мигнути і комп'ютери перезаванта;итися
сподіваюсь з гасінням дуги в нього все в порядку. як він себе поведе коли електрика в мережі з'явиться на секунду? переключиться туди-сюди чи є якась затримка?
Є певна проблема з ним. Підключив пристрій на котел та хододильник. Основне живлення - міська мережа. Додаткове живлення - акум+інвертор з правильною синусоїдою. Інколи індикатор міської мережі гасне, всередині пристрою відбувається клацання, при цьому ручний рубильник на місці, після чого індикатор знову світиться. Таке може відбуватися кілька разів на хвилину, інколи інтервал 5-10 хаилин. Закономірності не помітив. Якщо відключити інвертор, або два входи включити в міську мережу, то клацання не відбувається. В чому може бути проблема та як вирішити?
Ну якщо він нормально працює на обидва входи від мережі - то в інверторі. В мене прекрасно працює в системі - мережа + станція Anker, перемикає стабільно, жодних проблем
@@Alex_Kvazis так, я вже розумію, що на таку його роботу впливає інвертор. Не розумію чому. Можливо щось можна до інвертора додатково підключити, щоб змінити якось його струм? Або як варіант, поки працює основне джерело відключати живлення інвертора за допомогою реле
@@Alex_Kvazis Дякую за огляд! У нас зараз схема підключення наступна: першим стоїть механічний 3-ох позиційний перемикач (1-мережа, 2-вимк, 3-інтвертор+акум., от роздумую над заміною його на цей автоматичний), наступним йде реле напруги Zubr. Зараз, якщо вручну перемикати 3-ох позиційний, то на реле напруги при переключенні спрацьовує таймер затримки, до добре для інвертора. Не підкажете чи при заміні механічного на цей Зубр також даваатиме затримку чи ні?
Стрибки напруги в міській мережі, ні? Міська мережа падає до умовних 190В, а інвертор - ні. Якщо обидві вилки в мережі - просадка одночасна або взагалі відсутня бо нормалізована ситуація з електроживленням, от і не клацає
@@iBolitN Ні, проблема була в синусоїді, яку видає інвертор. Даний пристрій було замінено на інший, Томзн. Він виявився менш чутливий до характеру синусоїди, проблема зникла
А може хтось підкаже, як краще підключити зарядну станцію до цього АВР? У них немає нуля - там дві фази. А ще у цього автомата є захист по наднизькій та надвисокій напрузі - через що, наприклад, станція Nikota не працює, як резерв.
здесь не две фазы, а фаза (L) и ноль (нейтраль N). Смело подключайте вашу зарядную станцию ... она вы даёт на обоих выходах фазу, поэтому один выход на фазу попадёт, а второй уйдёт в нейтраль
@@Gilson69, якщо я так підключаю станцію, то при наявності основного живлення на Geya час від часу (десь раз на хвилину чи частіше) гасне індикатор основного живлення і щось клацає всередині, після чого все повертається в норму.
@@buldozerkpi, нажаль ні. Що тільки не пробував. Буває, що доволі довгий час нічого не клацає, якщо станція підключена в режимі UPS, але як тільки заряд трішки просідає і станція починає підзаряджатись - АВР знову починає клацати. Може короткочасно станція знижує напругу при такому малому навантажені, але я такої поведінки не зловив - довго стирчав з мультиметром біля щитка. Цікаво ще таке: якщо станція в режимі UPS (підключена зарядка), але АС вихід вимкнений, то, бляха, АВР все одно починає клацати, хоча ж не показує резерву. Мені чогось здається, що АВР якогось біса пропускає фазу станції на загальний нуль.
Якщо резерв саме УПС , не інвертор не генератор а саме УПС, як воно буде? Роутер встигає висунутись поки переключаж і чи з УПС нічого не буде? УПС завжди в мережі включений @@Alex_Kvazis
Я тоже купил. Хочу заметить что он имеет нестандартный размер в месте контактов по толщине. Поэтому рамка в щитке будет упиратся в него
мне кажется те что покрупнее с рычажным переключателем работают быстрее, зачастую даже свет не мигает, но шумный при переключении
Человек в теме. Это понятно. И приятно слушать.
Спасибо!
Спасибо, подписывайтесь на мой канал, чтобы не пропускать новые обзоры.
Для автодома планирую подобное устройство, чтобы при использовании городской сети не пострадал инвертор. Как Вы считаете есть смысл поставить реле задержки по времени включения для того чтобы инвертор смог успеть запуститься, ну или генератор чтобы успел выйти на необходимую нагрузку?
Обязательно
Great video, thank you! One question: is the coil always energized, or is it a bistable relay? If so, what is the coil relay's power consumption? Thanks.
Hello. This is not a relay in the usual sense. This is a mechanical switch. own consumption is practically absent
@@Alex_Kvazis Thank you for your precious replay, it was what I'd like to hear. I'm building a super efficient low power home automation solution and I'm searching for a best solution. Thank you so much for your answer. I'll buy one of this ATS for my solar system. (My home automation system will put in stand by mode the inverter during the night and when battery is low due to don't have the inverter power consumption (about 60W).
Доброго дня
Підкажіть будь-ласка по якій причині і як виправити. При ввімкненні міської мережі, автомат АВР спочатку робить спробу на переключення на неї, потім вертається на резервну лінію, і вибиває щиток вводу напруги в квартиру біля лічильника. Дякую.
авр щелкает когда есть свет , станция bluetti подсоединена, но в меню выбрано AC off
Купил такой переключатель, переключает как положено, но есть проблема КЛАЦАЕТ ИЗРЕДКА САМ ПО СИБЕ без переключения с постоянной сетью, не знаю в чем причина? или дефектный автомат или плохой ток, от екофлоу не клацает
Нові поставки всі клацають(вони відрізняються надписами) .
Старі моделі не мали такого.
В чому причина так ніхто і незнає.
Хоча 2 шт таких згоріли від того клацання.
@@ВолодяШендераі що робити? Клацає ппц неможливо в квартирі знаходитись, виходить замінив ручний hager на ручний geya 😢
Клацає тільки коли живлення від двух різних джерел живлення? Бо дома зробив від одного імітацію, поки нечую нічого, який період?
@@ЮрийКоростелёв-х9з проблему вирішив, клацає коли від інвертора/генератора приходить два дроти де фаза та фаза, а гея потребує чіткого нуля від резервного вводу. Один дріт від інвертора посадив на шину заземлення квартири і цей же дріт далі підключив в N2, тобто занулив фазу від інвертора і клацати перестало!
@@livevideo9525 а якщо заземлення немає? ((
Сегодня получил с Али такую. С удивлен узнал из инструкции, что заявленный цикл жизни: при механическом переключении - больше 8000 раз, а при электронном - больше/равно - 1500 раз. Т.е. если в день четыре раза отключают эл/снабжение, то "гарантированное" промзводителем время работы данной штуки около 187 дней =1500/(4*2) Ну, знаете ли, такая себе надежность! Вот теперь думаю ... аставить ли ее вообще?!
Нормальная надежность :) Вы думали что оно вечное ?
@@Alex_Kvazis
Судя по конструкции там домчаться нечему!
Вот и подумали что вечное.
Бачив у магазинах подібні пристрої українського виробництва cuprum, дуже схожий ззовні, але з заявленим часом перемикання до 10мс -- але зараз його ніде нема в наявності. Цікаво, чи є у китайців щось у такому ж факторі, але швидше за 50мс?
та вони ж як брати близнюки - схоже просто хтось замовив велику партію і під замовника забрендували, а фактично то одне й теж саме
Украинского вЫрЫбництва?! Даже смешно такое читать.))))))))) Гвозди производить разучились, а АВР "делают"!))))))))
Дякую що сказали яка ширина 2Р моделі, бо на усіх сайтах дано розмір 4Р моделі.
яку максимальну реальну потужність по кожній фазі перемикач може пропустити? Перевіряв аналогічний перемикач Tonzn на 100А, то вын вже выд 20A на фазу нагрівався до температури плавлення пластику. Мені потрібно щоб гарантовано до 40А на фазу пропускав. Для прикладу механічний перемикач Hager на 40А без нагріву пропускає ток 35А і вище.
Так как там в Tonzn нет дуго-гашения, то у вас контакты подгорели кажется.
А есть ли тут - вроде пишу что есть, но фото разборки найти не могу.
@@volod_vp_6394 Поки що працює він. В день світло до 6 раз пропадає. Підключене блюеті на 2 кВт.
Здравствуйте.а его надо ставить после основного автомата перед реле напряжения или вообще отдельно.спасибо
Реле напряжения - перед ним, от скачков в сети, основной автомат тоже будет перед, а вот дополнительный автомат - есть смысл поставить на выход нагрузки, для защиты от КЗ на стороне потребителя.
Подключил инвертор 1500 Вт. Подключил общий 0. При отключении основной фазы (0 не отключал) типа переключает, но на выходе нет 220. Звук включения резерва намного слабее чем основного. Китайцы накосячили?
тише щелкает внутри реле, а не переключает потому что не правильно подключили или брак.
А если не общий ноль, пробовали? С инвертора то понятно, две фазы.
Питання щодо 3 фазного АВР. Якщо на одній із фаз стоїть стабілізатор напруги з затримкою 5 сек, чи буде ця затримка на переключення авр?
теж цiкавить
@Wozey323F викинув такий АВР, занадто довга затримка, всі налаштування на техніці збиваються і перезавантажується роутер, поставив томзн таких проблем немає і можна налаштувати стабілізатор щоб не було затримки. Доречі на цьому затримки від стабу не помітно.
@@ОлександрКовальчук-п5у так.. сьогоднi також замiнив на Томзн, по тiй самiй причинi, тепер все чiтко, перемикання проходить майже безслiдно
Тск який з них самий швидкий щоб ні роутер нв теоевізор не встигав виключитись?
th-cam.com/video/rHXgPmEiI5I/w-d-xo.html
Це такий де самий по швидкості заявлено 50мс тільки в іншому корпусі , старша модель@@Alex_Kvazis
Вам потрібно ДБЖ для таких цілей, в таких перемикачах складно досягти миттєвого переключення якщо взагалі можливо
А что по поводу дуго-гашения? Будет разбор как оно устроено внутри?
А кстати! А чего это оно маркирует включенный ввод как Зеленый?
PS и жаль что нет функции задержки переключения.... Такое нужно строить из других элементов.
У меня на канале есть, дугогашение игрушечное
Я, відверто, нге зрозумів слова з 6:00 по 6:20. До чого тут навантаження до перемикача?
А так дякую за огляд. Вже пожалкував що не купив його, а взяв трипозиційний ручний.
Думаю, он имел ввиду шум от вентиляторов инвертора в режиме байпаса, то есть при наличии сети. В случае с китайскими гибридниками, идея имеет смысл, ибо они капец шумные.
Не жалейте. Говно редкостное.
Днь добрый. А существует ли автомат для правильной располюсовки, чтобы на вход как угодно подключать, а на выходе в нужном месте фаза и ноль?
Может проще купить за доллар индикаторную отвертку ?
Вітаю! З інвертора виходить дві фази (показує індикатор). Як правильно підключити на фазу і нуль перемикача?
Не можу нічого порадити. Розраховано на фазу і нуль, а не дві фази. То вже на власний розсуд і ризик.
немає значення
подключай и не переживай, вторая фаза с инвертора будет "схавана" нейтралью. Важно, чтобы у Вас и ноль и фаза разрывались на входе в квартиру (дом) !!!!!!
Що означає рубільник? На вході стоїть двополюсний автомат, підійде?@@Gilson69
@@ВолодимирЗалізняк-ь5ч підійде,два полюси і є фаза ноль
Производитель предупреждает что при напряжении ниже 185 В катушка может сгореть. Получается еще ставить два реле напряжения на входе каждой линии?
Ну реле напряжения обычно на вводе в квартиру ставят, так как катушка - не самое страшное что может сгореть
@@Alex_Kvazis для данного АВР нюанс именно с катушкой и производитель рекомендует на 2 линии ставить реле.
И было бы интересно посмотреть обзорчик в связке с Tongou TO-Q-SY2-163JWT (однодиновые)
У меня защиты на низкое небыло згорел .Повезло что хоть на основное отрабатывает
я купив собі GEYA W2R, це якась подібна модель
А нету девайса с внешним управлением ? Если надо переключатса по команде извне ?
є перемикач з сухим контаком . його можна добавити в систему розумного будинку
Якщо з резевного живлення немає напруги і пропадає мережа то також переключається на резерв?
Ні, нічого не відбудеться
он будет включен в последнем положении ... и жать появления напряжения хоть где-то ... туда и переключится, а если будут оба напряжения - то приоритет положение 1 будет включено
Если питание пропадет на обоих линиях, то он автоматом переключится на резервную или так и останется в том положении, в котором был до отключения линий ?
Останется в том же положении
@@Alex_Kvazis понятно, значит полноценного автоматического переключения не будет, как , допустим, возможно на контакторах.
@@Alex_Kvazis еще вопрос. В каком бы ни был положении АВР, после подачи питания на одной из линий - он переключит на ту линию или есть такой же глюк\недоработка, как в другом типе АВР, большего размера ?
@@Angelo0chek не будет, но зато эта штука в дежурном режиме потребляет меньше чем контактор. В ней энергия в основном используется только в момент переключения. В остальное время работает лишь слаботочная электроника внутри АВР.
@@nobody-ni8ii а есть где разборка данного АВР ? интересно увидеть как устроена механика переключения..
Уже в отзывах увидел.
Норм тема. Заказал себе такой за 17.4$ на пробу
Будет ли работать с обычным автомобильным инвертором? Так как у инвертора на выходе нет нуля
Ну все инверторы от аккумов работают по одому принципу.
@@Alex_Kvazis я про авр. Просто продавцы на АлиЭкспресс говорят: нужен ноль!!!
Одну фазу від генератора підключіть на землю ото і буде ноль. Інша залишиться фазою
Для цього краще підійде 3х фазна версія пристрою
Коричневий від генератора підключіть до L1 контакта, Синій до N та до L2 контакта
На вихід L1 це коричневий до навантаження, N на нуль (синій) навантадення, а L2 до заземлення
В такому випадку коли пристрій перемикається на генератор, N через контакти L2 замкнеться на землю створюючи нуль для навантаження. L1 залишиться чистою фазою
В мене в такому режимі працює вже десь пів року. З мережі на генератор переключення відбувається з повним відключенням мережі (все гасне) автоматично запускається генератор і через 20сек подає навантаження. Пристрій бачить що зʼявляється 2га лінія і переключає будинок на неї
Коли мережа відновлюється то пристрій переключає все на мережу. А генератор через 1.5 хв тушить реле часу
@@toxa.ak88 може на ноль, а не на заземлення?
Надеюсь, автор не будет возражать, если я расскажу, что вчера разобрал такую штуку и выложил у себя на канале. Не реклама, просто для интереса и обмена опытом.
Всем мира и добра )
А можна посилання ? Там є захист від дуги в середині ?
@@urabus_Вроде написал без ссылок, но коммент куда-то пропал. Найдите поиском разборка Geya.
Дугозащиты нет, только жестянка с зубчиками.
Здрастуйте вы ещё не вскрывали это чудо техники?
Зачем ?
@@Alex_Kvazis да так просто интересно как построено там механизм перекидки, структура релле
Мне не интересно. Мне важен факт - что оно работает нормально
В ютубе уже есть два видео с внутрянкой, одно русскоязычное, одно от индуса.
1:20 Если рабочее напряжение 220В, то переключателем "сеть-генератор" он быть не может.
в смысле? почему?
@@ЛеонідГень-у5б потому что между сетью и генератором может быть не 220 В, а гораздо больше. Это же два независимых и несинхронизированных источника питания. Там легко может быть 220+220=440 вольт (при этом это действующее значение, а мгновенное ещё больше).
@@ИлФак так это приблуда, которая как раз сделана, чтоб переключаться на один из источников, его для этого проектировали.
Это так можно сказать, что нельзя три фазы в один дом заводить, потому что между фазами напряжение 380 вольт, при таком напряжении все оборудование 220В сгорит
@@ЛеонідГень-у5б Если бы эту приблуду делали для переключения "сеть-генератор", то не написали бы что рабочее напряжение 220 В. Ты видел рабочее напряжение реверсивного переключателей АББ? Оно равно 750 В. Вот это и есть настоящий переключатель "сеть - генератор". А если написали 220 В, то нельзя на него подавать больше. Этот прибор сгорит, а виноват будет тот баран, который не знает, что такое рабочее напряжение.
@@ИлФак видел и 700-800, видел и 400, видел и 220 - все это переключатели АВВ. А что такое АББ?
please if you can tell me what is its consumption???
Difficult to measure, practically zero
Как этот продукт работает с напряжением 400 В/230 В?
Трехфазная версия - да.
@@Alex_Kvazis Придется отменить заказ, очень жаль.
А что не так ? Три фазы - напряжение между фазами 380 вольт, между фазой и нулем - 220 Вольт. Все стандартно. А как вы хотели ?
У нас напряжение в сети 230В. Люди отвечают что не работает.
Вы удалили мой предыдущий ответ про то что придётся отказаться от заказа. Производитель тоже не даёт четкий ответ про напряжение 230В. Так что....
Ну я вам так скажу.... Почти два года работал инвертор у меня на 3кВт без проблем и тут я все таки поддался на искушение и заменил механический байпас на инвертор на такой АВР чтобы уйти от вопроса ограничения мощности потребителей которые идут через инвертор в режиме байпаса да и вообще чтобы облегчить жизнь инвертору. Поработал он недолго( когда начались перебои с электричеством в октябре 2023 сгорел и инвертор и этот АВР перестал возвращаться на приоритетную линию в автоматическом режиме...причину я не знаю.... Может это просто печальное совпадение, но факт остаётся фактом. Всё блекауты 2022 инвертор прожил нормально, а вот с АВР не подружился(((
инвертор тебе нужно запускать с задержкой.
Т.е. после пропадания света на основной линии, появляется питание инвертора от аккумов, а через некоторое время только подается питание от инвертора.
Так как инвертор сразу не включается после подачи питания на него.
Нужны контакторы и реле времени.
@@Angelo0chek на входе в инвертор стоит реле напряжения с функцией задержки включения после отключения питания от сети. То есть встречный ток инвертор поймать от сети не должен.
@@borisvvp85 я больше писал про задержку подачи электричества от инвертора после его включения.
Так как после подачи питания от аккумов к инвертору, сам инвертор некоторое время запускается. Но если у вас аккумы постоянно подключены к инвертору и инвертор постоянно работает, то даж не знаю че вам делать. У меня контактор переключает между основной и резервной линией. У меня все очень просто и не надежно сделано.
@@Angelo0chekесли инвертор работает в режиме байпас, это проблема?
@@unnamedunnamed519 сложно сказать.
50ms переключение? Это же очень много, те же линейно-интерактивные ИБП переключается примерно за 4ms на сколько мне известно, а с двойным преобразованием около нуля. Компьтерная техника может реагировать на 20ms и выше (зависит от качества БП).
Ну я поэтому отдельно и отметил это и провел тесты с разными типами устройствами. Никто не заявлял что это аналог ИБП, про наличие которых я тоже проговорил
У такого рода устройств это нормально.
Логика какая: пропадает электричество по основной линии, критические устройства садятся на упс, в это время включается дизель, который не все время работает в обычное время, переключатель подхватывает на него и восстанавливает питание от "сети".
Так і є, взяв такий і не задоволений з городскої лінії на резерв перемикає з затримкою , встигає потухнуть все і роутер з терміналом , комп, хоча там блок норм платина сісонік і телевізор, от з УПС назад на город вроді норм
Холодильник через раз хоче вмерти, і ловить глюки, реле напруги в розетку не помагає бо не вспіває
мне такие не понравились. Им для переключения нужен ток намного выше чем аврам типа TOMZN или аналоги, которые с доп контактами идут. 500вт инвертор с трудом, через раз переключает, даже разок сгорел из-за этого). Конечно, поставить мощнее инвертор и нет проблем, но в моем случае чисто для котла и 200Вт хватило бы с головой.. Еще он громче щелкает))
У меня стоял переключал нагрузку в 90 Ватт на станцию Anker. Идеально.
@@Alex_Kvazis дело не в нагрузке, а в мощности альтернативного источника питания. В моем случае 500вт инвертор с трудом его переключал. А вот на 1,2квт без проблем.
That is a 💯 perfect review thank you.
Thanks
Нельзя выставить уставку задержки включения резервной линии и наоборот.
Да, устройство немного не про это
Какое время переключения с основной сети на резерв и назад? Есть данные производителя до 50мс, но лучше замеры реальные! Потому что мигнула даже лампа накаливания, а многая техника может сбой дать (в худшем случае выйти из строя). Напоминает провал напряжения при замыкании на линии или включении мощного насоса с большим пусковым током.
А как я вам реально замеряю 50 милисекунд ?
@@Alex_Kvazis есть оборудование, которое замеряет время срабатывания автоматов, узо и подобное устройство им можно замерить.
Я уверен что оно есть, но это лабораторное обородование.
@@Alex_Kvazis так может есть у кого попросить сходить на тесты имелось в виду...
З города на УПС велика ЗАТРИМКА все перегружається і телевізор ,роутери і пк!
Я правильно підозрюю, що щиток не закриється з цим модулем?
Залежить від відстані до кришки
У мене не закрився нормально. Довелося натягати.
На Хагере встал норм.
@@МаксимМордванюк-ю3ла у мене на Хагере не став….
Добрий день.У мене до резерву на такому АВР підключена зарядна станція.Якраз був біля щитка в момент відключення електрики.АВР переключився чітко,але верхній зелений діод основної лінії став моргати,десь 1 раз на секунду.Моргав десь секунд 20 і потім перестав.Поки що більше таке не спостерігав,правда користуюсь цим АВР не довго.
Хтось зможе сказати,що це може означати,бо в інструкції про це нічого не має.
Може ще якись токи були в основній лінії
Розглядав його до придбання. По габаритам дуже зручним виглядає.
Але. На АЛІ у відкуках зустрічається накшталт "все класно, але швидко згорів"
Вибрав варіант де в електричному ланцюгу стоять автомавти (автомат є автомат, він обладнаний камерою дугогасіння, в разі чого, можливо замінити) а керує перемиканням "роботизований" механізм.
горять і "рубільники" теж
А с вайфай есть такие ?
Не встречал. А зачем ?
@@Alex_Kvazis отключать инвертор на ночь , чтоб впустую не работал. Удаленно чтоб переключался , сам автоматически.
Ну для этого можно взять реле достаточной мощности, но до любого устройства с вай фай - нужно обеспечить питание, как и для роутера.
Поставити на вході основної напруги до пристрою wi-fi автомат і вимикати його. Таким чином, до речі, можна і віддалено примусово перемикати його на резервне живлення.
@@esodin1 спасибо!
Добрый вечер, скажите можно ли использовать это устройство для питания скважинного насоса от двух домов, чтобы не зависеть друг от друга.
Смотрите параметры своего насоса, и выбирайте соответствущее по мощности устройство. Я же не могу по кофейной гуще гадать, что там у вас установлено.
Доброго дня. Мені здається, з"явилося відео з розборкою цього пристрою.
th-cam.com/video/osHo_yqXM1c/w-d-xo.html
Чи можна тепер оцінити адекватність його системи дугогасіння? Якщо вона є.
Интересно увидеть в разборке данный АВР
У меня на канале есть, вчера разобрал )
А я його здихався так як швидкість перемикання з мережі на батарейку була неймовірно повільна - встигало і світло мигнути і комп'ютери перезаванта;итися
світло хай моргає, нічого страшного, на комп ставте самий простий безперебійник і все
сподіваюсь з гасінням дуги в нього все в порядку. як він себе поведе коли електрика в мережі з'явиться на секунду? переключиться туди-сюди чи є якась затримка?
50 мс на перемикання
Є певна проблема з ним. Підключив пристрій на котел та хододильник. Основне живлення - міська мережа. Додаткове живлення - акум+інвертор з правильною синусоїдою. Інколи індикатор міської мережі гасне, всередині пристрою відбувається клацання, при цьому ручний рубильник на місці, після чого індикатор знову світиться. Таке може відбуватися кілька разів на хвилину, інколи інтервал 5-10 хаилин. Закономірності не помітив. Якщо відключити інвертор, або два входи включити в міську мережу, то клацання не відбувається. В чому може бути проблема та як вирішити?
Ну якщо він нормально працює на обидва входи від мережі - то в інверторі. В мене прекрасно працює в системі - мережа + станція Anker, перемикає стабільно, жодних проблем
@@Alex_Kvazis так, я вже розумію, що на таку його роботу впливає інвертор. Не розумію чому. Можливо щось можна до інвертора додатково підключити, щоб змінити якось його струм? Або як варіант, поки працює основне джерело відключати живлення інвертора за допомогою реле
@@Alex_Kvazis Дякую за огляд! У нас зараз схема підключення наступна: першим стоїть механічний 3-ох позиційний перемикач (1-мережа, 2-вимк, 3-інтвертор+акум., от роздумую над заміною його на цей автоматичний), наступним йде реле напруги Zubr. Зараз, якщо вручну перемикати 3-ох позиційний, то на реле напруги при переключенні спрацьовує таймер затримки, до добре для інвертора. Не підкажете чи при заміні механічного на цей Зубр також даваатиме затримку чи ні?
Стрибки напруги в міській мережі, ні?
Міська мережа падає до умовних 190В, а інвертор - ні. Якщо обидві вилки в мережі - просадка одночасна або взагалі відсутня бо нормалізована ситуація з електроживленням, от і не клацає
@@iBolitN Ні, проблема була в синусоїді, яку видає інвертор. Даний пристрій було замінено на інший, Томзн. Він виявився менш чутливий до характеру синусоїди, проблема зникла
А може хтось підкаже, як краще підключити зарядну станцію до цього АВР? У них немає нуля - там дві фази. А ще у цього автомата є захист по наднизькій та надвисокій напрузі - через що, наприклад, станція Nikota не працює, як резерв.
здесь не две фазы, а фаза (L) и ноль (нейтраль N). Смело подключайте вашу зарядную станцию ... она вы даёт на обоих выходах фазу, поэтому один выход на фазу попадёт, а второй уйдёт в нейтраль
@@Gilson69, якщо я так підключаю станцію, то при наявності основного живлення на Geya час від часу (десь раз на хвилину чи частіше) гасне індикатор основного живлення і щось клацає всередині, після чого все повертається в норму.
Якось змогли вирішити цю проблему? @@JamesDiGriz
@@buldozerkpi, нажаль ні. Що тільки не пробував. Буває, що доволі довгий час нічого не клацає, якщо станція підключена в режимі UPS, але як тільки заряд трішки просідає і станція починає підзаряджатись - АВР знову починає клацати. Може короткочасно станція знижує напругу при такому малому навантажені, але я такої поведінки не зловив - довго стирчав з мультиметром біля щитка.
Цікаво ще таке: якщо станція в режимі UPS (підключена зарядка), але АС вихід вимкнений, то, бляха, АВР все одно починає клацати, хоча ж не показує резерву.
Мені чогось здається, що АВР якогось біса пропускає фазу станції на загальний нуль.
@@JamesDiGriz інші подібні пристрої не перевіряли, наприклад той же томзн?
Дякую за огляд. Придивлятимуся. Але поки що ціна не дуже.
До речі ціна дуже прийнятна
Какая цена? Есть ссылка на него?
Якщо резерв саме УПС , не інвертор не генератор а саме УПС, як воно буде? Роутер встигає висунутись поки переключаж і чи з УПС нічого не буде? УПС завжди в мережі включений @@Alex_Kvazis