Блин , казалось инженер-электрик по образованию ( правда давно это было ), слушал заворожено, но понял дай бог % 50. Придётся ставить на повтор ! Удачи каналу и дякую за працю !
Посеред поля, під навісом, стоїть у хлопців powmr на 3кв, акум lg chem (6s2p, в корпусі, ніби не з машини знятий, на 130Ah) і 4 панелі по 400ват паспортної потужності. Електрики мережевої нема (з певних причин😊). Періодично до того всього щастя, як біда із сонцем, підключають генератор. Працює наразі)
$200 за гібридний інвертор - то для вас "непідйомна ціна"?!? Як ви взагалі в інтернети потрапили, якщо у вас $200 не можуть знайтись для реально потрібних речей?
Установил больше 20 систем с lg chem. Только положительные отзывы. Один инвертор сгорел на старте,пришлось ремонтировать. А так супер. А вместо экофло делаю переносные в 2 раза дешевле и мощнее, тоже, в основном, на lg chem. В окопах прошли испытания.
@@Partisanodua @svojavolna 9 місяців тому Как связаться, где можно посмотреть онлайн Ваши излелия? @user-ei2gf4cv4q @user-ei2gf4cv4q 1 місяць тому Я би теж ваш виріб купив 😃
Лайк за корисне відео) Користуюсь PowMr-ами 10 місяців. Встановлював також і людям. Все працює добре на свої гроші. Користую лише літієві батареї (li-nmc) В мене 2 PowMr по 6.2kWt. Працюють із сонцем. Один живить два невеличкі будинки, інший заряджає електрокари на потужності 4кВт. Я награвся з різними варіаціями систем, від автомобільних інверторів і свинцевих стартерних АКБ, зарядок із серверних БЖ, до інверторів, типу DEYE і на досвіді можу сказати, що будь-яка , вірно розрахована система буде працювати так, як ви цього очікуєте. Найчастіше проблеми виникають там, де техніка використовується без запасу по потужності та монтується людьми без досвіду і кваліфікації. На моєму каналі достатньо відосів саме про PowMr. Незабаром в нових роликах буду розповідати всі їхні особливості.
Внесу ложку дьогтю в ваші ідеальні powmr, перше це те що вони часто горять при переключенні з резерву на мережу під навантаженням, достатньо відео на ютуб, так само як easun і інші бюджетні, причина зустрічна напруга. По-друге у них є конфлікт режиму підтримки заряду і основного заряду АКБ. 😂
Пакетики Lg Chem e63 60Ah хороша штука, вже років з 5 використовую батарейку 13s1p 48в в електровелосипеді. Збирав сам з б/у-шних. Чудово себе поводять. Головне правильно і надійно зібрати акум у збірку: все ізолювати, плотно змотувати, контакти: пайка+болт, заливати діелектричним герметиком і т.д. + БМС звичайна Daly на 60А. А тепер у скрутні часи беру 220в з вєліка через інвертор 1500(пік 3000), 3кВт*г все таки акум, можна навіть підїхати на такому "портативному павербанку на колесах" туди де є генератор - підзарядити, або на роботі ))).
У вас на велосипеді +/- 2,6 кВт виходить батарея. Чим заряджаєте? Який інвертор у вас( тобто більше цікавить чи співпадають його порогові значення по напрузі з збіркою 13s) В мене вживані lg chem 3s3p На 12в польському інверторі 1000w відпрацювали попередній сезон. Теж дуже сподобались ці комірки
SOLAR це звісно ж для солярки ;) дякую за гумор! ;) також дякую за корисну інформація, бо саме зараз (літо 2024) дУУУУже актуально щось собі прикупити (почав з маленького холодильника 85см заміст двометрового)
По совету сервисного центра купил инвертор, аналог Anenji, который по сборке компонентов считается самым надёжным. Ипортёр - киевская фирма 2E, которая дала гарантию 36 месяцев. По цене вышло на 20$ дороже китайского аналога с такими же характеристикам, т.к. нужен был срочно. Аппарат шикарный, обрадовала возможность настройки напряжения заряда до десятых, отдельно поддерживающие напряжение и режим автовыравнивание напряжения, для использование нескольких аккумуляторов без BMS. Тянет абсолютно любое оборудование в доме, в том числе строительный инструмент и кёрхер. Наципил на него заволявшиеся полумёртвые кальциевые аккумуляторы, чтобы полностью добить и обменять на новый со скидкой, но инвертор с ними справляется и даже умудряется на них напряжение выровнять. Единственный минус - гудит вентилятор как сирена и постоянно путаем с сиреной на улице.
Пользуюсь Anern 6.2 kWt + Eve B grade 16x280Ah от NKon + jk bms с балансиром на 2А. Аккумы от nkon получал в 4х партиях, до мая все прошли без пошлин, как и инвертер. Аккумы от 283Ah.фактической емкости. Также брал таки с Китая 4х230Ah eve со странной системой доставки через 2 посылки и отправкой Мист-Китай. Шли долго, но аккумы на удивление отличные, не хуже Nkon-ских. Сначала заказ с китая, потом узнал про nkon и решил оттуда брать, тк по цене даже ввгоднее было и быстрее. Инвертер работает нормально. Использую для всего дома, 6квт тянет (по крайней мере тест на минуту прошёл). Заряжаю ночью по 50% тарифу, а днем сижу на инвертере, чуть экономя на электричестве. Планирую также поставить панели, вероятно уже в след году (если только зимой не припрет неожиданно). По инвертеру - не такой шумный , как Powmr, т.к есть 3 режима работы вентиляторов (выкл при малой нагрузке, сред и макс режим). Также иногда когда вентиляторы выкл издает высокочастотный писк. В спальню конечно не поставишь, но на в коридор или другое нежилое помещение пойдет. Потребляет прилично, около 60Вт, но это в целом нормально для 48В системы (потребление в 2 раза больше, чем у 24В). Между бмс и инаертором предохранитель и dc автомат. На входе зарядки от сети 2х полюсный автомат. Также не использую в режиме дбж, включаю заряд только при отключенном инвертере - оно работает, но как то обзоры со сгоревшими powmr советуют делать имеенно так. Также можно поставить еще и на входе доп. предохранители, возможно спасут от сгорания инвертера. Также брал и отдельный балансир, но по факту им не пользуюсь, встроенногов бмс хватает
У мене PowMr на 6.2 (пік 12.4) кіловати 48V, купував минулої зими, користуюсь без сонячних батарей, політ нормальний. Аккуми nissan leaf 7s4p ~5кВт. В домі 3 фази, одна з яких іде через інвертор, на цю фазу я посадив усі розетки, світло, водяний насос, тепла підлога (700Вт) у ванній кімнаті. На інших двох фазах у мене електрична плита, тепла підлога в кімнатах, бойлер. За весь час я ні разу не відчув коли пропадало світло. Інвертор тяне все, або зразу або окремо. Єдиний мінус, що інвертор не пропускає через себе більше 6.2 кіловати, навіть від мережі. Тобто якщо увімкнути одночасно пилосос, фен для волосся, іще пару пилососів то інвертор вирубиться). Також він ідеально працює від генератора.
@@liveinenduro2647 доброго дня! уточніть від звичайного генератора? можете модель написати бо є сумніви що від мого неінверторного матарі буде працювати
Купил гибридный инвертор Easun на 5 кВт примерно за 500 долларов + 4 LiFePo4 100 ампер. Все покупал у производителя прошлой зимой, никаких таможенных платежей не было. Плюс провода и все такое. Все вышло около 2300 долларов. Работает 8 месяцев без проблем. Спокойно держит заявленную мощность около 5 кВт. Работают 2 холодильника, чайник на 2 кВт, микроволновка, кофеварка на пике около 2 кВт и т.д. Запас АКБ 5 кВт. Экофлоу такой емкости и мощности будет стоить в два раза дороже. Плюс есть возможность подключить солнечные панели емкость до 5 кВт. Это конечно еще плюс 4 тыс долларов, что уже дороговато, зато больше 6 месяцев в году будет полностью халявное электричество. Живу в частном доме, все на электрике. Во время длительных отключений часто не замечал что отключили свет. Инвертор пикнул 3 раза и даже ничего не моргнуло. Экофлоу хорошо, но дорого
А можеш розказати про підключення свого гібридного інвертора до мережі? Вони багато в кого горять і я поки не розібравсь повністю, через шо саме. Не впевнений, шо тільки реле напруги буде достатньо для захисту приладу.
Минулою осінню порахував, скільки витрачаю на солярку для генератора і купив собі інвертор Easun на 5,6 кВт на сайті виробника. Доїхав він до мене за 3 тижні, з яких тиждень катався по Китаю. До нього приєднав Li-ion батарею на 4,8 кВт*год. Працює майже рік, за весь цей час система відключилася лише один раз - ми її жорстоко перевантажили. А так ніхто в домі і не знає, є світло в мережі чи нема - інвертор при пропаданні напруги перемикається на батарею миттєво, навіть електронні прилади (телевізори, роутери) цього не помічають. На днях змонтую та приєднаю сонячні панелі на 3 кВт та буду вважати, що к зимовим блекаутам готовий. На мій погляд, Екофлоу це дуже переоцінена та взагалі непотрібна система - її має сенс придбати, якщо ти не знаєш, як виглядає викрутка.
@@olexijshevchenko1563 як ви його під'єднували до мережі та до АКБ? Бо я вже наслухавсь, як такі інвертори в народу горять, поки не розібравсь як сві під'єднувати
Маю інвертер Jesudom 5.5KW (копія powmr). Перед інвертором стоїть стаб Елекс на 40А. Які проблеми маю: гріється навіть на холостому ході, все літо гудять вентилятори на холостому ході, стабілізатор сильно гуде при підключенні інвертора в мережу навіть без навантаження, виробник стабілізатора сказав, що це нормально, при виставленні режиму ups після переходу на батарею не повертається на мережу коли вона з'являється на другому режимі все ок. Для зменшення навантаження на інвертор поставив АВР і 99% часу живлення йде напряму з мережі. Коли монтував все виключив, після цього інвертор не хотів вмикатись, десь з 10го разу увімкнувся. Ps. Батарея на Lg chem 61е 14s1p. Датчики інвертора брешуть на -0.6В відносно датчиків бмс (jk100A). Батарея не заряджається більше 4.1в. Все купував в самі "сочні" ціни. Зараз десь на 30% дешевше. По факту використання, я запускав тільки для тестів
Користуюсь збіркою AZO Digital 3kv (він же Axpert VM III) з 2 100A lifepo4. Видає 40A заряду. Єдиний мінус це те що він шумить навіть коли є мережа ( батереї зарядженні) і оскільки він в шафці в прихожій то трохи напрягає. Проте я організував все діло таким чином що інвертор висить на окремій лінії і живить тільки резервну лінію. Переключаю вручну при потребі використовуючи 1-0-2 автомати. А так він стоїть вимкнений. Бо віри китайській поробці, щоб працювала 24/7 в квартирі без нагляду, нема.
Дякую за за відео. Було цікаво подивитись бо такі ж самі розмірковування та підрахунки робив сам минулої зими. Купив powmr 2.4 kw 24v, у мене він працює з двома батареями lg chem кожна 6s2p 2.6kwh. Підключений через автомат вводу резерва бо немає потреби постійно тримати інвертор ввімкнутим. Допрацював йому систему охолодження бо стокова дуже шумить під навантаженням. Поки що все норм, скарг немає. Хочу зауважити що ні в якому разі не потрібно купувати автоматичний запобіжник який був показаний в кінці відео або будь-який інший подібний запобіжник з алі на струм більше 50-80а. Вони поганої якості. Краще купити тримач та декілька плавких запобіжників.
@@viktormartin1545 В мене було три подібні запобіжники, всі куплені минулої осені. Один на струм 200а згорів коли йому дали навантаження 150а, він спрацював та більше не вмикався. Ще один на струм 200 згорів після одного ручного перемикання від навантаженням близько 150а. Останній на струм 300 згорів після десятка перемикань без навантаження. Вони зроблені не належним чином, контакти явно занадто малі для струму 100а та більше. Контакти нагріваються де підгорають, біметаллична пластина деформується та неналежно замикає контакти.
@@georgijivanov7421 Перевернув вентилятори щоб напрямок повітря був знизу догори та додав модуль регулювання обертів в залежності від температури. Подивіться відео на каналі VM "Модернізація системи охолодження гібридного інвертора (ДБЖ) PowMR. Регулювання обертів вентиляторів.", там дуже докладно про охолодження такого інвертора.
Використовую інвертор 3квт повмр від зими 23, в режимі упс приблизно 30 циклів на батареї лдж.хем 7с2п,потім докупив панель 545 бф яка заряджає влітку до обіду через контролер тої ж марки на 100 АКБ і використовую зібраний заряд 4-5 год в режимі сбу з ручним переключ.авр трохи бавлюся , експериментую,за цей час все добре, навантаження інвертор витримує 3квт навіть дуже добре бувало і пікове доходило дуже багато разів до 5кВт ,поки все добре,!Для будинку споживання якого 15квт доба заслабий ,але набагато краще ніж нічого!
Поставив інвертор axioma 8000 та nmc акум (120Аг, 48В(стоять рамки в 43В - 57В заряд/разряд). В умовах блекаутів не встиг потестувати, але за останні півроку світло пропадає частенько, хоч і ненадовго. Відключень не помічаю, поки не побачу повідомлення в телегу від Львівоблнерго, або не спробую включити електро плиту, яка іде повз інвертор (на іншій фазі). Будинок без газу, електрика потрібна для всього, включаючи насос для криниці, тому вирішив, що варіант з гібрідним інвертором підійде краще, ніж умовний екофлоу, який треба буде туди-сюди включати, відключати, коли пропадає світло. А тут ніяких проблем. Все перемикається моментально, техніка не помічає.
Тре ще купити дирчік (генератор бензиновий на 3 кВт). І тоді навіть у періоди довгих блекаутів (сподіваюсь, що такого не станеться, звісно), зможете свою батарейку заряджати за 2 години роботи генератора, за 100-200 грн на добу. Копійки. Я теж все поставив так, як ви описали - будинок весь на інверторі, включаючи скважинний насос та бойлер. Село - електрику відключають досить часто і напруга скаче - зубри мої мене регулярно відключають від 270+ напруги... А сонячні купувати - порахував на калькуляторі - ніколи не окупляться у мене.
@@ОрестГарай підкажіть будь ласка, якої потужності ви брали інвертор, що тягне і насос і бойлер? Хочу теж щось вибрати, тільки не можу оприділитися... Дім на три фази, але в середньому достатньо і 3-5квт.. Дякую
@@d.vitalio Бойлер швидко перевів на окрему лінію, повз інвертор. Інвертор в мене - Аненжі 3.6 кВт номінала і 5 кВт "на піках". Скважинний насос в мене - 0.75 кВт, тобто "пускові токи" - х4 = 3 кВт. Витримує інвертор нормально токи насосу. Для того, аби бойлер не палив електрику дуже - купив електро-механічний таймер Feron TM32. Його особливість - таймер в ньому працює тільки коли є електрика. Тож якщо налаштувати на "15 хвилин кожні 4 години" - виходить нормально, навіть з відключеннями. Батарейка в мене на 24V 200Ah (всього - 5 кВт*г). Декілька днів тому перевірив автономність - 38 годин (роутер, ноутбук, монітор, трішки освітлення, трішки мікрохвильовки, трішки сважинний насос). Взимку, звісно, буде в 1.5-2 рази менше (+1-2 насоси опалення).
Anenji 3600w hybrid solar inverter. + дві батарейки 100Ah*24V. По паспорту - тримає 3.6 кВт і до 5 кВт короткостроково. Підключений весь дім. Тобто, взагалі все: скважинний насос, бойлер, мікрохвильова, все освітлення, котли/насоси опалення. Поставив в лютому 2023 року. З весни - в мене ремонт. Працюють болгарки, перфоратори, паяльники. Поки що нарікань немає. Звісно, підключав, як в інструкції написано - батареї через вимикач, до мережі - через реле струму (в мене 3 фази, брав 3 окремих зубри - на кожну фазу окремий). Село - напруга реально скаче. Інвертор переключається "безшовно" для всього обладнання - роутер та комп`ютер спокійно виживають перемикання. Все разом коштувало приблизно $2400, бо купував на ажіотажі вже. На зиму, можливо, ще візьму невеличкий інвертор "24V, потужність до 400 Вт" - на випадок, якщо гібридний згорить. Аби за 15 хвилин "перекинути" батареї і продовжувати опалювати будинок твердопаливним котлом...
Відос супер, в подяку для автора відео розпишу свою систему якою користуюся з 2017 року, перших 3 роки вона служила як автономна станція, бо було відсутнє стаціонарне живлення на обєкті. Інвертор Logic Power 24Вт на 2 кВт пікової і 1.5 кВт робочої потужності, сам інвертор досить хорошої якості і дуже важкий в порівнянні з новими інверторами, кулер включається лиш при великих струмах, компонентна база захисту зібрана на хороших реле і запобіжниках, єдиний мінус цього інвертора він не вміє сам перемикати приорітет зарядки, для цього у ньому є звичайна кнопака, що не зручно, для прикладу якщо включив приорітет заряду від сонця, він буде працювати на акумах поки кнопкою не переключити від мережі. Перші акумулятори були AGM бу від станцій мобільного звязку, 2 шт по 150 А, один швидко вийшов з ладу через мої експеременти з великим споживанням, по акумуляторам скажу так, щоб вони служили довго треба робити з запасом, тобто щоб розряд/заряд був в районі 20-30% від загальної ємності, тоді кількість циклів збільшується в рази Також стоять 4 сонячні панелі по 250 Вт(разом 1 кВт) для світлої пори року вистачає для даного інвертора, а от для періоду листопад-березень добре було б 8 шт - це максимум для інвертора, також паралельно ці панелі підігрівать воду длоя системи опалення теном на 900 Вт 12 Вт (задіяно 600 Вт), досить непогано підігріває квітень, травень, вересень, жовтень Загалом коли підключив мережу, користуюся даною системою як великим БДЖ з правельним синусом.
У мене теж Logic Power, 24v 1050Вт постійного навантаження на двох гелевих 100Ач акумах. Використовував всю зиму як основне ДЖБ, за виключенням 1,5м місяця: коли в грудні - в піки відключень він у мене не дав стовп іскор, після того як 48 годин відпочивав вимкнений. Залипло реле. Відправив по гарантії офіціалам. Дзвонив кожну неділю, ще й новорічні свята тут (купив Екофлоу по безнадії у бариг). Полагодили через 6 неділь, написали що доробили конструкцію ( :D. ), прислали, але не зовсім. Вентилятори не вмикались - добре що я поексперементував: перед тим як залишати на ніч акуми заряжати (ох було б горе). Відніс місцевим: розібрали, все охайно в сервісі зроблено, поміняли пару ключів - і все полетіло. Всередині все серйозно, моцно, просто і вселяє якусь надію. Майстри кивали головами і казали слава богу - це не тоталікен ні разу. Синус добрий, заявлене навантаження тримає без питань. Але це є минуле - надійний (після стовпу іскор особливо) але минулий вік. Це не цифра - це аналог. Ні тобі Bluetooth, ні класної підтримки літію ні тому подібних речей. Якщо сяде в нуль - заводиться тільки фізично з кнопки. А якщо Ви за 400км??? Шумить він досить знатно. Тому на цей рік маю намір перейти на 48в та літій - і користуватись вже повноцінно всім (на електрочайник, мікрохвильовку а не тільки мультиварку, і то без тиску). Дякую за якісний контент автору відео!
Запустив 20+ автономних систем на powmr i lg chem. Сам користуюсь кожен день (так і не вимикав після зими, хоч перемикач резерву є). Лиш з одним була проблема (прийшов розтрощений з пошти. Це не вина виробника). Пробував і перегрузи, і часті комутації. Все норм. Батареї теж безпечні, просто треба якісний бмс (а штатний, якщо є, викинути). І не ставити акуми ззовні, бо мінусових температур вони не люблять(як і інші типи акумів). І ще проводка на об'єкті має бути добра і все добре підключено (нуль, фаза, ніякого заземлення нуля після лічильника, бо часто таке бачу).
@@bootuseua Дякувати Богу ще жоден не підвів. Колега 2,4квт повмр стикнув лобами з арс смарт на 700ВА, нехотячи. То в АРС реле залипло, а повмр почав брати на холосту 1000Вт і грітись. Але вже від зими так працює!)) Від акума-все ок. Колега каже, що так і лишив його працювати. Особисто мене ще жоден не підвів. І то, коли я свій вішав, то в кабель фазний в стіні попав і на корпус фазу подав)). Але нічо, пересвердлив дюбель, кабель залатав і все норм)).
@@bootuseua Та і знайомі самі собі ставили (лиш батарею їм збирав, налаштовував і інвертор налаштовував. Працюють круглодобово. То ще наша пошта добряче їм по печінках дає((. Відвал смд деталей і мікротріщини в платі є ризик отримати((. Половина глюків, думаю, звідти((.
Дякую за Вашу працю! Це потрібно людям показувати, бо минулої зими було встидно за велику частину наших людей, що за космічними цінами акуми, генератори, перемикачі резерву продавали((. Як можна не розуміти простої економіки? Якщо я зараз з меганакруткою продам генератор, скажім, власнику магазину, то він, щоб відновити збитки, змушений буде підняти ціну на свій товар/ послуги. Ми самі розхитуєм човна((. Той навар на генераторі потім сторицею треба віддати іншим за їх послуги. Я, коли заходив в перукарню, то ціна стрижки від генератора була суттєво вищою. І це справедливо. Чому хтось на перукарю нажився, а йому не можна? І так в резонанс всі ціни злітали((.
Кльовий контент! Дякую! Користуючись майже рік Anern 4.2 . Все поки класно але AGM вже 1 накривається😢. Чекаю LiFePO4 100 . Ніде не міг знайти як його подружити з HAOS! І ось у вас побачив проблиски 😊 Дуже чекаю продовження цієї теми!
AGM був новий? цікаво який у вас був режим використання акум? часто вимикалось світло і як надовго? в планах зробити систему на гібридному інверторі солар+акум, не знаю на скільки є сенс ставити дорогі Lion або Lifepo
@@MrSlava112 Так, наче був новий по 5.5 міліома кожен. Але скільки вони лежали у продавця невідомо! Та і продавець - такий собі))) Це було на кону Блек-Аута. Тоді бралось як кажуть аби який!))) Спочатку воти тримали на струмі 13-17.5 ампер до 5-ти годин. але це було біля 1 місяця, один акум став дуже втрачати ємність поміняв. На сьогодняшній день сумарна ємність біля 15 А/год...
З самого початку фундаментальна помилка. Гібридність інвертора означає його можливість підмішувати електроенергію від мережі до системи з батареєю та сонячними панелями. У мене автономний сонячний інвертор Must і в нього є опція зарядки від мережі
приїхав у листгпадц 23 р мій powmr hvm 4.5 - 24 v -310$ та lg mns 14 комірок - 110$, змонтував їх в 7s2p та примастирив jk нa 60а - 50$ (мало, але вона була в наявності). Перед інвертором стоїть стабілвзатор на 9кв. Система працює більше 2міс, сенсу тримати постійно ввімкненою не бачу сенсу, тому переробив на ручне перемикання, бмс мала і буду змінювати на 150 чи 200а, залежно від вартості. при 60а бмс вона вимкнулася при навантаженні 2.5кв десь через 4хв (пік бмс 100а). у цієї моделі вже йде 3 куллери, а не 2 як у слабших моделей і вона може працювати без акб. Акб обмежив на заряд до 28 і на розряд до 21. Сума збірки вийша біля 20000 грн з усіма дрібницями( ціни на вересень - жовтень 23)
Взяв собі Must PV18-3024VPM (3000W 24V) + 2 панельки по 110Вт. Розумію що в умовах квартири з балконом, хоч і на південному боці, це більше забавка. Аккум на LG Chem ще збираю. Тільки придумав як їх зєднати більш-меньш надійно і безпечно) Що в підсумку вийде - побачимо після зими.
@@bootuseua Побутові споживачі, які використовують на місяць менше 250 кВт-год, платять 1,44 грн за кВт-год, хто більше - 1,68 грн за кВт-год. А ви в якій країні живете?)
Поставив минулої зими инвертор від LuxPower SNA5000 ~1300$ та батарею від PyTes (Pylontech) на 5кВт ~2400$. Вийшло не дешево але будинок живиться від того без проблем, навіть не помітно коли зникає мережа, працюють 2 холодильника і духовка. З поліпшень - докупив би ще одну батарею.
Гарно й весело 😊 Однак все одно розраховую на mnc 6.8 кВт, з жекой на 200 амп, буду якийсь протипожежний кожух йому робити та плитку на стінах викладу, щоб було трохи спокійніше.😊
Боюсь що не допоможе. Літій це сонце в руці, температура горіння там шалена, і вангують 4000-5000 градусів. Тому за кордоном ці машини що горять огороджують таким собі басейном і заповнюють спеціальною піною. Тому як що власник заміського будинку, бажано для акумулятора збудувати окремий сарайчик, а через стінку від нього поставити собі інвертор і зробити собі таку особисту станцію. Як що піде не по плану, побачиш святковий фейерверк, але потім підеш і ляжеш і ліжечко спати.
@@denemixUA а що якщо такі акумулятори разом з БМС помістити в герметичну коропку і закопати в землю неподілк будинка? Сам інвентор в будинку. В землі зовнішня темпаратура буде плюс /мінус стабільна взимку і літом.
@@vasylsprysa4782 Для акумуляторів в більшості ідеальною температурою є 22 градуси. В мінусову температуру заряджати акумулятори неможна. Автомобільні мабуть бачив як азриваються в Авто під час підкурювання, оскільки сівший в нуль свинцевий акумулятор в мороз замерзає. І основна причина, навіть як що умовному підземному приміщенні створити умови для розташування акумуляторів, вартість проводів розірве твій бюджет. Січення проводу повинно бути кіньскім інакше будуть шалені втрати на проводах. І вони будуть грітись, а ти не доотримувати бажжаної енергії. Саме тому від інвертора до акумулятора йде дріт 40-60см і доволі товстий, довжина і січення мінімізує втрати, щоб при проходженні великого струму не посідала напруга. Наглядно напиши в пошуку як просідає напруга в дротах від сонячних панелей. Є люди що кладуть на землю 3 різних за перерізом дроти, і вираховують втрати. У одного хлопця в будинку на колесах від панелі що на даху до контролера що в салоні втрачалось 17% енергії. Він не правильно обрав січення проводу, це проблема багатьох. Саме тому і писав тобі щоб акум і інвертор були поруч, а для високої напруги тобі вже не знадобиться на стільки товстий кабель. Ти і так від 100% енергії в акумуляторі після інвертора отримаєш на виході з інвертора лише 80%~83% оскільки будуть втрати на інверторі у нього свій ККД. Як що ти зробиш довгі проводи вони з’їдять ще енергію і далі ти будеш розчарований. Резервне живлення є і так не дешевим, тому втрати потрібно мінімізувати і забезпечити довже життя батареї, це найдорожче в проекті.
Маю у використанні китайський гібрид powMr на 2.4 кВт. Працює з зими і по сьогодні 24/7. Підключив до нього панелі загальною потужністю в 1.2 кВт. Досить непогано допомогає зараз з економією електроенергії. На приватний будинок з міської мережі у мене виходить 20-40 кВт на місяць, все інше компенсують панелі. Тягне мікрохвильовку і кондиціонер одночасно. Проблем не було жодних, керування кулерами охолодження переробив так, щоб вони набирали оберти в залежності від нагріву радиаторів, так меньше шуму набагато.
На переробку дай посилання. З того що бачив то під час простою він раз в 30хв вмикає куллер на 2-3хв а той неначе в злетіти хоче. Дивно що не зробили поступовий розгін, зважаючи на те що в дешевих інверторах навіть так влаштовано.
Проблема цих ПовМР в тому що вони горять рандомно, не обов'язково нагружать до номіналу. В тих же Маст елементна база вже краща. Але це все зі слів сервісмена, який їх ремонтує. Тому взяв собі маст з гарантією офіційною) А далі життя покаже...
Powmr 3.2. Прекрасний інвертор. В двокімнатній квартирі підвів 4 жильний кабель і протягнув на балкон. Через цей інвертор працює майже вся квартира. Зазвичай щоденне навантаження десь 300 вт. Аккумулятори - на жаль стартові, 8 штук - розділені на 2 групи по 4 аккума, заряд урівнюється Еквалайзерем за 600 грн на 24 вольта. Інколи завантажую його на повну. Саме головне - на вхід інвертора подається напруга з дуже якісного семісторного стабілізатора на 11 квт з затримкою, отже напруга на інвертор постійно 220 (умовно). При відключенні напруги а потім при включенні - стабілізатор дає затримку на декілька секунд. Інвертор купляв в Алі. Обовязково потрібно брати з WIFI модулем, це тупо зручно через програму все налаштовувати. З дуже сильних мінусів - постійно працюють вентилятори і дуже шумно, тому стоїть на балконі.
Ділюсь досвідом, встановив гібридний інвертор, на 5,5 кВт не Powmr, теж з Китаю, але внутрішня частина та сама! Були приколи з Wi-Fi модулем (не одразу завівся проблема з китайськими серверами…) зараз все ок! Працює інвертор з збіркою LifePo4 АКБ на 135 Аh… додатково встановив панельки на 330вт кожна) штука суперова, задоволений, нюанс є в тому що із-за emi фільтра немає прямого нуля (котли які залежні від нуля працювати не будуть, треба ставити перемичку), в версії на 3кВт такої проблеми немає, єдине що 3кВт версія не може працювати без АКБ… згорить🎉
Хм. А ви що, рубильником, мануально, перемикаєтесь на цей "дбж"? Я собі просто будинок повністю перевів на інвертор... Село - тут вимикають значно частіше, а напруга скаче як дурна... Навіть якщо воно буде горіти раз на рік - $300 на рік за те, що я просто не знаю, коли і що там вимикається менше ніж на 24 години - для мене прийнятна ціна.
Купував і встановлював потужний "ББЖ" побудований на гібридних інверторах Powmr 3шт 5,5kw48v і lifepo4 160ah*2шт. Мінуси які виявились: замовляв 3шт щоб з'єднать паралельно(вибирав з підтримкою такого режиму),та підключити 3шт паралельно не вдалось, тільки 2 вдалось, писав продавцю та толку мало(потрібно було терміново запустити об'єкт тому нічого не вертав). Вирішив змінити підключення, один постійно заряджає АКБ, 2 інвертори які з'єднались паралельно з АКБ беруть ЕЕ(електроенергію) і видають споживачу. (Доречі планував ще що вони будуть підмішувати електроенергію від АКБ коли не вистачатиме від мережі, коли прийшли інвертори по факту цього не було, продавець сказав що тільки від сонця може підмішувати, але цього я не перевіряв). Підключав в режимі ББЖ то при переключені з мережі на АКБ світло моргало. Плюси: +-комплектація, перевіряв на максимальне навантаження ~5,5-6кв видавали кілька хвилин, на довготривалий час боюсь можуть не видержати. Працюють інвертори поки місяців 2-3. Як на довго вистачить хто зна.
Можу написати невеличкий відгук, є інвертор гібридний звичайний китайський ноуней на 1.5 кв, з підключеними до нього дешевими літієвими акумуляторами самсунг сді, 4 штуки по 60 ампер послідовно. До інвертора підєднаний котел і глубинний насос на 1.3 кіловата, і інвертор в режимі упс, і він так працює з осені минулого року, акумулятори без бмс, (збірка максимально не надійна), я коли це побачив, сказав що так вона не пропрацюває і місяця, але на диво працює до цих пір, і якщо воду не вмикати просто так а тільки трохи і коли дійсно треба, цієї збірки вистачає від 6 до 10 годин.(залежно від того як часто вмикати воду, так як котел якщо перебоїв зі світлом немає, і не треба піднімати температуру в приміщені, насос працює майже на мінімумі, і котелу вистачає 50-70ват) - ця збірка не в мене а в мого друга Ще минулої зими я замовляв собі powmr на 6.2 кіловати, але китаєць виявився не дуже совісним і тягнув мене місяць з відправкою і я просто повернув гроші, а цього року явирішив що вистачить мені і меншого, тому замовив 2 інвертора один на 3.6 кіловати і другий на 3 кіловати, одразу замовив для них бмс плати на 200 та 150 ампер, і планую замовляти 49 акумуляторів lg chem e78, щоб зібрати 7s4p та 7s3p І ще, цього року вони значно дешевші, чим тієї зими, тоді просили за 6.2 кв 21к гривень
Технічно та лексично грамотна подача. Як для тих хто у "темі", так і для пересічного громадянина. Є питання, по тим посиланням на інвертори з AliExpress , продавець бере на себе розмитнення та інші оплати? Питаю бо переписка з Powmr official не розкрила суті, нажаль...
Розмитнення на себе продавці не беруть. А якщо написано - безкоштовна доставка, то це означає, що доставка вже включена у вартість товару. Але мита зазвичай за такі товари нема, бо продавці їх оцінюють не в 300, а в 120 баксв.
Екофлоу коштує шалених грошей. Ось альтнрнативи з залізофосфатом і безперебійником на 2 Кіловати ємності, і до 2400W по потужності з піком до 4000W. Це одна і та ж станція, але з різними наліпками, в деяких з трохи іншим корпусом. Були по 38000 тис весною. Якщо знайти до 45000 якусь зараз - це нормально. А от за 50 і вище - це вже того не варте. Ось перелік: 2E 2000W, Choetech 2000Wh (BS006), EcoPlay P2001, Fich Energy F2000, Oukitel P2001, Pisen 1997Wh, Sigma mobile X-power SI625APS Grey, VDL HS2000.
Спасибо, полезный контент. В идеале хотелось бы получить что-то типа "собрал 20 систем, за год эксплуатации сгорело X раз, проблемы с оборудованием вылезли в Y случаях". Для аккумуляторов - "купил 8 штук, результаты тестирования внутреннего сопротивления и емкости ячеек сразу и после 100 циклов заряд-разряд в гугл-доке". Imho, "Ошибки выживших" - "а я купил Z и у меня все работает" не репрезентативны. Подбор оборудования огромного большинства китайских ТМ по спецификации бесполезен - в половине случаев производитель не следует собственной спецификации, плодит в процессе неопределенное кол-во ревизий аппаратной платформы и ПО, выполняет сборку с немыслимыми чудесами т.п. Также высокая вероятность глюков и дефектов, к-е не покрываются спецификацией, но негативно влияют на пользовательский опыт. Все по собственному опыту покупки китайской электроники с рейтингом близким к 5* и тысячами отзывов.
Все правильно кажете. Тому... купував гібридний інвертор, який спочатку приїхав в Німеччину, для місцевого ринку. Тобто, є трішки надії, що для німців там хоч якийсь контроль якості був. 7 місяців моєму гібридному інвертору на 3.6 кВт в моєму будинку - поки що працює...
Маю одночасно Ecoflow Delta2+додаткову батарею (типу 2048Wh) та конструктор з PowMr 12V 1500W + 2 батареї PQ 12V 100Ah. Що можу сказати... EcoFlow в 2 рази дорожче того конструктора але це річ "придбав та забув", а також має вимірювання споживання, залишок заряду і т.п. Працює в мене безперервно з січня як дбж для двох компів. З PowMr та батарей склав "мобільний" модуль (не прикручував до стіни), тому праці пішло з ним трохи багато, і ще не все доробив. Використовував лише пару разів. Запобіжник, такий як на 8:50 120А - по досвіду, під навантаженням ~900W цей запобіжник вимикається. Хотів поміняти на 200А. Заряджає він трохи незрозуміло: вимикається, через кілька хвилин знов вмикає заряд на хвилину, і так повторює. Я навіть розумію, що це пов'язано з падінням напруги LiFePO4, але ж неприємно. EcoFlow якось рахує скільки треба заряджати і після циклу зарядки нічим таким не займається.
Доброго всім дня, маю гібрридний інвертор powmr 5.5kw 48 вольт. До нього піключений акумулятор на 8 квт та сонячні панелі на 5кв. Стоїть те все діло стаціонарно з приорітетом на сонячні панелі поки не зима. В літні дні в сереньому споживаю через нього з сонячних панелей 16кВг за добу (бувало більше 20). Він спокійно в мене відпрацьовува 4 -4.5 кіловат (включений бойлер на 2кв і пральна машина). На інверторі налаштований приорітет Сонце-Батарея-Мережа, зарядка акумулятора дозволена тільки від сонця (на літо весну осінь поки воно є), в такому режимі працює поки без особливих проблем. WiFi рідний замінив підключенням по RS232 до Homeassistant по modbus, бойлером керую автоматично, коли достатньо сонця тоді він вмикається і гріється якщо ні то тоді тільки при температурі води менше 50 градусів. На даному етапі інвертором повністю задоволений якщо зиму переживе то взагалі буде люкс :).
@@d.vitalio таде, загалом то більше використовувалось як резерв. Коли було сонце то жили з нього, як не було то з мережі. Батарея тільки на випадок відключення.
дякую за відео! зара плюнув на все це та купив до середнього рівера 2х100w жорсткі панельки теж від екофлоу.. таке собі швидке рішення. але ж спортивна зацікавленість до китайських інверторів залишилась ))
Дуже розчарувало дане відео. Ні, саме відео клас, просто мої очікування не оправдалися. :) Купив купу обладнання з написами СОЛЯР, думав буду мати свою солярку... А що тепер робити з тим обладнанням і з тим дизельним авто? :))😅 Відео супер. Вчасно спам'ятав народ про наближення зими.
До війни брав для дому Voltronic Axpert King 5000 та батареї AGM для інвертора на 48В. Все це відмінно працювало як джерело безперебійного живлення та дуже допомогло при вимкненнях світла! Ніяких нарікань. Тягне весь будинок. Надалі додам сонячні панелі і вийде сонячна станція. Ніякий зелений тариф мені не потрібний!
Экофлоу - фигня. Гибридные инверторы - вещь. Поставил себе с год назад инвертор Symry на 3 кВт 24 В и 2х200аЧ 12В АГМ и горя не знаю. Пофиг те графики отключения, у меня своя система питания. Еще огромный плюс данных систем - возможность использовать лазейку в тарифах и брать электричество только тогда, конда оно в полцены (с 23:00 до 7:00). Автоматикой так же настраивается питание мощных приборов тира бойлера, стиралки, духовки только в вышеуказанное время (конечно же оставив возможность вручную включить потребителей вне расписания, при чем удаленно, со смартфона). Правда под такой режим работы необходимо хранилище на 10кВт*ч и только на базе LiFePo4 или Li-ion батарей, поскольку свинец может не успеть зарядиться, с 23:00 до 7:00 наверняка будут так же отключения. Единственным минусом данных инверторов считаю их очень громкие вентиляторы, но проблема лечится установкой менее шумных вентиляторов. Учитывая, что у меня бесперебойная нагрузка редко когда превышает 350 Вт, инвертор работает не напрягаясь и особо не греется, мощная нашрузка работает недолго (да и какая там нагрузка - фен 😂😂😂, 5 минут работы, железо инвертора не успеет разогреться до критических значений). В перспективе конечно же хотелось заменить батарею со свинца на железофосфат, нарастить ёмкость с 5 до 10 кВт*ч , поменять инвертор на модель 6 кВт с wi-fi модулеи и обязательно с сухим контактом на борту (наличие сухого контакта сильно упрощает построение схем автоматики управления электропитанием, не нужно придумывать промежуточные схемы, достаточно контакта инвертора да парочки wi-fi реле для управления контакторами нагрузок). И завершить систему полем солнечных панелей на 4-5 кВт. И тогда моя парадная станет светлой не только от моего этажа к выходу, а вся + освещение снаружи. И двери будут всегда на замке. И жильцы станут меньше платить за СДПТ, поскольку сразу на 1/6 уменьшатся затраты дома на освещение. Ну а пока мечты реализуются - делаю другим людям аналогичные системы, благо Одесса большая и все хотят иметь электричество. Поэтому помогаю тьме отступать, прибавляя к варианту "сделай сам" только стоимость моей работы под ключ (5-6 тысяч грн). Кстати сейчас на Али систему на 12В 1,5 кВт с батареей 100Ач 12В LiFePo4 можно собрать буквально за 13-14 тысяч грн
маю EUSUN 3KVA - 24в, все працює чотко вже місяців з 6 чи 7. Дещо його модифікував - замінив вентилятори на Ноктюа, розвернув в інший бік і поставив ще +2 зверху на видув.
@@h4pz___8 в мене той простий, білий такий. Щодо вентиляторів, то там просто - кулери Ноктюа 40мм, вони мають в упаковці сплітери Y подібні. Суть така - розібрав інвертор, витягнув рідні вентилятори, через той сплітер поставив замість 2 - 4 штуки, і нижні вентилятори (там де були рідні обернув на вдув (бо холодніше повітря знизу :) ). Зверху в корпусі просверлив дірки і причепив інші 2 на видув. Але можна й з боку їх причепити, у вже готові дірки. Ще можна поексперементувати, в наборі з кулерами йдуть кабелі з меншими оборотами, то можна на видув поставити наприклад через них. Загалом поки є зараз світло - можна бавитися і пробувати різні варіанти. Але з кулерами Ноктюа воно вже не гуде як якийсь промисловий пристрій)
Ахаха бачать слово соляр і думають що це для солярки😂😂😂 Дякую тобі друже, дуже якісно розповідаєш, бажаю пришвидшення набрати хочаб 100к підписників!))
брав для холодильника вайфаю зарядок і пари лампочок - victron multiplus 12/800 + нові 4x eve 105AH 3c/1c з Китаю + bms jbd + raspberry pi 3 поставив минулого року і забув про відключення.
@@vitaliy_pak бюджетна заміна cerbo gx. Операційна система Venus OS від Victron і потім віддалене управління/моніторинг споживання і статистика на сайті віктрону.
Взагалі збиралося щоб подивитися на їх операційну систему, віддалені моніторинги і їх розвиток в цілому. Для більшості задач буде занадто дорого і deye не набагато гірше буде.
Купив минулого року must 3кВт для 2х будинків. Поки працює. В одного стоять два 120 А*г гелеві - тягне холодильник, котел, комп, інтернет. Разом з 1,4 кВт сонячних панелей. Відключення пережили. Генератор так і не знадобився. В другому будинку - стояло 2 AGM акуми. Підключив все окрім бойлера (скважина, холодильник, три морозилки, інтернет, комп, котел). Генератор довелося пару раз за зиму вмикати при відключеннях більше 8 годин. Потім ще докупив акумів. Переваги: 1. підключив будинок і забув. 2. Тепер можна окремо живити будинок під час зварювальних робіт (не потрібно вимикати чутливі до скачків напруги прилади). Недоліки: 1. один інвертор взяв Pro, з можливістю паралельного підключення - в нього весь час увімкнуті вентилятори - це трохи напрягає. 2. Вони вимагають якісного струму по частоті, тому працюють в основному від інверторних генераторів. Звичайні генератори - потрібно або налаштовувати частоту, або використовувати схему для обходу інвертора і окремої зарядки акумів зарядним пристроєм. 3. Через те, що всі кажуть про ненадійність цих апаратів - потрібно думати над запасним, т.я. в "сезон" черга на ремонт всяких дбж стає дуже великою.
@@alfaskuns він шумить лише під навантаженням від пральної і чайника (при живленні від акумів чи сонця). Більшість часу (холодильник, світло, котел) - вентилятори не працюють, мабуть достатньо пасивного охолодження.
Самі низькі ціни були наприкінці квітня-травень. Тоді придбав EcoFlow Delta 2 за 26тищ, і River 2 Max за 13тищ (раптом що, пруфи є :) (і це було в Україні, ніяких очікувань з закордону). Хоча вже тоді ціни починали рости і то вже був не самий низ ринку. Все таки пізно занялись питанням, якщо хотіли рішення із коробки) Тим неменш, і ваші рішення цікаві, буду спостерігати, вподобайку поставив) Саме більше мене бентежать муки з АКБ, їх довгим очікуванням і нерозумінням чи то б\у чи ні. Особливо бісять продавани-ютубери "зі своїми ексклюзивними постачальниками і унікальними налаштуваннями BMS" з тоном від 90-х. Від такого, придбати екофлоу бажання ще більше було, хоча DIY люблю робити і руки ніби з правильного місця)
@@bootuseua от в тому то і справа, ці всі Grade 🙈 Коли жаба мучає, мов, а не переплатив ти у випадку з EcoFlow ти тішиш себе тим, що там явно заводські і Grade A))) Хоча так, ціна 48тищ, то вже надто за таку потіху, але коли все було на низу ринку і таки за 26, то хоч трішки, але тішитись можна) Як на мене, ринок літій-фосфату надто сирий і мало вибору, якщо маєш на меті і брендове і за дешево) Якщо вибору буде більше, покупки простіші - то обов'язково придбаю і для ДБЖ, замість свинцевих)
@@bootuseua а які ж тоді? На ютубі, доречі не було розбору саме батарей. Тим неменш, в дельті 1800 ватт, це не пікове навантаження, як в інверторах на алі, на пару секунд для пускового току, а постійна потужність за потреби, тому аккуми струм повинні витримувати добре. Як і на заряд, щоби за годину зарядитись
Живу в багатоповерхівці де все на електриці, цікавить як правильно зробити варіант із гібридним інвертором, бо в квартирі 3 фази, але брати 3 фазний інвертор занадто дорого виходить. Була думка заживити основні споживачі як і зроблено в щитку, після систем захисту, а освітлення та розетки в кімнатах підключити через автомат вводу резерву, проте треба брати 3 фазний автомат, в який буде введено 3 фази і в якості резерву кинути на всі три входи цю одну фазу з інвертора. Але не впевнений що це дійсно гарна ідея… (Само собою що всі великі споживачі виведені на окремі автомати та не будуть грузити інвертор)
Це гарна ідея. Часто так роблю в 3 фазних системах. Можна навіть автоматичний перемикач резерву взяти. Вони по 800грн на алі. Ви правильно написали, головне потужні споживачі одночасно не вмикати. Хоча, дружина вмикає 3,4КВт духовку на 3,6КВт інверторі powmr і працює)). То для тесту пробував). І ще холодильник інверторний, відеонагляд, сигналка, інтернет працював. Тобто, практично 100% навантаження тримав.
Тепер кафетерій обладную автономкою на 10КВт (батареї 33КВт з подальшим розширенням). То там переробив кавомашину на перемикання 1 фаза/3 фази (там просто 3 тени по 1500Вт, а вся решту схема від 1 фази працює). А от пароконвектомат і тістоміс залишились 3 фазні. Але то терпимо)).
@@taraspavlyk4932 кавомашина однофазна. Просто розділена потужність по тенам, щоб при підключені не перевищувати максимальний струм в побутових однофазних розетках (16А).
Жарт із соляркою сподобався. Я так і не знайшов отвору - куди її заливати ;) От, думаю: лякатися чи не лякатися ? Якщо лякатися, то треба щось купляти зараз. Але можна злити гроші на річ, яка не знадобиться. Проте, цієї зими все може бути набагато жорсткіше ніж минулої. Поки думаю... Я також програмую ESP8266 і ESP32. Починав ще з Atmel. І, в принципі, зібрати готову систему на гібриді, наче, нескладно. Але я не знаю наскільки різні плати і пристрої з Китаю якісні і підходять один одному. Влаштувати дома маленький "бабах" не хочеться. Тому, схиляюсь до готового рішення типу EcoFlow. Серйозні контори не просто так їдять свій хліб. Та й ККД там, думаю, буде вище. Крім того, готовий пристрій хоч і важкий, але є мобільним. Можна взяти на дачу коли цей жах скінчиться, чи, навіть, на природу. Думаю вголос, щоб прийняти якесь рішення. Лякатися чи не лякатися...
Доброго дня. придбав PowMr HVM2H-12V-N на 1600Вт під 12В акумулятор. Все працює, але не реагує на обмеження максимального струму заряду. Виставляю в меню max charging current (як від мережа+сонце, так і тільки від мережі) 20А, але зарядка відбувається струмом 25А. Виставив обмеження максимального струму 10А, а він заряджає струмом 17А. Це такий баг чи фіча в таких інверторах, і чи можна це якось вилікувати? Дякую.
це контент на 2хв, для рівера пайка крокодилів/клем і ХТ60, для eb3a так само тільки штекер DC7909. моя eb3a від акума lifepo4 12v 100Ah їсть 100Вт, щоб їла більше треба, або акум 24В, або dc-dc підвищуючий перетворювач що недуже оптимально
Добрый день, есть вопрос по модели PowMr 24V Hybrid Solar Inverter 1,5кВт, пришел из Китая, проблемма в следующем - подключенный холодильник работает с посторонними звуками (низкочастоный гул), а также вибрацией, при этом светодиодная лампа в холодильнике мигает с аналогичной частотой. Это все происходит при работе от АКБ (запускается холодильник нормально) при просмотре осцилографом - на выходе инвертора синусоида, но которая постоянно меняет амплитуду в - и + с частотой аналогичной посторонним звукам и вибрации, потребление энергии постоянно меняются показывает (на инверторе) скачками, то 300Вт, то 150, то 500, то 0, аналогичные скачки мощности наблюдаю на ваттметре, включенном перед холодильником. При подключении сети к инвертору - холодильник нормально работает и синусоида на выходе - хорошая. Пробовал другие нагрузки при питании от АКБ - тепловентилятор на разной мощности от 700 до 1500Вт - нормально работает - мощность инвертор показывает нормально, синусоида хорошая, перфоратор на 800Вт, при полной нагрузке - незначительные помехи, но скачков нет, синусоида - хорошая. Холодильник НоуФрост, не инверторный, обычный старт/стоп. Может кто сталкивался с аналогичной проблемой, может порекомендуете профильный форум или канал, спасибо. АКБ при работе не особо проседает, с 25,5 до 24 вольт (АКБ гелевая примерно 40Ач, установлена для теста, потом будет установлены железофосфат), инвертор брался только для обеспечения работоспособности холодильника + освещение, возможно в дальнейшем пару СП.
3квт модель 23 года еще не доехала, но как минимум по ттх ему нижнюю границу PV входу опустили до 55в, т.е. достаточно всего 2 стационарных панелей для работы (для старой модели нужно было 4 или 3, но 72 ячеечных)... 3квт прошлой зимой отпахал на весь дом, без нариканий при 5-6 отключениях в день на протяжении 2 месяцев и был был продан - заменен на 3.6квт более солидную модель. 3.6квт стоит до сих пор под 4 панелями и летом в солнечные дни полностью перекрывал потребление... Возможно повезло, но тьху тьху ни первый ни второй не сгорел... По ценам - схемотехника там одинаковая у всех производителей (в пределах одинаковых линеек), все слизано с волтроников старых и упрощено. Те, что чуть дешевле, могут не иметь предохранителей на акб входе, хреновые клемники и чуть меньшие радиаторы.
От двух панелей не заработает. Приехал такой, написано от 55В,в реальности от 62В начинает брать с панелей ток, 57В заканчивает. Если панели 18ти вольтовые (точка макс мощности) все так же, минимум 4 панели.
У мене є WiFi модуль PowMr і скажу, що це дуже сумнівний пристрій. Він працює виключно через китайську хмару, постійно відвалюється, мобільний застосунок жахливий, але веб-інтерфейс більш-менш ок. Планую за вашою інструкцією зробити датчик через Esp Home, а цю штуковину - в коробку для мотлоху
Купив в січні минулого року PowMr 2.4кВт,пропрацював без жодних проблем на будинку. Єдиний недолік малувато потужністі,щоб наприклад одночасно заживити мікрохвильову піч і електро чайник. Тому на прикінці весни придбав PowMr 4.2 кВт чотири панелі 330Вт. Масив аккумуляторів на 9.5 кВт і весь будинок працює без проблем практично без електромежі.Доречі нові модефікації PowMr дуже добре вдосконалили.За літо багатьом людям встановив , проблем жодних не виникало.
То чи є сенс витрачати трохи більше за більш потужну модель інвертора (powermr)? Якщо наприклад типова підведена потужність до хати всього лише 5 кВт (25А) а інколи треба трохи більше (на випадок одночасного включення приладів кухні) та з метою захисту інвертору від постійного перенавантаження? Ну звісно АКБ потрібно більше, але якщо різниця між моделлю на 3 кВт та 4.5 чи вже зараз 6.2 кВт не дуже висока, то є сенс здається брати одразу макс. за потужністю, типу 6.2-6.5 щоби навіть не думати потім про підвищення потужності за рахунок паралельного підключення як вони рекламували із тими 5.5-кВт моделями до 15+ кВт. Слабкі 2.4 взагалі не варті уваги здається через малу потужність та зависоку ціну як для тієї потужності. У випадку відсутності мережі чи у блекаут через клятих москалів такий інвертор може і не запустити насоса у свердловині, коли той 1.1-1.3 кВт та ще працює щось, чи запустить та вистачить по мінімуму?
@@bootuseuaцей так зрозуміло та є навіть у питанні. Чи буде надійніше більш потужна ніж слабка модель? Бо на каналі VM саме 6.2 кВт powermr згорів без жодної причини у момент відмиканні від мережі автоматом.
Ну, невідомо, чому він там згорів. Почитайте коментарі під моїм відео, люди встановлюють ці павмр і вони працюють. І скарг на те, що згорають не так багато, як здається.
@@bootuseuaтак, мені вони найбільш подобаються теж, бо найбільш доступні, а вибір моделей найширший, від 2.4 до 10.2 кВт. Але надійність все ж таки лякає, особливо коли такі речі купляються за останні гроші як завжди.
підкажіть максимальна потужність мається на увазі що він може видати від джерел (акум+панелі)? в мене питання чи може ця штука від мережі віддати більше? наприклад світло є і я вмикаю приладів на 5квт?
От також так порахував, і вирішив взяти delta 2. Переплата не така вже й велика якщо порахувати свій потрачений час. Плюс компактність пристрою. А інвертор і акумулятор з минулої зими буду підключати коли вже живлення не буде хватати.
Краще вже пiдключати зовнiшнiй аккумулятор напряму в екофлоу, та використовувати його вбудований iнвертор, заодно i менше проводiв, i станцiя буде заряджатись.
чи може delta 2 працювати як ДБЖ для всього житла ? тобто автоматично перемикатися на акуми при зникненні електрики в загальній мережі, а потім автоматично вмикати заряд акумів ?
Стоїть Powmr 4.2kwt на 24вольта, проблем з ним ніяких нема, працює в режимі ДЖБ з agm аккумуляторами. Але як відомо, всі Powmr дуже шумлять вентиляторами, я свої замінив на noctua, наразі з шумом норм.
Минулого року дивився на інвертори. зупинився на люкспавер SNA 5000. поки всі шукали їх по 50+ тис, я з алібаби замовив собі напряму за 860 баксів. Чудовий, тихий, безпроблемний. Не знаю де ви взяли ціну в 48. зараз є по 32 по сайтах. налітай. він того вартий! Собі зібрав до нього акум на 3кв з пакетів лг 63 і бмс джикон. нічого за пів року не загорілось, все працює) єдиний мінус, що інвертор має споживання з батареї і чомусь бере десь кіловатт енергії за три дні. МОжливо я просто не розібрався в інструкції))
@@bootuseua чисто теоретично, якщо акум може дати великий струм то інвертор може згорiти ? Mustpower PV1800 VPM (12v акб) Max. PV Array Open Circuit Voltage 60Vdc PV Array MPPT Voltage Range 15~60Vdc Min. battery voltage for PV charge 8.5Vdc Maximum PV Array Input Current 60A Maximum Solar Charge Current 60A MPPT Maximum PV Array Input Power 1000W Output Source Priority Selection SBU, SOL, UTI акб для підключення замість сонячних панелей: - 2шт lifepo4 (24В буде) або 2*agm (24В буде) (тіки на розряд) Щиро вдячний!
@@REZOLUTIONERБагатоквартирна дев'ятиповерхівка на 2 під'їзда. 2 котла, 5 контурів, підвищувальті тиск і циркуляційні насоси, один пальник лише споживає 2 кВт. Всі двигуни і пальник трифазні, вони разом з електронікою (купа датчиків, триходові клапани з моторизованими задвижками) потребують чистий синус. Генератор + стабілізатор дуже дорогі (200К грн).
@@anton198686Так, всі двигуни насосів та пальники трифазні. Синхронні вини чи асинхронні - не знаю. Сумарне споживання 6,5 кВт / годину + на запуск треба закласти потужність. Трифазний генератор + стабілізатор = 200К грн
у мене електро котел теж 12кВт (3 ТЕНи по 4кВт), хоча будинок 150м2, просто котел передбачено використовувати тільки вночі, заряджати термоакумулятор і при цьому ще й гріти будинок.
А якщо вже є bluetti/ecoflow і потужності достатньо, але потрібна більша ємність, чи можна в такому випадку зібрати батарею на lifepo4 і заряджати нею ecoflow? Може бути темою для випуску, тим паче ecoflow/bluetti після минулої зими у людей достатньо, але часто їхньої ємності не вистачає.
Друзяки, підкажіть, не можу знайти інфи. Є збірка lifepo4 90А/г 8S на 24В під джконг смарт бмс з балансиром 1А. Мені інколи треба зняти альтернативно (не одночасно з 24В) 12В макс 50А на додатковий 3й термінал. Тобто я розумію що треба зняти напругу з 4-5 банок, але відносно чого брати, від загального плюса чи минуса другий потенціал? Як на це буде реагувати балансер жконга? Встановити додатково плату захиста без балансера чи просто запобіжник на 50А?
Цікаво, що PowMR завжди всі називають самим дешевим гібридним інвертором. Я собі взяв JSDSolar 5.5кВт 48В, який із всіма знижками вийшов дешевше, ніж аналогічні моделі PowMR - десь $370. Начитався про проблеми з PowMR, вирішив, що гірше навряд чи буде, тому можна спробувати щось менш популярне (залізо все рівно те саме буде). Поки пару тижнів все ок, але електрику не вимикають, лише сам протестував перехід на АКБ. АКБ взяв LiFePO4 48В 105А, поки нема що розказати, має працювати. Панелі планую додати, але ще невідомо коли і скільки.
А з цими проблемами з PowMR якась дивина. У когось вже 20 комплектів працює, у когось - транзистори погоріли. З Мастами, Аксіомами, Вольтиками такаж ситуація.
Ніякого розбігу в якості немає, є єдина ситуація коли вони вигорають, це зустрічна напруга резерву і міської мережі, зараз світло не вимикають тому і відгуки такі, почнуть вимикати світло та ще й хаотично почнуть горіти) У них у всіх, ці що по 10-14 тис. Не має гальванічної розвʼязки між резервом і основною мережею, недопрацьований схема. Знаю хто їх возив і встановлював на комерційній основі, за 4міс. Вигоріла уся партія що встановили. До цього вони їх теж возили і було все добре, але китайці внесли зміни в конструкцію, не памʼятаю що саме, і після цих змін пішла така історія. Всі вони робляться на одному заводі
@@261282egore дякую за інформацію. А приклади конкретних моделей, що вигоріли можете написати? або ознаки, на які покупець може звернути увагу щоб не купити таке. Крім ціни, що ви вказали. Мій коштував 15К і, боюсь, там та сама проблема може бути. А у одного блогера згорів ще дорожчий, тому, думаю, 10-14К ціна - дуже неточний орієнтир.
Доброго дня. То що б ви порадили ? На які бренди звернути увагу? І чи ви займаєтесь встановленням і налаштуванням. Бо саме шукаю толкового майстра, а ви бачу, саме такий і є. Дякую за відповідь.
Сьемная квартира и не имею доступа к щитку, потому через розетку через сквозной ates ks автомат подключен инвертор powmr 3kw 24v а к нему 8 lifepo 280ah ячеек после jk bms 200(300a). Брал еще год назад, обошлось все сумиарно в 1100 баксов. Собирал сам, доработал охлад инвертора что бы был динамическим, добавил защиту и варисторы на выход и вход для компенсации обратки, для корпуса батареи использовал пластиковый бокс, ячейки что ужал по паспорту в деревянном коробе на шпильках. Занижал вольтаж заряда для ячеек потому что на последних 7-10% у lifepo нет емкости, да и не разряжал никогда в ноль всегда 30%+ емкости оставалось оставалось. Всетаки 7квт емкость акума. В целом ни разу не подводило такое решение. Но у приятеля почти такая де сборка плюс солнечные панели и плата горела уже два раза, благо китайцы отправляют. Короче в режиме упса все отлично у этих инверторов но как только добавляешь солнце, сразу все ломается
@@Nowalon та просто навесьте последовательно 2-3 штуки что бы остаточный ток не пошел на ключ чтобы его не пробило и не ушатало мосфетов.. на сетевой выход.
@@Nowalon не знаю как у вас но в моем повер МР и там кстати и старшие модели так же имеют двунаправленные вход выход. Т.е. это один и тот же узел. Он от этого узла сети берёт заряд для акума, и по этому же узлу отдает ёмкость в сеть когда ее нет от города.
@@eugenestranger6367 у меня пока нет, планирую брать трехфазный и вот как-то подготовиться. посмотрел у него указаны конкретный AC IN и конкретный AC OUT. посмотрел пару моделей попроще однофазных - вроде так же. понимаю за двунаправленный вход- отдача в общую сеть и т.п... не понял про двунаправленный выход. да и смысл какой?
Тому що 10,5В - це та напруга, при якій звичайні інвертори відключаються. Для Ліфепо і свинця норм, для літій-іонного це замало, вони до 9В можуть працювати.
На сто вiдсоткiв не захистить навiть стабiлiзатор напруги, не те що реле напруги. Все може пробити, у всього свiй час спрацювання. Але стрибки напруги частiше всього взимку були саме в моменти вiдключення або подачi електрохарчування. Я раджу все ж використовувати хочаб той самий ЗУБР, бо функцiя затримки увiмкнення може затащити погану ситуацiю.
У липні купив новий ecoflow Delta 2 за 38700 грн та нову додаткову батарею Delta 2 extra battery за 26800грн, усього ємність вийшла 2кв*г з номінальною потужністю в 1800w(з увімкненим xboost 2400w) за суму в 65500грн. Висновок: ті ж самі ecoflow можна знайти набагато дешевше, ніж та ціна, що у відео. Так, звичайно кастомна збірка все рівно вийде дешевше, але по перше, для цього потрібно вивчити тему, знайти це все, дочекатися поки прийде, та ще й якось зібрати це все так, що було безпечно й працювало правильно. А ecoflow це значно безпечніше, та без головного болю. По друге, це ліквідність. Ecoflow можна легко потім легко продати, а ось скільки та як довго доведеться продавати цю кастомну збірку-франкешейна - невідомо( якщо взагалі вдасться продати). По трете, ecoflow це зручно та мобільно, тож крім блекаутів його можно багато ще де використати(я, наприклад, вже застосував його щоб пропилососити авто потужним домашнім пилососом, так як на вулиці хрін де підключиш цей пилосос)
гібридний інвертор 48v 6квт потужності 400$+акумулятор lg chem 700$ 10квт + bms 100$ щоб зібрати таку систему не треба багато зусиль )) за 45000грн ви отримуєте 10квт
Займаюсь монтажем сонячних стнацій. Люблю, і раджу клієнтам інвертори deye i luxpower. Акумулятори pylontech. Гарне, надійне, багатофугкціональне обладнання. Так, як маю мережеву стнацію - придбав окремо LIFEPO4 акумулятори - зібрав батарею. інвертор powmr 3 кВт. з недоліків - на холостому ході споживає бяля 50 Ват. Дуже шумить. Не зміг прив'язати wifi адаптер. Сонячний вхід прикуртив паралельно до мережевеого інвртору - з сонцем працює дуже добре. В переспективі дивлюсь на 5-ти кіловатний luxpower.
інвертори deye ,читаю про них практично 100% відмінні відгуки, де практично ніхто не говорить, що вони 5-6 квт не працюють з панелями більше 500вт (Струм МРРТ, А 13+13 ),що обмежує як вибір нових панелей, так компоновку при встановлені на даху на запланавані площі (в мене набагато краще розташовуются 200см+ , чим 170+ )про huawei взагалі не говорю, їхні ціни на аккамулятори (працюють тількі з своїми )на порядок вищі за 1квт . Як на мене deye 5-6квт це все одно що купитидуже дорогий комп з комплектуючими 2-3 річної давності
Купив собі найпростіший повмр 1600ватт і 100аг 12в батарею. Чисто для того щоб тягнув фотополімерний принтер, інтернет і пк з освітленням. Їжу готувати та чай буду на газовій туристичній плитці. До зими куплю ще одну 100аг батарею. І думаю що таким чином якось переживемо цей треш. Батарея в дорозі ) відпишусь як отримаю все і підключу.
@@sergiydy2820 не на алі. Просто перше що під руку підвернулось, бо варіантів не було. 100аг 12вольт Pulcepad Все працює як треба, ємність свою він видає, заряджається і тд.
Блин , казалось инженер-электрик по образованию ( правда давно это было ), слушал заворожено, но понял дай бог % 50.
Придётся ставить на повтор !
Удачи каналу и дякую за працю !
Якби ти знімав огляд стакана з водою, я б і тоді тебе слухав 😊
Лайк за український контент, а за відео величезне дякую.
склянки
@@filabatya не склянки води, а келиха вина :)
Кастрюля
Посеред поля, під навісом, стоїть у хлопців powmr на 3кв, акум lg chem (6s2p, в корпусі, ніби не з машини знятий, на 130Ah) і 4 панелі по 400ват паспортної потужності. Електрики мережевої нема (з певних причин😊). Періодично до того всього щастя, як біда із сонцем, підключають генератор. Працює наразі)
Так, в автономному режимі він працює, але в гібридному горять
@@261282egore в мережевому то все щастя нема як запустити, але генератор інколи мережу на вході робе.
Де ремонтуть, дайте контакти
@@АнтонЛ-п4к зверніться до автора відео для початку)
@tymper2
бережи Боже наших захисників!
Дякую, було цікаво. Ціни поки що для мене непідйомні, але хоч подивлюсь "як люди живуть" 😊
Сейчас самые дешёвые цены .
$200 за гібридний інвертор - то для вас "непідйомна ціна"?!? Як ви взагалі в інтернети потрапили, якщо у вас $200 не можуть знайтись для реально потрібних речей?
@@ОрестГарайне суди
@@pavelagafonov8062 А то шо?
Установил больше 20 систем с lg chem. Только положительные отзывы. Один инвертор сгорел на старте,пришлось ремонтировать. А так супер. А вместо экофло делаю переносные в 2 раза дешевле и мощнее, тоже, в основном, на lg chem. В окопах прошли испытания.
Как связаться, где можно посмотреть онлайн Ваши излелия?
Я би теж ваш виріб купив
Partisanodua
партізан з Одеси української - він нікому секретів не розкаже своїх ;) :) і не питайте!
хоча і мені цікаво якщо вдвічі дешевше :)
@@Tankict2021Tankist что именно интересует? Какие могут быть секреты)
@@Partisanodua
@svojavolna
9 місяців тому
Как связаться, где можно посмотреть онлайн Ваши излелия?
@user-ei2gf4cv4q
@user-ei2gf4cv4q
1 місяць тому
Я би теж ваш виріб купив
😃
Лайк за корисне відео)
Користуюсь PowMr-ами 10 місяців. Встановлював також і людям.
Все працює добре на свої гроші.
Користую лише літієві батареї (li-nmc)
В мене 2 PowMr по 6.2kWt.
Працюють із сонцем. Один живить два невеличкі будинки, інший заряджає електрокари на потужності 4кВт.
Я награвся з різними варіаціями систем, від автомобільних інверторів і свинцевих стартерних АКБ, зарядок із серверних БЖ, до інверторів, типу DEYE
і на досвіді можу сказати, що будь-яка , вірно розрахована система буде працювати так, як ви цього очікуєте.
Найчастіше проблеми виникають там, де техніка використовується без запасу по потужності та монтується людьми без досвіду і кваліфікації.
На моєму каналі достатньо відосів саме про PowMr. Незабаром в нових роликах буду розповідати всі їхні особливості.
Внесу ложку дьогтю в ваші ідеальні powmr, перше це те що вони часто горять при переключенні з резерву на мережу під навантаженням, достатньо відео на ютуб, так само як easun і інші бюджетні, причина зустрічна напруга. По-друге у них є конфлікт режиму підтримки заряду і основного заряду АКБ. 😂
@@261282egore чим саме ви користуєтеся в якості ДБЖ?)
@@261282egore Реле треба ставити, щоб не було зустрічної напруги
Скажіть як powmr з генераторами друже? Чи тільз інверторними?
@@igoraaa нормально дружить.
Дякую за мега крутий контент українською мовою
Пакетики Lg Chem e63 60Ah хороша штука, вже років з 5 використовую батарейку 13s1p 48в в електровелосипеді. Збирав сам з б/у-шних. Чудово себе поводять. Головне правильно і надійно зібрати акум у збірку: все ізолювати, плотно змотувати, контакти: пайка+болт, заливати діелектричним герметиком і т.д. + БМС звичайна Daly на 60А. А тепер у скрутні часи беру 220в з вєліка через інвертор 1500(пік 3000), 3кВт*г все таки акум, можна навіть підїхати на такому "портативному павербанку на колесах" туди де є генератор - підзарядити, або на роботі ))).
У вас на велосипеді +/- 2,6 кВт виходить батарея. Чим заряджаєте?
Який інвертор у вас( тобто більше цікавить чи співпадають його порогові значення по напрузі з збіркою 13s)
В мене вживані lg chem 3s3p
На 12в польському інверторі 1000w відпрацювали попередній сезон. Теж дуже сподобались ці комірки
який там літій, не той шо горить як ракета?
@@alexeyredrov7129 Саме той, тому вирішив їх не використовувати. Тепер збираю на залізофосфат.
SOLAR це звісно ж для солярки ;) дякую за гумор! ;)
також дякую за корисну інформація, бо саме зараз (літо 2024) дУУУУже актуально щось собі прикупити (почав з маленького холодильника 85см заміст двометрового)
Дякую за відоси, актуальна тема(
Дякую за корисну інформацію
По совету сервисного центра купил инвертор, аналог Anenji, который по сборке компонентов считается самым надёжным. Ипортёр - киевская фирма 2E, которая дала гарантию 36 месяцев. По цене вышло на 20$ дороже китайского аналога с такими же характеристикам, т.к. нужен был срочно. Аппарат шикарный, обрадовала возможность настройки напряжения заряда до десятых, отдельно поддерживающие напряжение и режим автовыравнивание напряжения, для использование нескольких аккумуляторов без BMS. Тянет абсолютно любое оборудование в доме, в том числе строительный инструмент и кёрхер. Наципил на него заволявшиеся полумёртвые кальциевые аккумуляторы, чтобы полностью добить и обменять на новый со скидкой, но инвертор с ними справляется и даже умудряется на них напряжение выровнять. Единственный минус - гудит вентилятор как сирена и постоянно путаем с сиреной на улице.
Адресу фірми і марку інвертора в студію))))
Теж цікаво
Теж цікаво
Пользуюсь Anern 6.2 kWt + Eve B grade 16x280Ah от NKon + jk bms с балансиром на 2А. Аккумы от nkon получал в 4х партиях, до мая все прошли без пошлин, как и инвертер. Аккумы от 283Ah.фактической емкости. Также брал таки с Китая 4х230Ah eve со странной системой доставки через 2 посылки и отправкой Мист-Китай. Шли долго, но аккумы на удивление отличные, не хуже Nkon-ских. Сначала заказ с китая, потом узнал про nkon и решил оттуда брать, тк по цене даже ввгоднее было и быстрее.
Инвертер работает нормально. Использую для всего дома, 6квт тянет (по крайней мере тест на минуту прошёл). Заряжаю ночью по 50% тарифу, а днем сижу на инвертере, чуть экономя на электричестве. Планирую также поставить панели, вероятно уже в след году (если только зимой не припрет неожиданно).
По инвертеру - не такой шумный , как Powmr, т.к есть 3 режима работы вентиляторов (выкл при малой нагрузке, сред и макс режим). Также иногда когда вентиляторы выкл издает высокочастотный писк. В спальню конечно не поставишь, но на в коридор или другое нежилое помещение пойдет. Потребляет прилично, около 60Вт, но это в целом нормально для 48В системы (потребление в 2 раза больше, чем у 24В).
Между бмс и инаертором предохранитель и dc автомат. На входе зарядки от сети 2х полюсный автомат. Также не использую в режиме дбж, включаю заряд только при отключенном инвертере - оно работает, но как то обзоры со сгоревшими powmr советуют делать имеенно так. Также можно поставить еще и на входе доп. предохранители, возможно спасут от сгорания инвертера.
Также брал и отдельный балансир, но по факту им не пользуюсь, встроенногов бмс хватает
Налог на покупку из Китая платили?
А ваша збірка кондиционер 1.5 кв потягне і як довго , бо собі рахую приблизно таку саму.
У мене PowMr на 6.2 (пік 12.4) кіловати 48V, купував минулої зими, користуюсь без сонячних батарей, політ нормальний. Аккуми nissan leaf 7s4p ~5кВт. В домі 3 фази, одна з яких іде через інвертор, на цю фазу я посадив усі розетки, світло, водяний насос, тепла підлога (700Вт) у ванній кімнаті. На інших двох фазах у мене електрична плита, тепла підлога в кімнатах, бойлер. За весь час я ні разу не відчув коли пропадало світло. Інвертор тяне все, або зразу або окремо. Єдиний мінус, що інвертор не пропускає через себе більше 6.2 кіловати, навіть від мережі. Тобто якщо увімкнути одночасно пилосос, фен для волосся, іще пару пилососів то інвертор вирубиться). Також він ідеально працює від генератора.
З обичним генервтором працює? Чи тільки з інверторними?
@@igoraaa працює. Навіть нагрузку на генератор регулює, якщо той в перегруз заходить
Не дуже гучний?
@@liveinenduro2647 доброго дня! уточніть від звичайного генератора? можете модель написати бо є сумніви що від мого неінверторного матарі буде працювати
Тобто одночасно можна пилососити тільки двома пилососами і сушити волосся? Ні, мені не підходить😂
дякую, чекаю на продовження!
Купил гибридный инвертор Easun на 5 кВт примерно за 500 долларов + 4 LiFePo4 100 ампер. Все покупал у производителя прошлой зимой, никаких таможенных платежей не было. Плюс провода и все такое. Все вышло около 2300 долларов. Работает 8 месяцев без проблем. Спокойно держит заявленную мощность около 5 кВт. Работают 2 холодильника, чайник на 2 кВт, микроволновка, кофеварка на пике около 2 кВт и т.д. Запас АКБ 5 кВт. Экофлоу такой емкости и мощности будет стоить в два раза дороже. Плюс есть возможность подключить солнечные панели емкость до 5 кВт. Это конечно еще плюс 4 тыс долларов, что уже дороговато, зато больше 6 месяцев в году будет полностью халявное электричество. Живу в частном доме, все на электрике. Во время длительных отключений часто не замечал что отключили свет. Инвертор пикнул 3 раза и даже ничего не моргнуло. Экофлоу хорошо, но дорого
4к$ на панелі не сміши я собі ставив до гібрида 4.5кв
Сонячних панелей 4.3кв тобто 8 панелей по 545ват
1600$
А можеш розказати про підключення свого гібридного інвертора до мережі? Вони багато в кого горять і я поки не розібравсь повністю, через шо саме. Не впевнений, шо тільки реле напруги буде достатньо для захисту приладу.
Минулою осінню порахував, скільки витрачаю на солярку для генератора і купив собі інвертор Easun на 5,6 кВт на сайті виробника. Доїхав він до мене за 3 тижні, з яких тиждень катався по Китаю.
До нього приєднав Li-ion батарею на 4,8 кВт*год. Працює майже рік, за весь цей час система відключилася лише один раз - ми її жорстоко перевантажили. А так ніхто в домі і не знає, є світло в мережі чи нема - інвертор при пропаданні напруги перемикається на батарею миттєво, навіть електронні прилади (телевізори, роутери) цього не помічають. На днях змонтую та приєднаю сонячні панелі на 3 кВт та буду вважати, що к зимовим блекаутам готовий.
На мій погляд, Екофлоу це дуже переоцінена та взагалі непотрібна система - її має сенс придбати, якщо ти не знаєш, як виглядає викрутка.
@@ПашаБевза-р2т А ти подивись, скільки коштують панелі для екофлоу - будеш вражений.
@@olexijshevchenko1563 як ви його під'єднували до мережі та до АКБ? Бо я вже наслухавсь, як такі інвертори в народу горять, поки не розібравсь як сві під'єднувати
Дякую за актуальний контент
зима близько)
Маю інвертер Jesudom 5.5KW (копія powmr). Перед інвертором стоїть стаб Елекс на 40А. Які проблеми маю: гріється навіть на холостому ході, все літо гудять вентилятори на холостому ході, стабілізатор сильно гуде при підключенні інвертора в мережу навіть без навантаження, виробник стабілізатора сказав, що це нормально, при виставленні режиму ups після переходу на батарею не повертається на мережу коли вона з'являється на другому режимі все ок. Для зменшення навантаження на інвертор поставив АВР і 99% часу живлення йде напряму з мережі. Коли монтував все виключив, після цього інвертор не хотів вмикатись, десь з 10го разу увімкнувся. Ps. Батарея на Lg chem 61е 14s1p. Датчики інвертора брешуть на -0.6В відносно датчиків бмс (jk100A). Батарея не заряджається більше 4.1в. Все купував в самі "сочні" ціни. Зараз десь на 30% дешевше. По факту використання, я запускав тільки для тестів
Користуюсь збіркою AZO Digital 3kv (він же Axpert VM III) з 2 100A lifepo4. Видає 40A заряду. Єдиний мінус це те що він шумить навіть коли є мережа ( батереї зарядженні) і оскільки він в шафці в прихожій то трохи напрягає. Проте я організував все діло таким чином що інвертор висить на окремій лінії і живить тільки резервну лінію. Переключаю вручну при потребі використовуючи 1-0-2 автомати. А так він стоїть вимкнений. Бо віри китайській поробці, щоб працювала 24/7 в квартирі без нагляду, нема.
Дякую!
Дякую за за відео. Було цікаво подивитись бо такі ж самі розмірковування та підрахунки робив сам минулої зими. Купив powmr 2.4 kw 24v, у мене він працює з двома батареями lg chem кожна 6s2p 2.6kwh. Підключений через автомат вводу резерва бо немає потреби постійно тримати інвертор ввімкнутим. Допрацював йому систему охолодження бо стокова дуже шумить під навантаженням. Поки що все норм, скарг немає.
Хочу зауважити що ні в якому разі не потрібно купувати автоматичний запобіжник який був показаний в кінці відео або будь-який інший подібний запобіжник з алі на струм більше 50-80а. Вони поганої якості. Краще купити тримач та декілька плавких запобіжників.
Що означає поганої якості? В мене декілька таких запобіжників, по якості норм, але я не перевіряв на те як вони відпрацьовують.
@@viktormartin1545 В мене було три подібні запобіжники, всі куплені минулої осені. Один на струм 200а згорів коли йому дали навантаження 150а, він спрацював та більше не вмикався. Ще один на струм 200 згорів після одного ручного перемикання від навантаженням близько 150а. Останній на струм 300 згорів після десятка перемикань без навантаження. Вони зроблені не належним чином, контакти явно занадто малі для струму 100а та більше. Контакти нагріваються де підгорають, біметаллична пластина деформується та неналежно замикає контакти.
Як допрацювали систему охолодження ???
@@georgijivanov7421 Перевернув вентилятори щоб напрямок повітря був знизу догори та додав модуль регулювання обертів в залежності від температури. Подивіться відео на каналі VM "Модернізація системи охолодження гібридного інвертора (ДБЖ) PowMR. Регулювання обертів вентиляторів.", там дуже докладно про охолодження такого інвертора.
чекайте, а то не для солярки?)))
дякую, дуже класні відео!
Використовую інвертор 3квт повмр від зими 23, в режимі упс приблизно 30 циклів на батареї лдж.хем 7с2п,потім докупив панель 545 бф яка заряджає влітку до обіду через контролер тої ж марки на 100 АКБ і використовую зібраний заряд 4-5 год в режимі сбу з ручним переключ.авр трохи бавлюся , експериментую,за цей час все добре, навантаження інвертор витримує 3квт навіть дуже добре бувало і пікове доходило дуже багато разів до 5кВт ,поки все добре,!Для будинку споживання якого 15квт доба заслабий ,але набагато краще ніж нічого!
Поставив інвертор axioma 8000 та nmc акум (120Аг, 48В(стоять рамки в 43В - 57В заряд/разряд). В умовах блекаутів не встиг потестувати, але за останні півроку світло пропадає частенько, хоч і ненадовго. Відключень не помічаю, поки не побачу повідомлення в телегу від Львівоблнерго, або не спробую включити електро плиту, яка іде повз інвертор (на іншій фазі). Будинок без газу, електрика потрібна для всього, включаючи насос для криниці, тому вирішив, що варіант з гібрідним інвертором підійде краще, ніж умовний екофлоу, який треба буде туди-сюди включати, відключати, коли пропадає світло. А тут ніяких проблем. Все перемикається моментально, техніка не помічає.
Тре ще купити дирчік (генератор бензиновий на 3 кВт). І тоді навіть у періоди довгих блекаутів (сподіваюсь, що такого не станеться, звісно), зможете свою батарейку заряджати за 2 години роботи генератора, за 100-200 грн на добу. Копійки. Я теж все поставив так, як ви описали - будинок весь на інверторі, включаючи скважинний насос та бойлер. Село - електрику відключають досить часто і напруга скаче - зубри мої мене регулярно відключають від 270+ напруги... А сонячні купувати - порахував на калькуляторі - ніколи не окупляться у мене.
@@ОрестГарай підкажіть будь ласка, якої потужності ви брали інвертор, що тягне і насос і бойлер? Хочу теж щось вибрати, тільки не можу оприділитися...
Дім на три фази, але в середньому достатньо і 3-5квт..
Дякую
@@d.vitalio Бойлер швидко перевів на окрему лінію, повз інвертор. Інвертор в мене - Аненжі 3.6 кВт номінала і 5 кВт "на піках". Скважинний насос в мене - 0.75 кВт, тобто "пускові токи" - х4 = 3 кВт. Витримує інвертор нормально токи насосу. Для того, аби бойлер не палив електрику дуже - купив електро-механічний таймер Feron TM32. Його особливість - таймер в ньому працює тільки коли є електрика. Тож якщо налаштувати на "15 хвилин кожні 4 години" - виходить нормально, навіть з відключеннями. Батарейка в мене на 24V 200Ah (всього - 5 кВт*г). Декілька днів тому перевірив автономність - 38 годин (роутер, ноутбук, монітор, трішки освітлення, трішки мікрохвильовки, трішки сважинний насос). Взимку, звісно, буде в 1.5-2 рази менше (+1-2 насоси опалення).
Дякую вам за таке чудове відео.
Anenji 3600w hybrid solar inverter. + дві батарейки 100Ah*24V. По паспорту - тримає 3.6 кВт і до 5 кВт короткостроково. Підключений весь дім. Тобто, взагалі все: скважинний насос, бойлер, мікрохвильова, все освітлення, котли/насоси опалення. Поставив в лютому 2023 року. З весни - в мене ремонт. Працюють болгарки, перфоратори, паяльники. Поки що нарікань немає. Звісно, підключав, як в інструкції написано - батареї через вимикач, до мережі - через реле струму (в мене 3 фази, брав 3 окремих зубри - на кожну фазу окремий). Село - напруга реально скаче. Інвертор переключається "безшовно" для всього обладнання - роутер та комп`ютер спокійно виживають перемикання. Все разом коштувало приблизно $2400, бо купував на ажіотажі вже. На зиму, можливо, ще візьму невеличкий інвертор "24V, потужність до 400 Вт" - на випадок, якщо гібридний згорить. Аби за 15 хвилин "перекинути" батареї і продовжувати опалювати будинок твердопаливним котлом...
Відос супер, в подяку для автора відео розпишу свою систему якою користуюся з 2017 року, перших 3 роки вона служила як автономна станція, бо було відсутнє стаціонарне живлення на обєкті.
Інвертор Logic Power 24Вт на 2 кВт пікової і 1.5 кВт робочої потужності, сам інвертор досить хорошої якості і дуже важкий в порівнянні з новими інверторами, кулер включається лиш при великих струмах, компонентна база захисту зібрана на хороших реле і запобіжниках, єдиний мінус цього інвертора він не вміє сам перемикати приорітет зарядки, для цього у ньому є звичайна кнопака, що не зручно, для прикладу якщо включив приорітет заряду від сонця, він буде працювати на акумах поки кнопкою не переключити від мережі.
Перші акумулятори були AGM бу від станцій мобільного звязку, 2 шт по 150 А, один швидко вийшов з ладу через мої експеременти з великим споживанням, по акумуляторам скажу так, щоб вони служили довго треба робити з запасом, тобто щоб розряд/заряд був в районі 20-30% від загальної ємності, тоді кількість циклів збільшується в рази
Також стоять 4 сонячні панелі по 250 Вт(разом 1 кВт) для світлої пори року вистачає для даного інвертора, а от для періоду листопад-березень добре було б 8 шт - це максимум для інвертора, також паралельно ці панелі підігрівать воду длоя системи опалення теном на 900 Вт 12 Вт (задіяно 600 Вт), досить непогано підігріває квітень, травень, вересень, жовтень
Загалом коли підключив мережу, користуюся даною системою як великим БДЖ з правельним синусом.
У мене теж Logic Power, 24v 1050Вт постійного навантаження на двох гелевих 100Ач акумах. Використовував всю зиму як основне ДЖБ, за виключенням 1,5м місяця: коли в грудні - в піки відключень він у мене не дав стовп іскор, після того як 48 годин відпочивав вимкнений. Залипло реле. Відправив по гарантії офіціалам. Дзвонив кожну неділю, ще й новорічні свята тут (купив Екофлоу по безнадії у бариг). Полагодили через 6 неділь, написали що доробили конструкцію ( :D. ), прислали, але не зовсім. Вентилятори не вмикались - добре що я поексперементував: перед тим як залишати на ніч акуми заряжати (ох було б горе). Відніс місцевим: розібрали, все охайно в сервісі зроблено, поміняли пару ключів - і все полетіло. Всередині все серйозно, моцно, просто і вселяє якусь надію. Майстри кивали головами і казали слава богу - це не тоталікен ні разу. Синус добрий, заявлене навантаження тримає без питань. Але це є минуле - надійний (після стовпу іскор особливо) але минулий вік. Це не цифра - це аналог. Ні тобі Bluetooth, ні класної підтримки літію ні тому подібних речей. Якщо сяде в нуль - заводиться тільки фізично з кнопки. А якщо Ви за 400км??? Шумить він досить знатно. Тому на цей рік маю намір перейти на 48в та літій - і користуватись вже повноцінно всім (на електрочайник, мікрохвильовку а не тільки мультиварку, і то без тиску).
Дякую за якісний контент автору відео!
Запустив 20+ автономних систем на powmr i lg chem. Сам користуюсь кожен день (так і не вимикав після зими, хоч перемикач резерву є). Лиш з одним була проблема (прийшов розтрощений з пошти. Це не вина виробника). Пробував і перегрузи, і часті комутації. Все норм. Батареї теж безпечні, просто треба якісний бмс (а штатний, якщо є, викинути). І не ставити акуми ззовні, бо мінусових температур вони не люблять(як і інші типи акумів). І ще проводка на об'єкті має бути добра і все добре підключено (нуль, фаза, ніякого заземлення нуля після лічильника, бо часто таке бачу).
І як ці PowMr себе ведуть? БО щось багато відосів, що транзистори підробні, горять часто.
@@bootuseua Дякувати Богу ще жоден не підвів. Колега 2,4квт повмр стикнув лобами з арс смарт на 700ВА, нехотячи. То в АРС реле залипло, а повмр почав брати на холосту 1000Вт і грітись. Але вже від зими так працює!)) Від акума-все ок. Колега каже, що так і лишив його працювати. Особисто мене ще жоден не підвів. І то, коли я свій вішав, то в кабель фазний в стіні попав і на корпус фазу подав)). Але нічо, пересвердлив дюбель, кабель залатав і все норм)).
@@bootuseua Та і знайомі самі собі ставили (лиш батарею їм збирав, налаштовував і інвертор налаштовував. Працюють круглодобово. То ще наша пошта добряче їм по печінках дає((. Відвал смд деталей і мікротріщини в платі є ризик отримати((. Половина глюків, думаю, звідти((.
Сумніваюсь, що пошта. Але щиро дякую за такий коментар.
Дякую за Вашу працю! Це потрібно людям показувати, бо минулої зими було встидно за велику частину наших людей, що за космічними цінами акуми, генератори, перемикачі резерву продавали((. Як можна не розуміти простої економіки? Якщо я зараз з меганакруткою продам генератор, скажім, власнику магазину, то він, щоб відновити збитки, змушений буде підняти ціну на свій товар/ послуги. Ми самі розхитуєм човна((. Той навар на генераторі потім сторицею треба віддати іншим за їх послуги. Я, коли заходив в перукарню, то ціна стрижки від генератора була суттєво вищою. І це справедливо. Чому хтось на перукарю нажився, а йому не можна? І так в резонанс всі ціни злітали((.
Кльовий контент! Дякую!
Користуючись майже рік Anern 4.2 . Все поки класно але AGM вже 1 накривається😢. Чекаю LiFePO4 100 .
Ніде не міг знайти як його подружити з HAOS!
І ось у вас побачив проблиски 😊
Дуже чекаю продовження цієї теми!
AGM був новий? цікаво який у вас був режим використання акум? часто вимикалось світло і як надовго?
в планах зробити систему на гібридному інверторі солар+акум, не знаю на скільки є сенс ставити дорогі Lion або Lifepo
100 буле мало для цього інвертору, якщо буде навантаження вище 3 кВт. на 24 вольтах
@@MrSlava112 Так, наче був новий по 5.5 міліома кожен. Але скільки вони лежали у продавця невідомо! Та і продавець - такий собі))) Це було на кону Блек-Аута. Тоді бралось як кажуть аби який!)))
Спочатку воти тримали на струмі 13-17.5 ампер до 5-ти годин. але це було біля 1 місяця, один акум став дуже втрачати ємність поміняв. На сьогодняшній день сумарна ємність біля 15 А/год...
З самого початку фундаментальна помилка. Гібридність інвертора означає його можливість підмішувати електроенергію від мережі до системи з батареєю та сонячними панелями. У мене автономний сонячний інвертор Must і в нього є опція зарядки від мережі
приїхав у листгпадц 23 р мій powmr hvm 4.5 - 24 v -310$ та lg mns 14 комірок - 110$, змонтував їх в 7s2p та примастирив jk нa 60а - 50$ (мало, але вона була в
наявності). Перед інвертором стоїть стабілвзатор на 9кв. Система працює більше 2міс, сенсу тримати постійно ввімкненою не бачу сенсу, тому переробив на ручне перемикання, бмс мала і буду змінювати на 150 чи 200а, залежно від вартості. при 60а бмс вона вимкнулася при навантаженні 2.5кв десь через 4хв (пік бмс 100а). у цієї моделі вже йде 3 куллери, а не 2 як у слабших моделей і вона може працювати без акб. Акб обмежив на заряд до 28 і на розряд до 21. Сума збірки вийша біля 20000 грн з усіма дрібницями( ціни на вересень - жовтень 23)
Теж зараз в електрощиті колупаюсь, ставлю АВР щоб можна було вимикати інвертор коли він не потрібен.
Дууууже інформативно ❤
Взяв собі Must PV18-3024VPM (3000W 24V) + 2 панельки по 110Вт. Розумію що в умовах квартири з балконом, хоч і на південному боці, це більше забавка.
Аккум на LG Chem ще збираю. Тільки придумав як їх зєднати більш-меньш надійно і безпечно)
Що в підсумку вийде - побачимо після зими.
Ну за 5 годин може до кіловата накачати. В сонячну погоду.
@@bootuseua тобто гривню і 68 копійок:)
Гривню 68? Це ви в якій країні живете?
@@bootuseua Побутові споживачі, які використовують на місяць менше 250 кВт-год, платять 1,44 грн за кВт-год, хто більше - 1,68 грн за кВт-год.
А ви в якій країні живете?)
Я живу в дивній країні Україна, в якій живуть дивні люди. yasno.com.ua/news/b2c_news/electricity-tariffs-for-household-consumers-from-01-06-2023
Поставив минулої зими инвертор від LuxPower SNA5000 ~1300$ та батарею від PyTes (Pylontech) на 5кВт ~2400$. Вийшло не дешево але будинок живиться від того без проблем, навіть не помітно коли зникає мережа, працюють 2 холодильника і духовка. З поліпшень - докупив би ще одну батарею.
Гарно й весело 😊
Однак все одно розраховую на mnc 6.8 кВт, з жекой на 200 амп, буду якийсь протипожежний кожух йому робити та плитку на стінах викладу, щоб було трохи спокійніше.😊
Боюсь що не допоможе. Літій це сонце в руці, температура горіння там шалена, і вангують 4000-5000 градусів. Тому за кордоном ці машини що горять огороджують таким собі басейном і заповнюють спеціальною піною. Тому як що власник заміського будинку, бажано для акумулятора збудувати окремий сарайчик, а через стінку від нього поставити собі інвертор і зробити собі таку особисту станцію. Як що піде не по плану, побачиш святковий фейерверк, але потім підеш і ляжеш і ліжечко спати.
@@denemixUA а що якщо такі акумулятори разом з БМС помістити в герметичну коропку і закопати в землю неподілк будинка? Сам інвентор в будинку. В землі зовнішня темпаратура буде плюс /мінус стабільна взимку і літом.
@@vasylsprysa4782 Для акумуляторів в більшості ідеальною температурою є 22 градуси. В мінусову температуру заряджати акумулятори неможна. Автомобільні мабуть бачив як азриваються в Авто під час підкурювання, оскільки сівший в нуль свинцевий акумулятор в мороз замерзає. І основна причина, навіть як що умовному підземному приміщенні створити умови для розташування акумуляторів, вартість проводів розірве твій бюджет. Січення проводу повинно бути кіньскім інакше будуть шалені втрати на проводах. І вони будуть грітись, а ти не доотримувати бажжаної енергії. Саме тому від інвертора до акумулятора йде дріт 40-60см і доволі товстий, довжина і січення мінімізує втрати, щоб при проходженні великого струму не посідала напруга. Наглядно напиши в пошуку як просідає напруга в дротах від сонячних панелей. Є люди що кладуть на землю 3 різних за перерізом дроти, і вираховують втрати. У одного хлопця в будинку на колесах від панелі що на даху до контролера що в салоні втрачалось 17% енергії. Він не правильно обрав січення проводу, це проблема багатьох. Саме тому і писав тобі щоб акум і інвертор були поруч, а для високої напруги тобі вже не знадобиться на стільки товстий кабель. Ти і так від 100% енергії в акумуляторі після інвертора отримаєш на виході з інвертора лише 80%~83% оскільки будуть втрати на інверторі у нього свій ККД. Як що ти зробиш довгі проводи вони з’їдять ще енергію і далі ти будеш розчарований. Резервне живлення є і так не дешевим, тому втрати потрібно мінімізувати і забезпечити довже життя батареї, це найдорожче в проекті.
@@vasylsprysa4782вентиляцию сделать надо все равно
Маю у використанні китайський гібрид powMr на 2.4 кВт. Працює з зими і по сьогодні 24/7. Підключив до нього панелі загальною потужністю в 1.2 кВт. Досить непогано допомогає зараз з економією електроенергії. На приватний будинок з міської мережі у мене виходить 20-40 кВт на місяць, все інше компенсують панелі. Тягне мікрохвильовку і кондиціонер одночасно. Проблем не було жодних, керування кулерами охолодження переробив так, щоб вони набирали оберти в залежності від нагріву радиаторів, так меньше шуму набагато.
На переробку дай посилання. З того що бачив то під час простою він раз в 30хв вмикає куллер на 2-3хв а той неначе в злетіти хоче. Дивно що не зробили поступовий розгін, зважаючи на те що в дешевих інверторах навіть так влаштовано.
Какое потребление у вас в месяц обычно без системы было ?
@@Vasya_V важко сказати, не багато. До 200 кВт
Проблема цих ПовМР в тому що вони горять рандомно, не обов'язково нагружать до номіналу. В тих же Маст елементна база вже краща. Але це все зі слів сервісмена, який їх ремонтує. Тому взяв собі маст з гарантією офіційною) А далі життя покаже...
-1 до надійності PowMr. В мене сонячний контролер цього виробника, то за неповний рік вже другий раз вийшов з ладу
Виробник перший раз вислав плату на заміну(правда дорога за мій рахунок), але тепер інша проблема вилізла - перестав заряджати акумулятор
@@vitaliy_pakце поширена проблема powmr, конфлікт режимів заряду і підтримки АКБ, треба підняти вольтах підтримки АКБ до вольтажу зарядки.
Powmr 3.2. Прекрасний інвертор. В двокімнатній квартирі підвів 4 жильний кабель і протягнув на балкон. Через цей інвертор працює майже вся квартира. Зазвичай щоденне навантаження десь 300 вт. Аккумулятори - на жаль стартові, 8 штук - розділені на 2 групи по 4 аккума, заряд урівнюється Еквалайзерем за 600 грн на 24 вольта. Інколи завантажую його на повну. Саме головне - на вхід інвертора подається напруга з дуже якісного семісторного стабілізатора на 11 квт з затримкою, отже напруга на інвертор постійно 220 (умовно). При відключенні напруги а потім при включенні - стабілізатор дає затримку на декілька секунд.
Інвертор купляв в Алі.
Обовязково потрібно брати з WIFI модулем, це тупо зручно через програму все налаштовувати.
З дуже сильних мінусів - постійно працюють вентилятори і дуже шумно, тому стоїть на балконі.
Доброго дня скількі можно на powmr сонячних панелей ? На шилдіку не має інформації по амперажу
@@imoda9742 450 вольт, 6 ампер вхідна напруга від сонячних панелей (макс)
отже приблизно 25 панелей (якщо одна по 17 вольт)
Це як приклад
День добрый! Какой пакет защиты надо для этого инвестора?
Ділюсь досвідом, встановив гібридний інвертор, на 5,5 кВт не Powmr, теж з Китаю, але внутрішня частина та сама! Були приколи з Wi-Fi модулем (не одразу завівся проблема з китайськими серверами…) зараз все ок! Працює інвертор з збіркою LifePo4 АКБ на 135 Аh… додатково встановив панельки на 330вт кожна) штука суперова, задоволений, нюанс є в тому що із-за emi фільтра немає прямого нуля (котли які залежні від нуля працювати не будуть, треба ставити перемичку), в версії на 3кВт такої проблеми немає, єдине що 3кВт версія не може працювати без АКБ… згорить🎉
Чекаю на рішення з esphome
PowMr 5500VA 56V + LiFePo4 Calb 187Ah + Jk BMS - працює від лютого в мене, але особо не використовувався так як зі світлом нема проблем зараз.
Хм. А ви що, рубильником, мануально, перемикаєтесь на цей "дбж"? Я собі просто будинок повністю перевів на інвертор... Село - тут вимикають значно частіше, а напруга скаче як дурна... Навіть якщо воно буде горіти раз на рік - $300 на рік за те, що я просто не знаю, коли і що там вимикається менше ніж на 24 години - для мене прийнятна ціна.
Купував і встановлював потужний "ББЖ" побудований на гібридних інверторах Powmr 3шт 5,5kw48v і lifepo4 160ah*2шт. Мінуси які виявились: замовляв 3шт щоб з'єднать паралельно(вибирав з підтримкою такого режиму),та підключити 3шт паралельно не вдалось, тільки 2 вдалось, писав продавцю та толку мало(потрібно було терміново запустити об'єкт тому нічого не вертав). Вирішив змінити підключення, один постійно заряджає АКБ, 2 інвертори які з'єднались паралельно з АКБ беруть ЕЕ(електроенергію) і видають споживачу. (Доречі планував ще що вони будуть підмішувати електроенергію від АКБ коли не вистачатиме від мережі, коли прийшли інвертори по факту цього не було, продавець сказав що тільки від сонця може підмішувати, але цього я не перевіряв).
Підключав в режимі ББЖ то при переключені з мережі на АКБ світло моргало.
Плюси: +-комплектація, перевіряв на максимальне навантаження ~5,5-6кв видавали кілька хвилин, на довготривалий час боюсь можуть не видержати.
Працюють інвертори поки місяців 2-3. Як на довго вистачить хто зна.
До блекаутів допомагав знайомому встановлювати Must PH 1800 3 КВ для сонячної електростанції. 4 акумулятори AGM 12V 100Ah Narada та панелі Risen 260W полікристал
Можу написати невеличкий відгук, є інвертор гібридний звичайний китайський ноуней на 1.5 кв, з підключеними до нього дешевими літієвими акумуляторами самсунг сді, 4 штуки по 60 ампер послідовно. До інвертора підєднаний котел і глубинний насос на 1.3 кіловата, і інвертор в режимі упс, і він так працює з осені минулого року, акумулятори без бмс, (збірка максимально не надійна), я коли це побачив, сказав що так вона не пропрацюває і місяця, але на диво працює до цих пір, і якщо воду не вмикати просто так а тільки трохи і коли дійсно треба, цієї збірки вистачає від 6 до 10 годин.(залежно від того як часто вмикати воду, так як котел якщо перебоїв зі світлом немає, і не треба піднімати температуру в приміщені, насос працює майже на мінімумі, і котелу вистачає 50-70ват) - ця збірка не в мене а в мого друга
Ще минулої зими я замовляв собі powmr на 6.2 кіловати, але китаєць виявився не дуже совісним і тягнув мене місяць з відправкою і я просто повернув гроші, а цього року явирішив що вистачить мені і меншого, тому замовив 2 інвертора один на 3.6 кіловати і другий на 3 кіловати, одразу замовив для них бмс плати на 200 та 150 ампер, і планую замовляти 49 акумуляторів lg chem e78, щоб зібрати 7s4p та 7s3p
І ще, цього року вони значно дешевші, чим тієї зими, тоді просили за 6.2 кв 21к гривень
Дякую за коментар!
Дуже гарні комплекти получаться. А не розглядали готову, заводську батарею взяти від електромобіля?
@@taraspavlyk4932 я і беру готові батареї 8s3p, і буду переробляти під 7s 4p та 7s3p, вони зараз на олх по 450 євро модуль
Краще ЛіФеПо4 взяти, і не думати кожної ночі, чи не згориш увісні.
@@IamUkrainian47 я тоді вирішив не брати lg chem а взяв ева 280 lifepo4
За день 3 рази по 5 годин немає електрики, жодного разу в 0 не сіли
Ми займаємося ремонтом цих всіх інверторів..... Скажу тільки одне! Тільки deye! Життя і нерви дорожче!
@@ЕвгенийКондратенко-п5ю і деє ламається.
Технічно та лексично грамотна подача. Як для тих хто у "темі", так і для пересічного громадянина.
Є питання, по тим посиланням на інвертори з AliExpress , продавець бере на себе розмитнення та інші оплати?
Питаю бо переписка з Powmr official не розкрила суті, нажаль...
Розмитнення на себе продавці не беруть. А якщо написано - безкоштовна доставка, то це означає, що доставка вже включена у вартість товару. Але мита зазвичай за такі товари нема, бо продавці їх оцінюють не в 300, а в 120 баксв.
Дякую!
Нещодавно замовив собі гібридний інвертор Anern 4.2 кВт, планую використовати з сонячними панелями і Lifepo4 акумулятором 24В
хвацько. струм розряду до 200 Ампер та переріз проводу 50мм.
Яка область?
Екофлоу коштує шалених грошей.
Ось альтнрнативи з залізофосфатом і безперебійником на 2 Кіловати ємності, і до 2400W по потужності з піком до 4000W. Це одна і та ж станція, але з різними наліпками, в деяких з трохи іншим корпусом. Були по 38000 тис весною. Якщо знайти до 45000 якусь зараз - це нормально. А от за 50 і вище - це вже того не варте. Ось перелік:
2E 2000W,
Choetech 2000Wh (BS006),
EcoPlay P2001,
Fich Energy F2000,
Oukitel P2001,
Pisen 1997Wh,
Sigma mobile X-power SI625APS Grey,
VDL HS2000.
Спасибо, полезный контент. В идеале хотелось бы получить что-то типа "собрал 20 систем, за год эксплуатации сгорело X раз, проблемы с оборудованием вылезли в Y случаях".
Для аккумуляторов - "купил 8 штук, результаты тестирования внутреннего сопротивления и емкости ячеек сразу и после 100 циклов заряд-разряд в гугл-доке".
Imho, "Ошибки выживших" - "а я купил Z и у меня все работает" не репрезентативны. Подбор оборудования огромного большинства китайских ТМ по спецификации бесполезен - в половине случаев производитель не следует собственной спецификации, плодит в процессе неопределенное кол-во ревизий аппаратной платформы и ПО, выполняет сборку с немыслимыми чудесами т.п. Также высокая вероятность глюков и дефектов, к-е не покрываются спецификацией, но негативно влияют на пользовательский опыт.
Все по собственному опыту покупки китайской электроники с рейтингом близким к 5* и тысячами отзывов.
Все правильно кажете. Тому... купував гібридний інвертор, який спочатку приїхав в Німеччину, для місцевого ринку. Тобто, є трішки надії, що для німців там хоч якийсь контроль якості був. 7 місяців моєму гібридному інвертору на 3.6 кВт в моєму будинку - поки що працює...
Маю одночасно Ecoflow Delta2+додаткову батарею (типу 2048Wh) та конструктор з PowMr 12V 1500W + 2 батареї PQ 12V 100Ah.
Що можу сказати... EcoFlow в 2 рази дорожче того конструктора але це річ "придбав та забув", а також має вимірювання споживання, залишок заряду і т.п. Працює в мене безперервно з січня як дбж для двох компів.
З PowMr та батарей склав "мобільний" модуль (не прикручував до стіни), тому праці пішло з ним трохи багато, і ще не все доробив. Використовував лише пару разів. Запобіжник, такий як на 8:50 120А - по досвіду, під навантаженням ~900W цей запобіжник вимикається. Хотів поміняти на 200А. Заряджає він трохи незрозуміло: вимикається, через кілька хвилин знов вмикає заряд на хвилину, і так повторює. Я навіть розумію, що це пов'язано з падінням напруги LiFePO4, але ж неприємно. EcoFlow якось рахує скільки треба заряджати і після циклу зарядки нічим таким не займається.
Планував зібрати дешевший аналог EcoFlow - вийшов цей аналог трохи більше за розмірами, трохи важче, не дуже дешевий і з недоліками )
Доброго всім дня, маю гібрридний інвертор powmr 5.5kw 48 вольт. До нього піключений акумулятор на 8 квт та сонячні панелі на 5кв. Стоїть те все діло стаціонарно з приорітетом на сонячні панелі поки не зима. В літні дні в сереньому споживаю через нього з сонячних панелей 16кВг за добу (бувало більше 20). Він спокійно в мене відпрацьовува 4 -4.5 кіловат (включений бойлер на 2кв і пральна машина). На інверторі налаштований приорітет Сонце-Батарея-Мережа, зарядка акумулятора дозволена тільки від сонця (на літо весну осінь поки воно є), в такому режимі працює поки без особливих проблем. WiFi рідний замінив підключенням по RS232 до Homeassistant по modbus, бойлером керую автоматично, коли достатньо сонця тоді він вмикається і гріється якщо ні то тоді тільки при температурі води менше 50 градусів. На даному етапі інвертором повністю задоволений якщо зиму переживе то взагалі буде люкс :).
Доброго дня! Підкажіть, то як цю зиму то діло все показало? Хватило електрики, чи пришлось таки підключатися до загальної мережі?
@@d.vitalio таде, загалом то більше використовувалось як резерв. Коли було сонце то жили з нього, як не було то з мережі. Батарея тільки на випадок відключення.
Підкажіть, не дуже гучний інвертор?
Підкажіть, не дуже гучний інвертор?
@@dimal3026 гучний, але на великому споживанні або коли заряджається. В квартиру не впевнений чи підійде.
дякую за відео!
зара плюнув на все це та купив до середнього рівера 2х100w жорсткі панельки теж від екофлоу.. таке собі швидке рішення.
але ж спортивна зацікавленість до китайських інверторів залишилась ))
Цей спортивний інтернет мене і вивів на це відео)
Дуже розчарувало дане відео. Ні, саме відео клас, просто мої очікування не оправдалися. :) Купив купу обладнання з написами СОЛЯР, думав буду мати свою солярку... А що тепер робити з тим обладнанням і з тим дизельним авто? :))😅
Відео супер. Вчасно спам'ятав народ про наближення зими.
Користуюсь гібридним інвертором Esаun Power 5600 з аліекспрес та акумулятором lifepo4 48v50ah з осені минулого року, політ нормальний задоволений.
А як саме інвертор до мережі підключав? Просто через реле напруги, чи ще якісь заходи для безпеки пристрою були?
Просто автомат, без реле напруги.
Не дуже гучний?
До війни брав для дому Voltronic Axpert King 5000 та батареї AGM для інвертора на 48В. Все це відмінно працювало як джерело безперебійного живлення та дуже допомогло при вимкненнях світла! Ніяких нарікань. Тягне весь будинок. Надалі додам сонячні панелі і вийде сонячна станція. Ніякий зелений тариф мені не потрібний!
Экофлоу - фигня. Гибридные инверторы - вещь.
Поставил себе с год назад инвертор Symry на 3 кВт 24 В и 2х200аЧ 12В АГМ и горя не знаю. Пофиг те графики отключения, у меня своя система питания.
Еще огромный плюс данных систем - возможность использовать лазейку в тарифах и брать электричество только тогда, конда оно в полцены (с 23:00 до 7:00). Автоматикой так же настраивается питание мощных приборов тира бойлера, стиралки, духовки только в вышеуказанное время (конечно же оставив возможность вручную включить потребителей вне расписания, при чем удаленно, со смартфона). Правда под такой режим работы необходимо хранилище на 10кВт*ч и только на базе LiFePo4 или Li-ion батарей, поскольку свинец может не успеть зарядиться, с 23:00 до 7:00 наверняка будут так же отключения.
Единственным минусом данных инверторов считаю их очень громкие вентиляторы, но проблема лечится установкой менее шумных вентиляторов. Учитывая, что у меня бесперебойная нагрузка редко когда превышает 350 Вт, инвертор работает не напрягаясь и особо не греется, мощная нашрузка работает недолго (да и какая там нагрузка - фен 😂😂😂, 5 минут работы, железо инвертора не успеет разогреться до критических значений).
В перспективе конечно же хотелось заменить батарею со свинца на железофосфат, нарастить ёмкость с 5 до 10 кВт*ч , поменять инвертор на модель 6 кВт с wi-fi модулеи и обязательно с сухим контактом на борту (наличие сухого контакта сильно упрощает построение схем автоматики управления электропитанием, не нужно придумывать промежуточные схемы, достаточно контакта инвертора да парочки wi-fi реле для управления контакторами нагрузок).
И завершить систему полем солнечных панелей на 4-5 кВт.
И тогда моя парадная станет светлой не только от моего этажа к выходу, а вся + освещение снаружи. И двери будут всегда на замке.
И жильцы станут меньше платить за СДПТ, поскольку сразу на 1/6 уменьшатся затраты дома на освещение.
Ну а пока мечты реализуются - делаю другим людям аналогичные системы, благо Одесса большая и все хотят иметь электричество.
Поэтому помогаю тьме отступать, прибавляя к варианту "сделай сам" только стоимость моей работы под ключ (5-6 тысяч грн).
Кстати сейчас на Али систему на 12В 1,5 кВт с батареей 100Ач 12В LiFePo4 можно собрать буквально за 13-14 тысяч грн
маю EUSUN 3KVA - 24в, все працює чотко вже місяців з 6 чи 7. Дещо його модифікував - замінив вентилятори на Ноктюа, розвернув в інший бік і поставив ще +2 зверху на видув.
А є десь мануал? Думаю на днях також прикупити
@@h4pz___8 мануал до інвертора чи до кулерів переробки?
@@rbychko переборки
@@rbychko і яка модель, бо дивлюсь на smx 2
@@h4pz___8 в мене той простий, білий такий. Щодо вентиляторів, то там просто - кулери Ноктюа 40мм, вони мають в упаковці сплітери Y подібні. Суть така - розібрав інвертор, витягнув рідні вентилятори, через той сплітер поставив замість 2 - 4 штуки, і нижні вентилятори (там де були рідні обернув на вдув (бо холодніше повітря знизу :) ). Зверху в корпусі просверлив дірки і причепив інші 2 на видув. Але можна й з боку їх причепити, у вже готові дірки. Ще можна поексперементувати, в наборі з кулерами йдуть кабелі з меншими оборотами, то можна на видув поставити наприклад через них.
Загалом поки є зараз світло - можна бавитися і пробувати різні варіанти. Але з кулерами Ноктюа воно вже не гуде як якийсь промисловий пристрій)
А расскажите що небудь про продукцію Галс-С
Якраз замовив з алі powmr на 5кВт, також підшукую lifepo на 48в .....контент досить вчасно....)
Підкажіть, податок треба платити при купівлі з Алі?
@@dimal3026 мені прийшло укрпоштою, податку не було, зараз не в курсі як з цим ....
Вітаю. 👍⚡🔌🔋💡
Ахаха бачать слово соляр і думають що це для солярки😂😂😂
Дякую тобі друже, дуже якісно розповідаєш, бажаю пришвидшення набрати хочаб 100к підписників!))
брав для холодильника вайфаю зарядок і пари лампочок - victron multiplus 12/800 + нові 4x eve 105AH 3c/1c з Китаю + bms jbd + raspberry pi 3 поставив минулого року і забув про відключення.
А яка ф-ція raspberry в цій збірці?
@@vitaliy_pak бюджетна заміна cerbo gx. Операційна система Venus OS від Victron і потім віддалене управління/моніторинг споживання і статистика на сайті віктрону.
Взагалі збиралося щоб подивитися на їх операційну систему, віддалені моніторинги і їх розвиток в цілому. Для більшості задач буде занадто дорого і deye не набагато гірше буде.
Купив минулого року must 3кВт для 2х будинків. Поки працює.
В одного стоять два 120 А*г гелеві - тягне холодильник, котел, комп, інтернет. Разом з 1,4 кВт сонячних панелей.
Відключення пережили. Генератор так і не знадобився.
В другому будинку - стояло 2 AGM акуми. Підключив все окрім бойлера (скважина, холодильник, три морозилки, інтернет, комп, котел). Генератор довелося пару раз за зиму вмикати при відключеннях більше 8 годин.
Потім ще докупив акумів.
Переваги:
1. підключив будинок і забув.
2. Тепер можна окремо живити будинок під час зварювальних робіт (не потрібно вимикати чутливі до скачків напруги прилади).
Недоліки:
1. один інвертор взяв Pro, з можливістю паралельного підключення - в нього весь час увімкнуті вентилятори - це трохи напрягає.
2. Вони вимагають якісного струму по частоті, тому працюють в основному від інверторних генераторів.
Звичайні генератори - потрібно або налаштовувати частоту, або використовувати схему для обходу інвертора і окремої зарядки акумів зарядним пристроєм.
3. Через те, що всі кажуть про ненадійність цих апаратів - потрібно думати над запасним, т.я. в "сезон" черга на ремонт всяких дбж стає дуже великою.
А той, що не про, наскільки гучний?
@@alfaskuns він шумить лише під навантаженням від пральної і чайника (при живленні від акумів чи сонця). Більшість часу (холодильник, світло, котел) - вентилятори не працюють, мабуть достатньо пасивного охолодження.
Master Power 3kvt . З весни працює. Буває інколи зависає
Самі низькі ціни були наприкінці квітня-травень. Тоді придбав EcoFlow Delta 2 за 26тищ, і River 2 Max за 13тищ (раптом що, пруфи є :) (і це було в Україні, ніяких очікувань з закордону). Хоча вже тоді ціни починали рости і то вже був не самий низ ринку. Все таки пізно занялись питанням, якщо хотіли рішення із коробки)
Тим неменш, і ваші рішення цікаві, буду спостерігати, вподобайку поставив)
Саме більше мене бентежать муки з АКБ, їх довгим очікуванням і нерозумінням чи то б\у чи ні. Особливо бісять продавани-ютубери "зі своїми ексклюзивними постачальниками і унікальними налаштуваннями BMS" з тоном від 90-х. Від такого, придбати екофлоу бажання ще більше було, хоча DIY люблю робити і руки ніби з правильного місця)
З nkon приїжджають нові B-grade. З алі не замовляв акуми і замовляти не планую зовсім.
@@bootuseua от в тому то і справа, ці всі Grade 🙈 Коли жаба мучає, мов, а не переплатив ти у випадку з EcoFlow ти тішиш себе тим, що там явно заводські і Grade A))) Хоча так, ціна 48тищ, то вже надто за таку потіху, але коли все було на низу ринку і таки за 26, то хоч трішки, але тішитись можна)
Як на мене, ринок літій-фосфату надто сирий і мало вибору, якщо маєш на меті і брендове і за дешево) Якщо вибору буде більше, покупки простіші - то обов'язково придбаю і для ДБЖ, замість свинцевих)
Хто вам сказав, що в екофлоу А-грейд стоять? А-клас не ставлять на ESS!!!!!!
@@bootuseua а які ж тоді? На ютубі, доречі не було розбору саме батарей. Тим неменш, в дельті 1800 ватт, це не пікове навантаження, як в інверторах на алі, на пару секунд для пускового току, а постійна потужність за потреби, тому аккуми струм повинні витримувати добре. Як і на заряд, щоби за годину зарядитись
@@betmen_the_best в ESS системах використовується В-клас.
Живу в багатоповерхівці де все на електриці, цікавить як правильно зробити варіант із гібридним інвертором, бо в квартирі 3 фази, але брати 3 фазний інвертор занадто дорого виходить. Була думка заживити основні споживачі як і зроблено в щитку, після систем захисту, а освітлення та розетки в кімнатах підключити через автомат вводу резерву, проте треба брати 3 фазний автомат, в який буде введено 3 фази і в якості резерву кинути на всі три входи цю одну фазу з інвертора. Але не впевнений що це дійсно гарна ідея…
(Само собою що всі великі споживачі виведені на окремі автомати та не будуть грузити інвертор)
Це гарна ідея. Часто так роблю в 3 фазних системах. Можна навіть автоматичний перемикач резерву взяти. Вони по 800грн на алі. Ви правильно написали, головне потужні споживачі одночасно не вмикати. Хоча, дружина вмикає 3,4КВт духовку на 3,6КВт інверторі powmr і працює)). То для тесту пробував). І ще холодильник інверторний, відеонагляд, сигналка, інтернет працював. Тобто, практично 100% навантаження тримав.
Звісно треба детально розглядати схему, але те що ви описали повинно працювати. Головне, щоб не було споживачів, яким дійсно треба 3-х фази.
@@andriihorishnii так, таких споживачів відразу за межі резерву)).
Тепер кафетерій обладную автономкою на 10КВт (батареї 33КВт з подальшим розширенням). То там переробив кавомашину на перемикання 1 фаза/3 фази (там просто 3 тени по 1500Вт, а вся решту схема від 1 фази працює). А от пароконвектомат і тістоміс залишились 3 фазні. Але то терпимо)).
@@taraspavlyk4932 кавомашина однофазна. Просто розділена потужність по тенам, щоб при підключені не перевищувати максимальний струм в побутових однофазних розетках (16А).
Жарт із соляркою сподобався. Я так і не знайшов отвору - куди її заливати ;)
От, думаю: лякатися чи не лякатися ? Якщо лякатися, то треба щось купляти зараз. Але можна злити гроші на річ, яка не знадобиться.
Проте, цієї зими все може бути набагато жорсткіше ніж минулої. Поки думаю...
Я також програмую ESP8266 і ESP32. Починав ще з Atmel. І, в принципі, зібрати готову систему на гібриді, наче, нескладно. Але я не знаю наскільки різні плати і пристрої з Китаю якісні і підходять один одному. Влаштувати дома маленький "бабах" не хочеться. Тому, схиляюсь до готового рішення типу EcoFlow. Серйозні контори не просто так їдять свій хліб. Та й ККД там, думаю, буде вище. Крім того, готовий пристрій хоч і важкий, але є мобільним. Можна взяти на дачу коли цей жах скінчиться, чи, навіть, на природу.
Думаю вголос, щоб прийняти якесь рішення. Лякатися чи не лякатися...
Доброго дня. придбав PowMr HVM2H-12V-N на 1600Вт під 12В акумулятор. Все працює, але не реагує на обмеження максимального струму заряду. Виставляю в меню max charging current (як від мережа+сонце, так і тільки від мережі) 20А, але зарядка відбувається струмом 25А. Виставив обмеження максимального струму 10А, а він заряджає струмом 17А. Це такий баг чи фіча в таких інверторах, і чи можна це якось вилікувати? Дякую.
Дякую, зробіть відео як додати емність зовнішніми акумуляторами для маленьких найпопулярніших зарядних станцій eb3a, river
Підтримую прохання
це контент на 2хв, для рівера пайка крокодилів/клем і ХТ60, для eb3a так само тільки штекер DC7909. моя eb3a від акума lifepo4 12v 100Ah їсть 100Вт, щоб їла більше треба, або акум 24В, або dc-dc підвищуючий перетворювач що недуже оптимально
easun smg II 5,6 квт, 2 шт. паралельно, разом з lg chem 16 квт, бмс jk-bms, сонячні панелі, працює вже більше року, все ідеально.
Дякую.
забув добавити, 16 квт то не є фінал, дозбирую ще на 10 квт. збірку
@@Названиепоумолчанию-б1б нащо стільки ємності? електрокар? чи зовсім немає електромережі?
Добрый день, есть вопрос по модели PowMr 24V Hybrid Solar Inverter 1,5кВт, пришел из Китая, проблемма в следующем - подключенный холодильник работает с посторонними звуками (низкочастоный гул), а также вибрацией, при этом светодиодная лампа в холодильнике мигает с аналогичной частотой. Это все происходит при работе от АКБ (запускается холодильник нормально) при просмотре осцилографом - на выходе инвертора синусоида, но которая постоянно меняет амплитуду в - и + с частотой аналогичной посторонним звукам и вибрации, потребление энергии постоянно меняются показывает (на инверторе) скачками, то 300Вт, то 150, то 500, то 0, аналогичные скачки мощности наблюдаю на ваттметре, включенном перед холодильником. При подключении сети к инвертору - холодильник нормально работает и синусоида на выходе - хорошая. Пробовал другие нагрузки при питании от АКБ - тепловентилятор на разной мощности от 700 до 1500Вт - нормально работает - мощность инвертор показывает нормально, синусоида хорошая, перфоратор на 800Вт, при полной нагрузке - незначительные помехи, но скачков нет, синусоида - хорошая. Холодильник НоуФрост, не инверторный, обычный старт/стоп. Может кто сталкивался с аналогичной проблемой, может порекомендуете профильный форум или канал, спасибо. АКБ при работе не особо проседает, с 25,5 до 24 вольт (АКБ гелевая примерно 40Ач, установлена для теста, потом будет установлены железофосфат), инвертор брался только для обеспечения работоспособности холодильника + освещение, возможно в дальнейшем пару СП.
3квт модель 23 года еще не доехала, но как минимум по ттх ему нижнюю границу PV входу опустили до 55в, т.е. достаточно всего 2 стационарных панелей для работы (для старой модели нужно было 4 или 3, но 72 ячеечных)... 3квт прошлой зимой отпахал на весь дом, без нариканий при 5-6 отключениях в день на протяжении 2 месяцев и был был продан - заменен на 3.6квт более солидную модель. 3.6квт стоит до сих пор под 4 панелями и летом в солнечные дни полностью перекрывал потребление... Возможно повезло, но тьху тьху ни первый ни второй не сгорел... По ценам - схемотехника там одинаковая у всех производителей (в пределах одинаковых линеек), все слизано с волтроников старых и упрощено. Те, что чуть дешевле, могут не иметь предохранителей на акб входе, хреновые клемники и чуть меньшие радиаторы.
От двух панелей не заработает. Приехал такой, написано от 55В,в реальности от 62В начинает брать с панелей ток, 57В заканчивает. Если панели 18ти вольтовые (точка макс мощности) все так же, минимум 4 панели.
@@snegkin дык я про стационарные, у них мпп 32+
@@ziggi_opc понял, просто обычно все панельки, даже стационарные, до 500Вт, это 18В. Глянул че там дальше, да 33+.
У мене є WiFi модуль PowMr і скажу, що це дуже сумнівний пристрій. Він працює виключно через китайську хмару, постійно відвалюється, мобільний застосунок жахливий, але веб-інтерфейс більш-менш ок. Планую за вашою інструкцією зробити датчик через Esp Home, а цю штуковину - в коробку для мотлоху
розкажіть детальніше про web інтерфейс. грався з телевоном - так і не зміг підключити.
Пізно трохи,але якщо часто відвалюється, то спробуйте змінити пароль від роутера, щоб той був без підчерків
Якщо прикинути по ціні то готовий, заводського виробництва LiFePo акумулятор на 40 відсотків дорожче самостійної збірки
дивлячись які акуми порівнювати, в бюджетних фабричних дуже хромає якість збірки і матеріалів, та як вишенька на торті лайняні бмс
три powmr 4.2 з грудня 2022 року працюють без зупинки по цей день! ще 5 у знайомих, питань нема взагалі ніяких!!
Купив в січні минулого року PowMr 2.4кВт,пропрацював без жодних проблем на будинку. Єдиний недолік малувато потужністі,щоб наприклад одночасно заживити мікрохвильову піч і електро чайник. Тому на прикінці весни придбав PowMr 4.2 кВт чотири панелі 330Вт. Масив аккумуляторів на 9.5 кВт і весь будинок працює без проблем практично без електромежі.Доречі нові модефікації PowMr дуже добре вдосконалили.За літо багатьом людям встановив , проблем жодних не виникало.
Дякую за такий цікавий коментар.
а що саме вдосконалили? простими словами
Volt Polska 24V 2500VA - в колеги згорів через 2 тижня використання. Замінили транзистори і якісь драйвера - після того все працює.
То чи є сенс витрачати трохи більше за більш потужну модель інвертора (powermr)? Якщо наприклад типова підведена потужність до хати всього лише 5 кВт (25А) а інколи треба трохи більше (на випадок одночасного включення приладів кухні) та з метою захисту інвертору від постійного перенавантаження? Ну звісно АКБ потрібно більше, але якщо різниця між моделлю на 3 кВт та 4.5 чи вже зараз 6.2 кВт не дуже висока, то є сенс здається брати одразу макс. за потужністю, типу 6.2-6.5 щоби навіть не думати потім про підвищення потужності за рахунок паралельного підключення як вони рекламували із тими 5.5-кВт моделями до 15+ кВт.
Слабкі 2.4 взагалі не варті уваги здається через малу потужність та зависоку ціну як для тієї потужності. У випадку відсутності мережі чи у блекаут через клятих москалів такий інвертор може і не запустити насоса у свердловині, коли той 1.1-1.3 кВт та ще працює щось, чи запустить та вистачить по мінімуму?
Для будинку можна і на 5кВт моделі дивитись і на 6кВт. Але на такій потужності і батареї повинні бути 48В і ємні.
@@bootuseuaцей так зрозуміло та є навіть у питанні. Чи буде надійніше більш потужна ніж слабка модель? Бо на каналі VM саме 6.2 кВт powermr згорів без жодної причини у момент відмиканні від мережі автоматом.
Ну, невідомо, чому він там згорів. Почитайте коментарі під моїм відео, люди встановлюють ці павмр і вони працюють. І скарг на те, що згорають не так багато, як здається.
@@bootuseuaтак, мені вони найбільш подобаються теж, бо найбільш доступні, а вибір моделей найширший, від 2.4 до 10.2 кВт. Але надійність все ж таки лякає, особливо коли такі речі купляються за останні гроші як завжди.
То який найліпший до 5000 квт комплектт ?
підкажіть максимальна потужність мається на увазі що він може видати від джерел (акум+панелі)? в мене питання чи може ця штука від мережі віддати більше? наприклад світло є і я вмикаю приладів на 5квт?
Якщо вказано 3 кВт, то більше 3 кВт він не зможе віддавати.
От також так порахував, і вирішив взяти delta 2. Переплата не така вже й велика якщо порахувати свій потрачений час. Плюс компактність пристрою.
А інвертор і акумулятор з минулої зими буду підключати коли вже живлення не буде хватати.
Краще вже пiдключати зовнiшнiй аккумулятор напряму в екофлоу, та використовувати його вбудований iнвертор, заодно i менше проводiв, i станцiя буде заряджатись.
чи може delta 2 працювати як ДБЖ для всього житла ? тобто автоматично перемикатися на акуми при зникненні електрики в загальній мережі, а потім автоматично вмикати заряд акумів ?
Стоїть Powmr 4.2kwt на 24вольта, проблем з ним ніяких нема, працює в режимі ДЖБ з agm аккумуляторами. Але як відомо, всі Powmr дуже шумлять вентиляторами, я свої замінив на noctua, наразі з шумом норм.
Які ставив вентилятори? Переробляти схему чи роз'єми потрібно?
Минулого року дивився на інвертори. зупинився на люкспавер SNA 5000. поки всі шукали їх по 50+ тис, я з алібаби замовив собі напряму за 860 баксів. Чудовий, тихий, безпроблемний.
Не знаю де ви взяли ціну в 48. зараз є по 32 по сайтах. налітай. він того вартий!
Собі зібрав до нього акум на 3кв з пакетів лг 63 і бмс джикон. нічого за пів року не загорілось, все працює) єдиний мінус, що інвертор має споживання з батареї і чомусь бере десь кіловатт енергії за три дні. МОжливо я просто не розібрався в інструкції))
Підтримую, дивна ціна на люкс
можно ли вместо солнечной панели к гибридному инвертору 12 вольт, mptt, подключить батарею на 24 вольта ?
та так входи PV мають широкий діапазон вхідних напруг. Якщо мінімальний поріг нижче 20В, то 24В акум напряму можна.
@@bootuseua чисто теоретично, якщо акум може дати великий струм то інвертор може згорiти ?
Mustpower PV1800 VPM (12v акб)
Max. PV Array Open Circuit Voltage
60Vdc
PV Array MPPT Voltage Range
15~60Vdc
Min. battery voltage for PV charge
8.5Vdc
Maximum PV Array Input Current
60A
Maximum Solar Charge Current
60A MPPT
Maximum PV Array Input Power
1000W
Output Source Priority Selection
SBU, SOL, UTI
акб для підключення замість сонячних панелей:
- 2шт lifepo4 (24В буде)
або 2*agm (24В буде) (тіки на розряд)
Щиро вдячний!
Я через підвищувач напруги підключав. Працює.
Чи є такі 3-фазні на 12 кВт, з чистою синусоідою, для живлення котельні?
А у вас в котельной есть 3-х фазные потребители? Если это асинхронный двигатель, то можно сделать 3 фазы при помощи частотника.
12кВт??? У вас там що котельня 20ти поверхового будинку?
@@REZOLUTIONERБагатоквартирна дев'ятиповерхівка на 2 під'їзда. 2 котла, 5 контурів, підвищувальті тиск і циркуляційні насоси, один пальник лише споживає 2 кВт. Всі двигуни і пальник трифазні, вони разом з електронікою (купа датчиків, триходові клапани з моторизованими задвижками) потребують чистий синус. Генератор + стабілізатор дуже дорогі (200К грн).
@@anton198686Так, всі двигуни насосів та пальники трифазні. Синхронні вини чи асинхронні - не знаю. Сумарне споживання 6,5 кВт / годину + на запуск треба закласти потужність. Трифазний генератор + стабілізатор = 200К грн
у мене електро котел теж 12кВт (3 ТЕНи по 4кВт), хоча будинок 150м2, просто котел передбачено використовувати тільки вночі, заряджати термоакумулятор і при цьому ще й гріти будинок.
Потрібно бути дуже брудним щоб бойлер від інвертора підключати.
А для тестування?
Так праска є і чайник :)@@bootuseua
Вітаю. Скажіть до гібридного інвертора 24в. 3,2 які можуть бути краще liFepo4 24v. Чи краще 2 по 12v ?
замовив наразі такий інвертор, мабуть в той час як вийшло відео, поки думаю до чого його підключати)
А якщо вже є bluetti/ecoflow і потужності достатньо, але потрібна більша ємність, чи можна в такому випадку зібрати батарею на lifepo4 і заряджати нею ecoflow?
Може бути темою для випуску, тим паче ecoflow/bluetti після минулої зими у людей достатньо, але часто їхньої ємності не вистачає.
Можна, я собі таке робив, збирва з 4 ліфепо4 і дозяряжав екофлоу через вхід для сонячних панелей там наче було від 10 в до 25 в і 10 А макс вхід.
@@viktormartin1545 тобто lifepo4 + bms + xt60 і все?
Друзяки, підкажіть, не можу знайти інфи. Є збірка lifepo4 90А/г 8S на 24В під джконг смарт бмс з балансиром 1А. Мені інколи треба зняти альтернативно (не одночасно з 24В) 12В макс 50А на додатковий 3й термінал. Тобто я розумію що треба зняти напругу з 4-5 банок, але відносно чого брати, від загального плюса чи минуса другий потенціал? Як на це буде реагувати балансер жконга? Встановити додатково плату захиста без балансера чи просто запобіжник на 50А?
Цікаво, що PowMR завжди всі називають самим дешевим гібридним інвертором. Я собі взяв JSDSolar 5.5кВт 48В, який із всіма знижками вийшов дешевше, ніж аналогічні моделі PowMR - десь $370. Начитався про проблеми з PowMR, вирішив, що гірше навряд чи буде, тому можна спробувати щось менш популярне (залізо все рівно те саме буде). Поки пару тижнів все ок, але електрику не вимикають, лише сам протестував перехід на АКБ. АКБ взяв LiFePO4 48В 105А, поки нема що розказати, має працювати. Панелі планую додати, але ще невідомо коли і скільки.
А з цими проблемами з PowMR якась дивина. У когось вже 20 комплектів працює, у когось - транзистори погоріли. З Мастами, Аксіомами, Вольтиками такаж ситуація.
Так, цікаво чи у людей руки з різних місць ростуть, чи реально такий розбіг в якості :-/
Ніякого розбігу в якості немає, є єдина ситуація коли вони вигорають, це зустрічна напруга резерву і міської мережі, зараз світло не вимикають тому і відгуки такі, почнуть вимикати світло та ще й хаотично почнуть горіти)
У них у всіх, ці що по 10-14 тис. Не має гальванічної розвʼязки між резервом і основною мережею, недопрацьований схема. Знаю хто їх возив і встановлював на комерційній основі, за 4міс. Вигоріла уся партія що встановили.
До цього вони їх теж возили і було все добре, але китайці внесли зміни в конструкцію, не памʼятаю що саме, і після цих змін пішла така історія.
Всі вони робляться на одному заводі
@@261282egore дякую за інформацію. А приклади конкретних моделей, що вигоріли можете написати? або ознаки, на які покупець може звернути увагу щоб не купити таке. Крім ціни, що ви вказали. Мій коштував 15К і, боюсь, там та сама проблема може бути. А у одного блогера згорів ще дорожчий, тому, думаю, 10-14К ціна - дуже неточний орієнтир.
Доброго дня. То що б ви порадили ? На які бренди звернути увагу? І чи ви займаєтесь встановленням і налаштуванням. Бо саме шукаю толкового майстра, а ви бачу, саме такий і є. Дякую за відповідь.
Сьемная квартира и не имею доступа к щитку, потому через розетку через сквозной ates ks автомат подключен инвертор powmr 3kw 24v а к нему 8 lifepo 280ah ячеек после jk bms 200(300a). Брал еще год назад, обошлось все сумиарно в 1100 баксов. Собирал сам, доработал охлад инвертора что бы был динамическим, добавил защиту и варисторы на выход и вход для компенсации обратки, для корпуса батареи использовал пластиковый бокс, ячейки что ужал по паспорту в деревянном коробе на шпильках. Занижал вольтаж заряда для ячеек потому что на последних 7-10% у lifepo нет емкости, да и не разряжал никогда в ноль всегда 30%+ емкости оставалось оставалось. Всетаки 7квт емкость акума. В целом ни разу не подводило такое решение. Но у приятеля почти такая де сборка плюс солнечные панели и плата горела уже два раза, благо китайцы отправляют. Короче в режиме упса все отлично у этих инверторов но как только добавляешь солнце, сразу все ломается
вітаю. підкажіть будь ласка схему захисту, варістори для компенсації обратки. дякую
@@Nowalon та просто навесьте последовательно 2-3 штуки что бы остаточный ток не пошел на ключ чтобы его не пробило и не ушатало мосфетов.. на сетевой выход.
@@eugenestranger6367 спасибо. так а почему на выход а не на сетевой вход?
@@Nowalon не знаю как у вас но в моем повер МР и там кстати и старшие модели так же имеют двунаправленные вход выход. Т.е. это один и тот же узел. Он от этого узла сети берёт заряд для акума, и по этому же узлу отдает ёмкость в сеть когда ее нет от города.
@@eugenestranger6367 у меня пока нет, планирую брать трехфазный и вот как-то подготовиться. посмотрел у него указаны конкретный AC IN и конкретный AC OUT. посмотрел пару моделей попроще однофазных - вроде так же. понимаю за двунаправленный вход- отдача в общую сеть и т.п... не понял про двунаправленный выход. да и смысл какой?
Доброго дня , підкажіть чому звичайний інвертор не зможе повністю розрядити літій іонний аккумулятор ?
Тому що 10,5В - це та напруга, при якій звичайні інвертори відключаються. Для Ліфепо і свинця норм, для літій-іонного це замало, вони до 9В можуть працювати.
Дякую за відео!
Також цікавить питання стабілізаторів напруги (зараз є зубр, інколи вибиває) але скачки також будуть взимку. Чи доцільно брати?
На сто вiдсоткiв не захистить навiть стабiлiзатор напруги, не те що реле напруги. Все може пробити, у всього свiй час спрацювання. Але стрибки напруги частiше всього взимку були саме в моменти вiдключення або подачi електрохарчування. Я раджу все ж використовувати хочаб той самий ЗУБР, бо функцiя затримки увiмкнення може затащити погану ситуацiю.
@@chertvl електроживлення...
Привіт, можна посилання на статтю де за допомогою esp32 можна підключитись до інвертора powmr ?
github.com/odya/esphome-powmr-hybrid-inverter
PowMr 1500VA 12V - втата згорів без активного використання. Просто стояв на заряді акумулятора, і почали горіти транзистори.
От це найбільше лякає.
пздц О_о
У липні купив новий ecoflow Delta 2 за 38700 грн та нову додаткову батарею Delta 2 extra battery за 26800грн, усього ємність вийшла 2кв*г з номінальною потужністю в 1800w(з увімкненим xboost 2400w) за суму в 65500грн. Висновок: ті ж самі ecoflow можна знайти набагато дешевше, ніж та ціна, що у відео. Так, звичайно кастомна збірка все рівно вийде дешевше, але по перше, для цього потрібно вивчити тему, знайти це все, дочекатися поки прийде, та ще й якось зібрати це все так, що було безпечно й працювало правильно. А ecoflow це значно безпечніше, та без головного болю. По друге, це ліквідність. Ecoflow можна легко потім легко продати, а ось скільки та як довго доведеться продавати цю кастомну збірку-франкешейна - невідомо( якщо взагалі вдасться продати). По трете, ecoflow це зручно та мобільно, тож крім блекаутів його можно багато ще де використати(я, наприклад, вже застосував його щоб пропилососити авто потужним домашнім пилососом, так як на вулиці хрін де підключиш цей пилосос)
Кастома збірка капець як легко продається по частинам.
Де ви такі ціни знайшли?
На хотлайні. Але зараз вони дещо трохи вище, ніж були у липні
Вони суттєво здорожчали.
гібридний інвертор 48v 6квт потужності 400$+акумулятор lg chem 700$ 10квт + bms 100$ щоб зібрати таку систему не треба багато зусиль )) за 45000грн ви отримуєте 10квт
Займаюсь монтажем сонячних стнацій. Люблю, і раджу клієнтам інвертори deye i luxpower. Акумулятори pylontech. Гарне, надійне, багатофугкціональне обладнання. Так, як маю мережеву стнацію - придбав окремо LIFEPO4 акумулятори - зібрав батарею. інвертор powmr 3 кВт. з недоліків - на холостому ході споживає бяля 50 Ват. Дуже шумить. Не зміг прив'язати wifi адаптер. Сонячний вхід прикуртив паралельно до мережевеого інвртору - з сонцем працює дуже добре. В переспективі дивлюсь на 5-ти кіловатний luxpower.
Що скажете про інвертор Growatt?
Якісніший за PowMR?
@@bobnle2844 якісніший, але візьміть luxpower
інвертори deye ,читаю про них практично 100% відмінні відгуки, де практично ніхто не говорить, що вони 5-6 квт не працюють з панелями більше 500вт (Струм МРРТ, А 13+13 ),що обмежує як вибір нових панелей, так компоновку при встановлені на даху на запланавані площі (в мене набагато краще розташовуются 200см+ , чим 170+ )про huawei взагалі не говорю, їхні ціни на аккамулятори (працюють тількі з своїми )на порядок вищі за 1квт . Як на мене deye 5-6квт це все одно що купитидуже дорогий комп з комплектуючими 2-3 річної давності
@@ВалерийТараненко-м7т550 вт панель - це 11,5А . Не розумію в чому проблема. Теж дивлюсь на ці інвертори
@@ВалерийТараненко-м7ттак а яка ваша рекомендація?
Купив собі найпростіший повмр 1600ватт і 100аг 12в батарею.
Чисто для того щоб тягнув фотополімерний принтер, інтернет і пк з освітленням. Їжу готувати та чай буду на газовій туристичній плитці.
До зими куплю ще одну 100аг батарею. І думаю що таким чином якось переживемо цей треш.
Батарея в дорозі ) відпишусь як отримаю все і підключу.
Який брали акум на Алі?
@@sergiydy2820 не на алі. Просто перше що під руку підвернулось, бо варіантів не було.
100аг 12вольт Pulcepad
Все працює як треба, ємність свою він видає, заряджається і тд.
@@sergiydy2820 єдине шо - інвертор зараза гучний. Як закінчиться гарантійний термін - поміняю крутилятори і встановлю плату контролю.
А оцім вайфай модулем не можна інвертор вимикати? Ну щоб він не жер по 35 ват на годину хоча б?