Melitta Barista TS vs Varianza CSP - тест смаку еспресо на недорогій 80/20 та дорогій Арабіці.

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 5 ต.ค. 2024
  • Melitta Barista TS vs Varianza CSP - тест смаку еспресо на недорогій 80/20 та дорогій Арабіці.
    Viber, Telegram, WhatsApp: +380965080405
    Сайт: cplanet.olx.ua...
    Сайт: cplanet.com.ua...
    Inst: ...
    ІВАНОФРАКІВСЬК, ВУЛ. КОНОВАЛЬЦЯ 72, «ПЛАНЕТА КАВИ. КАВОМАШИНИ та ЯКІСНА КАВА.
    Як сподобалося відео і допомогло - можно стати «Спонсором каналу» - є така опція на TH-cam. Дякую.

ความคิดเห็น • 20

  • @юргенлепс
    @юргенлепс 6 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

    Як завжди,цікаве порівняння.Дякую!

    • @OlegPC
      @OlegPC  5 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Радий що сподобалося )))

  • @alsu341
    @alsu341 8 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    озвучування рецептів (мл, помел та міцність) - це те що ми очікували)

    • @OlegPC
      @OlegPC  8 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Дякую

  • @andriyanonim2084
    @andriyanonim2084 3 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Гарне порівняння 👍 меліта хороші машини .
    Підкажіть мені будьласка як боротися з пересипаням меленої кави повз заварний блок по задній стінці Нівони 550 на третьому рівні міцності, машині тільки 3-ри тижні майже нова на гарантії. Зменшувати жернова поки гарантія не буду. Мінімальний помел не вирішив проблеми, відео Ваше бачив на цю тему. Кава на 2-му рівні міцності не просипається але смак кави не влаштовує. Можливо ще є якесь рішення? Буду Вам вдячний за допомогу.

  • @Vlad-ql3qo
    @Vlad-ql3qo 13 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    сделайте пожалуйста следующий ролик. Тема===ступінь помелу зерен і його рівномірність. Будет познавательно

    • @OlegPC
      @OlegPC  13 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Дякую за ідею. Тут потрібно спец обладнання - сито з різними отворами. Таке коштує десь 150є фірмове. Кошти вагомі.

    • @Vlad-ql3qo
      @Vlad-ql3qo 12 ชั่วโมงที่ผ่านมา +3

      @@OlegPC нет, проще. На Мелите на делении 2,3,4,5 и все. Арабика 100%, 80/20 и 60/40% на 40мл воды, такое еще никто не делал в ютубе

    • @haman_andrii
      @haman_andrii 12 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      Це дуже багато часу і кави займе, бо для чистоти експерименту неможна допускати ніяких залишків кави в кавомолці.
      Є одне відео блогеру з порівнянням жорновів стандартних і Арома+ "спіральних" з мілкою насічкою.
      І то він порівняння робив не через сито, бо це дуже багато часу займе на дослідження кількості кожної фракції. Порівнював через якийсь онлайн сервіс з аналізатором часточок по фото і зайняло у нього це все більше тижня.
      Висновок: на любому ступеню помолу буде приблизно однакова кількість надмілких і мілких часточок, середня зона і великі змінюються в залежності від ступеня помолу, але середня більш постійна.
      По різниці від жорновів: стандартні (у них великі насічки) роблять трохи менше надмілкого і мілкого помолу, але це не в рази і ще у них ступінь помолу більш плавно регулюється в порівнянні з Арома+. В остальному все на рівні похибки, суттєвих відмінностей нема.

    • @OlegPC
      @OlegPC  11 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      @@haman_andrii Дякую. Загалом Остер Фрізмаг, як завод дуже ретельно підходить до проектування всіх агрегатів кавомашин, тож оригнільні жорнова - точно роблять макс однородну фракцію у діапазоні, який примає кавомашини. Тож якщо Китай макс схожий на оригінал (в нашому випадку копія Арома+ більше схожа) - і якість буде схожа.

    • @haman_andrii
      @haman_andrii 11 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      @@OlegPC повністью погоджуюсь, тут головне щоб вони гострі були, тоді будуть правильні порції нарізати, а не розщавлювати перетворюючи на борошно.

  • @haman_andrii
    @haman_andrii 14 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Доброго дня, очікуваний для мене висновок що ці обидві кавоварки в приблизно однаковому технічному стані варять приблизно однаково каву )
    І ще ви постійно невірно інтерпретуєте функцію предзмачування Intense. Бо виробник намагався нею імітувати заварювання в рожку, тому там помпа працює з обмеженнями по напрузі за рахунок чого розрахований максимальний тиск обмежується близько 9 бар і зменшується проток води, і через це помпа в цьому режимі працює значно тихіше. І ще в цьому режимі нема перерви в проливі, помпа працює постійно, що чути і в відео, так само намагаючись імітувати заварювання в ріжку.
    Скільки у себе пробував - не помічав такої вже суттєвої різниці в смаку між цими режимами для невеликого об'єму напою. Смаковий профіль трохи змінюється, але навіть обрати який краще не зміг, тому використовую стандартний. Як на мене більш впливає на смак ступінь помелу зерен і його рівномірність.

    • @OlegPC
      @OlegPC  13 ชั่วโมงที่ผ่านมา

      Дякую. Зверну уваги. Є відчуття що на Меліттах ця функція програмно реалізована по-іншому. На Барісті - міняє смак просто круто - думаю можно відсотків 30-40 міцності додати вмиканням «Інтенз» варіації. В Нівонах ця різниця значно менша (можливо просто развели 7 , 8 , 9 серії) . Обовязково прогоню на 970й як буду ще одна.

    • @vitaliypetrenko3308
      @vitaliypetrenko3308 7 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      Додам, маю Pasion OT 2021 року. Передзмочування не рнгулюється, але відмінно чути по помпі перерва в поданні тиску. Тобто передзмочувпння тут реалізоване програмно і не регулюється.

    • @OlegPC
      @OlegPC  5 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      @@vitaliypetrenko3308 Загалом існують різні версіі прошивки для всіх моделей. В принципі - спробую вияснити скільки буває у кожній. Тож і такі варіації як предзмачування теж може в одній моделі різних років займати різний час.

  • @Юрій-х5ь6ъ
    @Юрій-х5ь6ъ 9 ชั่วโมงที่ผ่านมา

    Добрий день.
    Тоді який сенс купляти Barista, при такій різниці в ціні, якщо є Varianza та Passione OT ?

    • @OlegPC
      @OlegPC  9 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      Гарне запитання. Дизайн, більші бункера, краща вентиляція корпусу (рідше треба розбирати і мити) - от відмінності

    • @haman_andrii
      @haman_andrii 7 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      Бариста це топове рішення, в ній вже нема компромісів з маленьким бункером води як у Варіанзи/Пассіоне, тихіша в роботі помпи, бо стоїть мембранний регулятор тиску, а головне це одна із продвинутіших програмних частин в налаштуванні рецептів кавових напоїв і це окрім близько 20 запрограммованих з заводу. Одиниці топових кавомашин можуть зробити однією кнопкою молочний напій, куди добавляється 2-3 з чорної кави.
      В цілому тут кожен сам обира що йому потрібно в залежності від задач, але якщо можна отримати ТОП за не таку вже і велику доплату в розрахунку що користуватися будеш нею декілька років, то комусь важливо знати що його кавомашина може при бажанні зробити любий кавовий напій і здивувати, наприклад, гостей.

    • @OlegPC
      @OlegPC  5 ชั่วโมงที่ผ่านมา +1

      @@haman_andrii Це як обирати Бмв 3ку або 5ку - розмір більше, екрани більше, дизайн серйозніший, все інше - однакове. Ну і ціна в 1.5р більша.