Відео класне (я б глянув на режисерську версію "прогулянки" тією стежкою в кінці) і разом з тим, на мою думку потрібно вказати десь (можливо навіть в самому відео) інформацію про особливості відвідування притулку Білий Слон Гаджина. Справа в тому, що поселитися в ньому, не придбавши повний тур в хлопців з Білого Слона, неможливо. Я не знаю як на рахунок будніх днів, але у вихідні (а починаючих 90% туристів йдуть саме на вихідні в гори) місце в притулку забронювати не можна. Я не знаю нахіба вони досі рекламують його як окремий притулок, якщо без придбання туру вартістю 2к+ гривень вони відмовляють у бронюванні навіть туристам із наметами. Я цілком розумію причину такої поведінки: група людей, які заплатили по 2к+ кожен вигідніша за поодиноких туристів, які прийшли переночувати в притулку. Але реклама про це сором'язливо мовчить. І таке відео може ввести в оману людей, які захочуть пройтися так само як ви і будуть неприємно розчаровані.
Хм, дивно. Я просто подзвонив за день до заїзду і вдалось забронювати. Можливо тому , що тільки закінчили ремонт і не приймали туристів, плюс міжсезоння. Там все чудово, але шкода що зовсім не має їжі, не продадуть навіть консерв чи субліматів, і немає спорядження напрокат, наприклад палок чи коврика. Також слабенький вайфай і відсутнє 4g, не попрацюєш. Але локація все компенсує )
@@ТарасЛесюк-к4н + @Maksim Mus - моя розмова з ними відбулася на початку вересня і бронювати я хотів на 2 тижні наперед. Мені відповіли, що до кінця жовтня орієнтовно (а може й далі, якщо погода дозволить) вони на вихідних не бронюють - все для їхніх груп. І те, що Максу вдалося потрапити туди в міжсезоння і між ремонтами - це прикольно, але якось не тягне на "притулок", на мою думку? Тому їм варто змінити або своє позиціювання, або рекламу.
Нас було вісім осіб і ми без проблем переночували дві ночі в Білому Слоні Гаджина (3 і 4 жовтня цього року), при цьому не придбавши ніякий тур. Заплатили за кожну ніч по 300 грн з особи за проживання, окремо платили за харчування. Всім задоволені, ще повернемось у Білий Слон Гаджина
Відпишусь від імені Білого Слона Ґаджина. Якщо говорити про поселення у будні, то взагалі ніяких обмежень не існує. Розміщуємо, як туристів у турах, так і тих туристів, які бронюють проживання чи проходять повз (якщо є місця). У вихідні, частину кімнат ми притримуємо за нашими програми, частину просто для проживання. Стосовно проживання в наметі. Загалом комплекс гірської хатини може розмістити близько 18-22 особи. Якщо вже така к-сть туристів заселена в приміщеннях, ми не можемо прийняти більше, в силу технічних можливостей (електро та водопостачання). Стосовно найближчого місяця - листопада. Зараз немає ніяких обмежень (лімітів), щодо послення у будні та вихідні. Радо чекаємо у гості.
Ви так класно та ненав’язливо все розповідаєте(тішить що українською мовою), а Христинка завжди усміхнена, аж самому хочеться усміхатись у відповідь)) Дякую вам за хороше відео)
Які ж молодці!!! Дивлюся відео, і ніби то моя ретроспектива 2020 року... Пішконя, Боржава, Кострича, Мармароси, Чорногора, Синевир, Горгани (хто молодець? Я молодець! :) Більше осінніх вилазок треба,а то такі лінивці як як вже почали сушити весла до весни
В цьому році у нас теж був вимушений "хатрут". Намалювали собі маршрут, приїхали до місця старту і... небо прорвало - дощ, мокрий сніг, вітер скажений... Прийнято було рішення знайти хатинку бажано з опаленням і просто походити в одноденні радіалки... Так воно і вийшло. А як же ж гарно після мокрого, холодного дня посидіти біля каміну, прийняти гарячий душ тай травити байки :) В принципі, на мою думку, так в Карпатах більше можна побачити ніж просто бігти по маршруту... Якщо є декілька груп, то можна вибирати собі локацію для бази, робити "закид" з важкими речами а потім ходити по локаціям в радіусі 30км. Так що це теж цікаво. ПС: Гаджина та й Марушевська на ОСМ багато немає стежок :) там багато цікавих місць, наприклад залишки готелю Марушевського, сама полонина, Гомул та Шпиці, купа водоспадів, струмків які не нанесені на мапах. Всі ж бігають по гаджетах :) ПС2: Дяка за українську та гарні краєвиди.
Дуже дякую за відео, знайомі місця. Я , правда, піднімався на Бребенескул вздовж волопадів, можна зліва, де хороша стежка і справа, куди без досвіду не радив би ходити. На вашу стежку ніяк не втраплю, хоча ходив туди вже рази. А взагалі Кізі увлоги одне з кращих місць в Карпатах.
Зараз туди хороша дорога (окрім останніх 10км) зі Львова, за чотири години можна заїхати. Якщо шкода машину, є можливість лишити у місцевих в Ільцях, вони ж і підвезуть до Бистреця за 200грн, стоп також непоганий. Від кінця дорги в Бистреці до притулку підніматись хвилин 40. Шлях перекопана джипами, якщо був дощ там болото. Заходити потрібно через підвал, сіренькі двері (через кухню - сваряться) Охороняє пес, гавкає та не кусає, але до буди ( зверху по сходах), краще не підходити. Кімнати просторі, ліжка зручні, двоярусні, нижнє досить широке щоб спати удвох, дають постіль і навіть рушник. Є стіл, розетки, але не можна використовувати потужних приладів (типу праски) - сонячні батареї не витягують. Воду краще пити з бутлів. Їжу тільки з собою, немає НІЧОГО. На кухні все необхідне для самостійного приготування, посуд, є холодильник, кавовий апарат (20грн). Є можливість пожарити шашлик. Локація чудова, в яку сторону не підеш, всюди краса ) На Чорногірський хребет (Шпиці) можна зайти за дві години не складним маршрутом. Поруч сироварня ( працює лише літом). В Бистреці є магазин із дуже бідним асортиментом на крайній випадок. Вартість проживання дуже адекватна (10 баксів). Зимою можна ходити в скітур із інструкторами. Лижі ліпше взяти на прокат десь по дорозі (наприклад у Франківську), в білому слоні дорожче, малий вибір і зношене спорядження. Маршрут на Ребра явно не для початків, потрібно проїжджати по стежці через ліс, місцями понад урвищем, чи по крутому схилу - я падав безліч разів, але було весело )
Ми ночували дві ночі у цьому притулку (3 і 4 жовтня), нас було восьмеро. Згідний з усім написаним, нам дуже сподобалось. З їжею ніяких проблем в Білому Слоні Гаджина немає. Ми наперед (за тиждень) замовили проживання і харчування, платили за один прийом їжі на одну особу 120 грн. За проживання платили 300 грн з особи за одну ніч. Годують досить смачно, порції великі. Окремо (лише по 10 грн) платили за смачну каву з кавової машини. Також протестували сауну, яка нам дуже «зайшла» після непростої 23 кілометрової подорожі Чорногірським хребтом
Розкажіть, будь ласка, про гігієну в горах. Багато людей (насправді дівчат) не хочуть навіть спробувати, бо як же ж два дні без душу. Впевнений пригодиться величезній кількості людей
Класний формат мандрівки і якісне відео (незважаючи на проблеми зі звуком). Ще б теж знати таких класних людей, які переженуть машинку для такої мандрівки - ціни б не було :)
... красиво (Карпаты, как всегда прекрасны)... приятно на вас смотреть ребята, молодцы ;))) и видео очень классное, превосходно подобранный фоновый звукоряд, составленный из национальных украинских народных напевов ... прямо создаётся ощущение, что находишься в бабушкиной хатке и смотришь кинопутешествия по телевизору )))).
Пощастило вам з погодою ) На минулих вихідних теж там був. Першого дня із гірської хатини до Заросляка збігав, другого- притулок - Шпиці - Менчул - Дземброня - білий слон ( 30км).
За Кізі Увлоги лайк! разом з Розшибеником мабуть єдині не засрані місця на Чорногорі. Кедроватим-Погорільцем ви би не пройшли, там сильні зарослі альпійки.
Класне та мотивуюче відео! але не вистачило фактажу по відстані та часу. Якщо це відео більше для новачків, які не були там багато разів і, навіть, 6 років тому;), цифри важливі. Дяка за відео!
Відео як завжди гарне відео👍 Краєвиди бомба. В черговий раз в мене виникає питання, я ж так розумію, що початкова і кінцева точка маршруту не співпадають... Як Ви повертаєтесь до свого авто? І як вибираєте місце де залишити авто на декілька днів...
Цього разу приїхали на кемп Білий Слон на автівці, лишили там речі і попросили, щоб нашою автівкою закинули нас на Кривопільський перевал, звідки і починали маршрут. Після того, як нас закинули, машину нашу повкрнули в кемп. А коли вже спускались до Дземброні, то подзвонили в кемпінг і попросили знову послугу драйвера, який і перегнав нашу машину до точки фініша (фактично, забрав нас нашою ж машиною). І знову повернулись в кемп за речами :)
Цікава форма надлегких, карпатських гірських походів..., але новачкам я б не рокомендував геть без спорядження виходити в гори, адже там легко заблукати, не знайти колибу, або вона може бути вже кимось зайнята... . Зайвих 3-4 кіло в рюкзаку "погоди" не зіпсує..., зате хоч в теплі та суху переночують в горах. Ви були на Краснику, а ми Кринтою і по хребту до кінця, проходили-проїзжали байками в серпні цьогоріч..)))
Очень понравилось видео. Вот только кажется , что бы так ходить налегке , то необходим хороший опыт походов. Иначе как понять без чего тебе можно обойтись? и что может пойти не так ?
Так може у вас залишився GPS-трек, то поділились би, а я нанесу ту таємну стежку на Open Street Maps і про нього взнають всі: і OsmAnd, і MapsMe, і навіть Komoot з AllTrails )
Щось схоже робимо, тільки в одноденні вилазки по навколишніх горах. Маршрутами на +-30 км можна охопити вдосталь цікавого. З якої сторони на Кедруватий підіймалися?
Доброго дня. Зніміть будь ласка відео про тварин які можуть зустрітися на шляху по Карпатським горам. Які небезпечні. І саме головне чи є шанс зустріти на маршруті ведмедя, в що робити якщо таке сталося? Хочу з дитиною 10 років ходити Карпатами і дуже переживаю зустріти когось небезпечного. Дякую.
Відео цікаве. Але то завеликі рюкзаки для легкої прогулянки! Що туди скільки можна було накласти, якщо ви ночували в притулку? І готували та їли напевно теж. Часто подорожую з рюкзаком на 22 літри.
Фото і відео техніка, більший штатив на додачу до малого, некомпресовані пуховки = великий об'єм. За бажанням ми б могли йти із одним рожевим рюкзаком (що у Христини) на двох.
@@propohody Точно за апаратуру я й забув. Просто я поки на телефон знімаю, то в мене максимум павербанк. Штатив використовую тільки вдома, або їздить в авто.
^ хоча, підозрюю, що це th-cam.com/video/6VRv_3skuJM/w-d-xo.html. У коментах на питання під відео, Христина відповіла, цитую: "'Crivit Sports, моделі не знаю, бо вона стара як світ) "
Добрий день! Скажіть будь ласка, звідки ви стартували- населенний пункт? Ми будемо перший раз в Карпатах і перший раз підемо в похід.Чи можна туди дістатися не на авто?
Варіант походу непоганий, але не для бюджетних туристів. 10 ночівок у Білому слоні і можна за цю суму купити спорядження, плюс доїзд до Дземброні теж в копієчку влітає.
Для цього маршруту потрібна 1 ночівля, 300 грн. Старт з Кривопільського перевалу, куди їде маршрутка з Івано-Франківська, а з фінішу до тієї маршрутки можна дістатись стопом за просто так. Підвозять легко.
@@propohody Антон. Так це для багатьох варіант! 1. Коли ж 1-2 дні. 2. Коли немає спорядження. 3. Коли на вулиці не дуже комфортна температура, для ночівлі в наметі. 4. Можливість долати більші відстані. 5. Ночувати в більшому комфорті! Дякую тобі! Ти надихаєш багатьох людей! Сам ходив в такому форматі два тижні тому. З Квасів на один день на Петрос. Іншого дня на Близниці, і на третій по Рахівським горам. Сам. Дуже прикольно!
І в такій назві було чимало зневаги. А справжніми туристами вважались ті, хто несе чимважчий рюкзак і після походу ще має два дні відпочивати. Пам'ятаю таке) На жаль, останній підхід не несе багато доброго для спини і колін, та й краєвиди важко розглядати, якщо зігнувся під вагою рюкзака)
@@propohody И как это мы ходили со своими тяжелыми рюкзаками, неделями? Да и вы как-то не матрасничали до этого и днями не отдыхали потом. Вы привели радикальные примеры и гипертрофировали их. Для понимающих, это не усиливает эффект правдивости ваших утверждений. И вы тому пример. Ведь это, по вашим же утверждениям, первый ваш опыт (матрасного похода). Также, так как вы достаточно молоды, подскажу вам следующее. Матрасные походы, в советское время, когда этот термин родился, осуществляли во многом обычные трудящиеся, по путевке, будучи в очередном оплачиваемом отпуске. То есть, это составная часть первого знакомства с горами. Это то, о чем вы сказали в видео. Пусть отношение и было, я бы сказал, по украински - поблажливим но не уничижительным. Это уже в боле современном сообществе, более жестокосердном, все гиперторфировалось до уродства. В ваши крайние суждения, склонность к этому, тому подтверждение.
@@KViktor ви повністю праві, що мій коментар швидше про те значення слів, яке було ще зовсім нещодавно (а може і досі існує), а не за часів союзу. І от саме таке тлумачення цього терміну побутувало в часи моїх перших походів. А от те початкове значення "матрасника" ви щойно мені розповіли, за що вам дякую, бо воно зовсім по-іншому розкриває термін.
@@KViktor 35-40 км за день, з набором висоти від 2000м, з радянським "Єрмаком", брезентовим наметом і ватяним спальником це, звісно, цікавий досвід, але я б того не робив )))
Приїхали на кемп Білий Слон на автівці, лишили там речі і попросили, щоб нашою автівкою закинули нас на Кривопільський перевал, звідки і починали маршрут. Після того, як нас закинули, машину нашу повкрнули в кемп. А коли вже спускались до Дземброні, то подзвонили в кемпінг і попросили знову послугу драйвера, який і перегнав нашу машину до точки фініша (фактично, забрав нас нашою ж машиною). І знову повернулись в кемп за речами :)
Думаю, что для такого вида путешествий любому желающему все равно нужен определенный уровень подготовки и знаний. Идти без основного снаряжения легче, но взял рюкзак и пошел - не катит.
Вот жучары, сделали мне годноту под ночные рисования. Будто знали, что буду искать что посмотреть под лист бумаги и линер. Мне как раз горы рисовать надо было.
@@propohody хе, так і я можу сказати, приїжджайте до нас, на Донбас, тут теж є де походити))) Хоча, подивитись на сніг можна з'їздити, але тільки всією родиною, бо якщо сам поїду мені довго пам'ятатимуть)))
Як новачок без гіда може пройти цим маршрутом, якого навіть нема на карті (я про другий варіант)? А якщо вже білий слон заробляє на цьому то могли б маршрути зробити більш зручнішими, наприклад зробити мостики над струмками, якщо вони там є і облаштувати джерела з водою, щоб зручно було набирати і це стосується всіх маршрутів. Гіди водять тури в гори зароблять на цьому гроші а про те щоб зробити такі дрібниці, які були б корисні всім і приємно дивували іноземних туристів, не думають, всіх цікавить тільки заробіток. Дякую хоча б за маркування. Ходжу в гори не один рік і обурює що на маршрутах все більше туристичних груп, які запросто дозволяють собі смітити на маршрутах і палять вогонь на стоянках а маршрути ніяк не покращуються. Говорячи про себе завжди скільки можу взяти стараюсь забрати сміття залишеного іншими і з задоволенням взяв би участь в акції покращення місць для ночівлі на маршруті і т д
@@propohody я це розумію, але як новачкам без гіда можна пройти цим маршрутом? Ви ж самі часто про це наголошуєте в відео, що це чудовий варіант для ознайомлення з горами і одноденний похід, новачки подивляться ваше відео і піду а потім виявиться що маршрут не промаркований і місць в притулках нема)
В рюкзаках нескомпресовані пуховки і апаратура та аксесуари для зйомок. За потреби влізло б все в той рожевий, що на Христині і він би був напівпорожній, але не хотіли з тим бавитись.
Особисто я дуже проти такого формату для початківців. Поясню. Наприклад я до окупації жив в Криму і там повно прикладів як люди ішли в гори і гинули там. Наприклад на горі Лапата стоїть пам'ятник студентам, що вирішили прогулятися пару годин горами, налетіла хмара, вони пропустили стежку вниз. І заблукати, ночували без нічого. З 16 людей вижило 3. Решта замерзли. Це був початок осені. Тому походи без спорядження - це точно не для початківців. Дуже наголошую на цьому, бережіть себе
У нас є відео про 10 обов'язкових речей, які потрібно мати з собою в поході, навіть якщо людина планує вийти в гори на дві години - якраз на випадок того, що щось може піти не по плану.
...моя бабуся живе у Ворохті, тому, я щоліта в горах. Гарне відео, та дозволю собі дати маленьку пораду -намагайтесь не залишатись на ночівлю в лісі. Особливо, якщо ви самі. Навіть уявити не можете, що може жити в тих Карпатах ...і що можете зустріти...
Есть ли услуги портеров, чтобы вообще ничего не нести? Если соотнести доходы местного населения и стоимость рекомендуемого на канале снаряжения, то на сэкономленные на «оспреях» деньги можно вполне комфортно отдохнуть. Плюс дать местным заработать. А не спать в палатке и есть сублиматы, ну и по 300 с носа за разрекламированный приют тоже не очень гуманно. Про романтику тягания палаток и спанья в них можно долго спорить, но как по мне, это больше для студентов, ну или для разнообразия пару раз, или для экономии. А прогулка по Карпатам это прекрасно.
У кожного свої вподобання щодо відпочинку. А от про те, чи є послуги портерів - мені не відомо. Ціна у $10 за ночівлю в гірському притулку з електрикою та повноцінним савузлом адекватна. Якщо вам вдастя побудувати в горах притулок і брати за ночівлю дешевше - з радістю прорекламуємо вас ;)
Крута мегапозитивна пара! Щасти вам!
Відео класне (я б глянув на режисерську версію "прогулянки" тією стежкою в кінці) і разом з тим, на мою думку потрібно вказати десь (можливо навіть в самому відео) інформацію про особливості відвідування притулку Білий Слон Гаджина. Справа в тому, що поселитися в ньому, не придбавши повний тур в хлопців з Білого Слона, неможливо. Я не знаю як на рахунок будніх днів, але у вихідні (а починаючих 90% туристів йдуть саме на вихідні в гори) місце в притулку забронювати не можна. Я не знаю нахіба вони досі рекламують його як окремий притулок, якщо без придбання туру вартістю 2к+ гривень вони відмовляють у бронюванні навіть туристам із наметами. Я цілком розумію причину такої поведінки: група людей, які заплатили по 2к+ кожен вигідніша за поодиноких туристів, які прийшли переночувати в притулку. Але реклама про це сором'язливо мовчить. І таке відео може ввести в оману людей, які захочуть пройтися так само як ви і будуть неприємно розчаровані.
Хм, дивно. Я просто подзвонив за день до заїзду і вдалось забронювати. Можливо тому , що тільки закінчили ремонт і не приймали туристів, плюс міжсезоння. Там все чудово, але шкода що зовсім не має їжі, не продадуть навіть консерв чи субліматів, і немає спорядження напрокат, наприклад палок чи коврика. Також слабенький вайфай і відсутнє 4g, не попрацюєш. Але локація все компенсує )
Спробуйте зараз
@@ТарасЛесюк-к4н + @Maksim Mus - моя розмова з ними відбулася на початку вересня і бронювати я хотів на 2 тижні наперед. Мені відповіли, що до кінця жовтня орієнтовно (а може й далі, якщо погода дозволить) вони на вихідних не бронюють - все для їхніх груп. І те, що Максу вдалося потрапити туди в міжсезоння і між ремонтами - це прикольно, але якось не тягне на "притулок", на мою думку? Тому їм варто змінити або своє позиціювання, або рекламу.
Нас було вісім осіб і ми без проблем переночували дві ночі в Білому Слоні Гаджина (3 і 4 жовтня цього року), при цьому не придбавши ніякий тур. Заплатили за кожну ніч по 300 грн з особи за проживання, окремо платили за харчування. Всім задоволені, ще повернемось у Білий Слон Гаджина
Відпишусь від імені Білого Слона Ґаджина.
Якщо говорити про поселення у будні, то взагалі ніяких обмежень не існує. Розміщуємо, як туристів у турах, так і тих туристів, які бронюють проживання чи проходять повз (якщо є місця). У вихідні, частину кімнат ми притримуємо за нашими програми, частину просто для проживання. Стосовно проживання в наметі. Загалом комплекс гірської хатини може розмістити близько 18-22 особи. Якщо вже така к-сть туристів заселена в приміщеннях, ми не можемо прийняти більше, в силу технічних можливостей (електро та водопостачання).
Стосовно найближчого місяця - листопада. Зараз немає ніяких обмежень (лімітів), щодо послення у будні та вихідні. Радо чекаємо у гості.
Чудове відео! "Я знаю короткий шлях" - зазвичай, з цієї фрази починаються справжні пригоди)
Ви так класно та ненав’язливо все розповідаєте(тішить що українською мовою), а Христинка завжди усміхнена, аж самому хочеться усміхатись у відповідь))
Дякую вам за хороше відео)
Дякуючи Вам дізнаюсь які гарні Карпати. Також Вам велика вдяка за дуже гарну Українську мову!
Дякуємо!
Які ж молодці!!! Дивлюся відео, і ніби то моя ретроспектива 2020 року... Пішконя, Боржава, Кострича, Мармароси, Чорногора, Синевир, Горгани (хто молодець? Я молодець! :)
Більше осінніх вилазок треба,а то такі лінивці як як вже почали сушити весла до весни
Восени гори теж дуже красиві) А отсь такі хатинки позбавляють необхідності шукати теплий спальник ;)
Відео переглянув 👍 Красиво. Гори завжди манять,притягують.
Дякуємо! Там справді дуже гарно)
Треба якось також буде відвідати такі місця. ..
Як завжди дякую Вам: -- Антон і Христинка 😘😘, величезна вподобайка 👍👍👍❤🤗🤗
В цьому році у нас теж був вимушений "хатрут". Намалювали собі маршрут, приїхали до місця старту і... небо прорвало - дощ, мокрий сніг, вітер скажений... Прийнято було рішення знайти хатинку бажано з опаленням і просто походити в одноденні радіалки... Так воно і вийшло. А як же ж гарно після мокрого, холодного дня посидіти біля каміну, прийняти гарячий душ тай травити байки :) В принципі, на мою думку, так в Карпатах більше можна побачити ніж просто бігти по маршруту... Якщо є декілька груп, то можна вибирати собі локацію для бази, робити "закид" з важкими речами а потім ходити по локаціям в радіусі 30км. Так що це теж цікаво. ПС: Гаджина та й Марушевська на ОСМ багато немає стежок :) там багато цікавих місць, наприклад залишки готелю Марушевського, сама полонина, Гомул та Шпиці, купа водоспадів, струмків які не нанесені на мапах. Всі ж бігають по гаджетах :) ПС2: Дяка за українську та гарні краєвиди.
Дякуємо за відгук! Так, формат дуже крутий і це щось новеньке для нас)
Класний та мальовничий похід "на лєгкє".
👍😄👏
Краса та позитив, незамінні атрибути ваших відео)
Дякуємо!)
Дуже дякую за відео, знайомі місця. Я , правда, піднімався на Бребенескул вздовж волопадів, можна зліва, де хороша стежка і справа, куди без досвіду не радив би ходити. На вашу стежку ніяк не втраплю, хоча ходив туди вже рази. А взагалі Кізі увлоги одне з кращих місць в Карпатах.
Наступного року спробуємо там пройти)
Дякую за чудове вiдео! Дуже цiкава подорож! 😀👍 Таким форматом задоволений! Фiшка з музичним супроводом суперова бо вiтер насправдi руйнiвний... 🌬️🎤
Так, вітер задував наші мікрофони нещадно)
Зараз туди хороша дорога (окрім останніх 10км) зі Львова, за чотири години можна заїхати. Якщо шкода машину, є можливість лишити у місцевих в Ільцях, вони ж і підвезуть до Бистреця за 200грн, стоп також непоганий. Від кінця дорги в Бистреці до притулку підніматись хвилин 40. Шлях перекопана джипами, якщо був дощ там болото. Заходити потрібно через підвал, сіренькі двері (через кухню - сваряться) Охороняє пес, гавкає та не кусає, але до буди ( зверху по сходах), краще не підходити. Кімнати просторі, ліжка зручні, двоярусні, нижнє досить широке щоб спати удвох, дають постіль і навіть рушник. Є стіл, розетки, але не можна використовувати потужних приладів (типу праски) - сонячні батареї не витягують. Воду краще пити з бутлів. Їжу тільки з собою, немає НІЧОГО. На кухні все необхідне для самостійного приготування, посуд, є холодильник, кавовий апарат (20грн). Є можливість пожарити шашлик. Локація чудова, в яку сторону не підеш, всюди краса ) На Чорногірський хребет (Шпиці) можна зайти за дві години не складним маршрутом. Поруч сироварня ( працює лише літом). В Бистреці є магазин із дуже бідним асортиментом на крайній випадок. Вартість проживання дуже адекватна (10 баксів).
Зимою можна ходити в скітур із інструкторами. Лижі ліпше взяти на прокат десь по дорозі (наприклад у Франківську), в білому слоні дорожче, малий вибір і зношене спорядження. Маршрут на Ребра явно не для початків, потрібно проїжджати по стежці через ліс, місцями понад урвищем, чи по крутому схилу - я падав безліч разів, але було весело )
Ми ночували дві ночі у цьому притулку (3 і 4 жовтня), нас було восьмеро. Згідний з усім написаним, нам дуже сподобалось. З їжею ніяких проблем в Білому Слоні Гаджина немає. Ми наперед (за тиждень) замовили проживання і харчування, платили за один прийом їжі на одну особу 120 грн. За проживання платили 300 грн з особи за одну ніч. Годують досить смачно, порції великі. Окремо (лише по 10 грн) платили за смачну каву з кавової машини. Також протестували сауну, яка нам дуже «зайшла» після непростої 23 кілометрової подорожі Чорногірським хребтом
Розкажіть, будь ласка, про гігієну в горах. Багато людей (насправді дівчат) не хочуть навіть спробувати, бо як же ж два дні без душу. Впевнений пригодиться величезній кількості людей
приймати душ кожного дня не здорово, не екологічно, а то й навіть шкідливо. Почитайте інфу в інтернеті та запитайте лікарів
А шо там той гигиены? Нагреваешь воду, разбавляешь с холодной в 2л бутылке, мыло, мочалочка маленькая и моешься). Если волосы не мыть, хватает.
Колись писала статтю на цю тему: propohody.com/hygiene-in-the-mountains/
Та, завжаючи на кількість запитів, відчуваю, що варто і відео зняти)
Виробник Estem вирішує ці питання
Ребята, этим видео вы убили мою последнюю отмазку! ;) Спасибо за отличные пейзажи.
Дякуємо за перегляд!
Дякую я за Гори, Літо, похід та враження! Дуже подобається Ваш канал.
Дякуємо!
Супер! Але чому не показали сам притулок? Цікаво ж було б побачити які там умови))
У нас є відео про цей притулок: th-cam.com/video/s1CeG9GGl6g/w-d-xo.html
Класний формат мандрівки і якісне відео (незважаючи на проблеми зі звуком).
Ще б теж знати таких класних людей, які переженуть машинку для такої мандрівки - ціни б не було :)
Ми скористались послугами перевізників, що у Дземброні
Дякую, я чекав на це відео!👍
Дякуємо) Дуже приємно)
00:50 Жыве вечна!
Жыве Беларусь!
Дуже і дуже, я вже задумався, дуже хотілося б продовження! Або інфа які ще можуть буті можливі маршрути! Дякую!
Дякуємо за відгук! Будемо працювати над новими путівниками!
дякую! цікаво:)
Дякуємо за перегляд!
Як завжди, дуже цікаво вас дивитись!🇺🇦👍
Дякуємо)
Привіт. Класно!)
Спробуй ходити по лісу в тактичних окулярах з прозорими лінзами. Дуже допомагає від гілок!))
... красиво (Карпаты, как всегда прекрасны)... приятно на вас смотреть ребята, молодцы ;))) и видео очень классное, превосходно подобранный фоновый звукоряд, составленный из национальных украинских народных напевов ... прямо создаётся ощущение, что находишься в бабушкиной хатке и смотришь кинопутешествия по телевизору )))).
Дякуємо! Ви здивуєтесь, але лише перша композиція від українського автора)
фішка відео - салатові трекінгові штані :D класний відос 👍
Дякуємо!
Пощастило вам з погодою ) На минулих вихідних теж там був.
Першого дня із гірської хатини до Заросляка збігав, другого- притулок - Шпиці - Менчул - Дземброня - білий слон ( 30км).
Чудовий маршрут!
Від мене, як від вподобайкового скупердяя, вам вподобайка. Класне відео. Мені дууже сподобалось :)
Дякуємо, Павле!
Дякую, нагадали гарні місця
Дякуємо за перегляд!
Это космос ребята!! Очень очень вау!!
Дякуємо!)
Как всегда у вас получилось очень клевое и позитивное видео! Молодцы! 😉👍💚
Дякуємо дуже)
Дякую вам 👍
І вам дякуємо за перегляд)
Супер!!! Гарно дякую!!!
І ми вам дякуємо за перегляд)
Круто як завжди 😉
Дякуємо, Ярославе!
Відпочив класно разом з вами,
Круто)
Чудово! )
Дякуємо!
Lindas paisagens!
¡Gracias! ¡Me alegra que los hayas disfrutado!
Крутий відос!
Дякуємо!
Кінцівка прикольна😄👍
Як сказати, про то можна було окреме кіно знімати: "йшли півкілометра 40 хвилин" :))
епічний фінал)))
Це точно))
За Кізі Увлоги лайк! разом з Розшибеником мабуть єдині не засрані місця на Чорногорі. Кедроватим-Погорільцем ви би не пройшли, там сильні зарослі альпійки.
Ми з Кізі на Кедроватий Погорілець лізли. І це не попало у відео, бо там треба було всі 4 кінцівки мати вільними саме через альпійку.
@@propohody Вар'яти 🤗
@@GoryNashi не то слово) В якийсь момент ловиш себе на думці, що вже б і не ліз догори, але ж вниз повертатись - те саме чекає))
@@propohody ага, дуже добре знаю це відчуття, і вчуся тепер приймати рішення про повернення ще до того, як вперед і назад стануть одинакові 😂
@@GoryNashi але погодься, такі походи незабутні)
І ми там були тиждень назад.Спогади не покидають😊
Класне та мотивуюче відео! але не вистачило фактажу по відстані та часу. Якщо це відео більше для новачків, які не були там багато разів і, навіть, 6 років тому;), цифри важливі. Дяка за відео!
Дякуємо! Ось тут можна проглянути варіанти проходження: karpaty.ture.ua/hut-routes-biloho-slona/kostrycha-trekking/
Лайк, красави!!! )
Дякуємо)
Повезло с погодой. Виды шикарные
Дуже пощастило! За два дні розпочався тижневий марафон дощів)
Красота
Дякуємо!
Рекомендую хат роут в десь в Татрах) але будем товкти щоб і у нас було)
Треба, що від нас у Татри можна було пройти в такому форматі))
@@propohody з Явірника можна ;)
Карпаты сказочно красивы
Таак! 😍
Відео як завжди гарне відео👍
Краєвиди бомба.
В черговий раз в мене виникає питання, я ж так розумію, що початкова і кінцева точка маршруту не співпадають... Як Ви повертаєтесь до свого авто? І як вибираєте місце де залишити авто на декілька днів...
Цього разу приїхали на кемп Білий Слон на автівці, лишили там речі і попросили, щоб нашою автівкою закинули нас на Кривопільський перевал, звідки і починали маршрут. Після того, як нас закинули, машину нашу повкрнули в кемп. А коли вже спускались до Дземброні, то подзвонили в кемпінг і попросили знову послугу драйвера, який і перегнав нашу машину до точки фініша (фактично, забрав нас нашою ж машиною). І знову повернулись в кемп за речами :)
@@propohody дякую за відповідь
Круто. Тепер, здається, зрозумів, як витягти дружину в гори (вона - дитя комфорту).
Так, це чудовий варіант для тих, кому потрібен комфорт!
Класс 👍
Дякуємо!
Цікава форма надлегких, карпатських гірських походів..., але новачкам я б не рокомендував геть без спорядження виходити в гори, адже там легко заблукати, не знайти колибу, або вона може бути вже кимось зайнята... . Зайвих 3-4 кіло в рюкзаку "погоди" не зіпсує..., зате хоч в теплі та суху переночують в горах.
Ви були на Краснику, а ми Кринтою і по хребту до кінця, проходили-проїзжали байками в серпні цьогоріч..)))
Саме тому ми зняли відео про #10essentials: th-cam.com/video/evwUgZC8EH8/w-d-xo.html
Привіт
Підкажіть, будь ласка, найменування салатової куртки.
Дякую за класний і дуже корисний контент
Зніміть, будь ласка, відео як вибрати рюкзак.
Дякуємо за ідею!
Краєвиди чарівні😍
Так, природа там неймовірна!
Очень понравилось видео. Вот только кажется , что бы так ходить налегке , то необходим хороший опыт походов. Иначе как понять без чего тебе можно обойтись? и что может пойти не так ?
Потрібно здоровий глузд і, так звані, #10essentials: th-cam.com/video/evwUgZC8EH8/w-d-xo.html
Класне відео. Ходив тим маршрутом купу разів. Цікавить, що у вас за камера?
Очень крутое видео
Вот интересно - кто те организмы, которые наставили дизлайков..
У нас є кілька фанатів))
А які умови у притулку? Ціна? Сервіс?
Всі деталі уточнюйте за посиланням: karpaty.ture.ua/mountain-hut-bilyi-slon-gadzhyna/
Чи не зустрічали ви в походах диких звірів?
Регулярно бачимо білочок)
Так може у вас залишився GPS-трек, то поділились би, а я нанесу ту таємну стежку на Open Street Maps і про нього взнають всі: і OsmAnd, і MapsMe, і навіть Komoot з AllTrails )
Вподобайка! Але я так чекав в кінці фільму карту з червоною лінією маршруту.
Ми ще такого не робили в жодному відео)
Мабуть місточок був до паводку )))) Місточок - погостював, пора і честь знати )))
Нудно ж на одному місці тусити, пішов нижче по течії маршрут розвідати:)
До речі, а ви редагуєте мапу osm? Нанесли цю стежку на Чорногору?
Щось схоже робимо, тільки в одноденні вилазки по навколишніх горах. Маршрутами на +-30 км можна охопити вдосталь цікавого. З якої сторони на Кедруватий підіймалися?
Від Кізі Увлоги ;)
А до питання,чи не буде дощу?...що робити в дорозі,якщо буде?)))
Доброго дня. Зніміть будь ласка відео про тварин які можуть зустрітися на шляху по Карпатським горам. Які небезпечні. І саме головне чи є шанс зустріти на маршруті ведмедя, в що робити якщо таке сталося? Хочу з дитиною 10 років ходити Карпатами і дуже переживаю зустріти когось небезпечного. Дякую.
Скажіть будь ласка, що це за кишеньки на лямках рюкзака?
А чому без палиць?
👍🏻👍🏻👍🏻
Доброго дня!!! Дуже класне відео. Але маю запитання: а хто вам перегнав авто від точки входу до Дземброні?
Водія звали Іван (якщо я правильно запам'ятав). Живе біля Слона в Дземброні, хата праворуч від кемпу.
@@propohody то ви його забрали з Дземброні чи у вас було домовлено місце зустрічі? Можливо ви зберегли його номер телефону?
Приїхали на Слона, лишили там зайві речі, забрали водія і з ним на Кривопільський ;)
Що за трек у кінці?
Dizaro - Oh my
Відео цікаве. Але то завеликі рюкзаки для легкої прогулянки! Що туди скільки можна було накласти, якщо ви ночували в притулку? І готували та їли напевно теж.
Часто подорожую з рюкзаком на 22 літри.
Фото і відео техніка, більший штатив на додачу до малого, некомпресовані пуховки = великий об'єм. За бажанням ми б могли йти із одним рожевим рюкзаком (що у Христини) на двох.
@@propohody Точно за апаратуру я й забув. Просто я поки на телефон знімаю, то в мене максимум павербанк. Штатив використовую тільки вдома, або їздить в авто.
Антоне а коли це ви були в поході?
Артуре, в кінці серпня. Орієнтовно 22-23 числа.
Привіт, скажіть що то у вас за вітрівки? Дякую заздалегідь
th-cam.com/video/h68qQaM1x4U/w-d-xo.html - жовта
Ok, а жіноча?
@@igorgavrylenko3243 цього, на жаль, не знаю.
^ хоча, підозрюю, що це th-cam.com/video/6VRv_3skuJM/w-d-xo.html. У коментах на питання під відео, Христина відповіла, цитую: "'Crivit Sports, моделі не знаю, бо вона стара як світ)
"
@@mykolaberezitskyi875 Дякую, все так і є)
Добрий день! Скажіть будь ласка, звідки ви стартували- населенний пункт? Ми будемо перший раз в Карпатах і перший раз підемо в похід.Чи можна туди дістатися не на авто?
Когда был поход?
Кінець серпня ;)
Підкажіть ,будь- даска,де можна знайти карту вашого маршруту? Чи варто йти ним у листопаді? Дякую.
Варіант походу непоганий, але не для бюджетних туристів. 10 ночівок у Білому слоні і можна за цю суму купити спорядження, плюс доїзд до Дземброні теж в копієчку влітає.
Для цього маршруту потрібна 1 ночівля, 300 грн. Старт з Кривопільського перевалу, куди їде маршрутка з Івано-Франківська, а з фінішу до тієї маршрутки можна дістатись стопом за просто так. Підвозять легко.
@@propohody Антон. Так це для багатьох варіант!
1. Коли ж 1-2 дні.
2. Коли немає спорядження.
3. Коли на вулиці не дуже комфортна температура, для ночівлі в наметі.
4. Можливість долати більші відстані.
5. Ночувати в більшому комфорті!
Дякую тобі! Ти надихаєш багатьох людей!
Сам ходив в такому форматі два тижні тому. З Квасів на один день на Петрос. Іншого дня на Близниці, і на третій по Рахівським горам. Сам. Дуже прикольно!
Со времен советского туризма, такие походы называли матрасными, а таких туристов, соответственно, матрасниками. :-)
І в такій назві було чимало зневаги. А справжніми туристами вважались ті, хто несе чимважчий рюкзак і після походу ще має два дні відпочивати. Пам'ятаю таке) На жаль, останній підхід не несе багато доброго для спини і колін, та й краєвиди важко розглядати, якщо зігнувся під вагою рюкзака)
@@propohody И как это мы ходили со своими тяжелыми рюкзаками, неделями? Да и вы как-то не матрасничали до этого и днями не отдыхали потом. Вы привели радикальные примеры и гипертрофировали их. Для понимающих, это не усиливает эффект правдивости ваших утверждений. И вы тому пример. Ведь это, по вашим же утверждениям, первый ваш опыт (матрасного похода). Также, так как вы достаточно молоды, подскажу вам следующее. Матрасные походы, в советское время, когда этот термин родился, осуществляли во многом обычные трудящиеся, по путевке, будучи в очередном оплачиваемом отпуске. То есть, это составная часть первого знакомства с горами. Это то, о чем вы сказали в видео. Пусть отношение и было, я бы сказал, по украински - поблажливим но не уничижительным. Это уже в боле современном сообществе, более жестокосердном, все гиперторфировалось до уродства. В ваши крайние суждения, склонность к этому, тому подтверждение.
@@KViktor ви повністю праві, що мій коментар швидше про те значення слів, яке було ще зовсім нещодавно (а може і досі існує), а не за часів союзу. І от саме таке тлумачення цього терміну побутувало в часи моїх перших походів.
А от те початкове значення "матрасника" ви щойно мені розповіли, за що вам дякую, бо воно зовсім по-іншому розкриває термін.
@@KViktor 35-40 км за день, з набором висоти від 2000м, з радянським "Єрмаком", брезентовим наметом і ватяним спальником це, звісно, цікавий досвід, але я б того не робив )))
@@postman31 Я лишь напомнил, что нет ничего нового, и откуда термин изначально. О том, как надо, ничего не писал. Кому как надо было, так и ходил.
Звідки починали цей лінивий похід? Та яктм чином одразу вийшли ло автомобіля! Хочу лайфак))
Приїхали на кемп Білий Слон на автівці, лишили там речі і попросили, щоб нашою автівкою закинули нас на Кривопільський перевал, звідки і починали маршрут. Після того, як нас закинули, машину нашу повкрнули в кемп. А коли вже спускались до Дземброні, то подзвонили в кемпінг і попросили знову послугу драйвера, який і перегнав нашу машину до точки фініша (фактично, забрав нас нашою ж машиною). І знову повернулись в кемп за речами :)
Супер!! Гарно дякую!!
Автор чимось схожий на Чайкіна))
👍
👍👍👍🇺🇦
Краще якесь не якесь спорядження мати, хоч щось з легкохідного. А то форсмажори всякі бувають.
#10essentials: th-cam.com/video/evwUgZC8EH8/w-d-xo.html
;)
Думаю, что для такого вида путешествий любому желающему все равно нужен определенный уровень подготовки и знаний. Идти без основного снаряжения легче, но взял рюкзак и пошел - не катит.
Звісно, саме тому ми зняли ще й ось таке відео: th-cam.com/video/evwUgZC8EH8/w-d-xo.html
Вот жучары, сделали мне годноту под ночные рисования. Будто знали, что буду искать что посмотреть под лист бумаги и линер. Мне как раз горы рисовать надо было.
Приїжджайте в Картпати! Там є що помалювати)
@@propohody хе, так і я можу сказати, приїжджайте до нас, на Донбас, тут теж є де походити))) Хоча, подивитись на сніг можна з'їздити, але тільки всією родиною, бо якщо сам поїду мені довго пам'ятатимуть)))
Як новачок без гіда може пройти цим маршрутом, якого навіть нема на карті (я про другий варіант)?
А якщо вже білий слон заробляє на цьому то могли б маршрути зробити більш зручнішими, наприклад зробити мостики над струмками, якщо вони там є і облаштувати джерела з водою, щоб зручно було набирати і це стосується всіх маршрутів. Гіди водять тури в гори зароблять на цьому гроші а про те щоб зробити такі дрібниці, які були б корисні всім і приємно дивували іноземних туристів, не думають, всіх цікавить тільки заробіток. Дякую хоча б за маркування. Ходжу в гори не один рік і обурює що на маршрутах все більше туристичних груп, які запросто дозволяють собі смітити на маршрутах і палять вогонь на стоянках а маршрути ніяк не покращуються. Говорячи про себе завжди скільки можу взяти стараюсь забрати сміття залишеного іншими і з задоволенням взяв би участь в акції покращення місць для ночівлі на маршруті і т д
То ми обрали немаркований шлях. Там маркованих із тими ж нічними зупинками - море.
@@propohody я це розумію, але як новачкам без гіда можна пройти цим маршрутом? Ви ж самі часто про це наголошуєте в відео, що це чудовий варіант для ознайомлення з горами і одноденний похід, новачки подивляться ваше відео і піду а потім виявиться що маршрут не промаркований і місць в притулках нема)
@@propohody оточнення про то що саме цими маршрутами треба йти з гідами нема
А потім новини про загублених туристів, які відпочивали в буковелі і вирішили піти в похід одноденний)
Ми не казали, що цей маршрут для початківців. Суто, що цей формат походів для них.
Вам би дрон не завадив. В гори без дрона якось не те. (В плані коли не просто гуляєш, а відео знімаєш)
Це теж у наших планах)
Еххх, лежу з коронавірусом і сумую за горами(
Юро, одужуй швидше!
@@propohody по більше відосіків
Так швидше одужаю😉
мы в обычный поход на 2 дня меньше вещей берем)))
В рюкзаках нескомпресовані пуховки і апаратура та аксесуари для зйомок. За потреби влізло б все в той рожевий, що на Христині і він би був напівпорожній, але не хотіли з тим бавитись.
Особисто я дуже проти такого формату для початківців. Поясню. Наприклад я до окупації жив в Криму і там повно прикладів як люди ішли в гори і гинули там. Наприклад на горі Лапата стоїть пам'ятник студентам, що вирішили прогулятися пару годин горами, налетіла хмара, вони пропустили стежку вниз. І заблукати, ночували без нічого. З 16 людей вижило 3. Решта замерзли. Це був початок осені.
Тому походи без спорядження - це точно не для початківців. Дуже наголошую на цьому, бережіть себе
Это был конец октября,и погибло там 3 человека.По тупости их руководителя.
У нас є відео про 10 обов'язкових речей, які потрібно мати з собою в поході, навіть якщо людина планує вийти в гори на дві години - якраз на випадок того, що щось може піти не по плану.
@@ОлегЗаг-о3ю информация недостоверна.Это был конец октября,погибло трое,они всю ночь пол дождем с ветром стояли.
слухайте у вас ничего нет, но рюкзаки всё же чем то наполнены? что в них? В принципе пирамида решила бы проблему ночлега.
#10essentials, без яких нікуди: th-cam.com/video/evwUgZC8EH8/w-d-xo.html
Там де треба проходити повз гілки,треба одягати окуляри. І все.
...моя бабуся живе у Ворохті, тому, я щоліта в горах. Гарне відео, та дозволю собі дати маленьку пораду -намагайтесь не залишатись на ночівлю в лісі. Особливо, якщо ви самі. Навіть уявити не можете, що може жити в тих Карпатах ...і що можете зустріти...
Вовка боятися в ліс не ходити.
Будь ласка, уточніть, що може жити і що можна зустріти, бо за десятки років нічого страшного не зустрічав
@@вісатсясел а Ви теж у Ворохті мешкаєте? ...
Чугайстер,нявка,песиголовець,вовкулака.... є там дивини....головне мати часник,цибулю,полин і хрестик ..... ;)
@@lesykasak ...ну, якраз це все вище перераховане живе не в Карпатах, а за Збручем ) ...
У що ви несете в тих великих рюкзаках? Я коли йду без ночівлі в горах то у мене рюкзак на 15л.
Техніка, аксесуари для зйомок і пуховки ;)
Бооже яка краса.. А де подяка Бребенескулу за здоровя і враження???а?? ех забули геть забули горам подякувати...
неее голыми полностью))), а это понты...блин дроооон вам нужен срочно столько ходите, он поднял бы ролики на уровень, ибо повторяетесь...
Есть ли услуги портеров, чтобы вообще ничего не нести? Если соотнести доходы местного населения и стоимость рекомендуемого на канале снаряжения, то на сэкономленные на «оспреях» деньги можно вполне комфортно отдохнуть. Плюс дать местным заработать. А не спать в палатке и есть сублиматы, ну и по 300 с носа за разрекламированный приют тоже не очень гуманно.
Про романтику тягания палаток и спанья в них можно долго спорить, но как по мне, это больше для студентов, ну или для разнообразия пару раз, или для экономии.
А прогулка по Карпатам это прекрасно.
У кожного свої вподобання щодо відпочинку. А от про те, чи є послуги портерів - мені не відомо.
Ціна у $10 за ночівлю в гірському притулку з електрикою та повноцінним савузлом адекватна. Якщо вам вдастя побудувати в горах притулок і брати за ночівлю дешевше - з радістю прорекламуємо вас ;)