Англійська покращується набагато важче і повільніше, ніж технічні навички. Зазвичай на програми EPAM University приймаються джуніори з англійською від В1 (для технічних спеціалістів, В2 - для project manager-ів, дизайнерів тощо) - цього вистачає для комфортного спілкування на проєктах, але необхідний постійний розвиток цієї навички. Так, на проєктах і командах найчастіше комунікація ведеться англійською. Більш того, для пошуку актуальної інформації з першоджерел, обговорення на форумах, навіть написання коду також потрібна сильна англійська. Ось тут в статті писали, які ще навички необхідні кандидатам на старті: training.epam.ua/News/Items/429?lang=ua
Навіщо джуну розмовна англійська В1? Він спілкується з замовником? Команда англомвна? Читати та відповідати письмово недостатньо?
Англійська покращується набагато важче і повільніше, ніж технічні навички. Зазвичай на програми EPAM University приймаються джуніори з англійською від В1 (для технічних спеціалістів, В2 - для project manager-ів, дизайнерів тощо) - цього вистачає для комфортного спілкування на проєктах, але необхідний постійний розвиток цієї навички.
Так, на проєктах і командах найчастіше комунікація ведеться англійською. Більш того, для пошуку актуальної інформації з першоджерел, обговорення на форумах, навіть написання коду також потрібна сильна англійська.
Ось тут в статті писали, які ще навички необхідні кандидатам на старті: training.epam.ua/News/Items/429?lang=ua
чи командний, чи некомандний гравець?
якщо команда норм, то командний. якщо ні - то некомандний.