Як розмножуються жовті равлики ампулярии? У кожного виду равликів процес появи діток трохи відрізняється. Для прикладу візьмемо популярних серед акваріумістів равликів ампулярий - це досить великі екземпляри, які є амфібіями. Вони живуть у воді, але здатні якийсь час існувати і на суші. Відрізнити самця ампулярии від самки практично нереально, тому краще всього буде завести 3-4 равлики, а після першої кладки позначити їх раковини в різні кольори в залежності від статі. Самка ампулярии виповзає, щоб відкласти ікру на верхній кришці або бічному склі (вище лінії води), а може і взагалі покинути межі акваріума. Це відбувається виключно ввечері або вночі, тому не дивуйтеся, якщо знайдете кладку яєць неподалік від акваріума, особливо якщо він у вас без кришки. Улітку відчуває температуру i вологість навколишнього середовища і сама визначає, де їй краще відкласти ікру. Кладка спочатку прозора, потім каламутніє і стає рожевою, а ближче до кінця дозрівання вона темніє. Новонароджених Улита, вилупилися з ікри, найкраще на деякий час помістити в окрему ємність, оскільки в загальному акваріумі вони часто гинуть. Для спаровування і запліднення істоти використовують любовні дротики. На час безпосереднього розмноження дві особини торкаються один до одного тулубами і обмінюються насінням. Як результат - через приблизно 2 тижні равлик відкладає приблизно 80 яєць. Шлях розмноження равликів довгий і дуже цікавий: фаза спаровування може тривати до 24 годин, як правило, відбувається від заходу сонця до наступного світанку. Дві равлики наближаються одна до одної і залишаються прикріпленими одна до одної біля голови міцною білою кольоровою ниткою. На даний момент у розмноженні неможливо розділити їх вручну: те, чого ніколи не можна робити, щоб уникнути серйозної шкоди двом равликам.
Як розмножуються жовті равлики ампулярии?
У кожного виду равликів процес появи діток трохи відрізняється. Для прикладу візьмемо популярних серед акваріумістів равликів ампулярий - це досить великі екземпляри, які є амфібіями. Вони живуть у воді, але здатні якийсь час існувати і на суші. Відрізнити самця ампулярии від самки практично нереально, тому краще всього буде завести 3-4 равлики, а після першої кладки позначити їх раковини в різні кольори в залежності від статі.
Самка ампулярии виповзає, щоб відкласти ікру на верхній кришці або бічному склі (вище лінії води), а може і взагалі покинути межі акваріума. Це відбувається виключно ввечері або вночі, тому не дивуйтеся, якщо знайдете кладку яєць неподалік від акваріума, особливо якщо він у вас без кришки. Улітку відчуває температуру i вологість навколишнього середовища і сама визначає, де їй краще відкласти ікру. Кладка спочатку прозора, потім каламутніє і стає рожевою, а ближче до кінця
дозрівання вона темніє. Новонароджених Улита, вилупилися з ікри, найкраще на деякий час помістити в окрему ємність, оскільки в загальному акваріумі вони часто гинуть.
Для спаровування і запліднення істоти використовують любовні дротики. На час безпосереднього розмноження дві особини торкаються один до одного тулубами і обмінюються насінням. Як результат - через приблизно 2 тижні равлик відкладає приблизно 80 яєць.
Шлях розмноження равликів довгий і дуже цікавий: фаза спаровування може тривати до 24 годин, як правило, відбувається від заходу сонця до наступного світанку. Дві равлики наближаються одна до одної і залишаються прикріпленими одна до одної біля голови міцною білою кольоровою ниткою. На даний момент у розмноженні неможливо розділити їх вручну: те, чого ніколи не можна робити, щоб уникнути серйозної шкоди двом равликам.
Половина відео Шмалі, инша палавина -бібізяни. Найкраща формула для правого яєчка. Файна пригода😼😼
Ого, в Черкаси на концерт. Оце ви розумнички 🎉
насця найкраща, найкращий оператор і монтажер
цілую ніжно за контент
це було прекрасно
а ось і вони
Ми з мамою також їхали з Києва до Черкас на концерт 03.03, бачили вас
😳😳😳
я бальной я бальной я не атвічаю за сібя бя бя бя бя бя