Martin Dúbravka o Rumunoch: Nikdy sa nevzdávajú

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 23 มิ.ย. 2024
  • Brankár Martin Dúbravka upozornil, že Rumuni hrajú vždy až do úplného konca a poukázal na ich výkony v kvalifikácii. Víťaz stretnutia si zabezpečí s istotou postup do osemfinále.
    Rumuni vyhrali kvalifikačnú I-skupinu - zvíťazili v šiestich zápasoch, štyrikrát remizovali a mali skóre 16:5. Do turnaja vstúpili prekvapivým víťazstvom nad Ukrajinou (3:0) a ich víťaznú šnúru ukončilo až Belgicko (0:2).
    "Z môjho pohľadu sa nikdy nevzdávajú, idú do posledných minút. Aj v kvalifikačných zápasoch sme mali možnosť vidieť, že päť gólov strelili v záverečných minútach. Majú veľmi rýchly prechod za obranu a na to sa musíme pripraviť," uviedol na pondelkovej tlačovej konferencii Dúbravka. Slovákov čaká prvý zápas proti Rumunsku po takmer jedenástich rokoch a premiérový "ostrý" duel s týmto súperom od roku 1999.