Оформлення земельного паю за спадкуванням

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 8 เม.ย. 2021
  • В цьому відео розповідь, як оформити земельний пай у разі його спадкуваання куди звертатися та в який термін необхідно вирішувати вказане питання. Коментуйте! Приємного перегляду!!!
    #земельний #пай #спадкування

ความคิดเห็น • 78

  • @user-go8ht6hy4v
    @user-go8ht6hy4v 5 หลายเดือนก่อน

    Добрий день! У мене питання щодо оформлення права власності на пай, який був об'єктом спадщини.
    Скажіть будь ласка, якщо спадщину на пай вже прийнято і видано СВІДОЦТВО про право на спадщину за заповітом. Також є ВИТЯГ з Держ реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.
    Земельній ділянці присвоєно кадастровий номер.
    Питання! Чи потрібно оформляти право власності на пай, чи воно вже оформлено?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  5 หลายเดือนก่อน

      Добрий вечір ! Не потрібно якщо є витяг з ДРРП на ваше ім'я право власності землі оформлено.

  • @user-ep3rz9ev6h
    @user-ep3rz9ev6h 2 หลายเดือนก่อน

    Доброго ранку. Таке питання, а при живому власникові паю можна переоформити пай, якщо вже є заповіт?

  • @user-yq1it4bi5v
    @user-yq1it4bi5v 10 หลายเดือนก่อน

    Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. У моей пробабуше был пай. На данный момент ею пользуется так называемый арендатор, но без каких либо договоров. Документы на пай я даже и не знаю где. Могу ли я востановить документы и оформить правовласноть?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  10 หลายเดือนก่อน +1

      Добрий день ! Так , слід написати заяву до відповідного органу виконкому (сільраду ). У випадку коли був втрачений державний акт, тоді потрібно звернутися до територіального управління Держгеокадастру та отримати копію державного акта чи довідку, що оригінал не зберігся. Необхідно отримати також і витяг з Державного земельного кадастру, якщо вона була не зареєстрована, тоді розробити у землевпорядника технічну документацію для подальшого переоформлення.

  • @user-xs5qe9oc2h
    @user-xs5qe9oc2h 5 หลายเดือนก่อน

    Пані Ірина ,скажіть будь ласка всі докементи вже в нотаріуса ,скільки можуть коштувати послуги державного нотаріуса на переоформлення паю від мами сину

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  5 หลายเดือนก่อน

      Добрий вечір! Переоформлення земельного паю у державного нотаріуса необхідно сплатити державне мито - 34 грн.

  • @user-vd6pz6ms5o
    @user-vd6pz6ms5o ปีที่แล้ว

    Доброго вечора . Як оформити земельний пай,якщо мама брат померли 10 років тому і язними не проживала інше було заповіту ?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий день ! Спочатку звернутися до реєстратора вияснити чи є технічна документація на кого оформлена була власність земельного паю на померлого родича чи на когось іншого спадкоємця. Після чого звертатися до суду про поновлення пропущеного строку на прийняття спадщини.

  • @supremecourt8811
    @supremecourt8811 ปีที่แล้ว

    Скажіть будь ласка,яка приблизно ціна переоформлення спадщини земельного паю 4,5гектарів? Щоб хоч трішки орієнтуватися

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий день! Ця сума складається з наступних сум: Вартість оформлення спадщини у державного і приватного нотаріуса може відрізнятися.
      У державного нотаріуса необхідно сплатити державне мито - 34 грн.
      У приватного нотаріуса розмір плати визначається за домовленістю між нотаріусом та особою, яка до нього звернулася, але не може бути менше державного мита - 34 грн.
      Решта платежі однакові і у державних, і в приватних нотаріусів:
      спеціальний бланк - 18 грн;
      формування у Спадковому реєстрі реєстраційного запису про видачу свідоцтва про право на спадщину; перевірка інформації про наявність заповіту або спадкового договору, відкритого спадкової справи з видачою виписки або довідки - 51 грн (за кожну дію);
      доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно - 70 грн;
      виписка з Державного земельного кадастру - 88 грн 10 коп.;
      державна реєстрація права власності - 180 грн;
      отримання витягу з Державного реєстру прав у паперовій формі - 40 грн, в електронній формі - 20 грн;
      податки - 5% від оціночної вартості спадщини; не обкладається податком спадок, який переходить до спадкоємців першого (батьки, чоловік або дружина, діти) і другого (рідні брати і сестри, дідусь і бабуся, онуки) ступеня споріднення;
      військовий збір - 1,5% від оціночної вартості спадщини; військовий збір не сплачується з спадщини, яке переходить до спадкоємців першого та другого ступеня споріднення . Ціни стано на сьогодні можуть відрізнятися.

  • @user-hu4fe1ml8z
    @user-hu4fe1ml8z 5 หลายเดือนก่อน

    Доброго дня.
    Скажіть будь ласка які треба мати з собою документи, щоб іти до нотаріуса з питанням вступити в право власності на пай, заповіт є на руках?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  4 หลายเดือนก่อน

      Добрий вечір !Разом із заявою потрібно подати всі необхідні документи, перелік яких є у нотаріуса. В першу чергу це свідоцтво про смерть, документи на земельну ділянку, документ про оцінку земельної ділянки для спадщини (нормативна грошова оцінка землі), і витяг з поземельної книги.

  • @user-jq5iq9tk2p
    @user-jq5iq9tk2p 2 ปีที่แล้ว +1

    Доброго вечора. З новим роком вас. Моєму чоловіку передала його мати в подарунок пай. Чолові невзапно помер. Чи може успадкувати цей пай наша спільна дочка без мене тобто без його жінки.

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 ปีที่แล้ว

      Добрий день !Після смерті чоловіка успадковує майно жіка та яка у шлюбі, діти та батьки померлого.Зможе успадкувати повністю в тому випадку коли ви відмовитися від спадкування земельного паю на користь доньки та його батьки не будуть претендувати на цей пай.

  • @user-ni4ww1wd5t
    @user-ni4ww1wd5t 8 หลายเดือนก่อน

    Добрий день, скажіть будь-ласка я отримав у натаріуса свідоцтво про право на спадщину,мені ще треба кудись звертатися?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  8 หลายเดือนก่อน

      Добрий день! Звернутися до земельного кадастру та з’ясувати чи внесені відомості про земельну ділянку до Державного земельного кадастру, а також про наявність документів, що підтверджують право власності померлого на земельну ділянку, чи присвоєний земельній ділянці кадастровий номер. Якщо є державний акт на ім’я померлого, але кадастровий номер земельній ділянці не присвоєний, або ж кадастровий номер присвоєно, але відомості про земельну ділянку у електронній системі Державного земельного кадастру відсутні, необхідно виготовити технічну документацію у землевпорядній організації та зареєструвати її у встановленому порядку.І таку реєстрацію необхідно зробити до 01.01.2025 року.Якщо зареєстрована в земельному кадастрі земля отримана у спадщину то нічого не потрібно робити.

    • @user-ni4ww1wd5t
      @user-ni4ww1wd5t 8 หลายเดือนก่อน

      @@user-zh7jx6rr1g дякую вам)

    • @user-ee5yn5eb2d
      @user-ee5yn5eb2d 5 หลายเดือนก่อน

      ​@@user-zh7jx6rr1gДобрий день. Я і сестра отримали свідоцтво на спадок трьох земельних ділянок пай.
      По 1/ 2 кожному з цих паїв. Паї мають кадастровий номер , межі , здані в оренду до 2031року. ( це пітвержує витяг з держкадастру)
      Питання.... Так ,як з кожної ділянки мені належить половина... чи потрібно на цю половину заново установлювати ділянку внатурі , межі, новий кадастровий номер робити? Чи просто за моїм свідоцтвом на спадщину внесуть в реєстр , що половина ділянка з таким кадастровим номером належить мені а інша сестрі. Дякую

  • @ulichkaforever
    @ulichkaforever 11 หลายเดือนก่อน

    Добрий день! Можна питання?мій чоловік хоче переписати свій земельний пай дітям але він знаходиться у Польщі,як йому це зробити,чи там він може це зробити чи оформляти на мене довіреність чи як?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  11 หลายเดือนก่อน

      Добрий день! ЧЕРЕЗ довіреність, насамперед, ваш чоловік має звернутися до консульства України в Польщі, а якщо отримає відмову, то довіреність можна зробити в нотаріуса або в польському суді для представлення інтересів в Україні.

  • @user-ex3rr5sf7f
    @user-ex3rr5sf7f 2 ปีที่แล้ว

    ірина а те що до 2025 року треба оформити землю бо земля пропадайе переходить у громаду власність громади, я передивився багато відео і ніхто чітко і конкретно не скаже що то таке, у мене зелений державний акт, свідоцтво про право власності на земельний пай, у оренду пай зданий, кадастровий номер земельного паю висвічуйеться на сайті і вказуйеться місцезнаходження земельного паю. то це що мені треба його переоформляти, чи воно стосуйеться тих земельних пайів які нікому не належать або ще не оформлені? розкажіть

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 ปีที่แล้ว

      Добрий день!У вас є Державний акт про право власності на землю Державний акт про право власності на земельну ділянку (зеленого кольору - видавалися з 2002 до 2008 року)
      Наявність зазначеного акту у особи свідчить про те, що земельній ділянці (паю) вже присвоєний кадастровий номер та внесений до Державного земельного кадастру. Тому дії по реєстрації права власності на земельну ділянку (пай) спрощуються для процедури самої реєстрації, тому Вам все одно потрібно звернутися до 2025 року до місцевого ЦНАПу або нотаріуса для реєстрації права власності за собою з отриманням в державному реєстрі прав на нерухоме майно земельної ділянки. Тому що право власності на земельну ділянку виникає з моменту її реєстрації в реєстрі нерухомого майна.
      Важливим нововведенням стало те, що у разі, якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки. Така земля переходить у комунальну власність територіальної громади. Тобто, якщо у особи є земельна ділянка(пай) на яку вона отримувала Державний акт про право власності на землю (рожевого кольору - видавалися з 1991 до 2003 року), або Державний акт про право власності на земельну ділянку (зеленого кольору - видавалися з 2002 до 2008 року) або Державний акт на право власності на земельну ділянку (блакитного кольору - видавалися з 2009 по 2012 рік) , то такій особі необхідно провести реєстрації такої ділянки (паю) до вказаної дати.

    • @ninagorobec1542
      @ninagorobec1542 ปีที่แล้ว

      А якщо втрачений державний акт на землю , який видавався з 1991-2003 рік .Підскажіть будь-ласка, які моі подальші діі, куди звернутись ???

  • @supremecourt8811
    @supremecourt8811 ปีที่แล้ว

    Скажіть будь ласка,після смерті матері залишилися паї,заповіту немає,бумаги на переоформлення подали, вже пройшло 10 місяців,кажуть що зараз неможна переоформити через воєнний стан,це насправді так?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий вечір! Ні не так взалежності від того з якого ви регіону якщо окуповані ідуть бойові дії то так, якщо мирна територія то ні.Шановні власники земельних паїв!
      Звертаю вашу увагу що
      до 1 січня 2025 року всі власники або спадкоємці паїв повинні оформити право власності на свої ділянки.
      Ця вимога обумовлена статтею 13 Закону «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)».
      У законі йдеться, що якщо власник паю чи його спадкоємець не оформить право власності на земельну ділянку до 1 січня 2025 року, то буде вважатися, що він відмовився від отримання земельної ділянки.
      Земля без власника буде вважатися невитребуваною. Такі ділянки будуть визнані безхазяйними і передадуться в комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані.
      Як оформити право власності на пай:
      Зареєструвати право власності можна у нотаріуса або через місцевий центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), який приймає документи для держреєстрації речових прав на нерухоме майно. Держкомзему.
      Сьогодні потрібно внести інформацію про ділянку в держгеокадастр!
      Як це зробити?
      Необхідно звернутись до землевпорядної організації, яка виготовить необхідну документацію землеустрою та внесе відомості по Вашу земельну ділянку до Державного земельного кадастру в результаті чого Ви отримаєте Витяг з ДЗК з присвоєним кадастровим номером.
      Далі;
      1. Зайти в ЦНАП або нотаріуса, який займається реєстрацією прав на нерухоме майно.
      2. Сплатити адміністративний збір в ЦНАП. Або збір і послуги нотаріуса.
      3. Підготувати необхідні документи:
      • Оригінал і копію паспорта та ідентифікаційного номера.
      • Квитанцію про оплату арбітражного збору (0,1 розміру мінімальної заробітної плати, в 2023році - це 248 грн.).
      • Витяг з Державного земельного кадастру.
      • Документ, який є підставою виникнення права на ділянку. Це може бути договір купівлі-продажу або дарування, свідоцтво на спадщину, рішення суду або інший документ.
      Всі ці документи ви відносите в ЦНАП або нотаріуса. Держреєстратор або нотаріус дають вам на підпис заяву про реєстрацію прав. Ця заява друкується держреєстратором або нотаріусом і підписується вами на місці.
      Далі воно розглядається не більше 5 робочих днів. Після цього ваше право повинно бути зареєстровано, а рішення про реєстрацію розміщено на сайті Міністерства юстиції.
      Після того, як право власності внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, ви стаєте власником земельної ділянки. Інформаційну виписку про право власності.

    • @supremecourt8811
      @supremecourt8811 ปีที่แล้ว

      @@user-zh7jx6rr1g Велике дякую за інформацію... тільки не розумію чому нотаріус у якого ми подали документи на переоформлення говорить що неможна...Хмельницька область

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      @@supremecourt8811 Можливо в нотаріуса є труднощі в роботі з реєстром. адже з 24.03.2022 ЗУ "Про правовий режим воєнного стану", в Україні введено режим воєнного стану! Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 164 "Деякі питання нотаріату в умовах воєнного стану" перебіг строку для прийняття спадщини або відмови від її прийняття зупиняється на час дії воєнного стану, але не більше ніж на чотири місяці. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення строку для прийняття спадщини.

  • @myhailo8658
    @myhailo8658 ปีที่แล้ว

    Доброго дня скажіть будьласка я проживаю в республіка Польща мій батько помер і залишив заповіти на мене чи може моя дружина переоформити на мене і як це можна зробити чи є якась довіриність.

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий день ! Так, через оформлену нотаріально довіреність, яка оформлена у вашій присутності в Україні або через Посольство в Польщі.

  • @user-vi3jg1ws2b
    @user-vi3jg1ws2b 2 ปีที่แล้ว

    Доброго дня. Підскажіть будь ласка. Ми звернулися Землепорядної організації нам сказали що потрібно поїхати в сільку раду і взяти дозвіл на розробку технічної документації але в сільській раді сказали що вони ніякого відношення не мають до нашої землі і відправили до Орендатора. Оредатор повідомив що і за того що ми довго не приймали спадщину він за свої кошти зробив тех документацію і кадастровий номер і заключив договір з Районой державной адміністрацією. І тепер у нас виникають проблеми ми не можемо розробити технічну документацію . Тому що нас відсилають один до одного. А як нам зробити тех.документацію ніхто коли вони не йдуть на зустріч. І є думка що взагалі наша земля може бути взагалі не в тому місці де вони нам показували на публічній карті де вказано державна власність.
    Що робити в такому випадку підскажіть будь ласка.

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 ปีที่แล้ว +1

      Добрий вечір !Якщо земля ваша за спадщиною ви мали подати заяву до нотаріуса через півроку на прийняття спадщини,якщо ні то заертатися до суду поновлювати термін на прийняття у спадщину землю. Потім з цим документом на землю звертатися письмово до райдержадміністрації на розобку прету землеустрою , отримамати письмову відмову після чого подавати другий позов до суду та оскаржувати неправомірні дії районної державної адмінітрації та орендаря що користується незаконно вашою землею . Також можна написати заяву до прокуратури за місцем вашого проживання,щодо перевірки законності користування чужою землею орендарем.

    • @user-vi3jg1ws2b
      @user-vi3jg1ws2b 2 ปีที่แล้ว

      @@user-zh7jx6rr1g Ми до нотаріуса звернулися через років 10 бо батько нікому не казав за ці сертифікати на паї. І ми отримали докумет про прийняття спадщини. Але щоб отримати право власності нам вставляють палки в колеса. Кажуть що земля в державній власності і зараз в оренді з Орендаторами. А все із за того що багато часу пройшло і робили з цією землею вони що хотіли. Але у нас сертифікати і право на спадщину є. Я думаю просто водять нас оману щоб ми не могли довести документацію до кінця. І на друг друга кажуть що нас дурять не вони а другі. Все схвачено у них. Поченають казати ви підпишіть з нами договір Зараз щоб отримувати гроші за паї . І дальше займатися збирання документів.якось так дякую вам за відповідь. Приємно що є такі люди.

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 ปีที่แล้ว +1

      @@user-vi3jg1ws2b Негайно звертайтеся до суду з цими документами , відповідно до нового закону "Про ринок землі "якщо ви не оформите землю до 01.01.2025 року ви на неї втратите взагалі право.

    • @user-vi3jg1ws2b
      @user-vi3jg1ws2b 2 ปีที่แล้ว

      @@user-zh7jx6rr1g дякую вам 👍

  • @nstDzf-zw4je
    @nstDzf-zw4je 4 หลายเดือนก่อน

    Скажіть будьласка де можна взяти нормативно грошову оцінку земельної ділянки з кадастровим номером за 2022 рік в даний час,тобто у 2024 році? Дякую за відповідь.

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  4 หลายเดือนก่อน

      Добрий вечір !Дані про нормативну грошову оцінку ділянки подаються у формі витягу з відповідної технічної документації. Подати заяву про отримання витягу можна особисто у центрі надання адміністративних послуг або через портал електронних сервісів Держгеокадастру.

  • @danatrush5017
    @danatrush5017 5 หลายเดือนก่อน

    Доброго дня,підкажіть будь ласка,в мене померла бабуся ії пай був приватизований с кадастровим номером, мама вступила в спадщину 21лютого2022 року та зразу подали на кадастровий номер, а 24 лютого окупували нас на правобережній Херсонщині, на в 2025 можуть забрати пай? Бо зараз туди їхати дуже страшно обстрілюють сильно що ви порадити завчасно дякую

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  5 หลายเดือนก่อน

      Добрий день ! Кадастровий номер якщо був присвоєний земельній ділянці за проектними документами і є витяг з ДЗК на імя бабусі , то повторно він не присвоються, має бути у загальній системі геокадасту, Вам потрібно на мирний території звернутися до державного чи приватного нотаріуса , якщо подавали заяву на прийняття спадщини , після смерті бабусі і переоформити земельну ділянку на себе де буде видано витяг з реєстру нерухомого майна на ваше ім'я.

    • @danatrush5017
      @danatrush5017 5 หลายเดือนก่อน

      @@user-zh7jx6rr1g прийняли спадщину і нас нотаріус відправив до гео кадастру ми там подали якусь заявку так і не забрали

    • @danatrush5017
      @danatrush5017 5 หลายเดือนก่อน

      @@user-zh7jx6rr1g так е кадастровий номер я так розумію якщо він е то землю не заберуть в 2025

  • @user-tt3ic6eh9z
    @user-tt3ic6eh9z 5 หลายเดือนก่อน

    Вітаю,підскажіть де дізнатися чи в якій структурі, скількі коштів повинен взяти натаріус державний,бо нам забажали 10000 гр,на моє запитаня за що,мені відповіли за витяги ,справки якось без конкретики здається що мене дурять ,все заплатити готівкою.переоформлюємо паї2 був заповіт на мене і брата ми хочемо щоб вступила в спадщіну мама.Хочу дізнатися чи дійсно повині сплатити такі кошти

    • @slavaglow6933
      @slavaglow6933 5 หลายเดือนก่อน +1

      Я в процесі переоформлення спадщини, в нотаріуса спочатку сплатив 2 тис, вичікую пів року, і було заявлено ще 4 тис до сплати

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  5 หลายเดือนก่อน

      Добрий день ! Вартість переоформлення у нотаріуса землі у спадок складається із витрат за одну земельну ділянку( пай)
      34 грн. державне мито ;спеціальний бланк - 18 грн;
      формування у Спадковому реєстрі реєстраційного запису про видачу свідоцтва про право на спадщину; перевірка інформації про наявність заповіту або спадкового договору, відкритого спадкової справи з видачою виписки або довідки - 51 грн (за кожну дію);
      доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно - 70 грн;
      виписка з Державного земельного кадастру - 88 грн 10 коп.;
      державна реєстрація права власності - 180 грн;
      отримання витягу з Державного реєстру прав у паперовій формі - 40 грн, в електронній формі - 20 грн;
      податки - 5% від оціночної вартості спадщини; не обкладається податком спадок, який переходить до спадкоємців першого (батьки, чоловік або дружина, діти) і другого (рідні брати і сестри, дідусь і бабуся, онуки) ступеня споріднення;
      військовий збір - 1,5% від оціночної вартості спадщини; військовий збір .В середньому за одну земельну ділянку таке переоформлення становить 6000-6500 грн.

    • @user-tt3ic6eh9z
      @user-tt3ic6eh9z 5 หลายเดือนก่อน

      Дякую, стало легше 🫣,тобто не дурять

  • @MichaelHood-ih3xz
    @MichaelHood-ih3xz ปีที่แล้ว +1

    В якому місті ви працюєте?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  10 หลายเดือนก่อน

      Добрий день ! Кіровоградська область деталі по тел. +380951300363.

  • @user-yr3xj8gw7w
    @user-yr3xj8gw7w ปีที่แล้ว

    Вступили в спадщину за заповітом разом з братом в рівних частинах та маємо два паї, які однакові за розмірами. Скажіть, будь ласка, чи можна не ділити кожен пай по 50%, а оформити по одному на кожного?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий день! Так, можна за домовленістю письмовою з братом через нотаріуса.

    • @user-yr3xj8gw7w
      @user-yr3xj8gw7w ปีที่แล้ว

      @@user-zh7jx6rr1g Доброго дня! Дуже дякую Вам за відповідь.
      Виникає ще одне питання: чи можна, в такий спосіб, не ділити все майно (будинок, прибудинкові споруди тощо), а лише паї і земельні ділянки?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      @@user-yr3xj8gw7w Якщо ви домовляєтеся з іншою стороною або сплачуєте відповідну частку за домовленістю іншій стороні то можна і не ділити, якщо не досягаєте згоди тоді поділ.

    • @user-yr3xj8gw7w
      @user-yr3xj8gw7w ปีที่แล้ว

      @@user-zh7jx6rr1g Щиро дякую за надану консультацію.

  • @ninagorobec1542
    @ninagorobec1542 ปีที่แล้ว

    Порадьте будь-ласка , якщо втрачений державний акт на землю (рожевий) 1991-2003 роки. Куди звернутись ???

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий ранок! Треба звернутися з заявою про відновлення втрачених документів до Держгеокадастру або органу місцевого самоврядування області, де розташована земля.

    • @ninagorobec1542
      @ninagorobec1542 ปีที่แล้ว

      @@user-zh7jx6rr1g Дуже вдячна за допомогу !!!

  • @user-lb5xj8ve6u
    @user-lb5xj8ve6u 3 หลายเดือนก่อน

    Якщо отримав в спадщину і переоформляв в нотаріуса то цей зелений витяг залишається в нотаріуса?

  • @user-nm2me9yp7c
    @user-nm2me9yp7c 2 ปีที่แล้ว

    Доброго дня,я би хотіла знати в мами були паї ,но вона померла ,і в неї були кредитні карточки і їх подали до державного нотаріуса,но паї в мене ,я хочу їх переоформити ,я написала заяву до шести місяців ,але кредитори подали перші заяву,і я не знаю як мені поступити .

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 ปีที่แล้ว

      Добрий день!Хто ці кредитори ваша мама була боржниця?

  • @user-fb5fm8me5d
    @user-fb5fm8me5d ปีที่แล้ว +1

    Скажіть будь ласка Бабушка померла я переоформив пай на себе. Думав забрать його у власне використання .Але організація в якому він перебуває в оренді до 2026 року .Лише у 2026 році віддадуть мені в використання.А чого не в 2023 в якому я переоформив на себе пай.

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий день! Перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи в порядку спадкування не є підставою для зміни умов або припинення договору, якщо інше не передбачено договором оренди землі стаття 32 Закону України «Про оренду землі». Тому, треба дивитися договір оренди переданого паю в оренду, які умови дострокового розірвання такого договору в самому договорі.

  • @danatrush5017
    @danatrush5017 5 หลายเดือนก่อน

    Доброго дня можно якось звами звязатись для консультації

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  5 หลายเดือนก่อน

      Добрий вечір ! Так +38095 1300363 з 9-00 год. МІЙ Номер є в вайбері та телеграмі.

  • @user-es1pz8ub4b
    @user-es1pz8ub4b 2 ปีที่แล้ว

    Якщо я є спадкоємець земельної ділянки с/г призначення ( не пая ) і є такий який прийняв спадщину на земельну ділянку ( яка має кадастровий номер і зареєстрована у реєстрі речових прав ) але не переоформив її на себе, мені треба її переоформити до 2025р на себе щоб не втратити право власності на неї чи ні???

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 ปีที่แล้ว +1

      Добрий день !У законі йдеться, що якщо власник саме паю чи його спадкоємець не оформить право власності на земельну ділянку до 1 січня 2025 року, то буде вважатися, що він відмовився від отримання земельної ділянки. У вас земельна ділянка сільськогосподарського призначення не пай,тому ні Вас це не стосується. Звертаю також,Вашу увагу на те, якщо ви прийняли спадщину як Ви зазначаєте у своєму питанні , тобто отримали свідоцтво на спадщину земельної ділянки то одночасно, нотаріус також проводить реєстрацію права власності на земельну ділянку за Вами, як за спадкоємцем в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Якщо ви не отримували свідоцтва права власності на спадщину земельної ділянки після закінчення 6-ти місячного строку, а лише подали заяву до нотаріуса то вам необхідно звертатися до суду продовжувати строк та переоформляти у загальному порядку отриману у спадок земельну ділянку.

    • @user-es1pz8ub4b
      @user-es1pz8ub4b 2 ปีที่แล้ว

      @@user-zh7jx6rr1g Так в тому то і діло що я не оформляв у нотаріуса свідоцтва про спадщину. Я лише написав заяву що приймаю спадщину всю, там була не лише земельна ділянка, іншу спадщину я оформив свідоцтвом про право на спадщину, а на цю землю ще ні ( не оформляв на себе бо не хотів платити земельний податок ) в держгеокадастрі і в реєстрі речових прав стоїть на мою покійну маму. Тому і думаю чи доцільно мені її переоформляти на себе??? І я є такий який прийняв спадщину, нащо мені звертатись до суду??? В 6- місячний строк я написав заяву про прийняття спадщини, плюс був приписаний де проживала мама ( і автоматично став спадкоємцем всього майна ). А оформити на себе і отримати свідоцтва на право спадщини законом термін не вказаний, тоїсть можу і через десятки років це зробити. І до речі всю іншу спадщину в тому числі і земельну ділянку під будівництво, я оформляв свідоцтвом про право на спадщину, лише через 6-місячний термін не скоріше. Нотаріус не видасть свідоцтва про право на спадщину скоріше

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 ปีที่แล้ว

      @@user-es1pz8ub4b Добрий день! Наголошую ще раз це стосується осіб, які НЕ прийняли спадщину в установлений законом 6-місячний строк, і які можуть звернутися до суду з позовною заявою про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.
      Якщо Ви прийняли спадщину, право власності на земельну ділянку у Вас виникає з моменту її державної реєстрації. Тобто, з моменту отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, спадщина на земельну ділянку може вважатись оформленою належним чином. Вказаний витяг є остаточним документом, який підтверджує право власності на успадковану земельну ділянку. В іншому випадку Ваша власність на цю землю є умовною тому її бажано до оформити !!!

    • @user-es1pz8ub4b
      @user-es1pz8ub4b 2 ปีที่แล้ว

      @@user-zh7jx6rr1g я це все знаю мене цікавлять зміни які вступлять 2025р, вони торкнуться моєї ділянки с/г призначення чи ні???

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 ปีที่แล้ว

      Добрий день НІ у вас земельна ділянка с\г призначення державний акт не пай відповідно пункту 10 розділу VII “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про Державний земельний кадастр” визначено, що документи, якими було посвідчено право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, видані до набуття чинності цим Законом (що відбулося 01.01.2013 року), є дійсними.
      Немає точно встановленої дати, до якої Ви маєте замінити старий державний акт, тому що у Вас не «пай». Але зробити це необхідно. Бо хоча державний акт про право власності на землю посвідчує Ваше право на землю, проте для того щоб укласти угоду про перехід права власності на земельну ділянку (міни, ренти, дарування, оренди, інших цивільно-правових угод, а також для спадкування) земельна ділянка повинна пройти державну реєстрацію та отримати витяг з ДЗК на своє ім’я .

  • @user-rw8dh7op5m
    @user-rw8dh7op5m 3 หลายเดือนก่อน

    Добрий день помер брат потрібно переоформити пай ,що робить якщо у нас фамілії одна буква не вірна, в нього і в мене и

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  3 หลายเดือนก่อน

      Добрий день! Звертатися до органу що видав документ з помилкою або до суду щодо встановлення юридичного факту, що мають юридичне значення зокрема правовстановлюючі документи.

  • @user-sc7lq5uj3g
    @user-sc7lq5uj3g ปีที่แล้ว

    Як офорнить пай на себе .
    Після смерті батька?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий день! До півроку звернутися з заявою та документами на землю до місцевого нотаріуса, після півроку переоформити на себе.Якщо відсутня технічна документація на пай, звернутися до земельного відділу для її виготовлення.

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  ปีที่แล้ว

      Добрий день ! Так, до землевпорядної організацій, які виготовляють технічну документацію.

  • @user-yx5pz1jn6k
    @user-yx5pz1jn6k 7 หลายเดือนก่อน

    Мій коментар після смерті мами ії діти вступили в спадщину.залиштвся сертифікат від спадкодавця.двоє дітей через суд виназнали власність
    Одна не переоформила сертифікат і помирає. є спадкоємець.'є рідна донька,власника сертифікату.хто першої черги,донька власника сертифіката,чи внучка
    Вдасника сертифіката,бо ії померла мама не переоформила сертифікат на себе,хоча в свій час прийняла спадщину
    І ще пай потрібно оформляти через суд? Правда у них оригінал сер тифікату.

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  7 หลายเดือนก่อน

      Добрий вечір ! За Ст.1261 ЦК України в першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.У вашому випадку по 1/2 частині мали успадкувати двоє дітей.Однак одна померла то в першу чергу 1/2 паю має право її дитина, чоловік , які йдуть в першу чергу за спадковою трансмісією, тобто - перехід права, а не виникнення права на спадкування після смерті першого спадкодавця. Якщо 6-ти місячний термін переоформлення спадщини пропущено, треба поновлювати термін через суд для подальшого переоформлення і реєстрацієї землі.

  • @d7wp
    @d7wp 3 หลายเดือนก่อน

    Якщо з земельними паями все більш менш зрозуміло, то з земельними ділянками на яких розташовані дома в селах, на жаль мало інформації в інтернет. В селах які подалі від міст, велика кількість домів оформлена на людей які давно померли. Хтось живе в домі своїх покійних батьків, бабусь, дідусів, хтось купив за 30-60 тис. грн на останні і так живуть роками не переоформивши. Невже ділянки (виходить разом з будинками) перейдуть у власність громад, невже держава буде мати право, наприклад, висиляти? Чи відомо вам, потрібно до 2025 встигнути оформити ділянку, будинок?

  • @user-ep3rz9ev6h
    @user-ep3rz9ev6h 2 หลายเดือนก่อน

    Доброго ранку. Таке питання, а при живому власникові паю можна переоформити пай, якщо вже є заповіт?

    • @user-zh7jx6rr1g
      @user-zh7jx6rr1g  2 หลายเดือนก่อน +1

      Добрий день !Ні.