Надзвичайно круті розмови! Впізнаю себе і в Вєсті, і в мамі, і в питаннях від підписників! Після розʼяснення сексу на початках будівництва комунізму поширила відео своїй 17-річній донці.
Пишу із задоволенням коментар, більше шести слів, бо ви такі круті! А, по темі,...бляха, доступність сексу зробило його примітивним. А примітиву якось не хочеться! Можливо, тому його стає менше? Бо люди, які відносять себе до сапіосексуалів, насправді, просто нормальні люди, у яких не встає на примітив? Дякую, що робите круті подкасти❤
@@vestagunchenko можу лише поділитися своїми міркуваннями на цю тему. Недоступність та табуйованість сексу у минулих сторіччях робила його особливим за рахунок присмаку адреналіну. Чоловіки і жінки з високим сексуальним апетитом цілі квести проходили, щоб задовільнити свій потяг, тому і результат виглядав для них фантастично, описувався на папері та малювався на полотнах... Саме тоді народилися фон Мазох і Мортімер Гренвіл. Чи вишуканішим вони робили секс? Можливо, й ні. Але вони зробили не менш важливу справу - нормалізували сексуальне життя у будь-яких його проявах. Багатенько написала)) дуже вже непросту тему Ви розгорнули. Дякую!
@@yakivna ага. Ну тут погоджуся. Просто я чогось подумала про секс загалом. Для всіх людей. І мені здається, що для більшості він був достатньо механічним (особливо для жінок, бо не було культури пошуку задоволення для жінки)
Моєму сину 13 років. Він ще абсолютно байдужий до дівчат у школі. Але він майже щодня каже мені, що я - красуня 🤗. Я питаю: тому що я - твоя мамуся чи справді? Каже: й те, і те. І любить, коли я без макіяжу зовсім. Мовляв, ти тоді зовсім молода у мене 😊
Це мабуть перший подкаст який мені не хочеться поставити на швидкість х2)) цікава тема + вашу розмову дуже приємно слухати, на деяких моментах мені аж хотілось сказати "бляха, точно ж!, ну так і є!" Та і моменти "прозріння" теж були Висновок пані Юлії, в кінці, мені аж записати закортілось Дякую вам!❤❤❤
Контент - кайф! Будь ласка, продовжуйте! ☺️ Здається, що в сучасній культурі прямота та флірт - це антоніми. Тому в мене питання - як відмежовувати флірт та загравання від прямого вираження потреб/бажань людини? Чи можливого існування таких загальносуспільних принципів романтичної комунікації, які зможуть одночасно зробити її безпечною та зберегти вогник цікавості й непередбачуваності? Якщо ми обираємо флірт як спосіб комунікації, чи нормально те, що нам може бути складніше відстоювати свої кордони в ситуаціях, коли інша людина сприймає нашу грайливість як заклик до чогось більшого? І навпаки, якщо ми обираємо максимально прямо виражати свої почуття та потреби, чи завжди це означає, що грайлива зацікавленість замінюється на нудну передбачуваність, і, як наслідок, втрачається інтерес?
Дякую за цікаву інформацію, яка насправді досі є дефіцитною в широкому вжитку. Насправді дефіцитною є навіть не інформація, а саме відношення спікерок до неї. На вашому прикладі можливо побачити інший рівень сексуальної культури. Дякую!!!
Мені подобається що кожне наступне покоління ставиться простіше до сексу, легше будує стосунки, легше переживає закінчення стосунків. Буде менше непотрібної невротизації. Це ж значно краще просто написати чи підійти до людини яка тобі подобається і запитати ніж ніколи не наважитися на це бо "що скажуть люди, а вдруг він буде сміятися, а вдруг флірт оцінять як розпустну поведінку ".
Щодо об'єктивації На мою думку нормально вважати когось привабливим і насолоджуватись цим (хіба це не показник здорової психіки в більшості людей?), але ненормально невміти включати мізки і думати, що вся чужа привабливість тобі щось винна) Насолоджуйся чужими красивими очима, голосом чи стегнами, як насолоджуєшся музикою, лутературою, живописом. Але залишай це в своїй голові і розумій, що людина це показує не особисто для тебе, тому не потрібно свистіти коли вона проходить повз. Ну якось так.
Я вже навіть не пам‘ятаю де читала про теорію стакана води та голі днмонстрації, але мені здається, що мені це розповідали на уроці історії чи зарубіжної літератури. А випуск цікавий.
для мене зараз у подкасті це був шок. я з уроків літератури пам'ятаю що у творах та біографіях часів становлення срср було про вільні відносини, про те що секс згадувався в контексті нормальності, доступності, без шлюбу та т.і. Але що це прям було що жінка повинна дати секс і сама сексуальність прибиралася і питання сексу зводилось до утилітарного - це прям неприємно уявляти. Нагадало "Прекрасний новий світ" Гакслі, де прив'язаність запобігалася та секс з одним і тим самим партнером більше 3 разів було не ок... Але то була книга...
Я люблю флірт. Дуже! Це цікаво, весело і приємно. Але якщо починають пропонувати секс, то мені робиться сумно, бо я розумію, що людина в той момент усе псує. Бо таки псує! Все, ґейм овер. Для мене це точка відліку, з якої починаються проблеми. ))
Дякую вам за розмову, міркування. Мені таки здається відносно віктімблеймінг- шо людина нападник тільки бачить сексуальність в тому чи іншому, чи ні . І відповідно нікого не поважає бо не мала ця людина поваги до себе чи ще якась біда трапилась
дякую за надзвичайно цікавий контент! дуже цікаво послухати, проаналізувати )) Я вловлюю сигнали дружини навіть через 15 років, як разом. Халат після душу автоматично переводить в режим очікування пум-пум) Одного разу ввечері, поряд з семирічним сином кажу: мамуся буде їсти КЕКС? а малий кричить - МАМА!!!!!!!!! ТАТО ХОЧЕ З ТОБОЮ СЕКСУ!!!!!!!!! (як пояснив, то бачив в рекламі, але не зрозумів, ЩО БАЧИВ)
Дуже рада що натрапила на ваш контент! Погоджуюсь з мамою що примітизуватм не треба. Флірт це класно.... Також не розумію навіщо відкидати таку важливу складову, але разом з тим можу припустити "чому" так трапляється. Може в покоління зумерів просто немає емоційних сил на це. Зараз набагато більше стресу і депресій. Може таке бути?:)
Зараз такий час коли усі мають змогу так себе поводити як бажають,по великому рахунку,головне не порушувати закону та особисті кордони. Особисто я не люблю примітивні прояви від чоловіків та жінок, яким я подобаюсь, у мою сторону.Мені приємно коли флірт ненав'язливий,коли є змога комфортно для всіх і звести все до жартів,на приклад. Коли чоловіки проявляють безпосередність,примінивність в мене це викликає якусь підсвідому огиду,хоча зовнішньо вони досить симпатичні,але саме через їх таку манеру я сприймаю їх як тих що відчайдушні,або надто для мене прагматичні.Ні той,ні інший варіант мене особисто не зацікавлює. Коли в клубі хтось класно поруч танцює,проявляє знаки уваги,кидає бісиків,може пожартувати влучно то там і флірт цікавий вимальовується і настрій грайливий.Коли танцювала і приставав чувак зі словами "ти така симпатична,класно рухаєшся,як щодо порозважатися" то хочеться йоб✨ути і забути цей фрагмент вечора. Але це все так індивідуально і добре що є вибір для жінок і чоловіків❤ Цікава тема,я з задоволенням послухала,багато цікавого почула😊
На мій погляд, чоловіків не об'єктивують, а все ж сексуалізують. Це різні речі. Для мене тут індикатором є, власне, оця фраза: "Я б її...". Не "Я би з нею", а саме "Я б її". Жінки, коли дивляться на пожежників, думають радше: "Я би з ним". Тобто і в тому, і в тому випадку людина є об'єктом сексуального інтересу. Але в самій озвучуваній фантазії чоловіки є рівноцінними суб'єктами для жінок, жінки ж надто часто є саме об'єктами, над якими здійснюється дія (( Що цікаво, чоловіки іноді об'єктивуються й іншими чоловіками. У випадку, коли мова про ЛГБТ. І ця тенденція класно простежується на сфері секс-роботи: і жінки, і чоловіки бувають секс-працівниками. А от клієнтами - практично завжди чоловіки. А це ж саме той випадок, коли ти в прямому сенсі купуєш людину як річ. Жінки купують вкрай рідко. Чоловіки - в десятки (якщо не сотні) разів частіше...
оце психолог сказала - необхідність парфумів, а як що до тих , хто не переносить всіх штучно синтезованих ароматів? або що таке приємний запах? адже для кожного він різний І для мене найкращий запах, це запах тіла мого чоловіка, а не парфюма, я можу запах парфюма почути скрізь, а запах тіла мого чоловіка тільки від його тіла. Я не навиджу всі ароматизатори, хоч повітря, хоч іжі, мене від них просто нудить і болить голова.
Дякую за цікаву розмову! ❤ Можливо, хтось із слухачів знає, про якого науковця з його дослідженнями про те, що достатньо споживати їжу в пігулках, йдеться мова?
Судячи з усього - це не науковець, а черговий ентузіаст лайфхакінгу з Каліфорнії. Я ось знайшла інфо про інженера з Сан Франциско , Роба Райнхарта www.popularmechanics.com/science/health/a8787/why-dont-we-have-food-replacement-pills-15248871/
А оце мені мама пише: Взагалі, ідея виникла ще в 1953 році. в 1896 році її надрукував в газеті Бертло, спеціаліст з органічних сполук. А потім багато хто втілював їх в життя
Цікаво, що Вєста мала на увазі під своєю "поганою" зачіскою?. Я у Франції зараз. Місцеві чоловіки наголошують на моєму "французькому" стилі, якого у француженок довкола немає😂. Щодо європейських чоловіків, вони різні в проявах їхньої сексуальності, флірту тощо. Є дуже тупі й обмежені, як і скрізь. Я була закохана один раз у дуже ніжного й чуттєвого чоловіка й отримала фідбек про те, що я - його "солодке божевілля " і 'Найкраще, що було в його житті". Бо жінки тут теж різні...
коли у суспільстві прийнятно торгувати тілом, то , звичайно, будуть торгувати тілом, але мова про те, що суспільство має змінюватись, а як змінюватись, коли більшість завжди буде "голосувати" за легший, простіший шлях, за "какуюразніцу"
@@vestagunchenko, я не про стосунки з тілом, я про стосунки між людьми. Неодноразово бачила, що у чоловіків є вимоги лише до тіла жінки, більше нічого таких не цікавить, йому легше і простіше "купити" жінку і це його вибір. Але жінки потім чомусь страждають, коли він на ринку бачить кращий доступний йому товар. І такий "матеріалізм" у суспільстві просто руйнує поняття сім'ї, а за руйнуванням сім'ї прийде і руйнування держави, такої, яку ми ще тільки намагаємось побудувати..
Взяти до прикладу голий торс на сцені соліста Imagine Dragons і напівоголену Олю Полякову. Можна порівняти рухи на сцені голих співаків і голих співачок. Подача різна. Перші кайфують, другі спокушають... лиш відслідкувати, наскільки різний цей вайб. Так само військовий і військова напівроздягнені - це не одне і те ж
Красивое белье, парфюмы и красная помада - это не про природную сексуальность. Это про демонстрацию желания или приглашение к игре. Природная сексуальность - это энергия. Хорошо, если она окультурена, тогда дополнительные маячки в виде одежды и т.д. являются усилителями.
Яка "законність" в таких календарях? - Коли це пряме порушення Закону України про сексизм та об'єктивацію в рекламі!!! Законом України про рекламу від 8 січня 2022р. Заборонено використовувати зображення тіла людини (частини тіла) виключно як сексуального об’єкта з метою привернення уваги споживача та/або посилання (слова, звуки, зображення) на сексуальні стосунки, що не стосуються рекламованого продукту.
А до яких наслідків проводить така "об'єктивація чоловіків"? Чоловіків через відео в тіктоці - сприймають як сексуальний об'єкт, який "всім своїм видом каже що хоче сексу"? Чи це впливає на сприйняття чоловічого тіла в суспільстві в кореляції зґвалтувань чоловіків жінками? Чоловіки можуть собі дозволити вільну демонстрацію своєї сексуальності, можуть собі дозволити такі відео - бо по перше це не в такій кількості, а по друге вони почуваються в безпеці.
Мені здається що справа в генах. Чоловіки не сприймають секс як якусь загрозу, не сприймають секс як відносини. Секс для чоловіка це як з'їсти конфету.. чим більше конфет тим краще, і краще щоб конфети були різні... тому жінці важко зрозуміти чоловіка, а чоловікові жінку. Ми зовсім по різному сприймаємо секс на генному рівні.
@@romanseniuk5437 знаєте чому ви так думаєте? Тому що жінкам позорно мати багато партнерів, якщо чоловік має багато з різними жінками то він молодець, самець, а якщо жінка то вона вже жінка легкої поведінки.
@@dianckens жінці мати багато партнерів позорно ? Ну я свою дружину ніколи не питав скільки у неї було партнерів. Так що я думаю це все залежить від самої жінки, як вона це сприймає.. бо засуджують зазвичай жінки жінок, а не чоловіки.
@@romanseniuk5437 це не на генному рівні, а на печерному патріархальному рівні. Жінки так само можуть сприймати секс "як конфету", а можуть як частину стосунків. Чоловіки так само можуть сприймати секс. Тобто не залежить від статі як сприймати секс. Але це не одностороння дія - в сексі мінімум приймають участь двоє, і потрібно враховувати взаємну згоду та бажання всіх учасників. Тому що люди - це суб'єкти, а не об'єкти ("канфетки")
➡Підписка - th-cam.com/channels/pCgvBz-V0OveQheWWSfqJQ.htmljoin
➡Новий контент - th-cam.com/play/UUMOpCgvBz-V0OveQheWWSfqJQ.html
❗Якщо вам подобається наш подкаст: задонатьте хлопцям!
💰Банка: send.monobank.ua/jar/39ZcBxPaqY
💳Номер картки банки: 5375411209736169
💵PayPal: zeleniy.drug@gmail.com
Яка цікава та розумна мама...її можна слухати годинами... дуже цікава программа... дуже розумні у нас люди...
цікава розмова) класно коли на певну тему висловлюєтся людина, яка розбираєтся в питанні, а не висловлює вкотре "популярні" думки
Дякую за відгук! 💛💚❣️🩵
Дякую за вашу роботу, це дуже важливо й неохідно
Дуже цікавий контент. Зараз в ранці кава та ваш подкаст!
Дуже цінна інформація, цікаві тема і аргументи. Формат, як на мене, взагалі шикарний !🫶🏻🙌🏻
Чудово! Дякуємо
Надзвичайно круті розмови! Впізнаю себе і в Вєсті, і в мамі, і в питаннях від підписників! Після розʼяснення сексу на початках будівництва комунізму поширила відео своїй 17-річній донці.
Пишу із задоволенням коментар, більше шести слів, бо ви такі круті! А, по темі,...бляха, доступність сексу зробило його примітивним. А примітиву якось не хочеться! Можливо, тому його стає менше? Бо люди, які відносять себе до сапіосексуалів, насправді, просто нормальні люди, у яких не встає на примітив?
Дякую, що робите круті подкасти❤
Хм... а хіба в 19му сторіччі секс був кращий, вишуканіший? 🤔
Дякую вам за гарний відгук і об'ємний коментар
@@vestagunchenkoПід вікторіянським гаслом «Леді не рухаються»))
@@vestagunchenko можу лише поділитися своїми міркуваннями на цю тему. Недоступність та табуйованість сексу у минулих сторіччях робила його особливим за рахунок присмаку адреналіну. Чоловіки і жінки з високим сексуальним апетитом цілі квести проходили, щоб задовільнити свій потяг, тому і результат виглядав для них фантастично, описувався на папері та малювався на полотнах... Саме тоді народилися фон Мазох і Мортімер Гренвіл. Чи вишуканішим вони робили секс? Можливо, й ні. Але вони зробили не менш важливу справу - нормалізували сексуальне життя у будь-яких його проявах.
Багатенько написала)) дуже вже непросту тему Ви розгорнули. Дякую!
@@yakivna ага. Ну тут погоджуся. Просто я чогось подумала про секс загалом. Для всіх людей. І мені здається, що для більшості він був достатньо механічним (особливо для жінок, бо не було культури пошуку задоволення для жінки)
Випадково на вас натрапила. Дуже цікаво, дякую)))
Дякую, дуже цікава розмова , особливо в контексті мами і доньки.❤
Дуже цікаво і корисно слухати ваш підкласт😊.
Як завжди, цікаво та корисно! Дякую вам, дівчата!
Крутий пілкаст. Дякую величезне за вашу роботу. Супер❤❤❤❤
Моєму сину 13 років. Він ще абсолютно байдужий до дівчат у школі. Але він майже щодня каже мені, що я - красуня 🤗. Я питаю: тому що я - твоя мамуся чи справді? Каже: й те, і те. І любить, коли я без макіяжу зовсім. Мовляв, ти тоді зовсім молода у мене 😊
Люблю слухати ваші подкасти 🫶🏻
Кожен випуск цікавий, спонукає до самоаналізу і допомагає щось дізнатися про себе. Дякую!
Дякуємо! Після невеличкої перерви повертаємося, і наступний випуск вже на тому тижні
Дуже дякую за цікавий і пізнавальний матеріал!
Це мабуть перший подкаст який мені не хочеться поставити на швидкість х2))
цікава тема + вашу розмову дуже приємно слухати, на деяких моментах мені аж хотілось сказати "бляха, точно ж!, ну так і є!" Та і моменти "прозріння" теж були
Висновок пані Юлії, в кінці, мені аж записати закортілось
Дякую вам!❤❤❤
Класно! Дуже приємно!
Я з величезним задоволенням переглядаю ваші відео і насолоджуюся обговоренням тем, які ви підіймаєте😌. Дякую
Дякую за такий приємний коментар! Ми раді бути цікавими і корисними
Контент - кайф! Будь ласка, продовжуйте! ☺️
Здається, що в сучасній культурі прямота та флірт - це антоніми. Тому в мене питання - як відмежовувати флірт та загравання від прямого вираження потреб/бажань людини? Чи можливого існування таких загальносуспільних принципів романтичної комунікації, які зможуть одночасно зробити її безпечною та зберегти вогник цікавості й непередбачуваності?
Якщо ми обираємо флірт як спосіб комунікації, чи нормально те, що нам може бути складніше відстоювати свої кордони в ситуаціях, коли інша людина сприймає нашу грайливість як заклик до чогось більшого? І навпаки, якщо ми обираємо максимально прямо виражати свої почуття та потреби, чи завжди це означає, що грайлива зацікавленість замінюється на нудну передбачуваність, і, як наслідок, втрачається інтерес?
Дякую за цікаву інформацію, яка насправді досі є дефіцитною в широкому вжитку. Насправді дефіцитною є навіть не інформація, а саме відношення спікерок до неї. На вашому прикладі можливо побачити інший рівень сексуальної культури. Дякую!!!
Корисний контент, як завжди!
Дуже дякую за відгук. Приходьте ще!
Дякую за ще один цікавезний випуск на таку цікаву для мене тему. Квіточка аж ожила :)
Дуже класний контент. Раджу всім своїм подругам❤
Дуже класний контент! Раджу всім своїм подругам. Дякую Вам)
Цікаві розмови на важливі теми. А ще й мовою рідною ❤
Мені подобається що кожне наступне покоління ставиться простіше до сексу, легше будує стосунки, легше переживає закінчення стосунків. Буде менше непотрібної невротизації. Це ж значно краще просто написати чи підійти до людини яка тобі подобається і запитати ніж ніколи не наважитися на це бо "що скажуть люди, а вдруг він буде сміятися, а вдруг флірт оцінять як розпустну поведінку ".
Так, більш просте і відкрите ставлення, на мій погляд також, величезний плюс. Просто я розділяю ці два процеси 😊
Просто бомбічні❤обожнюю вас слухати,ви робите крутий та якісний контент❤❤❤дякую вам за нього❤чекаємо все більше цікавих тем🔥🔥🔥🔥
подивилась всі відео на каналі 😊 ви - чудові! дякую за контент
Щодо об'єктивації
На мою думку нормально вважати когось привабливим і насолоджуватись цим (хіба це не показник здорової психіки в більшості людей?), але ненормально невміти включати мізки і думати, що вся чужа привабливість тобі щось винна)
Насолоджуйся чужими красивими очима, голосом чи стегнами, як насолоджуєшся музикою, лутературою, живописом. Але залишай це в своїй голові і розумій, що людина це показує не особисто для тебе, тому не потрібно свистіти коли вона проходить повз.
Ну якось так.
Діло не стільки в тому, як людина реагує на інших емоційно, а в тому, що людина потім робить зі своїми думками і світоглядом.
Теж думаю якось так
Вєста, вам так личить нова зачіска, кайф❤. Мама- просто кайф
шаную вашу роботу. дякую
дякую за вашу роботу! Приємно, цікаво і пізнавально слухати. Завжди)
Привіт з Харкова! дуже рада бачити та слухати!
Це дуже цікаво! Дякую
Дякую за випуск! Як завжди, цікаво та корисно
Я вже навіть не пам‘ятаю де читала про теорію стакана води та голі днмонстрації, але мені здається, що мені це розповідали на уроці історії чи зарубіжної літератури.
А випуск цікавий.
для мене зараз у подкасті це був шок. я з уроків літератури пам'ятаю що у творах та біографіях часів становлення срср було про вільні відносини, про те що секс згадувався в контексті нормальності, доступності, без шлюбу та т.і. Але що це прям було що жінка повинна дати секс і сама сексуальність прибиралася і питання сексу зводилось до утилітарного - це прям неприємно уявляти.
Нагадало "Прекрасний новий світ" Гакслі, де прив'язаність запобігалася та секс з одним і тим самим партнером більше 3 разів було не ок... Але то була книга...
Дякую за вашу роботу! Дуже пізнавально:)
дякую за випуск! Завжди приємно вас слухати :)
Дякую за цікавий формат 💖Хотілось би почути ваш подкаст на тему Різниці у віці, а саме, коли чоловік значно молодший за жінку
Я люблю флірт. Дуже! Це цікаво, весело і приємно. Але якщо починають пропонувати секс, то мені робиться сумно, бо я розумію, що людина в той момент усе псує. Бо таки псує! Все, ґейм овер. Для мене це точка відліку, з якої починаються проблеми. ))
Дякую вам за розмову, міркування. Мені таки здається відносно віктімблеймінг- шо людина нападник тільки бачить сексуальність в тому чи іншому, чи ні . І відповідно нікого не поважає бо не мала ця людина поваги до себе чи ще якась біда трапилась
дякую за надзвичайно цікавий контент! дуже цікаво послухати, проаналізувати )) Я вловлюю сигнали дружини навіть через 15 років, як разом. Халат після душу автоматично переводить в режим очікування пум-пум) Одного разу ввечері, поряд з семирічним сином кажу: мамуся буде їсти КЕКС? а малий кричить - МАМА!!!!!!!!! ТАТО ХОЧЕ З ТОБОЮ СЕКСУ!!!!!!!!! (як пояснив, то бачив в рекламі, але не зрозумів, ЩО БАЧИВ)
до речі, сам фізичний контакт не такий важливий, як флірт і пестощі... ТВАРИНЯЧИЙ ІНСТИНКТ ЗАПИХАННЯ - не такий приємний, як передпочаток
Дуже рада що натрапила на ваш контент! Погоджуюсь з мамою що примітизуватм не треба. Флірт це класно.... Також не розумію навіщо відкидати таку важливу складову, але разом з тим можу припустити "чому" так трапляється. Може в покоління зумерів просто немає емоційних сил на це. Зараз набагато більше стресу і депресій. Може таке бути?:)
Цікаво. Може й так. А може немає засвоєних поведінкових патернів? Бо мені здається, що я від стресу ще більше фліртую
Можливо вони передивились порно з 10 років. Такої можливості не було у попередників.
Зараз такий час коли усі мають змогу так себе поводити як бажають,по великому рахунку,головне не порушувати закону та особисті кордони.
Особисто я не люблю примітивні прояви від чоловіків та жінок, яким я подобаюсь, у мою сторону.Мені приємно коли флірт ненав'язливий,коли є змога комфортно для всіх і звести все до жартів,на приклад.
Коли чоловіки проявляють безпосередність,примінивність в мене це викликає якусь підсвідому огиду,хоча зовнішньо вони досить симпатичні,але саме через їх таку манеру я сприймаю їх як тих що відчайдушні,або надто для мене прагматичні.Ні той,ні інший варіант мене особисто не зацікавлює.
Коли в клубі хтось класно поруч танцює,проявляє знаки уваги,кидає бісиків,може пожартувати влучно то там і флірт цікавий вимальовується і настрій грайливий.Коли танцювала і приставав чувак зі словами "ти така симпатична,класно рухаєшся,як щодо порозважатися" то хочеться йоб✨ути і забути цей фрагмент вечора.
Але це все так індивідуально і добре що є вибір для жінок і чоловіків❤
Цікава тема,я з задоволенням послухала,багато цікавого почула😊
Флірт не має жодного відношення до сексу. Флірт - це просто гра, в яку цікаво грати, він має скоріше відношення до влади і до впевненості в собі.
❤
На мій погляд, чоловіків не об'єктивують, а все ж сексуалізують. Це різні речі.
Для мене тут індикатором є, власне, оця фраза: "Я б її...". Не "Я би з нею", а саме "Я б її".
Жінки, коли дивляться на пожежників, думають радше: "Я би з ним".
Тобто і в тому, і в тому випадку людина є об'єктом сексуального інтересу. Але в самій озвучуваній фантазії чоловіки є рівноцінними суб'єктами для жінок, жінки ж надто часто є саме об'єктами, над якими здійснюється дія ((
Що цікаво, чоловіки іноді об'єктивуються й іншими чоловіками. У випадку, коли мова про ЛГБТ.
І ця тенденція класно простежується на сфері секс-роботи: і жінки, і чоловіки бувають секс-працівниками. А от клієнтами - практично завжди чоловіки. А це ж саме той випадок, коли ти в прямому сенсі купуєш людину як річ. Жінки купують вкрай рідко. Чоловіки - в десятки (якщо не сотні) разів частіше...
А чи є в цьому термінологічному полі поняття «самообʼєктивація»?
оце психолог сказала - необхідність парфумів, а як що до тих , хто не переносить всіх штучно синтезованих ароматів? або що таке приємний запах? адже для кожного він різний І для мене найкращий запах, це запах тіла мого чоловіка, а не парфюма, я можу запах парфюма почути скрізь, а запах тіла мого чоловіка тільки від його тіла. Я не навиджу всі ароматизатори, хоч повітря, хоч іжі, мене від них просто нудить і болить голова.
Дякую за цікаву розмову! ❤
Можливо, хтось із слухачів знає, про якого науковця з його дослідженнями про те, що достатньо споживати їжу в пігулках, йдеться мова?
Судячи з усього - це не науковець, а черговий ентузіаст лайфхакінгу з Каліфорнії. Я ось знайшла інфо про інженера з Сан Франциско , Роба Райнхарта
www.popularmechanics.com/science/health/a8787/why-dont-we-have-food-replacement-pills-15248871/
А оце мені мама пише:
Взагалі, ідея виникла ще в 1953 році. в 1896 році її надрукував в газеті Бертло, спеціаліст з органічних сполук. А потім багато хто втілював їх в життя
Цікаво, що Вєста мала на увазі під своєю "поганою" зачіскою?.
Я у Франції зараз. Місцеві чоловіки наголошують на моєму "французькому" стилі, якого у француженок довкола немає😂.
Щодо європейських чоловіків, вони різні в проявах їхньої сексуальності, флірту тощо. Є дуже тупі й обмежені, як і скрізь. Я була закохана один раз у дуже ніжного й чуттєвого чоловіка й отримала фідбек про те, що я - його "солодке божевілля " і 'Найкраще, що було в його житті". Бо жінки тут теж різні...
коли у суспільстві прийнятно торгувати тілом, то , звичайно, будуть торгувати тілом, але мова про те, що суспільство має змінюватись, а як змінюватись, коли більшість завжди буде "голосувати" за легший, простіший шлях, за "какуюразніцу"
А до чого саме змінюватися? Які стосунки з тілом мають стати на ваш погляд?
@@vestagunchenko, я не про стосунки з тілом, я про стосунки між людьми. Неодноразово бачила, що у чоловіків є вимоги лише до тіла жінки, більше нічого таких не цікавить, йому легше і простіше "купити" жінку і це його вибір. Але жінки потім чомусь страждають, коли він на ринку бачить кращий доступний йому товар. І такий "матеріалізм" у суспільстві просто руйнує поняття сім'ї, а за руйнуванням сім'ї прийде і руйнування держави, такої, яку ми ще тільки намагаємось побудувати..
Взяти до прикладу голий торс на сцені соліста Imagine Dragons і напівоголену Олю Полякову. Можна порівняти рухи на сцені голих співаків і голих співачок. Подача різна. Перші кайфують, другі спокушають... лиш відслідкувати, наскільки різний цей вайб. Так само військовий і військова напівроздягнені - це не одне і те ж
Красивое белье, парфюмы и красная помада - это не про природную сексуальность. Это про демонстрацию желания или приглашение к игре. Природная сексуальность - это энергия. Хорошо, если она окультурена, тогда дополнительные маячки в виде одежды и т.д. являются усилителями.
Яка "законність" в таких календарях? - Коли це пряме порушення Закону України про сексизм та об'єктивацію в рекламі!!!
Законом України про рекламу від 8 січня 2022р.
Заборонено використовувати зображення тіла людини (частини тіла) виключно як сексуального об’єкта з метою привернення уваги споживача та/або посилання (слова, звуки, зображення) на сексуальні стосунки, що не стосуються рекламованого продукту.
А до яких наслідків проводить така "об'єктивація чоловіків"?
Чоловіків через відео в тіктоці - сприймають як сексуальний об'єкт, який "всім своїм видом каже що хоче сексу"? Чи це впливає на сприйняття чоловічого тіла в суспільстві в кореляції зґвалтувань чоловіків жінками? Чоловіки можуть собі дозволити вільну демонстрацію своєї сексуальності, можуть собі дозволити такі відео - бо по перше це не в такій кількості, а по друге вони почуваються в безпеці.
Мені здається що справа в генах. Чоловіки не сприймають секс як якусь загрозу, не сприймають секс як відносини. Секс для чоловіка це як з'їсти конфету.. чим більше конфет тим краще, і краще щоб конфети були різні... тому жінці важко зрозуміти чоловіка, а чоловікові жінку. Ми зовсім по різному сприймаємо секс на генному рівні.
@@romanseniuk5437 ще такого виправдання я не чула😂
@@romanseniuk5437 знаєте чому ви так думаєте? Тому що жінкам позорно мати багато партнерів, якщо чоловік має багато з різними жінками то він молодець, самець, а якщо жінка то вона вже жінка легкої поведінки.
@@dianckens жінці мати багато партнерів позорно ? Ну я свою дружину ніколи не питав скільки у неї було партнерів. Так що я думаю це все залежить від самої жінки, як вона це сприймає.. бо засуджують зазвичай жінки жінок, а не чоловіки.
@@romanseniuk5437 це не на генному рівні, а на печерному патріархальному рівні. Жінки так само можуть сприймати секс "як конфету", а можуть як частину стосунків. Чоловіки так само можуть сприймати секс. Тобто не залежить від статі як сприймати секс. Але це не одностороння дія - в сексі мінімум приймають участь двоє, і потрібно враховувати взаємну згоду та бажання всіх учасників. Тому що люди - це суб'єкти, а не об'єкти ("канфетки")