На Брудній Стіні краще, щодо Дюни. Тут теж непогано, але погані знання історії(це стосується Великої Британії та ост-індської компанії, автор слабенько розуміється на історії
Мене все більше зацікавила не сама Дюна, а деталі передісторії цього варіанту розвитку людства і весь бекграунд, адже за цими книгами можна з десяток серіалів зробити доволі крутих і котрі піднімають питання важливі сьогодні і у майбутньому.
Так це доволі глибока книга. Яка стилем написання і подій, з усіма тими тисячами підкилимних ігор та планів в середині планів мимоволі змушує замислитись.
ви про пріквел Дюни Браяна Герберта? це син автора Дюни (Франка Герберта) , який розвинув історію всесвіту, описавши як людство в майбутньому провело батлеріанський джихад і скотилося в нове середньовіччя
Дякую за відео. Мене вразило що Космічна Гільдія могла мати прототип-аналогію в реальному світі. Хоча зазвичай я намагаюся помічати чим могли надихатися автори таких не схожих на реальний світ творів
Треба лише перегорнути першу сторінку. І вже скоро шурхіт паперу зіллється з шурхотом піску під суховіями Арракісу. А внутрішньому зору відкриються павутиння інтриг та заплутаних ігор прикритих вуаллю літер. ;)
Мені дуже сподобалося! По-перше, мене цікавить всесвіт Дюни, по-друге, ваша аналітика дійсно цікава! А по-третє, ви маєте красивий і дуже заспокійливий голос. У мене проблеми зі сном, і я часто мушу включати довгі відео на ютуб, щоб розслабитися і почати засинати. Ваш голос дійсно допомагає!
Щиро дякую за твою працю, відео неймовірно сподобалося(Мені не фанату цієї серії, завдяки тобі я її і відкрив для себе). Щодо відсилок то це просто чудово розширює кругозір, дає додаткову інформацію і поясню звідки взялася ідея.
@@alexleonov6445 Не тільки Дюною. Зоряний десант Хайлана перекликається з космодесантом. Плюс надихалися культурою тих чи інших народів, епох. А сама система флоту - пряма аналогія на флотьську систему періоду першої і другої світової війни.
Як мінімум з Дюни до 40К переїхали Мутанти-Навігатори, Бог-Імператор та дещо від Бене Ґесеріт (спойлер: Сорорітас це не тільки баби в паверарморі з вогнеметами )
Чесно не пам'ятаю увесь текст. Але в тих довідкових матеріалах що дивився "The spice must be flow" - називають геніальною вигадкою Лінчя. І, як на мене, в екранізації Вільньова було кілька місць куди вона прям просилась.
@@astrogatorUA В екранізації використовувались елементи не тільки з "Дюни" але й з інших книг. Наприклад зображення Навігаторів. Також фраза "сплячий має прокинутись" в книзі присутня декілька разів, і вона не була центровою, а у фільмі в неї закладено велику частину підтексту розповіді.
Так! Навігатори прораховують усі варіанти та вибирають оптимальний. Теж саме робить і той, хто отримає доступ до пам'яті усі предків. Іншими словами, прорахунок полягає у розумінні реакцій на дії, звідси і можливість побудувати такий ланцюжок дій, що приведе до необхідних наслідків. Жодного передбачення та магії - лише досвід' та знання
Дюна це Річ. Найбільше мені сумно через те що її так куцо екранізують. Бо за кількістю заплутаних та багатошарових інтриг там тільки першої книги вистачить на серіал приблизно з УСЮ гру престолів. І це враховуючи що порівняно з "Дюною" "Пісня льоду та полум'я" доволі лінійне та просте оповідання.
@@astrogatorUA ну, мені у дитинстві екранізація Лінча трішки знесла дах (не все при перегляді було зрозуміло, але Зоряні Війни після неї тупо не заходили...). Чув і про порівняння з Magnum Opus Мартіна, і згоден, що Дюна більш багатошарова.
Згодом усе ж таки засяду, бо з цього сеттингу і Метабарони вийшли, і "Сороковник")) Шкода, що у того ж Ходоровського не вийшло екранізувати, цікаво було б зацінити той сюрреалістичний макабр))
@@niceboy_freak Мені Лінчевьска екранізація більше заходить передачею атмосфери книги та важливих деталей. Хоча Вільньовська має також чимало плюсів. І обидві мають мінуси. Ну а Зоряні Війни набагато простіші, хоча звісно мають свій шарм.
Герцог Лето Атрід: "Джесіка, шо ми стоїмо? Щас, знаєш, скіки Харконненів набіжить?" Герцог і леді Джесіка зникають. Вбігає зразу п'ять здоровенних сардаукарів, вони несуть мішки, повні прянощі, а в зубах у кожного стирчить по цілій пачці
@@TomBombadil01 з куском прянощі в зубах повзе сардаукар в цегейковій шапці. Одна нога в нього безпорадно волочиться по піску Аракіса. Сардаукар в цегейковій шапці: "Бене Гесеріт, задеріть спідниці, прянощі дам" (Регоче)
@@astrogatorUA ну а що? Увесь світ залежний від нього. Його зникнення відкине людство на багато років назад у своєму розвитку. Більшість людства не уявляє, як воно працює, та і не дуже цікавиться. І далі, далі,далі... Тільки у нашому випадку, це не корпорація монополіст. Але США, котрі пов'язані із механізмами забезпечення мають відчутну владу з цим пов'язану. Хоч і дуже рідко користуються нею)
Командир крила - франшиза, серія книг, ігор і фільмів де людство воює із расою Келраті... Для міжзоряних стрибків використовуюють великі станційні навігаційні компютори, але є ще і рідкісні жіві навігатори - пілігрими із вродженими здібностями. Це гілка еволюції людей, що покинули людство, століттями жили у космосі, стали новою расою, розвинули расову теорію і за завітами діда Адіка напали на Землю... вигрибли, їх майже відгеноцидили, і зараз зневажають, але їх ще можна зустріти. Із собою вони носять досит крупний Хрест - секстант, бо для них відкривати космос це релігія.
Цикл повістей Ван Вогта "зброярні лавки Ішеру" (1941-1949). В циклі розповідається про гільдію контролюючу складні технології в монархічному суспільстві майбутнього.
Але в деталях вони дуже сильно різняться. Як по походженню машин, так і по тому хто за тим стояв та нащо робив. Хм... треба буде якось про це порівняння відео окреме зробити.
@@astrogatorUA Ну звісно, що різняться. Але, якщо так подумати, Дюна була написана раніше за створений світ гри Вархаммер. Тому не є виключенням той момент, що ті хто створив Ваху, запозичили деякі моменти з книги Герберта...
@@_FATFRUMOS_ Безумовно запозичили. І багато чого. Ті ж Адептас Сорорітас - далеко не тільки Сестри Битви. А набагато більш владна та розгалужена організація.
братику, в налаштуваннях кеїнгу пошукай blur, бо такі гострі пікселі, шо я хліб ними можу нарізати) хоча... я не впеанений, наскількт це важливо для відео, основна інформація якого передається через аудіо... але навичка зайвою не буде, так шо поколупайся
Там є трішки неточність. Норма не вивчала спеціально меланжу, наскільки пригадую її пригостив Аврелій Венпорт, і відчувши, шо меланжа додає сил і енергії, та допомагає приділяти більше часу на свою роботу - вона почала її все частіше та більше приймати. А вже з часом вона дойшла, до того, що меланж допоможе зробити польоти безпечними.
Воно то так. Але саме ці події саме її цікавить можна трактувати як бажання вивчати взагалі можливості та вплив Меланжу. Так спочатку вивчати спайс вона не збиралась.
Взагалі Герберт не заморочувався такими дрібницями. (як і тим що взагалі їли всі ті Шаі-Хулуди). Але аби не на порожньому місці на Аракісі є різноманітна дрібна живність, комахи, гриби та деякі рослини. І хуч в Дюні багато уваги приділено саме екології - екосистема пустельного Аракісу - не най сильніша частина.
@@astrogatorUA ого дрібниці,це не дрібниці, всі інші кажуть що там жити взагалі не можна, а там сидять стопітсот мільйонів фріменів і щось їдять же. 🤪 До того ж, їдять вони добре,бо вояки з них крутяшечні, а якби погано їли,то були б фізично слабкі.
@@astrogatorUA а що ти думаєш , як можна було бути нормально фізично сильними людьми? Їли хробаків? Що можна було їсти в мертвій пустелі, щоб фізично бути на рівень вище всіх інших? М ?
Для чого саме? Як організації: жадібність та влада. Бажання збагачуватись та домінувати - одні з фундаментальних у нашій природі. Безпосередньо навігатор: можна порівняти з людьми що захоплюють ходінням по морях. Відкритий простір та почуття єднання з безмежною, колосальною та неосяжною силою.
Во нарешті і на наший землі з'явився чоловік що почали розповідати про дюну
Ну не тільки про Дюну. ☺😉
Найщасливіший чоловік
На Брудній Стіні краще, щодо Дюни. Тут теж непогано, але погані знання історії(це стосується Великої Британії та ост-індської компанії, автор слабенько розуміється на історії
А прочитати? То шо він разповідає, і то що нам показзують - видатні режисери - тільки п'ята частина того що вигадав автор.
Подивися Брудну Стіну
The spice must flow!
Як і україномовний ютуб присвячений науковій фантастиці!!
🔥🔥🔥🔥🔥
Так і буде!
Український контент - неперевершений! Дякую автора за роботу і прекрасне відео! Ви суперові, не спиняйтеся!
Дякую. Оклигаю від лікування і продовжу.
Україномовний контент по Дюні, якісний і з чудовою подачею. Дякую❤
Та буду робити ще краще ;)
Дякую.Чудове відео, отримав величезне задоволення.
Я дуже радий )
Андрію, я знав що ти талановитий, але твої викладацькі здібності приємно дивують.
Дякую, було дуже цікаво.
Дякую )
Дуже дякую за контент. Ваші історії всесвітів просто скарб в ютуб.
Красно дякую!
Дякую за цікаве відео
Будь ласка.
дуже цікава аналітика світу. дякую за відео!
Я старався.
Дуже приємна подача інформації, дядьку. Дякую. 🙂💛
Радий це чути. Дякую )
Порівняння це дуже цікаво, це ж вже новий рівень розповіді, давайте давайте та побільше😸👍
Добро ) Буде, все буде )
О, Ворон!) лови лайк, підписку, коментар від ваховського минулого
Дяка) Ну користуючись тим досвідом минулого буду розбудовувати вахівське майбутнє ;)
Дякую . Було цікаво
Радий що сподобалось.
О круто ! Нове відео! Одразу лайк і комент на підтримку!
Дякую )
Чудове відео. Чекаю наступне як розпад мордору
Дякую
Дякую за відео
Будь ласка )
Класне відео, дякую👌👍👍👍
Дякую за високу оцінку )
Мене все більше зацікавила не сама Дюна, а деталі передісторії цього варіанту розвитку людства і весь бекграунд, адже за цими книгами можна з десяток серіалів зробити доволі крутих і котрі піднімають питання важливі сьогодні і у майбутньому.
Так це доволі глибока книга. Яка стилем написання і подій, з усіма тими тисячами підкилимних ігор та планів в середині планів мимоволі змушує замислитись.
ви про пріквел Дюни Браяна Герберта? це син автора Дюни (Франка Герберта) , який розвинув історію всесвіту, описавши як людство в майбутньому провело батлеріанський джихад і скотилося в нове середньовіччя
дякую, дуже цiкаво !
Будь ласка.
Дякую за цікавий контент українсько!
Ваш голос просто гіпнотичний, дуже приємно слухати
Красно дякую. Ніколи до ютубчику не думав так про свій голос. )
Дякую за цікаве відео!!!
Будь ласка
Дякую, дуже цікаво!
Будь ласка. Я радий що сподобалось. )
Дякую за таку круту передісторію!
Цікаво було б почути про час після бога імператора, про роз'єднання!
будь ласка. Та не хотів би так одразу перескакувати. )) (А ще хотів би робити відео хоча б раз на тиждень звісно...)
щира подяка за Вашу працю
Будь ласка )
Дякую за відео! Дуже цікаво і порівняння доречні
Дякую. Порівняння та відсилки старатимусь додавати до всіх відео.
Дякую, дуже круто!!!
Будь ласка 😊
Дякую за чудове відео, з нетерпінням чекаємо ще!
дякую що дивитесь.
Дякую за відео. Мене вразило що Космічна Гільдія могла мати прототип-аналогію в реальному світі. Хоча зазвичай я намагаюся помічати чим могли надихатися автори таких не схожих на реальний світ творів
Я трошки систематичніше розбираю такі речі... Бо сам шукаю чим надихнутись ☺☺☺ Цілий стосик папочок собі завів розбираючи різне.
@@astrogatorUA і велика за це подяка
Дякую
Будь ласка.
Дякую, цікаво.
Будь ласка )
Дуже сподобалося! І цікаво!
Дякую )
Більше відео про Дюну😍
Відео про Дюну мають надходити ;)
Ваша розповідь гідна уваги і поваги.
Дякую.
Классно так тримати
Дякую.
Тепер ясно, як виникла Гільдія. Дякую))
Будь ласка )
Круте відео на тему "Дюни" 👍👍👍
Дякую =^_^=
Дякую, полетіли! 🙂
Приємного )
Дякую за круте відео!
Будь ласка.
Прочитала 1 книгу. Ваші відео значно доповнили моє розуміння. Дякую за цікаві відео ❤
Радий старатись )
Гарно. Що тут скажеш: прянощі мають текти, а контент по Дюні з'являтися👍🏻
Контент по Дюні має з'являтись.
Як завжди дуже цікаво, дякую за відео. Чудове візуальне супроводження, тихий фон. Дуже подобається
Дякую
Дуже цікаво
Я радий )
Маю усі томи Дюни- Боже!! Дай мені сили це все прочитати
Треба лише перегорнути першу сторінку. І вже скоро шурхіт паперу зіллється з шурхотом піску під суховіями Арракісу. А внутрішньому зору відкриються павутиння інтриг та заплутаних ігор прикритих вуаллю літер. ;)
Відсилки прикольні, мені сподобалось.
Дякую за відео.
Будь ласка )
Дуже дякую за контент!Цікаво було послухати про ґільдію!
Я радий що сподобалось )
Дякую ❤
Будь ласка.
Спасибо за контент, хорошая подача. Продолжайте, пожалуйста, в том же духе.
Дякую ) Та, з вашого дозволу, буду старатися робити ще краще )
Очень интересно. Одна из самых загадочных фракций.)
В Дюні насправді у всіх є таємниці та загадки. Навіть у таємниць є таємниці
Дякую)
Будь ласка
ще й музика з mass effect! дякую, було класно!
А за пару місяців буде велике відео в якому увесь час гратиме музика з Масс Ефекту... бо під яку ще музику розповідати про Масс Ефект? ;)
Мені дуже сподобалося! По-перше, мене цікавить всесвіт Дюни, по-друге, ваша аналітика дійсно цікава! А по-третє, ви маєте красивий і дуже заспокійливий голос. У мене проблеми зі сном, і я часто мушу включати довгі відео на ютуб, щоб розслабитися і почати засинати. Ваш голос дійсно допомагає!
Я дуже радий, що вам сподобались мої відео. По всіх аспектах. І вас чудово роузмію. Сам маю подібні ж проблеми зі сном )
Дякую за крутий контент, україномовному ютубі мало контенту по дюні. Тож справді спасибі
Будь ласка. Ну тож буде більше ;)
Дякую за цікаве відео. Слава ЗСУ!
Будь ласка. Героям Слава.
Чудовий контент українською мовою, все як треба!
Дякую.
Дякую за відео! Було б цікаво подивитися більше відео про цей всесвіт
А якби мені було цікаво їх робити частіше... але буду старатись )
Щиро дякую за твою працю, відео неймовірно сподобалося(Мені не фанату цієї серії, завдяки тобі я її і відкрив для себе). Щодо відсилок то це просто чудово розширює кругозір, дає додаткову інформацію і поясню звідки взялася ідея.
Дякую. Подумаю як їх органічно вплітати до кожного відео. Аби і не перевантажувати інформацією і не сильно відволікати від основної теми.
Подобається подача!)
=^_^= не дарма стараюсь. Дякую.
Огонь. Требую еще такого контента, слушать одно удовольствие.
Скоро буде ще трішко. А поки попрацюю над чимось велетенським.
Мені сподобалося
Я радий =^_^=
Всесвіт молота війни як на мене самий найбільш крутіший і епічніший серед всіх
Є думка, що творці Вахі 40 000 надихалися всесвітом Дюни.
@@alexleonov6445 скоріш за все так але вони їх периплюнули
@@alexleonov6445 Не тільки Дюною. Зоряний десант Хайлана перекликається з космодесантом. Плюс надихалися культурою тих чи інших народів, епох. А сама система флоту - пряма аналогія на флотьську систему періоду першої і другої світової війни.
Як мінімум з Дюни до 40К переїхали Мутанти-Навігатори, Бог-Імператор та дещо від Бене Ґесеріт (спойлер: Сорорітас це не тільки баби в паверарморі з вогнеметами )
Є ще один який зможе потягатись з Молотами... (якщо я не здохну вивозити ту махіну)
Дякую за контент 🇺🇦
Будь ласка
прекрасний контент, вперше бачу такий якісний канал про Дюну і Вархамер
Дякую. Буду старатись робити ще якісніше.
дуже дякую, щщщщщікарний контент.
особисто моя думка що гільдія схожа на Ватикан 14-18 століття
Дякую. Цікаве порівняння. Дійсно цілком слушне.
Гільдія зображена вельми правдоподібно у плані політики. Аналогія з нафтовим ринком мені сподобалась.
Так у Герберта взагалі все дуже гарно пропрацьований тонкий політичний баланс.
вподобайка і підписка, натхнення вам знімати далі :)
натхнення є а от часуб знайти ... (
Дякую за відео! Треба буле все таки підзібрати і купити томик другий дюни бо до біса цікаво)
Так Дюна безперечно того варта. Саме читати всі книги можуть і не зайти, але перші дві прекрасні.
Дякую за відео!
Мені здається, фраза "spice must be flow" була в книзі "Месія Дюни". На раді змовників проти Пола Атріда.
Чесно не пам'ятаю увесь текст. Але в тих довідкових матеріалах що дивився "The spice must be flow" - називають геніальною вигадкою Лінчя. І, як на мене, в екранізації Вільньова було кілька місць куди вона прям просилась.
@@astrogatorUA В екранізації використовувались елементи не тільки з "Дюни" але й з інших книг. Наприклад зображення Навігаторів.
Також фраза "сплячий має прокинутись" в книзі присутня декілька разів, і вона не була центровою, а у фільмі в неї закладено велику частину підтексту розповіді.
@@VlaD-Hadomsky Угумсь. На те вона і екранізація аби мати певну свободу та свій кут зору. Особливо на таку об'ємну і важку роботу як Дюна.
Так! Навігатори прораховують усі варіанти та вибирають оптимальний. Теж саме робить і той, хто отримає доступ до пам'яті усі предків. Іншими словами, прорахунок полягає у розумінні реакцій на дії, звідси і можливість побудувати такий ланцюжок дій, що приведе до необхідних наслідків. Жодного передбачення та магії - лише досвід' та знання
Саме так, саме так )
🤘
Довго відкладаю першу книгу "на потім"😅, бо підсвідомо відчуваю - буде важкувато... Тоді у нагоді стає подібний контент, дякую! 🔥
Дюна це Річ. Найбільше мені сумно через те що її так куцо екранізують. Бо за кількістю заплутаних та багатошарових інтриг там тільки першої книги вистачить на серіал приблизно з УСЮ гру престолів. І це враховуючи що порівняно з "Дюною" "Пісня льоду та полум'я" доволі лінійне та просте оповідання.
@@astrogatorUA ну, мені у дитинстві екранізація Лінча трішки знесла дах (не все при перегляді було зрозуміло, але Зоряні Війни після неї тупо не заходили...). Чув і про порівняння з Magnum Opus Мартіна, і згоден, що Дюна більш багатошарова.
Згодом усе ж таки засяду, бо з цього сеттингу і Метабарони вийшли, і "Сороковник")) Шкода, що у того ж Ходоровського не вийшло екранізувати, цікаво було б зацінити той сюрреалістичний макабр))
@@niceboy_freak Мені Лінчевьска екранізація більше заходить передачею атмосфери книги та важливих деталей. Хоча Вільньовська має також чимало плюсів. І обидві мають мінуси.
Ну а Зоряні Війни набагато простіші, хоча звісно мають свій шарм.
@@astrogatorUA Екранізацію Вільньова не дивився, мені з трейлеру та якихось уривків здалося, що вона більше про естетику imho.
Розкішно, що українською, дякую за наш ютьюб
Красно дякую
Цікаво було послухати про ґільдію. Чекатиму на нові відео по Дюні і не тільки.
І вони будуть!
Сподіваюсь будете і далі радувати якісним контентом
Точно буду. І буду робити його ще краще.
Там спайсу... дофіга.
Дякую, за Дюну українською :)
Будь ласка )
Лайк та підписка
Вітаю на каналі)
Чудово.
Чекаю щось подібне по Стругацьких.
Була в мене колись ідея про Сталкера та Пікнік щось зробити...
@@astrogatorUA Про Світ Півдня в цілому.
Ого контент
А то )))
Дуже дякую, про це прямо має знати більше людей. Дуже гарно рассказуєте, захватує!@@astrogatorUA
Герцог Лето Атрід: "Джесіка, шо ми стоїмо? Щас, знаєш, скіки Харконненів набіжить?"
Герцог і леді Джесіка зникають. Вбігає зразу п'ять здоровенних сардаукарів, вони несуть мішки, повні прянощі, а в зубах у кожного стирчить по цілій пачці
-Там спайсу дохуя.
-Де?
-Там.
Десь ще має бути сардаукар в цегейковій шапці
@@TomBombadil01
з куском прянощі в зубах повзе сардаукар в цегейковій шапці. Одна нога в нього безпорадно волочиться по піску Аракіса.
Сардаукар в цегейковій шапці: "Бене Гесеріт, задеріть спідниці, прянощі дам" (Регоче)
Герб зображає лева в одні лапі який тримає балісет, а в іншій жменю прянощі що свідчить про заможність та незакомплексованість тварюки.
😁😆😆🤣
Мы к этому придем) Нейросети потом восстание машин и Дюна ))
Але такими темпами як зараз... ох як не скоро. Може десь за 40 000 років.
Дякуємо TH-cam алгоритмам за бородатого дядьку.
Сестра, надайте йому путівку на планету X.
Дякую )
Під час перегляду проскочила думка, що наша Гільдія, це не соціальні мережі, а Інтернет. І одразу стільки аналогій і розбіжностей водночас)
Хм ... глобальненько ))
@@astrogatorUA ну а що? Увесь світ залежний від нього. Його зникнення відкине людство на багато років назад у своєму розвитку. Більшість людства не уявляє, як воно працює, та і не дуже цікавиться. І далі, далі,далі... Тільки у нашому випадку, це не корпорація монополіст. Але США, котрі пов'язані із механізмами забезпечення мають відчутну владу з цим пов'язану. Хоч і дуже рідко користуються нею)
@@Yargariel Справедливо. А читали Пітерра Воттса трилогію "Ріфтери"? Там дуже цікаві припущення саме про інтернет та комп'ютерні віруси.
@@astrogatorUA ні, але тепер знаю, що треба дописати у список "прочитати на майбутнє") дякую за пораду.
@@Yargariel Але маю попередити - Воттс настільки тверда фантастика що можна діаманти колоти. )))
Командир крила - франшиза, серія книг, ігор і фільмів де людство воює із расою Келраті... Для міжзоряних стрибків використовуюють великі станційні навігаційні компютори, але є ще і рідкісні жіві навігатори - пілігрими із вродженими здібностями. Це гілка еволюції людей, що покинули людство, століттями жили у космосі, стали новою расою, розвинули расову теорію і за завітами діда Адіка напали на Землю... вигрибли, їх майже відгеноцидили, і зараз зневажають, але їх ще можна зустріти. Із собою вони носять досит крупний Хрест - секстант, бо для них відкривати космос це релігія.
Дякую! Геть вилетіло з голови як стрічка називалась.
Я офігів, коли зрозумів, шо це не просто історія про чувака який осідлав хробака в пустелі!
так це історія про чувака що сам перетворився на хробака ;)
@@astrogatorUAІ це прекрасно.
Цикл повістей Ван Вогта "зброярні лавки Ішеру" (1941-1949). В циклі розповідається про гільдію контролюючу складні технології в монархічному суспільстві майбутнього.
Воу. Цей цикл пройшов повз мене. Враховуючи що він старше Дюни то цілком міг бути одним з джерел надхнення Герберта. Дякую, ознайомлюся.
@@astrogatorUA Це більш ігрова версія розповіді. Але враховуючі її вік.)
Нюхнем прянощів для здоровья
Наздаромля )
Про схожість всесвіту Дюни та Вархаммеру потрібне окреме відео
Так і планувалось і обов'язково зроблю.
А нам би хотілося відео по частіше
Мені теж. Мені теж.
До речі, що до Вархамеру, там також була війна з розумними машинами. Дещо схоже на Батлеріанський джихад.
Але в деталях вони дуже сильно різняться.
Як по походженню машин, так і по тому хто за тим стояв та нащо робив. Хм... треба буде якось про це порівняння відео окреме зробити.
@@astrogatorUA Ну звісно, що різняться. Але, якщо так подумати, Дюна була написана раніше за створений світ гри Вархаммер. Тому не є виключенням той момент, що ті хто створив Ваху, запозичили деякі моменти з книги Герберта...
@@_FATFRUMOS_ Безумовно запозичили. І багато чого. Ті ж Адептас Сорорітас - далеко не тільки Сестри Битви. А набагато більш владна та розгалужена організація.
@@astrogatorUA згоден.
Хто тут після Дюна 2 ❤
А я на вас чекав ;)
дивлюся все :) перед сном взагалі як казочка така приємна. дякую за роботу!
@@astrogatorUA
Дякую за контент
Будь ласка, продовжуйте. Не вистачає якісного україномовного контенту на подібну тему
Дякую. Авжеж я продовжуватиму!
+
братику, в налаштуваннях кеїнгу пошукай blur, бо такі гострі пікселі, шо я хліб ними можу нарізати) хоча... я не впеанений, наскількт це важливо для відео, основна інформація якого передається через аудіо... але навичка зайвою не буде, так шо поколупайся
Дякую пошукаю. Точно не завадить.
Там є трішки неточність. Норма не вивчала спеціально меланжу, наскільки пригадую її пригостив Аврелій Венпорт, і відчувши, шо меланжа додає сил і енергії, та допомагає приділяти більше часу на свою роботу - вона почала її все частіше та більше приймати. А вже з часом вона дойшла, до того, що меланж допоможе зробити польоти безпечними.
Воно то так. Але саме ці події саме її цікавить можна трактувати як бажання вивчати взагалі можливості та вплив Меланжу. Так спочатку вивчати спайс вона не збиралась.
Що взагалі їла така велика кількість фріменів? Розкажи.
Взагалі Герберт не заморочувався такими дрібницями. (як і тим що взагалі їли всі ті Шаі-Хулуди). Але аби не на порожньому місці на Аракісі є різноманітна дрібна живність, комахи, гриби та деякі рослини. І хуч в Дюні багато уваги приділено саме екології - екосистема пустельного Аракісу - не най сильніша частина.
@@astrogatorUA ого дрібниці,це не дрібниці, всі інші кажуть що там жити взагалі не можна, а там сидять стопітсот мільйонів фріменів і щось їдять же. 🤪
До того ж, їдять вони добре,бо вояки з них крутяшечні, а якби погано їли,то були б фізично слабкі.
@@astrogatorUA а що ти думаєш , як можна було бути нормально фізично сильними людьми? Їли хробаків? Що можна було їсти в мертвій пустелі, щоб фізично бути на рівень вище всіх інших? М ?
Чисто технічно можна назвати всіх навігаторів накрозалежним чи ні ?
Максимально упоротими торчками. Вони буквально живуть у наркотичних газах і бачать глюки про космос. Правда чомусь це працює і кораблі літають. ))
А про сардуукарів буде видео
Обов'язково.
Розповіді про Дюну, Вархаммер, Середзем'я... Це що, ідеальний канал?)
Дуже на це сподіваюся )
У чому мотивація навігаторів?
Для чого саме?
Як організації: жадібність та влада. Бажання збагачуватись та домінувати - одні з фундаментальних у нашій природі.
Безпосередньо навігатор: можна порівняти з людьми що захоплюють ходінням по морях. Відкритий простір та почуття єднання з безмежною, колосальною та неосяжною силою.
Ого роза але за вот всяк Дзідзьо плит Джо ага впливом обіду чи близько плану ворожих щезне вверх доходу ручку попал дело данних
і про всяк випадок Фтаг'н
Напевне, наступне відео про Mass Effect...)
Така надія спокушає..... 😏