Що додати щоб клювало і як це працює

แชร์
ฝัง
  • เผยแพร่เมื่อ 24 ธ.ค. 2024

ความคิดเห็น • 14

  • @АлехейАлехеич
    @АлехейАлехеич 4 หลายเดือนก่อน +4

    Дядьку,вас слухати одне задоволення.дякую вам за ваші розповіді 🔥

  • @мішацимбала
    @мішацимбала 3 หลายเดือนก่อน +1

    Дякую дуже цікаво

    • @yurii_a_le
      @yurii_a_le  3 หลายเดือนก่อน

      Будь ласка. Дякую за перегляд.

  • @Olexandr0485
    @Olexandr0485 4 หลายเดือนก่อน +1

    Дякую за змістовні та добрі розмови !

    • @yurii_a_le
      @yurii_a_le  4 หลายเดือนก่อน

      Дякую за перегляд!

  • @datatutashkhia5298
    @datatutashkhia5298 4 หลายเดือนก่อน +2

    Пане Юрiю,дякую за змiстовне вiдео!👍👍👍

    • @yurii_a_le
      @yurii_a_le  4 หลายเดือนก่อน +1

      Дякую за перегляд!

  • @heart-er6nt
    @heart-er6nt 4 หลายเดือนก่อน +1

    Дякую за відео! Науковий підхід, чітке пояснення явищ і є над чим подумати...

  • @Виктор-к4ч3к
    @Виктор-к4ч3к 4 หลายเดือนก่อน +1

    👍

  • @FurzaGnobi
    @FurzaGnobi 4 หลายเดือนก่อน +1

    Якщо взяти і купити в магазині вже зварений тигровий горіх, або конопляне насіння для закорму, і для порівняння купити це в сухому і природному вигляді, і зварити це власноруч, то різниця на користь останнього величезна! От вам і всі білки та амінокислоти. Те ж саме порівняти готовий прикорм з пакету, і свіжозапарену дерть з макухою. Від таких запахів сам би їв би! 😂😂😂 А коли маєш з собою кілька наживок та насадок, то вирахувати на що клює сьогодні і в конкретній водоймі не проблема.

  • @VolodymyrPetrov-p7x
    @VolodymyrPetrov-p7x 4 หลายเดือนก่อน

    Юра, тигровий горіх дається в прикормку, щоб зацікавити і привадити великого коропа, оскільки сорна риба його не їсть і навіть канадський сомик не дуже вживає. Конопля і льон дійсно допомагають в пришвидшенні травлення риби, але їх люблять плоскирки, карасики і інша дрібна риба

    • @yurii_a_le
      @yurii_a_le  4 หลายเดือนก่อน +1

      Дякую за лікбез. Якщо я вжив у відео термін "диковинка", то це не значить, що я вже зовсім "темний". А бездумна гонитва за "убойними" насадками, які відомі на Заході надцять років, а у нас тільки зараз роблять черговий "фішбум" мене завжди забавляє. З тигровим горіхом я знайомий ще з початку 2000х. Про цю "диковинку" дізнався у Німеччині. В Польщі теж горіх не рідко використовують. Крім додавання у прикорм, це насадка не тільки для коропа, а й для амура і марени (усача). Німці колись завіряли мене, що тигровий горіх насадка #1 для усача, так як горіх містить багато цукру, масел, клітковини, а також різні білки, вітаміни і мінерали.
      На рахунок "не їсть" посперичався б але не буду, бо плітка і карась на горіх попадалися мені особисто.
      Щодо льону і коноплі, не зовсім зрозумів хід Вашої думки.

    • @VolodymyrPetrov-p7x
      @VolodymyrPetrov-p7x 4 หลายเดือนก่อน

      @@yurii_a_le Юра, я захоплюсь вашими знаннями в іхтіології і в жодному разі вас не підколював... Коропову риболовлю я б розділив відразу на спортивну і звичайну, тоді можна б було стверджувати про прикормку і насадки з наживками конкретніше...

    • @yurii_a_le
      @yurii_a_le  4 หลายเดือนก่อน +1

      Я вже колись відповідав одному підписнику, відповім і Вам на рахунок "захоплення"...
      НЕ СТВОРИ СОБІ КУМИРА - ВІН ЗРОБИТЬ ТЕБЕ РАБОМ!
      Пізнання в іхтіології в мене не настільки великі. Якщо Ви ловили, чи цікавилися колись нахлистом, то в ньому є дуже мудрий підхід до риболовлі. Нахлистовик вивчає всілякі козявки, які живуть у водоймі, їх метаморфози в певний період, робить імітацію цієї козявки на гачечку (в тому кольорі який відповідає конкретній водоймі)... Вивчає поведінку риби, яку має зловити на свою імітацію по сезону і вже потім йде рибалити.
      Це, на мою думку, дуже раціональний підхід. А у решти способів ловлі, підхід дещо викручений і не розумний. Бо хватаються за якусь "чудо-насадку", приманку, купують "суперпуперприкормку", не цікавлячись навіть тим як вона повинна працювати, хватають новомодну снасть (навики володіння якою дещо сумнівні) і біжать бігом тягати "отакегенні трофеї". А в результаті - пшик (вітер не з того боку і тиск не той)!
      Я не сприйняв як підколку Ваш коментар. Він був адресований мені, Ви давали довідкову інформацію і я відповів те що мені відомо.
      З розподілом коропфішингу я в деякій мірі згоден. Але результат дає не аматорство, бо тут справа скоріше випадку, а професійний підхід. Адже процес травлення коропа від 24 до 60 годин. І щоб ціленаправлено його ловити, потрібно щонайменше добова сесія. А коли вибіг на декіька годин і впіймав - це щасливий випадок. Для таких випадків є спеціалізовані водойми, щоб пришвидшити процес тай за кадром рекламно-ефектного ролика іноді залишається за кадром те, що перекреслить всю ідею відео.