Приємнго чути вашу щиру розповідь. Відчула потребу дізнатися більше інформації саме від вас. Лайк і підпис. Доречі, чай, настрій та інші подробиці, приємно доповнюють і підкреслюють вашу щирість. Красно дякую.
Приємно бачити україномовний контент, приємно знати, що молоді люди прагнуть до фінансової грамотності - за це великий "+"! Але... Чи не казав вам ваш фінансовий консультант, що інвестиції в акції - це агресивні інвестиції. І поки ви молоді, ви звичайно можете дозволити собі такі "ігри", але... Зважаючи на вашу інвестиційну мету - отримувати пасивний дохід , можна вибрати більш консервативні інструменти, наприклад, банківський депозит, або ж ОВДП. А ваш фінансовий консультант, не мав до вас зацікавленості, як в клієнті, бо зрозумів, що у вас немає достатньо капіталу, щоб вкладати в акції. Вклади по 100$ недоцільні, оскільки різні комісії з'їдять весь ваш прибуток, а може й більше. І ще одне, я помітив, що ви занадто багато приділяєте увагу емоціям, що стосується грошей. А емоції і інвестиції несумісні. В будь-якому випадку, ви молодці, що прагнете змінити своє життя на краще, вчитесь розпоряджатись фінансами, за це вподобайка!
Дякую вам за коментар. У мене диверсифікований портфель активів, включаючи ОВДП. В депозитах зараз сенсу немає, вони не покривають навіть інфляцію. Справа в тому, що консультант не має повної картини мого бюджету, тому це просто могло бути його припущення, що не варто приділяти час людям, які збираються почати з малих сум. Але там де малі суми, можуть бути і більші вкладення далі, правда ж? Вклади навіть по $100 резонні, адже ваші гроші починають працювати на вас, замість того, щоб лежати і знецінюватись. Якщо вам здається, що це замала сума, то можна 1 раз на декілька місяців робити більше вкладення. Проте зараз, наприклад, акції однієї з найкращих технологічних компаній Гугл коштують менше 100 доларів. І це bargain price. Так, я інколи покладаюсь на емоції, але не в інвестуванні. Там я зазвичай керуюсь холодним розрахунком))
Юлія, підскажить будь ласка яка гарантія зберігання куплених акцій через брокера Freedom Finance на американському фондовому ринку у випадку банкрутування самого брокера. Дякую
Добрий день, Марина! Усі ваші куплені акції зберігаються у депозитарії. Якщо з якоїсь причини брокер збанкрутує, то у вас за законом буде можливість перевести свої цінні папери в інший депозитарій.
Згодна) Готую наступне відео з більш детальною інформацією, як швидко і легко порахувати дивіденди ($100/місяць) з конкретних акцій. Завдяки тому, що у кожної акції своя дивідендна дохідність і суми інвестування для отримання $100/міс можуть бути кардинально різними 😉
Я відкривав рахунок у Interactive Brokers, після відкриття моє перше поповнення рахунку склало 360 доларів, а потім поповнював щомісяця по 100 доларів рахунок, купував виключно дивідендні акції. Зараз через войну не має можливості поповнити рахунок. Я поповнював через SWIFT-переказ. Наскільки я знаю в Interactive Brokers немає можливості поповнення з банківської картки, тільки SWIFT.
Ви дуже дисциплінована людина👍 Зараз ведмежий тренд ринку, безліч надійних акцій можна придбати за зниженою ціною. Не втрачайте можливість)) Щоб продовжити інвестування, ви можете відкрити рахунок в Revolut/Wise/Binance, перерахувати кошти з українського рахунку на закордонний рахунок, а з нього уже відправити грошовий переказ Wire на брокерський рахунок.
@@yuliiapronko я не можу зараз інвестувати не через поповнення, а через те що через війну втратив працю, грошей немає. І підкажіть, а якщо робити через револют, вайс, бинанс, яка буде комісія, більше ніж по Свіфт переказу?
Зазвичай не більше, ніж Swift переказ, може відрізнятись від тарифних планів. А ким ви працюєте? Зараз Genious marketing безкоштовно відкрили доступ для українців до своїх курсів: ви б могли отримати знання для того, щоб мати змогу працювати онлайн.
дивідендні акції мають додатковий ризик зміни їх вартості.. якщо ціна акції впаде то ніяка дивідендна дохідність не допоможе.. а як виросте - бонус собі хорошому)
Можливо я щось не вірно зрозумів по комісіям, однак не згоден з Вашими підрахунками. При переказі по свіфту 500₴ комісія буде 12₴+0.5₴(2.5₴)=14.5₴. При переказі 500₴ карткою комісія буде 12₴. Отож все ж таки карткою вигідніше і при 500₴. Різниця буде після 600 доларів...
Какие-то инвестиции не особо доходные у вас. Если вы вложите 27 тыс $ и будете иметь доход 100$ в месяц, то выходит это 4.5% годовых. И это с рисками, как вы сами говорили, компания может перестать выплачивать или выплачивать меньше дивидендов.
Риск невыплаты дивидендов минимальный, но он существует. Поэтому я говорю об этом в видео. Большинство компаний выполняют свои обязательства перед акционерами. Хотите выше доходность? Используйте агрессивный тип инвестирования. Он предполагает получение дохода от 45%, но и риск потерять деньги составляет 90-100%.
Я вообще не за риски, а за такой маленький 4.5%, который даже инфляцию доллара не покрывает. Так себе инвестиции. Уж лучше тогда добавить 5 - 10 тыс и инвестировать в недвижимость. Там 13 - 15% годовых (у некоторых и 25%) выходит. Риск что ваша недвижимость исчезнет или упадет минимальна. Не является индивидуальной инвестиционной рекомендацией))) сам пытаюсь на фридоме что то инвестировать, но как то грустно пока.
Безусловно, я за диверсификацию инвестиций: разные финансовые инструменты, недвижимость, бизнес и тд. У недвижимости есть свои преимущества и недостатки. Она не настолько ликвидна, как ценные бумаги (показать объект, найти покупателей и тд); требует времени и денег на поддержание; плюс, чтобы её приобрести, нужно одной суммой совершить платеж (первичный взнос или 100% стоимости), что существенно осложняет для многих использование этой опции. В отличие от вложения денег в ценные бумаги, где порог входа намного ниже.
Я уже не говорю о том, что во время войны дом/квартира могут быть разрушены оккупантами. Сейчас в Украине проблема с платежеспособным потреблением, не все нотариусы могут засвидетельствовать сделки купли-продажи, по доверенности на время военного положения запрещено продавать-покупать и тд. Рынок недвижимости пока в состоянии неопределенности: продавцы хотят продать подороже, искусственно завышая цены, покупателей мало - вдвое меньше по сравнению со временами до полномасштабного вторжения россии в Украину. Поэтому тут уже каждый решает сам куда вложиться и какие риски нести.
Вже 4, 5 роки працюю в Польщі і 3 роки займаюся інвестиціями в польські акції по дивідендній стратегії. В портфелі 57 компаній з 14 секторів економіки Польщі. Моя ціль - пасивний дохід 2000 євро в місяць дивідендами. Авторці канала - респект і повага !!! Всім бажаю успіхів і удачі !!!
Дякую! Яку проміжну ціль пасивного доходу уже досягли? Зазвичай, 30-50 компаній достатньо в портфелі, адже якщо їх більше, то важко слідкувати за кожною позицією.
Треба) В ідеалі - щодня. Однак підготовка відео - це творчий процес, який займає дуже багато часу від продумування теми, сценарію, фону, одягу, місця до редагування самого матеріалу та наповнення відео.
📈 Записатись на консультацію з інвестування та фінансової грамотності: docs.google.com/forms/d/1gt7MFn1phnmWa60vgq9hk3lsUgwQaEgyTLb88w6p05Q/
Божечку люблю таких людей як ви щирих, дякую приємно і корисно вас слухати! Продовжуйте в тому й дусі натхнення вам і успіхів
Дякую, дуже приємно 🙌
Приємнго чути вашу щиру розповідь. Відчула потребу дізнатися більше інформації саме від вас. Лайк і підпис. Доречі, чай, настрій та інші подробиці, приємно доповнюють і підкреслюють вашу щирість. Красно дякую.
Дякую величезне! Мені дуже приємно 🥰
Я, до речі, вагалась, чи говорити про це, адже не кожен може зрозуміти мету таких подробиць. Щиро дякую🫶
дякую укр мова тепер підписуюсь на весь укр контент з теми фінансів
Дякую))
Дякую за інформацію та досвід.
Єдине, деталі щодо добирання в офіс і про філіжанку кави - порожнеча)
Дякую за вашу думку 😉
Мотивуюче відео, продовжуйте випуски !)
Дякую! Дуже приємно🤗
Дуже корисно!! Чекаю нових відео!
Дякую величезне! 🤗 Незабаром опублікую нове відео 🔥
Приємно бачити україномовний контент, приємно знати, що молоді люди прагнуть до фінансової грамотності - за це великий "+"! Але...
Чи не казав вам ваш фінансовий консультант, що інвестиції в акції - це агресивні інвестиції. І поки ви молоді, ви звичайно можете дозволити собі такі "ігри", але...
Зважаючи на вашу інвестиційну мету - отримувати пасивний дохід , можна вибрати більш консервативні інструменти, наприклад, банківський депозит, або ж ОВДП.
А ваш фінансовий консультант, не мав до вас зацікавленості, як в клієнті, бо зрозумів, що у вас немає достатньо капіталу, щоб вкладати в акції. Вклади по 100$ недоцільні, оскільки різні комісії з'їдять весь ваш прибуток, а може й більше.
І ще одне, я помітив, що ви занадто багато приділяєте увагу емоціям, що стосується грошей. А емоції і інвестиції несумісні.
В будь-якому випадку, ви молодці, що прагнете змінити своє життя на краще, вчитесь розпоряджатись фінансами, за це вподобайка!
Дякую вам за коментар.
У мене диверсифікований портфель активів, включаючи ОВДП. В депозитах зараз сенсу немає, вони не покривають навіть інфляцію.
Справа в тому, що консультант не має повної картини мого бюджету, тому це просто могло бути його припущення, що не варто приділяти час людям, які збираються почати з малих сум. Але там де малі суми, можуть бути і більші вкладення далі, правда ж?
Вклади навіть по $100 резонні, адже ваші гроші починають працювати на вас, замість того, щоб лежати і знецінюватись. Якщо вам здається, що це замала сума, то можна 1 раз на декілька місяців робити більше вкладення. Проте зараз, наприклад, акції однієї з найкращих технологічних компаній Гугл коштують менше 100 доларів. І це bargain price.
Так, я інколи покладаюсь на емоції, але не в інвестуванні. Там я зазвичай керуюсь холодним розрахунком))
Дуже вдячний за зрозуміле донесення таких потрібних знань
Щиро вдячна вам 🫶
ДЯКУЮ, БУЛО ДУЖЕ КОРИСНО
Дуже вам дякую за приємні слова 😌
Красно Дякую" гарна пригода ib мабуть краще.
Дякую вам за зворотній зв‘язок! Дуже приємно😊
Юлія, підскажить будь ласка яка гарантія зберігання куплених акцій через брокера Freedom Finance на американському фондовому ринку у випадку банкрутування самого брокера. Дякую
Добрий день, Марина!
Усі ваші куплені акції зберігаються у депозитарії. Якщо з якоїсь причини брокер збанкрутує, то у вас за законом буде можливість перевести свої цінні папери в інший депозитарій.
Чекаю продовження
Уже готую, Женя! 🎯 Дякую🤗
хи хи , знач я знаю що за Макс))) цікаво)
😊 виходить, що знаєте))
Оо скільки треба покласти і куди та під який відсоток? Не почув відповідь.
Близько 25-27 тисяч додарів вкласти у дивідендні акції під ~9-10% річних.
Скільки ви зробляєти за місяців і де ви інвестуети
Святослав, інвестую в Freedom Broker та Interactive Brokers. Стосовно заробітку буду говорити згодом у своїх відео. Дякую за питання 🤝
🔥👍🏻
👍
огромная сумма для такого пассивного дохода)
Згодна) Готую наступне відео з більш детальною інформацією, як швидко і легко порахувати дивіденди ($100/місяць) з конкретних акцій.
Завдяки тому, що у кожної акції своя дивідендна дохідність і суми інвестування для отримання $100/міс можуть бути кардинально різними 😉
Коли продовження?
Дякую за фідбек, Назар! Продовження вже готую)
Я відкривав рахунок у Interactive Brokers, після відкриття моє перше поповнення рахунку склало 360 доларів, а потім поповнював щомісяця по 100 доларів рахунок, купував виключно дивідендні акції. Зараз через войну не має можливості поповнити рахунок. Я поповнював через SWIFT-переказ. Наскільки я знаю в Interactive Brokers немає можливості поповнення з банківської картки, тільки SWIFT.
Ви дуже дисциплінована людина👍
Зараз ведмежий тренд ринку, безліч надійних акцій можна придбати за зниженою ціною. Не втрачайте можливість))
Щоб продовжити інвестування, ви можете відкрити рахунок в Revolut/Wise/Binance, перерахувати кошти з українського рахунку на закордонний рахунок, а з нього уже відправити грошовий переказ Wire на брокерський рахунок.
@@yuliiapronko я не можу зараз інвестувати не через поповнення, а через те що через війну втратив працю, грошей немає. І підкажіть, а якщо робити через револют, вайс, бинанс, яка буде комісія, більше ніж по Свіфт переказу?
Зазвичай не більше, ніж Swift переказ, може відрізнятись від тарифних планів.
А ким ви працюєте? Зараз Genious marketing безкоштовно відкрили доступ для українців до своїх курсів: ви б могли отримати знання для того, щоб мати змогу працювати онлайн.
дивідендні акції мають додатковий ризик зміни їх вартості.. якщо ціна акції впаде то ніяка дивідендна дохідність не допоможе.. а як виросте - бонус собі хорошому)
Такий ризик мають усі акції: і дивідендні, і акції росту)
@@yuliiapronko але є облігації.. на ведмежому ринку
Звісно є. Варто мати диверсифікований портфель
Можливо я щось не вірно зрозумів по комісіям, однак не згоден з Вашими підрахунками.
При переказі по свіфту 500₴ комісія буде 12₴+0.5₴(2.5₴)=14.5₴.
При переказі 500₴ карткою комісія буде 12₴.
Отож все ж таки карткою вигідніше і при 500₴.
Різниця буде після 600 доларів...
Так, одруківка. Ви - праві. Дякую, що помітили, і написали 👍
Какие-то инвестиции не особо доходные у вас. Если вы вложите 27 тыс $ и будете иметь доход 100$ в месяц, то выходит это 4.5% годовых. И это с рисками, как вы сами говорили, компания может перестать выплачивать или выплачивать меньше дивидендов.
Риск невыплаты дивидендов минимальный, но он существует. Поэтому я говорю об этом в видео. Большинство компаний выполняют свои обязательства перед акционерами.
Хотите выше доходность? Используйте агрессивный тип инвестирования. Он предполагает получение дохода от 45%, но и риск потерять деньги составляет 90-100%.
Не является индивидуальной инвестиционной рекомендацией.
Я вообще не за риски, а за такой маленький 4.5%, который даже инфляцию доллара не покрывает. Так себе инвестиции.
Уж лучше тогда добавить 5 - 10 тыс и инвестировать в недвижимость. Там 13 - 15% годовых (у некоторых и 25%) выходит. Риск что ваша недвижимость исчезнет или упадет минимальна.
Не является индивидуальной инвестиционной рекомендацией))) сам пытаюсь на фридоме что то инвестировать, но как то грустно пока.
Безусловно, я за диверсификацию инвестиций: разные финансовые инструменты, недвижимость, бизнес и тд.
У недвижимости есть свои преимущества и недостатки. Она не настолько ликвидна, как ценные бумаги (показать объект, найти покупателей и тд); требует времени и денег на поддержание; плюс, чтобы её приобрести, нужно одной суммой совершить платеж (первичный взнос или 100% стоимости), что существенно осложняет для многих использование этой опции. В отличие от вложения денег в ценные бумаги, где порог входа намного ниже.
Я уже не говорю о том, что во время войны дом/квартира могут быть разрушены оккупантами.
Сейчас в Украине проблема с платежеспособным потреблением, не все нотариусы могут засвидетельствовать сделки купли-продажи, по доверенности на время военного положения запрещено продавать-покупать и тд.
Рынок недвижимости пока в состоянии неопределенности: продавцы хотят продать подороже, искусственно завышая цены, покупателей мало - вдвое меньше по сравнению со временами до полномасштабного вторжения россии в Украину. Поэтому тут уже каждый решает сам куда вложиться и какие риски нести.
Так, не можна з Украіни гроші переказувати за кордон
Електронні гаманці та платіжні системи ніхто не забороняв
@@yuliiapronko наприклад?
Вже 4, 5 роки працюю в Польщі і 3 роки займаюся інвестиціями в польські акції по дивідендній стратегії.
В портфелі 57 компаній з 14 секторів економіки Польщі.
Моя ціль - пасивний дохід 2000 євро в місяць дивідендами.
Авторці канала - респект і повага !!!
Всім бажаю успіхів і удачі !!!
Дякую! Яку проміжну ціль пасивного доходу уже досягли?
Зазвичай, 30-50 компаній достатньо в портфелі, адже якщо їх більше, то важко слідкувати за кожною позицією.
@@yuliiapronko Досягнув 2600 злотих дивідендів за рік. Наступна ціль - 4000
Так, я розумію, що компаній багато, але я пам'ятаю правило Паретто 80/20
Хороший результат.
За правилом Паретто лише 20% акцій вашого портфелю приносить вам 80% доходу.
@@yuliiapronko 20 % компаній дає 67 % дивідендів.Правило 80/20 може трохи трансформуватися : 90/10 чи 70/30. Суть від того не міняється
@@ОлександрДемяненко-г4б о,як ти їх оподатковуєш?
Треба частіше викладпти відео хочаб 2 рази в тиждень
Треба) В ідеалі - щодня.
Однак підготовка відео - це творчий процес, який займає дуже багато часу від продумування теми, сценарію, фону, одягу, місця до редагування самого матеріалу та наповнення відео.
@@yuliiapronko напевно автор журналіст