Дякую за відео. Думаю спробую, як рекомедували. Поки що є сумніви в p2p угодах, хотілося б більшої прозорості, що б інвестор міг бачити скільки угод було зроблено за період, по якій ціні і тд.
Ви можете потестити придбавши Оушен чи Житній. Там не великий чек. Можна придбати і потім продати. Комісій немає з нашої сторони жодних. З приводу розкриття даних по угодах, то зараз працюємо над цим.
Дуже дякую, що провели таке інтерв'ю з влучними запитаннями, було дуже цікаво. Раніше вже чув про Інжур, але не було часу розбиратися з нуля як це працює. Після такого поверхнового пояснення вже знаю на що звертати увагу при формуванні власної думки. Хоча враховуючи, що регламент та інша інформація є публічною на сайті, то брехні в цьому відео немає і я готовий інвестувати сюди кошти)
Дякую за відео! З питань до пана Андрія що не прозвучали: - Не вийшло купити Козацький. - Що як не вийде купити Оушен і Житній? Відмовитесь від ідеї купувати великі об'єкти? Але важливо зазначити що присутність Інжур на аукціоні вже створює конкуренцію і підвищує ціну на актив, що для приватизації чудово!
Дмитро, вітаю! Вся ідея спільних інвестицій полягає в об'єднанні малого капіталу в великий. Торги за Козацький дали змогу показати нашим інвесторам, що дуже важлива максимально реальна закрита ставка при реєстрації в аукціоні, яка дає змогу під час торгів робити ставку останнім бачачи всі інші ставки. Щоб робити такі ставки потрібно мати достатньо коштів до початку аукціону, щоб розуміти на які ресурси ми можемо спиратись. Якщо ми не зможемо купити якийсь об"єкт, що виставлений на приватизацію, то повернемо кошти одразу інвесторам. Так вже було по Козацькому. Але ми віримо, що наша перемога в аукціонах це лише питання часу! Дякую, що цікавитесь!
Найбільше чекаю саме цей прєкт від ОК. Загалом в такому форматі найбільше подобається те що обговорюється проблеми які мене стосуються безпосередньо, як громадянина і як міні інвестора 😊
Пане Андрію. До останніх запитань, все було на 12. А потім трохи гірше. Думаю треба обрати іншу позицію що до відповіді на питання про той ресторан... Спокійнішу. По типу " там все було правильно, законно і прозоро, хто хоче детально розібратись ось посилання". Бо по більшості (мені) всеодно шо там було. А от легка знервованість помітна.
@@AndriiZhurzhii Пане Андрію, По-перше, щиро дякую за участь у відео, було справді неймовірно цікаво послухати детальніше про Inzhur! (і не лише від когось, а саме від Вас) По-друге, не можу не погодитись з попереднім коментарем. Я, як потенційний інвестор, все ж помітив у відповіді на останнє питання (яке є доволі важливим з точки довіри, адже розбирається конкретний пириклад "порушення регламенту" Inzhur) більше нервування та якоїсь підсвідомої агресії (справді складно описати це, однак загалом були відчуття, які зменшують рівень довіри та бажання інвестувати свої гроші саме за допомогою Inzhur). У жодному разі не кажу Вам вимкнути емоції, адже Ви ЛЮДИНА. Пишу даний коментар лише з метою надати Вам точку зору ще одного потенційного інвестора, що переглянув відео WW та дізнався більше про Ваш фонд. Пропозиція щодо зміни тактики підходу до відповіді на це питання на більш нейтральну та спокійну справді є слушною, на мою думку. Гадаю, це зможе значно підвищити довіру до компанії не лише у випадку даного відео, а й загалом у обговоренні цьої теми з усіма зацікавленими у майбутньому
Питання, з вашого регламенту, для людини що не розбирається в реітах, не зовсім зрозуміло що відбувається з сертифікатами після закінчення діяльності фонду. Інжур їх викуповує за ринковою вартістю чи щось інше?
Якщо фонд ліквідується, то він має продати всі активи за ринковою ціною і виплатити кошти власникам сертифікатів пропорційно до кількості сертифікатів. Але фонд також може продовжити свою діяльність на той же термін. В такому разі фонд так само зобов"язаний викупити сертифікати у всіх бажаючих за ринковою ціною активів
@@AndriiZhurzhii На відео ви згадали що деякі сертифікати торгуються на українській біржі. Як я зрозумів надалі ви планується інтегруватись з українською біржею щоб всі заявки на перепродаж (з майбутнього кабінету) опрацьовувались через неї?
@@Paul-qn5kt , не плануємо інтегруватись з діючими біржами. Там немає ліквідності. Займаємось розробкою автоматизації перепродажу через кабінет інвестора.
було колись таке шахрайство - інвестиції у зарядні станції для електромобілів, де кожен міг викупити конкретну зарядну станцію і помацати її як і тут перед покупкою, але проблема була в тому, що одні й ті самі станції продавались різним людям і "дивіденди" насправді виплачувались з нових людей у стилі піраміди. Які механізми в даному випадку гарантують, що це не "безкінечний" фонд який може продавати ті самі активи до безкінечності? P.S. дякую за інтерв'ю
Вітаємо! На нашому сайті ви можете у відкритому доступі перевірити аудити за попередні роки, і перевірити, що знаходиться в активах кожного Фонду. В розділі документів міститься повний пакет, з яким можна ознайомитись/та перевірити:)
Дуже важко слухати через те що гість майже ніколи не дослуховує питання. Я очікувала діалогу, а вийшло трошки агресивний монолог гостя зі слабкими спробами ведучого цей монолог спрямувати
Ну власне сам Журжій підтвердив, що бізнес полягає в тому, щоб заробляти в момент продажу нерухомості інвесторам . Все інше декорації. Чи можна засуджувати таку бізнес-модель? Звичайно ні. Але кожен інвестор має усвідомлювати, що заплатив премію до ціни обʼєкта.
Чим відрізняється кабінет інвестора саме в Інжурі з тими ж таки інвестиційними сертифікатами наприклад в Універ? І до речі, чому в тому ж таки Універі Інжур оушен зник?
Михайло, доброго дня. Дмитро Карпіловський і його УкрІнвестКлуб це ютуб-канал на 400 тисяч підписників. Ми співпрацюємо з ними як і з будь-якими іншими майданчиками, які дозволяють нам розповідати інформацію про Inzhur, якомога більшій кількості Українців. Те що ми приходимо до когось на ефір чи записуємо відео не означає, що ті чі інші ютуб-канали є учасниками Inzhur.
@@inzhurREIT вірю але фінпоказники закладені - дуже оптимістичні, що будете робити в негативному сценірії? війна може тривати довго, тому краще інвестувати в ОВДП бо % точно буде вищим і відсутні податки. Навіщо вибирати ризиковані активи, якщо можна вибрати активи гарантовані державою
@@byldozer100 , вітаю! Про які саме фін.показники? Ми не практикуємо закладати оптимістичний сценарій в наші прогнози. З приводу ОВДП чи депозитів, то ви можете робити це напряму, якщо вам це цікаво. Ми ж пропонуємо спільно інвестувати в нерухомість і разом робити великі інвестиції, які жоден інвестор самостійно не зможе реалізувати. І як наслідок заробити значно більше або ні
Дякую за відео. Думаю спробую, як рекомедували.
Поки що є сумніви в p2p угодах, хотілося б більшої прозорості, що б інвестор міг бачити скільки угод було зроблено за період, по якій ціні і тд.
Ви можете потестити придбавши Оушен чи Житній. Там не великий чек. Можна придбати і потім продати. Комісій немає з нашої сторони жодних.
З приводу розкриття даних по угодах, то зараз працюємо над цим.
Дуже дякую, що провели таке інтерв'ю з влучними запитаннями, було дуже цікаво.
Раніше вже чув про Інжур, але не було часу розбиратися з нуля як це працює. Після такого поверхнового пояснення вже знаю на що звертати увагу при формуванні власної думки.
Хоча враховуючи, що регламент та інша інформація є публічною на сайті, то брехні в цьому відео немає і я готовий інвестувати сюди кошти)
Дякую за позитивний відгук!
Дякую за відео!
З питань до пана Андрія що не прозвучали:
- Не вийшло купити Козацький.
- Що як не вийде купити Оушен і Житній? Відмовитесь від ідеї купувати великі об'єкти?
Але важливо зазначити що присутність Інжур на аукціоні вже створює конкуренцію і підвищує ціну на актив, що для приватизації чудово!
Дмитро, вітаю!
Вся ідея спільних інвестицій полягає в об'єднанні малого капіталу в великий.
Торги за Козацький дали змогу показати нашим інвесторам, що дуже важлива максимально реальна закрита ставка при реєстрації в аукціоні, яка дає змогу під час торгів робити ставку останнім бачачи всі інші ставки. Щоб робити такі ставки потрібно мати достатньо коштів до початку аукціону, щоб розуміти на які ресурси ми можемо спиратись.
Якщо ми не зможемо купити якийсь об"єкт, що виставлений на приватизацію, то повернемо кошти одразу інвесторам. Так вже було по Козацькому.
Але ми віримо, що наша перемога в аукціонах це лише питання часу!
Дякую, що цікавитесь!
Найбільше чекаю саме цей прєкт від ОК. Загалом в такому форматі найбільше подобається те що обговорюється проблеми які мене стосуються безпосередньо, як громадянина і як міні інвестора 😊
Ну я зареєструвався в Інжур і інвестував через пару хвилин коли дізнався від Останього капіталіста.
Дякуємо, що Ви з нами!😊❤
А треба було спочатку розібратися 😅
@@АндрійГуцалюк-м5д На то і потрібний Океан плаза дрібна інвестиція щоб глянути як воно працює.
@@edoretan Щоб дізнатися що він не ліквідний і в боргах ? Достатньо посьорчити інтернет
@@АндрійГуцалюк-м5д ну то саме собою
То випуск "спеціальний" чи все ж "рекламний"?)
Вітаємо! Це рекламна інтеграція, мета якої розкрити і відповісти на більшість питань, які глядачі залишають під відео🙌
#комент4ібільшеслів
Дякую за черговий крутий випуск! І ще кілька слів у коментар для кращого просування відео ютубом!
Дякую за позитивний відгук!
@@AndriiZhurzhii ого, не очікував реакції 😁
Пане Андрію. До останніх запитань, все було на 12. А потім трохи гірше. Думаю треба обрати іншу позицію що до відповіді на питання про той ресторан... Спокійнішу. По типу " там все було правильно, законно і прозоро, хто хоче детально розібратись ось посилання". Бо по більшості (мені) всеодно шо там було. А от легка знервованість помітна.
Є цікаві питанні, а є не цікаві. Я жива людина і маю право на емоції )))))
Шо ви вчипилися? людина не любить конкретику ... А ви таке питаєте
@@AndriiZhurzhii Пане Андрію,
По-перше, щиро дякую за участь у відео, було справді неймовірно цікаво послухати детальніше про Inzhur! (і не лише від когось, а саме від Вас)
По-друге, не можу не погодитись з попереднім коментарем. Я, як потенційний інвестор, все ж помітив у відповіді на останнє питання (яке є доволі важливим з точки довіри, адже розбирається конкретний пириклад "порушення регламенту" Inzhur) більше нервування та якоїсь підсвідомої агресії (справді складно описати це, однак загалом були відчуття, які зменшують рівень довіри та бажання інвестувати свої гроші саме за допомогою Inzhur).
У жодному разі не кажу Вам вимкнути емоції, адже Ви ЛЮДИНА. Пишу даний коментар лише з метою надати Вам точку зору ще одного потенційного інвестора, що переглянув відео WW та дізнався більше про Ваш фонд. Пропозиція щодо зміни тактики підходу до відповіді на це питання на більш нейтральну та спокійну справді є слушною, на мою думку.
Гадаю, це зможе значно підвищити довіру до компанії не лише у випадку даного відео, а й загалом у обговоренні цьої теми з усіма зацікавленими у майбутньому
@@valentineonischenko8237 якщо ви потенційний інвестора инжиру- то краще ним і залишатися
@@valentineonischenko8237, дякую за ваш коментар, та що подивились відео!
Питання, з вашого регламенту, для людини що не розбирається в реітах, не зовсім зрозуміло що відбувається з сертифікатами після закінчення діяльності фонду. Інжур їх викуповує за ринковою вартістю чи щось інше?
Якщо фонд ліквідується, то він має продати всі активи за ринковою ціною і виплатити кошти власникам сертифікатів пропорційно до кількості сертифікатів. Але фонд також може продовжити свою діяльність на той же термін. В такому разі фонд так само зобов"язаний викупити сертифікати у всіх бажаючих за ринковою ціною активів
@@AndriiZhurzhiiа чому за ринковою, а не за оціночною? Насправді воно має співпадати, але чи співпадає не дізнається ніхто в найближчі декілька років
Чому ніяк не можна автоматизувати процесс перепродажу сертифікатів в особистому кабінеті, додати новий розділ в кабінеті?
Можна. Працюємо)
Щоб була хоч якась інформація що до кількості операцій, ціни, то що, по тим чи іншим фондам. Бо зараз взагалі не зрозуміло є ліквідність чи ні.
@@Paul-qn5kt Вітаємо! Працюємо в цьому напрямку. Прагнемо покращувати функціонал особистого кабінету. Дякуємо за Ваш фідбек!❤💫
@@AndriiZhurzhii На відео ви згадали що деякі сертифікати торгуються на українській біржі. Як я зрозумів надалі ви планується інтегруватись з українською біржею щоб всі заявки на перепродаж (з майбутнього кабінету) опрацьовувались через неї?
@@Paul-qn5kt , не плануємо інтегруватись з діючими біржами. Там немає ліквідності. Займаємось розробкою автоматизації перепродажу через кабінет інвестора.
було колись таке шахрайство - інвестиції у зарядні станції для електромобілів, де кожен міг викупити конкретну зарядну станцію і помацати її як і тут перед покупкою, але проблема була в тому, що одні й ті самі станції продавались різним людям і "дивіденди" насправді виплачувались з нових людей у стилі піраміди.
Які механізми в даному випадку гарантують, що це не "безкінечний" фонд який може продавати ті самі активи до безкінечності?
P.S. дякую за інтерв'ю
Зайдіть на сайт і спробуйте купити розпродані фонди, а це не можливо
Вітаємо! На нашому сайті ви можете у відкритому доступі перевірити аудити за попередні роки, і перевірити, що знаходиться в активах кожного Фонду. В розділі документів міститься повний пакет, з яким можна ознайомитись/та перевірити:)
@@inzhurREIT дякую за відповідь :)
Всі операції з цінними паперами йдуть через Національний депозитарій України. Це як НБУ для банків
Тут справа в тому що на старті є переоцінка самої будівлі .... і якщо(коли) фонд будуть ліквідувати то ви отримаєте лише малу частину ваших заощаджень
Дуже важко слухати через те що гість майже ніколи не дослуховує питання. Я очікувала діалогу, а вийшло трошки агресивний монолог гостя зі слабкими спробами ведучого цей монолог спрямувати
Прикро, що це все, що ви почули в цьому відео. Значить ми недопрацювали. Маємо старатись краще наступного разу. Дякую за коментар
Цікаво, скільки Інжур заплатив за цю рекламу.
Ну власне сам Журжій підтвердив, що бізнес полягає в тому, щоб заробляти в момент продажу нерухомості інвесторам . Все інше декорації. Чи можна засуджувати таку бізнес-модель? Звичайно ні. Але кожен інвестор має усвідомлювати, що заплатив премію до ціни обʼєкта.
На 2:00 я такого не почув. Може я цей момент прослухав? Можете сказати, на якій хвилині він це підтверджує?
Там немає нічого подібного.
Чим відрізняється кабінет інвестора саме в Інжурі з тими ж таки інвестиційними сертифікатами наприклад в Універ?
І до речі, чому в тому ж таки Універі Інжур оушен зник?
Вітаю! Сертифікати однакові. В Універі думаю просто завершився пакет, який ми їм передавали ля продажу
Було запитання про карпіловського? Його присутність в проекті це червоний прапорець
Михайло, доброго дня. Дмитро Карпіловський і його УкрІнвестКлуб це ютуб-канал на 400 тисяч підписників. Ми співпрацюємо з ними як і з будь-якими іншими майданчиками, які дозволяють нам розповідати інформацію про Inzhur, якомога більшій кількості Українців. Те що ми приходимо до когось на ефір чи записуємо відео не означає, що ті чі інші ютуб-канали є учасниками Inzhur.
Не цікаво
Не погоджусь із таким твердженням. Якщо ви вже на цьому каналі то тема що обговорювалась прямо таки дуже цікава для вивчення.
😢 сумно, не зовсім видно перспектив
Маємо надію, що Ваші погляди зміняться! Прагнемо зростати та робити вклад в сферу інвестування в Україні. Слідкуйте за оновленнями🤗
@@inzhurREIT вірю але фінпоказники закладені - дуже оптимістичні, що будете робити в негативному сценірії? війна може тривати довго, тому краще інвестувати в ОВДП бо % точно буде вищим і відсутні податки. Навіщо вибирати ризиковані активи, якщо можна вибрати активи гарантовані державою
@@byldozer100 , вітаю! Про які саме фін.показники? Ми не практикуємо закладати оптимістичний сценарій в наші прогнози.
З приводу ОВДП чи депозитів, то ви можете робити це напряму, якщо вам це цікаво. Ми ж пропонуємо спільно інвестувати в нерухомість і разом робити великі інвестиції, які жоден інвестор самостійно не зможе реалізувати. І як наслідок заробити значно більше або ні