Чув, що ідея Цельсія з перевернутою шкалою була обумовлена зручністю у побуті. В побутових термометрах тоді не потрібні від'ємні значення, адже температури вище кипіння води в природі зустрічаються не часто, а ось нижче замерзання води - кожної зими.
найкраща так шкала най якій літом не так жарко а зимою не так холодно, але... 😅 взагалі всі шкали дость субєктивні, ось як можна вимірювати швидуість у вузлах
Сьогодні в південно-східному напрямку від Кривого Рогу на 12:00 годину вже 38° в тіні лісосмуги. І жодного пориву вітру. Хлопці в броні як в каструлі.....
Цікавезне відео, дякую!!! Світло у колбі на розлив - -суперово)) Чи можуть біути інші системи виміру температури? ЗВичайно, наука не стоїть на місці. До прикладу, а яка температура замерзання гравітації?))
Довго не міг зрозуміти чому досі існують імперські міри, поки не прочитав, що десяткова система контрінтуітивна. Основою імперської системи є дюжина, тобто 12. Чим 12 краще 10? Тим, що двлиться на 2, 3, 4, 6, а 10 тільки на 2 і 5. Звідки фізчна основа 12? Це кількість фаланг пальців руки крім великого. Звідти і перша міра дюйм - довжина фаланги пальця. Коротче, якщо знати звідки все береться, то імперська система не настільки вже і незручна. Ніхто зараз не пам'ятає, але в совку діагоналі телевізорів були в см. Зараз все в дюймах і люди нормально з цим живуть
Дякую за дуже цікаву розповідь. Дізнався багато нового. Не знаю, чи створять нові шкали вимірювання, але навряд, щоб вони витіснили шкалу Цельсія і шкалу Кельвіна.
ха, згадалась історія навпаки. розграфляємо зошит, викладач дає мені шмат градусника, я, не придивившись, кажу:"дякую за лінійку", а він відповідає, жартуючи:"це не лінійка - це дуже цінний пластик"
Дякую за цікаве відео, та вашу творчість! Гадав, що після шкали Цельсію, вже важко щось вигадати. Чи плануєте ви відео про системи мір - різні національні та метричну, яка зараз використовується у більшості країн світу, на кшталт температурної шкали Цельсію.
Ну дивись, ти користуєшся для виміру доби - 24 години, години - 60 хвилин, хвилини - 60 секунд, коло 360 градусів, логічно? Зовсім ні, зручно? Мабуть так бо ти так звик і іншої системи не пробував.
@@nexgenuaні, зовсім не зручно, особливо коли потрібно порахувати різницю в часі. Жаль що заглохнули всі ідеї перевести вимірювання часу в десятину систему.
Те, що страшенно дорогий апарат NASA згорів в атмосфері Марса, саме й є "проблемою забаганки" (15:18) американців, які тримаються за "фути й фаренгейти", доводячи до таких помилок. Це Північна Корея і Росія (тепер) можуть зосередитись на якихось власних одиницях, бо їм не треба підлаштовуватись під інших вчених і технології в світі. ;)
18:16 те саме відчуття коли довелося винайти нову систему вимірювання температури, аби дружина не дізналася що Реомюр пʼє горілку в лабораторії, тому від нього тхне спиртом після повернення до дому.
В математиці спочатку думали, що винайдення нуля було достатньо. Потім що винайдення від'ємних чисел було достатньо. Потім так само з ірраціональними і комплексними числами. І потім створили тензори і багато чого ще. Тож чекаю на шкалу, що охопить нижче нуля по кельвіну
Про США: так, напевне, консерватизм населення грає велику роль. Але так скрізь. Представте, що в Україні вирішили б перейти на шкалу Кельвіна, наприклад. Точно так же піднявся б стогін серед людей, крики "ми так не звикли", і т.п. США, зокрема, не можуть просто взяти й перейти на Цельсій чи на метричну систему, тому що всі стандарти, все виробництво, інструменти, тощо розроблені й стверджені під Фаренгейт і імперську систему довжин і ваги. А економіка у них - найбільша у світі. Це просто дуже важко економічно.
До речі, часто люблять казати, що США єдині використовують градуси Фаренгейта і імперську шкалу, але при цьому забувають, що в США живе понад 300 мільйонів людей, а за економікою вони рівняються з цілою Європою
@@blackwolf_365 Не перейдуть, тому що вини в школi не вивчають. Вивчають дробi, таблицю множення до 12, та вся iмперська система. Причому, якщо запитати американця скiльки iнчiв в 150 футах (приклад) - вiн не зможе вiдповiсти, тому-що це рiзне.
НУ, мабуть, як і географічний термін "клімат" до тієї ж температури? Чи ви пропонуєте в науково-популярному блозі про географію обмежуватись виключно "землезнавством?? А як бути з інформацією, яка зосередилась на межі наук? А як бути з географією поширення тих самих температурних шкал? НА мою думку авторка не надто намагалась влізти на територію термодинаміки. Одночасно змогла поєднати знання з галузі фізики, історії з проекцією на географію. Навряд чи сьогодні можна бути географом у виключно класичному розумінні цього терміну.
@@Yanek_69 Шановий Валерій, дякую за таку кількість питань! Схоже. Ви маєте певний стосунок до географії ..., але 1) Землезнавство не має відношення до географії, це розділ планетології! 2) Інформація - це не дані, повідомлення і т. і., цей феномен значно складніший, інформація - це щось несподіване, неочікуване, сигнал, що, будучи сприйнятим, змінєю структуру, поведінку реципієнта ...! 3) Межі наук визначаються межами їх дослідження, які не є абсолютними! 4) "як бути з географією поширення тих самих температурних шкал?" - абсолютно безграмотний вислів, що вказує на нерозуміння того, що є областю (доменом) дослідення географії! 5) Так, у 19-му столітті фізичну географію пов'язували з тими об'єктам, фізичні характеристики яких можна було виміряти, температура була серед них, але на сьогодні географія доволі далека від цього, так що ніякої проекції на географію бути не може! 6) На жаль, сьогодні навіть географи не розуміють, чим мають займатися! Це дійсно складно!
@@Yanek_69 Перепрошую, забув прокоментувати Вау позицію стосовно клімату! Поняття "клімат" не є географічним, це поняття має відношення до кліматології як науки про довгочасні стани атмосфери ...
@@ОлексаКовальов Посміхнуло)) Просто наведу цитату з Вікі, і додам від себе, що вже давно не кажуть "географія", віддаючи перевагу терміну "географічні науки", але ось власне цитата: "Кліматоло́гія (від грец. κλίμα - «нахил» і -λογία - «знання») - наука, що вивчає питання кліматоутворення, опис і класифікацію клімату земної кулі, антропогенні впливи на клімат. Належить до географічних наук, оскільки клімат є географічною характеристикою. Так само належить до географічної частини метеорології, оскільки кліматотворні процеси мають геофізичну природу".
Тут вже і мені цікаво чи не винайдуть нові шкали виміру? Можливо є ще щось зручніше? І чи буде готовий світ перейти на щось нове в настільки звичному розділі життя?
@@JANOVSKAGEO в який момент це було сказано? І що це таке - "термодинамічна рідина"? це якась нова вигадка? В термодинаміці розглядають "робоче тіло" (газ або рідина).
не знаю чи з часом зміниться температурна шкала, але от саме вимірювання часу на фоні метрів і грамів виглядає анахронізмом. те ж саме з кутами. але перевести це все у десятичну систему певно вже не реально.
Як це не дивно, але я думаю що одної температурної шкали недостатньо, як мінімум повинна бути своя для вчених, і своя для людей. Це все одно що звичайна масса і атомна, у вчених своя сфера вимірювання, де потрібна максимальна точність, а людей своя, де потрібна максимальна зручність навіть якщо вона не дуже точна.
нам якось коту наміряли купу кіло та призначили на цю вагу антибіотики, тому що на вагах був якийсь затуп, треба було їх включити, якось зачекати, інакше вони з фунтів не перемикалися 🙈
В Америці на всіх продуктах пишуть вагу у фунтах і грамах разом. Думаю нове покоління змінить систему на метричну бо вже всі сміються з мему «what the f is a kilometer🦅🦅🦅»
Дякую) він був англійцем, і тому я озвучила його ім'я так, як воно звучить в оригіналі. Зарубіжних акторів з таким іменем ми називаємо саме Айзек, а не Ісаак. Тому не розумію, чому Ньютон має звучати по-іншому
@@JANOVSKAGEO Це через традиції української мови, пов'язані з запозиченими іменами, пані Валеріє. Відповідно до перекладів Біблії ми передаємо єврейські ймена так, як вони звучать ув оригіналі, проте наближаємо їх до української вимови. Тож, наприклад, Ісак, Ісав і Яків.;)))
Кому потрібно той знає і вживає дюйми рама та колеса велосипеда у дюймах, діагональ телевізора у дюймах, металеві труби до 2" 50мм вимірюють по внутрішньому діаметру
Як приємно бачити, що дівчинка з «Хронік Нарнії» виросла і стала вести научно-популярний канал українською. Просто скарб ❤
Ой, точно, схожа!
Я вже здаєтьмя їй писала що вона дуже схожа на Люсі
Науково*
Уявила собі, як десь в дуже-дуже холодній галактиці в кафе і барах просять налити скляночку світла)))
Дяка за вашу роботу!
шоб шо? шоб потім пісюн світився в темряві? ні ні, дякую! ))
щоб коли пукаєш,світлячки літали!😂😂😂@@adosadios
цікаво, яке воно на смак
Пів години цікавого та якісного контенту, ооо тааааак
Дякую! 💖
Дуже цікаво! А я все думала як так сталося, що шкала Фаренґайта така недолуга, а він просто не любив дроби 😆
Ви робите важливу справу для розвинення українського Ютюба
та популярізації української мови вцілому. Слава Україні !
Неймовірно цікаве, якісне і корисне відео! Як фізик я в захваті 😅
Чув, що ідея Цельсія з перевернутою шкалою була обумовлена зручністю у побуті. В побутових термометрах тоді не потрібні від'ємні значення, адже температури вище кипіння води в природі зустрічаються не часто, а ось нижче замерзання води - кожної зими.
звучить логічно) ймовірно, так і було
Дякую за український контент.
Чудове відео, багато матеріалу, зовсім нема "води" - все по суті. Здоров'я, миру і процвітання!
Дякую 🥰
Так цікаво дізнатися про всі ці дослідження! Не уявляю як багато люди працювали, щоб усе це продумати. Дякую за відео❤❤❤
Дякую за цікавинку та поглиблення знань) корисне відео і потрібне) Слава Україні та її героям!
Цельсії - топ🔥 нічого краще не придумають
найкраща так шкала най якій літом не так жарко а зимою не так холодно, але... 😅
взагалі всі шкали дость субєктивні, ось як можна вимірювати швидуість у вузлах
не повіриш. там реально рахували вузли на мотузці. дешево і сердито.
Господи, який же класний канал. Я так пишаюсь, що в нас така інтелектуальна молодь ❤
бомбезний випуск! в сенси потужності. 🔥
так цікаво та пізновально!
дякую. 👍
дякую! 🥰
Дякую вам за ваші чудові відео. Як завжди дуже цікаво і змістовно. не розумію американців і їх оці фаренгайти, фути, фунти, галони, милі , дюйми...
Здається базові речі, але стільки нового. Дякую за таку подачу інформації.
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
Дякую! Дуже цікаво вас слухати
Дякую за пізнавальне відео, дізнався багато нового!
Як завжди все цікаво та корисно 👍
Хай квітне Український ютуб 🇺🇦 ❤❤
Яновська, ти топ. Коментар і вподобайка задля просування файного українського контенту ❤
Сьогодні в південно-східному напрямку від Кривого Рогу на 12:00 годину вже 38° в тіні лісосмуги. І жодного пориву вітру. Хлопці в броні як в каструлі.....
😭
жах😥
Вау😮 8 шкал.
Дякую, за якісним та цікавий контент ❤
Дуже велике дякую, вам, за вашу працю!!!
Мені здається, що нових температурних шкал на побутовому рівні навряд чи знайдеться. Бо наше життя напряму залежить саме від води, бо вона всюди
Чудове відео. Дякую вам за ваш канал!
понеділок 🤝🏻 відео Яновської
У мене такий крейзі день на роботі, дякую, що даєте змогу розбавити його чимось цікавим та науковим 🥹
Дякую. Дуже цікавий контент і подача ❤
Лайк, підписка, комент, спонсорство 😊
Дякую за цікавий випуск!
Цікавезне відео, дякую!!! Світло у колбі на розлив - -суперово)) Чи можуть біути інші системи виміру температури? ЗВичайно, наука не стоїть на місці. До прикладу, а яка температура замерзання гравітації?))
Довго не міг зрозуміти чому досі існують імперські міри, поки не прочитав, що десяткова система контрінтуітивна. Основою імперської системи є дюжина, тобто 12. Чим 12 краще 10? Тим, що двлиться на 2, 3, 4, 6, а 10 тільки на 2 і 5. Звідки фізчна основа 12? Це кількість фаланг пальців руки крім великого. Звідти і перша міра дюйм - довжина фаланги пальця. Коротче, якщо знати звідки все береться, то імперська система не настільки вже і незручна. Ніхто зараз не пам'ятає, але в совку діагоналі телевізорів були в см. Зараз все в дюймах і люди нормально з цим живуть
Дякую за дуже цікаву розповідь. Дізнався багато нового. Не знаю, чи створять нові шкали вимірювання, але навряд, щоб вони витіснили шкалу Цельсія і шкалу Кельвіна.
Дякую.Супер.
Дуже цікаво. Дякую!
З нетерпінням чекаю на наступне відео.
Всього Вам найкращого!
Я навіть уявити не можу, як світло може стати рідиною. Надіюсь це швидко розвинеться, і буде більше пояснень на реальному прикладі.
контент топ
Як завжди - цікава тема з неймовірно талановитою подачею автора❤
Привіт.Ви мила)Стосовно даної теми.Шкала Цельсія більш зручніша.А шкала Фаренгейта більш точніша)Якось так)
З дитинства вимірюю температуру метровою лінійкою 😊
ха, згадалась історія навпаки. розграфляємо зошит, викладач дає мені шмат градусника,
я, не придивившись, кажу:"дякую за лінійку",
а він відповідає, жартуючи:"це не лінійка - це дуже цінний пластик"
дякую
Так дивно, що придумували такі трохи абсурдні шкали вимірювання)
Дякую за цікаве відео, та вашу творчість! Гадав, що після шкали Цельсію, вже важко щось вигадати. Чи плануєте ви відео про системи мір - різні національні та метричну, яка зараз використовується у більшості країн світу, на кшталт температурної шкали Цельсію.
Аще в Америці дюйми, фути, милі, галони. Так зручно, що аж розбився космічний апарат об Марс. Інженери не так зрозуміли друг дружку
ті америкоси взагалі трохи того
Ну дивись, ти користуєшся для виміру доби - 24 години, години - 60 хвилин, хвилини - 60 секунд, коло 360 градусів, логічно? Зовсім ні, зручно? Мабуть так бо ти так звик і іншої системи не пробував.
@@nexgenuaні, зовсім не зручно, особливо коли потрібно порахувати різницю в часі. Жаль що заглохнули всі ідеї перевести вимірювання часу в десятину систему.
Інчі
@@igorpiatovol5595 😁
Аж 8 шкал. Я тільки про 3 чула
Дякую за відео
Те, що страшенно дорогий апарат NASA згорів в атмосфері Марса, саме й є "проблемою забаганки" (15:18) американців, які тримаються за "фути й фаренгейти", доводячи до таких помилок. Це Північна Корея і Росія (тепер) можуть зосередитись на якихось власних одиницях, бо їм не треба підлаштовуватись під інших вчених і технології в світі. ;)
18:16 те саме відчуття коли довелося винайти нову систему вимірювання температури, аби дружина не дізналася що Реомюр пʼє горілку в лабораторії, тому від нього тхне спиртом після повернення до дому.
Історія температури почалася одночасно з історією Всесвіту.
Я колись слухав відео на цю тему, але дана робота більш пропрацьована. Цікаво було оновити пам'ять.
Чекав що загадють що в кельвінах вимірюється ще температура кольорового спектру
Привіт. У нас в загальному коридорі на вікні схожий термометр. Не залежить від інтернета, електрики, простий та надійний.
В математиці спочатку думали, що винайдення нуля було достатньо. Потім що винайдення від'ємних чисел було достатньо. Потім так само з ірраціональними і комплексними числами. І потім створили тензори і багато чого ще.
Тож чекаю на шкалу, що охопить нижче нуля по кельвіну
Дуже цікаво. Знав тільки цельсія, кельвіна, фаренгейта і рейомюра а принцип на якому побудовано, тільки цельсія
Про США: так, напевне, консерватизм населення грає велику роль. Але так скрізь. Представте, що в Україні вирішили б перейти на шкалу Кельвіна, наприклад. Точно так же піднявся б стогін серед людей, крики "ми так не звикли", і т.п.
США, зокрема, не можуть просто взяти й перейти на Цельсій чи на метричну систему, тому що всі стандарти, все виробництво, інструменти, тощо розроблені й стверджені під Фаренгейт і імперську систему довжин і ваги. А економіка у них - найбільша у світі. Це просто дуже важко економічно.
До речі, часто люблять казати, що США єдині використовують градуси Фаренгейта і імперську шкалу, але при цьому забувають, що в США живе понад 300 мільйонів людей, а за економікою вони рівняються з цілою Європою
США поступово переходять на метричну систему. Але саме в побуті поки ні.
перейдуть лише зі зміною поколінь. люди зазвичай ніколи ні в чому не міняються - вони просто помирають і їм на заміну приходять нові
Це як "лагідна українізація". Таке не працює. Треба зробити зусилля, і перейти на метричну систему. І так, перший час просто не буде.
@@blackwolf_365 Не перейдуть, тому що вини в школi не вивчають. Вивчають дробi, таблицю множення до 12, та вся iмперська система. Причому, якщо запитати американця скiльки iнчiв в 150 футах (приклад) - вiн не зможе вiдповiсти, тому-що це рiзне.
@@AlexD-oy7zl ахахахха, жесть. але в принципі дюйм - то фаланга пальця, а фут - то стопа, тому логічно
Олекса (Номад)
"яновська про географію"!!! Дуже гарний напрям ..., тільки "ІСТОРІЯ ТЕМПЕРАТУРИ" (дивна назва) до географії не має жодного стосунку!
НУ, мабуть, як і географічний термін "клімат" до тієї ж температури? Чи ви пропонуєте в науково-популярному блозі про географію обмежуватись виключно "землезнавством?? А як бути з інформацією, яка зосередилась на межі наук? А як бути з географією поширення тих самих температурних шкал? НА мою думку авторка не надто намагалась влізти на територію термодинаміки. Одночасно змогла поєднати знання з галузі фізики, історії з проекцією на географію. Навряд чи сьогодні можна бути географом у виключно класичному розумінні цього терміну.
@@Yanek_69 Шановий Валерій, дякую за таку кількість питань! Схоже. Ви маєте певний стосунок до географії ..., але 1) Землезнавство не має відношення до географії, це розділ планетології!
2) Інформація - це не дані, повідомлення і т. і., цей феномен значно складніший, інформація - це щось несподіване, неочікуване, сигнал, що, будучи сприйнятим, змінєю структуру, поведінку реципієнта ...!
3) Межі наук визначаються межами їх дослідження, які не є абсолютними!
4) "як бути з географією поширення тих самих температурних шкал?" - абсолютно безграмотний вислів, що вказує на нерозуміння того, що є областю (доменом) дослідення географії!
5) Так, у 19-му столітті фізичну географію пов'язували з тими об'єктам, фізичні характеристики яких можна було виміряти, температура була серед них, але на сьогодні географія доволі далека від цього, так що ніякої проекції на географію бути не може!
6) На жаль, сьогодні навіть географи не розуміють, чим мають займатися! Це дійсно складно!
@@Yanek_69 Перепрошую, забув прокоментувати Вау позицію стосовно клімату! Поняття "клімат" не є географічним, це поняття має відношення до кліматології як науки про довгочасні стани атмосфери ...
@@ОлексаКовальов Посміхнуло)) Просто наведу цитату з Вікі, і додам від себе, що вже давно не кажуть "географія", віддаючи перевагу терміну "географічні науки", але ось власне цитата: "Кліматоло́гія (від грец. κλίμα - «нахил» і -λογία - «знання») - наука, що вивчає питання кліматоутворення, опис і класифікацію клімату земної кулі, антропогенні впливи на клімат. Належить до географічних наук, оскільки клімат є географічною характеристикою. Так само належить до географічної частини метеорології, оскільки кліматотворні процеси мають геофізичну природу".
Тут вже і мені цікаво чи не винайдуть нові шкали виміру? Можливо є ще щось зручніше? І чи буде готовий світ перейти на щось нове в настільки звичному розділі життя?
В промисловості американці часто використовують метричну систему і Цельсієм, бо користуються іноземним обладнанням.
якщо станемо міжпланетною цивілізацією то будуть і нові потреби виміру
6:00 як корелюються тут кипляча вода і лляна олія, що зупинилась на позначці... хоч би пояснення, що олія використовувалась у якості робочої рідини
А словосполучення "термометрична рідина - лляна олія" для кого було сказано?)
@@JANOVSKAGEO в який момент це було сказано? І що це таке - "термодинамічна рідина"? це якась нова вигадка? В термодинаміці розглядають "робоче тіло" (газ або рідина).
@@valeryoplakansky6250 5:18
так сказала ж, термометричний матеріал
не знаю чи з часом зміниться температурна шкала, але от саме вимірювання часу на фоні метрів і грамів виглядає анахронізмом.
те ж саме з кутами.
але перевести це все у десятичну систему певно вже не реально.
Чи це не композиції Jeremy Soule з TES грають на фоні відео?
я також думаю що в майбутньому може з'явитись нова шкала вимірювання температури, і скоріш за все навіть не одна...
Цікаво! Але Фаренґайт дуже ріже слух. Фаренгайт же ж (Fahrenheit)!
Як це не дивно, але я думаю що одної температурної шкали недостатньо, як мінімум повинна бути своя для вчених, і своя для людей. Це все одно що звичайна масса і атомна, у вчених своя сфера вимірювання, де потрібна максимальна точність, а людей своя, де потрібна максимальна зручність навіть якщо вона не дуже точна.
Ех, я очікував побачити ще логарифмічну шкалу, якщо взаглі такі винаходили.
нам якось коту наміряли купу кіло та призначили на цю вагу антибіотики, тому що на вагах був якийсь затуп, треба було їх включити, якось зачекати, інакше вони з фунтів не перемикалися 🙈
8:30 _"а ще це найнижча температура"_ Що, в нього навіть селітри не було?
Шкода марсіанський апарат
Вам ще з тілівізорів не пишуть, щоб запустити ваші випуски туди також?))
це великий комплімент для мене 🥰 дякую! і не пишуть 😅
@@JANOVSKAGEO ну може ще напишуть, було б дуже класно)))
Спочатку прочитала назву каналу: японська про географію і впала в ступор🤦♀️🙈😅😅
В Америці на всіх продуктах пишуть вагу у фунтах і грамах разом. Думаю нове покоління змінить систему на метричну бо вже всі сміються з мему «what the f is a kilometer🦅🦅🦅»
Айзек, Фарєнгайт 😂. Не можу це слухати
ще забули сказати, що температури по цельсію й фаренгейту сходяться на позначці у -40°
Здавалося б така проста річ: домовитися як вимірювати температуру, а скільки варіантів!
Чому саме ФаренгАйт а не Фаренгейт?
З тієї ж причини чому і Гайзенберґ а не Хейзенберг, Фройд, а не Фрейд. Це німецькі прізвища, і вони звучать саме так
Дещо видозміненою шкалою порівняно з сучасною шкалу Цельсія назвати складно, вонадзвичайно сильно видозмінена.
На момент перегляду ролика , у мене за вікном 35
І це температура пекла
ти приколися коли дійдеш до того «що таке одиниця»
Пані Валеріє, красно дякую за розповідь! Але Айзек? Ми це ім'я пишемо й вимовляємо як Ісак. Будьте уважні, прошу!
Дякую) він був англійцем, і тому я озвучила його ім'я так, як воно звучить в оригіналі. Зарубіжних акторів з таким іменем ми називаємо саме Айзек, а не Ісаак. Тому не розумію, чому Ньютон має звучати по-іншому
@@JANOVSKAGEO Це через традиції української мови, пов'язані з запозиченими іменами, пані Валеріє. Відповідно до перекладів Біблії ми передаємо єврейські ймена так, як вони звучать ув оригіналі, проте наближаємо їх до української вимови. Тож, наприклад, Ісак, Ісав і Яків.;)))
А як щодо Айзека Азимова?)
Дякую за Айзека Ньютона.
Айзек Ньютон - вчений, а не біблійний персонаж. Біблійні приклади тут недоречні
Ахахаха,20 градусів тепла. А зараз?😆😆😆😆😆
+
2:57 повна дичина. Ізохоричний процес відбувається при сталому об'ємі. Опис термоскопа Галілея неправильний!
Ох уж ці американці, все ні як у всіх
Потрібно і в україні ввести дюйми, а як не будуть вживати то відключимо газ. 😊
😨
Кому потрібно той знає і вживає дюйми рама та колеса велосипеда у дюймах, діагональ телевізора у дюймах, металеві труби до 2" 50мм вимірюють по внутрішньому діаметру
@@yananin-na-na-na я лише в діагоналі монітора і в калібрах куль використовую дюйми
А ти файна)) підписався)) 👋🏻