FCSB - Sparta Praga 0-3 la pauză » Roș-albaștrii, călcați în picioare în prima repriză!

• เผยแพร่เมื่อ 9 ก.ย. 2024
  • Alexandru Barbu, jurnalistul GSP.ro, analizează alături de Raul Rusescu, fostul fotbalist al roș-albaștrilor, partida dintre FCSB și Sparta Praga, din cadrul turului III preliminar al Ligii Campionilor. Tabela arată scorul de 0-3 la pauză.

@nicolaepotinteu8452 28 วันที่ผ่านมา +2

Fanatici credea ca se califica asta I valoarea. fără. Arbitri. Becali. Este zero

• @BOGDANOVICI47
      @BOGDANOVICI47 28 วันที่ผ่านมา

Mai taci ma date-n pla mea de prost ca in repriza a 2 a jucat bine rau steaua....sa nu mai deschizi gura ca iti iei peste ea

• @2PacalypseNow13
      @2PacalypseNow13 28 วันที่ผ่านมา +4

Mai bine taci in plm. Ca macar de ar fi fost arbitru impartial si erau sanse. Ala a fost penalty? Unde la tine la tara in plm in Speranta sau in liga 4? Niciun arbitru de top UCL nu iti da tie penalty ca sari la cap si involuntar dai cap in cap. Fundasul de la FCSB nu a dat acolo intentionat. Si la faza cu un minut mai tarziu nu dai cica umar la umar. Umar la umar dar mna pt ca Olaru ecmai scund e defapt umar in gat/piept. Dar plm. Normal ca tii cu sparta ca acolo aunt jucatori din tara ta din danemarca. Sa suga pl si arbitru si tu.