@@НиколайКубарев-и6д Як кому зручніше та простіше. Я цього не робив, бо не користуюсь цим методом, а для відео було б дуже не зручно знімати, провід би не дотягнувся до стільниці. В вилку вмонтувати мабуть найпростіший спосіб, немає ніяких зайвих подовжувачів і трійників.
@artemievandrei71 в основному від 75 до 100. Вище 100 може не працювати, це все індивідуально, залежить від конкретного випадку. По потужності, пів вата, чи один ват в даному випадку різниця тільки в розмірі, більше ват, більший резистор. З пошуками я не парився, замовив на 75, і про всяк випадок на 100, на 100 не пробував, бо все запрацювало з першого разу з резистором на 75 кОм. Єдине що при замовленні продавці не хочуть поштучно продавати, повинна бути або мінімальна ціна, або мінімальна кількість. Десь по платах шукати зараз не так і просто, переважно всі компоненти СМД типу, швидше буде замовити.
@@ivantsikalo7248 можна і в вилку котла, можна і в середину котла (в кого на вилці котла немає контакту заземлення). Тут в кого яка фантазія. Я прихильник розбірних схем, тобто подовжувач прибрали, і вас усе як було, з вилкою так вже не вийде, та й не в кожного вилки розбірні, особливо якщо котел на гарантії.
Дякую за чудову розповідь. Якщо використовувати резистор, то його ж тоді можна напряму вмонтувати, як ви зробили, у систему вилка-вилка в одну з вилок. Так буде працювати?
@@ВячеславНевідомий якщо в будинку/квартирі в розетках не підключено заземлення, так не буде працювати, суть цієї схеми з'єднати резистором контакт заземлення котла і мережевий нуль, якщо ви це зробите на весь дім, з'єднання з корпусом котла так і не відбувається. Вмонтуйте краще у вилку котла.
Якби з'єднання земля-нуль було напряму перемичкою, тоді б вибивав автомат у випадку попадання фази на нуль із землею, з резистором так не буде, повинно нормально працювати від мережі і від інвертора. Але старайтеся щоб нуль розетки співпадав з нулем котла, хоча це не обов'язково.
В старому будинку, де тільки двожильна розводка без землі, просто кидав з загальної мережі окремим провідником "нуль" на розетку подовжувача. Теж працює. От тільки на деяких котлах потрібно запам'ятати орієнтацію вилки фаза-нуль
@@VolodymyrPetrov-p7x в мене станція так і працює з спільним нулем вже два роки, заземлення залишив працювати по прямому призначенню. Спосіб з резистором вирішив протестувати, і показати, бо не кожен наважується робити занулення. Тай читав що іноді після обстрілів нуль пропадав , тому краще щоб була альтернатива під руками, та й зі всіх способів, резистор найшвидше змонтувати.
Якщо підключити інвертор в загальну резетку квартири, і по цій схемі включити котел, для другої електротехніки яка буде увімкнена в інші резетки не буде загрози?
@@СергійСмірнов-м5втеоретично не мало б, в цій схемі немає нічого критичного, читав в коментарях під іншими відео, що так роблять, і все працює, тільки в такому випадку вам простіше буде резистор вмонтувати у вилку котла і вилка повинна бути із контактом заземлення. Практично не скажу, бо не перевіряв, моя станція надто малопотужна, щоб вмикати її на всю квартиру.
Доброго. Підкажіть будь ласка, на вашу думку чи є якийсь спосіб (заземлення, занулення, резистор, подвійний подовжувач, або якісь інші космічні сили) щоб станція залишилась безпечно працювати в режимі ДБЖ? Тобто все підключити і більше нічого не чіпати а котел працює до весни. Дякую
@@gordonshumway8069 Кожен спосіб має свої плюси і мінуси, занулення найнебезпечніших із них. У вашому випадку можна використовувати спосіб із резистором, в інших відео на ютубі, кажуть що багато вже котлів так працюють не перший рік, поки нарікань не має, плюс цей спосіб не потребує контору заземлення. Це по суті і є заземлення , тільки в ролі контуру заземлення виступають труби, які із землі підводяться до котла, а резистор просто напросто понижує небезпечний потенціал, щоб котел не "щіпався". Без резистора теж працювати буде, якщо перемичкою зєднати нуль і землю, але це вже небезпечно. В підсумок скажу так. Якщо для будинку, я би зробив окреме заземлення для станції, для квартири, щоб поставити і забути, краще всього підходить схема з резистором, у випадку несправності резистора, котел просто перестане працювати, ніби це звичайний подовжувач.
Щоб котел безпечно працював купіть лінійно-інтерактивний блок живлення котла і АКБ в залежності від того скільки годин автономності вам треба. Плюс цього ББЖ - прохідний нуль і повна автоматизація плюс стабілізатор мережевої напруги. Особисто використовував Вольт польська 500вт(300номінал).
Ні, не впливає, котел з "нуля" бере "землю" і все. Якщо там якісь токи і протікають, то дуже мізерні. Моя станція з даним котлом працює 4-4,5 години, що відповідає ємності станції. У випадку методу з резистором, максиму що може додатково спожити така система - 1 ват.
Дуже шкода. В мене просто пошкоджена обмотка верхній шар на теплій підлозі але кабель самий цілий і хотів запитати чи буде працювати якщо його перемотати просто. Немає змоги його нормально зробити бо все вже у підлозі
@@dallasart5401 нажаль не скажу вам тут нічого корисного, в теорії мало б працювати, але чи в цьому місці провід не буде перегріватися через додаткову ізоляцію, тут вже питання. Наскільки знаю, кабель теплої підлоги дуже не любить локальних перегрівів.
@@ЕмилияМегела в мене насос тихенько працює. Це турбований котел, коли розпалюється газова камера, автоматично вмикається турбіна, яка витягує відпрацьовані гази, це ви і чуєте на відео. Коли газ не горить, насоса практично не чути, тільки якщо торкнутись котла, чути легку вібрацію. Це ще дуже тихий котел з тих що я чув, і так працював він з коробки, за 4 роки експлуатації проблем з ним не було, як і зайвий звуків чи вібрацій. Плюс мікрофон камери чомусь звук його роботи записав досить голосно, насправді працює він не голосно, дискомфорту не створює, на ніч в нас всі двері відкриті, що в кухні, що в спальні, спати не заважає.
@@ЕмилияМегелаАаа, а що у вас за станція, чи інвертор? Насос гуде якщо немає чистої синусоїди. На початках пробували на роботі запускати котел від комп'ютерного УПСа, то котел теж страшно гудів, але працював, УПС звісно був без чистого синуса.
@@ЕмилияМегела дивно, а як ви підключали, через резистор, чи через інші способи, резистор не має впливати на двигун, резистор впливає на чуттєвість електроду іонізації.
Это нужно делать только если котел не работает от инвертора - так называемый фазо-зависимый котел! Если котел просто работает от котла - то махинация с резистором ненужна! У меня 2х квартирах установлены котлы Аирфел, разных годов выпуска 2019 и 2023 - для модели 2019 года пришлось загулять землю через резистор, 2023 просто работает. Некоторые котлы не любят зануления земли и падают в ошибку, а от инвертора работают без проблем!
@@vpchelko Мій котел від станції не працює, падає в помилку, в офісі для прикладу Вайлент атмотек про, працює без проблем навіть від UPS із кривим синусом, правда гуде, від станції звісно все ок без додаткових маніпуляцій. Мій котел без проблем працює із заземленням , зануленням, і з резистором. Два роки користуюсь зануленням.
@@СтепанКапровський-щ4н Це не я придумав, я тільки показав як це зробити та перевірив. Спосіб з резистором далеко не новий, якби не чергові блекаути, я б і не знімав це відео, бо за цих два роки користувався зануленням. Перед тим як знімати відео, я перечитав тону коментарів під різними відео на цю тему, і в більшості випадків підходить резистор 75 кОм, якщо не працює, тут залежить як від котла і його фізичного стану, так і від підведених до нього комунікацій. Тут справа не тільки в пониженні потенціалу, але і в чуттєвості електрода іонізації. Якщо не працює, резистор підбирають від 47 кОм і вище, далі за 100 кОм котел може не бачити полум'я, це все індивідуально. Номінал в 75 кОм з'явився не відразу , до даного номіналу прийшли шляхом практичних застосувань, при яких корпус котла не "щіпається" і в більшості випадків завжди бачить полум'я.
якщо ом, тоді це нуль береться з землі, тоді і резистор не треба, просто нуль кинуть на землю. Там кілооми... Хоча в мене трохи не пішло - котел працював, але коли не працював, то підглючував - неначе побачив температурний датчик, включив триходовий клапан і зразу вимкнув. Ну і так далі. Прийшлось робить окреме заземлення для інвертора, ставить контактор - все робить по-дорослому....
@@ЖораПетрович-н5й Та ні, там немає від чого, котел не щіпається з резистором . Люди таким способом 2 роки користуються, негативних відгуків не чув. Відразу попереджу що я не автор цього методу підключення, я тільки це протестував і показав для відео, бо питали колись в коментарях. Із всіх способів запуску котла це найпростіший , бо не потребує ніяких зайвих дротів на заземлення чи занулення. Простіше тільки якщо станція вміє прокидувати нуль з мережі, тоді потрібно всього лиш увімкнути станцію на зарядку, а в станцію котел, ввідні автомати про тому повинні бути увімкнені, тоді станція візьме нуль з мережі і котел запрацює , це найцивільніший спосіб
Стільки слів і в пустоту.Коли не розумітися в електриці треба робити сумно і через ж.А рішення просте ,як двері.Береш два резистора 100ком і приєднуємо послідовно до двох мереживних полюсів.Середину приєднуємо до виводу заземлення.Все,при довільному підключенні вилки на заземлення є половина мережевої напруги з безпечним обмеженням струму.Система котла впевнено розуміє наявність мережі вже при 30..50 в для контролю полум я.
@@myroslavkoval2203 Поясніть це звичайним людям, які тих резисторів в очі не бачили. Я цей спосіб не придумав, я всього лиш показав як зібрати подовжувач в умовах звичайного користувача, в яких вдома крім викрутки більше нічого немає. Котел працює, котел не щіпається, а в моєму випадку котел працює з одним резистором , як не крути вилкою.
А ви пробували екофлоу увімкнути в розетку на підзарядку, а в екофлоу котел. Є шанси що може запрацювати. Потрібно лише щоб зарядний кабель був підключений в домашню розетку, і при цьому ввідний автомат повинен бути увімкнений. Мова йде не про живлення на весь дім, а суто про живлення котла.
@ВитосСанж повинно працювати, він просто більший в розмірах, і може розсіювати на собі більше тепла, але в цій схемі грітися він би не мав взагалі. А взагалі це діло індивідуальне для кожного випадку, з того що я вичитав під іншими відео, може працювати, а може і не працювати навіть з рекомендованими параметрами.
😢 Ще попробуйте вилку котла перекинути другою стороною, якщо те саме, тоді резистор потрібно підбирати, від 47-100 кОм. І головне, якщо котел себе поводить якось не штатно, не залишайте так.
@@BETEP36 можна і занулити, але не кожен наважиться на це, та й шанс влаштувати фаєр шоу нікуди не дівається. Резистор потрібен в першу чергу для зниження потенціалу. Ми кидаємо на корпус котла один із виходів станції, щоб він не щіпав і це було безпечно, потрібен цей резистор. Друге, якщо ми поміняємо місцями фазу і нуль, нічого критичного не станеться, на відміну від занулення. Це по суті заземлення, тільки замість контуру заземлення виступають комунікації котла. Я на мене, резистор найпростіший і відносно безпечний спосіб запуску котла від станції, його можна вмонтувати прямо в станцію чи інвертор, якщо є декілька розеток, і котел буде працювати від станції напряму, без усіляких додаткових підключень. Такий спосіб підходить тим, хто підключає станцію на всю квартиру, розриваючи при тому нуль, або безпечний режим ДБЖ, щоб по спільному нулю нічого не прилетіло на вихід станції.
@Zmarnoid не смог украинский язык осилить,если не сложно, расскажите на русском. На днях установил котел Hi Term Optimus 12,два дня скакал вокруг него, постоянно тух с ошибкой ВС,пока не выявил сам,что нет заземления, возможно такого и не происходило бы,подключи я газ металлом,без диэлектрической вставки)))
Тух с резистором, или тух при работе от обычной сети , если второе, помочь не смогу, котлами я не занимаюсь. Пробовал зануление на Оптимус 24 , работал без проблем, запустился с первого раза. Если речь идёт об резисторе, так это легко проверить накинув провод после резистора на трубу, в обход вставки, или ещё проще мультиметром прозвонить корпус котла и трубу, если "звонится", тогда проблема не в "земле" и не в ставке. Стоит ли оно этого, решать вам. Если грамотно занулить, все будет так же исправно работать. Для работы котел берет землю как бы это странно не было с нуля, а заземление в розетке на работу котла не влияет, только на защиту пользователя.
По факту, що занулення, що заземлення, це все заземлення, бо нуль є звичним нам нулем завдяки землі. А в багатоквартирних будинках із заземленням, окрім того що нуль заземлений на трансформаторній підстанції, при в ході в щитову будинку нуль розділяється на захисне заземлення та робочий нульовий провідник. В методі з резистором нуль мережі не використовується, а в якості землі використовується обв'язка котла, яка тим чи іншим способом контактує із землею.
Дякую за інформацію. Треба буде спробувати
Дякую за популярне відео в цей час.
Радий був !!!
Одразу 👍 за українську мову 👍
Дякую !!!
Я прям в вилку котла вставив резистор
@@НиколайКубарев-и6д Як кому зручніше та простіше. Я цього не робив, бо не користуюсь цим методом, а для відео було б дуже не зручно знімати, провід би не дотягнувся до стільниці.
В вилку вмонтувати мабуть найпростіший спосіб, немає ніяких зайвих подовжувачів і трійників.
Это неправильно,может какой нибудь идиот вилку наоборот воткнуть и фазу подаст на корпус😂
Здравствуйте .
А підходить строго 75 кОм 1w? Чи можна трошки більше?
І ще з якихось приладів його можна випаяти?
Дякую.
@artemievandrei71 в основному від 75 до 100. Вище 100 може не працювати, це все індивідуально, залежить від конкретного випадку.
По потужності, пів вата, чи один ват в даному випадку різниця тільки в розмірі, більше ват, більший резистор.
З пошуками я не парився, замовив на 75, і про всяк випадок на 100, на 100 не пробував, бо все запрацювало з першого разу з резистором на 75 кОм. Єдине що при замовленні продавці не хочуть поштучно продавати, повинна бути або мінімальна ціна, або мінімальна кількість.
Десь по платах шукати зараз не так і просто, переважно всі компоненти СМД типу, швидше буде замовити.
@Zmarnoid велике дякую
А не простіше в саму вилку котла вмонтувати резистор?
@@ivantsikalo7248 можна і в вилку котла, можна і в середину котла (в кого на вилці котла немає контакту заземлення). Тут в кого яка фантазія. Я прихильник розбірних схем, тобто подовжувач прибрали, і вас усе як було, з вилкою так вже не вийде, та й не в кожного вилки розбірні, особливо якщо котел на гарантії.
Дякую за чудову розповідь. Якщо використовувати резистор, то його ж тоді можна напряму вмонтувати, як ви зробили, у систему вилка-вилка в одну з вилок. Так буде працювати?
@@ВячеславНевідомий якщо в будинку/квартирі в розетках не підключено заземлення, так не буде працювати, суть цієї схеми з'єднати резистором контакт заземлення котла і мережевий нуль, якщо ви це зробите на весь дім, з'єднання з корпусом котла так і не відбувається. Вмонтуйте краще у вилку котла.
@@Zmarnoid У вилку котла це ідея. А це не конфліктуватиме з системою коли є світло загальне?
Якби з'єднання земля-нуль було напряму перемичкою, тоді б вибивав автомат у випадку попадання фази на нуль із землею, з резистором так не буде, повинно нормально працювати від мережі і від інвертора. Але старайтеся щоб нуль розетки співпадав з нулем котла, хоча це не обов'язково.
@@Zmarnoid В мене свій будинок і є свій "нуль". То краще до нього під1єднатися ніж до мережевого?
В вашому випадку я б зробив окремо заземлення для інвертора, і забув би за цю проблему назавжди.
В старому будинку, де тільки двожильна розводка без землі, просто кидав з загальної мережі окремим провідником "нуль" на розетку подовжувача. Теж працює. От тільки на деяких котлах потрібно запам'ятати орієнтацію вилки фаза-нуль
@@VolodymyrPetrov-p7x в мене станція так і працює з спільним нулем вже два роки, заземлення залишив працювати по прямому призначенню.
Спосіб з резистором вирішив протестувати, і показати, бо не кожен наважується робити занулення. Тай читав що іноді після обстрілів нуль пропадав , тому краще щоб була альтернатива під руками, та й зі всіх способів, резистор найшвидше змонтувати.
@@Zmarnoid Згода, але напевне більше половини житлового фонду (старого радянського) ще досі працює без землі. Тоді пропав нуль- пропало все :)
Якщо підключити інвертор в загальну резетку квартири, і по цій схемі включити котел, для другої електротехніки яка буде увімкнена в інші резетки не буде загрози?
@@СергійСмірнов-м5втеоретично не мало б, в цій схемі немає нічого критичного, читав в коментарях під іншими відео, що так роблять, і все працює, тільки в такому випадку вам простіше буде резистор вмонтувати у вилку котла і вилка повинна бути із контактом заземлення.
Практично не скажу, бо не перевіряв, моя станція надто малопотужна, щоб вмикати її на всю квартиру.
Доброго. Підкажіть будь ласка, на вашу думку чи є якийсь спосіб (заземлення, занулення, резистор, подвійний подовжувач, або якісь інші космічні сили) щоб станція залишилась безпечно працювати в режимі ДБЖ? Тобто все підключити і більше нічого не чіпати а котел працює до весни. Дякую
@@gordonshumway8069 Кожен спосіб має свої плюси і мінуси, занулення найнебезпечніших із них. У вашому випадку можна використовувати спосіб із резистором, в інших відео на ютубі, кажуть що багато вже котлів так працюють не перший рік, поки нарікань не має, плюс цей спосіб не потребує контору заземлення. Це по суті і є заземлення , тільки в ролі контуру заземлення виступають труби, які із землі підводяться до котла, а резистор просто напросто понижує небезпечний потенціал, щоб котел не "щіпався". Без резистора теж працювати буде, якщо перемичкою зєднати нуль і землю, але це вже небезпечно.
В підсумок скажу так. Якщо для будинку, я би зробив окреме заземлення для станції, для квартири, щоб поставити і забути, краще всього підходить схема з резистором, у випадку несправності резистора, котел просто перестане працювати, ніби це звичайний подовжувач.
Дякую
Може трохи не по темі. Замінив водяну трубу на пластикову ,трохи почала щипати горяча вода коли котел працює. Що можна зробити ?Дякую.
Щоб котел безпечно працював купіть лінійно-інтерактивний блок живлення котла і АКБ в залежності від того скільки годин автономності вам треба. Плюс цього ББЖ - прохідний нуль і повна автоматизація плюс стабілізатор мережевої напруги. Особисто використовував Вольт польська 500вт(300номінал).
Я так розумію, якщо у мене взагалі відсутнє заземлення ( лише фаза та нуль ) то ця схема не працюватиме ?
Чи не впливає занулення на навантаження інвертора чи розряд станції?
Ні, не впливає, котел з "нуля" бере "землю" і все. Якщо там якісь токи і протікають, то дуже мізерні. Моя станція з даним котлом працює 4-4,5 години, що відповідає ємності станції.
У випадку методу з резистором, максиму що може додатково спожити така система - 1 ват.
Доброго дня, як можна звязатися з вами? Хочу дещо запитати на рахунок електричної теплої підлоги. Дякую
@@dallasart5401 Доброго дня !
Нажаль практики з електричною теплою підлогою в мене не було, я в цій справі дилетант )
Дуже шкода. В мене просто пошкоджена обмотка верхній шар на теплій підлозі але кабель самий цілий і хотів запитати чи буде працювати якщо його перемотати просто. Немає змоги його нормально зробити бо все вже у підлозі
@@dallasart5401 нажаль не скажу вам тут нічого корисного, в теорії мало б працювати, але чи в цьому місці провід не буде перегріватися через додаткову ізоляцію, тут вже питання. Наскільки знаю, кабель теплої підлоги дуже не любить локальних перегрівів.
Гарне відео але чому гудить циркуляційний нанос наче радянський стабілізатор?
@@ЕмилияМегела в мене насос тихенько працює. Це турбований котел, коли розпалюється газова камера, автоматично вмикається турбіна, яка витягує відпрацьовані гази, це ви і чуєте на відео. Коли газ не горить, насоса практично не чути, тільки якщо торкнутись котла, чути легку вібрацію. Це ще дуже тихий котел з тих що я чув, і так працював він з коробки, за 4 роки експлуатації проблем з ним не було, як і зайвий звуків чи вібрацій.
Плюс мікрофон камери чомусь звук його роботи записав досить голосно, насправді працює він не голосно, дискомфорту не створює, на ніч в нас всі двері відкриті, що в кухні, що в спальні, спати не заважає.
@Zmarnoid Я не про ваш котел а про свій як запускається, вмикається насос і одразу гуде як стабілізатор ,чому?
@@ЕмилияМегелаАаа, а що у вас за станція, чи інвертор? Насос гуде якщо немає чистої синусоїди. На початках пробували на роботі запускати котел від комп'ютерного УПСа, то котел теж страшно гудів, але працював, УПС звісно був без чистого синуса.
@@Zmarnoid інвертор і упс , чиста синуса
@@ЕмилияМегела дивно, а як ви підключали, через резистор, чи через інші способи, резистор не має впливати на двигун, резистор впливає на чуттєвість електроду іонізації.
Это нужно делать только если котел не работает от инвертора - так называемый фазо-зависимый котел! Если котел просто работает от котла - то махинация с резистором ненужна!
У меня 2х квартирах установлены котлы Аирфел, разных годов выпуска 2019 и 2023 - для модели 2019 года пришлось загулять землю через резистор, 2023 просто работает.
Некоторые котлы не любят зануления земли и падают в ошибку, а от инвертора работают без проблем!
@@vpchelko Мій котел від станції не працює, падає в помилку, в офісі для прикладу Вайлент атмотек про, працює без проблем навіть від UPS із кривим синусом, правда гуде, від станції звісно все ок без додаткових маніпуляцій.
Мій котел без проблем працює із заземленням , зануленням, і з резистором. Два роки користуюсь зануленням.
75 ком щось багато думаю що це має бути ом
@@СтепанКапровський-щ4н Це не я придумав, я тільки показав як це зробити та перевірив. Спосіб з резистором далеко не новий, якби не чергові блекаути, я б і не знімав це відео, бо за цих два роки користувався зануленням. Перед тим як знімати відео, я перечитав тону коментарів під різними відео на цю тему, і в більшості випадків підходить резистор 75 кОм, якщо не працює, тут залежить як від котла і його фізичного стану, так і від підведених до нього комунікацій. Тут справа не тільки в пониженні потенціалу, але і в чуттєвості електрода іонізації. Якщо не працює, резистор підбирають від 47 кОм і вище, далі за 100 кОм котел може не бачити полум'я, це все індивідуально. Номінал в 75 кОм з'явився не відразу , до даного номіналу прийшли шляхом практичних застосувань, при яких корпус котла не "щіпається" і в більшості випадків завжди бачить полум'я.
якщо ом, тоді це нуль береться з землі, тоді і резистор не треба, просто нуль кинуть на землю. Там кілооми... Хоча в мене трохи не пішло - котел працював, але коли не працював, то підглючував - неначе побачив температурний датчик, включив триходовий клапан і зразу вимкнув. Ну і так далі. Прийшлось робить окреме заземлення для інвертора, ставить контактор - все робить по-дорослому....
Во влез я в ваши поверчтанции ,сидел без нее и незнал ни о чем ,теперь мозг лопаеться ...😂Газ не взорветься от щипани котла ?
@@ЖораПетрович-н5й Та ні, там немає від чого, котел не щіпається з резистором . Люди таким способом 2 роки користуються, негативних відгуків не чув. Відразу попереджу що я не автор цього методу підключення, я тільки це протестував і показав для відео, бо питали колись в коментарях.
Із всіх способів запуску котла це найпростіший , бо не потребує ніяких зайвих дротів на заземлення чи занулення.
Простіше тільки якщо станція вміє прокидувати нуль з мережі, тоді потрібно всього лиш увімкнути станцію на зарядку, а в станцію котел, ввідні автомати про тому повинні бути увімкнені, тоді станція візьме нуль з мережі і котел запрацює , це найцивільніший спосіб
Стільки слів і в пустоту.Коли не розумітися в електриці треба робити сумно і через ж.А рішення просте ,як двері.Береш два резистора 100ком і приєднуємо послідовно до двох мереживних полюсів.Середину приєднуємо до виводу заземлення.Все,при довільному підключенні вилки на заземлення є половина мережевої напруги з безпечним обмеженням струму.Система котла впевнено розуміє наявність мережі вже при 30..50 в для контролю полум я.
@@myroslavkoval2203 Поясніть це звичайним людям, які тих резисторів в очі не бачили. Я цей спосіб не придумав, я всього лиш показав як зібрати подовжувач в умовах звичайного користувача, в яких вдома крім викрутки більше нічого немає.
Котел працює, котел не щіпається, а в моєму випадку котел працює з одним резистором , як не крути вилкою.
є схема як це зробити? у мене котел розумний навіть екофлов небачить і вибиває помилку то е01 то е35
@бабійюрій-ы3х резистори до виходу екофлов,середню точку до корпусу котла.
В мене не має заземлення в розетці, котел не працює куди паяти резистор?
А ви пробували екофлоу увімкнути в розетку на підзарядку, а в екофлоу котел. Є шанси що може запрацювати. Потрібно лише щоб зарядний кабель був підключений в домашню розетку, і при цьому ввідний автомат повинен бути увімкнений. Мова йде не про живлення на весь дім, а суто про живлення котла.
Д.добрий, а станція при цьому включена в мережу 220 v?, коли підключений котел до станції через подовжувач?
Ні, не підключена, це не має значення.
Запитання а якщо резистр 75 кОм 2 w
@ВитосСанж повинно працювати, він просто більший в розмірах, і може розсіювати на собі більше тепла, але в цій схемі грітися він би не мав взагалі.
А взагалі це діло індивідуальне для кожного випадку, з того що я вичитав під іншими відео, може працювати, а може і не працювати навіть з рекомендованими параметрами.
@Zmarnoid ні не працює, вибиває помилку 015 .
😢
Ще попробуйте вилку котла перекинути другою стороною, якщо те саме, тоді резистор потрібно підбирати, від 47-100 кОм.
І головне, якщо котел себе поводить якось не штатно, не залишайте так.
Ще раджу подивитись канал Никола Пшоня, мождиво там ви знайдете більше відповідей та корисних порад в коментарях.
@@ВитосСанж а без резистора котел не работает? Если работает - не надо делать фигню.
Почему нельзя просто "занулить",зачем этот резистор,может кто нибудь объяснить полноценно?
@@BETEP36 можна і занулити, але не кожен наважиться на це, та й шанс влаштувати фаєр шоу нікуди не дівається.
Резистор потрібен в першу чергу для зниження потенціалу. Ми кидаємо на корпус котла один із виходів станції, щоб він не щіпав і це було безпечно, потрібен цей резистор. Друге, якщо ми поміняємо місцями фазу і нуль, нічого критичного не станеться, на відміну від занулення. Це по суті заземлення, тільки замість контуру заземлення виступають комунікації котла.
Я на мене, резистор найпростіший і відносно безпечний спосіб запуску котла від станції, його можна вмонтувати прямо в станцію чи інвертор, якщо є декілька розеток, і котел буде працювати від станції напряму, без усіляких додаткових підключень.
Такий спосіб підходить тим, хто підключає станцію на всю квартиру, розриваючи при тому нуль, або безпечний режим ДБЖ, щоб по спільному нулю нічого не прилетіло на вихід станції.
@Zmarnoid не смог украинский язык осилить,если не сложно, расскажите на русском.
На днях установил котел Hi Term Optimus 12,два дня скакал вокруг него, постоянно тух с ошибкой ВС,пока не выявил сам,что нет заземления, возможно такого и не происходило бы,подключи я газ металлом,без диэлектрической вставки)))
Тух с резистором, или тух при работе от обычной сети , если второе, помочь не смогу, котлами я не занимаюсь.
Пробовал зануление на Оптимус 24 , работал без проблем, запустился с первого раза.
Если речь идёт об резисторе, так это легко проверить накинув провод после резистора на трубу, в обход вставки, или ещё проще мультиметром прозвонить корпус котла и трубу, если "звонится", тогда проблема не в "земле" и не в ставке. Стоит ли оно этого, решать вам. Если грамотно занулить, все будет так же исправно работать. Для работы котел берет землю как бы это странно не было с нуля, а заземление в розетке на работу котла не влияет, только на защиту пользователя.
це скоріше називається занулення
По факту, що занулення, що заземлення, це все заземлення, бо нуль є звичним нам нулем завдяки землі. А в багатоквартирних будинках із заземленням, окрім того що нуль заземлений на трансформаторній підстанції, при в ході в щитову будинку нуль розділяється на захисне заземлення та робочий нульовий провідник.
В методі з резистором нуль мережі не використовується, а в якості землі використовується обв'язка котла, яка тим чи іншим способом контактує із землею.