LOKOMOTIVA vs HAJDUK 3:3 (19.kolo, HT Prva liga 21/22)

• เผยแพร่เมื่อ 7 ก.ย. 2024
  • Iznimno zanimljiva, a velikim dijelom i napeta, bila je utakmica 19. kola HT Prve lige između Lokomotive i Hajduka u Zagrebu. Završilo je 3:3, nakon što je Lokomotiva dva puta vodila, a gosti su tijekom 90 minuta zabili dva autogola.
    Odmah na startu Hajduk je suparniku poklonio vodstvo. U 12. minuti ubačenu loptu Cipetića Elez nije očistio, već je pogodio vlastitu mrežu.
    Hajduku je trebalo vremena da se oporavi od tog autogola, a nakon 20. minute počele su se nizati šanse pred domaćim vratima. Odlične su prilike imali Krovinović, Melnjak i Livaja, no svaki put je još bolje intervenirao Santini. No, u 33. minuti ni vratar Lokomotive nije mogao ništa. Sahiti je lijepo uposlio Livaju, a ovaj je majstorski prebacio Santinija za 1:1. Bio je to njegov 13. pogodak u HT Prvoj ligi te se na vrhu izjednačio s Drmićem.
    Odmah na startu drugog dijela novu je šansu imao Livaja, a u 63. minuti je Lokomotiva, koja je cijelu utakmicu odigrala iznimno žestoko, ponovno povela. Aliyu je poveo kontru, a odlično je reagirao Marić i zabio za 2:1.
    Nakon toga su uslijedili stalni napadi Hajduka. Dva puta je priliku imao Livaja (jednom je pogodio okvir vrata), zaprijetio je i Ljubičić, ali je nakon svega dva gola zabio Jan Mlakar (77. i 81. minuta) za preokret. No, kako je počelo, tako je i završilo velikom greškom obrane Splićana, a autogol za 3:3 je zabio Katić u 86. minuti.
    Time je stao niz Hajduka od pet pobjeda (četiri u HT Prvoj ligi i jedna u SuperSport HNK-u).
    Vrijedi naglasiti kako je na poluvremenu, umjesto Kalinića, na vrata Hajduka stao Danijel Subašić, donedavni hrvatski reprezentativac, koji je time branio u hrvatskom prvenstvu, nakon točno deset godina.
    HT Prva liga, 19. kolo: Lokomotiva - Hajduk 3:3 (Marić 63./Elez 12.-ag, Livaja 33., Mlakar 77., 81., Katić 86.-ag)

@Princcnirp 2 ปีที่แล้ว +31

Opa, popustili pod pritiskom pa se radi reupload. Bravo, bravo, ali kasno je, povratka nema.

• @vladeputinovic6128
      @vladeputinovic6128 2 ปีที่แล้ว

Jučer je sve prikazano kad se komentiralo u Oku sokolovom.

• @gomii7
    @gomii7 2 ปีที่แล้ว +103

Moram priznati da sam isprva stvarno mislio kako apsolutno nije rijec o penalu, ali kada usporim snimku jasno je da branic loptu udara rukom prema dolje, cisti penal

@vladeputinovic6128 2 ปีที่แล้ว +8

Ne udara rukom loptu nego lopta je ta koja slučajno udara obrambenog u ruku. Naravno nema penala.
      Čak i ja kao hajdukovac to moran priznati.

• @antdom1310
      @antdom1310 2 ปีที่แล้ว +53

@@vladeputinovic6128 ajde nemoj se pravit da si hajdukovac. Imas vec dosta komentara iz kojih se moze zakljucit da navijas za gnk hask dinamo medjugorje-zagreb.

@antdom1310 2 ปีที่แล้ว +2

@UCR8mVQcfMNdEJUNkMjmllnA dijete neko kojem rade kompleksi 100 na sat vjerojatno. Ne bi se cudio i da prati Baku krmeta. Nije on kriv nego njegovi roditelji.

• @gomii7
      @gomii7 2 ปีที่แล้ว +8

@@vladeputinovic6128 7:06 stavi x0.5, majstor je doslovno zamahnuo dlanom i opalio loptu hahah

• @gomii7
      @gomii7 2 ปีที่แล้ว +6

@@antdom1310 ma i da navija, kakva mu je to sreca osvojit prvenstvo uz pomoc trinaestog igraca

• @markolivaja6374
    @markolivaja6374 2 ปีที่แล้ว +54

Opa ponovo se stavlja sazetak sa dodanim penalom, no sad je već kasno, džaba se kažnjavaju i Pejin i VAR soba, kad je ekipa zakinuta nema povratka, neka ovo bude ubuduce opomena da se drugačije radi. Kad već imaš taj VAR koji bi ti navodno trebao pomoći oko donošenja odluka koje nisu vidljive golim okom, onda ga i iskoristi....

@vladeputinovic6128 2 ปีที่แล้ว +4

Kakvim penalom?
      Kao hajdukovac moram priznati da je lopta slučajno udrila igrača u ruku.
      Ne, nije bilo penala.
      Sramim se vašeg neprestanog kmečanja.
      Suci su nam svojim greškama donili puno bodova ove sezone, onda se nitko nije tužio jer vam odgovara kad greške idu u našu korist.
      HŽV
      #DostaKmečanja

• @Ivan-bi7qm
      @Ivan-bi7qm 2 ปีที่แล้ว +11

@@vladeputinovic6128 znaci ti kao hajdukovac pratis sluzbeni dinamov kanal,a ne pratis hajdukov,ajde pokopaj se sam da ti rodbina ne trosi novce

• @jura6819
      @jura6819 2 ปีที่แล้ว +1

ovo je opomena svakom sucu radije daj otkaz nego da sudiš utakmice Hajduka i onako će te razapeti nakon utakmice
      ili moraš dosuditi penal za Hajduk ili si mrtav

@@Ivan-bi7qm Brale o čemu ti.
      Ja kao Hajdukovac pratin sve utakmice moje religije Hajduka i vidija san puno grešaka u korist mog Ajduka. Triba priznati 👍

@svimikojivolimorock 2 ปีที่แล้ว +3

Upravo gledam Dinamo vs Slaven Belupo.. Molim cijenjene Hajdukovce da me ne ometaju dok gledam voljeni klub. Hvala. Dinamo 💙 4 ever!!!!

@anav11i 2 ปีที่แล้ว

@@austinmontgomery117 Blažičko, Blažičko, Mamićeva p…

• @igorsvacic217
    @igorsvacic217 2 ปีที่แล้ว +7

Sramotno suđenje. I da se razumijemo, ja ne pričam o spornom penalu. Pričam poglavito o dvije stvari: prvo, svaki gol Hajduka je provjeravan pet minuta iako uopće nije bilo sumnjivo, ajde jedan gol možda da se pogleda potencijalni ofsajd. Dok je taj isti sporni penal provjeren pet sekundi i čak sudac nije ni otišao gledat, što će reć da u je iz VAR sobe javljeno sto posto nije ništa.
    A ako je tako, a je, to pokazuje namjeru. Pogotovo kad se doda to pregledavanje Hajdukovih golova. Namjera i ništa drugo je reći sucu da nema ništa sporno, svako normalan je vidio igranje rukom i rekao bi sucu bilo je igranje rukom, odi pogledat je li za penal.
    I drugo, a to je ono što je najveći stručnjak u kolumni u časopisu Four - Four - Two davno napisao: najveći dokaz favoriziranja odnosno satiranja klubova nisu poklonjeni penali, kartoni i slično već dodatno vrijeme. Odnosno koliko ima dodatnog vremena pojedini klub kad gubi a koliko kad pobjeđuje.
    Ako je šest golova, isto toliko zamjena plus sve ostalo za tri minute dodatka, tu se opet vidi NAMJERA.
    Ovo je sramota, mislio samo da je sa odlaskom kriminalca to rješeno ali očito je da se sudilo bolje samo zato jer nije bilo potrebe za krađom. Jer se Dinamo toliko izdigao nakon godina monopola na hrvatski nogomet. Ali to sam mislio i pred par godina pa je došlo finale kupa u Vinkovcima gdje je opet Hajduk taj put de facto oružanom pljačkom zakinut za taj trofej. Što je pokazalo da čim bude potrebno opet će se vratit sramote ljudske poput Pejina jučer.
    Pozdrav iz Istre svim navijačima svih klubova osim Dinamu. Jer oni su ionako veliki, svi smo mi ostali manje Hrvati valjda.
    Što je u neku ruku i istina, jer kako je nogomet ogledalo društva, Dinamo je ogledalo Hrvatske. Operativci rodijaci pljačkaši i neškolovana banda, ovdje sve to u Mamiću, a u pozadini Udba i duboka država što je u Dinamu ogledalo genexovac Mirko Barišić. Predsjedenik firme koju je doslovno otvorila UDBA - Genex Beograd.

@anav11i 2 ปีที่แล้ว +2

@@vladeputinovic6128 Vlade, ako svi ljudi koji su pametniji i od tebe i od nas svih tu u komentarima jer se bave nogometom ili suđenjem više i bolje nego mi, kažu da je penal, onda je druže penal.

@@anav11i Draga Ivana, a koji su to pametniji od mene? Ja za takve ne znan 🙂

• @ironc-ajronce
      @ironc-ajronce 2 ปีที่แล้ว +1

@@vladeputinovic6128 doslovno svi stručnjaci su rekli da je penal, malo prolistaj internet.

@vladeputinovic6128 2 ปีที่แล้ว +1

@@ironc-ajronce Jesu to oni koje odbacujete kad kažu nešto što vam se ne sviđa?
      HŽV

• @sova7883
    @sova7883 2 ปีที่แล้ว +15

Prominite naslov klipa u HNS VS Hajduk

Kao hajdukovac moram priznati da previše kmečimo. Skoro uvik bez ikakvog razloga.

@josipkutlesa3541 2 ปีที่แล้ว +4

Penal čist ko suza , Santini brani čuda , opet Elez dao sam sebi ....

• @Leo-wz4nh
    @Leo-wz4nh 2 ปีที่แล้ว +6

haha sad su stavili ruku u 94oj minuti. Zbilja zasto bi nekome navijacu bilo drago pobijedit ili osvojit nesto nezasluzeno ili kradjom? Meni nebi, za druge ne znam, ili znam vec godinama?